Dodaj do ulubionych

Droga Asiu ale bujdy piszesz

10.02.18, 17:56
Województwo częstochowskie rozwalił rząd AWSiaków na czele z Buzkiem łobuzkiem i prezydentem komuszkiem Kwaśniewskim zwanym Kwachem .Co prawda Giżyński zamykał to wojwództwo jako ostatni wojewoda ,ale komuszki były zgodne i reszta bandy .By przyłączyć Częstochowę do Śląska.Protestował jedynie pan Lipowski i pan Michałowski .Reszty nie można nazwać panami bo to dziady.Buzkowi łobuzkowi nie przeszkadzało później w Częstochowie .W szkole polonijnej wykładać.Bo to był łobuzek.
Edytor zaawansowany
  • asia-loi 11.02.18, 16:23
    taniarada napisał(a):

> Województwo częstochowskie rozwalił rząd AWSiaków na czele z Buzkiem łobuzkiem i prezydentem komuszkiem Kwaśniewskim zwanym Kwachem .

Zgadza się, to za premierostwa Buzka, Częstochowa przestała być miastem wojewódzkim.

Protestował jedynie pan Lipowski i pan Michałowski .

A Szymon Giżyński? Nie zrobił nic po prostu nic, a był wtedy wojewodą częstochowskim, by Częstochowa nadal pozostała miastem wojewódzkim. Teraz chodzi i opowiada brednie co to on nie zrobi, aby było województwo częstochowskie. Perfidnie łże. Jako wojewoda nie zrobił nic, to jako poseł coś zrobi? Przecież jako poseł ma znacznie mniej do gadania niż wojewoda. Żeby znowu było województwo częstochowskie, to tego musiałby chcieć J. Kaczyński, a takiego "chciejstwa" nie ma i nie będzie.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • taniarada 11.02.18, 20:33
    asia-loi napisała:

> [i]taniarada napisał(a):
    >
    > > Województwo częstochowskie rozwalił rząd AWSiaków na czele z Buzkiem łobu
    > zkiem i prezydentem komuszkiem Kwaśniewskim zwanym Kwachem
    >
    > A Szymon Giżyński? Nie zrobił nic po prostu nic, a był wtedy wojewodą częstocho
    > wskim, by Częstochowa nadal pozostała miastem wojewódzkim. Teraz chodzi i opow
    > iada brednie co to on nie zrobi, aby było województwo częstochowskie. Perfidnie
    > łże. Jako wojewoda nie zrobił nic, to jako poseł coś zrobi? Przecież jako pose
    > ł ma znacznie mniej do gadania niż wojewoda. Żeby znowu było województwo często
    > chowskie, to tego musiałby chcieć J. Kaczyński, a takiego "chciejstwa" nie ma i
    > nie będzie.
    >
    > Nie robił nic bo nic nie mógł zrobić.
    >
  • storima 11.02.18, 17:06
    Dlaczego wbrew netykiecie i próśb nas tutaj.
    Karmisz trolla?

• taniarada 11.02.18, 20:37
    storima napisał:

> Dlaczego wbrew netykiecie i próśb nas tutaj.
    > Karmisz trolla?
    >
    A kim ty jesteś? I kto ma się prosić?Więcej masz wrogów niż przyjaciół kapusiu .Spadaj.
  • storima 11.02.18, 17:16
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,165396305,165396305,Zanim_napiszesz_przeczytaj.html

Może teraz zrozumiesz dlaczego na forum emama
    nie atakuje personalnie, chamskimi, rasistowskimi atakami, jak tu czyni od ponad dziesięciu lat?

Bo na forum emmama NIKT nie karmi tego trolla.

A tutaj jest dożywiany.
  • asia-loi 11.02.18, 17:21
    storima napisał:

> Bo na forum emmama NIKT nie karmi tego trolla.

Na e-matce próbuje coś tam pisać, ale na każdy jego post, forumowicze od razu reagują zadając konkretne pytanie i oczekując konkretnej odpowiedzi. Oczywiście taniarada, nie ma żadnych argumentów do dyskusji, więc następnego postu już nie pisze, ponieważ nie ma nic do napisania.

--
  • storima 11.02.18, 17:33
    Nikt nie karmi tam TROLLA.
    Wg netykiety:
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,165396305,165396305,Zanim_napiszesz_przeczytaj.html

Tu wbrew PROŚBOM forumowiczów.
    Ten uprawiający naziolską propagandę i personalne ataki troll jest i przez Ciebie, karmiony.
    Mimo prośbom i netykiecie.

PS
    Czy będziemy tracić nasz cenny czas na karmienie trolla???
  • asia-loi 11.02.18, 18:14
    storima napisał:

> Nikt nie karmi tam TROLLA.

Troll sam ucieka.

> Tu wbrew PROŚBOM forumowiczów.

Przecież sam z nim dyskutujesz.
    Nie łamię netykiety.
    Dlaczego taniarada nie dostaje bana, skoro to troll? Gdzie moderacja.

--
  • storima 11.02.18, 18:29
    Na innych forach nie wiedza, ze jest trollem specjalizującym się w rasistowskim bełkocie, wielonickowych łamiących regulamin wpisach i nade wszystko personalnych atakach.
    Tu od ponad dziesięciu lat forumowicze to wiedzą.
    Dlatego proszą aby nie karmić trolla.
    Ponieważ byłem jednym z karmicieli,
    wobec szacunku do próśb forumowiczów (mam przedstawić Ci Asiu linki?),
    jak i szacunku wobec
    samego siebie
    od pewnego czasu
    przestałem wg zaleceń netykiety
    karmić bandyckiego trolla.
  • asia-loi 11.02.18, 18:37
    storima napisał:

... wobec szacunku do próśb forumowiczów (mam przedstawić Ci Asiu linki?),

To nie Ty pisałeś do taniarady? (to w moim wątku o prenumeracie).
    " storima 01.01.18, 13:52
    Złodziej na publicznym forum przyznaje się że kradnie. I jeszcze składają mu życzenia. To tylko w Polsce. I na wschód od Polski."

storima, wiesz doskonale, że taniarada, bohdan, ferdkiepski - to jedna i ta sama osoba. :>

--
  • storima 11.02.18, 18:37
    Łamiemy netykietę karmiąc trolla:

" marrant 10.01.18, 14:23
    zamknięty
    0. Najważniejsze i oczywiste -
    Regulamin i Netykieta , których przestrzegania zobowiązał się każdy użytkownik zakładający konto. Nie łamiemy prawa, nie używamy wulgaryzmów, nie obrażamy rozmówców, nie używamy capslocka, nie spamujemy i nie karmimy trolli. "

Proszę zauważ że od szczególnego czasu z powodu mojego respektu, szacunku i zwracania mi uwagi przez forumowiczów z ForumCzęstochowa, nie karmię więcej trolla bohgdan-taniarada.
  • asia-loi 11.02.18, 18:51
    storima napisał:

> " marrant 10.01.18, 14:23

> Proszę zauważ że od szczególnego czasu z powodu mojego respektu, szacunku i zwr
    > acania mi uwagi przez forumowiczów z ForumCzęstochowa, nie karmię więcej trolla
    > bohgdan-taniarada.

To znaczy od kiedy?
    Oto wątek w którym dyskutujesz z trollem z dnia 18.01.2018, a cytujesz mi to co napisała marrant 10.01.2018.
    forum.gazeta.pl/forum/w,55,165432598,165432598,Nasz_kochany_i_lubiany_storimek.html
    Ja nie łamię netykiety i regulaminu. Nie musisz mi cytować tego co pisze marrant, bo jestem na forach gazety długo i wiem co wolno, a czego nie wolno. Swoje rady zastosuj do siebie. Pytam jeszcze raz: dlaczego taniarada vel bohdan vel ferdkiepski nie dostaje bana na tym forum, lub jego posty nie są usuwane, bo nie są. Gdzie tu jest moderacja?

--
  • storima 11.02.18, 19:46
    asia-loi napisała:

> Swoje rady zastosuj do siebie.

Jak najbardziej me rady stosuję na codzień.

Między innymi. Unikam i nie nawiązuję żadnych kontaktów z przygodnymi osobami które ni stąd ni zowąd wyznają mi miłość.

Jak omawiany tu troll wobec kobiet na forach.
  • taniarada 11.02.18, 20:44
    asia-loi napisała:

> storima napisał:
    >
    > > Bo na forum emmama NIKT nie karmi tego trolla.

>
    > Na e-matce próbuje coś tam pisać, ale na każdy jego post, forumowicze od razu r
    > eagują zadając konkretne pytanie i oczekując konkretnej odpowiedzi. Oczywiście
    > taniarada, nie ma żadnych argumentów do dyskusji, więc następnego postu już nie
    > pisze, ponieważ nie ma nic do napisania.
    Coś Ci na oczy padło Odpisuję jak mnie zaciekawi.Na pewnym forum to nawet częściej .Sama tam byłaś .To co kłamiesz.Chcesz się przypodobać głupcowi .Co Cię molestuje.
    >
    >
  • storima 11.02.18, 19:24
    Przecież piszę, że również karmiłem trolla.

Ostatnio tutaj:

forum.gazeta.pl/forum/w,55,165485335,165485335,Na_gliwickim_forum_zniemoczonych_Polakow.html?p=16549212

Nie rozumiem dlaczego mam wyjaśniać po raz sety co ten typ na przestrzeni ostatniej dekady pod zmiennymi nickami wyprawiał tu wobec mnie i mojej rzeczywistej rodziny???

Uprawia do dziś rasistowską propagandę i personalne ataki.

Przestałem karmić trolla zgopdnie z prośbami forumowiczów.

A jeśli ktoś ma ochotę.
    To niech karmi.

PS Jakoś nie widzę aby administracja karmiła tu trolli.
  • taniarada 11.02.18, 20:31
    stroima napisał dlaczego karmisz trolla.A paszoł won.Ciebie nikt nie przebije.Piszą ci byś wypierdziaałl ,a ty dalej swoje.Sam jesteś trollem i głupcem stary capie.
  • storima 12.02.18, 11:05
    I najistotniejsze. Ja nie daje tu zadnych rad.
    Ja Ciebie Asiu po prostu prosze.
    Tak jak mnie tu rowniez o to samo proszono.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.