• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

ile za m2 malowania i sufitu z karton gipsu??

• 06.03.08, 22:29
    witam
    może ktoś się orientuje jak cenowo wygląda teraz robocizna za metr
    kwadratowy sufitu z karton gipsu (czy za zabudowę rurek płaci się
    jakieś dodatkowe pieniądze) i ile kosztuje metr kwadratowy malowania
    ściany.
    pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • Gość: hondziarz IP: *.tktelekom.pl 07.03.08, 09:49
      Witam,ja płaciłem tydzien temu 35zł za metr tyle że bez
      malowania,wraz z materiałami sufit 20m2 kosztował ok 1100zł
      • Gość: krzysiek IP: *.rev.masterkom.pl 25.03.08, 21:42
        witam m2 malowania to 5 zł mam dobrego malarza kontakt z nim
        504386327 częstochowa
        • Gość: Małgorzata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 12:22
          Podłącze się do tego budowlanego tematu>.
          Ile teraz biorą za położenie podłogi z paneli /na goły beton/oraz ile za panele
          ścienne.Czy to od szt.podłóg się liczy czy za m. kw.>.Proszę o wypowiedź(jaka
          cena za położenie m.kw.podłogi) ,a może i podanie nr tel. do fachowca .Dziękuję
          i pozdrawiam.
          • Gość: mm IP: 87.204.210.* 27.03.08, 12:38
            mnie kładł Pan Michał 3 miesiące temu i spokojnie moge polecic go
            każdemu-słowny, konkretny i robi na czas, ja płaciłam 12zł za metr u
            niego tel 602312013
          • Gość: Małgorzata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 12:43
            I jeszcze przed malowaniem trzeba zrobić gipsówkę ścian, które nie są z
            karton-gipsu(a może te również(?) jak jest cena za wykonanie takiej czynności.
            Te wszystkie pytania związane z mieszkaniem, które właśnie mam na pewno
            dostać(stan surowy czy jak to się nazywa?tynki są />Dziękuję z góry za
            informacje i rady.
            • 30.03.08, 21:46
              Witam , w ubiegłym miesiącu korzystałam z usług pana Przemka 665-250-160 .
              Świetny fachowiec i można trochę negocjować cenę ( w granicach rozsądku ) .
              Polecam bo jest konkretny w tym co robi i posiada wieloletnie doświadczenie .
              • Gość: fachowiec IP: 80.54.168.* 10.04.08, 18:24
                gipsówki za 11zł/m2 panele 7zł/m2 malowanie 3zł/m2 tel.600629093
                • Gość: fryzjer olgierd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.08, 23:31
                  Ludziska trzeba trochę się szanować. Jeśli ktoś nie ma czasu zrobić
                  sobie remontu sam to znaczy że stać go na gościa ktury to zrobi.A
                  jeśli nie umie to niech płaci. takie remonty to ciężka praca i
                  trzeba zapłacić zus ten się nie targuje tylko kasuje, ja robię
                  wszelkie remonty instalacje sanitarne, w miedzi, tynki, gipsówki,
                  zabudowy suche, murarkę tradycyjną, panele, malowanie, płytki i
                  wiele innych rzeczy ale ceny tego fachowca są jekieś bardzo
                  zaniżone.
                  • Gość: krakra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.08, 09:30
                    no bo gościu on nie jest takim "omnibusem" budowlanym jak TY. dzięki temu zarobi
                    tyle samo jak nie więcej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.