• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sala Diamentowa Wręczyca Wielka Dodaj do ulubionych

• 18.02.13, 23:30
    Witam. Mam pytanie czy ktoś organizował przyjęcie na tej sali? I jakie jest jedzenie?
    Zaawansowany formularz
    • 18.02.13, 23:40
      Jedzenie jakie zamówisz takie będzie.
      • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 10:45
        Chodzi mi o to czy jest smaczne jedzenie?? Nie na wszystkich salach gdzie jest ładnie jest dobre jedzenie.
        • Gość: do .w. IP: 91.210.242.* 19.02.13, 12:33
          Gość portalu: ona napisał(a):

> Chodzi mi o to czy jest smaczne jedzenie?? Nie na wszystkich salach gdzie jest
          > ładnie jest dobre jedzenie.

to wypróbuj szmaciarzu i napisz czy dobre czy nie baranie.
          • 19.02.13, 12:40
            Jak masz tak obrażać to nie komentuj. Widać, że nie masz kultury gościu: do.w.
            • Gość: do autorki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 12:45
              To co dla jednego jest dobre dla innego jest złe..jezeli zalezy ci na zrobieni u tam imprezy popros odpłatnie o przygotowanie probnych posilkow, ktore mialyby sie znaleźć na przyjeciu i sama ocen.. Zawsze mnei śmiesza takie zapytania, przeciez kazdy ma inne smakli, 10 osob ci napisze ze super a ty nie bedziesz zadowolona po przyjeciu, bo tobi esmakowac np nie bedzie
            • Gość: do w.w. IP: *.free.aero2.net.pl 19.02.13, 15:50
              ona006 napisał(a):

> Jak masz tak obrażać to nie komentuj. Widać, że nie masz kultury gościu: do.w.

a gdzie twoja kultura?
              ciemniaku.
        • Gość: Marta IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.13, 17:31
          Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat tej sali? Jakie wrażenia?
    • Gość: a-dusiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 14:34
      cyt. "Witam. Mam pytanie czy ktoś organizował przyjęcie na tej sali? I jakie jest jedzenie? "

Zakładam, że skoro stawiasz pytanie w ten sposób to, właściciel lokalu ma wyłączność na serwowane tam posiłki lub poleca konkretnych ludzi (bo jak masz wolny wybór co do kucharki to Twoje pytanie jest nie na miejscu).
      Zgłaszasz się do właściciela i prosisz o kontakt do kilku ostatnich klientów (referencje znaczy się ;) ) . Jak nie ma nic do ukrycia to nie będzie robił problemów. Dzwonisz/spotykasz się z ludźmi i prosisz ich o szczerą ocenę tego całego cateringu. Wszystko. Przynajmniej ja bym tak zrobił.
    • Gość: Marta IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.13, 17:33
      Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat tej sali? Jakie wrażenia?
    • Gość: df IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.13, 18:28
      Po prawej stronie masz podforum "Ślub i wesele" - tam szukaj.
      • Gość: do w.w. IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.13, 18:42
        ale bydło tego nie wie!!!
        • Gość: do w.w. IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.13, 08:29
          ale cynstohowiok z zaszczurzonego bloku jak widac już wie !!
    • 12.08.14, 13:01
      witam moja opinia i wiekszosci rodziny jest taka sala piekna jedzenie przepyszne i ilosci nie do przejedzenia tylko jedyny minus to obsluga kelnerzy MASAKRA niewiem dlaczego kobiety zanikaja w tym zawodzie brakowalo tam kobiecych rąk moze panowie sa mlodzi przystojni ale co do organizacji porazka .Pani wlascicielko ma pani cudowny lokal kucharka wspaniala ale niestety obsluga ponizej krytyki wszystko robione z wielka łaska prosze sobie podejrzec prace kobiet w innych pobliskich lokalach moga panowie sie wiele nauczyc .
      • 16.09.14, 12:35
        Moja opinia!|
        Pani Agnieszko, jestem zachwycona Salą Diamentową we Wręczycy Wielkiej.
        Rozmowa z Panią uspokoiła moje zszargane nerwy i napełniła wiarą, że wszystko będzie dobrze. I było- począwszy od menu, ubrania sali, stołów, rozłożenie świec na stopniach schodów po czerwony dywan przed lokalem. Pokój dla młodej pary ładny, duży z piękna łazienką. Dziękuję p. kucharką, bo jedzenie było pyszne i w takich dużych ilościach, że nie można było przejeść. Obsługa bardzo fajna. Grono młodych mężczyzn, bardzo profesjonalnych ? koleżanki do tej pory wspominają ich z zauroczeniem.
        Krojenie tortu czy udźca przebiegło szybko i sprawnie. Częsta zmiana zastawy- pięknej zresztą. Kawa na życzenie z ekspresu robiona przez kelnera. Łazienki sprzątane na bieżąco.
        Piękny ogród z altanami. Nie rozumiem, dlatego ostatniej wypowiedzi i się z nią nie zgadzam. Kobiety może też by się sprawdziły, ale Panowie-kelnerzy przepięknie wyglądali i dali sali dodatkowego uroku. Ich siła fizyczna pozwoliła na szybie roznoszenie dań i sprzątanie ze stołów. Dziękuję całej obsłudze!!
        Polecam!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz polecam!!!!!!!!!!!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.