Dodaj do ulubionych

Takiej promocji Miedźno jeszcze nie miało [WIDEO]

11.02.12, 01:37
Fajna inicjatywa, godna pochwały. Tylko zastanawiam się, czy autorzy filmiku zadbali o zgodę na wykorzystanie ścieżki dźwiękowej w związku z prawami autorskimi. Tylko patrzeć jak promocja znika z eteru, a w związku z bezprawnym wykorzystaniem materiału AV sypią się kary...
Obserwuj wątek
      • Gość: Gosciu Swietna mlodziez IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 11.02.12, 08:33
        Heh, dokladnie, od razu sie musi znalezc jakis malkontent. Ale, zeby nie narzekac na narzekajacych i samemu sie nie stac jednym z nich ;D Powiem tylko, ze swietny filmik, najfajniejsza jest energia pozytywna na nim.

Mlodziez widac ma swietne podejscie, niby tylko maly filmik, ale mozna odczytac znacznie wiecej:
        To sa juz ludzie nowego pokolenia, ludzie kreatywni, nie hamuja ich kompleksy, nie maja wlasnie tego negatywnego podejscia, zamiast tego tworza cos. Jestem przekonany, ze dziewczyny i chlopaki z tego filmiku zrobia dobre wyniki w przyszlosci w jakichkolwiek dziedzinach: sporcie, nauce, zaloza firmy, czy beda nowej jakosci lokalnymi politykami czy dzialaczami.
        • tehom Re: Swietna mlodziez 11.02.12, 17:28
          Gdybyś czytał ze zrozumieniem, dowiedziałbyś się iż jestem jak najbardziej ZA tą inicjatywą ! Więc wypraszam sobie określania mnie mianem malkontenta. Nie zmienia to jednak faktu, że w najlepszym wypadku filmik zostanie zablokowany i na tym się skończy. Gorzej jak pójdą za tym konsekwencje finansowe i prawne.
      • dyziek_o Re: Takiej promocji Miedźno jeszcze nie miało [WI 11.02.12, 08:47
        Ależ drogi "gościu":
        To przecież nie "tehom-a" wina jeno naszych urzędników a właściwie tych, co prawa wszelakie ustanawiają! Znaczy posłów. I senatorów.
        "Tehom" albowiem słusznie martwi się o dalszy ciąg filmu jak i jego twórców.
        Prawo w tym kraju jest tak skonstruowane, że można je dowolnie interpretować. Wszystko zależy od humoru prokuratora czy jaśnie pana sędziego.
        Nie ważne jaki był zamiar/kontekst czynu; jesli tylko jest szansa klienta do pierdla wsadzić, to się go wsadza. A jeszcze lepiej, - ukarać go grzywną. Bo przecież miejsc w więzieniach brakuje.
        A nawet lepiej, jak do kicia trafia ktoś kto nie dopełnił formalności, nawet nieświadomie.
        Wtedy ten, co ma układy albo zasobny portfel może sobie odwlekać w nieskończoność odsiadkę. W wielu przypadkach do skutku.
        Dlatego ja również był bym ostrożny z rozpowszechnianiem tego filmu zanim dzieciaki nie dopełnią wszelkich formalności gwarantujących im bezpieczeństwo.
        A jak podpiszemy ACTA - dopiero zobaczycie, co się będzie działo.
        Pozdrawiam serdecznie,
        Dyzio.
    • Gość: ... Re: Takiej promocji Miedźno jeszcze nie miało [WI IP: *.directvps.nl 11.02.12, 12:56
      HEHE a dalej jest gmina Popów, a tam u urzędzie pracuje rodzina wójta, na oczyszczalni ścieków rodzinka wójta, który dziwnym zbiegiem okoliczności jest jjuż wójtem jakieś 5 kadencji, gdzie drogi są dziurawe, gdzie buduje się chodniki z kostki w lesie a koło domów ich nie ma, niestety takiego filmiku o tej gminie się nie da nakręcić, a wiem to bo tam mieszkam :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka