Dodaj do ulubionych

programowanie

28.08.18, 15:05
Czy ktoś mógłby mi polecić ciekawe zajęcia z programowania dla 13 letniego chłopaka? w Częstochowie lub okolicy
Edytor zaawansowany
  • the_michael 25.09.18, 11:08
    Dzień dobry, ja wkrótce będę uruchamiał takie szkolenie z programowania dla dzieci. Jestem w trakcie przygotowywania programu. Planuję uruchomienie w okolicach listopada.
  • evolventa 05.10.18, 18:53
    to jak zajęcia będą gotowe to poproszę o informację na mail: evolventa@gazeta.pl
  • the_michael 16.08.19, 13:52
    Dzień dobry, po długiej przerwie mogłem w końcu uwolnić się z pracowniczych obowiązków i skoncentrować tylko na szkoleniach. Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą: www.jupiter.czest.pl Uczę programowania na jeden z dwóch sposobów - poprzez tworzenie gier i poprzez tworzenie stron internetowych. Na pewnym etapie oba te nurty się stopniowo zazębiają. Młodsi po prostu wolą naukę przez pracę z tym co jest dla nich najbliższe i najprzyjemniejsze. Tworzenie stron internetowych (skupiam się na tym co widzi użytkownik czyli Front-end) to z kolei dość porządany na rynku pracy fach i tutaj decydują się chętni, którzy stosunkowo szybko chcieliby wykorzystać nabyte umiejętności do znalezienia lepiej płatnej pracy. Tak naprawdę obydwa kierunki, które uruchomiłem nadają się zarówno dla dzieci i dorosłych i obydwa są dobrze rokujące zarówno jeśli chodzi o rozwój osobisty jak i ewentualne poszukiwanie pracy. Ofert jest po prostu bardzo dużo.
    Zapraszam do kontaktu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka