IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.05, 11:17
co sądzicie o roverze 75
Edytor zaawansowany
  • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 11:32
    nic
  • Gość: henryczek IP: *.com / 213.199.204.* 24.01.05, 11:33
    stylowe brytyjskie autko zaprojektowane przez konstruktorow BMW,ale czemu na tym forum a nie moto -forum?chociaz mnie to nie przeszkadza:)
  • melaniusz 24.01.05, 12:27
    Gość portalu: henryczek napisał(a):

> stylowe brytyjskie autko zaprojektowane przez konstruktorow BMW,ale czemu na ty
    > m forum a nie moto -forum?chociaz mnie to nie przeszkadza:)

"ale czemu na ty forum a nie moto-forum".
    henryczku bo to jest tak,
    wiedz jedno, że oszołomów to ci wszędzie jest dostatek i właśnie oszołomy takie
    później śmiecą te i inne fora. Rzecz jasna chyba i zrozumiała dla normalnych
    formuowiczów bo dla oszołomów nigdy nie będzie.
  • Gość: poinformowany IP: *.prenet.pl 24.01.05, 14:11
    odpowiem, bo nie uwazam, iz Twoje pytanie zasmieca forum. Przeciwnie, jest wiele
    innych postow, ktore za smieci mozna uznac.
    R75 jest ciekawym, wygodnym i stosunkowo bezawaryjnym autem. Moim zdaniem (w tej
    cenie) bezkonkurencyjnym
    pozdrawiam
  • ardzuna 09.04.13, 20:02
    Ekstra auto.
    --
    Gdyby moj xiaze malzonek takie akcje zaczal robic, zrobilabym podwojny wysilek lezenia i pachnienia i obrastania otoczenia w syf wkladajac sobie jego foch gleboko w cytopyge. /myelegans/
  • Gość: jw IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.13, 22:40
    Słownik se kup !
  • keri35 10.04.13, 17:05
    Sądzę iż niepowodzenie tego modelu było winą Tuska!!!
  • Gość: x6 IP: 109.95.30.* 10.04.13, 17:16
    www.roverki.pl

Dziękuję.
  • gad_z_rakowa 10.04.13, 20:08
    calkiem tania i solidna limuzyna, o ile nie kupi sie szrotu podpicowanego od oszusta, ma swoje slabe punkty jak kazdy model. moge powiedziec ze rover 25 ma slaba uszczelke pod glowice w benzynie, a w 75 podobno elektryka nawala.
    kiedys chcialem kupic 75 kombi, ale najmlodsze sa z 2006r., kiedy to firma splajtowala, wiec nie dla mnie, wole cos nowszego. na pewno wyglad i wyposazenie za ta cene to duzy plus.
  • Gość: boxer IP: *.free.aero2.net.pl 11.04.13, 08:33
    Ja bym tego nie brał

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.