Dodaj do ulubionych

Lisiniec ,ul. Wielkoborska pierwszenstwo

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.07, 20:44
LUDZIE CZY WY NIE WIDZICIE ZIELONYCH SŁUPKOW NA WIELKOBORSKIEJ??? OZNACZAJA ONE ZE PIERWSZENSTWO MAJA NADJEZDZAJACY Z PRAWEJ,(CZYLI Z ULICY BYTOMSKIEJ, POZNANSKIEJ ITD.) NIKT NAWET NIE PATRZY TYLKO SRU BYLE JAK NAJSZYBCIEJ, BO PROSTA DROGA!! ale juz nie długo to sie skonczy mam 2 samochód do naprawy wiec przeznacze go na stłuczki- i kasa bedzie leciec. Pozdrawiam pana z białego seicento który za kazdym razem ma bardzo zdziwiana mine dlaczego go nie przepusciłem jak zasuwał w swojej białej rakiecie
Edytor zaawansowany
  • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 20:56
    a od kiedy to panie kierowco pierwszenstwo wyznaczaja wspomniane przez Ciebie
    slupki?? ona wyznaczana obreb skrzyzowania a nie pierwszenstwo..proponuje
    troszke doksztalcic sie a potem wypowiadac...a pierwszenstwo faktycznie jest tam
    dla nadjezdzajacych z prawej strony...
  • p_sc 11.06.07, 20:57
    Mylisz się. Zielone słupki nie oznaczają, że pierwszeństwo ma nadjeżdżający z
    prawej strony. One wyznaczają tylko gdzie zaczyna się skrzyżowanie. O
    pierwszeństwie mówią znaki lub ich brak (wtedy pierwszeństwo ma nadjeżdżający z
    prawej strony).
  • Gość: w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 20:59
    co wy gadacie - słupki informują o równorzędnym skrzyżowaniu, czyli ma z prawej
    strony pierwszeństwo nadjeżdżający.
  • p_sc 11.06.07, 21:04
    A założymy się? Żeby uściślić o pierwszeństwie decydują: osoba kierująca ruchem,
    sygnalizacja świetlna, znaki lub brak powyższych wtedy zasada prawej raczki :)
  • Gość: alex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.07, 23:52
    czeka cię egzamin!!!!!!!!!
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 21:18
    Słupki wyznaczaja tylko geometrię skrzyzowania, nie stanowią o tym kto ma
    pierwseństwo! LUDZIE! Jesli przy skrzyzowaniu nie ma żadnych znaków, wteduy jest
    równorzędne, czyli jadący z prawej strony ma pierwszeństwo. Są przecież
    równorzędne bez słupków i znaków, tak samo jak skrzyżowania ze słupkami z
    wyznaczonymi drogami główna i podporządkowaną.
  • Gość: Paolo IP: *.ipartners.pl 11.06.07, 21:37
    To prawda, słupki - zielone, zolte czy nawet rozowe - nie wystepuja jako znaki
    w ruchu drogowym. Są przeznaczone do wiadomosci kierowcy - fakt, ale oznaczaja
    jedynie skrzyzowanie, aby podczas duzych zasp w zimę, osoba zmotoryzowana
    orientowala sie, ze w tym danym miejscu jest skrzyzowanie ulic. Nie maja one
    innego znaczenia niz te, o ktorym wspominaja wszyscy w watku. Tak wiec droga
    Autorko wątku - nie masz racji:))))
    Pamietam, ze kilka lat temu sprawe poruszyla Gazeta. Chodzilo chyba o slupki na
    osiedlu Wyczerpy. Stanowisko rzeczniczki prasowej policji w tej sprawie, bylo
    jednoznaczne i mowilo o tym co juz zostalo tu napisane chyba po raz 4 :))))
  • Gość: slepiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.07, 22:40
    dajcie spokój, kurde kazdy wie ze słupki nie sa zakami., że wskazuja skrzyzowanie..itp niechce mi sie pisac kazdy wie o co chodzi a piszecie pierdoły ...

GDYBY BYŁY ZNAKI TO BYM NAPISAŁ, sa słupiki czyli wskazuja skrzyzowanie- brak znaków czyli rownorzedne- czyli reguła prawj reki - nie wiem jak wam to prosciej wytłumaczyc "szanowni kierofcy"
  • Gość: do Paolo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.07, 22:41
    i nie jestem autorka tylko autorm mądralo
  • Gość: BBC IP: *.hcz.com.pl 12.06.07, 13:15
    No i jak piszesz AUTOREM ?
    Zjadłeś "e" !!!!

A racji i tak nie masz.
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.07, 09:11
    Hmmm nie mam racji? NAPISAŁAM DOKŁADNIE TO CO TY...
  • Gość: slepiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.07, 14:08
    koniec tematu nie rozmaawiam z baranami
  • Gość: gosc IP: *.gre.pl 12.06.07, 14:41
    a czy aby nie stoi znak konczacy droge wewnetrzna lu osiedlowa wtedy to
    wszystko zmienia i watpie by droga na olesno miala skrzyzowania z zasada prawej
    reki przejade sie z ciekawosci i zobacze co jest postawione na tych bocznych
    ulicach
  • Gość: kierowca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.07, 23:50
    w którym kodeksie zielone czy inne słupki oznaczają skrzyżowanie równożędne ?
    musisz poczytać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka