• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

praca kaufland

• 01.12.12, 22:39
    Czy ktoś z Was już dostał odpowiedź w sprawie pracy?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: krisi IP: *.net.stream.pl 03.12.12, 08:59
      Czy to prawda ,że zatrudnić chcą tylko przez urząd pracy ?
    • 03.12.12, 11:03
      W sprawie jakiej pracy? Jakie stanowisko, bo szukają całego personelu?
      Pracowników szukają też przez portale, na pracuj.pl było niedawno kilka ogłoszeń.
      • Gość: monigue2012 IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 03.12.12, 11:42
        Dokładnie rekrutacja była zarówno w up jak i na portalach min: pracuj.pl, czy ktoś kto był na rozmowie w up dostał informację zwrotną? Jeśli chodzi o stanowisko to pracownik informacji lub pracownik admin-kontrolny:)
        • 03.12.12, 12:25
          Ja aplikowałam przez pracuj.pl na stanowisko koordynatora i rozmowy już były, odpowiedzi też.
          Ale na pozostałe stanowiska pewnie jeszcze rekrutacja trwa, bo do otwarcia marketu zostało trochę czasu.
    • Gość: Tomi69 IP: *.opera-mini.net 11.01.13, 08:45
      Gdzie można aplikowac w sprawie pracy bo szukam po necie od kilku dni i nic nie moge znaleźć? Ktoś coś wie?
      • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.13, 08:57
        Zależy na jakie stanowisko, są ogłoszenia na Tablica.pl
        • Gość: do gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.13, 09:12
          Są ogłoszenia na tablicy , napisałeś gość.

Piszesz o tym ogłoszeniu do roznoszenia ulotek ?
          Napisałeś , że są ogłoszenia . Wnioskować można, że jest więcej niż jedno ogłoszenia. Nie łatwiej wkleić linka ?
          Napisać można wszytko , tylko czy to prawda ?
          Pozdrawiam.
          Ps. Szanujmy się wzajemnie . Z tego co widać to tego jest brak .
          • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.13, 09:25
            Nie bardzo rozumiem zarzuty. Jaki brak szacunku? Po co mam wklejać linki, skoro chyba każdy potrafi sobie wpisać w wyszukiwarkę "www.tablica.pl"?

Tak, są ogłoszenia, bo widziałem 3. Co prawda treść ta sama, ale zamieszczone przez 3 różne osoby.
            • Gość: do gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.13, 09:55
              Ogłoszenie dotyczące roznoszenia ulotek.

Rzeczywiście super "oferta".
              Wynagrodzenia 200 zł. To nie jest poważna oferta. Skoro właśnie ogłoszenie o tej samej treści , napisane przez trzy "różne" osoby . Pytanie po co te "trzy osoby " dają takie ogłoszenie ?
              Szczerze na tym portalu nie ma poważnych ofert pracy. Zazwyczaj wszytko na umowę o dzieło .
              Wiesz dla mnie jeżeli ogłoszenie jest o tej samej treści to jest to jedno ogłoszenie .
              Pozdrawiam.
              • 11.01.13, 10:24
                Pretensje do kulawego, że ma garbate dzieci ...
                Naucz się wyszukiwać informacji samodzielnie. Na początek proponuję wpisać w wyszukiwarce GOOGLE.COM hasło: "metody wyszukiwania" ...
                Pozdrawiam.
                • Gość: tomi69 IP: *.opera-mini.net 13.01.13, 13:15
                  Na tablicy faktycznie sa oferty ale to jest dramat nie praca za 200zl przy ulotkach.to nie jest praca w kauflandzie tylko na jego tle ze tak sie wyraze.Szukam informacji na temat powaznej pracy typu sprzedawca czy nawet na jakies stanowisko kierownicze jakiegos dzialu, przegladam ogloszenia codziennie i nic konkretnego o kauflandzie nie pisza.Nie ma info o linku gdzie by mozna bylo aplikowac ani nic w tym stylu,ponoc w "nierobie" czyli PUPie byly oferty ale tylko dla bezrobotnych wiec podziekuje bo jakas tam prace mam.Jak ktos bedzie mial jakies konkretne info to prosze o linki lub jakies info.
                  • 13.01.13, 14:45
                    Poszukaj na: www.pracuj.pl Tekst linka
                  • 13.01.13, 18:20
                    Te "poważne" oferty to już były jakiś czas temu, właśnie na sprzedawców i kierowników działów...
                    • Gość: bozi IP: *.net.stream.pl 16.01.13, 11:44
                      Różnorodne oferty pracy z Kauflandu były w listopadzie i na początku grudnia. Ja napisałam ze strony Kauflandu i dostałam odpowiedź w grudniu niestety negatywną. (Mają zbyt dużo ofert)
                    • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.13, 17:36
                      green_eyed_girl napisała:

> Te "poważne" oferty to już były jakiś czas temu, właśnie na sprzedawców i kiero
                      > wników działów...

Oferują koordynatorowi chociaż 5000 na rekę w tym mieście??
                • Gość: creed IP: *.adsl.inetia.pl 16.01.13, 20:43
                  A ty sie naucz, ze nie uzywa sie aforyzmow jak sie ich tresci nie zna! "Pretensje..." hihi.
                  • Gość: ZIGI IP: *.96.230.157.tvksmp.pl 17.01.13, 17:16
                    Juz nie rekrutuja. rekrutacje byly w zeszlym roku
                    • Gość: ₤ IP: *.42.4.40.alfanet24.pl 17.01.13, 17:41
                      no i kiedy początek pracy?
                      • Gość: ZIGI IP: *.96.230.157.tvksmp.pl 18.01.13, 06:58
                        założenia są otwarcia w lutym
                        • Gość: miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.13, 07:34
                          Ja dostałem odpowiedź byłem drugi raz na rozmowie teraz będzie seria szkoleń. Z tym lutym są takie przymiarki ale cienko to widzę. Pewnie przed świętami ruszą.
    • 04.02.13, 14:52
      [b]WĄTEK KAUFLANDU W CZĘSTOCHOWIE JUŻ JEST NA TYM FORUM. PO CO ZAŚMIECAĆ?[b]
      forum.gazeta.pl/forum/w,55,140551315,140551315,Kaufland_w_Czestochowie.html?s_action=w_add&t=1359985738646
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.