Dodaj do ulubionych

Straż Miejska pomoże choremu chłopcu

IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 25.04.06, 22:34
Mądry Polak po szkodzie, smrodek i tak pozostał.
Obserwuj wątek
    • bujaka_jamajka Straż Miejska pomoże choremu chłopcu 25.04.06, 22:36
      No brawo brawo... chociaż raz się możecie pokazać z tej dobrej strony SM:) I
      brawo dla wszystkich forumowiczów za zainteresowanie gdyż odnoszę wrażenie że
      gdyby wokól tematu tego mandatu nie narosła taka wrzawa SM nic by nie
      zrobiło:) Może poczuli się głupio i starają się naprawić to co zrobili??
    • Gość: out Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.czest.enion.pl 26.04.06, 07:50
      Dobrze że w końcu zrozumieli swój błąd chociaż oficjalnie sie nie przyznali,
      przecież słowo przepraszam za błąd chyba by zabiło komendanta tej straży (udusil
      by się bo stanęło by mu w gardle). A aby nie było problemu wystarczy to co każdy
      przeciętny obywatel posiada czyli umiejetność postrzegania i rozróżniania zła od
      dobra. Zgadzam się że popełnili wykrocznie i gdyby rozwieszali plakaty dyskoteki
      to nawet po 100 zł nie byłoby źle ale ponieważ to były plakaty w szczytnym celu
      należało ich upomnieć że tu nie wolno rozwieszać i pouczyć gdzie wolno.
      Taki mandat załatwił na cacy ich wizerunek w społeczeństwie.
    • Gość: Zły czarnuch Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 07:58
      A ja jestem zły.Od pana komendanta dostałem pismo-oto jego fragment :"...podjął
      pan jedynie dwie interwencje z art.63a KW (artykuł kodeksu wykroczeń mówiący no
      rozwieszaniu ogłoszeń) zakończenie pouczeniem.Najbardziej aktywny strażnik
      podjął tych interwencji 39 .Dane te świadczą że nie przykłada pan uwagi przy
      wykonywaniu obowiązków służbowych....."Oto cały fałsz komendantury.Pouczyć
      zawsze można,ale później takie są efekty i stąd bezduszność niektórych
      strażników którzy boją się o utratę pracy.Przy tym kierownictwie ta instytucja
      gnębi ludzi-a nie pomaga.Pozdrawiam .Ps. Ja na pewno bym nie ukarał.
    • Gość: ktos Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 08:01
      Strażnicy mogli pouczyc osoby klejące na wiadukcie.Mandat to nie wszystko! Ale
      przewidywali że mogą być obserwowani przez kadre kierowniczą która z braku
      pracy chodzi po mioeście za strażnikami i ich śledzi.Więc po co ryzykować
      ukaraniem przez kadre kierowniczą! Takie sytuacje mają miejsce od paru lat i
      nikogo to nie interesuje.A szczególnie władze miasta! Mandat za rozklejanie
      ogłoszeń to dla kadry kierowniczej to wynik na miare nagrody!
      • Gość: storima Re: widzę że ktoś ze Straży Miejskiej IP: *.d4.club-internet.fr 26.04.06, 08:35
        "Inicjatorami zbiórki i pierwszymi, którzy wpłacili na ten cel, byli
        funkcjonariusze, którzy wystawili mandat za wspomniane naruszanie przepisów
        porządkowych. W tym też celu w najbliższych dniach Związek Zawodowy
        Funkcjonariuszy i Pracowników Straży Miejskich i Gminnych Koło w Częstochowie
        dokona wpłaty na wskazane konto środków finansowych pochodzących głównie ze
        zorganizowanej na ten cel zbiórki wśród pracowników Straży."

Liczy sie zakonczenie sprawy.
    • Gość: ja Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.kom / *.os1.kn.pl 26.04.06, 10:38
      Ja tam w pelni popieram zachowanie straznikow. Oni maja prace, w ktorej nie moga
      sie kierowac sentymentami. Maja ja wykonywac bezblednie i skutecznie. Ja potem
      nie chce miec straznika, ktory na widok groznego pana bijacego mnie, sie rokleja
      i zaczyna plakac, bo sie w nim jakies uczucia odezwaly typu strach czy wspolczucie.

I niby bystrzaki z Kpernika, mysla ze sa "inteligentami", a nie mogly pomyslec
      troszke i zagaic w UM/MZK/inne z jakims urzednikiemm o taka zgode ad.
      powieszenie plakatow? Potem kazdemu sie wydaje, ze moze wszystko, ze musi byc
      tak jak on chce, bo niby on dziala w dobrej intencji - a mysli tylko o sobie,
      cala reszte zlewajac.
      I potem mamy syfiaste miasto, wszedzie sie walaja smieci - a tak wiele glosow
      sie tu na forum odzywa, iz chcemy lepiej dla naszego miasta. By bylo lepiej,
      estetyczniej, nowoczesniej, czysciej... .
      • Gość: out Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.czest.enion.pl 26.04.06, 10:47
        Czytasz bez zrozumienia. Większość zgadza się że należy pilnowac porządku i nie
        lepić plakatów w miejscach niedozwolonych. Chodzi o to że w tym jednym
        przypadku, wystarczyłoby upomnienie z pouczeniem i wskazanie miejsc gdzie można
        plakaty wieszać a nie walić od razu mandatu. A jeśli myślisz że strażnicy pomogą
        jak Cię będą lali to obawiam się że przeceniasz ich bohaterstwo.
      • Gość: dj slimak Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 20:10
        to prawda, chlopaki nie pomysleli i nie zalatwili zadnego pozwolenia. Plakatow nie mozna wieszac w miejscach publicznych, innych niz do tego celu wyznaczone i sadze ze wiekszosc ludzi o tym wie... W calosci sie z tym zgadzam, tak jak i z kwestia egzekfowania prawa, ktore dot. wszystkich bez wyjatku. Poza tym, mandat wlepili bo wiedzieli, ze ani nie beda uciekac, ani nie pobija (w koncu dobrze ulozeni i "niebiedni") jak jakies menele, a co najwazniejsze - ze przyjma i zaplaca. W tym szczegolnym przyp. moglo skonczyc sie na pouczeniu, tyle ze panowie staznicy trafili na uczniow, ktorzy nie rozumieja do tej pory swojego bledu i zrobili szum wokol sprawy co chyba pomoze zebrnaiu wiekszej ilosci pieniedzy ;)
        • Gość: ja Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.os1.kn.pl 26.04.06, 21:10
          Tak, macie racje, jesli mieli mozliwosc dania pouczenia zmiast mandatu, to mogli
          z tego skorzystac. Przyznaje Wam racje.
          Jednak w calej sprawie, to uczniowie zachowali sie nieodpowiedzialnie, a robi
          sie z nich bohaterow. Za blad uczniow spotkala ich kara, ktra wymierzyli
          straznicy - i tak ma byc, nie widze w tym nic zlego! Niewazne juz o co uczniowie
          walczyli... A tu gazetka robi afere...
    • Gość: szpaq Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.man.czest.pl 26.04.06, 11:09
      Jeżeli straz miejska ma pomóc choremu chłopcu to dzieki Bogu. Białaczka to
      ciężki nowotwór, z którego mało co ludzi da sie wyleczyć oczywiscie z powodu
      braku pieniędzy!!! Wg mnie straz nie powinna wlepiać mandatu tym uczniom,
      poniewaz mogli niewiedzieć o zakazie przylepiania ogłoszeń w/w miejscu!!!!
      Mogli ich poprosic o zdjęcie plakatów... Dziekuję.
    • Gość: obserwator Re: Straż Miejska pomoże choremu chłopcu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.06, 11:34
      szanowni państwo wieszacie psy na strazy a pomyślcie trochę,gdyby tych uczniów
      ktos nauczył powiedział jak to mają zrobić to by było OK a tu róbta co chceta
      .Jestem za tym aby pomóc chłopcu gdzie jest NFZ i te wszystke instytucje ,które
      nam maja pomóc w walce z chorobą.Na pewno nie było intencja strazników karać
      osóbv które zbieraja na tak szczytny cel ale sam fakt wykroczenia.

Ty zły straznik jest frustrat ty byś nie ukarał bo na pewno jesteś straznikiem i
      to bardzo kiepskim widuję takich na pólnocy ,którzy mówią ,że to nie oni sami
      tylko ich komendant przysłał oni by tak nie zrobili .Gdzue twoja odwaga chyba w
      domu?????????????

Piszecie o babciach z pietrzuszką itd ale jak coś jest źle to do nich na pewnoi
      dzwonicie ,ze to i tam to .

Najlepiej patrzmy na siebie co robimy ,jak śmiecimy naklejamy wyprowadzmy pieski
      ale jak ktoś nam zwróci uwage to jesteśmy obrażeni na cały świat.

Będąc na zachodzie to jesteści przykładni obywatelscy porządni obywatele. a unas
      demokracja źle pojęta.

I na koniec niech kazdy zjmie się swiją pracą i nmie patrzy na innych bo
      nalepiej narzekać wytykąć a sememy byc beeeeeeeeeeeeee

• Gość: straznik wieszajcie psy i reszte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 21:44
        gdyby nie szczytny cel "klejenia ogloszen", nie byloby tego artykulu i nie
        byloby proby rekompensaty uczynku straznikow. mowcie i piszcie co chcecie. ja
        jestem ze strazy i widze, i slysze jak to wyglada! patrol mial "wielki" wynik w
        postaci interwencji z art. 63"a". ja bym tych chlopakow nie ukaral, ale dla
        komedianta licza sie "EFEKTY" sluzby! ile razy juz pisalismy na forum ze nie
        zawsze chcemy WAS karac? nie my latamy za "wynikami" i mandatami, tylko od nas
        sie tego oczekuje!! natomiast wracajac do zbiorki pieniedzy na przedmiotowy
        cel, rowniez bysmy dorzucili cegielke, ale ten "zwiazek" robi to niby z
        wlasnych funduszy i inicjatywy i nie informuje wszystkich straznikow o
        zaistnialej sytuacji!!!
    • Gość: pisak nie ma to jak statystyka w SM IP: 82.160.8.* 26.04.06, 23:09
      ... a wystarczyło art 41 kw.

Cóż nie od dziś widomo jest, iż liczą się efekty tzn. statystyki, nie od dziś
      wiadomo jest, że jest prawda, półprawda, g...no prawda i statystyki, dlatego
      koledzy p.Mateusza otrzymali mandat, dlatego też osoby bezdomne karane są
      mandatami kredytowymi - niezgodnie zresztą z prawem, ale prawda, która zawarta
      jest w statystykach jest najważniejsza, przecież to jest wyznacznik efektywności
      funkcjonariuszy w oparciu o który dokonuje się ich oceny - paradoks czy mnie się
      tylko wydaje ?

P.Mateuszy jesteśmy z Panem

• Gość: gal anonim Re: nie ma to jak statystyka w SM IP: *.ghnet.pl 27.04.06, 00:58
        nie rozumiem dlaczegi sie czepiacie SM, oni wykonuja swoje obowiazki i bardzo
        dobrze, rozumiem ze plakaty maja na celu pomoc osobie chorej na bialaczce, ale
        okej, mozna to rozwieszac gdzie iniej inna reklama, amandat im sie nalezal,bo
        prawo jest prawem i nie mowcie o jakis tam statystykach bo to smieszne co
        mowicie a wiem co pisze, puknijcie wy sie w glowe, kazdy ma wykonywac swoja
        prace i tyle niezaleznie czy daja mandat os rozwieszajace plakaty charytatywne
        czy nie, czy mamday dostaja bezdomni czy, nie pamietajcie prawo jest prawem,
        jestescie niesprawiedliwi bo SM to instytucja ktorej obowiazkiem jest
        pilnowaniem porzadku i wykonywali swoje obowiazki, tak jak kazdy powinien,
        pozatym to ze nie wolno rozwieszac plakatow to fakt powszechnie znany i kazdy o
        tym wie, tylko ludzie sa bezmysli i nastepnym razem niech sie zastanowia , a te
        wymysly o statystykach to sa bzdury...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka