Media Markt - Częstochowa ("Dla idiotów?") Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • W ostatnim tygodniu odwiedziłem Media Markt w Czeladzi (M1 przy trasie E75
    Częstochowa-Katowice). Sprawdziłem tam ceny kilku interesujących mnie
    produktów. W dniu dzisiejszym przypadkowo odwiedziłem sklep tej sieci w
    Częstochowie. Moje zdziwienie było ogromne, gdy okazało się że wszystkie
    produkty, które sprawdzałem w Czeladzi - w Częstochowie kosztują 25-30% więcej
    (!!!). Nie chciałem w to wierzyć, a jednak. Ciekawi mnie polityka cenowa tej
    sieci. Wygląda na to, że Media Markt w Częstochowie jest właśnie "dla
    idiotów". Następnym razem wybiorę sklep w Czeladzi, lub inną sieć (zastanawia
    mnie, czt METRO ma jakąś wspólną politykę cenową, w każdym razie wygląda
    jednak na to, że dla nich Częstochowianie to "dojne krówki" i "idioci" z
    sloganu reklamowego Media Markt).
    • Pisalem o tym kilka razy w innym temacie.
      O 5-10% nizsze ceny niz w Czeladzi sa jeszcze we Wroclawiu. Kupilem wlasnie tam
      TV tysiac zlotych taniej niz ten sam w Czestochowie (4999 Cz-wa, 3999 Wroclaw).
      --
      fuzzed proggi synths
    • Bo Czestochowa to wies i tak i tak Mediamarkt ma najnizsze ceny w wielu
      przypadkach niz inne sieci w czewie.A propo nalezy patrezc sie szanowni klienci
      na modele a nie na wyglad -bo tu sami wskazujecie jacy jestescie idioci!!
      (konsument)
      • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 23:38
        Mógłbyś przetłumaczyć to ostatnie zdanie z Twojego na Polski?
      • Gość: lol IP: 212.87.241.* 09.12.06, 09:25
        Nie rozmieszaj mnie. Za pralke kupiona na Ogrodowej w Partnerze zaplacilem 400
        zl taniej niz w MediaMarkt w promocji. Telewizor identyczny model (dokladnie ten
        sam wyroznik)w Avansie 200 zl. O sprzecie komputerowym nie chce pisac bo roznica
        jest na poziomie 40-50% na niekorzysc media w niektorych przypadkach. Dla mnie
        MediaMarkt w ogole jest dla idiotow, bo poziom merytoryczny pracownikow jest
        zenujaco niski. Jedyne co oplaca sie w Media to raty 0% bo po doliczeniu kosztu
        kredytu w innych sklepach cena jest czasem nieznacznie wyzsza, zreszta
        kazdorazowy zakupu w MM trzeba skonfrontowac z innymi sklepami aby nie wyjsc na
        idiote.
    • Gość: Arek IP: 82.160.78.* 04.12.06, 17:45
      Proszę o komentarz kogoś z Media Markt. To o czym tu piszą to chyba nie jest
      możliwe - sieć powinna chyba mieć takie same ceny w całym kraju.
    • Gość: Michol IP: *.trzechwieszczy130.trustnet.pl 04.12.06, 21:25
      To wynika z braku konkurencji w Częstochowie. W Katowicach jest "Saturn", z
      którym Media musi się liczyć i co za tym idzie , obniżyć cenę. W Saturnie
      kupowałem już dwukrotnie i za każdym razem ceny sprzętu były porównywalne do cen
      oferowanych przez sklepy internetowe, i o 200 - 300 zł. niższe niż w
      Częstochowskim MM. Jednocześnie widziałem inne sprzęty, których ceny były
      podobne do tych w MM, albo nawet nieznacznie wyższe. Zanim się coś kupi, trzeba
      się po prostu trochę "rozejrzeć" żeby nie przepłacić.
    • Gość: anty media IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.06, 23:37
      to idioci i zlodzieje! aby tam pracowac musisz isc do lozka, zeby zarobic
      musisz zmienic prace!
    • Gość: spostrzegawczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.06, 09:39
      wystarczy podejsc do stoiska z telefonami w m1 i porownac ceny z media-markt.
      tam jest duzo taniej niz w tym syfie.
      • prawda jest taka kazdy sklep ma nazut i jakies swoje marze ale mm nie jest
        dobrym sklepem i nie mamy obowiazku tam kupowac ale jednom zecz tu inna jeszcze
        gdzies indziej poprostu takie zycie i nie mamy wplywu na ich ceny ale jak
        mialbym np jechac do wroclawia by kupic taniej za 200 lub 100 zl to sie nie
        oplaca albo do czeladzi alegro ale i poszukac tez mozna a w medja jak dobrze
        pamietam da sie negocjowac ceny
      • Gość: klientka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.06, 14:58
        Jak już ktoś wspomniał o stoisku z telefonami w M1, to co sądzicie o obsłudze
        na tym stoisku? jestem ciekawa bo mam swoje prywatne zdanie na ten temat.
        • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.06, 15:10
          W tamtym tygodniu zrobiliśmy zakupy w MM. Na drugi dzień bylśmy w MM w Czeladzi
          i okazało się że ten sam produkt jest tańszy od zakupionego przez nas o 500 zł.
          Trochę nas to wkurzyło, zapakowaliśmy towar z zamiarem oddania go do naszego
          MM, ale tam oddano nam różnicę bez zbędnego gadania. Więc jeśli Wam przydaży
          się coś podobnego, to spróbujcie porozmawiac z Działem Obsługi Klienta,
          naprawdę warto!!
        • Gość: furiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 10:25
          faktycznie maja tansze telefony w porownaniu z media i obsluga tez jest milsza
          i bardziej fachowa. a z tego co slyszalem to na media markt maja telefony
          drugiej kategorii.
          • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.06, 10:42
            po przeczytaniu tych wszystkich wpisów postanowiłem wybrać się wczoraj do
            Czeladzi . W czewie upatrzyłem sobie nagrywarkę stacionarną za 1399 więc kasa w
            kieszeń d.... w samochód i jadziem. Czeladz zong cena ta sama co w czewie, ale
            nic jak już tu jestem jade kierunek Wrocław trasa A4 na wylocie z Katowic media
            po hamulcach i znowu zong cena ta sama nawrót lekko wku...... galeria po byłej
            kopalni Silezja czy jakoś tak a tam jest stoi "moja" nagrywarka i zgadnijcie
            jaka jest cena? o 50zł drozsza więc zawruciłem i wruciłem do czewy i
            postanowiłem nie kupować narazie wogóle poczekam i poszukam po mniejszych
            sklepach
            • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 11:00
              no no to już Cię trochę kosztowała ta niezakupiona nagrywarka, ale nie martw się
              Twoje poświęcenie i upartość na pewno zostanie wynagrodzone, pozdrawiam :))
              • Gość: klient IP: 80.54.172.* 10.12.06, 16:29
                A propos Cen
                Przecież to oczywiste że Ceny różnią się pomiędzy swoimi placówkami.
                To nie dotyczy tylko sieci Media Markt ale wszystkich sieci.Oczywiście jeśli
                mówimy o gazetkach obejmujacych całą sieć (wtedy ceny sa identyczne)
                Porównywałem kiedyś ceny w Mixie i też się różniły między tym co było w mixie w
                Tesco a np: tym przy dworcu.
                Rynki większych miast mają większą konkurencję ale jeśli kogoś stać na to żeby
                tracić czas na wyjazd oraz pieniadze na benzyne to niech jedzi i kupuje taniej.
                Pochwali się wtedy na forum że zaoszczędził 50 zł.
                Dziwi mnie jeśli ktoś ma pretensje do sklepu po zakupie że mógł kupić taniej
                Elektronika tanieje z dnia na dzień
                A sklepy to nie instytucje charytatywne
                Gdyby Media Markt mial monpol na handel to moglibyśmy się złościć
                ale kochani mamy wolny rynek - nie podoba się to kupuj gdzie indziej(np: przez
                internet)
                albo sam załuż sklep i zobaczysz o co w tym biznesie chodzi
                zobaczymy tylko wtedy czy zawsze będziesz najtańszy

• Gość: sprzedawca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 00:00
              napisz jaka chcesz nagrywarke moze zalatwie ci u nas w firmie
    • Jak dla mnie odpowiedz jest prosta: brak konkurencji. Na Śląsku podobnych,
      konkurencyjnych sklepów jest pod dostatkiem, u nas konkurencja o podobnych
      "gabarytach" można powiedzieć że nie istnieje.
      • Gość: ten IP: 80.54.172.* 10.12.06, 23:12
        ale czy za brak konkurencji można winić Media Markt
        to kwestia czasu aż pojawi się jakiś prawdziwy gabarytowo konkurent
        przecież mają budować nowe galerie handlowe może tam coś będdzie sie otwierać
        • Gość: Paola IP: 212.87.241.* 11.12.06, 00:41
          Macie racje że w MM jest drogo. W czerwcu kupiłam sobie odtwarzacz Mp3 w MM za
          222 zl w lipcu ten SAM kosztował w realu 149 zl jestem na siebie bardzo zła,
          natomias jeśli chodzi o monitory LCD to można w MM kupić je taniej niż np w X-
          komie czy w innym sklepie ze sprzętem komputerowym. Nie wszyscy mają też czas i
          pieniądze żeby jeździć po Polsce i szukać tańszego sprzętu.
          Ci co się czepiają błędów są trochę żałośni po pierwsze brak kultury ciekawe
          czy w oczy też jesteście tacy szczerzy, po drugie istnieje coś takiego jak
          dysleksja
    • Gość: heheheheee ;-) IP: 80.54.172.* 15.12.06, 20:05
      ....NEGOCJUJCIE CENY!!!
      MM zależy przede wszystkim na tym, żeby sprzedać, a nie na gromadzeniu zapasów
      staroci...

....tak trudno na to wpaść?...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.