Dodaj do ulubionych

Idzie 67 tysięcy ludzi

11.08.11, 16:57
Ratuj się kto może! Ja wyjeżdżam....
Edytor zaawansowany
  • Gość: lokalny patriota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 17:08
    czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10097965,IDZIE_67_TYSIECY_LUDZI.html
    Domagam się rzetelnego opublikowania wszystkich kosztów, jakie miasto poniosie z tytułu:
    -wywózki i utylizacji śmieci
    -zwiększonego zużycia wody
    -obsługi tras przejścia pielgrzymów przez lokalne radiowozy i karetki
    -blokady komunikacji i w związku z tym strat MZK
    -pozostałe
  • Gość: bik IP: *.2.10.25.tvksmp.pl 11.08.11, 17:36
    Też chętnie poznam koszty czyjeś fanaberii. Ciekawe ile kasy z miasta idzie na tą rozwrzeszczaną bandę?????
  • Gość: do WLADZ MIASTA IP: *.180.59.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.08.11, 17:37
    >>>Stanisław Słyż, szef miejskiego wydziału zarządzania kryzysowego w Częstochowie. Zapewnia, że od Przeprośnej Górki do centrum porozstawiano już kontenery na śmieci i uruchomiono punkty do czerpania wody.>>>>

bardzo cenna informacja.
    ale troche dziwne? TYLKO 67 TYSIECY ICH TU WDEPNIE?

PANIE STANISLAWIE i inni ODPOWIEDZIALNI ZA MIASTO

ile nas mieszkancow i nasz budzet bedzie kosztowalo to przygotowanie dla tych co sobie wymyslili dreptanie na jasna gore?
    czy ktos z miasta WYSTAWI ZA TO RACHUNEK DLA JASNEJ GORY? CZY JASNA ZAPLACI ZA TE DZIALANIA?
    A GDZIE KOSZTY POLICJI, POGOTOWIA, STRAZY MIEJSKIEJ?

KTO DO CHOLERY MA ZA TO ZAPLACIC?

JASNA ZBIERZE KASE, BO BEDA LAZIC I NA TERENIE JASNEJ I NA BLONIACH, ZEBY GADAC 'bog zaplac' a placa OWCE, wiec niech nam z tych worow zaplaca za te przygotowania!!!!!

jesli nie zaplaca to im podwiesc te kontenery i wywalic na ich parkingi, bo to brudy i smieci po ich owcach

dosc szaranczy i placenia za nich z budzetu!!!
    nawet gdyby sciagnac od nich po 2 zl to i tak bedzie malo zeby pokryc bajzel po ich modlach!!!!

sam wyjde z pala milicyjna ktora mam w szufladzie i jak spotkam kogos ze rzuca smieci na ziemie bede lal pala po kolanach!!!!

• Gość: do WLADZ MIASTA IP: *.180.59.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.08.11, 17:37
    >>>Stanisław Słyż, szef miejskiego wydziału zarządzania kryzysowego w Częstochowie. Zapewnia, że od Przeprośnej Górki do centrum porozstawiano już kontenery na śmieci i uruchomiono punkty do czerpania wody.>>>>

bardzo cenna informacja.
    ale troche dziwne? TYLKO 67 TYSIECY ICH TU WDEPNIE?

PANIE STANISLAWIE i inni ODPOWIEDZIALNI ZA MIASTO

ile nas mieszkancow i nasz budzet bedzie kosztowalo to przygotowanie dla tych co sobie wymyslili dreptanie na jasna gore?
    czy ktos z miasta WYSTAWI ZA TO RACHUNEK DLA JASNEJ GORY? CZY JASNA ZAPLACI ZA TE DZIALANIA?
    A GDZIE KOSZTY POLICJI, POGOTOWIA, STRAZY MIEJSKIEJ?

KTO DO CHOLERY MA ZA TO ZAPLACIC?

JASNA ZBIERZE KASE, BO BEDA LAZIC I NA TERENIE JASNEJ I NA BLONIACH, ZEBY GADAC 'bog zaplac' a placa OWCE, wiec niech nam z tych worow zaplaca za te przygotowania!!!!!

jesli nie zaplaca to im podwiesc te kontenery i wywalic na ich parkingi, bo to brudy i smieci po ich owcach

dosc szaranczy i placenia za nich z budzetu!!!
    nawet gdyby sciagnac od nich po 2 zl to i tak bedzie malo zeby pokryc bajzel po ich modlach!!!!

sam wyjde z pala milicyjna ktora mam w szufladzie i jak spotkam kogos ze rzuca smieci na ziemie bede lal pala po kolanach!!!!

• Gość: aśka i jeż IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.11, 18:02
    ZAMKNIJ RYJA TŁUSTY "MEDALIKORZU" !!!

WYNOCHA DO LASU JAK CI NIE PASI !!!!!!!!
  • Gość: Gloria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 18:50
    Asiu. Wsadź sobie tego jeża w swój chamski tyłek. Z której plebanii nadajesz? Nie trać czasu tylko przygotuj proboszczowi kolację nędzna służko, bo zaraz wróci z mszy wieczornej i będzie zły. Głodny proboszcz to zły proboszcz.
    Zły to ptak co sra we własne gniazdo. Każdy kto lży swoich krajan tylko dlatego, że przeciwstawiają się temu choremu pasożytniczemu układowi powinien wyjść z pielgrzymami w ich drogę powrotną. My jesteśmy u siebie i nie będziemy wyprowadzać się z Częstochowy. Jak wam milsze tyłki pielgrzymów, to się do nich wyprowadźcie.
  • Gość: droid IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.11, 18:11
    Właściwie, patrząc na to realnie, to... KAŻDY Z WAS FURIATÓW SRA WE WŁASNE GNIAZDO!

A pielgrzymki jak szły, tak będą zawsze szły i wy zakute łby tego nie zmienicie, jedynie popyskować możecie!
  • marillion73 12.08.11, 22:30
    Moje to gniazdo na pewno nie jest. Ja nic z tego chodzenia pielgrzymów nie mam, ani inni mieszkańcami, poza kosztami, które mogłyby być przeznaczone na dużo ważniejsze sprawy. Dzisiaj grupa nawalonych pielgrzymów z medalikami na piersiach mało mi pod koła nie weszła, bo widocznie po uchlaniu się nie wiedzieli, że "pochód" już mają za sobą. Dla ciekawości powiem, że nie były to młode osoby, ale stare pierniki.
  • Gość: droid IP: *.dynamic.chello.pl 13.08.11, 16:41
    A może ty zakuty łbie nie potrafisz odróżnić "nawalonych" od zmęczonych pielgrzymów, którzy prawdą jest, że nie są zdyscyplinowani na drodze a często wynika to z faktu, że idą kilka - kilkanaście dni drogami i ulicami czując się bezpiecznie, dlatego czasem przeginają, ale to nie znaczy, że są nawaleni, a jeśli nawet, to... jeśli ty możesz, to oni nie?.
    A po drugie, to często MIEJSCOWI (tzw. tubylcy) chodzą obok pielgrzymów czasem z piwem w ręku pokazują swoje chojractwo, bo do ich wioski (miasteczka) przyszli miastowi, to okazja do bójki, zadymy, popicia alkoholu i pokazania, co to nie on!.

Tacy są Polacy a inni zbyt często zbyt pochopne wnioski wyciągają!
  • Gość: mm IP: *.2.11.231.tvksmp.pl 11.08.11, 18:06
    Lać to bym ich nie lał, ale kazał po sobie solidnie posprzątać, zapłacić za sztaby kryzysowe, policję , karetki, wywóz śmieci itp. itd. plus ten cały chaos komunikacyjny. Ja jako mieszkaniec Częstochowy z moich podatków na tych pątników nie mam zamiaru się składać!!!!!
  • Gość: Solid ny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 20:00
    Milicyjna pała - jakieś PRL owskie rekwizyty?
    Czyzby pozostalosc z ORMO ?
    I żeby od razu pała lać!
    Moze lepiej wypic herbatke z melisy i lu lu .

• Gość: Lio IP: *.wapgw.era.pl 12.08.11, 12:33
    To daje conajmnĂ­ej 67 000 kup i kilkadziesiat tysiecy litrow moczu - gdzie ci wszyscy ludzie zalatwia swoje potrzeby fizjologiczne??
  • Gość: sceptyk IP: 193.138.241.* 13.08.11, 12:04
    ...te informacje winny być zawarte w BIP-ie!
    Tylko kto to zrobi,kto to ujawni?
    Narazić się wiadomo komu?
  • przem0_25 11.08.11, 18:15
    Ludzie musimy sobie uzmysłowić że prawdziwe pielgrzymowanie , tak jak prawdziwy "Kościół Powszechny" i jak prawdziwa polityka to była kiedyś . Teraz możemy tylko powspominać lub tłumaczyć innym do czego mają dążyć. Jak piszecie idzie 67 tys. pielgrzymów, dawniej było ich w setkach tys. . Ale co to za pielgrzym jak on przychodzi na nocleg i woła od progu - Ej , gdzie jest prysznic ? . Macie tu zasięg , a telewizja to kablówka, bo wieczorem fajny film leci . Dawniej proszono o kawałek miejsca w stodole na sianie . I on idzie na pielgrzymkę się modlić , chyba w celach turystycznych. Nie mówiąc co słychać z głośników. Dawniej leciała naprawdę modlitwa , lub pieśni religijne . Teraz możesz usłyszeć nawet listę przebojów z radia , a ksiądz przyklaskuje . To jest new amen .
  • gregoson 11.08.11, 18:15
    Chcę, żeby urzędnicy mojego miasta przedstawili realne koszty zabezpieczenia pielgrzymek i koszty sprzatania pom wizycie patników. Obawiam się, że symboliczne 1,99 proponowane przez balta nie jest w stanie pokryć najazdu pieszej szarańczy na moje miasto. A zyski zbierają klechy z JG. Nie godzę sie z tym !!
    W sytuacji kiedy w Częstocvhowie na dużą skale przeprowadzane sa remonty co wiąże się utrudnieniami na drogach, korkami i ogólnym zamieszaniem - pokrywanie kosztów wiztyty pątników przez UM to skandal.
  • Gość: lokalny patriota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 19:43
    tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=8550
    Suną jak Szwedzi w czasie potopu. 67tys to kilka razy więcej niż wojska szwedzkie oblegające klasztor.

Koszty będą ogromne. Nie mówię już o utrapieniu miejscowych, ale o kosztach finansowych przyjęcia tej rzeszy. Miasto jest za biedne, żeby się dokładać do tej gościny. Gospodarzem przecież jest Jasna Góra. Niech więc partycypuje w kosztach.
  • Gość: lokalny patriota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 19:45
    No i oczywiście szczekaczki obowiązkowe na plecach największych osiłków w grupie, żeby przypadkiem nikt z miejscowych nie ośmielił się nie zauważyć, że przybywają.
  • the-only-bodzio 11.08.11, 20:23
    Neoplus oj boli cię to ,że aż tyle wpisów.Jesteś tylko lokalny dziad bez cienia kulturki .Chleb i sól dziadu i witaj .Jedynie Mario umiał się zalogować reszta to cieńkie bolki ,ale gadki te same.Oczywiście Mario na Mazury pogodę zapowiadają.Nie polecam Ci Mario walnientego razem z chrabią w jednej osobie i aktywistę komuszego kwasi mordy .Oni w drugą stronę.
  • Gość: Swojak IP: *.79-181-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be 11.08.11, 20:53
    czarny cenzor powycinał wszystkie posty i krytyczne artykuły dotyczące nagłośnienia w alejach chyba na wniosek przeora by nie czytali tego pielgrzymi
  • marillion73 11.08.11, 21:46
    Całkiem możliwe, bo wszystkie tego typu artykuły przesunięto dalej, by ich widać nie było ;)
  • the-only-bodzio 11.08.11, 22:08
    Mario jeszcze się nie pakujesz.Ostatnio admini aktywni .Ale to nie mój bul.
  • marillion73 12.08.11, 10:39
    A co Bodzio? Admini mają reagować tylko dlatego, że ktoś (większość jak widzę) ma inne zdanie niż Ty? Równie dobrze i twoje komentarze mogłyby być usuwane. Ja bym Ci radził raczej lecieć do swoich przyjaciół na JG póki są, zamiast męczyć się przy klawiaturze. Ale chyba ty też ich nie lubisz skoro większość czasu spędzasz w necie zamiast się modlić z innymi plackiem pod obrazem z innymi na JG.
  • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.11, 12:55
    marillion73 napisał:

> A co Bodzio? Admini mają reagować tylko dlatego, że ktoś (większość jak widzę)
    > ma inne zdanie niż Ty? Równie dobrze i twoje komentarze mogłyby być usuwane. Ja
    > bym Ci radził raczej lecieć do swoich przyjaciół na JG póki są, zamiast męczyć
    > się przy klawiaturze. Ale chyba ty też ich nie lubisz skoro większość czasu sp
    > ędzasz w necie zamiast się modlić z innymi plackiem pod obrazem z innymi na JG.

Przecież to frustrat tego forum, po co więc z czymś takim dyskutować,
    kapucyna niech marszczy jak sie nudzi pajac jeden.
  • the-only-bodzio 12.08.11, 19:54
    Sssij
  • the-only-bodzio 12.08.11, 20:03
    Sam napisałeś ,że odlatujesz.Więc ponowiłem pytanie mario.Druga sprawa guzik mnie obchodzi kogo tu admin usuwa i czy ciebie akurat lub twoich znajomków.Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem ty tego nie potrafisz.A twoja sprawa w tym guziku czy ja leżę plackiem czy nie.Widać ,że ta sprawa kościelna to wrzód na twoim tyłku .Męczysz się Mario i tyle w temacie.
  • marillion73 12.08.11, 22:35
    Gdybym się nie męczył, to bym nie pisał. Może ty czytaj i używaj mózgu. Poczytaj bodzio Biblię, przejrzyj historię kościoła (koniecznie ze zrozumieniem do którego mnie zachęcasz), a sam zamkniesz buzię i nie będziesz bronił tego czegoś. W każdym bądź razie, wyjców (obojętnie z jakiej religii czy ugrupowania) słuchać nie chce, bo każdy ma wolną wolę i nikogo nie powino się zmuszać do słuchania czegoś, czego nie chcą.
  • the-only-bodzio 12.08.11, 23:52
    Używają Nowego Testamentu.Określenia Chrześcijańskie Pismo Greckie.Jesteśmy wolni.Dlaczego każdy pisać może i to nie jest obraza.Tylko czysta prawda jak twoja mario.A moja i tych jak piszesz 67 tyś.to pierdoła .Wytłumacz mi .Czyli tych 67 tyś to jakieś gnomy i dalej bo ty bardzo kultularny i i wpisujesz się i nie obrażasz .O tych niedomytych brudasach .O tych wpisach ,że kościół zginie ,dalej leż plackiem ,bo ty naleśnik.Ty taki kultularny mnie każesz czytać Biblię nie uznając drugiego człowieka.A później duchowa i bliska osoba mnie poucza ,że wdaję się w pyskówki.Czy ja zakładam takie idiotyczne posty,nawalam na psubratów.Tego nie widziałeś mario .Czasami o Włókniarzu i na innym portalu o AZSIe.Bo sport to drugie życie ,także duchowe.Oj maluczki ty maluczki.
  • marillion73 13.08.11, 10:46
    Jak już jesteś przy Świadkach Jehowy, to tym podziękujesz przy drzwiach i idą dalej - a tych muszę słuchać czy mi się podoba czy nie. A jak dla Ciebie mój poprzedni post był głupi, to tylko o tobie to świadczy nie najlepiej. A piszesz tak chaotycznie, że nie wiadomo o co w tym chodzi naprawdę.
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 20:24
    Prawo w kraju demokratycznym jest takie,że masz obowiązek zgłosić do organów ścigania,że zostało naruszone!
    Ufam,że jesteś odpowiedzialny,-za to co napisałeś!
    Nie będzie większych trudności,aby poznać Twoje imię i nazwisko!
    Organami ścigania są Prokuratura, Policja i Staż Miejska!
    Jeśli Ty tego nie zrobisz, zastanowię się, - czy nie zrobię tego ja!
  • donald-marzy 11.08.11, 23:06
    Dobrze że troszkę skręcą na placu Biegańskiego... przynajmniej zauważą ratusz i za rok już na pewno będą pamiętali o tym miejscu.
    Do tej pory jak mówię pielgrzymom że plac Biegańskiego, ten przy ratuszu, jest remontowany - to oni mówią że nie wiedzą gdzie jest ratusz, mimo że przechodzili tędy co najmniej już kilka razy
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 23:22
    "donald -marzy'-i inne nieuki jak np."lokalny patriota"!!!
    Zapamiętajcie sobie!
    Pielgrzymi przychodzą do MATKI BOŻEJ!
    Przychodzili, przychodzą i będą przychodzić, czy się to Wam podoba ,czy nie!

Jeśli uważacie inaczej- to możecie wynieść się z Częstochowy!
    Was nie będzie, a Jasna Góra była,jest i będzie!
    Huta "leży" itd.....
    Nie ma Częstochowy bez Jasnej Góry!
  • head-cancer 12.08.11, 06:29
    > Nie ma Częstochowy bez Jasnej Góry!

A ciemnogrodu bez ciemniaków!
  • Gość: lokalny patriota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 06:56
    Nie reaguj na plucie tego matoła. Wczoraj niepotrzebnie się wzburzyłem a wzburzenie innych osób daje mu siłę.
    Krzysiu?? Byłeś u spowiedzi? Bo wydaje mi się, że to komunia powinna ci dawać siłę do życia a nie powinieneś jej czerpać z obrażania innych i z wypędzania ich z domu. Bierzesz leki czy je odrzuciłeś?
  • Gość: ej IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 12.08.11, 10:44
    miejsce ksiezy na księzycu !
    Mam nadzieje ze w tym roku za sprzatanie miasta zapłaca czarni ze swojej kasy ! Nadchodza dni smrodu , bałaganu , wycia przez szczekaczki , tańcy lumbago na trawnikach itp.
    Przystanek Woodstock II !
  • Gość: zebrawkropki IP: *.205.31.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.08.11, 17:27
    skrezynka na kase i niech placa jak chca isc dalej!!!!

zaznaczyc wielkimi literami

BADZ UCZCIWY !
    TWOJA WPLATA IDZIE NA SPRZATANIE PO TOBIE
    I ORGANIZACJE TWOJEGO BEZPIECZENSTWA.
    NIER OKRADAJ MIASTA
    PLAC ZA SIEBIE

Przy tych skrzyniach postawic krzyze i z megafonow niech leca piesni koscielne!!!!

kto nie zaplaci to zaraz naglasniac

...o ten Pan w moherowym zoltym nie zaplacil
    a ta pani z parasolkaq tez nie wplacila....

ciekawe co by z Qurwii na to powiedzieli?

niech placa za smiecienie.
    my musimy placic za swoje smieci a oni co?
    SWIETE KROWY?
    WON Z CZESTOCHOWY

• Gość: a IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 13.08.11, 17:54
    Krzysiu, niech pani matka po nich sprząta...
  • Gość: q12 IP: *.ice-net.pl 12.08.11, 17:43
    Wolałbym raczej: "Wyszło 67 tys.".
    Albo: "Pomodlili się i zostawili w kasie miasta np. 3 mln złotych."

A co ma z tego wszystkiego zwykły częstochowianin? Dlaczego do tej pory nie zbudowano specjalnych dróg dla pielgrzymów od Mirowa, od Grabówki, Północy i południa Cz-wy. Żeby chociaż "nie ładowali" się w ruch uliczny. Tym bardziej, ze Cz-wa rozkopana.
    Ja rozumiem, że ktoś chce się pomodlić, spiewać, uzewnętrzniac swoją religię. Ale czy ja musze tego słuchać i go "podziwiać"?
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 18:04
    Następny nieuk"q12"!
    Nie musisz!
    Uszy sobie zatkaj watą,albo zalej woskiem-będzie pewniej!
    Ja wolałbym,abyś w pełni korzystał z klawiatury i używał ż,ą,ę ń ś itd.
    Podziwiaj swoją mamę,że takiego durnia wychowała!
    Podziwiaj swoją żonę,że pozwala Ci głupstwa wypisywać!
    Podziwiaj sąsiadów,że patrzą na takiego idiotę!
  • Gość: do "krzysia" IP: *.ice-net.pl 12.08.11, 19:13
    a ty podziaiwja swoje lustro, że toleruje takiego tumana jak ty.
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 20:04
    "do "krzysia"",- co to znaczy ""a ty podziaiwja..."...?
  • the-only-bodzio 12.08.11, 20:09
    Super sprawa jacy niewierzący są tolerancyjni.Jak z ukrycia potrafią uderzyć ,anoniomowo na netku.Zawsze to podziwiałem.Tą rozpacz niewiernego i nawet co najważniejsze przewyższają mnie w mowie ludu.Patrz kwasi morda i dupa czyli ja adasi .Co się wkręca pod neoplusa.
  • Gość: do bodzio IP: *.ice-net.pl 12.08.11, 22:35
    "Patrz kwasi morda i dupa czyli ja adasi .Co się wkręca pod neoplusa."

Miałem Cię nie "zaczepiać", ale zastanów się, czym Ty się od nich różnisz? Jedynie tym, że Ty jesteś po jednej stronie forumowej "barykady", a oni po drugiej. Wasze "konwersacje" opierają się jedynie na wyzwiskach i docinkach. Są warte tyle to skasowany bilet. Nie wnoszą nic, nawet własnego zdania. Dobrze, że masz własny niezależny pogląd, ale "kasujesz się" bawiąc się w ujadanie z w/w wymienionymi.

"najważniejsze przewyższają mnie w mowie ludu"

nie udawaj, "bawisz się" nieźle przybierając taki styl.
    Pozdrawiam
  • the-only-bodzio 12.08.11, 23:02
    Może i masz rację Ale to drugie ja ,gorsze wygrywa.Tekst piosenki atomistyki Oj dużo jest spraw.Prosiłem Boże zbaw mnie,już nie chcę na to patrzeć.Przecież na wylot znasz mnie.Ja w życiu odbicie zero.Tylko głupiec nie przyzna się do pracy nad własną karierą.Mam trochę wolnego .Co mogę to zrobiłem dach posmarowałem ,w serwisie Opla wyszykowałem.Więc mogę pobrykać.Dlaczego goście mogą tu bezkarnie ujadać ,a ja nie .Przyznaję Biblii nie znam dokladnie ,ale Nowy Testament tak .Pozdrówka za celne ,ale niedokladne uwagi.
  • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 02:44
    the-only-bodzio napisał:

> Super sprawa jacy niewierzący są tolerancyjni.Jak z ukrycia potrafią uderzyć ,a
    > noniomowo na netku.Zawsze to podziwiałem.Tą rozpacz niewiernego i nawet co najw
    > ażniejsze przewyższają mnie w mowie ludu.Patrz kwasi morda i dupa czyli ja ada
    > si .Co się wkręca pod neoplusa.

a dobrze zasysasz???
    chyba elegancko po bożemu to robisz !!
  • the-only-bodzio 12.08.11, 20:15
    No patrz mnie też to zdziwiło ,że prezydent Krzysio i Balt akurat teraz tak rozkopali.Jak ja takie miasto pokażę moim gościom zagranicy ,którzy jutro tu przylatują.Zgonię to na SLD ,że bronią Jasną Górę przed wiernymi.Bo nie chcą płacić.
  • Gość: do bodzio IP: 212.87.244.* 13.08.11, 17:31
    ty cymbale tego forum, lecz sie kretynie/ idioto.
  • Gość: Redakcja IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 17:53
    Nie jeteś anonimowyforum.gazeta.pl/forum/w,55,67643158,67646330,ja_mam_dosc_pis_u.html.
  • Gość: lub IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 18:02
    forum.gazeta.pl/forum/w,55,65940026,65940026,Ryszka_wsrod_obroncow_ciemnogrodu.html
  • Gość: jest tych perełek IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 18:07
    forum.gazeta.pl/forum/w,55,59160681,59319716,Re_Bezkarnosc_Rydzyka.html
  • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.11, 17:28
    co to ma znaczyc?

forum.gazeta.pl/forum/w,55,127913404,127968216,Re_Kwasi_morda_ty_masz_jakiegos.html
  • Gość: r IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 13.08.11, 00:04
    może by tak ulotki powitalne rozdawać o treści: "szanowny pielgrzymie - witam cię serdecznie, ale dlaczego do jasnej cholery muszę ponosić koszta twojej wizyty?mieszkaniec częstochowy" bo pielgrzymi chyba nie zdają sobie zupełnie sprawy z tego, że są upierdliwością dla mieszkańców miasta
  • Gość: Gia IP: *.net.stream.pl 13.08.11, 10:55
    marillion73 napisał:

> Ratuj się kto może! Ja wyjeżdżam....

Czekaj , czekaj jade z Toba !!!
  • quasi-modo 13.08.11, 11:30
    Plaga śmierdzieli nadchodzi . Ale zboków , którym bród i smród pasuje jest coraz mniej . To mnie cieszy .
    --
    Quasi
  • Gość: droid IP: *.dynamic.chello.pl 13.08.11, 16:45
    Wiesz..., ty sam pokazujesz kim jesteś i jaki masz szacunek dla drugiego człowieka. Takich z historii znamy, ale pojawiali się (często głośno krzycząc i robiąc wiele, wiele złego) i szybko znikali! A Ci, nazwani przez Ciebie "śmierdzielami" szli, idą i iść będą. Wcale nie musi ich być dużo bo nie o to chodzi!
  • Gość: ależ IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 12:21
    Gdzie mario pojedzie .Jak on musi na bierząco z wypiekami na mordce śledzić wpisy.Dobrze by było by razem z r czyli tykwą nasza praca .Bo mało powiedziane że upierdliwy.Upie...y bo same pachy.
  • Gość: wtry IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 11:53
    Ostatnio te brudasy pielgrzymi, osrali nam mieszkańcom klatkę schodową. Ktoryś z mieszkańców zwyczajnie zapomniał zamknąć drzwi wejsiowe i zaraz to wykorzystała "banda wyjców". Szczescie, że sąsiad szybko zareagował i następnych przymierzających się do wydalenia, tym razem uryny, szybko przegonił.
    ŚWINIE!
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 12:14
    "wtry",-Ty nieuk jesteś,-pisać nie umiesz i nie rozpoznajesz miejscowych "cieciów"od pielgrzymów!
    "wtry",- podaj definicję "drzwi wejsiowe"?
    Klawiatura ma takie litery jak "ę, ć itd".
    Do tego jesteś tchórz,-musiałeś czekać na sąsiada, aby wyprosił miejscowego ciecia,-bo sam się bałeś!
    Ja się cieszę,że tylu młodych ludzi przyszło do Matki Bożej i przyjdzie jeszcze więcej!
  • Gość: wtry IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 13:43
    Krzysiu czyżbyś ty nasrał jak zwykła swinia, skoro cię tak to dotknęło.
    PS
    Ty nazywasz mnie nieukiem, śmieszny jestes. Przeczytaj w jaki sposób napisałeś to co napisałeś i to zweryfikuj, następnie oceniaj innych przez pryzmat swojego kalectwa językowego!
  • Gość: kogo ja widzę:) IP: *.dynamic.chello.pl 13.08.11, 16:49
    To ja ci nasrałem i zrobię to chętnie jeszcze raz!
    Bo ja lubię sr... gó...arzom na głowę.
    dla mnie jesteś śmieciem. Bo KŁAMIESZ W ŻYWE OCZY sąsiedzie!!!!!!!!!!
  • Gość: do wtry IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 17:04
    wtry przestań świnić na necie ,a później bierz się za wielkie sprzątanie.Dobrze wiesz,że jesteś nieukiem ,bo jak człowiek kulturalny i wykształcony może takie coś napisać .A paszoł ty won.
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 18:06
    Wiesz "wtry",-świnia ma ogonek z tyłu,ja mam z przodu,a literka "ś' ma ogonek na górze!
    Czy to takie trudne do zrozumienia?
    Dlaczego nie używasz tego ogonka przy literkach?
    O "Tobie " pisałem z dużej litery, ale nie zasługujesz na to!
    Jesteś nieukiem i tyle, i masz prawdopodobnie nie więcej jak 13 lat,-na tyle bowiem oceniam "twój" intelekt!
  • Gość: Mylisz IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 18:16
    się krzysiu to nie są cieńkie bolki.Dobrze okopani .Jest tu taki co się wstydzi swojego nicka.A tak pięknie nadaje.Argumentów zero , ale ten język ludu wspaniały.Pod tym względem mają pierwszeństwo.
  • Gość: do wiejskiego IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 12:16
    Gdzie wy tam macie klatkę schodową .Razem z tym kwasim wzieli byście się za sprzątanie .Ale po 15 sierpnia.Miasto daje kasę ,śmierdziele internetowi.
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 18:16
    "marillon",- dam Ci na bilet - spier.....!
    Jestem częstochowianinem!!!
    krzyś
  • Gość: Jose IP: 91.210.242.* 13.08.11, 19:10
    Czytam i nie wierzę, tacy fanatyczni wyznawcy jak "krzyś" i inni tu obecni, utopiliby bliźniego w łyżce wody, tylko dla tego, że ma ninne poglądy i wyznaje inne wartości.
    Jestem zszokowany, nie tego naucza wiara katolicka, opamiętajcie się i więcej pokory.
    Przypominam, że już pojutrze jest wielkie święto maryjne, lecz wy mimo tak wielkiego święta z nienawiścią do bliźniego!
  • Gość: do Jose IP: *.ice-net.pl 13.08.11, 19:40
    i bardzo słuszne spotrzeżenie. To są z pewnością agresywni dewoci, dający się wciągać w prowokacyjne dysputy innym związkom wyznaniowym czy sektom.
    Ale czy to są katolicy? śmiem wątpić.
    Moim zdaniem dewocja bardziej szkodzi Kościołowi niż inteligentny ateizm.
    No cóż:
    "dewocja - droga do piekła przez kościół".
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 20:43
    "Jose",-przeczytaj ze zrozumieniem ,co napisał "marillion"!
    Przeczytaj,co napisali inni!
    Trzecia zasada dynamiki Newtona obowiązuje także w polityce.

Jeśli uważasz,że nadstawię drugi policzek,- to jesteś w błędzie!
    Ja oddam mocniej!!!!
    Nie jestem żadnym fanatykiem. Jestem częstochowianinem, tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam i bardzo się cieszę,że tylu młodych ludzi tutaj przychodzi!!
    Tak było w Częstochowie,tak jest, i tak będzie,- czy napływowej "wsi"się to podoba,czy nie!
    Młodzi ludzie nie przychodzą do "marginesu, czy lumpów intelektualnych",- tylko do Matki Bożej!
    Kto tego nie chce zrozumieć, -niech spier.... z Częstochowy!
    Mój język jest obecnie adekwantny do wielu wypowiedzi "dzieci" lub upośledzonych umysłowo!- na tym forum!
    Czy to takie trudne do zrozumienia-
    Jasna Góra była ,jest i będzie!
    CZARNA MADONNA była na Jasnej Górze, jest i będzie!
    Pielgrzymi przychodzili, przychodzą i przychodzić będą!
    "marilliona" i Jose nie będzie, a CZARNA MADONNA będzie!

• Gość: do krzysia IP: *.ice-net.pl 13.08.11, 21:19
    "(...) tylko do Matki Bożej! (...) Kto tego nie chce zrozumieć, -niech spier.... z Częstochowy! (...)"

chłopcze, idź do psychologa i nie profanuj, mieszając w tekście Matkę Boską z wulgaryzmami.
    naprawdę kompromitujesz się i tą wiarę. za takich "obronców" Kościół chyba dziękuje.
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 21:35
    "do krzysia"- dzieciaku,-nie posiadasz zdolności czytania i pisania ze zrozumieniem!
    Czy możesz zdefiniować słowo -"profoanuj",-które sam napisałeś?
    Ponieważ wielu z Was/ takich jak Ty/ jest "osłami intelektualnymi", toteż wielokrotnie używam "języka na Twoim" poziomie!
  • Gość: do krzysia IP: *.ice-net.pl 13.08.11, 21:43
    "wielokrotnie używam "języka na Twoim" poziomie!"

nie krzysiu, używasz języka na swoim poziomie..... rynsztoka. A jak nie wiesz, co oznacza "profanować", to zajrzyj do słownika. Też mam ci definować słowo "słownik".
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 21:49
    Nieuku- nie napisałeś -"profanować"!
    Popatrz na tytuł!
    Do tego jesteś jeszcze ślepy,-oj przepraszam-widzący inaczej!
  • Gość: Psycholog IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 21:51
    Dlaczego droga lub drogi wyłapujesz tylko czubków wśród obrońców wiary.A nie uznajesz innych wartości .Tylko < bul >jest skierowany w jedną stronę.Tylko ci są dobrzy ,a reszta co nie wytrzymuje chamstwa to be. Oj nieładnie.To nie jest trudne, bo goście ci sami i ta sama gadka .Ale Ty masz trudności z rozpoznaniem tego dobrego.To jest tak jak w rentgenie.Względnie dobrym konturom towarzyszy pusty środek.Krzysio młody jak mniemam.Ale uczciwy .Na inne posty to głucha cisza .Nie pozdrawiam .
  • Gość: do Psychologa IP: *.ice-net.pl 13.08.11, 22:00
    a może pogłaskaj "krzysia" po głowie....
  • Gość: psycholog IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.11, 22:41
    a może w dwójkę adoptujemy krzysia .Co ty na to ?
  • Gość: do psychologa IP: *.ice-net.pl 13.08.11, 22:49
    nie da rady,
    mam słabe nerwy oraz wścibskich sąsiadów....
  • Gość: koli IP: *.dynamic.chello.pl 13.08.11, 23:30
    A ja myślę, że wszyscy co tu piszą (włącznie ze mną) to czubki, co się dają wciągnąć GAZECIE w nabijanie postów - A TO SIĘ PRZEDKŁADA NA KASĘ DLA GAZETY I NA JEJ POPULARNOŚĆ, a także na to, że ci beznadziejni lewicowi bojówkarze WIERZĄ W TO CO ROBIĄ - idiotyzm!
  • Gość: Katolik_z_Cz-wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.11, 22:08
    Witam Was drodzy Pielgrzymi w tym świętym mieście!
    Przepraszamy takze za tych mieszkancow Częstochowy, ktorzy nie rozumieja dlaczego chodzicie na pielgrzymki. Oni sa zagubieni, w ich sercach zagosciło zło. Pomódlcie się takze za tych złych obywateli Częstochowy! Dziekuje i pozdrawiam :)))
  • Gość: do autora IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.11, 02:36
    imageshack.us/photo/my-images/840/hhhhhtv.jpg/
  • Gość: Katolik_z_Cz-wy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.11, 19:15
    Skoro odpisujesz to Cie to obchodzi i nie mozesz sie pogodzic zemam inne zdanie :D
  • Gość: insp. Pront IP: 77.237.28.* 16.08.11, 06:53
    Gdzie oni sikają i defekują ?
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 19:07
    "insp.Pront",-przed Twoim oknem,abyś mógł "za friko" dupę zobaczyć!
  • Gość: Zen IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 16.08.11, 19:17
    każdy ma wybór. Więcej tolerancji, róbta co chceta
  • quasi-modo 17.08.11, 00:54
    Dobra ! Może już starczy . Te niby 67 tys. baranów z pastuchami już się przewinęło . Jeszcze człapią niedobitki .
    --
    Quasi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka