• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ERG Kłobuck Dodaj do ulubionych

• IP: 213.199.204.* 14.12.06, 14:20
    Czy warto zatrudnić się w tym zakładzie? Słyszałem dość kiepskie opinie.
    Napiszcie jak Wam się tam pracuje i ile można zarobić.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: worker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 19:51
      Generalnie nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki zaleza od zwyklego widzi mi sie prezeza N. No chyba ze masz duzy b..., dlugie n... lub "inne walory" to wtedy jesr szansa na prace i wysokie zarobki. Wiekszosc osob na produkcji pracuje za minimum socjalne, w biurach podobno ok.1500 zl brutto!!!
      Atmosfera jest fatalna, mnostwo osob sie zwalnia i dlatego szukaja ludzi. Dyrektor handlowy Pani M. wyjechala sobie w rodzinne strony i ma wszystko generalnie gdzies - podobno byla "konkurencja" z walorami j.w. i poczula sie niechciana.
      Jesli masz zamiar tam pracowac to odradzam, lepiej poszukaj innej firmy bo tam nie bedziesz mial przyszlosci, podobnie jak ta firma. Po prostu pracuje sie fatalnie, zero atmosfery i perspektyw na przyszlosc.
      • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 20:35
        Potwierdzam. W ERGu uprawia sie poletko wczesnego burżuj kapitalizmu. Coś z
        klimatów "Ziemi obiecanej". Zarobkki skandaliczne niskie, regulowane widzi mi
        się Prezaesa. . Zapytajcie pracowników ERGu, co sądzą o psie, ulubieńcu
        prezesa. Jak kurna Prezes traktuje swojego psiaka, a jak swoich pracowników.
        CZy nie ma tym w końcu bożym świecie kogoś, kto wyjaśni, w jaki sposób tak
        duży publiczny majątek dostał się w ręce tak wielkiego buraka.
      • Gość: ex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 15:34
        Ale bzdury, pracuje w Ergu od wielu lat i odkad jest prezes N. to nastal
        porzadek i dyscyplina. Zarobki, fakt ze niewysokie, ale za to atmosfera fajna.
        Co roku Mikolaj i prezenty dla dzieci, co roku swiezy karp na swieta, 2-3
        dniowe imprezy integracyjne, tego kiedys nie bylo. Nie czytajcie ludzie tych
        bzdur workera, to jakiś psychicznie chory pracownik, jak mu sie nie podoba to
        powinien sie zwolnic.
        • Gość: Endi IP: 213.199.204.* 20.12.06, 22:46
          To jak jest w końcu? A czy oprócz karpia są jakieś bony na święta, premia albo
          trzynastka?
          • Gość: worker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 20:24
            Witam, premie to moze sa ale dla wybranych, za wazeliniarstwo w szczegolnosci. Sam przejechalem sie na "zyczliwosci niektorych ludzi".
            Imprezy integracyjne sa oczywiscie organizowane aby Pan N. wyciagnal potrzebne informacje, ludziom wlacza sie gadacz po alkoholu, normalka.
            Skoro piszecie ze jest tak kolorowo, to dlaczego wiekszosc ktorych znam sie chce wyniesc badz juz to zrobilo?
            Ze "starej ekipy" zostalo nie wiele osob, a na prezesie N. i tak nie robi to wrazenia - "Murzyn zrobil swoje, Murzyn moze odejsc". W ciagu prawie roku odeszli naprawde dobrzy ludzie, a najlepsze jest to ze do bardzo dobrych firm.
            Gdyby tak Pan Prezes N. nie "uwielbial" tak swojej firmy z Niemiec to moze i by bylo lepiej, przynajmniej kasa na podwyzki dla ludzi by sie znalazla i nie byloby takiej ucieczki pracownikow.
          • Gość: gość IP: 79.139.31.* 24.06.10, 09:42
            no właśnie o co kaman
      • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 09:42
        Gościu (ale chyba raczej gościówo), skoro piszesz o Ergu per "tam" to lepiej
        nie zabieraj głosu, a jeśli to miała być zmyła i jesteś pracownikiem Ergu to
        jeszcze dziś złóż wypowiedzenie.
        • Gość: Endi IP: 213.199.204.* 21.12.06, 17:19
          Zastanawiam się do kogo to jest skierowane. Bo chyba nie do mnie???
          • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 11:58
            do ciebie przede wszystkim. nie wiem jak cię nazywać ? Endi, worker, madmax6,
            chuck chy moze alek ?? myślisz że Pol System 94 nie udostępni danych jeśli
            wpłynie zawiadomienie o przestępstwie ??
            • Gość: Endi IP: 213.199.204.* 18.01.07, 00:03
              Bardzo żałuję, ale muszę Cie rozczarować. Nie jestem jedną i tą samą osobą.
              Widoczny numer IP nie jest tylko mojego komputera, ale całej sieci. Tak samo jak
              neoplus.adsl.tpnet.pl mają ludzie z neostrady. Ja jestem jako Endi i tak
              pozostanę. Pozdrawiam
              • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 09:04
                z tą "całą siecią" to lekka przesada. Pol System ma zarezerwowane 265 numerów
                IP i wszystkie są w Częstochowie. Wbrew temu co o sobie myślisz, nie pozjadałaś
                wszystkich rozumów.
                • Gość: Endi IP: 213.199.204.* 18.01.07, 12:53
                  Dobra, może się źle wyraziłem. Chodzi mi o to, że widoczny numer nie jest
                  numerem IP tylko mojego komputera. I dobrze o tym wiesz. A poza tym ja nie
                  pracuję i nigdy nie pracowałem w Ergu.
              • Gość: erguś IP: 213.199.204.* 18.01.07, 13:30
                Mam propozycje;zrobmy zawieszenie broni na kilka dni.Zobaczymy co bedzie
                dalej.Jednym zdaniem[ciszej nad ta trumna].Zgoda?
                • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 01:30
                  no i jak ? da się wieko podnieść ??
                  • Gość: obserwator IP: 213.199.204.* 31.01.07, 14:20
                    do m.s Jak cos piszesz to wyrazaj sie jasno bo ktorys juz raz walisz ni z
                    gruchy ni z pietruchy.Przeciez nie musisz sie spieszyc bo korzystasz ze
                    sluzbowego?
                    • Gość: m.s. IP: 89.186.1.* 04.02.07, 15:48
                      zwracam się do inteligentnych, i jakoś wszyscy rozumieją, tylko ty nie
                  • Gość: Do Sz.P. m.s. IP: 213.199.204.* 06.02.07, 18:07
                    Dobrze... Tylko, w jakim celu wieko tej trumny podnosić? Żeby zobaczyć, że
                    produkcja idzie jak krew z nosa? Dlaczego, Sz.P. K.N. nie próbuje zrobić
                    jakiejkolwiek resuscytacji tego zakładu? Jakich dokonano inwestycji? Oczywiście
                    oprócz tych paru śmiesznych maszyn. Stojąc w miejscu - cofamy się. Załoga nie
                    jest w stanie już walczyć z taką ilością bubli, których przyczyną nie jest
                    niedopatrzenie obsługi, lecz stare formy i brak konserwacji maszyn... Ponad to,
                    gdzie w tym zakładzie jest jakikolwiek system motywacji oprócz bata? Brak
                    perspektyw męczy.
            • Gość: cccr IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 24.06.10, 13:13
              Zgadzam się
        • Gość: Endi IP: 213.199.204.* 21.12.06, 17:25
          Przecież każdy ma prawo powiedzieć, co myśli (również worker). Mnie interesują
          opinie zarówno "za" jak i "przeciw". Pozdr.
    • Gość: Alek IP: 213.199.204.* 19.12.06, 01:02
      Omijaj z daleka. Dobrze radzę
    • Gość: jam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 15:37
      Ploty bez sensu. W firmie jest super, lad i porzadek, a prezes przystojny.
      Polecam ERG, pracuje sie w milej atmosferze.
      • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 15:43
        imprezy integracyjne to są organizowane tylko po to,zeby opic załoge i zeby
        prezes dowiedziała sie co onim myslą. w firmie przestało byc fajnie z chwilą
        pojawienia sie prezesa:/ wielkoduszny prezes robi paczki na Mikołaja za marne
        30 zł i w dodtaku nie dla wszytskich dzieci(tylko od 2 lat-14 lat) a roczne
        dziecko nie lubi czekolady?? w tamtym roku karpia nie było!! nie ma żadnych
        talonmów ani pieniedzy na święta,marna wypłata.zarząd w ERG i ERG Plast spółka
        z.o.o to ma wypłate i moga święta robić. a worker pisał prawde!!!!!!!!
      • Gość: Maks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 16:38
        mnie jest bardzo dobrze jak i mojej pani xxxxxe
    • Gość: Szeryf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 19:08
      jest fajnie. no i cukierki czekoladowe kulki każdy dostał od prezesa na
      mikołaja. czasem jest duża premia a w czterobrygaduwce można se dostać odbiór
      nadpracowanych dni. ogulnie to firma sie rozwija i jest z przyszłością. latem
      prezes zakupił nowiutkie maszyny i uruchomiono nowe linie produkcyjne.
      atmosfera jest fajna i pracownicy mają poczucie chumoru :)
      • Gość: yyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 19:10
        nie dziwie sie ze tam pracujesz anaalfabeto Humor sie pisze i ogÓlnie. haha
        • Gość: dżini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 15:09
          Odbiórki są, ale za to powinny być dodatkowe pieniądze. Ludzie pracują w
          weekendy kiedy powinni być z rodziną. Już pomijając ten fakt za tyle
          nadliczbowych godzin powinny być płacone setki w soboty i niedziele. A tu lipa,
          mozesz odebrac wolne ale nie kiedy tobie pasuje a kierownikom.

Co do atmosfery oczywiście jest ok ale na hali produkcyjnej między ludźmi którzy
          się ze sobą zżyli, nie ma jej za to pomiędzy innymi komórkami i wspomnianą
          produkcją.

Zarobki straszne, każde niewiele nieraz istotne wykroczenie lub popełnienie
          błędu powoduje utrate premii - to prezes uwielbia, tylko czeka kiedy będzie mógł
          to zrobić.

I nic poza tym. Jednym słowem tragedia, nie tak powinien wyglądać zakład pracy.
          • 23.12.06, 08:15
            Dżini i worker napisali prawdę.Prezes prowadzi firmę do upadłości.Pracownicy są
            wykorzystywani maksymalnie a ich zarpbki obecnie poniżej najniższej
            krajowej.Dobre wynagrodzenie otrzymują tylko panie z walorami.Nie polecam nikomu
            pracy w takim zakładzie pracy.Jest tam bardzo żle.
            • Gość: pracownik IP: 213.199.204.* 23.12.06, 15:44
              Pracuje w ERGu juz sporo czasu ale takiego pajaca jak obecny pryncypał to jeszcze nie widzialem.Jego ulubione zajecie to podgladanie za oknami ludzi jak pracuja oraz robienie castingow zwłaszcza na pracownice.Najlepsza inwestycja jaka zrobiono to psie budy.Ogolnie zarobki i atmosfera pracy fatalne.Ja takze szukam innej pracy.Omijajcie ten zakład szerokim łukiem.
              • Gość: mad-max6 IP: 213.199.204.* 23.12.06, 18:38
                W ERGu było OK przed panowaniem obecnego Krzysztofa N.-prezesa.Wprowadził sie
                do firmy około połnocy.Pasjonuje sie podgladaniem pracownikow,udzielaniem kar
                modyfikacja regulaminu pracy.90 procent załogi robi na jego wojaze zagraniczne
                i ładne panienki z castingu.Zarobki i atmosfera pracy-dno.Wiekszosc ludzi szuka
                innej pracy i sie zwalnia.Nie polecam takiej pracy.
      • Gość: do szeryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 00:27
        Tyle błędów ortograficznych zrobiłeś w swojej wypowiedzi,że wiadomo jaki poziom
        reprezentujesz.
    • Gość: bobi:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 23:25
      takze nie polecam smród,chłód i mogiła jednym słowem ch..nia... omijajcie
      daleko, ja tez uciekam:)
    • Gość: RITA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 19:03
      Praca jest nie taka znowu straszna. Mogło by być gorzej (Biedronka, pampersy
      dla pracowników, zaległa wypłata za 10 mies. monitoring 24h) Człowiek twarde
      bydle i może się przyzwyczaić. Kasy do następnej wypłaty wystarczy żeby jakoś
      przeżyć, a i w głowach sie z dobrobytu nie poprzewraca. W Zanzibarze zarabiają
      jeszcze mniej :)
      Pozdro dla wszystkich robotnic i robotników firmy. Szczególnie dla Anulki -
      jest kuul i dostarcza niezapomnianych wrażeń.
    • Gość: www IP: 213.199.204.* 28.12.06, 22:21
      ...Ale mają być podwyżki :-D He, he. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie w to nie
      wierzę. Rzucą tylko coś na odczepne żeby im ludzie tak szybko nie spiep...li.
      Ale i tak będą. A tak w ogóle to kiedy ostatnio była jakaś podwyżka???
      • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.06, 13:23
        W tym zakładzie ludzi traktuje się jak robotników pracy przymusowej za czasów
        II wojny światowej. Tym debilom z zarządu ciągle jest mało i ciądle jest zle.
        Nie idzcie tam do pracy
        • Gość: lucjan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.06, 19:05
          A co, nie macie związków zawodowych? Takie "urządzenie" jak związki zawodowe
          działają w Polsce od 100 lat z hakiem.
          • Gość: ;| IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 10:16
            tak sa tylko ze głupie zwiążki zawodowe zgadzaja sie na kazde chore pomysly
            prezesa i wszystko mu podpisuuja. ten zaklad to porazka...
          • Gość: Batman IP: 213.199.204.* 30.12.06, 13:52
            W tym zakladzie to tylko Chuck Norris moze zrobic porzadek
            • Gość: eee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 21:07
              zgadzam sie trzeba tam zrobić Wejście smoka ha ha i zamknąć to w pizdu
    • 31.12.06, 19:22
      Panowie i Panie bądzcie pełni wiary na poprawę waszego wynagrodzenia za waszą
      ciężką pracę.Szykowane są dla was znaczące podwyżki płac przez zarząd
      firmy.Poczekajcie nie szukajcie nowej pracy.Sam w to nie wierzę ale takie są
      obietnice.Życzę wszystkim pracownikom aby te obietnice się spełniły.ŻYCZĘ
      WSZYSTKIM PRACOWNIKOM ERG KŁOBUCK W ROKU 2007 I ICH RODZINĄ WSZYSTKIEGO
      NAJLEPSZEGO ABY NADCHODZĄCY ROK BYŁ LEPSZY OD POPRZEDNIEGO.
      • Gość: abs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 20:45
        O kurna... Toć wigilia była tydzień temu...
        • Gość: piękna... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.07, 20:33
          Jest coraz gorzej a na poprawę wogóle się nie zanosi więc trzeba szybko z tego zakładu uciekać aby nie satysfakcjonować dłużej pana prezesa myśle że to najlepsze wyjście dla każdego pracownika ERG-u bo nie jesteśmy białymy murzynami do jasnej cholery! pozdr.dla naj przystojniejszego prezesa pod słońcem cha cha cha cha !!!!:)
          • Gość: FOX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 08:45
            BAGNO!BAGNO! Nie znajduje słów na określenie atmosfery panującej w tym
            DZIADOSTWIE kicha totalna. Jeden człowiek zniszczył wszystko w 3 lata
            mam na myśli pana Prezesa N... Ludzie miejmy jeszcze troche DUMY I GODNOŚCI
            OSOBISTEJ !!!
            • Gość: Chuck Norris IP: 213.199.204.* 02.01.07, 13:02
              Niedlugo tam bede.Skonczy sie falszowanie list obecnosci i chore odbiory
              godzin.A moze znajdzie sie fundusz socjalny?.Nie bedzie tlumaczenia ze prezes
              tak kazal(mistrzowie i kierownicy).Niech moc bedzie z Wami pracownicy!!!
              • Gość: Gość IP: 195.205.171.* 03.01.07, 20:28
                My też z kumpelą mamy już nagraną robotę tylko zobaczymy ,bo słychać ze ma być
                podwyżka zobaczymy ile .Narazie wstrzymałyśmy się .a jak nie to też spylamy.
                • Gość: Członek z ramienia IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.01.07, 14:44
                  wysunięty na czoło

Czy wam się czasem nie przesiliło w mózgach? Kto wymyślił te podwyżki?!
                  Zakład ostatnio ponosi ogromne koszty z powodu strat, spadła wydajność. A co do
                  wyrobów produkowanych u nas, coraz częściej napływa szereg reklamacji. I jak w
                  takiej sytuacji mówić o podwyżkach?!
                  Co do masowej migracji pracowników do innych zakładów to tacy nie poprawią
                  swojej sytuacji. Gdzie indziej wcale nie jest lepiej. "Zły ptak, co własne
                  gniazdo kala". Za to nasz zakład ma wieloletnią tradycję i renomę. Na całym
                  świecie są znane nasze strzykawki i już samo to jest powodem do dumy, iż można
                  pracować w tak dobrej firmie. Jak w każdym zakładzie są wzloty i niewielkie
                  upadki, więc nie ma powodów do rezygnacji i narzekania o drobiazgi. Atmosfera
                  jest u nas wspaniała. Ludzie, jeśli szukacie pracy to tylko u nas znajdziecie
                  godną posadę. Jeśli wszyscy wreszcie się wezmą solidnie do roboty to będzie
                  każdemu dobrze i nie będzie narzekania. Może wtedy pomyślimy nawet coś o
                  podwyżkach. Jednak w obecnej sytuacji nie możemy na nie liczyć, a wręcz
                  spodziewać się nie wypłacania premii. Pracowniku pamiętaj: "REKLAMACJA WYROBU
                  TO DZIURA W TWOIM PORTFELU!"
                  • Gość: werrtyu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 18:04
                    do członka: jak pracujesz w ERGU to sie przyznaj ktoś ty .niech cię inni
                    pracownicy chętnie poznaja jak ci tak dobrze bo wiekszości nie jest tu tak
                    dobrze.coś ty za kołtun qva już różnych debili pajaców widziałem w życiu ale
                    takiego to go normalnie jeszcze nie spotkałem co by na trzeźwo takie bzdury
                    pisal chyba że prowokujesz.Znalazł sie patriota lokalny wazelina dumny z
                    atmosfery.pilnuj swojego gniazda ptakku porypany z tradycją.jak tak duzo
                    zarabiasz to siedź cicho a nie pisz na forum za wszystkich
                    • Gość: ma racje werrtyu IP: 195.205.171.* 04.01.07, 19:11
                      Dobra odpowiedz taki wazeliniarz zawsze będzie lizał .Co ty wiesz o firmie
                      musisz tam robić krótko,, młodzianie ''A są jeszcze w tej firmie
                      fachowcy ,tak fachowcy a nie mięso robiłem tam widzę że nic się nie
                      zmieniło .Co w tym dziwnego że ludzie chcą lepiej żyć 8 lat nie podniesiono mi
                      ani złotówki zarobiłem 800 z groszami teraz pracuje w mniejszej firmie I jestem
                      doceniamy jako fachowiec i zarabiam 1600 zł.I co łyso ci ,,młodzianie'' Mają
                      racie oni są ludzmi twardy łbie mają rodziny ,dzieci.
                      • Gość: erguś IP: 213.199.204.* 04.01.07, 21:45
                        do czlonka: albo prowokujesz do dyskusji albo jestes jednym z pseudo-fachowców
                        zarabiajacych kilka tys.zl mies. To dzieki takim przydupasom srednia zakladowa
                        pensja wychodzi niezle. Zgadzam sie tylko z jednym,ze nie powinno sie zle mowic
                        o swoim zakladzie ale sam prezes i zarzad ludzi do tego zmusza.Jesli ktos mowil
                        prawde to albo go zwolnili albo zastraszyli albo sam sie zwolnil bo atmosfera
                        zaczyna byc nie do zniesienia. Ale ludzie zaczynaja podnosic glowy bo 2mln juz
                        wyjechalo do obcych landow i sie poluzowalo.Jeszcze troche to za 800zl sami
                        sobie bedziecie robic. Powodzenia!
                  • Gość: ptak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 09:43
                    No trza być dumnym, bo zakład ma renomę i przez to jest znany nawet na całym
                    świecie... a zarobki nikczemne, od ośmiu lat na stałym poziomie! A za tą dumę
                    można kupić pół kilo czarnej kiszki na niedzielę.
                    Ale kurde logika. Jestem tak dumny z siebie, że wstyd rozmawiać ze znajomymi o
                    zarobkach. W takiejej firmie pracuję.
                  • Gość: FOX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 11:43
                    Dobrą wybrałeś sobie ksywke CZŁONEK a może lepiej cały CZŁON !!! To pasuje
                    lepiej do tego co piszesz. Trzega być CHORYM pisząc takie BZDYRY jesteś chyba
                    naćpany albo z Tobą jest coś nie tak- zgłos się do psychologa!!! Paraca dla
                    IDEI odeszła już kilka lat temu do lamusa. Są jeszcze normalne zakłady pracy
                    ERG się już do nich nie zalicza NIESTETY- SZKODA było tu kiedyś normalnie dało
                    sie pracować teraz się już nieda.....
                  • Gość: Antybzyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 11:56
                    Ale wazelina co wchodzi lekko i bez smarowania aż po jajka! Pewnie od tego mu
                    tak "dobrze" że dobrze mu tak.Chce wszystkim zrobić tak dobrze :) I pewnie
                    jeszcze te straty zakład ponosi tylko z winy pracowników , bueh bueh uueeh :)
                    Powinien stać z batem i pilnować. O taką mu chyba atmosferę miłą chodzi.
                  • Gość: worker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 20:19
                    Czytam i poprostu nie wierze, "Czlonku z ramienia" w jakim ty swiecie zyjesz, chyba urojonym Pana prezesa N lub sam nim jestes. Zakladam, ze nie ale kto wie?
                    Erguś i Werrtyu maja w 100% procentach racje, jestes jednym z tych Prezesunia pseudo-fachowcow zarabiajacych kilka tysiecy zlotych, g... wnoszacych do tej firmy, lizacych tylek na kazdym kroku, byle tylko szefo bylo zadowolone.
                    Tacy jak ty tylko utwierdzaja tego chorego czlowieka w swym zadufaniu i pomylonej polityce, ktora prowadzi ta firme do upadlosci. Jeszcze 2 lata temu sadzilem ze prezes N. jest dobrym rozwiazaniem, ale kiedy prezesunio zaczal realizowac swoje chore pomysly, zatrudniac kolesiow i panie "z walorami" to go po prostu przejrzalem. Jak moze byc dobrze jak ten facet dba tylko o swoj tylek, on ma gdzies wszystkich pracownikow i cala firme.
                    Strzykawki erg-u to moze i sa znane, ale z tego ze ciekna i nie nadaja sie do niczego. Jakby prezesunio zainwestowal w nowe formy to niebyloby tylu reklamacji z calego swiata, nie mowiac juz o Polsce, i sytuacja firmy bylaby lepsza.
                    A teksty typu " Jeśli wszyscy wreszcie się wezmą solidnie do roboty to będzie
                    > każdemu dobrze i nie będzie narzekania. Może wtedy pomyślimy nawet coś o
                    > podwyżkach. Jednak w obecnej sytuacji nie możemy na nie liczyć, a wręcz
                    > spodziewać się nie wypłacania premii" mnie po prostu rozwalaja. To moze wziolbys sie madralo i wazeliniarzu do pracy i przekonal tego lalusia prezesunia, aby odszedl. Moze wtedy uda sie chociaz uniknac upadlosci. Ten czlowiek czegokolwiek sie "chycil" to upadlo. Mysle ze wiesz o co chodzi bo jestes jego czlowiekiem.
                    P.S. Nie jestem do konca przekonany, ale ten tekst REKLAMACJA WYROBU
                    > TO DZIURA W TWOIM PORTFELU juz slyszalem z ust tego wielkiego lalusia w wielu sytuacjach jako usprawiedliwienie swoich chorych dzialan.
                    Pozdrawiam wszystkich pracownikow ERG-u, byłych i obecnych, a tym przyszlym zycze znaleznienia wytrwalosci.
                    • Gość: erguś IP: 213.199.204.* 06.01.07, 15:17
                      Dzieki Worker za pozdro. Mysle,ze pilka jest teraz po stronie prezesa i zalezy
                      jak zagra.Jak sie jeszcze bedzie zastanawial czy dodac 20 czy 50 gr to na
                      wiosne 3/4 zalogi bedzie z łapanki.Nałapia takich TROLI z czerwonymi nosami i
                      oni beda im robic za 2-3 mózgoj... na miesiac.Tymczasem niestety nastepni
                      ludzie sa na wylocie i nic nie wskazuje aby to byl koniec. To przykre jak firma
                      wyzbywa sie dobrych pracownikow...
                  • Gość: ergobot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.07, 20:25
                    Od członka zarządu pojawiły sie zarzuty na temat reklamacji z powodu złej jakości produkowanych wyrobów, obarczeni zostali o to pracownicy. Widać, że osoby z zarządu nie mają najmniejszego pojecia na temat kompleksowego zarządzania jakością TQM. Wchdząc do sekretariatu widnieje napis QUALITY, jest to obrazą samą w sobie dla tego słowa w tym zakładzie. Udzielę małej lekcji. Jakość produkowych wyrobów zależy w małym stopniu od pracowników, których rola kończy sie na: dużym zaangażowaniu w pracę, ciągłym doskonaleniu, podnoszeniu swoich kwalifikacji, sprawdzaniu jakości wyrobów. Za wszystkie braki w masowej produkcji odpowiedzialne jest kierownictwo zakładu (prawdopodobnie z braku kwalifikacji oskarza sie pracowników fizycznych).
                    Kiedyś mozna było wychwycić każdy wadliwy wyrób, ale pan prezes tak wywindował normy, że jest awykonalne sprawdzenie produkcji. Oczywiście odpowiedzialnosć została zrzucona na pracowników, czyli jest to maksymalizacja zysków kosztem pracowników. Braki przestaną się pojawiać gdy zmieni się zarządzanie a tak naprawdę gdy zostanie wprowadzone kompleksowe zarządzanie jakością.
                    Jak można mówić o jakości gdy kryterium przyjmowanych są walory a nie kwalifikacje. Zakład nie produkuje ubrań, modelki nie sa tutaj potrzebne.
                    Co do renomy zakładu podaję przykład firmy z Milanówka która dostarczała igły (dlaczego mamy teraz innych dostawców??? Pewnie z powodu dobrej współpracy między szefami firm).
                    Jeżeli mówimy o dziurze w moim portfelu, nie posiadam takiego przedmiotu, przy takich zarobkach nie jest on potrzebny. Przychodzac do pracy oczekuje godziwej zapłaty a nie jałmużny, że może dostanę premię (wstyd dla zarządzających). Zwracam uwagę na wygląd pracowników, ubrania ze sklepów z używaną odzieżą mają lepsza jakość niż ta w której pracuje załoga.
                    CO Pan teraz sądzi o swojej wypowiedzi "REKLAMACJA WYROBU TO DZIURA W TWOIM PORTFELU" Pana portfel pewnie jest bez dna.
                    Pozdrawiam prawie cała załogę (wiadomo kogo mam na myśli):-)
                    • Gość: ptak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.07, 21:23
                      Jakie wnioski? Mało zarabiasz? Sam żeś sobie winny. Tako rzecze władza
                      zakładowa. A tu wiek XXI! I tak się nie da wmawiać dziecka w brzuch. Zgadzam
                      się z ERgobotem - jakość w niewielkim stopniu zależy od pracowników w zakładzie
                      tego typu. No gdyby wydmuchiwali butelki z płynnego szkła, to tak, ale w
                      zakładzie typu ERG? Przy produkcji w obiegu praktycznie zamkniętym?
            • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 11:46
              zacznij od siebie, czekam dziś na wypowiedzenie. jak będziesz grzeczny może się
              zgodzę na porozumienie stron
    • Gość: xaver IP: 213.199.204.* 06.01.07, 15:50
      Te "członek przy nodze" czy jak ci tam to chyba ty masz przesilenie
      Jaka to godna posada czeka na każdego pracownika? może taka że będzie biegał po
      wszystkich maszynach i zarobi aż całe 800zł razem z premią o ile będzie wypłacona
      A póżniej to wydajność spada a jaką ludzie mają motywacje żeby pracować?
      Atmosfera jest dobra ale miedzy ludżmi na produkcji bo jeden drugiemu potrafi
      pomóc nie mówie o tych co latają na skargi do prezesa bo tacy to wstydu nie mają
      a własne rodziny to by za 50zł sprzedali na tych z góry to już patrzeć nie idzie
      bo oni pojęcia o pracy nie mają a do rządzenia są pierwsi człowieka nerwy zaraz
      biora
      Następny inteligentny "szeryf" - gdzie ty czlowieku widzisz te nowe maszyny i
      nową linie produkcji? masz może na myśli te przykryte folią żeby sie nie
      zakurzyły. Miejsce tylko zastawiają i nie ma gdzie pojemników postawić
      nowa linia - ale wymyślił
      Skoro nie szanuje się pracowników to ich w tej firmie nie będzie!!!
      • Gość: xaver IP: 213.199.204.* 13.01.07, 01:15
        Jakie "Związki Zawodowe"??? ludzie nie przesadzajcie
        w tej firmie związki dbają tylko o własny interes byle by im było dobrze
        wszystkie świstki podpisują aż człowieka krew zalewa kiedy sie o czymś dowiaduje
        kiedyś ktoś ze związków powiedział:
        "a co mnie obchodzi reszta byle bym ja miał dobrze" - to tak postępuje sie z
        własnymi kolegami czy koleżankami z pracy??? - wstyd ręce same opadają
        nie liczcie na związki że wam pomogą - one was "sprzedały"
    • Gość: FRANEK IP: 80.51.236.* 06.01.07, 20:31
      Każdy dzień przepracowany w ERGu to dzień stracony.Człowieku opamiętaj
      się.
      • 07.01.07, 08:49
        Witam. Dawno nie byłem tym forum. Panowie i Panie nie wiem na co Wy czekacie i
        pracujecie tak bardzo ciężko na waszego Prezesa. To nie jest człowiek sukcesu
        ani dobry zarządca tak dużej firmy tylko zwykły ......On nigdy nie da Wam
        godziwego wynagrodzenia za Waszą pracę. Jest nie nasycony a jego zachłanność nie
        ma końca. Może mój post da mu coś do myślenia chociaż z myśleniem u niego jest
        kiepsko. Jest tyle porządnych firm które naprawdę płacą bardzo dobre
        wynagrodzenie i dbają o swoich pracowników. Ich właściciele wiedzą, że bez
        pracowników byliby nikim. Przestańcie się łudzić na podwyżki bo Wasza firma
        przynosi tylko straty i wciąż funkcjonuje. Nie jest to dla Was dziwne kto do
        niej dopłaca. Pomyślcie. Kiedyś tam pracowałem ale odszedłem z wielkim żalem.
        Miałem nadzieję na lepsze wynagrodzenie ale moja cierpliwość się skończyła.
        Pracować trzeba wszędzie ale zapewniam Was ,że gdzie indziej zarobicie dużo
        lepsze pieniądze. Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia.
        • Gość: zainteresowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.07, 11:23
          avanti0071 - Mógłbyś podać nazwy tych porządnych firm albo wskazówki nakierujące mnie na te firmy? Z ciekawości pytam, bo sam jestem zainteresowany zmianą pracy.
    • Gość: zona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.07, 12:15
      Jezeli jestes kawalerem i nie zalezy Ci na kasie to mozesz się zatrudnic ale
      jezeli masz na utrzymaniu rodzine to odradzam.Mój mąz przepracował w tym
      zakladzie 16 lat i z dniem 31.12 odszedł z ERG-u;powód mamy 2 dzieci i takie
      zarobki jak są w ERG-u pozal sie Boże.Nikomu nie polecam tego zakladu to Pan
      prezes powinien odejsc
    • Gość: Sylwek IP: 195.205.171.* 08.01.07, 15:34
      Witam mam na imie Sylwek szukając pracy natknołem się na
      zobaczcie;ogloszenia.pracagazeta.pl/texis/jobsearch/details.html?
      id=45a1e15348b3e0&q=operator&qField=Title&qCity=k%C5%
      82obuck&qSort=npnp&qMatch=all&pp=20&view=2&page=1.Czy zarobie 1000zł na rękę.
    • Gość: Jarząbek Wacław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.07, 17:45
      To jeszcze ja Jarząbek Wacław,Bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem bo byłem
      chory,mam zwolnienie.
      Łubudubu,Łubudubu.
      Niech żyje nam Prezes naszego klubu.
      Niech żyje nam!
      To spiewałem ja - Jarząbek

;)

o
      o o
      __o__
      |HeppY |
      | Nju |
      \Jear /
      \__/
      __||__2oo7
      • Gość: erguś IP: 213.199.204.* 08.01.07, 20:18
        Sylwek;ile zarobisz na reke to zalezy od dobrego humoru szefa.Jak da premie to
        i nawet 900 -1000zl.Jesli pracujesz kilkanascie lat w firmie.Jak nie da to
        800.Najlepiej idz na rynek w srode lub sobote i sie dowiesz szczególów.Ostatnio
        krucho z kasa bo psy szeryfa rosna i tez potrzebuja żreć.Gdybyś sie wybierał do
        firmy to ubierz sie w stare łachy bo one lataja po placu i moga obtargać. A
        może i stawke wieksza Ci daja?
        • Gość: Kretek IP: *.qualitynet.net 09.01.07, 14:55
          To sem ja
          www.fkr.comp.cz/krtek11.jpg
          Ahtioj
    • Gość: Zorro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 20:12
      hej jescze jest cos mam 11 wieczor a kasy na koncie jak niebylo tak niema tylko
      pisemka umia wystawiac ze kasa do 10 kazdego miesiaca. W tym zakladzie to juz
      nic normalnie nieda sie zrobic na trzezwo:)
    • Gość: biorca jałmużny IP: *.uninet.net.mx 11.01.07, 21:13
      Ale wypłata! nic nie śmierdzi podwyżką. I ta cudowna premia uznaniowa - jak
      ochłapy z pańskiego stołu. Za dużo żeby się w samotności porządnie
      nabzdryngolić, bo kto tyle wypije naraz. Ale za mało żeby coś normalnego kupić.
      Może waciki.
      • Gość: emeryt IP: 195.205.171.* 12.01.07, 14:59
        Ludzie co to za zakład że wy jeszcze nie macie wypłaty a gdzie wasze
        związki .Za moich czasów było by to nie do pomyślenia.
      • Gość: emeryt IP: 195.205.171.* 12.01.07, 14:59
        Ludzie co to za zakład że wy jeszcze nie macie wypłaty a gdzie wasze
        związki .Za moich czasów było by to nie do pomyślenia.
        • Gość: Zniesmaczony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.07, 16:25
          Nie dość, że zarabiasz 800-900zl to wypłata po 10-tym i to jeszcze na raty!!!To
          już jest szczyt szczytów. Smiech nie wypłata,g..no nie zakład!!!
          • Gość: pracownica IP: 195.205.171.* 12.01.07, 16:35
            To już przechodzi ludzkie pojęcie ale i mnie już nerwy puściły zarabiam ponad
            750zł i do tego jeszcze na raty połowa dziś wpłyneła . A gdzie nasze kochane
            związki jak możecie patrzeć ludziom w twarz.
    • Gość: xaver IP: 213.199.204.* 13.01.07, 01:23
      Jakie "Związki Zawodowe"??? ludzie nie przesadzajcie
      w tej firmie związki dbają tylko o własny interes byle by im było dobrze
      wszystkie świstki podpisują aż człowieka krew zalewa kiedy sie o czymś dowiaduje
      kiedyś ktoś ze związków powiedział:
      "a co mnie obchodzi reszta byle bym ja miał dobrze" - to tak postępuje sie z
      własnymi kolegami czy koleżankami z pracy??? - wstyd ręce same opadają
      nie liczcie na związki że wam pomogą - one was "sprzedały"
    • Gość: obesrwator IP: 195.205.171.* 13.01.07, 18:12
      Byłem dziś na rynku podobno odszedł bardzo dobry operator z firmy .Przechwyciła
      go bardzo dobra firma .Tak pozbywa się fachowców a firmy tylko czekają na
      bardzo dobrych fachowców .odchodzi kolejnych dwóch w sumie najlepszych
      operatorów kilku innych szuka prace .Jeżeli są firmy co szukają bardzo dobrych
      fachowców to chętnie operatorzy z tej firmy do was dołaczą .Będą takiej firmie
      pracować ,dzielić się doświadczeniami oraz wiedzą jak i zdolnościami
      manualnymi.
    • Gość: firma IP: 195.205.171.* 14.01.07, 09:44
      Od zaraz dwóch operatorów na wtryskarki --dobrych płaca razy dwa z waszej
      firmy .Warunek praca na śląsku.
      • Gość: ??????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 18:42
        Czy jest nadal aktualna ta praca dla dwóch operatorów.Pilne???
    • Gość: Czak Noris IP: *.qualitynet.net 14.01.07, 18:17
      Hej. byłem w waszym zakładzie i to co zobaczyłem nawet mnie załamało. Chociaż
      obiecywałem to jednak nie dam rady wam pomóc. Ręce opadają. Tutaj nawet ja nic
      nie zdziałam. Polecam wam jeszcze agentów Foksa Moldera i Dejnę Skali, oni
      rozwiązywali podobne sprawy ale nie wiem czy w Ergu sobie poradzą. Dzwoniłem do
      Drzejmsa Bonda i on też jak usłyszał "Erg Kłobuck" odłożył słuchawkę. To ja już
      nie wiem kto może zrobić tam pożądek...
    • Gość: FRANEK IP: 80.51.236.* 14.01.07, 19:03
      Kiedyś fachowców od tych spraw można było spotkac pod BISTRO ale wykończył ich
      denaturat.Ale spoko bo jak sprzedają osatnią płytę betonową z placu to będzie
      kasa na podwyżki.
      • Gość: Leon Zawodowiec IP: 213.199.204.* 14.01.07, 20:39
        Ja dam rade tylko musze dobrze przymierzyc.
    • Gość: zaciekawieni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 11:44
      a co wiecie na temat pracy Tadka Filaka? Jak się z nim współpracuje? Jakim
      jest przełożonym?
      • Gość: he he IP: 213.199.204.* 16.01.07, 18:46
        A co? Chce się Pan dowiedzieć jakie są opinie na Pana temat???
        • Gość: ??????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 18:51
          Nie szukam opini tylko pracy trj dwa razy wiekszej umiem pracowac na
          wtryskarkach
          • Gość: prosze IP: 195.205.171.* 18.01.07, 06:56
          • Gość: KAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 17:46
            Jeśli chodzi o zabawę to ja wolę podwyżki
            • Gość: aina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 17:52
              co ty podwyzek nie bedzie podobno nie ma na to pieniędzy
              • Gość: KAT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 18:03
                No to to ładnie tylko czekać na nastepne zwolnienia
                • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 16:48
                  nikt nikogo nie zwalnia, ale dla malkontentów droga wolna
                  • Gość: Do SZ.P. m.s. IP: 213.199.204.* 19.01.07, 17:18
                    Drogi Panie(i) m.s. Nie wiesz jakie nastroje panują na produkcji ani nie wiesz
                    jakie to jest uczucie pracować cały miesiąc za około 800zł. Czy tacy ludzie nie
                    mają prawa narzekać? Ostatnia podwyżka była w 1997 roku. O ile w międzyczasie
                    inflacja podniosła ceny? Mają sobie chwalić??? Że niby co? Nowiutkie linie
                    produkcyjne (z roku ok. 1994 i wyeksploatowane gdzieś indziej)? Zabawy
                    karnawałowe, na które nie można przyjść z osobą towarzyszącą? To, że Ktoś ma
                    gdzieś rodzinę nie znaczy, że wszyscy będą powielali ten wzorzec zachowania.
                    Dlaczego straszysz (troszkę wcześniej) ludzi doniesieniem o popełnieniu
                    przestępstwa??? Jakie to jest przestępstwo???!!! Mamy demokrację i internet więc
                    co za tym idzie mamy możliwość wyrażania swoich poglądów i niezadowolenia. Skoro
                    zarząd stara się nie dostrzegać sygnałów biegnących z dołu, to chociaż tutaj
                    możemy o tym porozmawiać. Ale jeżeli żyjesz jeszcze PRL-em to przywróć
                    przywileje jakie wówczas były m.in. kasę za szkodliwe. Ale skoro dla
                    malkontentów (czyli praktycznie nas wszystkich) droga wolna to zapewniam Cię, że
                    ludzie nie będą tutaj pracowali tylko dla ideii, którą dzieci nie nakarmią.
                    • Gość: ------------------ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 16:49
                      to jest bagno!!!
                      • Gość: luisa IP: *.prenet.pl 20.01.07, 18:07
                        spoko spoko pracuje w takiej instytucji ze pierwsza bede wiedziec czy ERg ma
                        zajecie komornicze . jak sie dowiem to was powiadomie
                    • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 15:27
                      szanowny anonimie, ja się podpisuję pod swoimi tekstami i widzę że dobrze wiesz
                      kim jestem. Narzekać każdy ma prawo, i ma też prawo do zmiany warunków swojego
                      życia. Firma natomiast musi się kierować rachunkiem ekonomicznym. To nie jest
                      miejsce na prowadzenie wykładów na ten temat, zapraszam do mojego pokoju, wiele
                      można wyjaśnić. Co do straszenia, przestępstwem jest uzywanie okresleń
                      uznawanych za obraźliwe pod adresem konkrenten osoby. Ale tak jak mamy wolny
                      karaj w kwestii wyrażania swoich poglądów, tak mamy wolny kraj co do miejsca
                      pracy. Podwużki wprowadzone od 1 lutego zapewne nie zadowolą wszystkich ale
                      takie są możliwości. Czy będąc dyrektorem banku udzielającym kredytu jakijś
                      firmie kredytowałabyś ją dalej gdyby się okazało że że firma nie osiąga
                      zadowalającego wyniku a zamiast ciąć koszty podnosi je.??
                      • Gość: ghij IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:09
                        No tak - ponarzekać można sobie do woli. No więc proszę: poziom zarobków okrywa
                        nas hańbą.
                        Ale też - jak się nie podoba to... wiadomo... pisze jakiś m.s, który straszy
                        wykładami z ekonomii.
                        Z tego, co nawypisywał wynika, że zakład jest w kiepskiej sytuacji. A to już
                        nasza roboli wina -za duże zarobki mają. I taka logika. Pętla.
                      • Gość: Do SZ.P. m.s. IP: 213.199.204.* 21.01.07, 23:19
                        Zgadzam się... Z tym tylko, że zamiast się zwalniać, jak niektórzy, ja wolę
                        chociaż spróbować cokolwiek zmienić w tej firmie i dojść do jakiegoś
                        porozumienia z zarządem. Zgadzam się również z tym, że nie jest to odpowiednie
                        miejsce na tego typu konwersacje, ale nie było dotychczas w naszej firmie
                        możliwości wymiany poglądów, a poza tym kto Panu powie prawdę prosto w oczy?
                        Istnieje zbyt wiele narzędzi wyciągnięcia konsekwencji od takiego pracownika.
                        Takie forum powinno istnieć na naszej stronie zakładowej. Miałby Pan możliwość
                        zapoznania się z prawdziwymi opiniami pracowników. Tutaj każdy jest anonimowy i
                        dzięki temu prawdomówny.
                        Nie wiemy jaka jest sytuacja ekonomiczna naszego zakładu, ale wiemy, że rachunek
                        ekonomiczny obowiązuje także każde gospodarstwo domowe.
                        "Ilość jest ważna, ale jakość jest pierwsza" - niestety bardzo trudno jest
                        pogodzić te dwie wartości w naszej branży w chwili, gdy brakuje rąk do pracy,
                        nie mówiąc już o fachowcach z wieloletnim doświadczeniem.
                        Nie jest dobrym systemem motywacji obcinanie premii pod byle pretekstem. Skutek
                        jest wówczas wręcz odwrotny. Czasami lepiej jest troszkę dopłacić niż tracić
                        wielokrotność tej dopłaty na wskutek reklamacji. Najłatwiej jest szukać kasy w
                        największej grupie kosztów, jakimi są wynagrodzenia...
                        • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 08:28
                          a próbował ktoś ?????????
                          • Gość: Do SZ.P. m.s. IP: 213.199.204.* 27.01.07, 00:36
                            Co próbował??
                            • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 01:39
                              zaproponować coś konstruktywnego
    • Gość: em.es. IP: *.cache.telstra.net 21.01.07, 19:26
      no jasne że nikt nikogo nie 3ma na siłę i jak się nie podoba to się można
      zwolnić, ale dlaczego ktoś bez pojęcia o ekonomii doprowadza taką firmę do
      ruiny i dziwi się że ludzie buntują się. Na poprawę nie ma widoków więc jak
      zbliży się wiosna (ta kalendarzowa) to zobaczymy jak się zaczną spełniać słowa
      poprzedników i faktycznie spora część załogi umknie a przybędą TROLE
      • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 08:56
        i rozumiem głęboka troska z tego powodu spać ci nie daje ??
        • Gość: Gość IP: 195.205.171.* 24.01.07, 18:40
          • Gość: xxx IP: *.bb.online.no 06.04.11, 21:25
            Pozdrowienia dla Mariana od rozpierduchy
        • Gość: emes IP: *.cache.telstra.net 26.01.07, 21:18
          Przy takich sternikach ta łajba daleko nie dopłynie. Załoga może dawać z siebie
          wszystko a kapitan pije z bosmanem i leje na wszystko, a zwykłych majtków to ma
          gdzieś. W oczach ma tylko $$$€ i tylko kasa dla niego ma znaczenie, przy tym
          tłumaczy się dobrem firmy. Nie będie bobrze jak np. jakiś buc podżera
          pracownikom śniadanie na stołówce. Śpię spokojnie bo najgłębsza moja troska nic
          tu nie zmieni bo akurat nie pracuję w ERGu ale współczuję tym co pracują w
          takim bagnie.
        • Gość: Pelagia Gała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 22:22
          Pracuję w tym zakładzie na produkcji już hooo ho ho... a może i dłużej, na 3
          zmiany.
          Jak mam 1 zmianę to o g. 10 zjadam na stołówce ŚNIADANIE.
          OBIADY zawsze jem w domu.
          Jak jestem na 2 zmianie to w zakładzie spożywam KOLACJĘ o 18.
          Jak w zaistniałej sytuacji nazwać posiłek który odbywa się na stołówce o godz.
          2 (3 zmiana)?
          Zaproponujcie jakąś nazwę, bo problem ten spać mi nie daje i rzucam się nocami
          nie wiedząc co tak właściwie jadam.
          Proszę o potraktowanie problemu poważnie, jak większość problemów tego zakładu.
          • Gość: MiSiEk IP: *.cache.telstra.net 28.02.07, 22:49
            podwieczorek P.Pelagio
            A czy pani jeszcze może? styknie tej poezji ludowej . dawno nie byłem na
            jarmarku i nie wiem co w ergu słychać a na f-m teraz nic nowych wieści
            parafialnych . Czyżby aż tak się polepszyło po tych podwyżkach? nie chcę
            prowokować do pikiety . Nie czeba być malkontetnem i pisać tylko jak tam jest
            źle ale przeciwnie - np.pochwalić " jak mi się fajnie tutaj pracuje i
            jak 'jest super jest super więc o co wam chodzi"

PS .
            Jade na moim kole
            do sklepu po trzy jabole
            Otwieram korek
            świeżutki jabolek
            Morda moja uśmiechnięta
            Cóż za radość niepojęta
            Zaraz zmoczę swoje usta
            i butelka bedzie pusta...

też moge pisać wiersze
            • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 01:22
              już ni mają co pisać qrde
            • Gość: dziwne IP: *.sfc.pl 05.08.07, 16:57
              Jak sam pan Prezes takiej potęrznej firmy się wypowiada to dziwne.
    • Gość: xyx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 22:09
      up
      • Gość: obserwator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 21:56
        Dziwie sie ludziom ze tam pracują.Wiem jak tam bylo bo sam pracowalem w tym
        zakladzie kilka lat temu.Ztego co wiem teraz to w tym zakladzie robi sie
        bagno.Pracownik jest nikim.Przeciez oni tez mają swoja godnosc i napewno chcą
        pracowac ale nie w takich warunkach.Odeszli w ciągu kilku lat naprawde dobrzy
        fachowcy ktorzy sie znali na maszynach a w ciagu ostatnich miesiecy wiecej niz
        w ciagu tych lat i co zrobil Pan PREZES <nic> aby ich zatrzymac.A bedzie coraz
        gorzej.Plakac sie chce??
        • Gość: m.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 19:13
          Przyjedź o 14 przed firmę, zorganizuj pikietę i namawiaj ludzi żeby przestali
          pracować, no bo po co im to ?
          • Gość: gosc IP: 213.199.204.* 17.02.07, 08:53
            Jak tak dalej bedzie to przestana bez robienia pikiety.
      • Gość: xsw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 07:05
        Wpadł pies do kuchni, tam porwał mięsa ćwierć
        A pewien kucharz głupi zarąbał go na śmierć
        A drugi kucharz mądry, co litość w sercu miał
        postawił mu nagrobek i taki napis dał...

• Gość: FRANEK IP: 80.51.236.* 11.02.07, 13:06
      Widzę że dostaliśie potężne podwyżki bo wam mowę odjeło nic nie
      psioczycie.Dalej więc zachwalac do pracy w tym dziadostwie!
      • Gość: to nie ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 18:06
        Pochwalony. Jest, jak mawia Ferdynand K. - "Zatkało kakao?". Na forum w
        obecnej sytuacji brakuje słów bo płakać przez internet się nie da.
        • Gość: erguś IP: 213.199.204.* 15.02.07, 16:32
          naprawde nie chce sie pisac.Wyplata po terminie,premii ktora byla integralnym
          jej skladnikiem nie ma do tej pory.Podobno zmieniono regulamin przyznawania.Nie
          zmienia sie regul gry w czasie gry.Trzeba miec odwage cywilna i przyznac sie ze
          nie ma kasy.Ludzie moze bardziej by to zrozumieli.Szkoda slow.Najwazniejsza
          sprawa jest to ze pies zdechl i trzeba robic sekcje zwlok.Czyli zwierzeta
          wazniejsze od ludzi.Beznadzieja.Rzeczywiscie plakac sie chce.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.