• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wskazujmy UB - eków na stanowiskach cywilnych Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 12:47
    Wskazujmy UB - eków na stanowiskach cywilnych w szkolnictwie, życiu
    akademickim, biznesie. Proszę Was o to, gdyż wielu z tych ludzi nadal piastuje
    albo stanowiska, albo też do nich pretenduje. Czas aby ludzie wiedzieli kto
    jest kim? Warto nad tym się zastanowić, gdyż brak informacji doprowadza do
    tego, co było obserwowane w szkole na Stradomiu, gdzie dyrektor był UBekiem i
    terroryzował nauczycieli. Wreszcie tego ŚMIECIA usunięto ze stanowiska. ALE
    NADAL JEST PEDAGOGIEM W TEJ SZKOLE !!!! PEWNIE KRYJĄ GO KOLESIE Z DEPARTAMENTU
    W NADZORZE PEDAGOGICZNYM.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: i co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 13:56
      i co?
    • Gość: Ratzinger IP: 212.87.241.* 24.08.05, 14:12
      wiadomo bo się spóźnisz na warszawska pielgrzymke
      • Gość: gość IP: *.grosz.prenet.pl 24.08.05, 14:29
        a ja 14 lat temu dostawałem dwóje z dyktand i co ? mam nie mieć matury za to ? ludzie się zmieniają , nie zawsze ale jednak . a Ty nie masz prawa ich za to deptać . najpierw poznaj kogoś dokładnie - dopiero krytykuj . i nie uogólniaj .
    • Gość: uczeń IP: 212.160.108.* 24.08.05, 14:35
      A co ty możesz powiedzieć o UB.Ty jeszcze dobrze czytać nie potrafisz.
    • Gość: platon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 15:29
      Poszukaj sobie na WSP, tam jest ich "wylęgarnia" jest ich bardzo wielu
      • Gość: ////// IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 16:16
        ej platon określ to to to twoje WSP - MOŻESZ obrazić " Ludzi- i
        nauczycieli " !, a może fachowców nauczycieli!
        pracowałeś tam, czy chciałbyś być studentem?
    • Gość: do Platona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 16:33
      Masz rację w tym co piszesz!, jestem z toba
      • Gość: gó*no wiadomo IP: s2.l:* / *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.05, 16:45
    • Gość: darek IP: *.du.simnet.is 25.08.05, 08:00
      jej wlascicielem jest byly UB-ek, negatywnie zweryfikowany, kawal lobuza
    • Gość: smutny IP: *.21.pl / *.21.pl 25.08.05, 09:32
      To dla każdego inteligentnego człowieka jest oczywiste, to dla niektórych jest
      już niekiedy nie do ogarnięcia. Trudno jest znaleźć jakiś nieobraźliwy epitet,
      dla części (b. dużej) społeczeństwa, która od niepamiętnych czasów z tępą
      konsekwencją, popiera i broni ludzi, którzy ich (pośrednio lub nie) okradają i
      oszukują. Wyjaśniam o co mi chodzi:
      UB(Urząd Bezpieczeństwa) był organizacją czasów PRL-u, oni będąc jedynie
      narzędziem w rękach władzy wykonywali jej rozkazy. Dlaczego nie tępicie także
      tych, którzy im te rozkazy wydawali, czyli wysoki szczebel PZPR ? Kwaśniewski ma
      chyba nadal największy procent zaufania, Oleksy, Cimoszewicz, Miller i inni są
      ciągle na szczytach władzy (podobno Cimoszewicz ma realne szanse zostać
      prezydentem). Jednocześnie ci sami ludzie tępią z inkwizycyjną iście zajadłością
      UB. Ale nie to jest największą PARANOJĄ dzisiejszych czasów, jeszcze większym
      nonsensem jest LUSTRACJA. Zanoszę się wprost od śmiechu gdy o niej słyszę, choć
      jest to śmiech przez łzy, to nie mogę się wprost powstrzymać, tak śmieszy mnie
      tak skrajna głupota ludzka. Otóż jak można mieć jakiekolwiek pretensje do ludzi,
      którzy donosili i współpracowali, podczas gdy nie ma się żadnych pretensjido
      tych, którym donoszono i z którymi współpracowano(czyli PZPR). Hahahaha, to oni
      przecież wtedy rządzili i to im donoszono, no nie ? A przecież oni teraz rządzą
      krajem. To tak jakby w jakimś kraju obalić jakąś dyktaturę, ukarać i odsunąć od
      władzy wszystkich, którzy dyktatorowi donosili oprócz... samego dyktatora.
      Myślałem kiedyś aby zająć się polityką, ale biorąc pod uwagę realia, widzę, że
      jak ktoś jest uczciwy i faktycznie chce zrobić porządek, to wszyscy Polacy są
      przeciwko niemu. Musiałbym kłamać i udawać przygłupa, chlać wódę i chodzić do
      kościoła, to może wtedy miałbym jakieś poparcie, a tak to mam to głęboko w du...
      i za kilka miesięcy wyjeżdżam do normalnego kraju. Bo to, że w Polsce jest tak
      jak jest, jest winą tylko naszego społeczeństwa, nikogo więcej. Lata pracy w
      innych krajach, zarówno z Polakami, jak i nie, nauczyły mnie, że tu z powodu
      chorej polskiej mentalności NIGDY nie będzie dobrze.

P.S. Do oszołomów, którzy uważają, że jak sie jest przeciwko jednym, to sie jest
      z drugimi. Nie byłem żadnym UB-kiem ani komunistą, ani ich nie bronię, co nie
      znaczy, że uważam że większość spadkobierców Solidarności jest w czymkolwiek
      lepsza od spadkobierców PZPR, a wręcz przeciwnie, kradną więcej i z większym
      rozmachem. To niestety nieszczęście tego kraju, że większości WYDAJE SIĘ (to
      szalenie istotnie słowo) ma wybór między postkomuną, a lobby katolickim. Tutaj
      jest potrzebna nowa siła, założona przez ludzi, którzy nie byli wcześniej w
      żadnej partii, poza układami. I niech mi nikt nie mówi, że bez układów nic nie
      zdziałają, bo mając poparcie, a co za tym idzie władzę można zrobić WSZYSTKO.
      Rzecz w tym, że takiego poparcia uczciwi ludzie w społeczeństwie mieć nie będą.
      Oczywiście każdy(w miarę uczciwy) myśli, że on popiera takich właśnie, no ale
      problem w tym, jak już napisałem, że myślenie nie jest niektórych najmocniejszą
      stroną, bez obrazy, naprawdę nie chcę nikogo obrazić, ale taka niestety jest prawda.
      • Gość: joop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 12:22
        dokładnie jest tak jak mówisz,dobrze ze sie wypowiedziałes bo takich jak ty tu
        ludzi jest nikła ilosć a wręcz zerowa. wszystkim tylko powiedziec głosujcie
        nadal na tych ludzi dalej, chcecie tego to bedziecie miec.pozdro smutny
        • Gość: smutny IP: *.21.pl / *.21.pl 25.08.05, 12:26
          Jednak trochę nas jest :) i dlatego lubię forum. Z powodów technicznych (trzeba
          umieć pisać i obsługiwać przeglądarkę) jest tu nieco większy odsetek myślących
          samodzielnie niż na ulicy, pozdro.
        • Gość: Wlodek IP: *.vf.shawcable.net 25.08.05, 14:12

Gość portalu: joop napisał(a):

> dokładnie jest tak jak mówisz,dobrze ze sie wypowiedziałes bo takich jak ty tu
          > ludzi jest nikła ilosć a wręcz zerowa. wszystkim tylko powiedziec głosujcie
          > nadal na tych ludzi dalej, chcecie tego to bedziecie miec.pozdro smutny

No to teraz jest jasne czemu tak lubisz LPR...
    • 25.08.05, 12:06
      Chyba esbeków.
      Bo UB był tylko w stalinizmie i jego funkcjonariusze dziś są starzy i raczej
      żadnych ważnych funkcji publicznych nie pełnią.
      Chcąc o czymś pisać, trzeba się choć trochę na tym znać.
      • 25.08.05, 12:14
        temat z dupy. łowienie sensacji.
      • Gość: Wlodek IP: *.vf.shawcable.net 26.08.05, 06:38
        tomqpl napisał:

> Chyba esbeków.
        > Bo UB był tylko w stalinizmie i jego funkcjonariusze dziś są starzy i raczej
        > żadnych ważnych funkcji publicznych nie pełnią.

Robi Ci to jakas roznice???
        Milicja na policje, PZPR na SLD, ZMP na ZMS, ZSL na PSL... UB na SB ... Czy
        Moczar w MSW byl innym Moczarem niz MBP??? Zmienily sie figurki, a szachownica
        zostala bez zmian... lacznie z metodami... i sadami specjalnymi.
        Moze tylko do piachu nie wysylano tak masowo... Ale i tak wieszatiel nie
        pozostawal bezrobotny.

> Chcąc o czymś pisać, trzeba się choć trochę na tym znać.

- Wlasnie... Albo czytac, albo ...pamietac.
    • Gość: artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 07:40
      A jak nazywał się ten dyrektor z podstawówki na Stradomiu, który był SB - ekiem,
      a teraz jest Pedagogiem?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.