Dodaj do ulubionych

„Koryto+"

11.08.16, 17:09
Gigantyczne podwyżki dla urzędników. Kempa to załatwiła
Próbowaliśmy zapytać Beatę Kempę o powód tak hojnych podwyżek dla swoich podwładnych. Nie udało się jednak dowiedzieć, co za tym stało. – Jestem na wakacjach za granicą – powiedziała.:-):-):-)

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/beata-kempa-zalatwila-podwyzki-asystentom/dwcwcwf
Edytor zaawansowany
  • pluto37 11.08.16, 18:55
    Bo jeszcze niedawno Polska była w ruinie, a teraz pod rządami władców z PiSuaru już nie jest.
    A warto wspomnieć, że to koryto jest największym rządowym, korytem od kilku dziesięcioleci.
  • storima 13.08.16, 10:06
    Kukiz 15 i koryto+;
    PiS ustanawia kolejny niechlubny rekord: mamy jedna z najliczniejszych administracji publicznych w historii III RP.
    " Łączna liczba ministrów, sekretarzy stanu i podsekretarzy stanu wynosi 118 osób, co jest jedną z największych liczb w Europie - komentował rzecznik klubu Jakub Kulesza, cytowany przez PAP.

- Apelujemy do pani premier Beaty Szydło, aby przede wszystkim, w pierwszej kolejności, odchudziła administrację publiczną; ograniczyła liczbę ministrów, wiceministrów, podsekretarzy stanu tak, byśmy nie przodowali w tym haniebnym rankingu najbardziej rozbudowanej administracji rządowej - dodał."
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20541659,pawel-kukiz-o-koryto-i-wakacyjnych-manewrach-polityk-uderza.html#MTstream
  • mateusz572 13.08.16, 10:43
    Szanowny pluto cały czas przestrzega nas przed PiSuarem, ostrzegając, że szambo to nie perfumeria. Widać z tego, że nie posłuchaliśmy i zostaliśmy potraktowani tak jak kierowcy na tym filmie:deser.gazeta.pl/deser/7,111858,20526463,widzieliscie-kiedys-wybuch-szambiarki-my-wlasnie-tak-i-jestesmy.html
  • taniarada 13.08.16, 18:06
    Miałem się tu nie wpisywać.Co za bzdury wypisujesz Mateo.Raz ,że nie głosowałeś na PIS to guzik masz do gadania.Dwa to twoja nędzna i upadła Platforma Nieobywatelska zdechła.Więc nie stękaj. .Jedynie to sobie możesz pogdybać.Ogólnie to piszcie swoje płaczliwe posty na prywatne maile .By nie zasmradzać tego forum.Typowe platformiane głąby spod kapusty białej.Jęczą ,płaczą ,skomlą .To dzięki takim ciemniakom PIS wygrał.A pluta to Buszmeni zrobili ,jak byli na Jasnej Górze.Ten człowiek nie nadaje się współżycia ludzkiego .A co dopiero do pisania.Nie pozdrawiam .
  • belphegor-pisu 24.08.16, 15:00
    Twój bełkot jest przeraźliwie głupi. W PiSowni to normalka.

--
    "Generalnie jestem w stanie (jako podatnik) zaakceptować..." całodobowy wPiSywacz multinickowiec tw_wielgus
  • taniarada 24.08.16, 20:11
    belphegor-pisu napisał:

> Twój bełkot jest przeraźliwie głupi. W PiSowni to normalka.
    >
    Idź głupku na swoje forum .I tam puść pawia trollu.
  • koyod 13.08.16, 13:34
    A któż to może pisać "szanowny pluto" o wielonickowym hejterze, który wielokrotnie już na tym forum pokazał, iż nie jest w stanie odpowiedzieć na postawione mu pytanie. O platformianym klakierze, który prócz wklejek artykułów nieprzychylnych PiS-owi i kościołowi, potrafi obrzucać tych co mają inne zdanie kilkoma tymi samymi inwektywami, bo widocznie wymyślenie nowych przerasta jego zdolności intelektualne. Któż to zachwyca się jego ksenofobicznymi wypowiedziami, typu: ryże mordy /o Irlandczykach/ bądź ciapate /o ciemnoskórych uczestnikach ŚDM/
    Odpowiedź jest jedna: jemu podobni koledzy spod znaku PO.
  • storima 13.08.16, 16:36
    Przypomnijmy co obiecywał PiS i jak z tej konkretnej obietnicy obecnie haniebnie się wywiązuje:

Szanowny Pluto,
    znalazłem taki o to cytat:
    "Jednym z najczęściej podnoszonych przeciwko rządzącej Polską przez minione 8 lat koalicji PO-PSL zarzutów był ten dotyczący rzekomo nadmiernego rozdęcia aparatu administracyjnego i wzrastających kosztów utrzymania biurokracji. Kto spodziewał się, że wprowadzana przez PiS "dobra zmiana" będzie wiązała się ze zmianą tego stanu rzeczy, ten może poczuć się jednak mocno zawiedziony."
    natemat.pl/175167,ida-dobre-czasy-dla-biurokracji-rzad-beaty-szydlo-otwiera-droge-do-podwyzek-w-administracji-rzadowej
  • pluto37 13.08.16, 18:49
    Szanowny Mateuszu!
    Pamiętasz przecie, że "kto nie zaznał goryczy ni razu, ten nigdy nie będzie w niebie".

I to jest ten czas próby właśnie.
    A z drugiej strony sam widzisz, że koyodom taplajacym się w PiSuarze na codzień żaden wybuch szamba nie zaszkodzi.
    Po kapielach w tej cieczy przysiady robia w szambie, bo przecież perfumeria to dla nich "zaklęte rewiry"
    :):):)
  • koyod 14.08.16, 16:03
    Kolega storima w swym poście 13.08.16, 16:36 linkuje do artykułu sprzed 5 miesięcy i straszy nas rozbudowywaniem administracji. Tego, że w tym samym artykule jest mowa o wdrażaniu reformy w skarbowości, która ma przyczynić się do redukcji etatów to już nie zauważa.
    Ale czego oczekiwać od klakiera opcji, która straciła mandat poparcia. Przecież jeszcze pod koniec ubiegłego roku nierozłączni storima i wielonickowy włodek podbijali swe wpisy, iż program 500+ nie zostanie zrealizowany, że waluta nasza stoczy się na poziom na którym dotąd nie była, że z giełdy uciekną wszyscy inwestorzy itd.
    Podobnie rzecz się ma z wpisem inicjującym ten wątek, tego że wzrost wynagrodzenia dla 20 urzędników KPRM będzie sfinansowany ze środków tejże kancelarii w ramach limitu wydatków na wynagrodzenia to już nie podano. A po co, przecież to zupełnie niemedialne.
  • storima 14.08.16, 17:04
    Drogi Pluto,
    biorąc przykład z Twojej cierpliwości tłumacząc tym którzy nie są zorientowani,
    wklejam kolejny cytat z tego samego artykułu
    ukazujący niewywiązywania się rządu PiS z jednej z obietnic wyborczych,
    ograniczenia rozbudowanej administracji państwowej.

"Jednym z najczęściej podnoszonych przeciwko rządzącej Polską przez minione 8 lat koalicji PO-PSL zarzutów był ten dotyczący rzekomo nadmiernego rozdęcia aparatu administracyjnego i wzrastających kosztów utrzymania biurokracji. Kto spodziewał się, że wprowadzana przez PiS "dobra zmiana" będzie wiązała się ze zmianą tego stanu rzeczy, ten może poczuć się jednak mocno zawiedziony."

tytuł artykułu:

"Idą dobre czasy dla biurokracji. Rząd Beaty Szydło otwiera drogę do podwyżek w administracji rządowej"

Nieważne kiedy był datowany.

Istotne ze odnosi się do tematu tego wątku.

To tak wyjątkowo Drogi Pluto.
    Bo zainspirowałeś mnie Twą cierpliwością.

Ja wielokrotnie pisałem tu ze PO to nie moja partia i ze z pewnymi osobami
    NIE DYSKUTUJE.
  • mateusz572 14.08.16, 17:20
    koyod napisał:

> Kolega storima w swym poście 13.08.16, 16:36 linkuje do artykułu sprzed 5 miesi
    > ęcy i straszy nas rozbudowywaniem administracji. Tego, że w tym samym artykule
    > jest mowa o wdrażaniu reformy w skarbowości, która ma przyczynić się do redukcj
    > i etatów to już nie zauważa.

Kolego!
    Diabeł tkwi jak zwykle w szczegółach. Na chwilę obecną z tą administracją skarbową jest to dzielenie skóry na niedźwiedziu, a niedźwiedź ma się dobrze. A administracja za PiSuaru rozrasta się. Czyli kolega storima słusznie zwrócił na to uwagę.

> Ale czego oczekiwać od klakiera opcji, która straciła mandat poparcia. Przecież
    > jeszcze pod koniec ubiegłego roku nierozłączni storima i wielonickowy włodek p
    > odbijali swe wpisy, iż program 500+ nie zostanie zrealizowany, że waluta nasza
    > stoczy się na poziom na którym dotąd nie była, że z giełdy uciekną wszyscy inwe
    > storzy itd.

A co nie uciekli z giełdy? Masz pieniądze w OFE ? Zobacz jak jednostka uczestnictwa zjechała w dół? Stracili przyszli emeryci. Waluty także nie są tanie co widac po wyjazdach Polaków na urlopy. A program 500+ nie został w całości zrealizowany. Na pierwsze dziecko nie dostajesz pieniędzy. O tym przed wyborami nie było mowy.
    Poza tym zobaczymy jak to się odbije w dalszej przyszłości na budżecie.

> Podobnie rzecz się ma z wpisem inicjującym ten wątek, tego że wzrost wynagrodze
    > nia dla 20 urzędników KPRM będzie sfinansowany ze środków tejże kancelarii w ra
    > mach limitu wydatków na wynagrodzenia to już nie podano. A po co, przecież to z
    > upełnie niemedialne.

A ten limit nie zmienił się ?

A jak tam mają się frankowicze?

P.S. I żeby nie było. Nie byłem zwolennikiem rządów PO takich jakie one były, szczególnie jeśli chodzi o gospodarkę. Jestem zwolennikiem zmniejszania roli państwa w tej dziedzinie. Jednak twoja opcja idzie jeszcze gorszą drogą. Rola państwa rośnie jeszcze szybciej.
  • storima 14.08.16, 17:28
    Podziwiam cierpliwość również Mateusza.

I podobnie jak Mateusz nie bylem fanem pewnych działań PO.

Nie mogę wiec być jej jak to obraźliwie po raz enty stwierdza "klakierem" czy "pacholem".

Jasno wyraziłem to po raz ENTY w tym poście:
    > I przy okazji, dobrze by było platformiany pachole abyś wyciszył swe negatywne
    > emocje związane z brakiem argumentów.

Pisałem ci tysiące razy ze nie jest to moja partia
    forum.gazeta.pl/forum/w,55,161548765,161548765,Wbrew_czarnowidztwu_poslanki_Leszczyny_Koniecpol.html?p=161598958

• taniarada 14.08.16, 18:50
    storima napisał:

> Podziwiam cierpliwość również Mateusza.
    >
    > I podobnie jak Mateusz nie bylem fanem pewnych działań PO.
    >
    > Nie mogę wiec być jej jak to obraźliwie po raz enty stwierdza "klakierem" czy "
    > pacholem".
    >
    > Jasno wyraziłem to po raz ENTY w tym poście:
    > *****
    > > I przy okazji, dobrze by było platformiany pachole abyś wyciszył swe nega
    > tywne
    > > emocje związane z brakiem argumentów.
    >
    > Pisałem ci tysiące razy ze nie jest to moja partia
    > *****
    > forum.gazeta.pl/forum/w,55,161548765,161548765,Wbrew_czarnowidztwu_poslanki_Leszczyny_Koniecpol.html?p=161598958
    >
    Ciekawie piszesz .A w każdym bzdetnym poście pluta zabierasz i krytykujesz PIS.A jak piszą o kościele katolickim to milczysz .Wszystko jest w archiwum .Sam pisałeś.
  • koyod 15.08.16, 08:11
    Storima, mateusz572, qq.44 czy chociażby Jerzy Stuhr - zagorzali krytycy działań PiS-u, którzy niczym putinowskie zielone ludziki wstydzą się swej przynależności i zapewniają nas, że na PO nie głosowali, mało tego nie byli zwolennikami rządów PO.
    Dlaczegóż zatem darmo szukać na tym forum głosów krytyki przywołanych powyżej osób, oczywiście za wyjątkiem p.Stuhra, wobec działań PO, skoro teraz piszą, iż nie byli fanami pewnych działań PO.

Mateuszu572 nie jestem w OFE więc napisz mi ile zjechała ta jednostka OFE, napisz ile mniej masz tych jednostek po skoku duetu Rorstowski - Tusk, wszak pojawiły się i takie komentarze poświęcone temuż wydarzeniu, ...Tego dnia z rachunków klientów OFE „zniknęło” 51,5% zgromadzonego tam kapitału, ..., Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o OFE 27 grudnia 2013 r., ale dopiero 31 stycznia 2014 r. skierował ją do Trybunału Konstytucyjnego. Z kompletnie niezrozumiałych powodów Trybunał Konstytucyjny do dziś nie rozpatrzył wniosku prezydenta, choć sprawa dotyczy fundamentalnych kwestii dla państwa i jego obywateli. To „dziwne” zaniechanie w okresie wyborczego maratonu każe wątpić w niezależność sędziów TK. Tym bardziej, że prezydent Komorowski nie odważył się zakwestionować istoty ustawy, czyli wywłaszczenia OFE i umorzenia części długu publicznego. ... całość na www.bankier.pl/wiadomosc/Minal-rok-od-skoku-na-OFE-7234812.html
    A może wskażesz mi ty lub storima swoje wpisy odnoszące się do tegoż ważnego wydarzenia, wszakże nie byliście fanami pewnych działań PO.
    A może napiszesz mi mateuszu572 iluż to z twoich znajomych nie wyjechało w tym roku za granicę, mniej czy więcej niż w czerwcu 2009r. gdy euro wyceniano w ~ na 4,54 zł. bądź w czerwcu 2012r. gdy wyceniano je na 4,41 zł. Ja ze swej strony odpoczywając kolejny raz na europejskich plażach Morza Śródziemnego nie zauważyłem mniejszej ilości naszych rodaków, owszem znam takich co nie pojechali na wypoczynek za granicę ale oni wypoczywali dotąd w egipskich bądź tunezyjskich kurortach.
    I ostatnie, uważasz, że zmienił się limit wydatków na wynagrodzenia w KPRM z którego sfinansowane mają być podwyżki dla 20 urzędników tejże kancelarii, proszę wskaż źródło do tych danych.
  • storima 15.08.16, 08:38
    Jest różnica pomiędzy glosowaniem na "mniejsze zło" bo nie ma się innego wyjścia a bycie fanem danego kandydata bądź partie.

Ale do trolla, który ponownie ubliża "zielone ludziki" który jątrzy i z którym nie ma dyskusji, ludzki język nie dociera.
  • storima 15.08.16, 08:57
    PS
    Nie ma obowiązku spowiedzi kto na kogo glosuje.
    Normalnemu człowiekowi wystarczy powiedzieć raz ze nie jest fanem danej formacji.
    Tak jak ja pamiętam ze Mateusz nie jest zagorzałym zwolennikiem PO.
    Ale komuś kogo jedynym celem jest jątrzenie i ubliżanie od "klakierów" "pachoła" i innymi prowokacyjnymi epitetami
    nawet uprzejme, ludzkie napisanie ENTY raz
    nie dociera.
  • taniarada 15.08.16, 09:42
    Kundelki z PO i antyklerykały piszą że nie są za Platformą Nieobywatelską .Koniec świata. Szczury uciekają pierwsze .A te tu zostały i skomlą .
  • mateusz572 23.08.16, 11:18
    koyod napisał:

> Storima, mateusz572, qq.44 czy chociażby Jerzy Stuhr - zagorzali krytycy działa
    > ń PiS-u, którzy niczym putinowskie zielone ludziki wstydzą się swej przynależno
    > ści i zapewniają nas, że na PO nie głosowali, mało tego nie byli zwolennikami r
    > ządów PO.
    > Dlaczegóż zatem darmo szukać na tym forum głosów krytyki przywołanych powyżej o
    > sób, oczywiście za wyjątkiem p.Stuhra, wobec działań PO, skoro teraz piszą, iż
    > nie byli fanami pewnych działań PO.
    >
    > Mateuszu572 nie jestem w OFE więc napisz mi ile zjechała ta jednostka OFE, napisz ile mniej masz tych jednostek po skoku

Poczytaj sobie kolego: biznes.onet.pl/emerytury/analizy/wyniki-funduszy-emerytalnych-czerwiec-2016/v9rpc4

duetu Rorstowski - Tusk, wszak pojawiły się i takie komentarze poświęcone temuż wydarzeniu, ...Tego dnia z rachunków klientów OFE
    „zniknęło” 51,5% zgromadzonego tam kapitału, ..., Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o OFE 27 grudnia 2013 r., ale
    dopiero 31 stycznia 2014 r. skierował ją do Trybunału Konstytucyjnego. Z kompletnie niezrozumiałych powodów Trybunał Konstytucyjny
    do dziś nie rozpatrzył wniosku prezydenta, choć sprawa dotyczy fundamentalnych kwestii dla państwa i jego obywateli. To „dziwne”

Nieprawda,Trybunał rozpatrzył wniosek: www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/wyrok-w-sprawie-ofe-trybunal-konstytucyjny,78,0,1946446.html

zaniechanie w okresie wyborczego maratonu każe wątpić w niezależność sędziów TK. Tym bardziej, że prezydent Komorowski nie odważył
    się zakwestionować istoty ustawy, czyli wywłaszczenia OFE i umorzenia części długu publicznego. ... całość na rel="nofollow">www.bankier.pl/wiadomosc/Minal-rok-od-skoku-na-OFE-7234812.html
    > A może wskażesz mi ty lub storima swoje wpisy odnoszące się do tegoż ważnego wy
    > darzenia, wszakże nie byliście fanami pewnych działań PO.

Nie byłem fanem takich działań PO. Chociaż z drugiej strony może i dobrze się stało, że umorzono środki ulokowane przez OFE w obligacjach.

> A może napiszesz mi mateuszu572 iluż to z twoich znajomych nie wyjechało w tym
    > roku za granicę, mniej czy więcej niż w czerwcu 2009r. gdy euro wyceniano w ~ n
    > a 4,54 zł. bądź w czerwcu 2012r. gdy wyceniano je na 4,41 zł. Ja ze swej strony
    > odpoczywając kolejny raz na europejskich plażach Morza Śródziemnego nie zauważ
    > yłem mniejszej ilości naszych rodaków, owszem znam takich co nie pojechali na w
    > ypoczynek za granicę ale oni wypoczywali dotąd w egipskich bądź tunezyjskich ku
    > rortach.

Poczytaj sobie kolego: biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/dlug-skarbu-panstwa-coraz-wyzszy/876f3p
    Mam nadzieję, że zrozumiesz.

> I ostatnie, uważasz, że zmienił się limit wydatków na wynagrodzenia w KPRM z kt
    > órego sfinansowane mają być podwyżki dla 20 urzędników tejże kancelarii, proszę
    > wskaż źródło do tych danych.

Nie będę ułatwiał sprawy. Sam poszukaj.
  • pluto37 23.08.16, 16:36
    Mateuszu!
    Z OFE to był/jest ten problem, że napisano ustaey, wprowadzono je w życie i .....na lata do nich nie zaglądano, a kiedy Rostowski w końcu zajrzał, to okazało się, że jesli sie czegoś z tym nie zrobi to budżet się rozwali.

A z drugiej strony to dobrze jest pamiętać że Kaczyński chciał całkiem zlikwidować OFE i wrócic do układu sprzed reform.
  • koyod 23.08.16, 20:57
    I co mateuszu572, nie jesteś w stanie odpowiedzieć na tak proste pytanie, iluż to z twoich znajomych nie wyjechało w tym roku za granicę, mniej czy więcej niż w czerwcu 2009r. gdy euro wyceniano w ~ na 4,54 zł. bądź w czerwcu 2012r. gdy wyceniano je na 4,41 zł.
    Nie podesłali linku do artykułu prasowego z centrali?
    Do kolejnej mej prośby o wskazanie źródeł potwierdzających twą wypowiedź, że zmienił się limit wydatków na wynagrodzenia w KPRM z którego sfinansowane mają być podwyżki dla 20 urzędników tejże kancelarii też nie otrzymałeś linka i wobec tego każesz mi samemu szukać.
    Chyba wiatru w polu. Jest tu na tym forum drugi równie rozgarnięty jak ty, ilekroć ten drugi wielonikowiec zostaje przyłapany na kłamstwie to odpisuje właśnie w stylu, "szukaj sobie sam, ja nie będę ci pomagał"
    Czyżbyś odziedziczył geny po pluto37, a może tylko przynależycie do tego samego koła, tej samej partii?
    Co do spadku jednostek OFE to zerknij sobie na ich notowania w okresie od kwietnia 2015 r. i spróbuj znaleźć odpowiedź kto rządził w Polsce do 12 listopada 2015r.
  • storima 24.08.16, 06:49
    Mateuszu,
    uprzejmie i życzliwie udzieliłeś odpowiedzi.
    Mimo, ze porównano miedzy innymi i Ciebie do "zielonego ludzika", nacjonalistycznego militarysty na usługach Putina w naszym kraju.
    Twoja wypowiedz jest przejrzysta, konkretna i wsparta przypisami.
    W zamian za nią zostałeś określony jako kłamca, zagorzały zwolennik pewnej formacji politycznej (mimo Twoich kilkakrotnych deklaracji iż nie jesteś fanem PO), oraz osobnik jak nasz tutaj kolega, z genetycznymi wadami. No i raz jeszcze ---nacjonalistyczna formacja "zielonych ludzików"---
    pisze to ten który banalizując na tym forum działalność pewnego księdza, tym samym wspiera jego skrajnie nacjonalistyczne, homofobiczne i ksenofobiczne krytykowane przez jego zgromadzenie zakonne chuligańskie wyskoki. Ksiądz który zamienia ambonę w politykierska mównice a kościół jako platformę do prezentacji skrajnie nacjonalistycznych sztandarów. A tu "nobilituje" nas do statusu "zielonych ludzików" (sic!)
  • taniarada 24.08.16, 20:26
    Okręt flagowy PO Pendolino.Pędź do przodu .Ale Platforma Nieobywatelska poszła na tory i wskoczyła na drezynę .Nędza .Ale tu na forum się panoszą upadli kolejarze.
  • koyod 24.08.16, 20:42
    storima, przystąpię z tobą do dyskusji jeżeli wskażesz mi w którym miejscu swej wypowiedzi mateusz572 udzielił mi odpowiedzi odnośnie:
    - liczby jego znajomych, którzy nie wyjechali na zagraniczne wakacje z powodu wysokiego kursu euro,
    - źródeł potwierdzających twą wypowiedź, że zmienił się limit wydatków na wynagrodzenia w KPRM z którego sfinansowane mają być podwyżki dla 20 urzędników tejże kancelarii.
  • storima 24.08.16, 21:51
    koyod 24.08.16, 20:42
    storima, przystąpię z tobą do dyskusji

To jest kolejna kpina.
    Kilkakrotnie wypowiadałem się na ten temat,
    dlaczego unikam i nie mam najmniejszej przyjemności.

Ale nie omieszkam wykazać określanie innych tutaj ksenofobami gdy samemu banalizuje się politykierska bandyterke księdza, nieformalnego szefa duchowego skrajnych nacjonalistów.

• pluto37 28.08.16, 12:46
    Komu koryto temu koryto. A na koryto trza zasłużyć
    ..........................................................................................................................................
    Jadwidze Kaczyńskiej przywoziła ziółka, Jarosławowi pożyczyła 200 tysięcy. Kim jest JANINA GOSS?
    To kolejna posada, którą w ostatnim czasie zyskała Janina Goss. Wcześniej, w marcu, weszła w skład rady nadzorczej Polskiej Grupy Energetycznej, przypomina Polityka.pl.
    Przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego dostała intratną posadę. Janina Goss weszła do rady nadzorczej BOŚ, podaje Polityka.pl.

Głównym akcjonariuszem banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, podległy ministerstwu środowiska.
    ................................................................................................................................
    Po co Kaczyński ma spłacać długi z własnej kieszeni skoro może to zrobić przy pomocy państwowego koryta?
  • koyod 28.08.16, 20:18
    Bidny pluto37 w swym wpisie 28.08.16, 12:46 stara się odgrzać starego kotleta sprzed paru miesięcy. Zupełnie jakby nie zauważył, iż obecnie wszystkie media zajmują się sprawą Hanny Gronkiweicz-Waltz. Zupełnie jakby nie zauważył, że nawet Gazeta stawia pani prezydent niewygodne pytania.
    A wraz z wielonikowcem milczą ci co piszą na tym forum, iż nie są zwolennikami PO.
    Czyż nie tak, storimo?
  • storima 28.08.16, 21:03
    Anna Dąbrowska
    25 sierpnia 2016
    Janina Goss, przyjaciółka prezesa PiS, weszła do rady nadzorczej Banku Ochrony Środowiska
    Od 12 lipca Goss figuruje w KRS jako członek rady nadzorczej BOŚ. Wcześniej weszła do rady PGE.

Są tacy którzy i tak tego nie zrozumieją.

PS Zresztą. Co to ma za znaczenie kiedy do tego doszło?
    Istotny jest fakt, działanie w określonym dziwnym kontekście partii która chrzci się jako "prawa i sprawiedliwa".
  • taniarada 28.08.16, 21:41
    No i co z tego .Jak Hajka GW .Zwana GWu .Jest do wyrzucenia.Bo ta afera zatacza większe tło.Jeszcze Adamowicz i Zdanowska poszła won.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka