• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Cementowanie kości Dodaj do ulubionych

• 11.08.11, 12:43
    Prosze o informacje na temat wykonywania zabiegu cementowania kości (wypelniania ubytkow w kosciach przy osteoporozie) wykonywanych na terenie lub w okolicach Czestochowy. Czy jakas klinika lub szpital sie tym zajmuja ewentualnie jakiego dobrego ortopede Polecacie
    Zaawansowany formularz
    • Gość: MAVERIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 20:53
      U mnie nazywało sie to Wertebroplastyka, czyli cementowanie kręgosłupa. Robili mi to na dwóch kręgach neurochirudzy na Parkitce. Jestem bardzo zadowolony. Robią to jeszcze w Piekarach Śl. ( mam z tym miejscem złe doswiadczenia) i w Żorach ale już odpłatnie.
      Jeśli chodzi o ortopedę to polecam dra Zaryckiego ale nie wiem czy on zajmuje sie cementowaniem.
      • 13.08.11, 23:20
        Tak dokladnie fachowa nazwa to wertebroplastyka prosze o dokladniejsze informacje na temat wykonywanego zabiegu tzn w jakich okolicznosciach kregi zostaly uszkodzone i ktory lekarz sie tym zajmowal. Sprawa pilna potrzebuje wykonania w/w zabiegu w wyniku onkologicznego zniszczenia struktury kostnej i wystapienia znacznych dolegliwosci bolowych. Dziekuje i Pozdrawiam
        • Gość: MAVERIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 10:25
          U mnie w Gliwicach stwierdzono przerzuty na te kręgi a inni lekarze postawili diagnoze że to naczyniaki. Tak czy inaczej były te kręgi puste w środku i groziło mi złamanie kręgosłupa. Ogólnie prowadził mnie dr Rynkiewicz a dwie operacje przeprowadził dr Koper. Praktycznie prawie wszystkie dolegliwości bólowe kręgosłupa minęły. Nie ma porównania ze stanem sprzed operacji. Jest tylko jeden problem. Na pierwszą operację czekałem 7 miesięcy a na drugą 14 miesięcy. Mogę więcej coś doradzić (nie tutaj na forum) proszę tylko o jakiś kontakt.
          • 14.08.11, 16:33
            Dziekuje za odpowiedz prosze o dokladniejsze informacje na mail k.ziembacz@op.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.