Dodaj do ulubionych

próby samobójcze i nasza tragedia

15.02.19, 22:07
W olbrzymiej desperacji proszę was o pomoc.Jeśli uważacie że na taką pomoc nie zasługujemy,to chociaż przeczytajcie ku przestrodze i nie oceniajcie...

Wstaje po kilka razy w nocy sprawdzając czy moja mama żyje i nie wisi z pętlą na szyj,albo nie przedawkowała leków.Jest po dwóch próbach samobójczych.

Uratował ją tylko mój wcześniejszy powrót do domu.Nie umiem jej pomóc.Niszczą ją parabanki,zastraszania i windykacja

Chciałam ratować mamę i wzięłam kredyt 90 tys na spłate okazało się ,że nie starczyło a dług rósł w zastraszającym tempie .Popłynęliśmy wszyscy mama ja i siostra.

Chcieliśmy pomóc a pogrążyliśmy się całą rodziną

Więcej o naszej historii,kilku błędnych decyzjach które zniszczły życie całej rodziny przeczytacie tutaj pomagam.pl/vrcd9das
 Proszę o pomoc ,chociaż symboliczną to ostatnia nadzieja.Wiem,że nie utrzymam przy życiu ani siostry ani mamy jeśli nie wyjdą z tego.

Ja dam radę one są za słabe,nie chcą żyć

Jeżeli nie możesz pomóc to chociaż przeczytaj "ku przestrodze"

To może spotkać każdego,kiedyś też myślałam że taki los jest zarezerwowany dla alkoholików i hazardzistów.Kilka błędów ,nieprzemyślanych impulsywnych decyzji i przegraliśmy życie,pociągnęliśmy się wszyscy nad dno..Ratując siebie nawzajem...
pomagam.pl/vrcd9das
Edytor zaawansowany
  • bra-outlet 18.02.19, 15:36
    link nie wchodzi wpisz jeszcze raz. Nie ma opcji rozłożenia na raty spłaty? trzy dorosłe pracujące kobiety na cały etat mogą naprawdę solidnie zarobic. trzymaj sie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka