• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Pstryknęli komuś fotkę w Kamienicy Polskiej? Dodaj do ulubionych

• IP: *.man.czest.pl 09.01.07, 16:50
    Czy zdarzyło się komuś być sfotografowanym na DK1 w Kamienicy Polskiej przez aparacik należący do Straży Gminnej?
    Czy dają punkty tak samo jak policja?

Zaawansowany formularz
    • Gość: Tomek IP: *.prenet.pl 09.01.07, 17:20
      Ten aparacik nie nalezy do strazy gminnej tyko gosciu z Gdynia czy Gdanska
      podpisał umowe z nimi i od czasu do czasu podjedzie z tym swoim fotoplastykonem
      i ciachnie fote ;)
      • Gość: Kierowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 21:50
        w kazdym razie ja dostalem 6 pkt i 300zlotych
      • 09.01.07, 21:54
        Mojemu znajomemu pstryknęli tam zdjęcie, dokumenty przyszły ze Straży Gminnej z
        Kamienicy Polskiej. Punktów dostał 6
        --
        Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrobienia
        • Gość: Kuba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 15:49
          mnie 1 kwietnia, a w październiku przysłali wezwanie, 200 zł. i 6 punktów dali.
          Ale zastanawia mnie jedno: jechałem prawym pasem, a na zdięciu jestem na lewym
          przy bandzie. Wszystkie auta na ich wystawce są na lewym pasie i same , bez
          innych pojazdów. Program komputerowydo zdięć to fajna rzecz, ale dla mnie to
          oszustwo
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.