• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Myjnia samoobsługowa obok Lidla Dodaj do ulubionych

• 22.08.11, 09:29
    Korzystał ktoś z myjni samoobsługowej obok Lidla na Okrzei na Rakowie?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: ATVV IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.11, 09:52
      Ja korzystałem. Jak na razie same plusy tzn. pełne 60 sek za 1 PLN (nie trezba mierzyć bo na wyświetlaczu pokazują czas a nie wrzucone złotówki) no i bardzo dobra chemia.
      Mam nadzieję że to się nie zmieni.
    • Gość: Painter IP: *.adsl.inetia.pl 22.08.11, 12:35
      Na takich myjniach, myje się "chemią" a co za tym idzie niszczy się lakier(matowieje) oraz elementy ozdobne, alumniowe, chromowane.
      Jeśli ktoś dba o samochód to niech omija szerokim łukiem myjki wykorzystujące "chemię".
      • Gość: Cris IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.11, 15:22
        To czym Ty myjesz, samą wodą ??? jak to się mówi "wszystko można lecz z ostrożna" ;-)
        Wszędzie na myjniach stosuje się chemię lepszą lub gorszą, i na tych ręcznych gdzie pucują gąbką autko, i na tych samoobsługowych i na portalowych z obracającymi się szczotami też. Wszytsko tylko zależy od tego jakiej jest jakości w jakim stężeniu, z jaką wodą zmieszana itd. itp. Jeśli jest stosowana z głową to nie szkodzi a pomaga.
        pozdrawiam i spadam z roboty :-D
        A swoją drogą to dobrze że zrobili tam myjkę bo nie było gdzie auta umyć jak tylko pod blokiem co jest jeszcze większą porażką.
        Cris
        • Gość: barto IP: 91.210.242.* 22.08.11, 19:26
          "Jeśli jest stosowana z głową to nie szkodzi a pomaga." - Ty chyba z małpą na rozum się zamieniłeś, mniemam, że jesteś z branży "myjkowe" i jej bronisz.
    • Gość: pa-blok IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.11, 18:45
      Korzystałem z różnych myjek, w różnych miejscach w Polsce, bo dużo jeżdżę. Akurat na tej koło Lidla mają fajny patent na chemie do felg. Ja wrzucam zeta opryskam tym programem busa, gdzie największy brud, poczekam chwilkę a potem jeszcze ze 7-8 zeta i pełnym ciśnieniem brud schodzi plastrami.
      Jak na mojego brudasa z trasy to 10-12 min na tej myjce i autko dochodzi do siebie :)
      • Gość: XXX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.11, 09:45
        A mnie podoba się to że nie ma tam kolejek:). Jadę kiedy chcę i nigdy nie czekam..a na innych myjniach bywa różnie.
    • Gość: Car IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.11, 00:09
      jest OK
    • Gość: wojtus IP: 91.210.242.* 29.08.11, 11:52
      Przybyle, umylem, zwyciezylem !!!
      Myjka super i bardzo dobrze ze w tej okolicy, bo az sie prosilo o cos takiego w tym miejscu
    • Gość: zyg-zac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.11, 11:58
      Kurcze, w porównaniu z tą z bp to jest jak porsche do malucha. Jasno, czysto i dobre ciśnienie z lancy. Za 6 zeta umyłem autko bez pośpiechu. Mieszkam na Orkana i do tej pory jeździłem na bp ale to już przeszłość.
    • Gość: Autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.11, 11:51
      a od paru dni bardzo ładna dziewczyna rozmienia tam pieniądze ... <wow>
    • Gość: multiplex IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.11, 12:03
      Wielkie brawa dla obsługi. Zostawiłem tam wycieraczkę samochodową - czekała na mnie na pobliskiej stacji LPG. Jeszcze raz dziękuję.
      • Gość: h IP: *.net.stream.pl 07.09.11, 14:55
        Chlopie zmien chociaz IP . Nudna jest juz ta kryptoreklama . Za 8 zeta na myjni recznej 2 ludzi myje mi auto ,wiec raczej do was nie zawitam.
        • Gość: Beemiarz IP: *.181.91.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.09.11, 15:52
          Dwie sprawy do "h"
          1. Gdzie na ręcznej myjni myja ci za 8 Zet bo ja myje na Cedrowej i za komplet musze wyłożyć 40 zł a za samo mycie karoserii chyba 30
          2. Jak poznajesz ze ktos pisze z tego samego IP bo ja IP nie widze (tylko same końcówki) a neta z tepsy czy z netii ma chyba co 4 na tym forum.
          • Gość: Pl IP: *.adsl.inetia.pl 07.09.11, 22:27

Dokladnie tak jak "h" napisal, piszesz o swojej nedznej myjce i sie za darmoche reklamujesz. Za reklame sie placi ty Icku!
            Skasujcie ta wstretna reklame, za co bierzecie pieniadze!
            • Gość: TezBMW IP: *.net.stream.pl 08.09.11, 14:10
              ale ty jelop jestes. Naucz sie najpierw odpisywac pod odpowiednim watkiem a potem szalej na forum domorosly detektywie. Niestety jak zwykle 90% nie potrafi merytorycznie odpowiedziec zalozycielowi watku tylko bije piane zeby tylko cos napisac i zaistniec. Poza tym nie wierze zeby ktos kto inwestuje gruba kase w taka myjnie bawil sie w reklame na tym forum chociaz w Cz-wie wszystko jest mozliwe ...
              • Gość: XYZ IP: *.adsl.inetia.pl 08.09.11, 16:10
                OOOO odezwał się urażony gnój z BMW(Bryka Młodego Wieśniaka), założyciel pseudo-reklamy i teraz skomle gdyż go rozpracowali forumowicze. Nie zaśmiecaj sknero tego forum!
                PS
                Mniemam, że twoja żałosna reklama odniosła odwrotny skutek od zakładanego, hihihi
    • Gość: drajver IP: *.net.stream.pl 21.11.11, 16:18
      Myjnia się zepsuła. Widocznie właściciel woli zarobić, zamontował nowe dystrybutory pod żetony (nie ma już tych liczących czasu) a standardowe ile wrzuciliśmy i liczy czas po swojemu. Niektóre monety nie chcą się po prostu przyjąć i wypadają z powrotem. Jestem jednym słowem zawiedziony. Zapowiadała się bardzo fajna myjnia, ale widocznie właściciel wolał sobie na niej zarobić w inny sposób.
    • Gość: az IP: *.cdma.centertel.pl 21.11.11, 20:20
      Byłem na tej myjni w ubiegłym tygodniu.
      Mile mnie zaskoczyła lokalizacja - to na "+".
      W relacji ceny do jakości po pierwszym razie oceniam na "średnio". Sporo piany daje lanca - dobrze i źle bo potem trzeba dłużej spłukiwać. Było też zbyt chłodno aby ocenić czy rzeczywiście w końcowym programie podawana jest woda zdemineralizowana czy zwykła. Latem na czarnym metaliku da się to dobrze ocenić. Na moim stanowisku był jakiś feler w nieszczelności instalacji "przewód pod sufitem" i pryskał trochę na mnie wodą kiedy kręciłem się wokół auta.
      W mojej ocenie, na razie, nic nie przebija jakością żółtej myjni karcher-a na Warszawskiej.
    • 22.11.11, 16:33
      Wczoraj po raz pierwszy pojechałem na myjkę koło Lidl`a, miłe zaskoczenie to pełna minuta za złotówkę, środki myjące też niezgorsze bo po kilku minutach auto lśniło, tak samo jak przed tygodniem gdy wyjeżdzało z salonu. Doskonała lokalizacja, nowe urządzenia, szybko, sprawnie, czego chcieć więcej?? Polecam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.