Przedszkole na Focha Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,

Czy ktoś może miał bądź ma dziecko w przedszkolu Bajkowa Kraina na ul. Focha???? Bardzo prosze o opinie. Polecacie??? Odradzacie???Każda rada w cenie!
    • Gość: patka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.12, 14:46
      Moja córka się tam nie dostała dwa lata temu, ale koleżanki dwie córki tam chodzą, koleżanka twierdzi, że jest super.
    • mój syn chodził tam przez 1,5 roku. Byliśmy zadowoleni.
      --
      doula.czestochowa@gmail.com
      • Gość: aga IP: *.96.227.41.tvksmp.pl 12.04.12, 20:09
        Mój syn w zeszłym roku skończył to przedszkole.
        Jestem naprawdę zadowolona. Super dyrekcja i wychowawczynie. Dziecko miało zapewnioną opiekę a co najważniejsze wiele sę nauczyło i teraz bez problemu radzi sobie w szkole.
        • Gość: susel79 IP: *.prenet.pl 13.04.12, 12:37
          Ja wlasnie slyszalam negatywne opinie ta temat tego przedszkola a chcialam tam dac dziecko dlatego chcilalam dopytac na forum. Ktos mi powiedzial ze puszczaja tam dzieciom bajki w telewizji i że cięzko cokolwiek sie dowiedziec. Ale moze to zalezy od Pani wychowawczyni.
          • napisałam ogólnie, że byłam zadowolona bo jednak więcej było plusów niż minusów.
            Teraz moje dziecko chodzi do innego przedszkola, też jest fajnie, chociaż parę rzeczy mnie denerwuje. Jednak nie na tyle aby zmieniać, tak samo było z przedszkolem, o które pytasz.
            Tak, to prawda że są puszczane bajki, czego wcale nie rozumiem. Podobno dzieci oglądają bajki jak część z nich ma angielski.
            Przez pierwszy rok mieliśmy super panią, byliśmy bardzo zadowoleni. Później pani się zmieniła i mój entuzjazm ostygł, jednak nadal było poprawnie.
            Ciężko jest wybrać przedszkole, nie wiem czy znajdziesz takie w którym bedzie perfekcyjnie, może prywatne jakieś.
            --
            doula.czestochowa@gmail.com
            • Gość: susel79 IP: *.prenet.pl 14.04.12, 09:03
              Ala, masz racje...idealnego się nie znajdzie...Warto jednak wymienic się informacjami i za to bardzo dziękuję. Będe myśleć dalej. Co do tych bajek to ja mam informacje od Mamy Malucha który jeszcze angielskiego nie ma i mowi ze codziennie przed obiadem im wlaczaja telewizor-dla mnie chore(podobno dlatego ze lezaki trzeba rozlozyc-nie widze tu zwiazku;) jakoś w innych przedszkolach tez rozkladaja lezaki a dzieci nie sa przed telewizorem sadzane) Ps. A jeżeli mozna wiedziec to dlaczego przeniosłas swoje Dziecko do innego przedszkola?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.