Dodaj do ulubionych

Policjanci oburzeni: "Są pieniądze na nowe logo...

28.05.13, 10:03
Ale na emerytury i wynagrodzenie za czas choroby nie brakuje, prawda?
Co tam piętnaście lat pracy, z czego rok na chorobowym, a potem emeryturka mundurowa. Jakoś się przetrzyma, kontakty się złapie na tanie fanty, fajnie będzie.
Edytor zaawansowany
  • 5rolnikzwilkowiecka 28.05.13, 10:33
  • kicha3 28.05.13, 10:39
    to powinno być:dwie pałki na krzyż na tle druczku z mandatem.
    --
    "Kicha kawiorem dla mohera"
  • Gość: podatnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 10:46
    jak krzyżówka oświęcimskich pasiaków i stylizowanej gwiazdy Dawida
  • Gość: True IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 13:52
    Pasiaki oświęcimskie, też od razu miałem takie skojarzenie.
  • Gość: ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 11:13
    patrolować tak aby dojechać na interwencję w 10 min - a nie siedzieć po komisariatach
  • Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 21:18
    A skąd na paliwo?
  • Gość: asa IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.13, 11:18
    Jak warunki nie odpowiadają, jak praca nie odpowiada, to zawsze można ją zmienić. Takze w czym problem?!
  • Gość: taki tam sobie... IP: 212.59.252.* 28.05.13, 12:08
    ...a co nie stać policmanów na długopis za złotówkę?
    Wiele osób pracujących za dużo mniejsze pieniądze
    i na umowach śmieciowych MUSI sobie samemu
    KUPIĆ narzędzia pracy jak i ubrania robocze/ochronne.
    A ci labidzą o długopis za złotówkę,chyba,że chodzi
    o długopis pozłacany 24 karatowym złotem.
  • Gość: policjyjny emeryt IP: *.42.13.212.alfanet24.pl 28.05.13, 13:40
    Coś wiedział toś napisał! Byle co zjesz to i byle co napiszesz! Jak tak pragniesz tej emerytury po 15 latach to się zapisz do Policji, teraz nie ma ograniczeń wiekowych zobaczysz jaki to miód, jak wszystko dostaniesz za darmochę, a jaka kasa będzie i ile wolnego! Będziesz wtedy "pan władza". Co do remontów to autor nie napisał że zostały wyremontowane sracze w KMP na parterze, wtajemniczeni wiedzą które, aż miło teraz sobie w nich posiedzieć! Powinni pracujący podziękować, chociaż kwiaty jakieś wysłać temu kontrolnemu co to mu się sikać raz zachciało jakiś czas temu!
  • Gość: pp IP: *.unisonplatform.com 28.05.13, 13:54
    a da się załapać bez protekcji?
  • Gość: aaaa IP: *.42.1.192.alfanet24.pl 28.05.13, 14:06
    Oburzeni? A konkursem na referenta nie są oburzeni?
  • Gość: bajera IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.13, 15:09
    "Coś wiedział toś napisał! Byle co zjesz to i byle co napiszesz! Jak tak pragniesz tej emerytury po 15 latach to się zapisz do Policji, teraz nie ma ograniczeń wiekowych zobaczysz jaki to miód, jak wszystko dostaniesz za darmochę, a jaka kasa będzie i ile wolnego! Będziesz wtedy "pan władza". Co do remontów to autor nie napisał że zostały wyremontowane sracze w KMP na parterze, wtajemniczeni w iedzą które, aż miło teraz sobie w nich posiedzieć! Powinni pracujący podziękować, chociaż kwiaty jakieś wysłać temu kontrolnemu co to mu się sikać raz zachało jakiś czas temu!"
    Pełna kultura
  • Gość: aska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 16:00
    Słabo mi się robi jak czytam o tej standaryzacji...nie ma to jak zacząć od nowego loga. Nie zapomnijcie tez zmienic papier do drukarek w całej Policji żeby był o jednakowej granulacji oraz papier toaletowy żeby miał jednakową fakture i kolor...nie przejmujcie się standaryzacją w zakresie środków transportu żeby można było szybko dojechać na interwencję, standaryzacją w zakresie tego zeby policjant miał sprawną broń do służby..lekko pęknięte części nie przeszkadzają- przecież policjant w obawie przed prorokiem, który będzie go ciorał do końca zycia i tak do bandziora strzelac nie będzie...tym i wieloma innymi rzeczami wogóle się nie przejmujcie...policjanci już tak są wytresowani żeby wspomagać firmę własnym papierem, artykułami biurowymi, workami na smieci do koszy, ze teraz wystarczy przypiąc im na klate "gwiazde dawida" i juz więcej nie trzeba...
  • gregoson 28.05.13, 17:40
    na dole tego śmiesznego znaczka jest stylizowany napis ZUS - sponsor młodocianych policyjnych emerytów.
    A nawiasem mówiąc : nie wystarczy napis Policja na komisariacie lub samochodach? Myślicie, że inni tez nie potrafią czytać?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 18:16
    "gregoson", - napisałeś policja z dużej litery !
    Oni nie zasługują na dużą literę !
    Nawet komendanci posługują się kłamstwem, - a co drugi emeryt policjant - to inwalida !
    Czy to jest normalny kraj ?
    Co się dziwić - Tusk ma "wadzę" .
  • Gość: ja cię kręcę IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.13, 18:59
    Na zakup radiowozów przeznaczono 9 mln zł.A na odprawy w tym roku przeznacza się 242 mln.Jak przepracuje 30 lat ,to dostaje sześciokrotną pensję + zaległe urlopy.W roku 2014 ma się to zmienić.Generałów w policji od groma.Marzec z Opola też nie zbiednieje.Mimo ,że za aferę seksową wyleciał na zbity pysk.Będzie bogatym emerytem.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 19:43
    Wiesz "ja cię kręcę" - jesteś boski !
    To, co napisałeś - to jest bomba i cała prawda .
    Czy w "policji" mamy grupę przestępczą, która wyłudza emerytury ?

Jestem przekonany, -że tak !
    Mam dowody, że nawet komendanci posterunku posługują się kłamstwem !
  • Gość: ja cię kręcę IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.13, 20:06
    Piszemy o wszystkich służbach mundurowych.74 tyś pracowników służb mundurowych ma orzeczoną niepełnosprawność.?W tym 40 tyś policjantów.Cała tajemnica polega na tym,że orzeczenie podnosi emeryturę o 15%. Jak się to ma do orzeczników lekarskich i pracowników ZUS .Podaję do oceny internautów.natemat.pl/62873,co-drugi-policjant-to-inwalida-niepelnosprawnosc-sposobem-na-wyzsza-na-emeryture
  • Gość: aska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 21:43
    jak to jest, ze niewulgarne i nieobraxliwe ale za to niewygodne wypowiedzi nie sa zamieszczane przez admina?
  • Gość: gyiee IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.13, 00:56
    Tusku dziekujemy!
  • Gość: p IP: 212.87.246.* 29.05.13, 05:32
    tym się zajmowali wszyscy poprzedni rządzący. Tusk tylko musi wykonywać ustalane przez innych ustawy
  • Gość: maciek IP: *.isd-hcz.com.pl 29.05.13, 06:08
    dokładnie ... popieram w 100% ciężki to zawód wykańczający wystarczy iść do psychologa i pół roku na zwolnieniu ostatnio czytałem że codziennie na L4 jest 6 tysięcy policjantów. A gdzie komisje lekarskie? Ale tych Panów to nie dotyczy zwykły człowiek ma 80% za L4 oni 100% za 15 lat emeryturka i spoko. A ilu inwalidów pracuje ....szok Powinni dostawać dotacje z PEFRONU
  • alpacino01 29.05.13, 11:48
    jw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka