Dodaj do ulubionych

Lewactwo chciało się siłą wedrzeć na Jasną Górę

08.07.18, 13:15
Ale ludzie dobrej woli nie pozwolili .🤗
Edytor zaawansowany
 • taniarada 14.07.18, 12:46
  Czy to nie jest piękne.Lewactwo pod sąd.A nie pod Jasną Górę.Amen.
 • edzia1971 14.07.18, 21:37
  Ludzie dobrej woli? Policję nazywasz ludźmi dobrej woli?Tam na jednego uczestnika marszu przypadał jeden policjant.Normalni ludzie to się śmiali z tego jak sukienkowi i wyznawcy ojczulka z Torunia każą ię chronić przed pokojowo nastawionymi homoseksualistami. To wyglądało jak za stanu wojennego.
 • natemat22 15.07.18, 12:39
  ci przystojni hloopcy acz trochę pryszczaci z MW ,klerycy i z ONR zamiast wyjśc z szafy to głośno krzyczeli "łapaj złodzieja" , milusie misiaczki :

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23655081,rydzyk-dziekuje-narodowcom-za-blokowanie-marszu-rownosci-jaka.html#Czolka3Img
 • natemat22 17.07.18, 21:26
  do zobaczenia za rok

  --
  patronite.pl/sekielski
 • taniarada 18.07.18, 06:18
  Dzięki ci za podbijanie wątku .Ale już wystarczy .Papatki.🤗
 • natemat22 18.07.18, 22:38
  do zobaczenia za rok i za 2 lata i za 3 lata na legalnej ,kolorowej i uśmiechniętej Paradzie Równości , hosanna !
 • dominik.wu 12.09.18, 16:55
  Słabo wyszło z obu stron:
  dominikwojcik.cba.pl/?p=406

  --
  Częstochowski Serwis Komunikacyjny CKMKM
  Stary Tramwaj - odbudowujemy doczepkę
  Tramwaj na Błeszno
  1+2+3+ Tramwaj na Parkitkę i Stary Raków
 • dyziek_0 30.11.18, 15:40
  Czy Was – Umiłowani Siostry i Bracia nie zastanawia – dlaczego, szatany, demony i inne diabły hulają tylko po rzymskim KATOLICYŹMIE, a w innych religiach, czy mutacjach chrześcijaństwa praktycznie stanowią margines albo prawie ich nie ma?
  Wygląda na to, że u rzymskich KATOLIKÓW służą do nabijania kasy. Straszą owieczki i od księży dostają prowizję?
  Jak słabą religią jest ten watykański KATOLICYZM, że boi się wydrążonej dyni, kilku malunków na twarzy, przebrania czy andrzejkowego lania wosku. Czyż czasami największym demonem nie jest czasami ten, miłośnik mamony, co to ornat przywdziewa i ogonem na mszę dzwoni?
  Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,
  - godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, zbrodniarzy, oszustów, seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców urojonych niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.
  Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).
 • taniarada 30.11.18, 18:02
  A ty co ?Nie umiesz swojego wątku założyć ,czy strugasz kretyna?Obudziłeś się ze snu letniego.Czy dobry Bóg cię opuścił?Święta za pasem .Pomóź synowej ubrać choinkę.Do roboty trutniu.
 • kupilemtorozjebalem 09.05.19, 10:39
  biedron h u j jeden widzialem go i powiedzialem mu cytuje
  'mordo nie chcesz sie ze mna scigac' po czym oplułem mu buty i powiedzialem mu
  'ty gejuchu nie masz wstepu na rakow czaisz' polecam zrob mu tez tak to bedzie sie bal

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka