Dodaj do ulubionych

Siatkówka. Pamapol Domex AZS - Jastrzębski Węgi...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.04, 22:56
Wlasnie tych kilka kretynow zepsulo pewien spokoj. Jak maja sie ciepac to
niech ida sobie na stadion pilkarski, a nie na Polonie. Wara mi od AZSu
cfaniaczki.
Obserwuj wątek
    • Gość: AZS Częstochowa Re: Siatkówka. Pamapol Domex AZS - Jastrzębski Wę IP: ruter2.ak* / *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.04, 23:34
      panie tadeuszu iwanicki, w zeszlym sezonie otrzymał pan od nas list w ktorym
      podsumowalismy pańskie "wyczyny" związane z pisaniem "profesjonalnych
      artykolow" dla gazety. Wida nie wzial sobie ich pan do serduszka, bo nadal
      piszesz gosciu bardzo kontrowersyjne texty.
      Jak jestes taki zauroczony kibicami jastrzebia, to zrywaj sie do katowickiego
      oddzialu GW i tam sobie ich wychwalaj !!!!!
      Dlaczego nie napisales jak sie zachowali nie wpuszczajac nas na hale na 5. mecz
      w zeszlym sezonie !!!! Dlaczego nie napisales jak sie zachowal wtedy zarzad i
      stowarzyszenie "kibiców" jastrzebia ???? I skoro juz nazywasz nas kretynami, to
      wiecej tym kretynom nie probuj podawac ręki bo mozesz reke pewnych osób poczuc
      nie koniecznie w swojej dłoni.
      Widzisz tylko to, ze kilku "kretynow" zaklocilo porzadek, ale nie pamietasz (
      nie chcesz pamietac ) co spowodowało taką reakcje wśród naszych Kibiców !!!!
      Teraz przynajmniej wiem, dlaczego kibice Rakowa też są w waszej
      redakcji "zakochani".
      I jeszcze jedno. "kilkudziesieciu fanow z jastrzebia było godnym rywalem dla 3
      TYSIĘCY KIBICÓW AZSu". Pamiętaj o tym ze gdyby twoi koledzy napisali artykuły
      ZACHĘCAJĄCE Kibiców do przyjścia na mecz to byłyby na hali 4 tysiące !!! ale po
      co, najlepiej pojechać po własnych kibicach, pojechać po tych, którzy tworzą na
      hali ATMOSFERE !!!! poza naszym sektorem reszta słowo doping rozumie tylko
      wtedy jak wysoko prowadzimy i naprawde AZSiacy dobrze grają !!!
      Pamiętaj, o tym ze jesli nie szanujesz innych, inni nie będa szanowac ciebie.
      Aha, otwórz sobie słownik wyrazów bliskoznacznych i poszukaj synonimów dla
      słowa "kretyn", bo niedługo możesz mieć wiecej okazji do takiego wychwalania
      Nas.
      Nigdy nie bedzie na AZSie atmosferki pikniku, czy wam sie to podoba czy nie.
      Zawsze za to moze byc mniej kulturalnie niż jest. A "strażnikom porządku" na
      hali zakładamy sprawy w sądzie. W końcu jest monitoring i coś im można
      udowodnić. coś, to znaczy działanie poza uprawnieniami. W tym miejscu chciałbym
      pozdrowic szefa służb porządkowych, pana Jasia S. i zyczyć mu powodzenia w
      dalszej "współpracy" z Kibicami AZSu Częstochowa.

Z wyrazami braku szacunku. KIBICE AZSu CZĘSTOCHOWA.

• Gość: FORZA AZS Re: Siatkówka. Pamapol Domex AZS - Jastrzębski Wę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.04, 09:16
      Jak chcecie mieć piknik to wypad do lasu, a nie na mecz, tutaj sie chodzi po to
      aby dopingować drużyne przez cały mecz a nie tylko chwilami, jak czyni
      większość hali. Ci tak zwani "kretyni" wiedzą co to znaczy kochać swój klub i
      nigdy nie pozwolą go obrażać. Oni jako jedyni nigdy nie opuścili AZS-u. W
      przeciwieństwie do reszty społeczeństwa które chodzi na mecze tylko wtedy gdy
      AZS wygrywa mecze z najlepszymi drużynami.
      • Gość: Najwierniejsi Re: Siatkówka. Pamapol Domex AZS - Jastrzębski Wę IP: ruter2.ak* / *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.04, 09:35
        ojojoj panie tadziu, juz nawet jastrzebie sie z ciebie smieje. Stwierdzili, ze
        nie lubia jak im ktos do **** włazi :] W bagienko wpadles po napisaniu tego
        artykuły, i powiem ci szczerze ze jest to bagienko dosc głebokie.
        Masz już pozdrowienia od "kretynow", bardzo sie ucieszyli ze doceniłes ich
        walke o HONOR AZSu. Do tego stopnia są zachwyceni, ze chca ci osobiście
        podziekowac kretynie.
          • Gość: DigitAZS Re: Siatkówka. Pamapol Domex AZS - Jastrzębski Wę IP: ruter2.ak* / *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.04, 22:05
            Tadziu, widzisz nie dość ze macie przeje**ne u Rakowa, to jeszcze u Nas :)
            Chłopie, ty chyba nie wiesz co napisales, poprostu wychodze z załozenia ze
            zachowujesz sie jak czlowiek z ostrą odmianą pewnej choroby psychicznej, który
            zanim pomysli powie ( w twoim przypadku napisze ).
            Nazwałes Nas, ludzi którzy nie pozwolili obrażac swojego ukochanego Klubu,
            kretynami. NIe wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego co słowo kretyn oznacza,
            dlatego spiesze z wyjaśnieniami. Jest to osoba cierpiąca na straszną chorobę
            zwaną kretynizmem. Pokaż mi frajerze jedną taka osobę wśród tych, którzy
            ruszyli na jastrzębie !!!! Poziom twocih artykułów i twojego intelektu jest
            naprawde zerowy.

I skąd idioto wziąłeś ( ja sie domyslem ze to sie urodzilo w twojej "tworczej"
            mozgownicy ) zdanie, ze o zajściu wspomniał na konferencji Igor
            Pierłozny ??????????? pochwalił nas i tyle. Pochwalil atmosfere na hali i
            potwierdzil to, ze ciezko jest w naszym piekiełku wygrać !!!! A ty debilu
            puściles w Polske, ze niby nasze zachowanie zostalo przez niego potępione !!!!!
            I wogóle kim ty jestes, zeby nas oceniac ? jakie masz do tego prawo ? Odpowiem
            ci. ŻADNEGO !!!!! O honor naszego Klubu i jego dobre imie bedziemy walczyć
            zawsze !!! Widziales zajscie i wiesz, ze nie pobiegli tam żadni napakowani
            chuligani, tylko ZWYKLI KIBICE, kibice którzy KOCHAJĄ AZS i którzy nie pozwolą
            go obrażac !!!!!!!!
            Tyle, jak chcesz pogadać to kolega Erbi podał ci adres mailowy.

SERDECZNIE NIE POZDRAWIAM.
    • Gość: eRBi Re: Siatkówka. Pamapol Domex AZS - Jastrzębski Wę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.04, 20:56
      Panie Iwanicki wie Pan chociaz co slowo kretyn oznacza???
      Aha tak w gwoli scislosci: Niech mi Pan zacytuje wypowiedz Igora Prieloznego z
      konferencji prasowej, w ktorej krytykuje On postawe kibicow i nawiazuje do tego
      incydentu?
      Czekam z niecierpliwoscia, jezeli nia ma Pan materialu to ja sluze KASETA z
      całej konferencji prasowej (cały zapis). Bylem na owej konferencji i jezeli
      chodzi o kibicow to trener Jastrzebia mowil o "wspanialej publicznosci".
      Oczywiscie moze wedlug Pana to znaczy ze robili "dymy" no ja nie wiem, ale
      chyba myli pan fakty.

podaj adres E-mailowy pod ktorym moze Pan poprosic o kasete z konferencji:
      redakcja@klubkibica.azsczestochowa.pl

czekam z niecierpliwoscia.

ps. tak sie kiedys utarlo, ze mieszkancy jednego miasta trzymali sie ze soba.
      widac, ze Panu blizej do Slaska... no coz... a w najblizszym czasie moze sie
      Pan spodziewac artykulu: Mniej niż zero... ciag dalszy!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka