Dodaj do ulubionych

dobry psycholog, psychiatra w Częstochowie

• gwozdziuniun 03.06.12, 23:24
    moge pomoc tylko odradzajac, dr IWONE DOBRAKOWSKA, brat mial depresje, poszlam z nim do niej szukajac pomocy, powiedziala ze pomoze, przepisala leki po ktorych mozna miec mysli samobojcze i tak sie stalo, jestem sama
  • Gość: do w]w IP: *.31.109.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.06.12, 16:57
    Ico teraz?
  • Gość: amicos IP: *.181.207.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.06.12, 14:05
    A co ja mam zrobić?Dziecko mi zeszło na psy!Dorosłe narobiło długów,włuczy się z byle kim i byle gdzie,dom to najgorsza opcją,stacza się z dnia na dzień i co mam robić?jest osobą dorosłą więc jak postępować.Może ktoś z was miał podobne doświadczenia z dzieckiem.Pomocy;)
  • Gość: scor IP: *.96.227.60.tvksmp.pl 26.01.13, 11:21
    Miał ktoś do czynienia z Magdaleną Skut?Przyjmuje na Wieluńskiej prywatnie
  • yste 17.04.15, 16:21
    Odradzam! Ona nie wie co robi, krzywdzi ludzi, to jest potwór leczący własne kompleksy i nieudane życie poprzez umniejszanie wartości pacjenta! Po "terapii" u niej można tylko się załamać, skończyć w szpitalu, albo w kostnicy!!! Powinno sie jej odebrać prawa do zawodu
  • Gość: dwa IP: 109.95.25.* 02.02.13, 21:40
    Poradnia rodzinna, przy Jasnej Górze, bezpłatnie i bez karty czipowej!!! Bardzo dobrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę, od poniedziałku do piątku 09.00-13.00, 15.00-18.00. Tel. 34 3777248
  • Gość: Karinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.13, 11:43
    w Rędzinach jest gabinet psycholożki Bieś Urszuli- to fachowa pomoc, warto do niej iść, znalazłam ją kiedyś na stronie biegłych sądowych i poszłam- nie żałuje. Jestem wdzięczna losowi że udało mi się znaleźć psychologa a nie partacza.
  • Gość: "Łowcy skór" IP: *.womczest.edu.pl 22.05.13, 11:35
    Naiwni ludzie, jeżeli nie macie naprawdę poważnych problemów nie dajcie namówić się na reklamy psychologów i psychiatrów na tym forum.
    To "łowcy skór" !
    Zniszczą wam życie i jeszcze wmówią, że to wasza wina !
    Oni muszą mieć pacjentów, aby zarobić "pieniążki".
    Lubią słuchać pacjenta dopóki nie złapią go w sidła.
    Później często punkt widzenia pacjenta różni się od ich punktu widzenia i przestaje już być tak sympatycznie i miło...
    A te ich słynne "głupie pytania"...
    Jak takie usłyszycie, to pamiętajcie: wszystko co powiecie i zrobicie może być użyte przeciwko wam i nie przysługuje wam prawo do adwokata.
    Aby psycholog kogoś dobrze poznał i mu pomógł potrzebuje dużo czasu.
    W przeciwnym wypadku ocenia pacjenta powierzchownie i tylko przez przypadek pomaga.
    Lepiej kupcie sobie dobre książki przychologiczne i sami sobie pomóżcie.
  • Gość: Gość IP: *.ingram.com.pl 26.06.13, 01:18
    Polecam Marię Prazmowską-Sułkowską pomogła mi, czego nie potrafili inni psychologowie.
  • Gość: luki IP: *.superkabel.de 01.08.13, 16:38
    Witam, napisales: Polecam Marię Prazmowską-Sułkowską pomogła mi, czego nie potrafili inni psychologowie. Czy moglbys podac mi na nia namiary -aders, moze telefon? Bede wdzieczny, Lukasz
  • Gość: lebowsky IP: *.42.12.116.alfanet24.pl 01.08.13, 23:17
    Konkretnie! pomogła Ci (interwencja, wsparcie jakieś testy?) czy wyleczyła! ..... to zasadnicza różnica(?)
  • Gość: ania IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.13, 18:38
    Polecam dr Sylwię Kita - pełen profesjonalizm
    www.sylwiakita.pl
  • Gość: miszmasz IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.13, 18:03
    Polecam panią Justynę Wojtysek (ma dwuczłonowe nazwisko, nie pamiętam pierwszego..) jej gabinet chyba nazywał się ego-centrum. Bardzo dobry psycholog, ciepła, profesjonalna. Przyjmuje na Dąbrowskiego.
  • Gość: miszmasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 17:29
    Polecam p. Justynę Czarnacką- Wojtysek, przyjmuje na Dąbrowskiego. Profesjonalna, ciepła osoba. Bardzo mi pomogła. Ja też trafiłam do niej korzystając z opinii innej osoby i nie żałuję.
  • paula290992 15.11.13, 19:29
    Witam.. Poszukuje dobrego psychologa,mam depresję. Proszę o polecenie kto wykonuje te pracę z powołania a nie dla korzyści majątkowych. Z góry dziękuję.
  • kea78 16.11.13, 19:14
    Witam,
    przeczytałam wszystkie wpisy z tego wątku, wiele można się dowiedzieć i skorzystać.
    Może ktoś uczęszczał na terapię odnośnie toksycznych rodziców !!!, to trudny temat.
    Proszę o podanie namiarów na dobrego psychologa, psychoterapeutę, który zajmowałby się tym tematem. Może być prywatnie lub na kasę chorych, z Częstochowy lub w okolicach Częstochowy.
    Dziękuję.
  • robin662 05.05.15, 18:29
    Polecam dr Urszule Bieś. Rędziny, Miłosza 14 pod Częstochową. Psycholog, biegły sądowy, orzecznik medyczny- naprawdę ktoś kto się zna na swoim fachu. a najważniejsze można ja polecić bo jest świetnym terapeutą. To trzeci psycholog do którego trafiłem i wreszcie coś się ruszyło. Dziękuje Pani doktor!
  • anjask 28.11.13, 19:07
    Polecam psychoterapeutkę Dorotę Rychter. Bardzo mi pomogła i naprawde się angażuje w pracę. przyjmuje na PCK 6/48.
  • marys01 05.02.14, 16:21
    Zapraszam do swojego gabinetu. Prowadzę też konsultacje u klienta w domu. Pierwsza wizyta gratis. Na stronie psycholog-czestochowa.com zamieszczone są wszystkie niezbędne informacje. Zapraszam - Mariusz Kowal
  • eiskra.1 12.04.14, 01:02
    Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco z modą dziecięcą
    gorąco zachęcamy do polubienia Nas na Facebooku lub odwiedzenia nas w C.H. Jagiellończycy na I p. BOX 230 w Częstochowie .
    Znajdą tu Państwo sporo ciekawych propozycji co do ubioru naszych dzieciaków oraz będą na bieżąco z nowościami w naszym sklepie.

Z pozdrowieniami
    Mamo, kup

www.facebook.com/mamokupisz?ref=hl
  • masz.misz 18.04.14, 08:48
    Przyznam, że byłem u dwóch psychologów przyjmujących w Częstochowie i nie odniosłem dobrego wrażenia. Mój lekarz rodzinny polecił mi p. Justynę Czarnacką- Wojtysek i to był dobry wybór. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny jej bo na prawdę mi pomogła. Ma spore doświadczenie a przy tym jest ciepłą i serdeczną osobą.
  • anjask 03.01.15, 18:28
    polecam, ale nie psychiatrę lecz psychoterapeutę, Dorota Rychter.
  • gojonie 04.12.14, 22:00
    Znam doktora Mieczyńskiego od 15 lat, jak czytam wpisy na temat konowała etc... to trochę mnie dziwi na jakiej podstawie ktoś przyprawia takie łatki, też mam nerwice lękową z agorafobią i jakoś po wizycie na oddziale dziennym u doktora Mieczyńskiego radzę sobie sam bez leków przez te 15 lat. Więc może poprawa zdrowia nie wynika jedynie od lekarza ale również od pracy samemu nad sobą ??? Każdy jest inny i z pewnością aby poznać taką osobę potrzebny jest wgląd w jej zachowanie na co dzień pośród innych ludzi aby zdiagnozować co jak i kiedy sie dzieje???
    Ja osobiście polecam dr Mieczyńskiego. Jest profesjonalistą a zarazem ciepłą osobą która potrafi wysłuchać i ocenić co jest nie tak. Być może dr Mieczyńskie może sprawiać ambiwalentne uczucie jak na pierwszy raz, witając się z pacjentem uśmiechem. Jednak jego diagnozy są trafne. A jeśli ktoś mysli ze za pomocą farmakologii zmieni swoj stan zdrowia to z pewnością sie myli. Potrzeba pracy aby wbic nowe formy zachowan do swojej podswiadomosci
    i reagować w nowy dojrzaly sposob. Jesli ktoś potrzebuje pomocy to powinien oprocz leków zawsze nalegać aby poddać się psychoterapii indywidualnej lub grupowej. Z doświadczenia polecam grupową gdyż dużo zaburzeń nerwicowych powstaje w wyniku aspołecznych doświadczeń. Przebywając i wpółpracując miedzy ludźmi można zrozumieć więcej niż zarzywając leki i spędzając czas samemu. Chyba że ktoś jest na tyle świadomy swoich zaburzeń że potrafi samymi lekami do ładu. Pozdrawiam forumowiczów i życzę powartou do zdrowia.
  • kawkaaaa 19.02.16, 06:58
    Jestem właśnie w trakcie terapii u p. Justyny Czarnackiej- Wojtysek, którą polecił mi mój lekarz psychiatra. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie czuję się oceniana, wiem, że mogę jej zaufać. Polecam tym, którzy szukają psychologa, psychoterapeuty. Przyjmuje na Dąbrowskiego, jej numer tel 535790107

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka