Dodaj do ulubionych

BeataSzydłoKłobuckOdnowaStacjiPoKoleiNastepnę

27.07.15, 13:32
PiS zapowiada odnowę dworca w Kłobucku. Po nim zrewitalizuje kolejne we wszystkich małych miejscowościach. Dzięki temu z małych polskich miejscowości "więcej dzieci wyjedzie na wakacje" koleją--obiecuje w Kłobucku Beata Szydło.
Kłobuck wg przekazu medialnego PiS z wizyty kandydatki na premiera, to zachwaszczona ruina, pewnie jak i cala Polska. Beata Szydło urządziła konferencje prasowa w pokrzywach i chaszczach na tle zamkniętego ze spękaną farba budynku dworca kolejowego. Obsługa pociągów osobowych w Kłobucku została zawieszona w latach 2009-12. Od grudnia 2012 ruch pasażerski wznowiono. 1 czerwca br. ponownie go zawieszono. Linie obsługiwały Koleje Ślaskie.
czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,48725,18423901,beata-szydlo-obiecala-mieszkancom-klobucka-gdy-wygra-pis-bedzie.html
Edytor zaawansowany
 • pluto37 27.07.15, 15:18
  Madama straSzydło jest bogata po partyjnych zasobach, więc:
  wieszczy cuda a'la Duda i liczy że się uda kiedy w krzaki wsadzi uda:):)
  Nic postszego jak współfinansować koleje śląskie.

  A swoją drogą ciekaw jestem ile ogłupiałych kur da się jesienią nabrać na te plewy...
 • koyod 27.07.15, 16:29
  czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,15807770,Kolejowy_absurd__Nowe_tory_na_linii_Czestochowa__.html oraz lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/linia-czestochowa-fosowskie-oficjalnie-otwarta-powroca,3274143,artgal,t,id,tm.html opisującymi absurdy z reaktywacją połączeń kolejowych na trasie Częstochowa - Lubliniec. Z czyjego rozdania osoby zasiadają w zarządzie Kolei Śląskich to chyba nie muszę ci przypominać. A jak profesjonalnie ci menadżerowie podchodzą do wykonywanych zadań to zerknij jeszcze do www.fakt.pl/katowice/szkolenie-dla-kolei-slaskich,artykuly,510448.html
  I dziwić się później społeczeństwu, że oczekuje ono zmian.
 • storima 27.07.15, 17:24
  Może otworzy nowy?
  "Problematyka rozwoju kolei lokalnej i dalekobieżnej w świetle władz lokalnych, regionalnych itd."
  I wówczas ten jego tu wpis byłby tam na temat.

  ________________________________________________


  Od grudnia 2012 do czerwca bieżącego roku pociągi z Kłobucka kursowały do Tarnowskich Gór i Katowic.
  To jedno.

  Dwa.
  Beata Szydło, obiecała w Kłobucku uruchomienie linii kolejowej.
  Dzięki temu gdy PiS przejmie władzę, a ona zostanie premierem, dzieci z Kłobucka jak i innych małych polskich miejscowości będą mogły jeździć na wakacje koleją.
  W przypadku Kłobucka, wiemy ze prawdopodobnie wypoczywać będą gdzieś pomiędzy Kłobuckiem a Katowicami, bądź Tarnowskimi Górami.

  Trzy.

  Pluto dopisał iż PiS będzie dofinansowywał Koleje Śląskie,
  a z zapowiedzi Beaty Szydło, wynika iż nie tylko Koleje Śląskie otrzymają pieniądze od PiSu.
  Wszystkie inne filie regionalnych kolei w Polsce obsługujące małe miejscowości zostaną dofinansowane przez PiS, jeśli Beata Szydło zostanie premierem. Tak obiecała w Kłobucku.

  PS Czy moje tu dwa wpisy są tak skomplikowanie napisane iż nie zrozumie ich w miarę rozgarnięty uczeń polskiej szkoły podstawowej?
 • koyod 27.07.15, 18:16
  udawać, że przywołane przeze mnie artykuły nie odnoszą się do tego tematu.
  To przecież klasyka tego na co pomstują ci, którzy mieszkają w tym kraju. Irracjonalność opisanych w artykułach działań, gdzie wydaje się ogromne środki na przebudowę dworcowych peronów oraz torów a później nie wznawia oczekiwanych przez mieszkańców połączeń kolejowych dostrzega nawet członek PO burmistrz Lublińca Maniura.
  Nie widzi jej tylko paryski klakier z tegoż samego ugrupowania. To nie są jego problemy, że ludzie zostali pozbawieni wygodnego środka lokomocji. A ci, z zarządu Kolei Śląskich wsadzeni na stanowiska z partyjnego klucza miast dbać o efektywne wykorzystanie infrastruktury walą wódę patrząc na sztuczki magika.
  I na koniec jeszcze artykuł, jak PO-wscy specjaliści z KŚ przygotowali kolonijny pociąg dla dzieci z Tychów www.dziennikzachodni.pl/artykul/3938689,dzieci-koczowaly-w-upale-na-dworcu-w-tychach-zdjecia-mialy-jechac-na-kolonie,1,id,t,sa.html
 • storima 27.07.15, 18:57
  Gdzie?
  W całej Polsce. W każdej malej miejscowości.

  O czym jest ten watek?

  Ten watek jest o:

  1. Wizycie pani Szydlo w Klobucku na zamknietym dworcu kolejowym.

  2. Co ta pani robila w Klobucku na zamknietym dworcu kolejowym?

  3. Ta pani urzadzila konferencje prasowa w obecnosci kamer wsrod chaszczy i chwastow.

  4. Dlaczego ta pani wybrala bydunek z odpadajaca farba wsrod chaszczy i chwastow jako tlo
  swej i PiS konferencji prasowej?

  5. Dlatego bo gdyby konferencje przeprowadzila na zrewitalizowanym slicznym rynku to nie byloby widac ze Polska jest w ruinie.

  6. O czym ta pani mowila na konferencji prasowej?

  7. Ta pani dodala nowa obietnice wyborcza PiS.

  8. Jak jest nowa obietnica wyborcaza PiS?

  9. Ta pani mowi ze gdy PiS dojdzie do wladzy a ona zostanie premierem,
  to wszystkie zamkniete dworce w malych miasteczkach w polsce zostana otworzone.

  10. Jaki wg. pani Szydlo, bedzie skutek otwarcia wszystkich zamknietych stacji kolejowych w malych miasteczkach w Polsce?

  11. Wg pani Szydlo, gdy PiS otworzy wszystkie zamkniete stacje kolejowe w malych miejscowosciach w Polsce to dzieci z malych miejscowosci w Polsce beda mogly wyjerzdzac na wakacje koleja.

  12. Czy w takim razie dworce beda jedynie otwarte (w malych miejscowosciach z zamknietymi stacjami kolejowymi) dworce te beda czynne aby dzieci wyjechaly na wakacje?

  13. Tego pan Szydlo nie powiedziala, ale chyba beda otwarte do czasu powrotu dzieci z wakacji. Tak aby mogly przyjechac koleja.

  Pytanie Dodatkowe:
  Co ma wspolnego link podany przez forumowicza ktory wyzwal cie od "durnia"?
  Odp.:
  Ten link otwiera artykul z uwieziona na dworcu grupa mlodziezy ktora nie mogla wyjechac na wakacje z powodu bledu organizacyjnego administracji kolejowej (nie podstawiono wagonu).

  W dalszym ciagu nie rozumiem co to ma wspolnego z nowa obietnica PiS,
  w osobie pani Szydlo w Klobucku,
  otwarcia zamknietych stacji kolejowych w malych miejscowosciach polskich.

  Ja tez nie:)
 • koyod 27.07.15, 19:58
  Storima, często sobie tak sam ze sobą rozmawiasz? I zapewne zawsze się zgadzacie. No to fajnie, bo inaczej to zapewne byś sam sobie krzywdę zrobił.

  Nie dotarło do ciebie i zapewne nie dotrze, że to właśnie z niedużego dworca kolejowego w Tychach dzieciaki miały problem z kolonijnym wyjazdem bo organizator zawierzył nieudacznikom z zarządu Kolei Śląskich. A nieudacznicy ci reprezentują PO. I to nikt inny a właśnie oni przyczyniają się do tego, że na wyremontowanym szlaku kolejowym Częstochowa - Lubliniec nie pojawiły się tak oczekiwane przez mieszkańców lokalne pociągi. I gdybyś ignorancie przeczytał, że mieszkańców tych popiera reprezentujący ich burmistrz Maniura, też z PO, toby dotarło do ciebie, że wkrótce te wyremontowane przystanki będą przypominać jak żyw dworzec w Kłobucku.
  Bowiem taką mamy tu w Polsce przypadłość, że tam gdzie nie przemieszczają się ludzie pojawiają się wandale. I na skutek ich działalności, te wyremontowane właśnie przystanki będą wyglądać szpetnie. Tak samo szpetnie jak dworzec w Kłobucku.
  I z wielu takich małych przystanków położonych przy czynnych szlakach kolejowych mogliby korzystać podróżni, także w połączeniach z przesiadkami albowiem takowe istnieją, gdyby tylko na drodze nie stały im szkodniki z KŚ/PO chlejące gorzałę na koszt podatnika, także tego nie podróżującego koleją bo właśnie to oni pozbawili go tej możliwości, jak to jest w przypadku osób z przywołanych przeze mnie artykułów.
  I zapewne nadal paryski mędrek będzie tu opisywał jak to mylę się ja, i jak myli się Maniura i jak mylą się mieszkańcy, którzy chcieliby podróżować szlakiem kolejowym Częstochowa - Lubliniec. Bo przecież mędrek wie lepiej od nas co nam tu jest potrzebne. Tak samo lepiej wiedziała część polityków PO. I dopiero u schyłku drugiej kadencji dotarło do nich jak bardzo się mylili.
 • storima 27.07.15, 20:11
  Ta sa wieczne bolaczki polskich kolei!
  To jakies bzdury!
  Co za PiS to pociagi na czas przyjezdzaly i scisku w wagonach nie bylo???
  Ludzie na peronach nie zostawali???
  Wierutne bzdury.

  Co to ma wspolnego z konkretna obietnica wyborcza:

  Szydło ubolewała więc, że w małych miastach i miasteczkach pociągi się nie zatrzymują, nie da się nimi dojeżdżać do pracy, szkoły, szpitala. Do tego doprowadziły rządy PO i PSL.

  Cały tekst: czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,48725,18423901,beata-szydlo-obiecala-mieszkancom-klobucka-gdy-wygra-pis-bedzie.html#ixzz3h7HrCq4v


  I kto za to zaplaci?

  I o tym jest ten watek.

  O tej obietnicy,
  i skad na to i gdzie PiS znajdzie pieniadze???

  Bo to jest
  n o w a
  obietnica wyborcza PiS
  zlozona przez pania Szydlo
  dnia
  24 lipca 2015----Beata Szydło w Kłobucku

  Prosciej juz napisac tego nie napisze.
 • storima 27.07.15, 20:25
  I jeszcze na temat przekazu.
  Istnieją rożne jego formy.
  Lecz gdy ktoś zatrzymał się i uparcie odmawia rozwoju
  to formę dialogu
  uważa za dewiacje psychiczna i rozmowę z samym sobą.

  Niepojęte.

  PS
  Kazdy czy to duchowny, psycholog, filozof, normalny rodzic, zaleca formę wewnętrznego dialogu swemu dziecku. Dla rozwijania pełni człowieczeństwa i higieny psychicznej.
  Tak na marginesie. Ignorancie. • koyod 28.07.15, 18:39
  Gdyby za czasów PiS wyłożono grube miliony na odnowienie peronów i wiat na odcinku szlaku kolejowego a następnie nie przywrócono by wycofanych połączeń, których reaktywacji domagają się zarówno mieszkańcy jak i reprezentujący ich samorządowcy to pierwszy ganiłbym głupotę tych co do tego doprowadzili. A kłobucki dworzec jest właśnie symbolem takiego złego zarządzania.
 • storima 28.07.15, 19:18
  koyod napisał:
  > Gdyby za czasów PiS wyłożono grube miliony na odnowienie peronów i wiat na odci
  > nku szlaku kolejowego a następnie nie przywrócono by wycofanych połączeń,
  > kłobucki dworzec jest właśnie symbolem takiego złego zarządzania.

  Kto, kiedy inwestował cześć tych "grubych milionów" w połączenia kolejowe Kłobucka?

 • storima 28.07.15, 19:23
  Pierwszy twój wpis na tym wątku na temat.
  Brawo!
 • kchrzanka 28.07.15, 19:35
  Pogadał " storima " ze " storimą " .
 • storima 28.07.15, 19:42
  kchrzanka napisał:

  > Pogadał " storima " ze " storimą " .

  No to się nagadali!
 • koyod 28.07.15, 22:01
  Storimo na podstawie twego stałego podbijania własnych wpisów wnioskuję, że myśl twa nie nadąża za twymi palcami.
  Gdybyś przeczytał me wcześniejsze wypowiedzi toby dotarło do ciebie, że odnoszę się do remontu infrastruktury na linii Cz-wa - Lubliniec. Te obecnie nie użytkowane przystanki będą wkrótce jak żyw przypominać kłobucki dworzec. A ten ostatni nie zmienił się w ruinę w ciągu ostatniego półrocza. Z tego co słyszałem, kiedy budynek był jeszcze w przyzwoitym stanie technicznym to interesowała się nim tamtejsza gmina. Jak widać administratorowi nie zależało aby rozwiązać ten problem, wolał przez szereg lat płacić podatek od nieruchomości, która była pustostanem.
 • mateusz572 28.07.15, 22:25
  koyod napisał:

  > Storimo na podstawie twego stałego podbijania własnych wpisów wnioskuję, że myś
  > l twa nie nadąża za twymi palcami.
  > Gdybyś przeczytał me wcześniejsze wypowiedzi toby dotarło do ciebie, że odnoszę
  > się do remontu infrastruktury na linii Cz-wa - Lubliniec. Te obecnie nie użytk
  > owane przystanki będą wkrótce jak żyw przypominać kłobucki dworzec.

  Możesz uzasadnić po co je remontować ? Tak dla zasady ? Wbrew rachunkowi ekonomicznemu ?
 • koyod 28.07.15, 22:35
  Mateuszu, mam wrażenie, że nie zapoznałeś się z artykułami do których zamieściłem linki.
  Dlaczego mam uzasadniać po co remontować te przystanki skoro one właśnie niedawno zostały wyremontowane, a teraz będą niszczeć nie użytkowane.
  Czy ty też uważasz, że dobrze zarządzający Lublińcem Maniura jest w błędzie stając po stronie mieszkańców wnoszących o reaktywację połączeń.
 • mateusz572 29.07.15, 21:21
  Z tego co mi wiadomo to perony zostały wyremontowane. Nic mi natomiast nie wiadomo o remoncie budynków stacyjnych i to miałem na myśli w kontekście remontu kłobuckiego dworca
  Pan Maniura to łebski gośc. Jednak Koleje Śląskie na połączeniu lokalnym Częstochowa- Lubliniec woziły powietrze. Tak więc pytanie o rachunek ekonomiczny jest zasadne.
 • storima 29.07.15, 22:07
  mateusz572 napisał:

  > Jednak Koleje Śląskie na połączeniu lokalnym Często
  > chowa- Lubliniec woziły powietrze. Tak więc pytanie o rachunek ekonomiczny jest
  > zasadne.

  Trudno porownywac Klobuck, prowincjonalna stacje z Lublincem obslugujacym jedno z glownych laczy kolejowych na poludniu Polski.
  I niestety wspolny punkt tych miast laczy to co Mateusz podal:
  Koleje Śląskie na połączeniu lokalnym Częstochowa- Lubliniec woziły powietrze. Tak więc pytanie o rachunek ekonomiczny jest zasadne.

  Jak zasadne jest pytanie:
  skad PiS wezmie pieniadze na uruchamianie i subsydiowania deficytowych uslug polskich kolei, aby te wozily powietrze?

  Bo przeciez Beata Szydlo wyborcom obiecala: otwarcie zamknietych dworcow "aby mieszkancy mogli dojezdzac pociagiem do pracy, szkol i szpitali"
  W Klobucku.

 • koyod 29.07.15, 22:16
  podróżnych na tym odcinku był fakt, że ze względu na fatalny stan torowiska prędkość przejazdu w niektórych miejscach była ograniczona do 10 km/h co wydłużyło znacznie czas przejazdu i był on nieatrakcyjny w porównaniu do komunikacji autobusowej. W późniejszym czasie linia ta na odcinku Częstochowa-Wrocław była całkowicie wyłączona z ruchu, także dla pociągów dalekobieżnych. Gdyby ktoś chciał przeprowadzić analizy ruchu pasażerskiego z tego okresu to wyszłoby przecież, że nie ma tam żadnego przepływu pasażerów i równie dobrze można by nie wznawiać tych istniejących połączeń IC. A jednak je wznowiono, tak samo jak wznowiono połączenia lokalne na linii Lubliniec-Wrocław i póki co nie słychać aby były one nierentowne. Skoro więc o przywrócenie połączeń apelują zainteresowani mieszkańcy i samorządowcy to zasadnym byłoby przywrócić zlikwidowane połączenia i przeprowadzić stosowne analizy opłacalności w oparciu o przepływ pasażerów. I cieszę się, że pozytywnie oceniasz Maniurę bo dał się on poznać jako dobry gospodarz. I myślę, że nie lobbował by za przywróceniem połączeń miedzy naszymi miastami gdyby nie widział sensu ekonomicznego dla tego przedsięwzięcia.
 • storima 29.07.15, 23:07
  Rzucanie obietnic niemożliwych do realizacji.
  Organizowanie konferencji przedwyborczych w chaszczach na tle zamknietego dworca na prowincji Polski.
  Badz, jak tu na forum, oskarzanie wladz o "imprezowanie i uczestnictwo w pokazach magika" czego wynikiem jest zamykanie polaczen kolejowych.

  Czy tak wypowiadaja sie odpowiedzialne, rozsadne osoby?

  ______________________________

  Ceni się zaangażowanie lokalnej społeczności na czele z panem Maniura.

  To są wieści sprzed roku opisane przez
  Tomasz Haładyja dnia:
  15.04.2014
  i nie temacie dworca klobuckiego i obietnic PiS
  ze pani Szydlo otworzy wszystkie zamkniete dworce na prowincji Polski.

  Ponownie pytam:
  skad na to znajda i jak zamierzaja subsdydiowac takie polaczenia jak zawieszone obecnie w Klobucku?

  Bo juz chyba jest jasne ze Klobucka z Lublincem myslac o istocie i roli jaka pelnia w polskim kolejnictwie porownywac nie mozna.

 • mateusz572 30.07.15, 22:05
  koyod napisał:

  > podróżnych na tym odcinku był fakt, że ze względu na fatalny stan torowiska prę
  > dkość przejazdu w niektórych miejscach była ograniczona do 10 km/h co wydłużyło
  > znacznie czas przejazdu i był on nieatrakcyjny w porównaniu do komunikacji aut
  > obusowej. W późniejszym czasie linia ta na odcinku Częstochowa-Wrocław była cał
  > kowicie wyłączona z ruchu, także dla pociągów dalekobieżnych. Gdyby ktoś chciał
  > przeprowadzić analizy ruchu pasażerskiego z tego okresu to wyszłoby przecież,
  > że nie ma tam żadnego przepływu pasażerów i równie dobrze można by nie wznawiać

  Jak najbardziej był przepływ pasażerów na linii do Wrocławia. Jednak podróż trwała ponad pięć godzin, a nawet dużo więcej z przesiadką. Pociągi jechały wtedy przez Katowice. Były także autobusy, które do Wrocławia jechały cztery godziny z hakiem.Dlatego dużo pasażerów przesiadło się do samochodów. Natomiast odcinek do Lublińca nawet przed dewastacją torowisk nie miał wielkiego powodzenia.Na krótkich odcinkach ludzie wolą poruszać się samochodami, i poza tym nie ma ich zbyt wielu.Przecież Lubliniec metropolią nie jest, nieprawdaż ?


  > tych istniejących połączeń IC. A jednak je wznowiono, tak samo jak wznowiono p
  > ołączenia lokalne na linii Lubliniec-Wrocław i póki co nie słychać aby były one
  > nierentowne. Skoro więc o przywrócenie połączeń apelują zainteresowani mieszka
  > ńcy i samorządowcy to zasadnym byłoby przywrócić zlikwidowane połączenia i prze
  > prowadzić stosowne analizy opłacalności w oparciu o przepływ pasażerów. I ciesz
  > ę się, że pozytywnie oceniasz Maniurę bo dał się on poznać jako dobry gospodarz
  > . I myślę, że nie lobbował by za przywróceniem połączeń miedzy naszymi miastami
  > gdyby nie widział sensu ekonomicznego dla tego przedsięwzięcia.

  Obecnie podróż IC, EIP do Wrocławia czy też Warszawy to prostu bajka. Niektóre z IC jadących do Wrocławia zatrzymują się także w Lublińcu [dzięki panu Maniurze z PO ;-) ], jednak z reguły nikt tam nie wsiada ani nie wysiada.
 • pluto37 30.07.15, 11:00
  mateusz572 napisał:

  > Z tego co mi wiadomo to perony zostały wyremontowane. Nic mi natomiast nie wiad
  > omo o remoncie budynków stacyjnych i to miałem na myśli w kontekście remontu kł
  > obuckiego dworca
  > Pan Maniura to łebski gośc. Jednak Koleje Śląskie na połączeniu lokalnym Często
  > chowa- Lubliniec woziły powietrze. Tak więc pytanie o rachunek ekonomiczny jest
  > zasadne.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Mateuszu!
  czy na serio chcesz tłumaczyć ludowi z podstawami arytmetyki nie mającemu nic wspólnego, że 2+2=4????
  Rzeczony osobnik organizmu trawiącego pojęcia rachunku ekonomicznego nie posiada, co po wielekroć samodzielnie udowodnił.
  Być może jedynym sposobem przybliżenia mu skutków tego o zym mamrocze byłoby wyrwanie mu z kabzy konkretnej sumy gotowizny z przeznaczeniem na komunikację kolejową na ulubionym przez niego odcinku.
 • angrusz1 31.07.15, 15:02
  ma wtedy sens , kiedy przez to miasto będą jeździć i stawać pociągi i będą chętni do jeżdżenia tymi pociągami . To dwa niezbędne jednocześnie warunki .
 • storima 28.07.15, 23:01
  koyod napisał:

  > Storimo na podstawie twego stałego podbijania własnych wpisów wnioskuję, że myś
  > l twa nie nadąża za twymi palcami.

  To juz pewna u ciebie poprawa. Jeszcze niedawno oskarzales mnie o trollowanie, po czym wysylales na badania psychiatryczne, stawiajac mi specjalistyczne diagnozy.

  Technicznie ---to nie jest podbijanie wpisow, ale dla kogos kto nie potrafi merytorycznie rozmawiac...

  > Gdybyś przeczytał me wcześniejsze wypowiedzi toby dotarło do ciebie, że odnoszę
  > się do remontu infrastruktury na linii Cz-wa - Lubliniec.

  Totez caly czas tu pytam:

  Co twe wpisy maja wspólnego z tematem tego wątku????

  Mialem nadzieje ze cos zrozumiales, bo jak pisalem chwalac cie, stworzyles pierwszy tu wpis nawiazujac do tematu.

  Chwalilem przedwczesnie i oczywiscie w dalszym ciagu nie rozumiem co laczy dworzec w Klobucku z inwestycjami i linia lubliniecka.
 • storima 28.07.15, 23:42
  koyod napisał:
  > Gdyby za czasów PiS wyłożono grube miliony na odnowienie peronów i wiat na odci
  > nku szlaku kolejowego a następnie nie przywrócono by wycofanych połączeń,
  > kłobucki dworzec jest właśnie symbolem takiego złego zarządzania.

  Kto, kiedy inwestował cześć tych "grubych milionów" w połączenia kolejowe Kłobucka?
  ___________________________________________________________________

  Nie padła odpowiedz kto i kiedy inwestowal w polaczenia kolejowe Kolbucka.

  Nie ma odpowiedzi bo takich inwestycji nie bylo.

  Odpowiedzi nie bedzie bo dworzec w Klobucku nie ma nic
  n i c
  wspolnego z odremontowana linia lubliniecka.

  Gdyby kandydatka na premiera obiecala otwarcie polaczen lokalnych przemawiajac z lsniacego, nowiutkiego dworca w Lublincu---nie bylby tego watku.

  Ale poniewaz najlepszym miejscem aby ukazac ze Polska jest spowita w zachwaszczonych zgliszczach byl nieczynny dwworzec w klobucku, wiec
  pani Szydlo wystrzelila jak Filip z konopi z nowa obietnica wyborcza:

  Stwierdzajac ze zamkniecie dworca jest wina PO-PSL, obiecala otworzyc wszystkie zamkniete dworcze w malych miejscowosciach, "aby mieszkancy mogli dojezdzac do pracy, szkol i szpitali".
  Przedwyborczy belkot nie poparty zadnymi realnymi potrzebami, ani zrodlem finansowania--hipokryzja w przedwyborczej fanaberii.

  I o tym jest ten watek.
  I sprowadzanie go, na tory Lublińca jest nieudolna próbą ukrycia tej przedwyborczej schizofrenii.

 • koyod 29.07.15, 16:09
  wcześniejsze wpisy tobyś po raz n-ty nie zadawał tego samego pytania. Przecież już pisałem
  koyod 28.07.15, 22:01
  ...
  Gdybyś przeczytał me wcześniejsze wypowiedzi toby dotarło do ciebie, że odnoszę się do remontu infrastruktury na linii Cz-wa - Lubliniec. Te obecnie nie użytkowane przystanki będą wkrótce jak żyw przypominać kłobucki dworzec....

  I nie pisz po raz kolejny, że to co się dzieje na przywołanym przeze mnie odcinku linii kolejowej nijak się ma do tego co mówiła Szydło. Ona powiedziała, że takich zaniedbań jest więcej, a ja wskazałem przykład linii kolejowej na której poniesiono ostatnio wydatki na remont infrastruktury a w wyniku działań innej spółki pasażerowie ani nikt inny nie odnosi z tego tytułu korzyści. Po co więc było czynić te nakłady remontowe na perony i wiaty w sytuacji gdy nie zatrzymują się na nich pociągi? A pociągi nie zatrzymują się tylko dlatego, że grupa menadżerów z nadania PO bawi się na szkoleniach przy alkoholu i występach magika. A przeprowadzić analizy odnośnie rentowności przywrócenia połączeń nie ma komu.
  W przytoczonych artykułach było opisane, że przed remontem torowiska pociągi ten odcinek pokonywały wielokrotnie wolniej niż komunikacja autobusowa. Po remoncie sytuacja uległa zmianie, przywrócenia połączeń domaga się zarówno lokalna społeczność jak i samorządowcy, w tym burmistrz Lublińca Maniura, który dobrze radzi sobie na swym stanowisku i gdyby nie widział sensu działania na rzecz przywrócenia tych połączeń toby z takimi wnioskami nie występował. patrząc, że jakoś nikt nie likwiduje takich lokalnych połączeń np. na linii Lubliniec- Wrocław to sądzę, że połączenie Lubliniec-Częstochowa również by na siebie zarobiło.
  A gdyby jednak było inaczej to wtedy można je spokojnie zlikwidować tak jak kursy z Kłobucka. Zdaje się, że tam ani społeczeństwo ani samorządowcy nie występują o przywrócenie połączeń.
 • storima 29.07.15, 16:45
  koyod napisał:

  > wcześniejsze wpisy tobyś po raz n-ty nie zadawał tego samego pytania. Przecież
  > już pisałem
  > koyod 28.07.15, 22:01

  Nie widze zadnego zwiazku powodow zamkniecia stacji w Klobucku,
  z zawieszeniem dyskutowanym na
  t y m
  watku linii lublinieckiej.
 • storima 29.07.15, 16:57
  Ten watek jest o:

  Gdyby kandydatka na premiera obiecala otwarcie polaczen lokalnych przemawiajac z lsniacego, nowiutkiego dworca w Lublincu---nie bylby tego watku.

  Ale poniewaz najlepszym miejscem aby ukazac ze Polska jest spowita w zachwaszczonych zgliszczach byl nieczynny dwworzec w klobucku, wiec
  pani Szydlo wystrzelila jak Filip z konopi z nowa obietnica wyborcza:

  Stwierdzajac ze zamkniecie dworca jest wina PO-PSL, obiecala otworzyc wszystkie zamkniete dworcze w malych miejscowosciach, "aby mieszkancy mogli dojezdzac do pracy, szkol i szpitali".
  Przedwyborczy belkot nie poparty zadnymi realnymi potrzebami, ani zrodlem finansowania--hipokryzja w przedwyborczej fanaberii.


  Doskonale Cie zrozumialem.
  Dowodem jest znaleziony przeze mnie artykul na
  t e m a t
  n i e
  z w i a z a ny
  z tym watkiem.
  ow znaleziony artykul na temat wyremontowanej linii lublinieckiej, lsniacego tam dworca i zawieszonych polaczen lokalnych
  z a l o z y l e m
  bo doskonale rozumiem
  ze
  piszesz tu nie na temat,
  ale o
  :

  forum.gazeta.pl/forum/w,55,158310610,158310610,LiniaKolejowaCzestochowa_Lubliniec_BedziemyWalczyc.html
 • kolter 30.07.15, 08:07
  koyod napisał:

  > udawać, że przywołane przeze mnie artykuły nie odnoszą się do tego tematu.
  > To przecież klasyka tego na co pomstują ci, którzy mieszkają w tym kraju. Irrac
  > jonalność opisanych w artykułach działań, gdzie wydaje się ogromne środki na pr
  > zebudowę dworcowych peronów oraz torów a później nie wznawia oczekiwanych przez
  > mieszkańców połączeń kolejowych dostrzega nawet członek PO burmistrz Lublińca
  > Maniura.
  > Nie widzi jej tylko paryski klakier z tegoż samego ugrupowania. To nie są jego
  > problemy, że ludzie zostali pozbawieni wygodnego środka lokomocji. A ci, z zarz
  > ądu Kolei Śląskich wsadzeni na stanowiska z partyjnego klucza miast dbać o efek
  > tywne wykorzystanie infrastruktury walą wódę patrząc na sztuczki magika.
  > I na koniec jeszcze artykuł, jak PO-wscy specjaliści z KŚ przygotowali kolonijny pociąg dla dzieci z Tychów www.dziennikzachodni.pl/artykul/3938689,dzieci-koczowaly-w-upale-na-dworcu-w-tychach-zdjecia-mialy-jechac-na-kolonie,1,id,t,sa.html


  --
  www.youtube.com/watch?v=x6LXp9uWQUk

  „Być ateistą to żaden wstyd.Wprost przeciwnie:wyprostowana postawa,która pozwala spoglądać dalej,powinna być powodem do dumy - bo ateizm prawie zawsze świadczy o zdrowej niezależności umysłu..."
 • storima 30.07.15, 11:05
  Pewnie do dziś stacja ta kojarzy się z politycznym nadużyciem.

  Ale prawda jest inna.
  Ta kontrowersyjna swego czasu inwestycja jest biznesowym strzałem w dziesiątkę:
  "Stacja Gosiewskiego" we Włoszczowej okazała się hitem.
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,11522712,_Stacja_Gosiewskiego__we_Wloszczowej_okazala_sie_hitem_.html

 • kolter 30.07.15, 08:04
  storima napisał:

  > PS Czy moje tu dwa wpisy są tak skomplikowanie napisane iż nie zrozumie ich w miarę rozgarnięty uczeń polskiej szkoły podstawowej?

  ale nie wolak uczony w dialekcie watykańskim
  --
  www.youtube.com/watch?v=x6LXp9uWQUk

  „Być ateistą to żaden wstyd.Wprost przeciwnie:wyprostowana postawa,która pozwala spoglądać dalej,powinna być powodem do dumy - bo ateizm prawie zawsze świadczy o zdrowej niezależności umysłu..."
 • storima 31.07.15, 14:05
  Szydlo wchodzi w gąszcza i chaszcze. Ponownie. W tlle zrujnowana Polska.
  I o tym jest ten wątek.

  m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18463920,nowa-sol-szydlo-zrobila-konferencje-w-zrujnowanej-fabryce.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=CzolkaIImg
 • mateusz572 31.07.15, 16:21
  storima napisał:

  > Szydlo wchodzi w gąszcza i chaszcze. Ponownie. W tlle zrujnowana Polska.
  > I o tym jest ten wątek.
  >
  > m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18463920,nowa-sol-szydlo-zrobila-konferencje-w-zrujnowanej-fabryce.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=CzolkaIImg

  Na miejsce następnej wizyty pani Szydło proponuję ruiny zamku w Olsztynie pod Częstochową.
  Oczywiście zamek zrujnowała PO. Macie może jakieś inne ciekawe propozycje ?
 • pluto37 31.07.15, 18:25
  mateusz572 napisał:
  ...
  > Na miejsce następnej wizyty pani Szydło proponuję ruiny zamku w Olsztynie pod C
  > zęstochową.
  > Oczywiście zamek zrujnowała PO. Macie może jakieś inne ciekawe propozycje ?
  ....................................................................................................................................
  Na ponowne uruchomienie czekają z utęsknieniem kopalnie rud żelaza i kamieniołomy.
  A przy tym dworzec w Kłobucku czy innej Juliance to duperele, że tak powiem:):)
 • storima 31.07.15, 21:31
  mateusz572 napisał:

  > Na miejsce następnej wizyty pani Szydło proponuję ruiny zamku w Olsztynie pod C
  > zęstochową.
  > Oczywiście zamek zrujnowała PO. Macie może jakieś inne ciekawe propozycje ?

  Kolejna propozycja wizyty pani Szydło:
  Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Częstochowskiej.

  "Za obecnej władzy dramatycznie spadła ilość powołań!
  Jesli zostanę premierem niebo zarzucimy szturmówkami!"


  Nie czekając na przyszłą panią premier już dziś
  Przyłącz się do akcji "Szturmujemy Niebo!"
  www.seminarium.czest.pl/
  Skąd PiS weźmie pieniądze na tak makabrycznie długie sztormówki ???? • storima 03.08.15, 18:39
  > mateusz572 napisał:
  > Na miejsce następnej wizyty pani Szydło proponuję ruiny zamku w Olsztynie
  > pod Częstochową. Oczywiście zamek zrujnowała PO. Macie może jakieś inne ciekawe propozycje
  > ?

  Jesień.
  Konferencja prasowa pani Szydło.
  W Alejach szaleją liście, odsłaniając od czasu do czasu twarz pani Beaty i Jasną Górę w tle.

  - Czekamy tu na nich razem z mieszkańcami.
  Byli tu.
  Odjechali.
  Cześć próbowała uciec.
  Dogoniono ich, ale nikt nie wrócił.
  Dlaczego powracają siatkarze?
  Stawiają w Częstochowie z wyskoku przy siatce bloki.
  Wracają też inni bo muszą kopać tu, na częstochowskiej ziemi.
  A ci którzy nie mają hamulców?
  Przecież mogli by tak.
  Przed siebie.
  Bramy stadionu są otwarte.
  Ale oni zatrzymują się w biegu!
  Wracają!
  I tu szprycują miejscowy żużel.

  Ale kolarzy jak nie było tak nie ma.
  A przecież byli tu jeszcze tego lata.
  Byli w 2011.
  Co po nich zostało?
  Pęknięte gumy zwisające z bezlistnych w Alejach gałęzi.
  I Jasna Góra w tle.
  Gdy ja będę premierem i PiS zdobędzie władzę,
  to atestuje żużel.
  Żużel musi posiadać atesty.
  Nie będzie leżał bezpańsko na jakichś stadionach.
  Bloki nie będą stawiane z wyskoków przy siatce.
  Wrócą tez kolarze.
  I nie będzie tu huku pękających gum.
  Mieszkańcy Alei potrzebują ciszy, spokoju.
  I ja im to zapewnię.
  W pakiecie.
  Dodam modlitwę. • storima 08.08.15, 13:16
  mateusz572 napisał:
  > Na miejsce następnej wizyty pani Szydło proponuję ruiny zamku w Olsztynie
  > pod Częstochową. Oczywiście zamek zrujnowała PO. Macie może jakieś inne ciekawe
  > propozycje
  > ?

  Kandydatka na premiera pani Beata Szydło pojawi się wkrótce w Paryżu.
  Nie tylko będzie namawiać do powrotu mieszkającą we Francji Polonię,
  ale także przemówi do Francuzów, aby masowo nie opuszczali swej ojczyzny.
  Wesprze w ten sposób program prezydenta Polski Andrzeja Dudy i Francji François Hollande: Wracajcie Leony!
  Francja jest w ruinie, przyjmiemy was w Polsce--dodała pani Szydło.

  Według szacunków MSZ za granicą mieszka ok. 1,6 mln obywateli Francji. Jednak zdaniem Zrzeszenia Francuzów za Granicą (UFE) może to być nawet 2-2,5 mln, ponieważ nie wszyscy rejestrują się w konsulatach. Istotna jest też dynamika wzrostu wyjazdów - w ciągu ostatniej dekady emigrantów przybywało o 3-4 proc. rocznie (60-80 tys.).

  Cały tekst: wyborcza.pl/1,75477,18520367,francuzi-wracajcie.html#ixzz3iDl3a6tp


 • taniarada 09.08.15, 10:56
  Gérard Depardieu już do Francji nie wróci .Ty też przyjacielu z Francji nie wrócisz na stałe.Platforma Nieobywatelska też trzeciej kadencji nie zrobi.Mimo obsady jedynek na listach wyborczych.Długo trzeba będzie naprawiać to co spieprzyła przez osiem lat.Mimo pieniędzy z Unii.Aż żal tyłek ściska, jak gazeta Michnikowska zaangażowała się w obronę upadłej władzy i Komorowskiego .Entuzjazm z jakim jest witany Andrzej Duda przez rodaków przekracza wszelakie pojęcia redaktorków z Czerskiej i Wiertniczej.Nie na darmo Adaś Michnik przyjaźni się z Urbanem.Trzymanie kazby i utratę wpływów przeraża GW.I tego się trzymajmy.Jest internet są nie zależne media .Niech sobie plują w tych" szkiełkach kontaktowych .Nie dużo czasu im zostało.Tradycyjnie nie pozdrawiam .
 • storima 10.08.15, 10:40
  Pod koniec lipca jej Szydłobus zaparkował blisko nowoczesnego portu zbudowanego za unijne pieniądze. Ale konferencję prasową sztabowcy ustawili na tle opuszczonej fabryki nici "Odra", by Szydło mogła powiedzieć, że Polska się zwija i jest w totalnych zgliszczach.

  Internauci wytknęli Szydło, że firma produkująca nici nadal działa, tyle, że pod inną nazwą.

  - Szkoda, że nie wspomniała, że przez dwa lata, kiedy PiS był przy władzy, rząd nic nie zrobił dla tego miasta i tej fabryki, dalej rozprzedając jej majątek.
  Nowa Sól ze strefą przemysłową, kilkunastoma nowoczesnymi fabrykami, a bezrobocie w mieście spadło z 40 do 10 proc. - Do jakich kłamstw i manipulacji są gotowi posunąć się politycy oszukując wyborców, żeby dorwać się do władzy?

  Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,18526299,polska-w-ruinie.html#ixzz3iOoE71V3


  Akcje pani Szydło
  "Polska pnie się w ruinie"
  oburzyły Polaków.
  Kandydat na premiera obiecuje:
  "Nie będę wchodzić w chaszcze i chwasty!
  Ale ruina jest źle zarządzana!" -- podkreśliła, otrzepując się z gruzu.

 • koyod 12.08.15, 10:24
  kłamliwe wpisy typu
  storima 08.08.15, 13:16
  ....
  Kandydatka na premiera pani Beata Szydło pojawi się wkrótce w Paryżu.
  Nie tylko będzie namawiać do powrotu mieszkającą we Francji Polonię,
  ale także przemówi do Francuzów, aby masowo nie opuszczali swej ojczyzny.
  Wesprze w ten sposób program prezydenta Polski Andrzeja Dudy i Francji François Hollande: Wracajcie Leony!
  Francja jest w ruinie, przyjmiemy was w Polsce--dodała pani Szydło.
  .....
  Cały tekst: wyborcza.pl/1,75477,18520367,francuzi-wracajcie.html#ixzz3iDl3a6tp .

  W którym miejscu przywołanego przez ciebie artykułu padają przywołane przez ciebie rzekome słowa ... Francja jest w ruinie, przyjmiemy was w Polsce...?
 • storima 12.08.15, 13:31

  Prezydent Andrzej Duda nie rozpoczął urzędowania w którejś z ważnych stolic - np. od spotkania z Barackiem Obamą - ale od wizyty na "Święcie Kaszy". Premier Ewa Kopacz odniosła się do wypowiedzi rzecznika podczas wizyty w Kozienicach:
  Sama byłam na Święcie Zalewajki i nie widzę w tym niczego złego.
  www.tokfm.pl/Tokfm/1,130517,18537278,sama-bylam-na-swiecie-zalewajki-i-nie-widze-w-tym-niczego-zlego.html


  Nie pozostanę im dłużna--powiedziała pani Beata Szydło --w ostatnim dniu października wezmę udział w Święcie Dyni.
  Gdy jeden z dziennikarzy konferencji prasowej zorganizowanej przez PiS przed
  Kaplicą Czaszek w Czermnej, z zaskoczeniem stwierdził że 31 października świętowany jest Halloween,
  kandydatka na premiera wyjaśniła:
  Jeśli będziemy bronić polskości w każdym jej calu,
  wypleniając obce chaszcze z języka,
  to cal przemieni się w centymetr a Halloween w Święto Dyni.
  Zabronię wystawiania dyni przed domy jako pożywkę szatana i palenia w nich świeczek.
  Jako premier i gospodarz Polski tą oszczędzoną dynią nakarmię polskie dzieci.

  Prezydent Wladimir Putin wyraził nadzieje ze dzięki pani Szydło Polska ma szanse na wyjście z głębokiego kryzysu zaczynając od opieki nad głodującymi w niej dzieci.
  Więcej:
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18533131,ambasada-rosji-odpowiada-sawickiemu-polska-zywnosc-przydalaby.html


 • koyod 13.08.15, 09:24
  w ramach walki o utrzymanie przy władzy jedynie słusznej opcji - PO, zaczął identycznie jak wtedy SB tworzyć paszkwile.
  No cóż, sprawdza się stare przysłowie, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.
 • storima 13.08.15, 11:31
  W związku z zapowiedzią Platformy Obywatelskiej pomocy finansowej dla Polaków którzy
  zaciągnęli kredyty w szwajcarskich frankach, miliony Polaków szturmują Urzędy Stanu Cywilnego.
  Premier Ewa Kopacz zapowiedziała, iż żaden frankowicz nie zostanie pozbawiony
  pomocy.
  Rzecznik prasowy USC, Marian Kaplica:
  - Ponad 10 milion Polaków zwróciło do nas z identycznym wnioskiem.
  Każdy z nich żąda zmiany nazwiska na Frankowicz.

  Zgadzamy się z PO--potwierdziła pani Beata Szydło--urzędy stanu cywilnego w Polsce są przepełnione. Brakuje miejsc na udzielanie ślubów cywilnych.
  W związku z tym zwróciliśmy się do wszystkich kurii w Polsce o udostępnienie kościołów, aby Polacy mogli zawrzeć związek państwowy na terenach świątyń.

  Rzecznik USC, Marian Kaplica powiedział iż pomoc Kościoła jest w tej sytuacji absolutną koniecznością.
  W przeciwnym razie będzie nam groził kryzys małżeński.

  Kościół przychylnie odniósł się do prośby kandydatki PiS na premiera.
  Przy każdym zawartym w świątyni cywilnym związku małżeńskim,
  obecny będzie ksiądz z kropidłem.

  - Ta nieodpowiedzialna decyzja Platformy Obywatelskiej obciąży najbardziej skarb państwa, czyli nas wszystkich--podatników.
  Dopłata dla rodzin Frankowiczów, wynajem świątyń na cele urzędów stanu cywilnego, produkcja milionów nowych dokumentów tożsamości.
  Najpewniej skorzysta na tym Kościół. Kazdy ślub cywilny będzie od dziś wpisany jako kościelny. Dodał ekspert rynków finansowych, Edmund Frankowicz.

  I taka była nasza intencja, wymodlona--podsumowała pani Beata Szydło.

  Więcej na temat tej katastrofalnej w skutkach decyzji platformy Obywatelskiej tutaj:

  forsal.pl/artykuly/881832,po-pomoze-frankowiczom-jutro-rzad-przedstawi-projekt-ustawy.html
 • pluto37 13.08.15, 13:19
  koyod napisał:

  > w ramach walki o utrzymanie przy władzy jedynie słusznej opcji - PO, zaczął ide
  > ntycznie jak wtedy SB tworzyć paszkwile.
  > No cóż, sprawdza się stare przysłowie, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na
  > starość trąci.
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Koyod!
  W innym wątku napisałem, że z takich jak ty rekrutowano do ZOMO,ORMO i SB i NIE POMYLIŁEM SIE ani o milimetr.
  Tobie skorupka szuizmem nasiąkła i tym tracisz.
  Twojej głupoty nie wyleczy kropidło i biczowanie. kiedyś dobrze na rozum zrobiłoby ci zbutowanie i łomot na milicyjnym dołku, ale to se ne vrati.
  I w twoim przypadku .....szkoda.
  Dla ciebie X przykazań jest zbyt trudnym tekstem do przyswojenia...jak to bywa u pierwotniaków.
 • koyod 13.08.15, 17:35
  pluto, piszesz ...kiedyś dobrze na rozum zrobiłoby ci zbutowanie i łomot na milicyjnym dołku...

  Wielu tak potraktowałeś w latach osiemdziesiątych? Za pieniądze czy dla idei robiłeś to reżimowy pałkarzu?
 • storima 13.08.15, 17:58
  Akurat oszczerco, tak się składa ze znam Pluto osobiście.
  I to co piszesz to totalne kłamstwo i jak i wcześniejsze oskarżanie tu przez Ciebie go o homofobie.
  Tutaj tez o mnie, ponieważ od początku pisania tu czyli 2001 roku, nie jestem anonimowy,
  pozwoliłeś sobie wobec mnie na chamska i oszczercza insynuacje ktora systematycznie publikowali tu pod moim adresem tu rasisci i homofoby.
  Rozpoczynasz kolejna pyskowke.

  I naucz się arogancie odróżniać pamflet od paszkwilu.
 • koyod 13.08.15, 19:57
  Znasz gościa i wcale ci nie przeszkadza, to co napisał do mnie
  pluto37 13.08.15, 13:19 Skasujcie
  .... Koyod!
  .... kiedyś dobrze na rozum zrobiłoby ci zbutowanie i łomot na milicyjnym dołku, ...

  Jakim szubrawcem trzeba być aby wyznać, że nie przeszkadza ci to, że gość publicznie nawołuje do rozprawienia się ze mną takimi metodami jakie stosowano wobec tych co mieli inne zdanie jeszcze w czasach stanu wojennego. To z rąk takich pałkarzy śmierć poniosło kilkadziesiąt osób, o których możesz sobie przeczytać pl.wikipedia.org/wiki/Ofiary_stanu_wojennego_w_Polsce_1981-1983
 • pluto37 13.08.15, 21:43
  koyod.
  Tylko zwykła i niedorozwinieta homopodobna i PiSowata istota może prowadzić się tak jak ty.
  NORMALNY człowiek nie rzyga na ludzi.
  To zawsze robili jednokomórkowcy tacy jak ty.
  To takie bezmózgi jak ty lały ludzi po Alejach i w innych miejscach.
  Takie bezmózmózgi donosiły na takich jak storima i nie tylko.

  A ty przecie KATOLIK jesteś. Wprawdzie z PiSuaru, ale tak się wabisz. To jak taki szubrawiec może być członkiem KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO?
  Chyba, ze to kościół takich drani jak ty....
 • storima 13.08.15, 23:07
  Pani Szydło prosi głowę państwa,
  aby dopisała pytania.
  Nowo zaprzysiężony prezydent odpowiada,
  ze klasówka pozostanie niezmieniona.
  Jeśli ktoś życzy odpowiedzieć na dodatkowe pytania,
  powinien zaliczyć obecny semestr w sesji wakacyjnej--sprecyzował prezydent.

  Więcej na:
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18553586,piechocinski-napisal-list-do-dudy-apeluje-w-nim-o-odwolanie.html?lokale=czestochowa#BoxNewsLink
 • storima 18.08.15, 13:16
  Minister sprawiedliwości Borys Budka (PO) najchętniej zamknął by kram dostępnych zawodów prawniczych. -Na rynku niech handlują pietruszką albo jajami bez skorup w opakowaniu zastępczym. Ja utworzę butik, coś w rodzaju PRLowskiego Pewexu. W końcu, prawnika nie można nabyć w byle jakim sklepiku osiedlowym, bądź kramie obok babci z nacią. To jest towar luksusowy, wiec ma być odgórnie reglamentowany-uzasadnił swoje stanowisko.

  Więcej:
  www.tokfm.pl/Tokfm/1,145400,18586180,wielowieyska-przerazona-po-idzie-w-strone-pis-to-wielkie-nieszczescie.html#MTstream
 • storima 22.08.15, 16:23
  Szydło pojechała do Pcimia malować szkołę. Z pędzlem w ręku grzmiała: Czas przestać jęczeć i narzekać!
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18610767,szydlo-pojechala-do-pcimia-malowac-szkole-z-pedzlem-w-reku.html#MTstream
  Dłużna konkurentce nie pozostała pani Premier.
  W miejscowości Zgon (Warmińsko-mazurskie) wraz ze studentami odbywającymi tam praktykę medyczną zabrała się do odnowienia lokalnego prosektorium.
  Jak zwykle z zimą, wzrośnie liczba zgonów. Chcemy aby mieszkancy tej miejscowości czuli się komfortowo po zejściu wraz z jesienią. Czas przestać jęczeć! -- dodała.

  Więcej:
  pl.wikipedia.org/wiki/Zgon_%28wojew%C3%B3dztwo_warmi%C5%84sko-mazurskie%29
 • taniarada 22.08.15, 18:34
  storima napisał :Jak zwykle z zimą, wzrośnie liczba zgonów. Chcemy aby mieszkancy tej miejscowości czuli się komfortowo po zejściu wraz z jesienią. Czas przestać jęczeć! -- dodała.PiS-owski prezydent, PiS-owskie referendum, druga Grecja – tego typu wyświechtane slogany powtarzała w TVN24 Ewa Kopacz. Takiej dawki platformerskiej propagandy nie była w stanie znieść nawet prowadząca program Katarzyna Kolenda-Zaleska, która w końcu zapytała premier, czy PO oprócz krytykowania Prawa i Sprawiedliwości ma coś do zaproponowania. No i rozsierdziła Kopacz.Uwaga była chyba mocno nie w smak premier, bo zareagowała dość nerwowo, pozwalając sobie na stwierdzenie, że... Kolenda-Zaleska nie jest najwyraźniej sympatyczką Platformy Obywatelskiej. Normalnie pycha co zgubiła Komorowskiego ,gubi Platformę.Panie wspomóż ten kraj.
 • taniarada 22.08.15, 18:41
  Że za rządów Platformy Nieobywatelskiej tyle niewyjaśnionych samobójstw ,zgonów ,nieszczęść .Desperatów .Ostatni związany z bezrobociem .To Kamienna Góra . Że starczyło nimi obdzielić wszystkie rządy III RP.Więc dla Beaty Szydło temat jak najbardziej aktualny i związany z prosektorium.
 • storima 27.08.15, 10:55
  sztandarowy katolik napisał:
  >storimo, ile ci płacą platformiany klakierze
  ____________________________________

  Jedną z obietnic wyborczych Platformy Obywatelskiej zostanie spełniona.
  Pani premier Ewa Kopacz zapowiedziała w maju tego roku, ze PO zajmie się obiecaną ustawą o związkach partnerskich w przyszłej kadencji Sejmu. W ten sposób partia ta wyraża szacunek wobec swych wyborców, ale także, i może przede wszystkim, wobec przeciwników tej ustawy.
  Kolejnej kadencji Sejmu w najbliższej przyszłości w której PO będzie posiadało moc ustawodawczą, może po prostu nie być.
  Więcej na:
  wyborcza.pl/1,75968,17990996,Zwiazki_partnerskie_w_koszu__a_PO_w_alternatywnej.html
  --
  Kokota może być zresztą użyteczną kobietą i nikt nie ma prawa robić jej wymówek; ale kokota maskująca się pod pozorami tak zwanej nieskazitelności jest oszustką.

  Lalka – powieść społeczno-obyczajowa Bolesława Prusa publikowana w odcinkach w latach 1887–1889 w dzienniku „Kurier Codzienny”, wydana w 1890 w Warszawie w wydawnictwie „Gebethner i Wolff”.

 • koyod 27.08.15, 17:03
  W ósmym roku sprawowania większościowych rządów premier tej partii rzuca na wiatr zapowiedź dotyczącą obietnicy zajęcia się ustawą o związkach partnerskich.
  Jakoś mnie nie dziwi, że storima uwierzył w tę obietnicę. Przecież premier Kopacz rzuciła ją dla takich naiwnych jak on.
 • storima 27.08.15, 17:26
  koyod napisał:
  >storimo, ile ci płacą platformiany klakierze

  gdzie tu widzisz klakiera?

  > Jakoś mnie nie dziwi, że storima uwierzył w tę obietnicę. Przecież premier Kopa
  > cz rzuciła ją dla takich naiwnych jak on.

  Gdzie ja nałogowy łgarzu napisałem ze wierze w ta obietnice????  --
  PS
  Zgodnie z istotą litanii
  przestrzegam jej powtarzając:
  PS
  Porada sztandarowego katolika:
  Kup sobie sznur na którym się powiesisz.
  Ostrzeżenie sztandarowego katolika:
  Nie doczekasz jesiennych wyborów.


  Przypis Nr 1:
  rel="nofollow">forum.gazeta.pl/forum/w,55,157708864,157722761,qq_44_n
  erw_ci_puscily_.html
  Przypis Nr 2
  Bezśladowo usunięty.

 • koyod 27.08.15, 21:22
  storimo, przecież to ty w swoim wpisie napisałeś

  storima 27.08.15, 10:55
  ... Jedną z obietnic wyborczych Platformy Obywatelskiej zostanie spełniona.
  Pani premier Ewa Kopacz zapowiedziała w maju tego roku, ze PO zajmie się obiecaną ustawą o związkach partnerskich w przyszłej kadencji Sejmu. W ten sposób partia ta wyraża szacunek wobec swych wyborców, ale także, i może przede wszystkim, wobec przeciwników tej ustawy.....

  Skoro więc piszesz, jedna z obietnic PO zostanie spełniona to znaczy, że w to uwierzyłeś. Ktoś kto wierzy w takie zapewnienie jest naiwny.

 • storima 27.08.15, 21:33
  t
  o

  j
  e
  s
  t

  i
  r
  o
  n
  i
  a
 • storima 27.08.15, 21:35
  Nie do uwierzenia.
  Zaprawdę.
  Nienormalne.
 • storima 27.08.15, 21:43
  Nie.
  Przepraszam.
  Moze Ty nie posiadasz tej łatwości w przyjmowaniu komunikatów takim jakie są.
  To nie szkodzi.

  Przepraszam.
 • taniarada 27.08.15, 22:00
  storima napisał:

  > Nie.
  > Przepraszam.
  > Moze Ty nie posiadasz tej łatwości w przyjmowaniu komunikatów takim jakie są.
  > To nie szkodzi.
  >
  > Przepraszam.
  Normalnie jak moja kobitka.Gdybym był po rozwodzie to bym cię kupił.Ale moja nie taka gadatliwa .Lol.
 • storima 27.08.15, 23:22
  taniarada napisał(a):
  > Normalnie jak moja kobitka.Ale moja ni
  > e taka gadatliwa .

  forum.gazeta.pl/forum/w,55,148165801,156321983,Re_Pajacyk_klikajcie.html
  forum.gazeta.pl/forum/w,55,148165801,155973893,Re_Pajacyk_klikajcie.html
  forum.gazeta.pl/forum/w,55,148165801,158499747,Re_Pajacyk_klikajcie.html
  forum.gazeta.pl/forum/w,55,148165801,155849334,Re_Pajacyk_klikajcie.html
  forum.gazeta.pl/forum/w,55,148165801,149542156,Re_Pajacyk_klikajcie.html
  forum.gazeta.pl/forum/w,55,148165801,152271180,Re_Pajacyk_klikajcie.html
  Czas stracony na pisanie do faceta uprawiającego forumowa bandyterkę.
  Podaje się za katolika, a nie wie kim był Jan Paweł II.

 • koyod 13.08.15, 22:28
  jakże dziwne jest, że zgłoszenia wpisów typu
  pluto37 13.08.15, 13:19
  .... Koyod!
  .... kiedyś dobrze na rozum zrobiłoby ci zbutowanie i łomot na milicyjnym dołku, ...

  bądź
  pluto37 13.08.15, 21:45
  ....Przecie Ci niedawno tłumaczyłem, ze z półmózgiem dyskutuje sie przy pomocy bejsbola, bo innego języka nie przyjmuje jego organism. ...

  naruszających zasady netykiety tego forum poprzez nawoływanie do przemocy uważasz za donosicielstwo. Rozumiem, że gdyby twój towarzysz pluto37 wziął kij i zaczął mnie rzeczywiście nim okładać to też martwiłbyś się jedynie o to czy się pluto nie spoci.
 • storima 29.08.15, 00:17
  Mówi Żuchowski generalny konserwator zabytków:
  - Wielką tajemnicą jest zawartość tego pociągu. Pociągi pancerne z tego okresu były wykorzystywane do przewożenia wyjątkowo wartościowych przedmiotów i to, że jest to właśnie pociąg pancerny, jest dużą wskazówką - i apeluje, by nie poszukiwać złotego pociągu na własną rękę.


  Nie szukałem pociągu na własną rękę. Użyłem tejże teścia. Duża wskazówka jest-potwierdza poszukiwacz złotego pociągu-ruszyła się kierując na boczne tory. Pociąg pancerny. Weszliśmy. Ja i ręka teścia. Wewnątrz meble, wyglądały na rządowe. I rzeczywiście przy biurku siedziała pani premier Kopacz. Od razu wypłaciła 10% znaleźnego na rękę. Oczywiście teścia.

  Promujemy program narodowej szarady. Wyprzedzamy PiS angażując do naszej polityki historycznej legendy o pancernych pociągach i złotym runie---skomentował ten event rzecznik rządu--jest to polityka synchroniczna.
  Proszę zauważyć ze pancerny pociąg połączyliśmy sprawnie z motywem kolei w którą wsadziliśmy samą panią premier.
  Naszych historii nie opowiadamy jak PiS, bezładnie.
  My mówimy wszystko po kolei--zakończył rzecznik, nie puszczając do końca pary.

 • storima 29.08.15, 11:03
  Będą dozbrajać pancerny pociąg. Zarówno pociąg jak i "wszyscy" zostaną dozbrojeni w cierpliwość:

  Generalny Konserwator Zabytków: Na razie wszyscy muszą uzbroić się w cierpliwość.
 • obserwator1-2013 29.08.15, 11:39
  storima,
  fajnie opowiadasz ale nie bierzesz pod uwagę, że prawo do "złotego pociągu" zgłosiła już Rosja jako prawny sukcesor Związku Radzieckiego a także Żydzi. Zresztą, nawet już w oświadczeniu wydanym w Nowym Jorku, szef organizacji Światowego Kongresu Żydów Robert Singer oficjalnie potwierdził.

  No, i co teraz będzie jak z tego "złotego pociągu" o którym piszesz w swoim wpisie Kopaczową nam Rosjanie albo Żydzi zabiorą?
 • storima 29.08.15, 11:52
  obserwator1-2013 napisała:
  > fajnie opowiadasz ale nie bierzesz pod uwagę, że prawo do "złotego pociągu" zgł
  > osiła już Rosja jako prawny sukcesor Związku Radzieckiego a także Żydzi.

  I Niemcy.

  Ja pisze jedynie to co rzad już potwierdził, zalecając "uzbrojenie się w cierpliwość".
  Nie zapomnijmy Obserwatorze ze gdy Polak uzbroi się w cierpliwość to jest nie do ruszenia!
  Wiec pani premier, jak i my wszyscy, ci uzbrojeni, jesteśmy bezpieczni.
 • taniarada 29.08.15, 13:12
  Jestem za ,by zabrali ten pociąg pancerny wraz z pociągiem pendolino.I podróżującą w nim Ewę Kopacz wraz z tym nieudanym rządem.demotywatory.pl/4541732/Platforma-mowi-wziac-PiS-mowi-wziasc
 • storima 30.08.15, 17:22
  Prezydent zainaugurował nową, niespotykaną dotąd w świecie państw demokratycznych tradycje: rozdawania upoważnień do prawa krytyki, siebie w roli prezydenta:

  - I jeżeli kiedykolwiek Andrzej Duda by się zagubił, to panie przewodniczący, upoważniam pana dzisiaj do zwrócenia wtedy uwagi prezydentowi RP,
  jeżeli Andrzej Duda nim wtedy nadal będzie - podkreślił prezydent, zwracając się do szefa NSZZ "Solidarność" Piotra Dudy.

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18655766,prezydent-duda-mocno-polska-nie-jest-dzis-panstwem-sprawiedliwym.html?lokale=czestochowa#BoxNewsImg
  Kilka miesięcy później prezydent zwrócił uwagę iż krytykują go wyłącznie osoby bez upoważnień.
  W tym samym czasie kilka z nich udzielonych wcześniej zostało wycofanych.
  Osoby te zostaną poinformowane o unieważnieniu upoważnień przez swoje dzielnicowe komisariaty policji.
 • storima 01.09.15, 21:39
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18673131,duda-na-westerplatte-nie-podal-reki-kopacz-premier-okazje.html#Czolka3Img
  Dlaczego prezydent Rzeczy Pospolitej nie podał reki premierowi polskiego rządu?
  Osoba z bliskiego otoczenia Andrzeja Dudy wyjaśnia:
  -Nie jest przecież tajemnica iż pani premier Kopacz ostatnio wiele podróżuje pociągiem.
  Czy mamy pewność że okna są zawsze domknięte ? Bo my odnosimy wrażenie że premier jest w nieustannym przeciągu, taka nawiana. Pan prezydent unika przypadkowej kontaminacji i od zawianych osób po prostu się odwraca. Na wpływ odmowy podania ręki miała również diagnoza Piotra Dudy.
  -Pani Kopacz powinna udać się do psychologa.

  wiadomosci.onet.pl/kraj/piotr-duda-o-ewie-kopacz-ma-jakies-problemy-niech-sie-uda-do-psychologa/3fpm8q
 • storima 02.09.15, 06:42
  W Polsce szaleje kryzys na "dwa palce".
  Rzucają dziurawe rękawice.

  - Rękawicę, którą rzucił Duda, widzę jako poszarpaną. A nawet widzę dwa palce.
  www.tokfm.pl/Tokfm/1,145400,18674163,wrobel-do-grupinskiego-wyobraza-pan-sobie-billboardy-po-my.html#MTstream
 • koyod 28.10.15, 21:42
  kolejowego na odcinku Cz-wa Lubliniec a tymczasem z artykułu czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/1,84749,19104335,czestochowski-dworzec-stradom-zmieni-sie-nie-do-poznania.html#BoxLokCzeLink dowiadujemy się, że dzięki zabiegom senatora Szewińskiego od nowego roku będzie kursowało na tym odcinku sześć pociągów dziennie. Linię będą obsługiwały Koleje Śląskie.
 • storima 28.10.15, 23:34
  H. Gronkiewicz-Waltz o Sikorskim: Niech idzie do Lidla po ośmiorniczki!
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,19098642,h-gronkiewicz-waltz-o-sikorskim-niech-idzie-do-lidla-po-osmiorniczki.html
  -Dobrze że mi przypomniała. Od czasu gdy nie ma mnie w polityce jestem z lekka zagubiony.
  Musze jak najszybciej rozpocząć wykup ośmiorniczek w puszkach zanim PiS obłoży podatkiem supermarkety. Wtedy ceny tak poszybują że obawiam się iż nie będzie mnie na nie stać.

  Stwierdził przytomnie Sikorski szybko oddalając się w kierunku najbliższego mu Lidla.
  -Jakby co to będę je sprowadzał z Białorusi! Wykrzyknął na odchodnym były minister spraw zagranicznych.
 • gienekemigrant1222 29.10.15, 19:19
  Tak sobie czytam i czytam te Wasze komentarze i nic z tego nie rozumiem. W Kenii coś takiego nie jest możliwe?chyba tylko w Polsce, Częstochowie, a szczególnie na Rakowie. Ktoś dziś blokuje dostęp do mównicy i nic mu nie można zrobić?.hmmmmmmmmm?.Pamiętam jak jeden niedoszły zaiste kacyk z Mongolii chciał zaprotestować w temacie wpływu zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów na posiedzeniu ogólnym plemienia, którego byłem honorowym członkiem. Nasz wódz panujący pozwolił mu mówić , a potem nakazał zapalić wspólne zioło przy ognisku rytualnym. Zioło dało totalnego kopa w mózg, nie tylko kacykowi z Mongolii, ale wszystkim posłom i senatorom przybyłym z odległych krańców krainy Kenii. Kacyk z Mongolii zwany Cedendandyn Gambolt, został dopuszczony jeszcze z trybuny honorowej do głosu, ale już nic nie mówił, tylko śpiewał Allah Akbar. Jak chciał potem wodzowi zerwać pióropusz z głowy, to marszałek plemienia wydał rozkaz aresztowania go i bez sądu na rzucenie na pożarcie nietoperzom. Tak skończył biedaczek.. Aha?i teraz słucham jeszcze w TV, że jeden taki poseł mówi, że w odbyt to się nie da?.ciekawe skąd on to wie??? W Kenii jak ktoś zaznawał z ochotą tej przyjemności, to podczas wołał: AŁŁAAAAA, AŁŁŁŁA i też było OK. Nazywało się to w kakałko w narzeczu Górnego Nilu. I jeszcze słucham, że takiemu jednemu księdzu urodziło się dziecko. I co w tym dziwnego? Gdyby był w Kenii, to dostałby młodą Masajkę na noc i po krzyku. Mógłby potem zrobić karierę jak na Haiti. Dlatego nie rozumiem skąd takie przypuszczenia i stwierdzenia, że się nie da. U gadów żyjących na Rakowie i ich pobratymców też wszystko się da, dlatego należy tę dzielnicę totalnie izolować, bo to co robią gady z Rakowa w parku za kościółkiem przynosi wstyd niechlubny całemu naszemu miastu. W Kenii, i za moich czasów, a przede wszystkim za Pana Naszego Niegdyś Panującego Tadeusza nigdy by czegoś takiego nie był.
 • storima 11.11.15, 22:29
  Jarosław Kaczyński w Dniu Święta Niepodległości:
  "Musimy przede wszystkim doprowadzić do tego, żeby państwo żyło w naszych sercach i umysłach - przekonywał prezes PiS."

  Ludzie!
  Będą wykonywać przeszczepy,
  aby państwo mogło się rozwijać
  w organizmach Polaków!
 • obserwator1-2013 11.11.15, 22:41

  Nie ma w Polsce tyle szpitali aby naraz wszyscy Polacy i nie-Polacy mogli mieć wykonane przeszczepy serca.
 • pluto37 12.11.15, 00:12


  obserwator1-2013 11.11.15, 22:41
  Nie ma w Polsce tyle szpitali aby naraz wszyscy Polacy i nie-Polacy mogli mieć wykonane przeszczepy serca.
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  A kto powiedział, że tylko szpitale będą mogły obsługiwać nieprawomyślnych?
  Kondor z PiSu zapowiedział modernizację, to zmajstrują rampę w pustostanie i taśmowo polecą.
 • koyod 12.11.15, 06:44
  storima i pluto37 prześmiewają słowa ..."Musimy przede wszystkim doprowadzić do tego, żeby państwo żyło w naszych sercach i umysłach" .. i to w dniu naszego narodowego święta, w którym trudno zobaczyć biało-czerwoną na innym budynku niż instytucja publiczna.
 • storima 18.11.15, 22:53
  koyod napisał:

  > storima i pluto37 prześmiewają słowa ..."Musimy przede wszystkim doprowadzić do
  > tego, żeby państwo żyło w naszych sercach i umysłach" .. i to w dniu naszego n
  > arodowego święta, w którym trudno zobaczyć biało-czerwoną na innym budynku niż
  > instytucja publiczna.

  A czym jest ten wpis jak nie zakazem swobody wypowiedzi?
  Tym bardziej ze jest to wyświechtany napompowany fałszem frazes
  który absolutnie obniża range Dnia Niepodległości bo pada z ust szefa jednej z największej partii w Polsce.

  A święto to nie żałoba na której padają wyświechtane frazesy.

  To święto radości jak i celebracji
  WOLNOŚCI SŁOWA.  juz nie wqpomne o innym karygodnym, skandalicznym wpisie tego czlowieka w ktorym
  ZABRANIA on krytykowania PiSu przez osoby ktore na niego nie glosowaly!!!
  Przeciez to jest CZYSTY idiotyzm.
 • storima 12.11.15, 07:13
  koyod napisał:

  > storima i pluto37 prześmiewają słowa ..."Musimy przede wszystkim doprowadzić do
  > tego, żeby państwo żyło w naszych sercach i umysłach" .. i to w dniu naszego n
  > arodowego święta,

  Pluto wpisal sie juz po Dniu Niepodleglosci.

  Ten cytat nie dosc ze traci myszka, frazes z retoryki XIX wiecznej i jest wyjatkowo niezgrabny.
  Sam sie prosi aby go uzyc jako kabaretowy tekst.
  I taka jest chlubna tradycja kabaretu.

  >w którym trudno zobaczyć biało-czerwoną na innym budynku niż
  > instytucja publiczna.

  Z tego belkotu czlowieka ktory klamie, przekreca cytaty, oskrza Plute o wspieranie SLD a jednoczesnie pyta go o zebranie PO z Leszczyna, wklada w usta forumowiczow slowa ktorych nie wpowiadali, prowokuje, po czym donosi i dzieki niemu zniknal ostatnio caly watek, z tego tu belkotu wynika ze Pluto i storima sa temu winni:
  >w którym trudno zobaczyć biało-czerwoną na innym budynku niż
  > instytucja publiczna.

  I jeszcze na jakimś tu wątku dziś ponownie oskrza mnie, piszac o braku życzliwości w związku nadawaniu imion zawierzat?
  Co za be,sensowny jatrzacy belkot.
 • pluto37 12.11.15, 18:12
  Ja bym z tego kabaretu się nie cieszył zbytnio.
  Już było takich kilku w ubiegłym wieku, którzy do serc i umysłów obywateli wlewali miłość do ojczyzny/państwa. Jeden nazywał się Stali w duecie z Leninem, a drugi Adolf Hitler.
  Na naszym podwórku te warianty ćwiczyli chłopaki spod znaku Bieruta, Gomułki, Gierka i Jaruzela.
  I wszyscy oni stworzyli skuteczne narzędzia do wdrażania tej idei w życie narodów.
  A jak są idee i odpowiedni pauer w łapie to chetnych na Dzierżyńskich Trockich, Himlerów, czy innych Bermanów i Różanskich jest wystarczajaco dużo... Trio Ziobro-Kamiński- Macierewicz spełnia wszelkie kryteria w tym względzie.

  A drobnych wszawych tandeciarzy o mentalnosci ormowca nie trzeba szukać. Sami się znajdą i zaoferuja swoje usługi....prawie za darmo.
 • storima 12.11.15, 23:46
  Pluto!
  Popatrz jak Ty się sprytnie zabezpieczyłeś!
  Swój post komentujący wyświechtany frazes prezesa umieściłeś kilka minut po północy.
  Czyli już po Święcie Niepodległości!

  Ale Partyjny Aktyw
  z automatu myślał ze również i Ciebie przyłapał na przestępstwie!

  A tu nic!

  Jesteś uratowany.

  Co innego ja.

  Przypomina mi to zachowanie pewnego aparatczyka z PRL
  który donosił do mnie w podobnym stylu na UB o wyśmiewaniu się przeze mnie z frazesów PRLowskiej nomenklatury. O czym ze zdumieniem czytałem w moich aktach IPN.

  PS
  Jestem również oskarżony o brak flag wywieszonych flag narodowych w bliżej nieokreślonych częściach Częstochowy.
 • pluto37 13.11.15, 02:57
  Storimo!
  Już mówiłem, że zajmowanie się jamochłonem to zajęcie być może interesujace dla amatorów pedagogiki experymentalnej.
  Ale dalej zostaję przy swoim zdaniu, że podnoszenie poziomu intelektualnego zjawiska pt koyod jest równe próbom nauczenia słupa tańca klasycznego. :):):)
  Amen...
 • storima 13.11.15, 06:47
  Pluto!
  Jakże się cieszę że sprytne żyjątko dafnie odstawiłeś gdzieś z boku w akwenie;)
  No i fakt braku przymiotników.
  Modus operandi jest niezmienny, prowokacje i donos o usunięcie.
  Ale tez i padł ofiara swych pułapek.
  Miedzy innymi ostatnio zniknął cały watek w tym i jego wpisy z prowokacjami.
  Nie może wiec nikomu jak zwykł tutaj, tego zarzucić ze kogoś wycinają, bo sam już dawno dołączył do tej listy.
  Czego bynajmniej fakt usunięcia sam w sobie nie jest żadnym poniżeniem.
 • koyod 14.11.15, 21:23
  No i jak tam pluto37 ma się twa wypowiedź

  pluto37 30.07.15, 11:00
  ...
  Mateuszu!
  czy na serio chcesz tłumaczyć ludowi z podstawami arytmetyki nie mającemu nic wspólnego, że 2+2=4????
  Rzeczony osobnik organizmu trawiącego pojęcia rachunku ekonomicznego nie posiada, co po wielekroć samodzielnie udowodnił.
  Być może jedynym sposobem przybliżenia mu skutków tego o zym mamrocze byłoby wyrwanie mu z kabzy konkretnej sumy gotowizny z przeznaczeniem na komunikację kolejową na ulubionym przez niego odcinku.

  do ogłoszenia przez KS reaktywacji połączenia na mym ulubionym odcinku.
 • storima 15.11.15, 02:12
  koyod 14.11.15, 21:23
  No i jak tam pluto37 ma się twa wypowiedź


  A jak się mają wypowiedzi

  zabraniające krytyki PiS

  ironii wobec polityków PiS

  oszczerstwa o "nieuprzejmości"

  potwarzy :
  bo gdy cię na świecie nie było to aparatczycy komuny PRL,
  sowietyzowanego państwa,
  towarzysze,
  tego typu jak twoje tu zachowanie
  donosili na mnie na UB,
  a ty śmiesz mnie ubliżać
  na tą okazję
  politruku?

  Namolne napastowanie innych tylko dlatego ze maja inne poglądy i przekonania

  Dewastacja wątków poprzez agresywne przytyki,
  personalne wycieczki,
  czepialstwo
  ataki
  nie mające żadnego związku z tematem

  Pozorowanie się na
  odważnego opozycjonistę
  (sic!)
  jako jednego z niewielu
  wykazującego się niespotykaną odwagą
  publikowania swych opinii
  sprzecznych z credo
  tego reżimowego forum

  prowokatora i donosiciela który wpada we własna pułapkę i jest usunięty wraz z tuzinami
  swych pyskowanych wpisów

  --
  Niedobrze się od tego nawału jątrzenia robi.
  A to tylko znikoma jej cześć.
 • taniarada 15.11.15, 07:02
  Raz byś się człowieku wyspał,a nie pisał po nocach swoje wypociny.I wznawił stare wątki.
 • storima 15.11.15, 08:40
  taniarada napisał(a):
  > Raz byś się człowieku wyspał,a nie pisał po nocach swoje wypociny.

  taniarada 06.11.15, 03:00

  taniarada napisał(a):
  > I wznawił stare wątki.

  Odpowiedź na:
  koyod 14.11.15, 21:23
  No i jak tam pluto37 ma się twa wypowiedź


  ____________________________________________

  Nie wspominając chamskich podbijań archiwalnych wątków sprzed lat.
 • koyod 15.11.15, 15:25
  storimo, ty to jednak jesteś obłąkany.
  Po raz n-ty jak to mówią wpieprzasz się między wódkę a zakąskę, wypisując jakieś głupoty w sytuacji gdy kieruję pytanie do innej osoby. A w sytuacji gdy pytanie kieruję do ciebie, to jedyne na co cię stać to
  storima 26.09.15, 23:01
  ..Ale jak pisałem powyżej.
  Nie ma obowiązku odpowiadania na pytania....

  Pewnie, że obowiązku nie ma - szczególnie w sytuacji gdy nie ma się nic mądrego do powiedzenia, tak jak ty i twój ulubieniec pluto37, który twierdzi, że ze mną się nie rozmawia a chamsko komentuje większość moich wpisów. Łączące was rozdwojenie jaźni pozwala mi przypuszczać, że to dawna przyjaźń ze szpitalnego oddziału, z którego was nieopatrznie wypisano. I tylko żal pozostaje, że nie macie żadnej bliskiej osoby która by was ponownie oddała pod opiekę specjalisty.
 • storima 15.11.15, 16:02
  > Po raz n-ty jak to mówią wpieprzasz się między wódkę a zakąskę, wypisując jakie
  > ś głupoty w sytuacji gdy kieruję pytanie do innej osoby.


  Rozpoczynasz kolejna dewiancką pyskówkę.

  To jest forum publiczne a nie prywatny czat.

  I to ja decyduje czy chce bądź nie i o czym będę pisał.  Powtorze, bo nie dotarlo:


  koyod 14.11.15, 21:23
  No i jak tam pluto37 ma się twa wypowiedź


  A jak się mają wypowiedzi

  zabraniające krytyki PiS

  ironii wobec polityków PiS

  oszczerstwa o "nieuprzejmości"

  potwarzy :
  bo gdy cię na świecie nie było to aparatczycy komuny PRL,
  sowietyzowanego państwa,
  towarzysze,
  tego typu jak twoje tu zachowanie
  donosili na mnie na UB,
  a ty śmiesz mnie ubliżać
  na tą okazję
  politruku?

  Namolne napastowanie innych tylko dlatego ze maja inne poglądy i przekonania

  Dewastacja wątków poprzez agresywne przytyki,
  personalne wycieczki,
  czepialstwo
  ataki
  nie mające żadnego związku z tematem

  Pozorowanie się na
  odważnego opozycjonistę
  (sic!)
  jako jednego z niewielu
  wykazującego się niespotykaną odwagą
  publikowania swych opinii
  sprzecznych z credo
  tego reżimowego forum

  prowokatora i donosiciela który wpada we własna pułapkę i jest usunięty wraz z tuzinami
  swych pyskowanych wpisów

  --
  Niedobrze się od tego nawału jątrzenia robi.
  A to tylko znikoma jej cześć.
 • storima 18.11.15, 22:30
  > wojenie jaźni pozwala mi przypuszczać, że to dawna przyjaźń ze szpitalnego oddz
  > iału, z którego was nieopatrznie wypisano. I tylko żal pozostaje, że nie macie
  > żadnej bliskiej osoby która by was ponownie oddała pod opiekę specjalisty.

  To oczywiscie nie jest wpis hejtera, trolla, oszczercy.
  To wzorowy komentarzy czlowieka ktory podaje sie za przesladownego, poniewaz jako jeden z nielicznych ma odwage pisac na tym forum----to tez oczywiscie nie jest informacja podana przez niego.

  I tuziny oszczerstw ktore kombinowaniem wypiera sie odpowiedzialnosci za
  SWE SŁOWA.
 • storima 15.11.15, 16:53
  Z notatnika trolla koyod :

  Łączące was rozdwojenie jaźni pozwala mi przypuszczać, że to dawna przyjaźń ze szpitalnego oddziału, z którego was nieopatrznie wypisano. I tylko żal pozostaje, że nie macie żadnej bliskiej osoby która by was ponownie oddała pod opiekę specjalisty.

  Jaki jest cel produkcji chamskich bajdurzeń, historyjek trolla?
  To nawet nie jest oryginalne.
  (roi się od tego typu hejtu w sieci)

  Prowokacja dewianta znajdującego przyjemność w powielaniu napastliwych wpisów aby jątrzyć forumowiczów.

  Miałem takiego zaangażowanego aparatczyka za PRLu który konfabulował na mnie do UB.

  Takie same sowieckie metody.
  To są fakty politruku koyod.

 • pluto37 15.11.15, 20:20
  koyod:
  .....twój ulubieniec pluto37, który twierdzi, że ze mną się nie rozmawia a chamsko komentuje większość moich wpisów
  .........................................................
  koyod. rozmawia się z KIMŚ, a nie z kawałkiem trotuaru. Co tłumaczę ci z pełnym chrześcijańskim miłosierdziem, a ty jak żona od Lota po przeobrażeniu.... czyli jednak słup.

  kiedyś ci tłumaczyłem, że po to jest czarna tablica, żeby słuzyła jako tło dla wypisywanych na niej mądrości. Tak jak płyty chodnikowe do tego, zeby człowiek mógł sie po nich poruszać.
  Chyba że jest Wiplerem od jaskóły to uzywa ich za poduszkę w stanach awaryjnych.

  Tyle na dziś kazania.
  Niech duch spadnie z nieb i oświeci cię, bo jedynie taka interwencja może tchnąć jakieś pozytywne oznaki w taki organism jak twój.
  Amen
 • pluto37 15.11.15, 20:24
  koyod 14.11.15, 21:23
  No i jak tam pluto37 ma się twa wypowiedź
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Jak zawsze w tym przypadku.
  Płyta chodnikowa to nie płyta gramofonowa, ani CD
  Nie ma powodu jej słuchac..Leż sobie spokojnie gdzie twe miejsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka