Dodaj do ulubionych

NazwanieOsobySzerzącejNienawiśćNeonazistąToObraza?

03.12.17, 09:59
OkreślenieOsobySzerzącejNienawiśćRasowąNeonazistąToObraza?

Jestem przeciwko szerzeniu poglądów wspierających nienawiść rasową, homofobię i ksenofobię. Wyrażałem, i będę akcentował, mój sprzeciw przeciw takim postawom i nickami które korzystając z iluzyjnej anonimowości, do dziś umieszczają w swych wpisach rasistowskie frazy.

Tylko dlatego, że osoby które propagują nienawiść rasową określam zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny.

Ci "puryści" mają mi to za złe. Oskarżając mnie o "ubliżanie".

Od ponad 10. lat prześcigają się tu między sobą w kreowaniu, chamskich, prostackich agresywnych ataków na osobę która jest przeciwna nienawiści rasowej i wszelkim innym skrajnym ideologiom.

Czy większość członków skrajnych zdaje sobie sprawę z tych wszystkich niuansów, czy po prostu motywuje ich prosta nienawiść wobec Żydów, czarnych, wszelkich innych?

Prof. Pankowski:
Ich wiedza jest zwykle bardzo słaba. Mamy wśród sympatyków tego typu ruchów do czynienia z ignorancją historyczną. Elementem łączącym te ruchy zarówno w historii jak i dzisiaj jest właśnie skrajnie nacjonalistyczna, rasistowska i antysemicka nienawiść
Edytor zaawansowany
  • 03.12.17, 10:51
    To wszystko to brak właściwej moderacji. Czy moderator zagląda w ogóle na to forum ? Przecież tu 1/3 wątków nadaje się do likwidacji. Zaśmiecanie forum powinno być karane. Tak samo jak chamstwo kipiące. To forum osiągnęło dno i tylko źle świadczy o gazecie, która poprzez moderatora pozwala na to.
  • 03.12.17, 11:10
    Czyli jak w twoim wątku n-jurek ."Nie odezwał się ten najmądrzejszy .Ciekawe kiedy da głos".Jeśli był by tu moderator to ty ,storima i pluto powinniście zniknąć z tego forum.Reklamy ci przeszkadzają .Facet z schizą paranoidalną też nie .Nie tylko ja sądzę że facet stosuje tu na forum swoisty mobbing.Wiele osób napisało że facet podaje się za kogoś innego i powinien się leczyć.Nie przeszkadzają ci chamskie posty o kościele i katolikach .Wtedy nie protestujesz.Wykasuj wszystkich rozmawiaj sobie sam ze sobą .Lub na tematy jak wyżej.Lol.
  • 03.12.17, 20:57
    Pokaż mi gdzie zwracałem się do ciebie lub o tobie. Czyżbyś się miał za najmądrzejszego ? Wszędzie widzisz spisek przeciw tobie. Ostatni raz odpowiadam na twoje zaczepki pod moim adresem.
  • 03.12.17, 12:07
    Niestety. Tak zwana moderacja nie istnieje tu od kilku lat.
    Zezwalali, nie wiedzieć czemu na komentarze typy:
    "pierdnąłeś sobie"
    152 wpisy na przestrzeni lat pod każdym moim komentarzem.
    Nie uwzględniam tu rasistowskich grożących mi utrata życia bądź kalectwem wpisów zwolennikków taniarada, czy obecny ferdkiepski.
  • 03.12.17, 12:07
    forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=pierdn%C4%85%C5%82e%C5%9B+dla+relaksu&forumId=55&author=&title=&forum=
  • 03.12.17, 12:26
    Sa inne wątki na temat aktywności tego forum.

Tutaj pytanie jest postawione:
    jasno, purystycznie, konkretnie:

Dlaczego ekstrema prawicy uważa za obrazę jak tu pisze ferdkiepski, taniarada,
    gdy zgodnie z POPRAWNĄ polszczyzną
    określamy ICH
    neonazistami?

Przecież to są zarzuty obecnych tu DZIŚ rasistowskich rozprzestrzeniających poglądów nicków
    wobec mnie stawianych TU
    jako
    UBLIŻANIE>

Chamskich, niemerytorycznych, personalnych ataków na SYMBOL ANTY-RASIZMU na tym Forum Częstochowa:
    Mój nick
    STORIMA
  • 03.12.17, 13:40
    tutaj link do wywiadu z prf. Pankowskim:

natemat.pl/60347,nacjonalisty-nie-mozna-nazwac-neonazista-prof-pankowski-decyduje-nienawisc-a-nie-poglady-spoleczno-gospodarcze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.