Dodaj do ulubionych

Pospaceruj po Częstochowie. Ale nie wstawaj z f...

05.07.11, 20:53
FANTASTYCZNE!

Gratulacje dla pomyslodawcy,autora i wykonawcy projektu.:)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Adam IP: 212.87.246.* 05.07.11, 21:43
    Proszę tylko poprawić "kaniełom" na kamieniołom, będzie wszystko OK.
  • Gość: megadeth IP: *.prenet.pl 05.07.11, 22:28
    takie tam
  • marillion73 05.07.11, 22:30
    Pomysł fajny, gorzej z wykonaniem. Co do roku 1906 (o ile pamiętam) jest ok. były inne czasy i dzisiaj ciężko zrobić coś lepszego. Ale dzisiaj, przy takiej technice jaką mamy, kilka ujęć w paru miejscach to za mało. Nawet panorama nie wszędzie jest 360 stopni (poza pl. Daszyńskiego). Gdybym się za to zabierał ja, stworzyłbym wycieczkę po każdej ulicy i to dokładną. Oczywiście po tych wszystkich remontach i z odrobiną pomocy. Samemu by to trochę czasu zajęło. Mam nadzieję, że projekt się rozwinie. Zresztą lepsze tyle niż nic.
  • Gość: Michał IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 05.07.11, 22:37
    To rusz dupsko i stwórz, a potem się pochwal, a nie odwrotnie. A dla Grzegorza wielkie brawa. Zaskoczyłeś mnie niesamowicie Grześ. Gratulacje!
  • Gość: oooo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 23:15
    Super!
  • Gość: Adam IP: *.54.169.67.tvksmp.pl 06.07.11, 00:22
    dla mnie super! na dzień dzisiejszy żadna firma w Częstochowie nie zrobiła takiej panoramy tej wielkości i jakości, a zobaczcie jak inne miasta inwestują w to, Warszawa, Wrocław, Sopot, Kraków u nich to normalne że hotele, firmy, muzea się w ten sposób reklamują, tylko u nas ludzie z pasji coś sami tworzą... gdyby nie ten gościu pewnie byśmy jak zawsze cudze chwalili... pozdrawiam
  • Gość: tt IP: *.net.stream.pl 06.07.11, 00:43
    Akurat te miasta inwestować nie muszą. Od maja br. google wysłało cały pakiet swoich pojazdów. Samochody i rowery jeżdżą po mieście i fotografują wszystko i wszędzie ;) Za rok pewnie będzie można zobaczyć efekty :)
  • Gość: Wojciech Babicz IP: *.trustnet.pl 06.07.11, 09:48
    akurat firmy to mają to w ofercie:

www.trustnet.pl/panoramy

ale realnie w Częstochowie wielu chętnych nie ma ...
  • marillion73 06.07.11, 08:22
    Gość portalu: Michał napisał(a):

> To rusz dupsko i stwórz, a potem się pochwal, a nie odwrotnie. A dla Grzegorza
    > wielkie brawa. Zaskoczyłeś mnie niesamowicie Grześ. Gratulacje!

Chętnie bym ruszył dupsko, ale niektórzy muszą pracować nad czymś innym i mają ważniejsze rzeczy do roboty. Poza tym trzeba mieć sprzęt odpowiedni, a ja go nie mam. Natomiast zwykle jak się w coś angażuję, to na 100%. Poza tym wcale tak nie jestem źle nastawiony do "twojego" Grzesia. Wierzę, że to początek. Tak jak ta akademia, powinna być zrobiona cała Częstochowa ;)
  • Gość: Michał IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 06.07.11, 23:31
    Ty jesteś chyba jakiś nienormalny człowieku. Najpierw piszesz, że gdybyś ty się za to wziął to tamto i sramto. Po czym piszesz, że nie masz sprzętu odpowiedniego. To po grzyba się udzielasz? Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi. Stare powiedzenie Komanczów.
    To tak jakbyś powiedział, że też potrafisz wygłosić wykład, tylko boisz się publicznych wystąpień!
    Mówisz, że jak się w coś angażujesz to na 100%. Znakomicie, zatem zaangażuj się na sto procent w kompleksowe weekendowe zakupy dla rodziny, bo do tego nadajesz się idealnie.
  • paulkate 06.07.11, 02:10
    ...lat temu ale moja największa panorama 0,11 gigapixeli (2006r z Jasnej Góry) to przy tych pikuś. Jedynie widoczność udało mi się wyczekać lepszą (z JG widać zamek w Olsztynie). Stronę dodaję do ulubionych i czekam na nowe dzieła. Pozdrawiam.
  • Gość: Podążaj Za Mną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.11, 02:55
    Jak Pan ma taką pasję to może znalazłby się ktoś t wziąłby Pana Grzegorza na pokład helikoptera by zrobić jakieś ciekawe zdjęcia z góry każdej dzielnicy. Tego strasznie brakuje - zdjęć z góry.
    Pozdrawiam.
  • exenet 06.07.11, 12:22
    Polecam tez kilka panoram ktore znajduja sie na stronie Częstochowa wczoaj i dzisiaj:

czestochowa.ws/panoramy.htm
  • r0bs0n 08.07.11, 21:13
    To ja kontratakuję Grzegorza i przedstawiam panoramę z komina :)

www.czestochowa.ws/panoramy/huta.htm
  • paulkate 10.07.11, 01:19
    Panorama z komina Huty ciekawa. Szkoda, że brakuje trochę do 360st. Pozazdrościć dojścia do takiego punktu widokowego.
  • Gość: wnuczek emeryta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.11, 12:30
    Wybierasz się na wakacje na Majorkę ,szukasz pracy w Niemczech czy Norwegi przeczytaj blog.tobiasz.org/2008/11/26/nowosci-w-google-maps/ .Tereny inwestycyjne w naszym mieście przyszły inwestor już dawno powinien oglądac w internecie .A co do pana Grzegorza i jemu podobnych samorząd powinien ich wspierac .
  • Gość: Misiek IP: *.alfanet24.pl 08.07.11, 21:46
    zarąbiste są te zdjęcia z 1909r, mogę na nie patrzeć i patrzeć, szkoda, że nie ma ich więcej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka