• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Praca w Telbridge Dodaj do ulubionych

• 04.02.09, 15:21
    Co sądzicie na temat pracy w tej firmie ?
    Zaawansowany formularz
    • 07.02.09, 19:27
      a czy telbridge dopiero nie powstaje w Czestochowie??
      na ich stronie internetowej, nie jest napisane, ze maja u nas oddzial

skoro to jest praca na telefonach, to nie nalezy ona do latwych,

wyslalas moze tam cv?jesli tak na jakie stanowisko??
      • 07.02.09, 23:36
        Widzę, że ogłaszają nabór na różne stanowiska:Konsultant telefoniczny, TRENER,
        SPECJALISTA DS. IT, SUPERVISOR.
        • Gość: całkiemnowy./ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.09, 19:51
          byliście może tam na rozmowach
          jakie wrażenia, ja idę w piątek
          napiszcie coś
          pozdr.
          • Gość: quistiska IP: 89.174.23.* 17.02.09, 22:37
            9zł brutto za h, dwie zmiany, ogólnie średnio..
          • Gość: monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.09, 20:15
            ja byłam. ogólnie średnio. wymagania spore a kasa mała. a Ty na jakie stanowisko ?
            • Gość: całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.09, 08:58
              a zamierzacie się zatrudnić?
      • Gość: krzych IP: *.net.stream.pl 25.04.13, 12:52
        W internecie są ogłoszenia o pracę i podają ,że w nowo powstałym oddziale poszukują pracowników różnych specjalności.Ja wysłałem na stanowisko magazynier.
    • Gość: ggggggggggg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 17:59
      ta firma to banda kretynów jak wszystkie inne. wymagania kosmiczne a płaca beznadziejna. Za kogo oni sie uważają
      • Gość: Rekrutacja IP: 77.87.124.* 26.02.09, 11:43
        Witam, mam prosbe do tych osob ktore byly na rozmowie rekrutacyjnej, w Cze-wie. Czy ktos z Was dostał telefon i propozycje podjecia wspolpracy po tym pierwszy mspotkaniu. Pytam, poniewaz ja bylam tam w czwartek i wydawalo mi sie ze jak najbardziej beda zainteresowani wspolpraca z moja osoba, jednak mieli odezwac sie do 27 lutego do godziny 17:00 a tu cisza. Wydaje mi sie ze chyba nic z tego nie bedzie, bo raczej na ostatnia chwile to by jednak nie dzwonili? Jesli Wam sie udalo i dostaliscie potwierdzenie droga telefoniczna oraz zaproszenie na II etap to prosze o napiszcie tutaj o tym, zebym nie czekala i miala nadzieje ze i do mnie sie jeszce odezwa :(
        • Gość: całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.09, 15:44

mam dokładnie taką samą sytuację jak Ty, tzn., w czasie rozmowy też wydawało mi
          się, że wszystko gra, a jednak nie oddzwonili- a jednak nie jestem sam w tej
          sytuacji

• Gość: całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.09, 22:02

i jak w końcu? zadzwonili?
        • Gość: quistiska IP: 89.174.23.* 27.02.09, 22:18
          do mnie nie
          • Gość: Marcino_***** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.09, 20:47
            Witam! ja mam pytanie do tych co się dostali do drugiego etapu kwalifikacji w
            w/w firmie. Jak u was z transportem do Radomia? Czy ktoś ma wolne miejsce ? Czy
            jedziecie autobusem, PKP czy swoim środkiem transportu?
        • Gość: telefonista. :) IP: *.poczesna.netcominternet.pl 06.03.09, 11:32
          hey mieli zadzwonić do 27 a zadzwonili dopiero wczoraj czyli 5 marca,ale
          zadzwonili powiedzieli ze przeszedłem pozytywnie czy coś w tym stylu i kazali
          czekać na następny tel. :D w jakieś podchody grają :) .Nie lubie takich
          gierek.pozdrawiam.
      • Gość: stary_werbownik IP: *.tel.tkb.net.pl 22.09.12, 09:25
        Lecz jak ktoś im się już trafi to z chęcią zapraszają - w moim przypadku najczęściej by się tylko ze zdziwieniem przyjrzeć i ponarzekać.
        • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 25.10.12, 13:00
          Dlaczego nie można znależć telbridge w dokumentach rejestrowych?
          • Gość: szukacz IP: *.opera-mini.net 27.10.12, 05:56
            może słabo szukasz :) ja znalazłam :)
    • 28.02.09, 21:21
      widze ze to jakas ściema...u mnie miało byc wszystko ok. tylko
      oficjalne potwierdzenie... a do tej pory sie nie odezwali...
      • Gość: całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.09, 20:43
        mam dwie teorie co do tej sytuacji:
        1. Firma uznała, że jednak Częstochowski "rynek" call center jest lipny i zwija
        żagle
        2. Taka ich specyficzna metoda rekrutacja- trzymanie w niepewności, wzbudzanie
        napięca, itp
        • 02.03.09, 20:57
          Byłam na rozmowie jakieś 2 tyg. temu i też nic. A jeśli chodzi o rozmowę,
          sympatycznie było.
    • Gość: lalalala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 17:07
      a do mnie zadzwonili dziś.
      • Gość: całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.09, 17:26

i co powiedzieli?
        jeśli można wiedzieć.
        • Gość: betka IP: *.ludowa.netcominternet.pl 06.03.09, 10:49
          Ja tez byłam na rozmowie mieli zadzwonić do 20 lutego ale cisza, hmm pewnie nic
          z tego nie będzie bo wyczytałam że jednak był jakiś drugi etap rozmów (a już
          miałam nadzieje że mają opóźnienie związane z remontem biura)
          Napiszcie jak wiecie coś więcej o drugim etapie, szkoleniu itp. będę bardzo
          wdzięczna:)
          • Gość: mmmm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.09, 12:35
            ja byłem na drugim etapie w Radomiu i niestety nic z tego. Szkoda
            było wogóle tam jechać.
            • Gość: Marcino_***** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.09, 02:46
              Byłem na drugim etapie w Radomiu. Atmosfera O.K, nastawienie ze strony firmy też
              O.K. Ale jest jedno "ale" widać doświadczenie zawodowe w danej branży dla samej
              firmy jest mało ważne. To tyczy się całego procesu rekrutacji , głównie
              wyspecjalizowanych osób. Jedno co miałem to prawie 4 godzinną wycieczkę do Radomia.
              • Gość: całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.09, 10:37
                to drugi etap nie odbywa się w Częstochowie?
                • Gość: Marcino_***** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.09, 12:53
                  Drugi etap odbywa się w Radomiu. Firma nie posiada w Częstochowie siedziby,
                  gdzie by mogła wykonać ewentualne sprawdzenie kandydata. Informacje jakie
                  uzyskałem to że siedziba jest w przygotowaniu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej
                  kandydat powinien być poinformowany o drugim etapie, że odbywa się w innym
                  mieście. Ja otrzymałem pytanie czy zgadzam się na wyjazd 2-3 dniowy do innego
                  miasta w celu przeprowadzenia dalszej rekrutacji.
                  • Gość: k. IP: *.realestate.net.pl 09.03.09, 11:21
                    Witam, ja również zostałam poinformowana o tym, że przeszłam pozytywnie 1 etap,
                    jednak na rozmowie kwalifikacyjnej było mówione, że szkolenie-czyli 2 etap
                    odbędzie się w Częstochowie, w miejscu gdzie będzie znajdować się siedziba firmy
                    Telbridge.. Jednocześnie poinformowano mnie o tym, że nie będę ponosić żadnych
                    kosztów szkolenia-co w przypadku konieczności wyjazdu do Radomia będzie mijać
                    się z prawdą :/
                    • Gość: Marcino_***** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.09, 22:09
                      Sądzę że to może uwarunkowania gdzie się dany etap odbywa zależne jest od
                      stanowiska. Na trenera, lidera grupy itd odbywały się w Radomiu. A co do
                      konsultantów to zapewne będzie w Częstochowie.
                      • Gość: betka IP: *.ludowa.netcominternet.pl 11.03.09, 13:08
                        a jednak zadzwonili...
                        szkolenie na konsultantów ma się odbywać w Częstochowie.
                        Spytali czy dalej jestem zainteresowana - jeśli tak w najbliższym czasie będą
                        dzwonić i umawiać się na konkretne terminy.
                        • 11.03.09, 14:13
                          mam pytanie trochę prozaiczne, ale jednak
                          otóż, czy dzwonili do Ciebie z numeru zastrzeżonego
                          pytam bo był do mnie telefon, ale nie zdążyłem odebrać
                          dzięki za odpowiedź
                          • 11.03.09, 18:50
                            Do mnie też zadzwonili. Idę na szkolenie 16.03, które odbędzie się w
                            Częstochowie. Dzwonili najpierw z nr zastrzeżonego, a jeśli chodzi o szczegóły o
                            szkoleniu dzwonili z komórkowego.
                            • 12.03.09, 13:41
                              hej, do mnie też jednak zadzwonili. Też idę na szkolenie w poniedziałek, to do
                              zobaczenia:)
                        • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.11, 21:23
                          myślę, że jak popracujesz chwilę w tej firmie to już tak cieszyć się nie będziesz, że chcą z Tobą rozmawiać - ta firma to OSZUŚCI !!!!!!!!
                          Przed rozpoczęciem pracy nie mówią Ci polowy rzeczy o których powinni powiedzieć zanim się zdecydujesz.
                    • Gość: mloda IP: *.pcz.pl 04.06.09, 09:38
                      a prosze mi powiedziec czy opalaca sie isc na rozmowe jezeli moge
                      dopiero zaczac prace od pazdziernika? czy to jest mozliwe ze tak jak
                      pisza mozna pracowac kiedy sie chce tzn ze nie trzeba 8h codziennie
                      (jestem studentka studiow dziennych)? a jak to jest z wynagrodzeniem
                      placa stala stawke nie zaleznie od naszej sprzedazy? czy poprostu
                      cie kaza jak sie nic nie sprzeda na dniowce albo sie nic nie
                      dostaje? bardzo mi zalezy na szybkiej odp. pozdrawiam
                • Gość: up IP: 31.42.2.* 29.05.11, 21:00
                  up
                • Gość: sssss IP: 31.42.2.* 06.05.12, 20:49
                  sss
          • 26.01.10, 21:27
            prawda o tej pracy jest jedna!oszusci i złodzieje.pracuje tam juz 2miesiace i
            nie dosc ze daja tylko umowe o dzieło to pracuje sie po 11godzin i nawet jak
            ktos dziennie studiuje to musi wyrabiac normy<a niby elastyczne godziny ta?żart
            chyba>jak ktos musi to pracuje bo ciezko o prace ale jak nie toi lepiej spadac
            bo to sa same oszusty<no moze poza kilkoma osobami typu opiekunowi i wajzorzy>
            • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 27.01.10, 00:50
              i wlasnie do tego jest forum, do wyrazenia swojego zdania a nie jechania po kims
              bo sie go nie lubi ( jeszcze podajac imie i nazwisko oraz adres - pozdro kropka )
              • 27.01.10, 20:13
                Elo kropek a ty tam pracujesz?czy pracowales jak wolno wiedziec?bo troszke
                obeznany w temacie jestes :P a co do jechania po kim bo sie ma jakies ale do
                niego to proponuje powiedziec prosto w oczy a nie jakies szopki przez forum:P
              • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.10, 08:10
                jeszcze slowko do kropka. Nie wiem czy bede maila klopoty i milo ze mi tego
                zyczysz, ale jak pisze np.z akademika albo od prywatnej osoby z komp. to chyba
                narobilam problemow tymze osobom prawda?
            • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:06
              ciekawe masz zdanie kolego o firmie w ktorej pracujesz :)
              ja swojego czasu dziennie studiowalem na ostatnim roku i jakos sie obrnilem na 5
              i co mozna jakos ?? wiec nie mow glupot i nie siej zametu ze sie musi pracowac
              po 11 godzin :-) wspolczuje ludziom co gadaja takei glupoty :)

oczywiscie ze elastycznie mozna pracowac i oni dostoswywuja sie do twojego
              grafiku bo masz placone za to keidy przyjdziesz
            • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:07
              ciekawe masz zdanie kolego czy kolezanko o firmie w ktorej pracujesz :)
              ja swojego czasu dziennie studiowalem na ostatnim roku i jakos sie obrnilem na 5
              i co mozna jakos ?? wiec nie mow glupot i nie siej zametu ze sie musi pracowac
              po 11 godzin :-) wspolczuje ludziom co gadaja takei glupoty :)

oczywiscie ze elastycznie mozna pracowac i oni dostoswywuja sie do twojego
              grafiku bo masz placone za to keidy przyjdziesz
    • Gość: k. IP: *.realestate.net.pl 16.03.09, 12:32
      Dzisiaj jest 16.03, nie da się ukryć..., dzwonili jakieś 2 tygodnie temu, że poinformują o terminie szkolenia- nie zrobili tego. Skoro szkolenie jest dzisiaj, to mam rozumieć że innych terminów nie będzie i że niepotrzebnie czekałam ? Ktoś wie cokolwiek na ten temat? :/
      • Gość: q IP: 195.88.28.* 20.03.09, 14:07
        będą inne terminy, będą następne kursy na agentów.
        Cierpliwości:)
        Telbridge w częstochowie dopiero się otwiera.
        • Gość: k. IP: *.realestate.net.pl 21.03.09, 14:40
          A może ktoś w takim razie podzieli się wrażeniami po szkoleniu? Jak wyglądało,
          ile trwało? Dzięki pozdrawiam. :)
          • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 16:42
            Gdzie się w ogóle znajduje siedziba tej firmy?? I o co pytają na rozmowie
            kwalifikacyjne??:)
            • Gość: betka IP: *.ludowa.netcominternet.pl 31.03.09, 18:49
              na rozmowie pytania są ogólnikowe z tego co wiem jest prośba o próbę sprzedaży
              jakiegoś produktu, atmosfera miła na rozmowie jak i na szkoleniu... jeżeli
              chodzi o szkolenia to nie wiem ile normalnie trwają moje się przeciągało ze
              względu na otwarcie całego oddziału Telbridge w Cze-wie
            • Gość: auuuć IP: *.ludowa.netcominternet.pl 31.03.09, 18:51
              oddział w Częstochowie znajduje się na ul. Dąbrowskiego 7 piętro I
              • Gość: kika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 10:11
                a co to za firma i czym sie zajmuje?
                • Gość: quisti IP: 195.88.28.* 07.04.09, 00:18
                  a google to posiadacie? Czy tylko forum?
                  • Gość: aa IP: *.pl 05.02.13, 10:31
                    b
                    • Gość: agent p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.13, 18:32
                      nie ma już osoby która była światełkiem :( będzie nam jej brakował jako cholera :/
                      • Gość: zdegustowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 22:36
                        jest coraz gorzej :( atmosfera padła, pojawiła się wolna amerykanka, ludzi traktuje się coraz gorzej i zwalnia się zdolnych ludzi!!! a co do Pani Kierownik to szkoda słów bo to dziś słyszałem przez ścianę to było żenujące
                        • Gość: ja IP: *.opera-mini.net 12.02.13, 05:44
                          Pani Kierownik chyba jest t... ze nie zdaje sbie sprawy że jej wrzaski sa słyszane w całej firmie. niech jej ktoś pokaże co tu piszecie, może dotrze :)
                          pozdro dla ora
                          • Gość: agent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.13, 00:14
                            światełka to były
                            • Gość: :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 03:23
                              jest coraz górzej. Zwalnia się dobrych ludzi kolejni sami odchodzą a resztę zastrasza się. To nie jest jest normalne. Do tego coraz więcej fałszywych ludzi widać wśród tych co z nami niby pracują. Pozdro dla Playa
                              • Gość: sandra IP: *.205.30.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.03.13, 19:38
                                Witam wszystkich,
                                pracowałam ponad pół roku w tej firmie.Był to czas stracony.
                                Warunki pracy są beznadziejne: brudna i zagrzybiała klimatyzacja,brudne i pozaklejane słuchawki, rozpadające krzesła.
                                Gdy w jednym dniu nie sprzedało sie produktu to w drugim za kare były tylko 5-minutowe przerwy, z którymi nie wiadomo co zrobić.Można nabawić się wrzodów zołądka przez jedzenie w pośpiechu.
                                Jeśli chodzi o szkolenia i treningi poprawiające jakość rozmów są śmieszne.Trenerzy sami nie wiedzą jak skutecznie poprawić wyniki sprzedaży.Odsłuchiwanie rozmów(bezpłatne) miało poprawić rozmowy,tak jednak nie było.Słaby wynik nie byly skutkiem naszych rozmów.
                                Sprzedało się jedynie osobie,która była nieświadoma przystąpienia do ubezpieczenia lub takiej,która uwierzyła,że aktywuje się wszystkim klientom Orange.To była kwestia przypadku i szczęścia na jakiego klienta się trafiło.Właściwie nie można nazwać tego sprzedażą tylko wściskaniem na chama (ciągłe upominania żeby sprzedawać w jaki posób się chce byle sprzedać).
                                Dzwoniliśmy po pare razy do osób w ciągu jednego dnia.Ludzie tego nie chcieli bo produkt jest beznadziejny i możliwość odstąpienia od niego jest naciągana.Wcale nie jest tak łatwo odstąpić.
                                Dziwie się ,że firma Amplico Life zaczęła współprace z Telbridge i swoją marką uznaje zdane przez nas egzaminy KNF.Tylko cz Amplico wie, że Telbridge dziala na granicy prawa???
                                Jeśli chcesz być nieszanowany,wyzyskiwany i poniżany za śmieszne pieniądze,pracować niezgodnie z prawem to możesz iść do Telbridge.
                                Natomiast jeśli zależy Ci na na sobie i chcesz zachować godność dla siebie i innych to omijaj tę firmę z daleka.
                                • Gość: szara myszka IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.13, 23:05
                                  Widzę że narzekanie to wam się nigdy nie znudzi... Ktoś tam wcześniej napisał o poklejonych słuchawkach i poniszczonych krzesłach- a ja się do ch...a pytam kto na tych krzesłach siedzi i kto przez te słuchawki rozmawia? BATMAN ? nie. Pani Kierownik ? nie. KONSULTANCI !!! tylko i wyłącznie , a jak nie umiecie ku... dbać to gó... a nie dobre fotele czy słuchawki będziecie mieć, ja znam takich co dzień w dzień swoje stanowiska czyszczą i słuchawki i etc krzesła też mają nie naganne bo siedzą na nich nie ŚPIĄ ! I zawsze stanowiska czyste i w porządku mają , to Twoje stanowisko TY o nie dbasz to życie jest tu ,,hero'' żaden nie przyjdzie i nie zrobi za Cb! ... 5 minutowe przerwy za brak wyniku - ooooo Boże jaki smuteczek .... to się kombinuje ... co godzinę musisz wychodzić ? wyjdź sobie co 2 godziny na 10 minut nikt Cie za to nie zje ! Nie jeden agent tak robi i uwierz przez tą godzinę nie umrze. Wyobraź sobie że w żadnej pracy za brak wykonanego celu po stopach Cię nie całują. Jak po odsłuchu dalej jesteś do bani to spójrz prawdzie w oczy JESTEŚ DO BANI ! bo albo nie słuchasz tego co mówią do Cb albo nie wiem jak określić rodzaj Twojej głupoty. Ja nie jeden raz w call center pracowałam i nikt mi nie wmówi że jak się człowiek stara i chce to nie sprzeda bo tak nie jest i wcale na chama nie trzeba wciskać często wystarczy wiedzieć jak z ludźmi rozmawiać i wiedziała byś o tym gdybyś słucha warsztatów czy odsłuchów .
                                  • Gość: ma IP: *.play-internet.pl 20.04.13, 20:36
                                    Szara myszko zgadzam się z Tobą w 100%. To jak wygląda miejsce przy którym pracujecie jest Waszą zasługą, to jak wygląda toaleta również ( czepiam się tego, bo coniektórzy nie wiedzą do czego służy papier toaletowy, szczotka w przypadku "awarii").

Jeśli narzekacie na przerwy to zgodnie z prawem macie 5 minut przerwy po każdej pełnej godzinie przy kompie, a to że drugie 5 min Wam dali to się cieszcie, a zanim zaczniecie narzekać przeczytajcie tekst poniżej:

"Każdy pracownik, który pracuje przy komputerze minimum 4 godziny dziennie, jest ustawowo zobligowany do pięciominutowej przerwy co każdą godzinę pracy. Te 5 minut przerwy, nie jest jednak czasem wolnym dla pracownika, a jedynie przerwą od pracy przy monitorze.

O obowiązku stosowania 5 minutowej przerwy w pracy przy komputerze po każdej godzinie pracy informuje § 7 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz. U. z 1998 r. nr 148, poz. 973). Pracownicy często jednak błędnie interpretują ten zapis uważając, że jest to przerwa od pracy jako takiej. Tymczasem, obowiązek odpoczynku po godzinie pracy dotyczy tylko komputera. W tym czasie pracownik powinien zająć się rzeczami zawodowymi, które nie wymagają kontaktu z komputerem (np. porządkowaniem dokumentów papierowych, wykonaniem telefonu do klienta, rozmową na temat zawodowy z innym pracownikiem).

Przerwa na dymka czy odwrócenie się od komputera by popatrzeć przez okno, nie jest wykonywaniem obowiązków służbowych i pracodawca (przełożony), może takiej interpretacji przerwy od pracy przy komputerze nie zaakceptować."

jeśli zaś chodzi o odsłuchy, retreningi, warsztaty to nie są one potrzebne osobom które potrafią logicznie myśleć i prowadzić DIALOG z klientem, nawiązujący tym samym do wypowiedzi klienta.

Pamiętam jedną rozmowę:
                                    agent: (tu jest prezentacja)
                                    klient: (przerywa i zadaje pytanie)
                                    agent: "zaraz odpowiem na to, dokończę tylko prezentację"

czysta żenada, a później dziwicie się, że czepiają się Was. zacznijcie myśleć to będziecie żyć jak pączusie w maśle. Ta Firma nie robi krzywdy MYŚLĄCYM ludziom. Ta Firma mówi STOP idiotom, którzy wylewają swoje frustracje tu na forum.
                                    • Gość: szara myszka IP: 178.37.58.* 21.04.13, 21:46
                                      Jeśli cokolwiek się w firmie psuje to tylko właśnie przez agentów ,,bohaterów'' co na co dzień w firmie SVR czy TL do tyłka włażą a przyjdą do domu to ten tyłek na forum obsmarują... śmiech na sali. I Taaaaak błagam... Konsultanci pracujący do chwili obecnej w firmie - NIE ZOSTAWIAMY ,,GILI'' na ścianach w kiblach ! Nie sramy obok ! I Nie kradniemy szczotek do kibla czy kostek toaletowych ! ;| I co niektórzy powiedzą że firma na psy schodzi... noo jak patrze na zachowanie co niektórych konsultantów bądź na czystość w toaletach po ich wizytach to rzeczywiście ...
                      • Gość: ja IP: *.opera-mini.net 12.02.13, 05:40
                        a są tam jakieś światełka?
                • Gość: marko IP: *.net.stream.pl 26.05.09, 23:21
                  uwaga!!! pracuje tam juz jakis czas i nikomu nie zycze ludzie jak zobaczycie
                  ogloszenie nie idzie tam, a pojawi sie bo juz z 20 osob ktore zaczely prace
                  zostalo 13 a odchodza nastepni w tym ja. Po pierwsze na 8 godzin pracy masz 3
                  godziny szkolenia bezplatnego!! co 2 4 dni i tak w kolo po 2 jak sie zjebie
                  system co 3 dni srednio tez ci nie placa bo po co w koncu umowa zlecenie tna
                  godziny jak chca szczegolni kondon,,,w sumie za nic,,,a sama praca wciskasz kit
                  przez tel albo pozyczki ksiazki i ch... jak nie masz wyniku to spadasz do domu
                  nastepny dzien wolny i tak w kolo szkolenia i zarobisz moze 400 zl powodzenia
                  jak ktos ma pytania zapraszam do dyskusji ostani dzien pracy w telbirge!!!!
                  • Gość: Agentka IP: 78.133.205.* 27.05.09, 15:33
                    Właśnie przez takie opinie nieżyczliwych osób, być może podkupionych przez konkurencje ludzie się zniechęcają. Praca jest tak jak każda inna, zależy od podejścia osoby, chcesz pracować to pracujesz proste.A co do tego że zarobisz 400 PLN to bardzo wątpię i ze szkoleniami też mocno przesadziłeś. Zapomniałeś dodać że agneci dostają prezenty, np to co sprzedają lub za dobre wyniki. Ja widzę same pozytywy.
                    • Gość: michi69 IP: 109.243.79.* 21.07.10, 22:41
                      karina to ci...
                    • Gość: Wielki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.10, 14:26
                      Kapitalistyczna szujo na usługach bydlaków i złodziei.
                  • 28.05.09, 17:53
                    po pierwsze- 20 osób nie zaczęło pracy, tylko było zapisane na szkolenie,
                    niektórzy nawet na nie nieprzyszli.
                    Normalna sprawa, że nowi przychodzą, starzy odchodzą. Rotacje są w każdej firmie.
                    Jak Ci nie pasowało, trzeba się było zwolnić wcześniej. Niby z czego masz tyle
                    tych szkoleń, skoro mamy w Czewie kilka projektów? Z każdego szkolą po 5 razy?
                    Najniższe zarobki to były min 900 zł, przy małych ilościach przepracowanych godzin.
                    Jak sie opierniczasz w robocie, nic dziwnego że Ci za samo siedzenie na dupsku
                    nie płacą.
                    Podpisujesz umowę, to chyba wiesz od początku, że jaka jest to umowa. Nikt Cię
                    nie oszukuje, stawiają w miarę jasno wymagania i warunki.
                    Zresztą widząc Twój styl pisania postów, to nawet na trolla się nie nadajesz, a
                    co dopiero na pracę za dobre pieniądze.
                  • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:11
                    a moze czas wziasc sie w garsci po prostu zaczac sprzedawac i wykonywac jakas
                    prace a nie opierdzeilac sie :)

co prawda jak nie masz wyniku to idziesz na retreining :) i wszystko gra trzeba
                    tylko umiec sobie wiedze przyswoic do glowy ale widocznie kazdy idzie na
                    latwizne i odbiera wszystko jak wielka nagonke na pracownika :)

wiadomo ze kazdy chce zarobic ale jak sam czy sama nie nauczysz sie jak sie
                    rozmawia z klientem przez telefon to nie ma sprzedazy :)
          • Gość: madzia IP: 78.133.205.* 27.05.09, 15:26
            szkolenia są super, krótkie i rzeczowe, moga sie przydac w pracy
            • Gość: marko IP: *.net.stream.pl 27.05.09, 23:47
              po 1 szkoda ze ktos 2 wpisy robi z tego samego ip i szkoda ze nie moze sie
              podpisac jednym nikem pozd ekipe z radomia wiecie o kogo chodzi:P wiec tak
              szkoda ze jak siedzisz w pracy i cos sie zjebie to tyle czasu siedzisz za darmo
              np po 2 3 godziny, idziesz do pracy na 12 i co? siedzisz do 4 bo cos nie dziala
              i placa od 4 mimo ze jestes gotow, ale to oczywiste ze ucziwe, szkolenia
              krotkie? co projekt 3 4 dni za darmo, przydatne? dobre szkolenie polega na
              gadaniu miedzy soba agentami i pisaniu czegos twz prezentacji ktora nikt nie
              sprawdza wszystko jest ok zawsze niby tylko 30m a co jest zawsze 4 godziny,
              obcianie godzin jak nie sprzedasz nic spoko nie waze dzien wczesniej jestes naj
              naj ale to nie ma znaczenia albo wyjazd do domu albo szkolenie albo odsluch i
              gadanie ciagle co jest zle i tak w okolo wiec na 8 godzin placa za 5, prezenty
              boze podkladka pod mysz dla najlepszego raz na miesiac 50gr od sprzedazy pod
              warunkiem ze masz epc norme i 3 jescze warunki ktore sie wykluczaja byc razem.
              moze ktos mi powie ze nie pisze prawdy? sprobuj sie postawic a wylecisz na
              szkolenie, owszem nie zwalnia ale co z tego jak czlowieka sama bierze cholera,
              umowa zlecenie, cholera oszusci do tej pory nie wiem za co mam odjete 3 godziny,
              a na temat szefa ktory nawet nie moze z toba pogadac przez tel bo cos tam nie
              bede pisala bo mi nerwy pusily jeszcze ktos mysli ze pracuje dla konkurencji??
              prosze dyskutyjmy ale nie 2 niki pod 1 ip i niech nie pisze czlowiek telbirga na
              wyzszym stolku ok?
              • Gość: betka IP: *.ludowa.netcominternet.pl 03.06.09, 21:55
                hmm... należę do tej "elity" co tam dalej pracuje i nie oszukujmy się nie dlatego że jest zachwycona ta pracą a dlatego że jak do tej pory nie ma innych możliwości... oprócz pierwszego szkolenia (2 tygodniowego) wszystkie następne nie potrzebne
                urwać godziny też im się zdarzy o premii nie mówmy bo jej nie ma - prezenty - chyba raczej mowa o gadżetach firmowych... czyli drobiazgi które czasem się przydają ale w większości rzucane są w kąt "bo co z tym zrobić??"
                I pod koniec miesiąca wychodzi że za teoretyczne/umówione 8h pracy z których części nie możesz przepracować bo awaria itp. dwie następne godziny urwą bo sprzedaż nie ta trzy odpadną bo sam/a masz serdecznie dosyć i już musisz wyjść wcześniej odreagować...
                także finansowo wyjdzie ledwie 900zł na miesiąc łatwo policzyć bo stawka na godzinę nie jest tajemnica wynosi 9zł brutto
                ...jedyne co dobre w tej firmie to ludzie i za te nowe znajomości warto było się tam zatrudnić;-)
                • Gość: z Radomia IP: 193.111.144.* 15.10.09, 10:31
                  Z takim podejściem cyt.: "jedyne co dobre w tej firmie to ludzie i za te nowe znajomości warto było się tam zatrudnić;-)" to będziesz zawsze pracował/a za 900zł. Pracujesz, żeby się utrzymać czy pracujesz bo są fajni ludzie. Ja też pracowałem w Telbridge, zgadzam ludzie spoko, super atmosfera (mówę tu tylko o konsultantach), ale gdybym patrzył na fajną atmosferę, to w tej chwili nie zarabiał bym 3,500tys. netto, tylko bym dalej tracił nerwy i skracał sobie życie w tym kołchozie. Pozdrawiam.
                  • Gość: harold IP: 38.119.107.* 11.11.09, 04:01
                    chętnie się z tobą zaprzyjaźnie, proszę o podpowiedź gdzie znaleźć pracę za 3500
                    netto ja jakbym tyle zarabiał to bym się nie chwalił żeby mnie nie okradlii.
              • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:17
                marko wspolczuje ci

widocznie nie wykonujesz jakis zalecen a co do szkolen to lekko przesadziles :)
                ja pracuje w tej firmie niecale 2 lata i nie to ze nie moge znalesc innej pracy

powod jest prosty
                generalnie teraz firmy stawiaja na dzialanosc gospodarcza i nie chodzi o jakeis
                podworkowe tylko o konkretne duze firmy czy banki czy firmy ubezpieczneiowe czy
                wielcy doradzcy finansowi :)

pozdrawiam pracownikow i przyszlych pracownikow

P.S. a jesli chodzi o szefa to zawsze mozna z nim porozmawiac a jak nie to mozna
                sie jakos umowic :) jeszcze raz pozdrawiam
    • Gość: independent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 22:57
      Cejrowski by powiedział: "Nie polecam!"
      • Gość: mloda IP: *.pcz.pl 04.06.09, 09:38
        a prosze mi powiedziec czy opalaca sie isc na rozmowe jezeli moge
        dopiero zaczac prace od pazdziernika? czy to jest mozliwe ze tak jak
        pisza mozna pracowac kiedy sie chce tzn ze nie trzeba 8h codziennie
        (jestem studentka studiow dziennych)? a jak to jest z wynagrodzeniem
        placa stala stawke nie zaleznie od naszej sprzedazy? czy poprostu
        cie kaza jak sie nic nie sprzeda na dniowce albo sie nic nie
        dostaje? bardzo mi zalezy na szybkiej odp. pozdrawiam
        • Gość: Gumiś IP: 188.33.17.* 04.06.09, 13:30
          Hej. Powiem szczerze, że skoro możesz pracować dopiero od paź to daj
          narazie sobie spokój. No chyba, że chesz sobie dorobić na wakacje. Co
          do pracy to sam pracuje u nich i czasami miałem takie dni w tygodniu,
          że mogłem dopiero do 13-ej pracować i nie było z tym problemu. Kasa
          może nie jest duża, ale pewna. A teraz lepiej ją mieć, niż czekać
          miesiąc na wypłatę, prawda? Sporo można na premiach zarobić.
          Czytałem, że w Radomiu to nawet niektórzy mają i po 600-700 zeta - o
          ile mają spoko sprzedaż. Jak nic nie sprzedaż, to masz podstaawę -
          przynajmniej fair zagrywają...
    • 04.06.09, 18:39
      Praca w telbridge jestem chyba ostatnią osobą która może się na ten
      temat wypowiadać. Ale pamiętam pierwsze początki bo byłam z
      pierwszego naboru w Częstochowie. Pracowałam tylko trzy tygodnie ale
      nie z tego powodu że było tam źle wręcz przeciwnie wspaniałe osoby
      najfajniejszy supervaisor oczywiście dlatego bo był nasz. Odeszłam
      tylko dlatego bo dostałam pracę na lepszych warunkach, bo inaczej
      nigdy bym z tamtąd nie odeszła.Pamiętam swoją pierwszą rozmowe przez
      telefon pierwsza najbardziej stresująca a póżniej było już tylko
      lepiej, brakuje mi tego. A moja ekipa była świetna super ludzie i
      super atmosfera jesteście świetni pozdrowienia dla
      Tamarki,Oktawi,Sandry,Michałka(lachona),Bartka,Agusi i oczywiście
      Iwa i całego telbridga w Częstochowie
      • Gość: zola IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.06.09, 14:46
        czy zatrudniaja tam tylko na umowę zlecenie czy w oparciu o umowę o prace też?
        • 08.06.09, 17:05
          tylko na umowe o dzielo albo zlecenie.
          • Gość: marko IP: *.net.stream.pl 08.06.09, 23:02
            marto d widac ze awans uderzyl do glowy ale pamietaj gdzie zaczynalas i co sie
            tak klocilas niby o co? o swa tak wspaniala firme widac ze wtedy na rozmowie z
            szefem ustalilas swoj awans, pamietaj szyvko wrocisz gdzie bylas bo za glupia
            jestes i dwulicowa, grupa cie znienawidzi to 1
            po 2 coz jak sie jest w komitwie z szefem i jest kapo to fakt praca ok ale jak
            ktos napisal obcinane godziny to norma, nie sprzedasz nic to wyjazd po 2 i
            ciagle to cisnie musi byc ludzi ktorzy nie maja pojecia o tym czym jest rozmowa,
            coz szkolenia sie skonczyly fakt bo najbardziej spoko osoba powiedziala pas
            czyli nasz trener nie dziwie mu sie, to sa inne jazdy, czemu ludzie ciagle
            odchodza czemu na twoim krolowo projekcie sa 2 osoby? a na banku 3? za pamietasz
            ile zaczynalo? nie gadaj ze mialas mowione w umowie ze ci obetna godziny pokaz
            mi ten punkt w umowie, ze szkolenia za darmo pokaz w umowie, a co jak nie ma
            bazy lub siedzisz i czekasz to ci placa? uwazaj bo sie jeszcze zdzwisz pozd martus
            • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:22
              marko siejesz pospolity zamet i troszeczke odstraszasz ludzi :)

widocznie tobie sie nie udalo to moze innym sie udac :) a co tego ze malo osob
              zostaje to tylko cih widzimisie an ie ze wywalaja :) spotykam sie z wieloma
              osobami ktore chcialby wrocic do telbridga bo ich przygoda z niby ta fajna
              alternatywna praca dla ktorej rzucili prace w telbridgu nie wypalila :)

a wiec prosze cie nie siej pospolitego zametu tylko skup sie na sobie
              widocznie ty masz problem :)
        • 09.06.09, 19:54
          Pisze do wszystkich i myślę, że to co piszę zapamiętacje.
          Byliśmy pierwsi to dzięki nam wszystko się zaczeło pierwsze
          rozmowy,i ta najważniejsza pierwsza rozmowa i trema sama pamiętam
          swoją pierwszą rozmowe i napewno każdy z was ją pamięta. Odeszłam
          nie z tego powodu że mi się tam nie podobało tylko z powodów
          prywatnych.Ale doszliście tak daleko tyle osiąneliście nie
          poddawajcie się jesteście i zawsze będziecie najlepsi. A to zdanie
          kieruje do Marty:Pamiętasz jak było na początku czy jak ktoś nam
          powiedział o ucinaniu godzin zmotywowało cię to do osiągania
          lepszych wyników bo jak dobrze pamiętam to nie wręcz przeciwnie
          zamiast robić lepsze wyniki w ten dzień i dobrze się skupić myślałaś
          cały czas o tych godzinach. Mam rację?
          A nie lepiej powiedzieć jednej czy drugiej osobie: musimy dzisiaj
          być najlepsi to my jesteśmy fundamentem tej firmy.
          Pozdrowienia dla wszystkich
          • Gość: beny IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.09, 08:59
            jak do mnie dzwonią i naciągają to mówię tylko "wypier..."
            • 10.06.09, 14:51
              Beny. Napewno kiedyś w życiu miałeś karte, albo wziąłeś jakiś kredyt nawet
              drobny i wtedy napewno musiałeś iść do jakieiś placówki, zauważ że tutaj nie
              musisz płacić za telefon bo oni dzwonią do ciebie nie musisz tracić pieniędzy na
              środki komunikacji żeby gdzieś jechać i swojego czasu na przejechanie całego
              miasta. Więc następnym razem sie zastanów jak ktoś do ciebie zadzwoni.Możesz
              wszystkiego się dowiedzieć przez telefon a na dodatek nic za to nie
              płacisz.Pozdrowienia
              • Gość: ???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.09, 09:22
                A ja powiem tak. Szukasz pracy, chcesz sobie dorobic, zawitaj spruboj sam/a. Ale na kokosy nie licz, i w miedzy czasie szukaj czegos innego. Bo dlugo nie wytrzymasz (czego dowodem sa nawet czeste rotacje na stanowiskach kierowniczych) ale tylko wtedy sie dowiesz jak jest. Co do szkolen sie zgadzam, pojawiaja sie czesto i sa nie platne, do tego dochodza spotkanie z nowymi inwestorami i ogladanie nudnych prezentacji nawet po 3h - z ktore nikt ci oczywiscie nie zaplaci. I to jest najgorsze. Do tego dochodza czeste awarie (wiadomo elektronika) i problemy nie musza byc spowodowane problemami wewnetrzymi samej firmy, bo moga to byc nawet uszkodzenia spowodowane BURZA i polamanymi drzewami, ale KODEKS HONOROWY I ZASADY PRACY NAWET MOWIA ZE JESLI PRACOWNIK PRZYCHODZI DO PRACY NA 8GODZIN I JEST GOTOWY-CHCE PRACOWAC A Z PRZYCZYN NIEZALEZNYCH OD NIEGO PRACY NIE MA TO POWINIEN DOSTAC OD TEGO WYNAGRODZENIE -- A TUTAJ TAK NIE MA --- i zeby nie czarowac to problemy i tak zazwczaj sa spowodowane, sprawami wewnetrzymy i nieudolnoscia projektantow komputerowych jak i informatykow, a ty czekasz kolejna godzine i oni mowia ze zaraz sie naprawi, az w koncu siadasz powtornie do pracy po 3h ktore jak sie okazuje przesiedziales/as tam za free :) Ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz .... ;)
          • Gość: quisti IP: 212.87.244.* 14.06.09, 18:11
            "Mam rację? "

Nie:)
            • Gość: blachara ( ponoć ) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 18:12
              powiem krótko:praca w tej firmie nie jest szczytem marzeń (pomijając oczywiście
              kilka naiwnych osób które mają nadzieje się obłowić co w gruncie rzeczy średnio
              im wyjdzie).Oczywiście na początku jest wszystko pięknie wszyscycy się do ciebie
              ładnie uśmiechają ,,wszyscy jesteśmy równi,nie ma wyścigu szczurów" ale
              wystarczy jedno podknięcie i już nie jest tak wspaniale ,pewnego dnia masz złą
              sprzedaż spada skuteczność ecp i już nie jest tak kolorowo.odsyłają cie do
              domu,lub obcinają godziny (bezprawnie!!!),mogą również wysłać cie na kolejne
              kretyńskie szkolenie (oczywiście bezpłatne a jakże inaczej w koncu wszyscy
              jesteśmy z Caritasu;] i z przyjemnością siedzimy w pracy za darmo haha mam dość
              tego klimatu tego syfu, ciesze się jedynie z nawiązanych znajomości oczywiście
              tych szczerych bo pomijam te osoby którym w tyłkach się poprzewracało i
              wykorzystują swoją ,,władzę" aby walić chamskie teksty na forum i być ,,ponad
              wszystkich" ponoć zapomnieli że zaczynali razem z nami i wszyscy byliśmy kiedyś
              równi mam racje marko??śmiać mi się z tego wszystkiego chce naprawdę...żal!
              aha i jeszcze jedno jak sobie tak tutaj już wrzucacie takie hasła i jesteście
              tacy odważni to może znajdzie się jeszcze ktoś kto podpisze się chociaż ksywą
              znaną dla wszystkich??ja myślę że moja jest już bardzo popularna haha
              • Gość: Daria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 22:05
                A jakie konkretnie produkty?
                Tak pytam bo do tej pory w Częstochowie o ile pamiętam była
                chińszczyzna - miximport, filtry do wody, części do rowerów i inna
                drobnica, góra kilka stanowisk.
                • Gość: porządna IP: 94.254.133.* 22.06.09, 16:10
                  Ej.. no! Ja nie pamiętam, abym sprzedawała części do rowerów. Karta
                  kredytowa, pożyczki czy kredyty i owszem, ale nie jakaś importowana
                  chińszczyzna (hm... chińszczyzna musi być z importu, no chyba, że
                  mówimy o chińskich zupkach z radomia). Więc daria - nie piernicz takich
                  głupot jak ostatnio. A blachara - rozumiem, że Twoim szczytem marzeń
                  jest etat w solarium, lub posada kosmetyczki?
    • Gość: ojojoj się narobił IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 18:37
      Dosyć już tego dogadywania sobie, jeszcze nie tak dawno wszyscy byliśmy zgraną
      paczką. Każdy wie o co chodzi, więc nie ma co robić drugiego forum a la Radom.
      Każdy niech pilnuje własnego nosa, bo uprzykrzanie sobie życia publicznie nikomu
      nie wyjdzie na dobre. Jeśli ktoś ma coś komuś do powiedzenia niech to zrobi jak
      należy w cztery oczy,a nie za plecami albo tutaj. Kto nie jest w temacie niech
      sam spróbuje i sprawdzi jak jest. Pozdrawiam całą ekipę Telbridga,agentów( i
      byłych agentów),przede wszystkim Sare Connor:*trzymaj się! i koordynatorkę
      biura...:)
      • Gość: tra la la IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 19:55
        pięknie powiedziane :)
        • Gość: złośnica !! IP: 212.87.241.* 29.06.09, 20:18
          Ogólnie zgadzam się z tym co napisała blachara ! TELBRIDGE to jest jeden wielki SYFFFF !!!! <KOORDYNATORZY PROJEKTÓW jeżeli ktoś tam pracował to wie o kogo chodzi są czują się chyba jakby byli PREZESAMI tej firmy kompletnie nie szanują agentów puszczają do nich na forum głupie texty !> i szkoleniowcy szczególnie jedna słodka pani aż do bólu WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI ALE WY SIĘ DO NICZEGO NIE NADAJECIE !! 3/4 agentów zachowuje się nawet normalnie a reszta włazi w dupę bez wazeliny !! Płacą grosze czekają tylko na okazje żeby zabrać premie ! Ogólnie jedna wielka beznadzieja i te szkolenia aż się rzygać nimi chce ! DOSŁOWNIE NAJGORSZA FIRMA W CZĘSTOCHOWIE !!! NIE POLECAM tylko strata czasu !!!
          • 29.06.09, 20:44
            Potwierdzam wypowiedzi
            !!!
            Jedna wielka ściema z tą pracą . Byłam na szkoleniu i w ostatni dzień dobrze że
            zrezygnowałam bo okazało się że cała bańka mydlana na temat świetlanej
            przyszłości, dobrych zarobków i możliwości awansu prysła!
            Niby za godz ma sie ok. 9 zł z czego kazdy musi rozmawiac 32 minuty
            minimum...Czy sądzicie że ktoś bedzie chcial gadac z wami 32 minuty bo ja nie
            sadze.Oprócz tego za to dostajecie kase mowia na godz ale umowy sa tylko albo
            umowa o dzielo(czyli o wykonana prace) albo umowa zlecenie!A dlaczego a dlatego
            ze oni nie placa nic za nas co wiecej pobieraja za nas kase!!ponadto jesli
            nawali system to oczywiscie musicie zostac dluzej by odrobic starone godziny...
            Niewiem jak to ogolnie wyglada w pracy ale po szkoleniu tak to mniej wiecej
            wygladalo...osobiscie nie polecam
            • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:31
              bianca black :)

nie pracowalas to sie nie wypowiadaj

przyszlas pewnie na jakies jedno skzolenei organizacyjne :) z ktorego nic nie
              zrozumialas i sie wypowiadasz i udzielasz swoje zle zdanie :)

trzeba bylo porpacowac poznac ludzi poznac szefa zobaczyc jak wogole to wyglada
              od srodka a nie wypowiadac sie i siac panike wsrod moze i przyszlych pracownikow :)

latwo tak przypiac komus zla opinie nnie znajac niczego prawda ??
          • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:29
            zlosnica zmien dilera albo bierz polowe :)

nie wiem jak jest u was na rynku pracy bo nie mieszkam i nie zyje w czestochowie
            :) ale wez pod uwage fakt ze skoro pracujesz czy pracowlaas to wypadlaoby
            pracowac na jakis zasadach a nie piszesz ze cos ci nie pasuje a powiedzialas to
            komus osobiscie czy tylko forum traktujesz do wyzalania sie od innychy ??

moze baletnicy to i rabek u spodnicy przeszkadza

pomysl nad tym :)
    • Gość: pykpykklik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 21:53
      a to z warszawy :
      "Swoisty paradoks firmy raz jesteś n tablicy jako lider a następnie dostajesz
      kopa w t.... i zbieraj się do domu. "
      • Gość: twujstary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.09, 09:59
        ogolnie praca jest kiepska sam pracowalem ponad tydzien i sie zwolnilem na
        poczatku nie mozna liczyc ze sie cokolwiek zarobi jesli trzeba spelnic kilka
        warunkow na projetcie czyli rozmawiac minimum 32 minuty przez godzine, miec
        sprzedaz na poziomie 11% dopiero wtedy zalicza ci platna godzine inaczej robisz
        to charytatywnie lepiej poszukac innej pracy
    • Gość: Ziomalisko_19 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.09, 14:18
      Kasa na czas. Premie jak pracujesz dostaniesz. Fakt czasem jest goraco... i supervisorzy wymagaja. lae lezec chyba tu nie przychodzę. Atmosfera i ludzie wspaniali pozdro dla Kasi Ewy i Agaty
      • Gość: prawnik IP: *.net.stream.pl 30.09.09, 23:07
        Czytam te wszystkie wypowiedzi i bardzo się dziwie wszystkim wpisom, bo tak
        naprawdę nikt z was tam nie pracował co jedynie był na szkoleniu rozmowie czy
        nie wiem gdzie. Ja pracowałem tam około 4 miesięcy i odszedłem tylko dlatego, że
        skończyłem studia i czas było do pracy w zawodzie. Praca ta jest jak każda inna,
        ale od początku. Umowa zlecenie czy umowa o dzieło, cóż dla każdego studenta czy
        kogoś kto się uczy wyjście idealne, nie ciągną składek na ZUS KRUS czy nie
        wiadomo na co, w końcu studia i tak wliczą się w staż pracy więc po co płacić
        składki jak i tak tej kasy za 40 lat nie zobaczysz?
        Nawet jak się nie jest uczniem firma dopłaca połowę składek niech mi ktoś pokaże
        dziś firmę która dołoży ci tyle? Ale jak ktoś woli pracę na pół etatu w sklepie
        jego wybór, cóż umowa o prace.... Sama praca...nie wiem kto i kiedy zobaczył, że
        jak nie masz ECP czy sprzedaży nie zapłacił za to?? nigdy to się nie
        zdarzyło... jak nie masz sprzedaży to masz caochnig, trochę trucia nad uchem,
        ale ludzie w pracy się pracuje, gdzieś robisz na produkcji i masz normę do
        zrobienia, w sklepie masz sprzedać i zrobić utarg, a tutaj masz sprzedać przez
        telefon. Po to są ludzie, którzy pomagają w tym. Zawsze tyle godzin ile jesteś w
        pracy za tyle masz płacone. Kiedyś jak była awaria to były problemy za te
        godziny, ale teraz nawet jak coś jest nie tak, kasa jest za to ile siedzisz w
        pracy. Nawet jak ci nie idzie i tak możesz być 8 czy nawet 9 godzin, nikt nie
        każe iść do domu. Czytam to i się śmieje, ludzie jest bezrobocie nie wiem czego
        oczekujecie, każdy chce być kierownikiem od razu pić kawę i nić nie robić, tak
        się nie da, kto chce pracować ta praca jest dla niego. 8 godzin z czego jest 70
        minut przerwy, a w takim trw 8 godzin przy maszynie 15 minut a spróbuj się
        spóźnić.... a kasa? tutaj 9zł tam 9,05zl tyle, że umowa o prace... Ale jest
        jedno w tej pracy gdzie nie ma nigdzie indziej....ludzie i klimat tej pracy...
        ekipa jest super. Szefowie mają dystans,szczególnie jeden....Jest pełen luz,
        często się wkurzałem na ludzie przez telefon... Nie piszę tego by zachęcić kogoś
        do pracy ale nie nienawidzę kłamstwa i bredni na forum... powiem jedno jak
        chcesz pracować to zarobisz i co ważne kasa zawsze tam była czas.... pozdrawiam
        ekipę było super, imprezki w kuchni i to piwko w sobotę po pracy....
        • Gość: x IP: *.54.174.11.tvksmp.pl 19.10.09, 14:19
          coś nowego w tym temacie? ktoś może mi powiedzieć jak wygląda tam dostosowanie
          grafiku do studiów dziennych? ktoś rozpoczął ostatnio prace bo zdaje się że trwa
          rekrutacja?
        • Gość: Kontofalsky IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.09, 14:11
          Nie polecam pracy w tej firmie:) atmosfera nieprzyjemna supervisiorzy nie do
          zniesienia , jedynie zarobki na jakims poziomie ogolnie jesli chcesz isc tam do
          pracy to lepiej idz zloz cv do jakiegos sklepu w galerii jurajskiej a bedziesz
          zadowolony z tego wyboru zapewniam:)
          • Gość: Jodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.09, 18:44
            Kontofalsky mam pytanie czy Ty w ogóle tam pracowałeś a jak tak to jak długo ?
            bo jeżeli pracowałeś to chyba jesteś z tych ludzi co przychodzą do pracy sobie
            posiedzieć a jak mają pracować to narzekają...

A co do grafiku z tym nie ma problemu ja jestem studentkom i godziny pracy mam
            dostosowane pod studia...

Pracuje tam już kolejny miesiąc i nie narzekam, ja jestem zadowolona... myślę ze
            szczególnie dla osób uczących się jest to praca sam raz... a co najważniejsze
            nie jest to praca fizyczna !!Ja wszystkim co marudzą radzę szorować do innej
            pracy... jak wolicie rozdawać ulotki czy też siedzieć w sklepie od 9 do 21 to
            proszę droga wolna, nikt was nie zmusza do pracy

P.S. a ekipa i atmosfera jest naprawdę ZAJE...fajna :P
            • Gość: bazant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.09, 15:04
              hej ja ide w poniedzialek na szkolenie ktos mi napisze ale tak szczerze czy warto??
              pozdrawiam;)
            • Gość: izka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.09, 23:11
              hej czy siedziba tellcenter w którym pracujesz to ta na Dąbrowskiego? jeśli
              można spytać? Jestem także studentkom i chciałam zapytać czy ta praca byłaby
              dobra na moją pierwsza pracę? Ile godzin tygodniowo wyrabiasz? I czy dużo można
              sobie "dorobić" ? Wystarczy wysłać cv na maila?
            • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 13:57
              witam. Ja w Telbridge pracuje o niecalego miesiaca i jest tak jak tu piszecie.
              Jednego dnia jestem na tablicy jako najlepsza a drugiego biora mnie na odsluchy
              zebym nauczyla sie czegos od ludzi, ktorzy sprzedali mniej lub mieli gorsze ecp
              niz ja poprzedniego dnia. Poza tym zero motywacji do pracy a superliderzy dra
              sie zeby skuteczniej spzredawac! Niech sami usiada na sluchawkach i pokaza czy
              sa warci na tyle na ile sie kreuja. Jednak w Czestochowie nie ma pracy , wiec
              warto isc tam gdzie ona jest, a tam jest. Rotacje sa nieustannie i
              gwarantuje-nie zwolnia Was...sami odejdziecie!!!!!! Wesolych Swiat.
              • Gość: kiedy w kasieForsA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 19:23
                haha a nie mówiłam,
                tA firma utrzymuje się ze sprzedaży produktów, za które wy dostajecie śmieszne
                pieniądze, oni ogromne, dlatego kasa jest na czas
                • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.09, 13:29
                  co pracowales w Telbridge , ze tak piszesz ze oni maja z tego niewiadomo jak
                  wielkie korzysci ?
                  • Gość: kiedy w kasieForsA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.09, 10:13
                    a co z sufitu wzięłam? he?kropka
                    • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.09, 19:55
                      ale nie pracujesz juz tam? Kurde dzisiaj to przeszli samych siebie...w ogole to
                      tydzien zaczynaja od odpie... wszystkich, jak milo. A jednego chlopaka wzieli
                      na godzinna rozmowe bo powiedzial facetowi przez telefon za szybko o czyms co
                      mial powiedziec pod koniec rozmowy. Stracil motywacje a byl jeszcze pare dni
                      temu najlepszy z grupy! Odeszlas stamtad juz?
                      • Gość: lewi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 22:35
                        Prawda żenująca sytuacja ale czego sie można spodziewać po ludziach??
                        • Gość: gdy w kasiefForsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 11:15
                          czasem w życiu są takie sytuacje, że trzeba zacisnąć zęby i pięści i dla tych
                          marnych groszy tam pozostać, ale wszystko ma swoje granice.Powiadam
                          wszystko!powodzenia pracownicy telbridga za zamkniętymi drzwiami ...
                          • Gość: TP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 22:45
                            Witam serdecznie , ja akurat nie pracuje w firmie telbridge ale w innej
                            firmie która jest jedna z najwiekszych firm telekomunikacyjnych ,jezeli
                            chodzi o prace telemarketera zarobki sa miedzy 7-9 zł brutto , atmosfera
                            bardzo podobna , często tydzien zaczyna sie od
                            przyslowiowych ,,zjeb...'' .Pracownicy owej fimry ktorzy sa
                            odpowiedzialni za sprzedaz telefoniczna sa zatrudniani na 1/4 etatu ,
                            przykladowo w miesiącu grudniu sredni zarobek TM netto wynosił okolo
                            800 zl, nie ma mowy o premiach sprzedazowych .podsumowując moja
                            wypowiedz jestem zdania ze nastały złe czasy dla przedstawicieli ,
                            telemarketerów branzy bankowej , telekomunikacyjnej itp.duże zarobki
                            możemy otrzymac w branzy farmaceutycznej , medycznej.
                            P.S nie jestem zadnym trenerem , osobą na wyzszym szczeblu w firmie
                            telbridge.Pozdrawiam was i zycze wytrwałości w pracy.

• Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 11:16
                              masz racje, nastaly zle czasy dla przedstawicieli takich firm. Nic sie na to nie
                              poradzi, najgorsze jest to ze zwykli agenci sa w porzadku wobec swoich
                              pracodawcow a pracodawcy w zadnym stopniu nie odwdzieczaja sie nam. Ale trzeba
                              to przezyc...oby do wiosny...moze bedzie w koncu jakas normalna praca :)
                              Pozdrawiam wszystkich
        • Gość: WR IP: *.ats.pl 15.05.10, 02:35
          prawnik w 100% sie z toba zgadzam :) ze na forum wypowiadaja sie ludzie jedynie
          co przyszli na szkolenie i wogole nie pracowali i nie poznali ekipy czy
          atmosfery w pracy :)

Radom ma jedno z najwiekszych bezropoci w regionie a ludziom widocnzie sie w
          dupce poprzewracalo i od razu chcieliby wydawac rozkazy

moze wiecej samokrytyki ludzie a mnie pozerstwa i zadzierania noska :)

pozdrawiam EKIPE Z RADOMIA
          • Gość: Basta! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.10, 18:24
            Śledzę to forum już od jakiegoś czasu i muszę stwierdzić, że WR ma absolutną rację. Nie ma pracy w tym cholernym Radomiu, w Telbridge pensja jest na czas, płaca jest bardzo dobra (znacznie wyższa niż np. w spożywczaku czy na kasie w supermarkecie). Widzę jednak, że niektórych myślenie boli i nie chce się pracować. Niektórzy mówią, że praca jest monotonna. Jak tak myślicie to spójrzcie na grabarza. Ten to ma przesrane. A i zarabia znacznie mniej. Kadra jest w porządku. Ostatnio doszło nawet kilka nowych twarzy na projekt i z tego co widzę to już się zaaklimatyzowali. Jeżeli dla kogoś "przyzwoitą" pensją jest 5000zł na rękę to rzeczywiście - nie ma kokosów. Każdy kto ma choć odrobinę motywacji i potrafi pracować na rzecz grupy a nie tylko dla siebie, znajdzie dobrą pracę w Telbridge. Pozdrawiam Was wszystkich.
            • Gość: Grabarz IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 08.04.11, 09:38
              Userze Basta, jak widzę takie wpisy to tylko podpinam to pod dziobanie... Może pracowałeś w supermarkecie jak i spożywczaku no to możesz porównywać zarobki w telbridge. Wiesz ile zarabia grabarz?! To już Ci odpowiadam: -Grabarz za wykopanie jednego dołu dostaje na rękę tyle co większość telemarketerów za cały miesiąc w telbridge... Może praca jest nie fizyczna tak jak w markecie czy spożywczaku, ale kasy dużo większej spodziewać się nie można.
              • Gość: ex agentka IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 11.04.11, 21:23
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: Córka Grabarza IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 16.04.11, 18:29
                  Tutaj jest w sednie opisanym sens.
                  Osoba taka jak sUperVisor, musiała dostać tą pozycję w przypadkowy sposób i nie ma pojęcia o marketingU!(szkoła, może góra podstawowa)... Niektóre takie osoby są warte ponagłego wydalenia na pole ziemniaków bądz przetwórstwa chipsów. Darcie "RYJA" to nie wspomnę, że to mobing, a jej kultura osobista wymaga Relanium("ku...ca" z oczu jej strzela)...... Swoją prymitywną kulturą jak i osobowością próbują ukształtowywać wyjadaczy... Szkoda i wielki żal, że firma o tak wysokim statusie, jest demotywowana przez osoby znerwicowane o tak niskim poziomie inteligencji, nie wykształcone w tym kierunku.<tyczy się to nie wszystkich). Mam nadzieję, że powiększymy wyniki po przez reorganizację wśród supervisorów, którzy kompletnie nie czują czaczy i przekazują własne, prywatne probremy na innych w czasie pracy. Miałam chęci, a w poniedziałek będę zarabiała 2x tyle co supervisor :P (/pofatyguję się z pismem w górę...)
            • Gość: pytanie z cz-wy IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.11, 21:12
              ja pracuję od całkiem niedawna w oddziale w Cz-wie i to co się tu dzieje przechodzi wszystkie oczekiwania. W związku z tym mam kilka pytań:
              -czy u Was non stop są też bezpłatne szkolenia?
              -czy traktują Was jak zwierzęta ?
              -czy grafik FAKTYCZNIE jest elastyczny ?
              - czy kilka razy w tygodniu wchodzi nowy produkt?
              -jest jeszcze wiele tych czy....
              Może wygląda to jak test dla umysłowo chorych albo delikatnie upośledzonych - ale po kilku tygodniach pracy w tej firmie tak właśnie można się poczuć niestety. Bo jak tu normalnie pracować i wykazać się gdy tak naprawdę nie możesz pracować tyle ile byś chciał, bo masz szkolenie, albo komputer się zawiesza .....
              Proszę więc o odpowiedź i pozdrawiam
    • Gość: magda IP: *.net.stream.pl 16.01.10, 22:02
      Każdy to mówi, każdy się boi opowiem mam historię. Pracujesz jest git, aż nagle
      bum wpada ona bo raz na 8 godzin nie gadasz darcie m... i już celownik i
      codziennie darcie... Pracownicy!!! Dość!!! Wasze wpisy od teraz z wnioskiem o
      odejście kierownika oddziału dadzą siłę przebicia!!! niech prawda wyjdzie na
      jaw!!! Opiszcie sytuacje prawdę o kierowniku tej placówki a każdy głos przybliży
      ją o odejście!!! Kto jest ze mną???
      • Gość: gdy w kasieForsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.10, 23:26
        po co wniosek na forum, sami zbierzcie się i pogadajcie z kims wyzej postawionym
        od niej, moze to niewiele przyniesc, ale pamiętajcie ona jest jedna a Was bardzo
        wiele, jesli sie zbuntujecie...
        Jednak ja i tak słabo w to wierzę bo ma szerokie poparcie , poza tym Ci z
        Radomia tez nie są lepsi( na wierzchu usmichy, ale tak naprawde obrabiaja wam d..)
        chyba ze podzielicie los tych co nie wytrzymali ciśnienia i pokażecie ze macie
        godność ze macie honor , a byli tacy co się cenili i maja spokój ha
        i tylko zal mi nowych.........
        • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.10, 10:30
          no nie spodziewalam sie takiego odezwu na moje slowa, milo mi:) Wniosek nic nie
          da, my nie mamy zadnych praw i zwolnic nas moga o to ze zle sie usmiechneliscie
          do niej. Napisze za co mnie podala do zwolnienia ale jutro, bo mam zamiar ja
          uprzedzic. Odejde z hukiem i z wielkim spokojem powiem jej pare slow ktore wejda
          jej w piety. A o co tu walczyc o 600 czy 800 zl miesiecznie za najlepsze
          wyniki? Brak kwalifikacji nie upowaznia jej do traktowania ludzi jak smieci.
          • Gość: dorota IP: *.bb.online.no 17.01.10, 13:26
            karin jest dużo w tym popapranym mieście, dajcie jej nazwisko i zobaczycie
            będzie po sprawie
            • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.10, 16:07
              Karina Mojsiej! Zobaczcie sobie na naszej klasie a w miejscowosc wpiszcie
              czestochowa/pionki
              • Gość: dorota IP: *.bb.online.no 17.01.10, 16:22
                a to panienka nie od nas, dlatego taka
                • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.10, 16:59
                  nie od nas czyli nie od kogo? Nie z Radomia? Bo ja caly czas pisze o Telbridge w
                  Czestochowie. A Doroto jestes agentka w tej firmie czy wyzej?
                  • Gość: dorota IP: *.bb.online.no 17.01.10, 17:32
                    nie od nas, czyli nie jest mieszkanką częstochowy. dotarło ???
                    • Gość: dorota IP: *.bb.online.no 17.01.10, 17:33
                      a całą tę firmę mam gdzieś
                      • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.10, 18:07
                        tak dotarlo!!!
                        • Gość: gdy w kasieForsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.10, 23:28
                          no i co Kropka poszło jej w piety?
                          ciekawe co to bedzie
                          • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.10, 09:56
                            pewnie ze poszlo ! :) a malo tego to jakie forum dyskusyjne sie zrobilo w
                            firmie! Wreszcie zaczyna cos sie dziac! Polecam wszystkim pisanie na tej stronie
                            bo wszyscy to czytaja i chociaz cos sie dzieje w koncu, jakas odmiana. Nawet
                            jest milo..pewnie niedlugo ale dobre i tyle. Nikt nie chce byc traktowany jak
                            maszyny...i akurat to sie nie zmienilo ale jest lepiej niz bylo :) Powodzenia
                            wszystkim zycze kto chce wstapic do naszej sekty :)))
                            • Gość: daria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.10, 20:55
                              to ponawiam pytanie :P chciałam zapytać czy ta praca byłaby
                              dobra na moją pierwsza pracę? Ile godzin tygodniowo wyrabiasz? I czy dużo można
                              sobie "dorobić" ? Ja chciałam dorywczo na godziny między zajęciami czy coś ...
                              Wystarczy wysłać cv na maila? I jaki jest w ogóle zakres obowiązków? trzeba
                              namawiać ludzi do kupna czegoś? czy tylko konsultacje odnośnie jakichś
                              produktów? prosze o odpowiedz
                              • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.10, 23:15
                                CZesc Daria. Wyslij cv i wszystkiego sie dowiesz na miejscu. Ja moge Ci tylko
                                tyle powiedziec ze kazdy agent szuka innej pracy. Musisz miec codziennie
                                sprzedaze a nie jakies konsultacje. Moze dla Ciebie to dobre rozwiazanie, obys
                                nie miala do czynienia z kioerowniczka... Zycze powodzenia i mocnych nerwow!!!
                                • Gość: realistka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 16:55
                                  Kropka Ty wiesz co to w ogóle znaczy "sekta" ?!

Ludzie jak zwykle mocni w gębie na forum a przyjdzie co do czego to tak samo
                                  "ładnie się uśmiechacie"...Nikt przecież nie karze wam pracować, nikt was do
                                  tego nie zmusza ! a jak tak marudzicie to polecam Wam iść do pracy do jakieś
                                  fabryki...
                                  i zrozumcie jedno nie jesteście już DZIEĆMI i NIKT i NIGDZIE nie będzie Was
                                  głaskać po główce i mówić BĘDZIE DOBRZE !!!
                                  • Gość: realistka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 16:57
                                    i jeszcze jedno jeżeli podajecie kogokolwiek nazwisko PODAJCIE TEŻ SWOJE !!!
                                    • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 17:12
                                      lepiej pracuj sobie w tej swojej fabryce!
                                      • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 23.01.10, 21:33
                                        Proponuje kropce aby sie ujawnila, aby podalaa swoje imie i nazwisko, skoro
                                        potrafisz kolezanko obsmarowac jakakolwiek osobe, podac jej dane, czemu nie
                                        podasz swoich, z punktu widzenia prawnego jest to scigane przez paragrafy i
                                        zastanowil bym sie bardzo gleboko czy sie nie boisz o swoje 4 litery, predzej
                                        czy pozniej za slowa trzeba bezie zaplacic i oby Pani kierowniczka miala na tyle
                                        dobre serce zeby
                                        po pierwsze - nie wyrzucila Cie z pracy
                                        po drugie - nie zalozyla sprawy - bardzo gleboko bym sie nad tym zastanowil
                                        a po trzecie - czy masz jakiekolwiek dowody na swoje slowa

Pozdrawiam
                                      • Gość: gdy w kasieForsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 23:34
                                        uff na szczęście nie trzeba
                                        ale kropka ma rację a "realistka" to tzw. telbridżystka wpatrzona w telbridge
                                        jak w we wlasne miasto z ktorego pochodzi
                                        • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 24.01.10, 11:21
                                          na prawde nie wiem i nie znam waszej sytuacji, poprostu pisze jak to wyglada z
                                          prawnego punktu widzenia, kropka za podanie danych osobowych moze miec ogromne
                                          problemy, a internet juz nie jest taki anonimowy jak kiedys :/
                                          no nic mam nadzieje ze jakos rozejdzie sie po kosciach i ze Pani kierowniczka
                                          jesli czyta to forum nie zrobi jakiegos wielkiego rumoru z tego tematu

Pozdrawiam
                                    • Gość: gdy w kasieForsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 23:28
                                      uff na szczęście nie trzeba
                                      ale kropka ma rację a "realistka" to tzw. telbridżystka wpatrzona w telbridge
                                      jak w we wlasne miasto z ktorego pochodzi
                                  • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 17:10
                                    a Ty realistko skad sie urwalas!!!!????
                                  • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 17:11
                                    a Ty realistko skad sie urwalas?
                                    • Gość: dorota IP: *.bb.online.no 23.01.10, 21:17
                                      a po co swoje, przecież my nikogo nie gnębimy. w pierdołach międzysąsiedzkich,
                                      to umiecie obgadać każdego personalnie, a tu nieuzasadniona konspiracja
                                      • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 18:47
                                        panie kropek! Za bardzo sie pan przejmuje forami! Co niektorzy powinni sie
                                        zastanowic po co sa fora internetowe . Pisalam o realnej sytuacji w tej firmie i
                                        jesli chce tam ktos zawitac to droga wolna. Nie weszlam na forum zeby wychwalac
                                        ta firemke po niebiosa bo na to nie zasluguje. A jak chcesz mnie straszyc prawem
                                        to moze sam zaloz mi jakas sprawe, pobawimy sie w sad!
                                        • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 25.01.10, 23:22
                                          Dziewczynko droga, nie mam czasu sie z toba bawic a to forum juz troszeczke
                                          sledze i akurat Twoje zachowanie jest karygodne, forum jest po to zeby wyrazac
                                          swoje zdanie a nie zeby naskakiwac na osoby publiczne, tak Pani Kierowniczka w
                                          Twojej firmie jest osoba publiczna, jestes dla mnie za chuda w uszach i z laski
                                          swojej nie strasz mnie bo tego strasznie nie lubie :/ staralem Ci sie pomoc,
                                          niestety nie ma po co, jestes za glupia i za butna ( przepraszam jesli ktoregos
                                          slowa nie rozumiesz - www.google.pl ) mam nadzieje ze Pani Kierownik jednak
                                          czyta to forum i zrobi z Toba to co ja na jej miejscu, zgloszenie do prokuratury
                                          o podaniu danych bez mojej ( w tym wypadku Pani Kierownik ) wiedzy. Zaufaj mi
                                          inaczej bedziesz spiewac jesli Ona to zrobi, a jesli czyta to forum to juz
                                          pewnie wie z kim ma doczynienia, zreszta nie jest sie ciezko domyslec jesli
                                          podajesz od ilu pracujesz itd itp, druga sprawa jesli ci sie tam nie podoba to
                                          po co tam pracujesz ??

Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie wejdziesz ze mna droga kolezanko w polemike bo
                                          moze sie to dla Ciebie zle skonczyc
                                          • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 18:37
                                            widze ze uwielbiasz straszyc. Jak nie prawo to teraz moze sie to dla mnie zle
                                            skonczyc. Juz napisalam co masz zrobic wiec smialo, widac ze nie masz lepszych
                                            zajec. A tak w ogole to skad przypuszczenia ze ja tam pracuje? nadal?
                                          • Gość: DAMIANO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 18:45
                                            kropek! jakim Ty jestes idiotą! Chyba sam nie zdajesz sobie z tego sprawy!!!
                                            • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 26.01.10, 19:06
                                              tak jak piszesz Damiano, jednak to nie ja bede mial klopoty z prawem za
                                              podawanie danych personalnych osoby publicznej tylko kropka, wiec zegnam i mam
                                              nadzieje ze bez odbioru
                                              • Gość: up IP: 31.42.1.* 29.11.11, 20:53
                                                up
                                            • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.10, 08:04
                                              jak milo ze nie wszyscy przeciwko mnie :)
                                        • Gość: ... IP: 31.42.2.* 19.01.12, 13:47
                                          ...
                                      • Gość: realistka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 18:51
                                        jeszcze raz pozwolę sobie zacytować siebie bo widzę że co nie którzy mają
                                        problem z czytaniem ze zrozumieniem (oj nie ładnie bo tego uczyli w
                                        podstawówce)i tym razem radzę przeczytać uważnie:
                                        " Ludzie jak zwykle mocni w gębie na forum a przyjdzie co do czego to tak samo
                                        "ładnie się uśmiechacie"...Nikt przecież nie karze wam pracować, nikt was do
                                        tego nie zmusza ! a jak tak marudzicie to polecam Wam iść do pracy do jakieś
                                        fabryki...
                                        i zrozumcie jedno nie jesteście już DZIEĆMI i NIKT i NIGDZIE nie będzie Was
                                        głaskać po główce i mówić BĘDZIE DOBRZE !!!"

no a teraz odnośnie waszego pytania: pracowałam w Telbridge już nie pracuje i
                                        dlatego że po prostu znalazłam sobie coś dla mnie odpowiedniejszego... i nie tak
                                        jak np. "Kropka" narzekałam i obgadywałam ludzi na forum a nadal robi ładną minę
                                        w pracy...ludzie weźcie trochę
                                        zastanówcie się nad sobą i nie zachowujcie jak dzieci z przedszkola " Mamo on mi
                                        zabrał samochodzik... łeeee ;( "
                                        • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 18:58
                                          realistko po co Ty weszlas na to forum? Zeby krytykowac ludzi ze krytykuja ta
                                          firme? Czy jestes ich adwokatem? Po co sa fora Twoim zdaniem? Mozesz mi to
                                          wyjasnic? Bo bardzo madra jestes widze. A ja glupia , wiec naucz mnie czegos.
                                          • Gość: realistka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.10, 21:59
                                            Kropka już pędzę z odpowiedzią na Twoje pytanie...
                                            Forum jest miejscem gdzie wymienia się zdania na jakiś temat...
                                            Tak się składa że ten temat powstał z konkretnego powodu (przypominam wszystkim)
                                            dziewczyna zapytała "co sądzicie i czy warto" więc kropka wystarczy napisać co
                                            sądzisz o tej firmie i tyle...

po czym Wy ludzie zaczynacie jakieś beznadziejne gadki,użalania się nad sobą,
                                            nie wspominając o podaniu nazwiska...

Żaden ze mnie adwokat i nie próbuje zmienisz waszej opinii przecież każdy ma do
                                            tego prawo ale Wy też uszanujcie to i dajcie możliwość wyrobić innym swoje
                                            zdanie na ten temat i też nie negujcie jak ktoś ma dobrą opinię
                                            • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.10, 08:35
                                              dobra realistko. Ja juz sie nie bedze wypowiadac na temat tej firmy. Bylam zla
                                              niemilosiernie wiec napisalam co mysle, juz dawno mnie ta firma nie dotyczy wiec
                                              budujcie sobie tu nadal swoja opinie. Moze sie tam zmieni, ciekawe jakie beda
                                              komentarze za pol roku, chetnie tu za wlasnie taki czas zajrze i zobacze. Pewnie
                                              nic juz nie napisze bo :) wszyscy mnie tu nienawidza. Pozdrawiam!
                                              • Gość: kropek IP: 109.243.164.* 29.01.10, 08:53
                                                kropka - zdanie do Ciebie - przeczytaj moj pierwsz czy drugi post w tym temacie
                                                i zobacz czy Ci od poczatku zyczylem zle, jestes osoba ograniczona emocjonalnie,
                                                uwazasz konstruktywna uwage w Twoim kierunku jako atak na Ciebie, wiecej nie mam
                                                ochoty z Toba duskutowac, wybacz, aha jeszcze jedno, piszac na kogos nie ze
                                                swojego ip robisz jemu problem, widac jaka jestes odwazna osoba :-) pogratulowac
                                                odwagi nic wiecej :-)

1puma1 - nie nigdy tam nie pracowalem i nie mam zamiaru, poprostu zrazilo mnie o
                                                co kropka wypisuje na forum publicznym, tj podawanie danych swojej kierowniczki,
                                                wyzwiska od najgorszych ( ten post zostal dzieki bogu skasowany przez moderatora
                                                ) itd itp

przeczytajcie co pisze realistka - do czego jest forum i o czym na poczatku byl
                                                ten temat,
                                                • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.10, 16:57
                                                  kropek wez Ty sie ode mnie w koncu odwal co! Sam jestes ograniczony i nie rob tu
                                                  z siebie niewiadomo kogo. Juz wystarczajaco na moj temat napisales. Skoro tam
                                                  nie pracujesz i nie pracowales to chyba masz mnostwo czasu zeby wchodzic na fora
                                                  , ktore w ogole nie sa Ci do niczego potrzebne. Ale tak to jest gdy ma sie za
                                                  duzo czasu i malo pomyslow na zycie!
                                                  • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 01.02.10, 14:21
                                                    chciala bys miec kolezanko tele pomyslow a przy tym tyle czasu wolnego co ja :D

Pozdrawiam klase robotnicza
                                                  • Gość: Beti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.10, 16:33
                                                    Najlepsze w tej pracy to jest to że ludzie którzy tam pracują są zarąbiści
                                                    uwielbiam wszystkich no poza panią K....:)
                                                  • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.10, 17:34
                                                    wejdzcie sobie wszyscy na forum dyskus.telbridge w Radomiu. Zaluje ze mnie tam
                                                    jeszcze nie bylo do tej pory :) I juz nie bedzie bo znowu ktos mnie opieprzy za
                                                    zle opinie na temat firmy. Wniosek jest jeden-ludzie z Czestochowy sa
                                                    szczesliwi :) praktycznie wszystkie opinie pozytywne i sami adwokaci albo
                                                    mądralińscy (pozdrawiam kropka w szczegolnosci!)A tam realisci. I nie znaczy ze
                                                    w Radomiu maja gorzej, tylko wiecej chyba widza i dostrzegaja.
                                                  • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 05.02.10, 13:12
                                                    Ja to Cie droga kolezanko ( kropka ) mam w glebokim powazaniu, jesli nie
                                                    rozumiesz swojego bledy to ja Cie prostowac nie bede, napisalem to co napisale,
                                                    nie atakowalem Cie od poczatku moje przygody z tym tematem, szkoda ze widzialas
                                                    to inaczej, a co sie tyczy waszej firmy, widzialem ostatnio do niej drzwi jak
                                                    szedlem w jandarze na pietro wyzej zalatwiac swoje sprawy, niezle, masywne,
                                                    chyba specjalnie takie, zeby nie bylo slychac krzykow Waszych i Pani Kierownik :)

Pozdrawiam
                                                  • Gość: Zainteresowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.10, 18:41
                                                    Cześć, czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytania:
                                                    ile można miesięcznie zarobić w tej pracy pracując 8 h dziennie przez 5 dni?, czy są jakieś szkolenia? czy po szkoleniu trzeba podpisywać jakieś zobowiązania ile trzeba pracować w firmie? Wiem że są takie foirmy że po szkoleniu trzeba min 3 m pracować inaczej obarczają Cię kosztem szkolenia. Jak wyglądają te szkolenia jeżeli chodzi o stronę finansową, trzeba im coś płacić a może to oni płacą i najważniejsze ile trwają? Pytam bo spotkałem się w jednej z firm że trzeba było uiszczać koszty szkolenia i jakiegoś egzaminu. Czy mozna tą pracę traktować jako coś na stałe. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek inforamcje bo zamierzam tam wysłać swoje CV. PZDR
                                                  • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.10, 12:58
                                                    a ja Ciebie drogi kolego w jeszcze wiekszym powazaniu mam Ciebie! A co do
                                                    pytania od zainteresowanego, to szkolenia sa bezplatne i trwaja tydzien. Nie
                                                    masz zadnej umowy lojalnosciowej i mozesz zrezygnowac kiedy chcesz. To nie
                                                    eniro! bo pewnie o tej firmie pisales. zarobisz ok 700 zl lub 800 jak bedziesz
                                                    pracowal 8 godz.i 5 dni w tyg. Ale weekendy tez musisz pracowac! chociaz 2
                                                    soboty w miesiacu. Traktuj ta prace jako przezimowanie i oby do wiosny! Ja juz
                                                    mam lepsza prace i 2 razy wiecej zarabiam ale szukalam nieustannie. Powodzenia!!!
                                        • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.10, 11:40
                                          tak...
                                      • Gość: up IP: 31.42.2.* 27.05.11, 23:56
                                        up
                              • Gość: up IP: 31.42.1.* 04.05.12, 23:32
                                Up
                            • 07.04.10, 13:30
                              hej, sluchajcie bylem na rozmowie i jak to na rozmowie calkiem spoko. ale
                              powiedzcie mi jak ta praca wyglada w pracktyce i realich? czyli jaka jest sznasa
                              nie wygadania tych min 32 minut na h jak srednio z kasa itp itp pozdro pracowac
                              czy nei ma sensu?
                              • Gość: odpowiedz-NIE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 21:59
                                wszystkich ktorych szukaja pracy w tej firmie serdecznie pozdrawiam! I tak
                                odejdziecie. Pracowac tam kilka miesiecy to prawdziwy hart-cor! ale skoro
                                chcecie byc bardziej odporni na stres w pozniejszych pracach to sprobujcie
                                szczescia w Telbridge!!!:) Osobiscie nie polecam, wrecz odradzam. Strata czasu
                                a kasa...wiecej pod Jasna Gora zarobicie od zyczliwych ludzi:)
                      • Gość: marek IP: 31.42.2.* 12.08.11, 14:54
                        :)
                    • Gość: marek IP: 31.42.2.* 31.05.11, 09:50
                      eee tam
        • Gość: Beti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.10, 14:38
          A ja wam powiem tak, pracowałam tam przez pół roku, zwolniłam się
          tylko dlatego, że znalazłam inną pracę powiedzmy, że lepszą, ale
          mniejsza o to. Ludzie w Telbridge są świetni, zgrani wiadomo, że
          zawsze się trafi komuś gorszy dzień i pokrzyczy, praca jak każda
          inna nie obijamy sie tylko pracujemy, chcesz mieć wyniki musisz
          rozmawiać:) ja wyniosłam z tamtąd ogromne doświadczenie i jestem
          zadowolona, pozdrawiam ekipe z Częstochowskiego Telbridga:)
        • Gość: gość20 IP: *.159.48.135.static.crowley.pl 11.09.10, 12:57
          hej ;) pracuję w tej firmie ponad miesiąc, na zarobki raczej nie można narzekać, bo jak sie człowiek postara to ładną premie sobie ustuka ;p ale atmosfera w pracy różna.. niektórzy supervaisorzy tak się obnoszą ze swoim stanowiskiem, że aż żal.. jak ci średnio nieraz idzie to idziesz na odsłuch i siedzisz po 1,5 godziny za darmo a i tak to ci nic nie daje.. a nie daj Boże jak podpadniesz bo się odezwiesz, że wolisz iść do domu niż siedzieć za darmo w pracy to masz przejebane.. jak tylko ci idzie słabiej to cie po 3 godzinach do domu wysyłaja. a jak chcesz wyjść ze 2 godziny wcześniej bo ci naprawde ważna sprawa wypadła to wielki problem bo niby juz inni sobie często wolne biorą. i z wielką łaską pozwalają ci wyjść pod warunkiem że sprzedaż bedzie dobra.
          stoją nieraz nad tobą i każa ci cisnąć tych ludzi, a to w niektórych przypadkach i tak nic nie daje, bo ludzie cie tylko od wariatów wyzywają. a jak ci ktoś drze mordę za uchem to ciężko nawet pracować.. ;/
          powiem tak szczerze, że praca nawet dobrze płatna, ale trzeba mieć mocne nerwy i olewać to jak cię ktoś opieprza, bo tak na dłuższą metę to nie da się tego wytrzymać. ale jak ktoś szuka pracy na wakacje lub na krótki okres to nieźle można zarobić. ale po kilku miesiącach to kazdy spier...
    • Gość: kajtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 21:18
      Tutaj macie linka do pracy telbridge! Osobiscie nie polecam tej firmy.. dużo ludzi się skarży na temat tej firmy, zrywane umowy z byle jakiego powodu!

www.TelbridgePolska.pl
      • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 21:40
        i wreszcie porządny glos w dyskusji!
        • Gość: ccc IP: *.bb.online.no 26.01.10, 14:25
          a ty kropek nie fikaj
          • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 26.01.10, 17:45
            cena czyni cuda :-) ok, wystraszyles badz wystraszylas mnie :/ poddaje sie, nie
            bij :/ masakra
            • Gość: .... IP: *.bb.online.no 28.01.10, 13:45
              pedał ?
              • Gość: krakers IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.10, 21:35
                Prawda jest taka że tym co się praca podoba nie wypowiadają się na
                forum. Piszą tu tylko Ci co boją się powiedzieć coś osobiście, o
                swoich problemach trzeba rozmawiać a nie chować głowy w piasek.
                Ja pracuje tam jakiś czas i w porównaniu do innych firm gdzie
                pracowałem nie jest źle. Ważny jest kompromis, ja tam z kierowniczką
                umiem się dogadać, wiadomo szef jakt to szef zawsze musi mieć jakieś
                ale ...
    • 01.02.10, 17:05
      Zapraszam na stronę :
      Pomysły na biznes , Dotacje dla Firm ( wnioski Online ) -decyzja w 30dni , Praca
      Zagraniczna , zakładanie firm , Emerytury , Zakup/Sprzedaż Akcji !

www.pomysl-biznes.com.pl
    • Gość: ja IP: *.anonymouse.org 14.02.10, 19:28
      Praca dobra dla osób, które nie muszą płacić składek, np. studenci, bo jeżeli
      muszą, to zostaje im ok. 6,23 na rękę. Nigdy nie wiesz czy idąc do pracy
      będziesz pracować a tym samym czy zarobisz. Jeżeli są jakieś awarie to nie
      informują o tym, tylko robią oczywiście bezpłatne szkolenia, które nie dają
      konkretnych odpowiedzi na problemy, z jakimi się spotyka podczas rozmów, czyli w
      kółko bezsensowne marnowanie czasu.

Górnolotne stwierdzenia na szkoleniu przed przyjęciem do pracy ma się nijak do
      rzeczywistości. Nie działamy na rzecz firmy, której sprzedajemy produkty. Mamy
      je sprzedać, nie ważne jakim kosztem. Inteligentni agenci wiedzą o czym mówię.
      Najlepszym rozwiązaniem jest, gdy klient rzuci słuchawką, bo przecież "WSZYSCY
      KLIENCI TO IDIOCI"-i tak mamy ich traktować, to hasło Pana Adriana. I taki
      bezmózg szkoli sprzedawców... brak słów. I ta blondynka - dwulicowa suka.

A rudej z coachingu nie określę, bo wszyscy wiedzą jaki jest stereotyp na temat
      tego koloru włosów. W tym przypadku, niestety 100% prawda.

I supervisor Marcin- ciąąągle dłubiący w nosie, z obślinionym ustami... wydaje
      mu się, że jest najbardziej przenikliwą osobą na świecie. hahaha.

I Karina, która uważa, że jej stanowisko jest szczytem marzeń wszystkich.

I oczywiście nie wiadomo jak system liczy, ponieważ ilość przepracowanych godzin
      różni się na niekorzyść pracownika nawet z wpisami do ewidencji... A system ma
      zawsze racje. To już paranoja.

Jeżeli nie masz sumienia i nie musisz z tej pracy zapłacić rachunków - ta praca
      jest właśnie dla Ciebie.
      • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 18:36
        hehe :) wreszcie ktos jest tu szczery, oprocz mnie! Co do Marcina to mam
        odmienne zdanie, ale fakt, ma wszystko w nosie:))) Tylko uważaj kolego bo zaraz
        zjawi sie tu fura adwokatow !!!!!!!!! ( Przygarnij kropka :) gdzie jestes!????)
        • Gość: gdyWkasieForsa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.10, 22:46
          hahahhaha no nie mogę dziękuję przedmówcy, który tak dogłebnie
          zgłebił temat. Niezły miałem ubaw, w pełni sie zgadzam równiez co do
          obślinionego hahaha
          • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.10, 20:37
            A ja sie nie zgadzam co do Marcina! I musze stanac w jego obronie. Jest
            najbardziej w porzadku ze wszystkich , ktorzy tam pracuja. Nigdy nikogo nie
            opie...l a ze ma wszystko w dupie to dziala tylko na jego korzysc, bo wlasnie
            tak nalezy taraktowac ta prace jak on ja traktuje! Co do reszty, czyli Olka,
            Karina, Marta to zgadzam sie w zupelnosci! A Adrian juz tam nie pracuje, ale tez
            nie byl zly, tylko bal sie Kariny!!! :)
      • Gość: abra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.10, 21:22
        JA TEZ SIĘ NIE ZGADZAM Z WPISEM OSOBNIKA "JA".
        Adrian - sympatyczny,
        Blondynka- inteligenta, miła, konkretna i stanowcza.
        Marcin-może być,
        Ruda -jaka ruda??? chyba ktoś jest daltonistką!

Pozdrawiam Ekipę telbridgowską.
        • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 08:55
          ale abra!ja sie zgadzam z wpisem osobnika ja :) oprocz opinii na temat Marcina.
          a co do reszty pan ja ma racje, popieram!!!
          • Gość: Agentka IP: *.2.8.150.tvksmp.pl 19.02.10, 19:23
            Zapraszam osobnika "Ja" żeby to wszytko powiedział osobiście a nie
            krył się na forum. Jak masz jaja to je pokaż, bo jak na razie to
            jesteś tchórzem, któremu brak odwagi. Anonimowym każdy może być,
            pokaż klasę i powiedz to prosto w oczy.
            • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 22:22
              ty Agentko Ty tak sie nie wkrecaj w to co inni pisza bo nic Ci to nie da.
              Osobnik ja-wykazal sie odwaga i szczeroscia i to jest cenne. Jezeli jestes
              mlodym narybkiem w tej pracy to nie dziwie sie ze Ci sie tam podoba....no chyba
              ze jestes osoba opisywana przez oswobnika ja!Ogolnie rzecz biorac nawet jesli
              powie Ci to prosto w oczy to i tak nie bedzie wiedzial komu to ma powiedziec a
              na forum nie bedzie robil z siebie idioty, poniewaz czesc z tych agentow nie
              czyta tego forum! w kazdym razie i tam go szanuje za szczerosc, bo inni pisza tu
              same bzdury lub zadawaja pytania .
          • Gość: ja IP: *.anonymouse.org 21.02.10, 13:31
            Rzeczywiście chyba mam problem z kolorami. Jeżeli Marta (chyba nie mylę imienia)
            nie jest ruda, to pozostaje tylko powiedzieć, że jest RYŻA. Lepiej??

A dlaczego Adrian nie pracuje?? Zwolnili go??;>
            • Gość: Lewak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.10, 14:31
              Sam się zwolnil !!! Znalazl coś lepszego po prostu i nie wytrzymał juz tego
              napięcia ciąglego heheheheh
              • Gość: Agentka KS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.10, 18:00
                Tak czytam te Wasze wypowiedzi,to dochodzę do wniosku,że nikt z Was jeszcze w
                życiu po kuprze nie dostał.Jak przyjdzie Wam z dyplomem ukończenia studiów z
                wyróżnieniem sprzątać w supermarkecie to zamilkniecie. W wielu firmach już
                pracowałam,ale jeszcze w żadnej nie było takiej atmosfery jak w TELBRIDGE.Nawet
                jak mam zły dzień to nikt na mnie nie krzyczy,tylko podejdzie,powie żeby się nie
                martwić jutro będzie lepiej. Pracuję tam miesiąc i nie zamieniłabym tej pracy na
                inną chociażby ze względu na ludzi którzy tam pracują. Wiadomo jest ciężko,bo
                klienci różni,ale wystarczy zobaczyć uśmiech Bartka,czy Marcina i od razu jest
                lepiej.
                • Gość: js IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.10, 22:29
                  Nie przesadzaj z tym samozachwytem!!!! Życie to nie przelewki kazdy o tym wie!!!
                  Ale Telbridge to nie raj!! Nie mam zamiaru nikogo obrażać ani namawiać do tej
                  pracy::: po pierwsze ten kto studiuje niech po0pracuje w Telu - zajebista praca
                  dla studentów i tyle!!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: Agentka KS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 16:45
                    To nie samozachwyt to rzeczywistość. Nikt nikogo nie zmusza do pracy tam, a nie
                    lubię jak obraża się ludzi za to jacy są. Wicie zadrę w czyimś oku tylko belki
                    we własnym nie.
                    • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 19:20
                      Agentko jak tak bardzo lubisz Bartka I Marcina i tak cudownie patrzy Ci sie na
                      ich usmiechy to sie z nimi umow albo ożeń..nie wiem cos zrob. Firma jest
                      beznadziejna, ale skoro po studiach i egzaminie z wyroznieniem idzie sie
                      zamiatac podlogi a szczyt marzen to telbridge to GRATULUJE!!!!Wysoko mierzysz!!!
                      I to chyba Ty nie znasz prawdziwego zycia skoro tak nisko celujesz. Ale ciesz
                      sie tym co masz, życie chloszcze! Telbridg to miód na Twoje rany!!!
                      • Gość: Jodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 20:04
                        Kropka chyba WYJDŹ ZA MĄŻ a nie ożeń !!!
                        nie przesadzajmy z nagonką na ludzi, którzy wystawiają pozytywy bo mają do tego
                        takie samo prawo jak ci co wystawiają negatywy
                        • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 21:31
                          ale lepiej brzmi ozen sie niz wyjdz za maz!!!!!!!!!!! :)A ze niepoprawnie to juz
                          inna kwestia :)))heh
                      • Gość: Agentka KS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.10, 18:37
                        Kropka po primo jestem mężatką, po secudno to że lubię czyjś uśmiech może być po
                        prostu oznaką zwykłej sympatii, ale ty chyba nie bardzo wiesz co to znaczy skoro
                        jesteś taka zgryźliwa
                      • Gość: Agentka KS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.10, 18:44
                        Kropka nigdy nie powiedziała,że telbridge to szczyt moich marzeń powiedziałam
                        tylko,że nie jest tam aż tak źle jak twierdzisz ty. Ja jak na razie nie mam
                        problemów z żadną z osób która jest nade mną z każdym się dogaduję. Może twój
                        problem tkwi nie w tych osobach tylko w twoim podejściu do nich.
              • Gość: ja IP: *.anonymouse.org 23.02.10, 21:38
                jak to nie wytrzymał napięcia?? Przecież podobno atmosfera w pracy jest cudowna,
                ludzie wspaniali. To skąd napięcie??;>
                • Gość: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 08:35
                  ale glupoty sie tworza....sam sie zwolnil z tej pracy,jak kazdy myślacy
                  czlowiek. Dostal lepsza i odszedl z tej bajki:) Wiecie co mi powiedzieli w mojej
                  obecnej pracy na rozmowie kwalifikacyjnej!!!!!! Ze jakbym pracowala w Telbridge
                  dluzej niz pracowalam, to by mnie nie przyjeli! Bo w Telbridge bardzo piorą
                  mózgi. Heh...zdążyłam stamtad zwiać :)
                  • Gość: abra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 21:45
                    To gdzie znalazłaś taką wspaniałą pracę Kropko?
                    Co piorą? Po pierwsze to nikt nikogo na siłę nie trzyma, jak się komuś nie
                    podoba w każdej chwili może zrezygnować i zwolnić miejsce dla kogoś kto naprawdę
                    potrzebuje pracy i chce pracować, bo taki jest sens, a nie siedzieć i się
                    obijać. Powtórzę jeszcze raz dla wszystkich studentów i to nie tylko moje
                    zdanie, ta praca to naprawdę fajne i dobre rozwiązanie. A co do komentarza ja
                    nic nie napiszę bo nie chcę się zniżać do jego poziomu, może jestem osobą która
                    docenia to co ma i nie szuka dziury w całym, niepoprawną optymistką, ale wiem że
                    sobie poradzę w życiu bo nie jedno już przeszłam i uwierzcie praca w tellu to
                    przy tym bajka.
                    • Gość: Jodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.10, 17:46
                      zgodzę się z abrą... jakie pranie mózgów ?! jeżeli ktoś ma swój własny rozum to
                      na pewno nie ma mowy o czymś takim no chyba że osoby podatne na otoczenie ale
                      takim to nawet podczas spaceru można zrobić jak to mówi kropka "pranie mózgu"...

Kropka pytanie do Ciebie skoro nie pracujesz w Telbridge to czemu wypowiadasz
                      się nadal na tym forum ?? bo z tego co zauważyłam Twoich postów jest chyba najwięcej
    • Gość: kropek IP: 109.243.10.* 26.02.10, 08:27
      Droga kropko, juz chyba nie tylko ja widze to ze jestes debilka z kompleksem
      Pani Kariny M ( chyba dobrze pisze - to chyba ta blond kierowniczka na ktorej
      tak wieszasz psy ) z tego co widze co pisza ludzie ktorym sie podoba, ow Pani
      poporstu jest dla ciebie zbyt inteligentna, to raz, a dwa, czytajac to co
      piszesz, twoje skladnie zdan, itd itp to wydaje mi sie ze najwyzej mozesz
      pracowac na magazynie w tesco, ewentualnie jako odstawiajaca koszyki ( w sumie
      jak dla ciebie moze to byc szczyt marzen - w koncu w kazdym jest zlotowka badz
      dwa )

Pozdrawiam
      • Gość: Ziom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.10, 23:56
        Cóż muszę się odezwać w końcu bo śmieszy mnie takie gadanie każdy kto
        pracował_pracuje i będzie pracował w telbridge Korporacji WIE że ta praca dla
        studenta jest zajebista i tyle a reszta to jest pieprz....!!!
      • Gość: kriss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.10, 18:54
        kropek Ty nie bądż taki hop do przodu bo Ci tyłu zabraknie!!
        • Gość: kropek IP: *.prenet.pl 01.03.10, 08:36
          o Sie wystraszylem, na prawde, i co teraz ?? :-) Pozdrawiam
          • Gość: kriss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 01:18
            kropek robisz z siebie niewiadomo kogo a pewnie zamiatasz ulice szczegolnie
            przed ta firma i stad wiesz jak tam jest, sluchajac ludzi jak wychodza na
            fajkę!!!!!!!! Wez Ty sie czlowieku ogarnij ! Inteligencik sie znalazl od siedmiu
            bolesci!!!!
            • Gość: gumiś IP: *.ingram.com.pl 08.03.10, 02:29
              www.telbridge.fora.pl/
              zapraszam na forum pracowników
              • Gość: Lewak IP: 94.254.176.* 11.03.10, 14:18
                Cóż to ?? Cisza w Telbridge??? Zero ględzenia że czas robić wynik bo jesteśmy
                gorsi od Radomia??? Kiedyś ludzie się ockna !!!! Ale nie w Polsce!!!
                • Gość: Agent 007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.10, 01:33
                  Pozwole sobie napisać kilka zdań o tej firmie a właściwie o pewnych
                  osobach w niej pracujących, które negatywnie wpływają na całokształt
                  wizerunku firmy.
                  Telbridge jako firma nie ma sobie PRAWIE nic do zarzucenia,
                  przynajmniej nie w stosunku firma - pracownik. Wszystko na co się
                  zgadzamy mamy w umowie, która świadomie podpisujemy. Wypłaty są na
                  czas a stawka jest bardzo przyzwoita.
                  Dopiero w kontaktach "kierownik" - pracownik zaczynają się problemy.
                  Wspomniana juz wcześniej w którymś z postów Karina M.M. absolutnie
                  nie nadaje się na stanowisko jakie zajmuje - jest nieprofesjonalna,
                  a swoje problemy, które innym poleca zostawić za drzwiami firmy,
                  przenosi na sale marketingową, czyli w efekcie na pracowników. O tej
                  osobie i o jej braku pojęcia na wiele kwestii mozna napisać jeszcze
                  kilka zdań, ale nie o to tu chodzi. W firmie brakuje ludzi, którzy
                  swoją postawą motywują a jednocześnie nie wywierając na pracownikach
                  ogromnej presji. Osobami, które spełniają te kryteria są Tomasz K. i
                  poniekąd Marcin S. Kierowniczka Karina, nie ma pojęcia nawet jak
                  bardzo dekoncentrujące jest jej "skrzeczenie" na całą sale, które w
                  ogóle nie spełnia swojego celu, który sobie z pewnością zakłada.
                  Chciałbym również nawiązać do wspomnianego "prania mózgów" - otóż
                  jeśli ktoś ma słabą psychike to w każdej pracy będzie miał "pranie
                  mózgu". Już nawet nie tak bardzo o psychike chodzi a o pewność
                  siebie i umiejętność powiedzenia: "chwila, co Ty za bzdury mówisz?" -
                  a owe bzdury z ust Kariny padają kilka razy dziennie. Oczywiście ku
                  jej uciesze większość ludzi jest nieświadoma tego, że "kierowniczka"
                  niewiele prawdy zawiera w swoich wypowiedziach. Krótko mówiąc
                  JEJ "WIEDZA" polega na WASZEJ NIEWIEDZY.
                  Jeśli ktoś potrafi o siebie zadbać a nie kuli ogon i przytakuje na
                  wszystko to śmiało może tam iść, jeśli natomiast jesteś słabą
                  psychicznie osobą, która boi się wszystkiego i nie ma własnego
                  zdania to nie polecam tej firmy bo Karina to wykorzysta do swoich
                  celów czyli do obcinania godzin takiej osobie w celu odrobienia
                  swoich strat.

Pozdro dla byłych i obecnych pracowników ;)
                  • Gość: Rafał IP: 212.87.240.* 03.04.10, 11:55
                    Wow. Poświęciłem ponad godzinę na czytanie tego tematu, bo sam mam szkolenia w
                    tej firmie w środę. Pomyślałem że dowiem się w co się pakuje, i wygląda mi na to
                    że albo załapałem się albo na raj na ziemi, albo sowiecki gułag :). Zastanawiam
                    się teraz czy warto tam iść w ogóle :)
                    • 03.04.10, 13:09
                      Rafale. Ja jestem bardzo starym pracownikiem Telbridga z pierwszego
                      naboru i może mało wiem bo szybko odeszłam ale nie z tego powodu że
                      było tam źle. Dużo napewno się zmieniło od czasu kiedy pracowałam.
                      Ale to ludzie tworzą atmosfere jeśli chcesz tam pracować to chociaż
                      spróbuj. Nie poddawaj się przez jakiś post o pan K. której sama
                      nigdy nie poznałam ale wiem że nie jest warta pracy w tej firmie
                      jeśl to wszystko jest prawdą co o niej piszą. Telbridg jest firmą w
                      której każdy chce osiągać dobre wyniki i koncentrować się w
                      osiąganiu ich celu a nie dekoncentrować. Także spróbuj napewno nie
                      będziesz żałował daje ci na to słowo. Mam nadzieję że i ja tam
                      niedługo wróce...
                      • Gość: gdyWkasieForsa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.10, 19:59
                        Lachonie siedz na tylku, nigdzie nie wracaj to masakryczne miejsce,
                        a ja jestem z 1 naboru, wiec sie dobrze zasytanow. za zadne miliony
                        tam nie wróce, hahah miliony jasne pozdrawiam \Lachonku:) i szukaj
                        pracy gdzies indziej wesołego Alleluja
                        • 04.04.10, 19:09
                          Witam. Ja też jestem z pierwszego naboru. I naprawde nie jest tak źle
                          Pozdrawiam
                          • Gość: rob IP: *.rev.masterkom.pl 18.04.10, 23:59
                            Ja pracuję tu krótko, ale jestem zadowolony, płaca przeciętna, ale zawsze lepsza niż słaba, choć jak dostanę lepszą propozycję to zrezygnuję, klienci sa różnic, ale na chamów bardzo rzadko się spotyka, najważniejsze podejsć do tego służbowo i sie nie przejmować, robić to co chce kierownictwo (co nie jest trudno bo wymagania mają normalne) i można w tej pracy się "zadomowić", ale warto tu być choćby dla tych ludzi, o nich można pisać tutaj poprostu kilometry zdań :) fakt faktem trafiłem na jedna osobę, która darła ryja bo zdzwoniłem do kolegi gdy chodziły słuchy o wypadku samolotu (de facto nie pracowaliśmy w tej chwili), ale ta baba która groziła mi 2 godzinami obcięcia za rozmowę przez tel, to de facto wyjątek (może jakieś zakompleksiona ;)) ludzie są super, kierowniczka biura, kierownik pracowników cała wodzostwo jest okej, na sali są 4 osoby które kordynują pracę, z czego jedna jest naprawdę swoja :) (stary na następnej imprezie piję wodę ;)), miłe dziewczyny, fajni koledzy, ludzie którzy tu krytykują pracę bez wyjątków poprostu się do niej nie nadają, więc po co ta pracują i potem krytykują? To na początek zobaczymy jaką opinię będę miał po dłuższym stażu pracy? Nie polecam osobą łatwo wpadającym w stres i przejmującym się co ludzie powiedzą, ponieważ klienci sa różni, ale raczej każdy jest miły, no może czasem zdarza się wyjątek co nawyzywa nas, ale trzeba podejść do tego zawodowo i się nie przejmować i wychodząc z roboty przestać myśleć o tym zupełnie. Choć to nie jest robota dla wszystkich bo trzeba mieć określone predyspozycje psychiczne do tej roboty jak do wszystkiego.
                            • 20.04.10, 17:59
                              Potulny chłopaczyno jak tak lubisz słuchać przełożonych to chłopaki z aresztu
                              karnego na zawodziu się o ciebie pytali, moze ich chętnie posłuchasz, a po
                              drugie to naucz się odróżniać sympatię od zwykłej obłudy, choc jak lubisz jak
                              toba manipulują to może pomyliłeś branże, nie call center tylko komputery
                              oczywiście jako joystick...hehe
                        • Gość: .... IP: 193.138.241.* 25.02.11, 20:43
                          pracuje już 5 miesiecy,na poczatku bylo trudno,ale teraz juz jest spoko... nie ma sie co dziwic ,ze napieraja team liderzy ale oni z gory jak nie ma wyniku maja suszenie glowy...zarobki przy ok 140h-1200zł wiec chyba nie jest zle?
                      • 20.04.10, 18:01
                        Lachonku nie wracaj, nie wracaj bo nas już tam niestety nie ma...
                        • 20.04.10, 18:07
                          Pozdrowienia i oczywiście całuski dla Bartka bo on chyba już z osób mi bliskich
                          pozostał,próbowałem cie Bartek zastąpić poprzez kupno kanarka, ale to niestety
                          nie to samo smutek pozostał,co najważniejsze to już chyba się nie zobaczymy bo
                          już jestem daleko stąd już nie pójdziemy na piwo w bramę z bp SLG, Sławka też
                          oczywiście pozdrawiam!!!
                  • Gość: recznikpapierowy IP: 109.243.210.* 20.04.10, 21:52
                    true
                    • Gość: syn_mitcha_z_baywa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.10, 23:48
                      tak patrze na wasze wypowiedzi i widze ze wasza wiedza na temat wymiaru
                      sprawiedliwosci jest znikoma czy wy woghole wiecie czym sie sad zajmuje pani lub
                      pan bo nie wiem kropka grozi swoim oponentom na forum sprawa sadowa, czy wy
                      wiecie czym sie sad zajmuje, prosze idzcie i sprobujcie zalozyc sprawe
                      powodzenia! ludzie prosze czsami pomyslcie!
                      • Gość: rob IP: *.rev.masterkom.pl 25.04.10, 02:21
                        syn_mitcha_z_baywa tak czytam i widzę, że jesteś kolejnym trolem internetowym i dzieckiem neo, no cóż jeśli ma się kompleksy, jest się nie robem i nic sie nie umie to tak bywa, chłopaczek? Ciekawe czy Ty jesteś chociaż w moim wieku chłopcze, podajesz imona obcych w internecie, a jestem ciekaw co powiesz o sobie i czy Ty jesteś taki super? Pewnie marzy Ci się robota za większe pieniądze i za nieróbstwo nistety wszystkie "najlepsze" stanowiska zajęte przez POparanych
                        • Gość: syn_mitcha_z_baywa IP: *.leczyca.vectranet.pl 26.04.10, 12:25
                          jedz do hamburga do turka krecic kebaby ciachane siekierą osobo z
                          niewygórowanymi abcijami, jak ja pracowałem w Telbridge to ty jadłes swoje gile
                          i popijaleś karotką, więc się nie odzywaj...a jak chcesz to podaj na siebie
                          namiar to porozmawiamy po męsku
                          • Gość: gdyWkasie Forsa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.10, 22:10
                            Pozdrowienia dla "Syna.." nic sie nie zmieniłes tak trzymaj!
                            Pierwsi mądrzejsi
                      • Gość: student IP: *.alfanet24.pl 30.04.10, 23:33
                        Gość portalu: syn_mitcha_z_baywa napisał(a):

> tak patrze na wasze wypowiedzi i widze ze wasza wiedza na temat
                        wymiaru
                        > sprawiedliwosci jest znikoma czy wy woghole wiecie czym sie sad
                        zajmuje pani lu
                        > b
                        > pan bo nie wiem kropka grozi swoim oponentom na forum sprawa
                        sadowa, czy wy
                        > wiecie czym sie sad zajmuje, prosze idzcie i sprobujcie zalozyc
                        sprawe
                        > powodzenia! ludzie prosze czsami pomyslcie!

A co Ty mozesz wiedziec o sądach? Pewnie nigdy nie zakładałeś sprawy
                        w sądzie, to i nawet nie wiesz co trzeba zrobić. A na temat zakresu
                        merytorycznego też się nie wypowiadaj, bo siedzę w tym więc wiem, że
                        są i błahe sprawy, ale słuszne.

Tak "wogóle", pozdrowienia:)
    • Gość: Lenutka IP: *.apus-net.pl 14.05.10, 16:07
      Hej, ja byłam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko
      konsultanta telefonicznego, rozmowę tę przeszłam z wynikiem
      pozytywnym i Pani która ze mna ja przeprowadzała poinformowała mnie
      ze w ciagu 2 tygodni zadzownia i zaproszą mnie na szkolenie. Gdy
      wrocilam do domu i weszlam na to forum nieco sie wystraszylam ale
      stwierdzilam ze skoro maja zadzwonic za jakies 2 tyg to bede szukac
      innej pracy. Jakiez bylo moje zdziwienie gdzy godzine temu
      zadzwonili do mnie i zaprosili na szkolenie w poniedzialek... po tym
      co tu przeczytalam nieco sie boję i mam prośbę bo wszystkie wpisy są
      dosyc stare to czy ktos wie co tam sie teraz dzieje i jak sprawa
      wyglada ?
      Pozdrawiam
      • Gość: ktosiek IP: *.rev.snt.net.pl 14.05.10, 21:08
        pewnie nic się nie zmieniło, bo tam raczej nie ma sie co zmieniać, raz chwalą, że masz jakieś pozytywne rozmowy, a na drugi dzień bluzgają jak Ci nie będzie szło,poza tym gardło wysiada po tygodniu pracy, bo praktycznie cały czas gadasz to tych ludzi przez słuchawki i powtarzasz po 3 razy, bo jakość rozmowy nie jest najlepsza,jeśli masz okazję szukaj pracy gdzieś indziej,bo tam dół psychiczny murowany.
        • Gość: Lenutka IP: *.apus-net.pl 14.05.10, 23:27
          dziękuję za informację, ale mimo wszystko sprobuje :) moze nic mi
          sie nie stanie a na czym polegaja szkolenia i na co powinnam zwracac
          uwagę ??
          • Gość: była pracownica IP: *.xdsl.centertel.pl 15.05.10, 01:37
            na co? zwróć uwagę przede wszystkim na to, że Ci za to szkolenie nie zapłacą!
            • Gość: Lenutka IP: *.apus-net.pl 15.05.10, 13:33
              To chyba logiczne że szkolenie jest bezpłatne przeciez jakos musze
              sie wszystkiego nauczyc a plusem jest to ze ja nie będę ponosic
              zadnych kosztów, a pytałam na co zwracac największą uwagę żeby być
              pozniej dobrym w swojej pracy, żebym jak najwięcej się nauczyła.
              Pozdrawiam
              • Gość: Abra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 22:24
                Widzę że ludzie z Radomia śledzą forum ... mówię tu o WR :) :) Pozdrawiam
                Lenutka nie jest tak jak to opisują, ponieważ firma zatrudnia różne osobowości
                zawsze znajdzie się ktoś kto kogoś obczerni. Ja jestem zadowolona i polecam
                wszystkim studentom, matką i tym którym zależny na elastycznym czasie pracy, a
                nawet jak nie zależy to co macie za alternatywę. W Telbridge jest praca a to
                najważniejsze.
                • Gość: Ktosia IP: *.alfanet24.pl 03.06.10, 22:17
                  Jest praca i nowy system motywacyjny. A właściwsze określenie, to...
                  system negatywny, bo jak nie wyrobisz ECP, to minus jedna godzina
                  kazdego dnia, jesli dobrze pamietam.

Co o tym sądzicie?
                  • Gość: Lewak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.10, 22:43
                    Za moich czasów, a to nie było dawno temu też takie pierd... wprowadzono więc
                    żadna to nowość!!! ktoś tam jeszcze ze starej paczki pracuje??kto jest teraz
                    władzaą???
                    • Gość: Sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 23:54
                      System de-motywacyjny był zawsze jest i będzie. Niestety. Co prawda 32min ECP to
                      niedużo i pamiętam osoby które trzaskały ponad 40min. Coś robić trzeba w końcu w
                      tej robocie. Rozumiem to z punktu widzenia pracodawcy: osoba która przepracuje
                      np. 6h i w tym ma 31min ECP i udało jej się zrobić przyzwoity wynik w systemie
                      kar i tak ma 1h w plecy, firma otrzymuje zysk, a pracownikowi nie trzeba płacić
                      za 1h pracy. Pomnóżmy to jeszcze przez liczbę osób których taka sytuacja dotyczy
                      i mamy małą sumkę *liczba dni w których się pracuję=. Oczywiście istnieję
                      jeszcze system motywacyjny. Myślę że jest on raczej nieadekwatny. Po drugie nie
                      trzeba go wypłacić (nie wiem jak teraz ale wcześniej trzeba było mieć w miesiącu
                      przepracowaną określoną liczbę godzin).
                      • Gość: A IP: *.alfanet24.pl 02.07.10, 21:54
                        Gość portalu: Sam napisał(a):

> System de-motywacyjny był zawsze jest i będzie

Nie, nie będzie, jak ktoś poda ich do sądu o zapłatę za "godzinę
                        karną".
                        W umowach jest zapis, że za każdą przepracowaną godzinę, Telbridge
                        zobowiązuje się wypłacic pieniadze. System motywacyjny, nie jest
                        częścia umowy, wiec ucinanie godizn jest sprzeczne z umową i taka
                        sprawa w sądzie o karne godziny jest wygrana.
                        Coś - in plus - jest jak najbardziej mile widziane dla drugiej
                        strony, ale jeśli ktoś złamie przepis umowy, to...
              • Gość: kaska IP: *.adsl.inetia.pl 02.07.10, 21:01
                HEJ :) jak wyglądała rozmowa?? I po jakim czasie od złożenia CV zaprosili Cię na
                rozmowę?
                • Gość: aaaa IP: *.alfanet24.pl 22.07.10, 16:06
                  1. Na rozmowie zostaniesz poproszona o wyrecytowanie wierszyka - w celu
                  sprawdzenia Twojej pamięci do szybkiego wyszukiwania informacji.
                  2. Opowiesz o swoim doswiadczeniu zawodowym i co tam sobie zyciu
                  robilas.
                  • 29.07.10, 23:26
                    wierszyk? bzdura
                    • Gość: wampirello_donatel IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.07.10, 11:57
                      Jak sobie tak poczytałem trochę ten temat, to zrozumiałem co miał na myśli
                      Stanisław LEM mówiąc: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że
                      na świecie jest tylu idiotów. "

Większość osób wydaję mi się, że pieprzy głupoty, ponieważ zaczynam pracę w
                      'telbrydżu' i jak dla mnie to porządna firma. Spotkałem się już z wieloma
                      firmami na rynku pracy i sądzę, że te wpisy należą do kilku sfrustrowanych
                      studentów, którym nie chciało się iść do pracy. Bo tak to leżą non - stop, nie
                      uczą się kałmuki i wiecznie narzekają, malkontenci ! Co nie wiedzieliście ile
                      będziecie zarabiać? Jak nie pasuje to wypi-eprzać do innej roboty, ale właśnie!
                      ROBOTY, bo tak naprawdę w Telbridge to nie jest praca. To jest 8h, które trzeba
                      właściwie przesiedzieć i połowę tego czasu rozmawiać. To żadna praca, uwierzcie
                      na słowo studenciki.

Po drugie w TB Częstochowa daję się zauważyć dobrą atmosferę w pracy, więc co
                      powoduję że wracacie do domów i żółć płynie wam po klawiaturach? Każden jeden
                      umie pod wymyślonym nickiem obsmarować gnojem ludzi z imienia i nazwiska.
                      STFFUUU !!!

Po trzecie to ludzie ...! Ogar ogar ! Nikt Was jaśnie państwa studentów nie
                      trzyma tam na siłę, tacy jesteście bystrzy, a pracujecie za 1200 ? Toż to musi
                      być policzek ! Nikt was tam nie trzyma, zero tolerancji dla internetowego
                      donosicielstwa. Miejcie chociaż resztkę honoru, powiedzcie Karinie co o niej
                      myślicie, następnie żeby was cmokła w pompkę, a wypowiedzenie rzućcie jej w ryj,
                      ale skończcie to co robicie tutaj, bo mi się komuna przypomina. A i tak przecież
                      już rozmowy są nagrywane, więc nie róbcie już większej ubecji.

WSZYSTKIE ROZMOWY SĄ NAGRYWANE I MOGĄ ZOSTAĆ UŻYTE PRZECIWKO TOBIE OBYWATELU !
    • Gość: :D :D IP: *.net.stream.pl 05.08.10, 18:32
      Szkolenia w Telbridge mają na celu ODSIEW poprzez zalatujący Mobbing... Nie
      dość, że trwają ponad kilkanaście dni to z dnia na dzień atmosfera staje się
      coraz bardziej napięta a Ty jesteś traktowany jak śmieć z ulicy. Zero
      organizacji, brak odpowiednich ludzi do szkolenia... Jeśli chcesz być traktowany
      jak człowiek i przyszły pracownik nie wybieraj się do Telbridge. ;p
      • Gość: Sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.10, 01:47
        Pamiętam ja na projekt jednego z ubezpieczycieli szkolono nowe osoby. To było
        kilka dni harówki. Mieli już rozmowy symulacyjne itp. Najśmieszniejsze jest to
        że w ostatni dzień szkolenia powiedziano im że projektu nie będzie i zaczęli
        szkolenia na nowy produkt. Znowu szkolenia znowu rozmowy symulacyjne.
        Posiedzieli kilka dni na pakietach po czym powiedziano im że projekt ubezpieczeń
        jednak będzie. Jeden dzień powtórki. Ogólnie jakieś ponad pół miesiąca szkoleń
        za które nikt im nie zapłacił. To nie jest fajna atmosfera w pracy. Fajni są
        ludzie z którymi się tam pracowało. Tak zgadzam się że większość osób które tu
        pisze to osoby sfrustrowane. Ale jak nie być sfrustrowanym jak dzieją się tam
        takie rzeczy. Tylko szkoda że niektórzy zauważą to po dwóch lub trzech
        miesiącach pracy w tej firmie.
        • Gość: ktos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.10, 09:20
          Na obecną chwilę , ma być projekt z Amplico , niby ma być egzamin z KNF
          pod koniec miesiąca ? Ciekawe czy w ogóle się odbędzie ?
          • Gość: gościówa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.10, 16:56
            Ludzie tam są super, poza tą panoszącą się blondyną i tą jej psiapsiułą w
            okularach. Team liderzy są fajni ci od odsłuchu też najgorsi nie są. Te dwie
            psują całą atmosferę w firmie.
            • Gość: yyyyy IP: *.21.pl 21.08.10, 17:20
              Litości ludzie.
              Chyba nie ma firmy, która byłby idealna. Wysokie ambicje, wymagania.
              To trzeba było konczyć prawo i wpasować się w kancelaryjkę.
              Potraficie tylko narzekać, a tak naprawdę telbridge ma bardzo jasne
              zasady.
              Poza tym " blondyna i jej psiapsiółka" są ok.
            • Gość: yyyyy IP: *.21.pl 21.08.10, 17:20
              Litości ludzie.
              Chyba nie ma firmy, która byłby idealna. Wysokie ambicje, wymagania.
              To trzeba było konczyć prawo i wpasować się w kancelaryjkę.
              Potraficie tylko narzekać, a tak naprawdę telbridge ma bardzo jasne
              zasady.
              Poza tym " blondyna i jej psiapsiółka" są ok.
              • Gość: Sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 23:51
                Wątpię aby ktoś miał 30 %. Pamiętam tylko kilku ludzi którzy osiągali takie
                wyniki i nie na ubezpieczeniach ale na pakietach ( i tylko z tego względu że był
                to dobry produkt). Brawo.jeśli to prawda. Ale jeśli waszą ambicją jest praca w
                tellbridge to współczuje waszym partnerom /ką. Dla mnie nie był to szczyt
                marzeń. I tak mam większe ambicje od tego typu pracy. Odpowiem również na
                pytanie które może niedługo nastąpić. Pracowałem tam tylko z tego powodu że
                potrzebowałem na szybko kasy, a tam przyjmowali wszystkich. Teraz zarabiam
                więcej i nikt nie obcina mi godzin. Brawo yyyyy jeśli ta praca jest szczytem
                twoich marzeń. Teraz jesteś szczęśliwym głupcem ale może kiedyś zmądrzejesz.
            • Gość: marek IP: *.alfanet24.pl 23.07.11, 21:21
              :)
        • Gość: Carly IP: *.147.55.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 21:58
          Ja byni. Moja byłam na szkoleniu 2 dni. moja koleżanka wytrzymała do końca.
          kaśka powiedziała jej że jest niezrozumiała dla klientów. Aż się popłakala
    • Gość: lolusia IP: 193.138.241.* 26.08.10, 11:34
      pracuję w telbridge, szkolili mnie za darmo cały miesiąc, teraz siedze na
      darmowych odsłuchach a sama praca jest ciężka, nie polega tylko na dzwonieniu
      ale na SPRZEDAWANIU, my musimy mieć 30% sprzedaży.
      • Gość: xyz IP: *.159.48.129.static.crowley.pl 26.08.10, 11:44
        Blondyna jest ok ? Chyba padnę ze śmiechu :D
        • Gość: magros IP: *.tktelekom.pl 27.08.10, 16:19
          Witam

Czytam i czytam i sams nie wiem czy tak bardzo źle jest czy to tylko
          odstraszanie? Skoro taka zła praca to po co tam ludzie pracujecie??
          Zawsze można odejść? Nie rozumiem jednego pracujecie tam nadal i
          narzekacie? A może chciei odstarczyć?
          Musicie mieć 30 % procent sprzedaży?? To teraz nie rozumiem
          ofertypracy są tlyko na dzwonieniu na rozmowach mowia, że płaca 9 za
          godzine plus premia jesli cos sprzedaż. To jaka jest rzeczywistość?
          • Gość: gościówa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.10, 11:41
            Koleżanka zapomniała dodać,że ma mieć 30 % na Amplico na którym sprzedaje się
            "papier" na "chęć/zainteresowanie" przystąpieniem. Poza tym za 30 % skuteczności
            ma 3 zł za każdą sprzedaną sztukę, a powyżej 50% skuteczności 5zł/szt. Znam
            agentów na Amplico którzy samej premii brali po 1000zł.
          • Gość: nom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.10, 21:39
            Praca jak najbardziej w porządku, trzeba się nagadać. 9zł/h brutto + ECP (+1zł/h) + 2zł od sprzedanej sztuki + >184h - 130% premii. Studenci dzienni zarabiają około 1000/1200zł, zaoczni około 1700/1800. Warunki pracy bardzo dobrze. Polecam!
            • Gość: filon IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 04.11.10, 08:19
              Podobno wymieniają wszystkich ba DB?Co się dzieje?A co z innymi projektami?Też będą zmiany?
              • Gość: ja IP: 46.113.109.* 04.11.10, 20:46
                nad db krąży jakieś fatum, ciągle pozbywają się dobrych agentów i teamliderów
                • Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.10, 07:46
                  to nie fatum, widocznie Ci ludzie się za szczerzy i nie spełniają wymogów firmy...
              • Gość: mysz IP: 46.112.29.* 07.11.10, 20:38
                phi
    • Gość: mimi IP: *.net.stream.pl 14.09.10, 12:31
      tak sie zastanawiam czytajac Wasze wypowiedzi, czy osoby, ktore pisaly jakis czas temu ze firma ta jest taka fantastyczna, to czy nadal tak uwazaja? Pewnie juz nigdy tu nie zawitaly by chwalic tak jak chwalily i przyznac sie ze byly naiwniakami, ktorym ktos zaproponowal prace pierwszy raz w zyciu. Ale wiadomo ze firma na takich idiotach bazuje...a czy duzo da sie zarobic? W zyciu!!! Zobaczysz Kolego po kolejnym miesiacu czy duzo zarobisz. Beda obcinali Ci godziny, robili glupie i niepotrzebne szkolenia, kary z kosmosu i na 12 godz.dziennie od pn.do sb.zarobisz 600zl. Bo takich tez znalam. Ale ktoz mi uwierzy sposrod ludzi nie pracujacych tam lub pracujacych krotko. Jednak kto mi nie uwierzy sposrod tych ktorzy wytrzymali dluzej niz 5 msc!!!???
      • Gość: nati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 10:48
        Ludzie w telbridge jest zajebiście !!! jak ktoś się stara to może zarobic nawet przeszło 2000zl a minimum to 1000 to chyba nie najgorzej zwłaszcza że praca nie jest cieżka a na dodatek ustalasz sobie grafik tak jak Ci odpowiada i jeszcze fantastyczna ekipa agentów, supervisorów i team leaderów a kierowniczka też jest świetna!!! Uderzajcie do telbridge lepszej pracy w czewie nie znajdziecie :)
        • Gość: Do nati IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.10, 11:20
          Kto Ci za to płaci ? 9zł / brutto . To jest głodowa pensja . Za 160 godzin masz 1500zł brutto . To na bank rodzinę utrzymasz , dostaniesz 1000zł SUPER , po prostu pensja ,superowa.
          • Gość: Kamilek IP: *.147.55.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 21:54
            W Cz- wie nie zarabia nikt więcej jak 800zl
      • Gość: była pracownica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 17:48
        Pracowałam tam 7 miesięcy i nigdy nie zarobiłam mniej niż 1500 zł
        • Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.10, 20:25
          Ile godzin miesięcznie pracowałaś ?

Można wiedzieć , jaka forma zatrudnienia ?
          • Gość: była pracownica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.10, 09:43
            Pracowałam ok. 170 godzin miesięcznie na początku umowa o dzieło potem umowa zlecenie ze składkami. Zmiana umowy nie wpłynęła za bardzo na wysokość wypłaty.
      • Gość: DO MIMI IP: *.vectro.com 18.09.10, 00:09
        trudno stwierdzić czy jesteś w stanie samodzielnie myśleć po tym co napisałaś -NAIWNIAKU, IDIOTO, prosze sie nie obruszać tylko ciebie cytuje.
        To co udalo się tobie wklepać na klawiaturze nie trzyma się nijak kupy żadna matematyka nie da takich kwot no chyba że stosowałaś pierwiastkowanie i potęgowanie może i znasz te działania? tylko wypada jeszcze wiedzieć jak i kiedy się ich używa :-). Nie komentuje obcinania czy nie obcinania kazdy wie ze jak ktos jest idiotą i naiwniakiem to raczej w tej pracy się nie utrzyma! Nie rozumiem takich ludzi wiecznie niezadowolonych a do tego wyżywających się przez internet, szkoda dla ciebie czasu więc kończę oszczędzając ci wstydu i upokorzenia :-), :-)
        • Gość: alusia IP: *.cdma.centertel.pl 29.09.10, 22:16
          jakieś tam doświadczenie w pracy mam i jakiś pracodawców można było spotkać, ale Kasia -team-leaderka z Telbridge Częstochowa jest osobą WYJĄTKOWĄ i nigdy nie spotkałam nikogo takiego jak ONA: jest naprawdę wspaniała, dba o pracownika i zależy jej na pracowniku, jest rzetelna, wyrozumiała i wrażliwa, czegoś takiego doprawdy nigdy wcześniej nie było mi dane doświadczyć:jestem przeszczęśliwa, że spotkałam kogoś takiego jak ona :chyba nie jest jeszcze tak źle na tym świecie jeżeli takie osoby jak Kasia chodzą po ziemi? P.S. Moja wypowiedź nie jest odpowiedzią na list MIMI.
          • Gość: team IP: *.alfanet24.pl 04.11.10, 21:30
            Rozumiem, że Alusia napisąła ten anons z przekasem, w cudzysłowiu :)
          • 14.11.10, 17:43
            ten kto piszę o p. Kasi w samych superlatywach na pewno jej nie zna pani w ogóle założyła jakaś skrzyneczkę na kasę nie wiadomo z jakiego powodu i zbiera na b smarty albo pizze żeby dobrze się na..... nosi się jakby była nie wiadomo kim a tak naprawdę wchodzi w d... komu może i pod.... jak tylko się da obłuda chamstwo i wiejska muzyka a co do pracy to taka praca jaka płaca kto chce ten pracuje ludzie fajni poza super.. i lider.. z wyjątkami męskimi pożal się boże tylko tik tak jej pomoże
            • Gość: ja IP: 46.112.3.* 16.11.10, 06:25
              Kasia nie jest taka zła jak źle wygląda, a że zjeść lubi, co zresztą widać, to nie znaczy że za czyjąś kasę. ma czasem dobre pomysły, czasem głupie tak jak z tą skrzyneczką, a donosi jak prawie każdy w tej firmie więc nic nowego
              • Gość: osoba IP: *.strefa.com 16.11.10, 11:12
                Co do Kasi to uważam, że jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Czasami pokrzyczy i poprzeklina, ale często ma powody. Nikomu przy tym nie ubliża. Skrzyneczkę uważam za świetny pomysł. Czy wiecie na co będą przeznaczone pieniądze? Nie macie pojęcia, bo lubicie tylko narzekać i krytykować. Nie przepijemy tego, a na pewno Kasia tego nie przeje! Część na dom dziecka, a drugą na schronisko. A Wy kiedy zrobiliście coś dla innych? Pewnie nigdy. Praca do najłatwiejszych nie należy. Powinna być lepiej płatna.A obgadywanie i donoszenie jest wszędzie i sami to uprawiacie.
                • Gość: fiufiu IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.10, 20:15
                  Kaśka K. Jest świetną osobą na właściwym miejscu. Nie wiem po co piszecie o jej wyglądzie- liczy się jej praca i jej zaangażowanie. Odnośnie postu o skrzyneczce- zajmij się szukaniem pracy a nie jechaniem po pracownikach.
                  • Gość: Konsultantka IP: *.alfanet24.pl 16.11.10, 21:30
                    Skąd ten pogląd, ze jak KOBLE jest na stanie, to mamy lek na całe zło, a sprzedaz automatycznie powinna byc po 30%. Tylko, ze ludzie nie są głupi, by brać takie gó**o nawet na 12 miesięcy. Nie mówiąc o rzucaniu słuchawkami, ludziach którzy po "miłej" rozmowie klną na konsultanta w tle gdy słuchawka nie rozłączona, i o bykach systemowych, ze skrypt się odpala na ekranie i brak połaczenia.
                    • Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.10, 07:51
                      jaka jest średnia wieku w tej "firmie" ?
                      • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 21:37
                        Ave ERA!!! Największy projekt tej firmy jest największą porażką!!! Od zawsze bez kontroli można robić co się chce!!!
                        • Gość: air IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 20:53
                          Projekt ten zapewnia pracę wielu ludziom, a odkąd nie pracuje ten w okularach (bynajmniej nie widziałam go od jakiegoś czasu aż chce się przychodzić do pracy,
                          bez kontroli? jeśli powiesz cokolwiek nie tak i tak zostanie to wyłapane. w firmie pracują ludzie którzy szkolą i pomagają nam, czasem wytykają błędy, ale człowiek jest tylko człowiekiem i ja odnoszę wrażenie (bo swoje już przeszyłem) że właśnie ta firma ma ludzkie podejście i zapewnia możliwość rozwoju. Większość ludzi to ludzie młodzi studenci, ale są też osoby starsze 40-50 lat i też sobie radzą.
                          • Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.10, 09:56
                            W tej pracy jest straszna rotacja .Firma ,w której są zmiany to nie firma stabilna ,pod względem zatrudnienia . Generalnie jest to parszywa praca .Dzwonienia po ludziach i proponowanie komuś czegoś . Forma zatrudnienia , umowy zlecenia nic konkretnego ciekawego .
                            Ludzie , którzy mają 40 czy więcej , pracują bo muszą .Niestety szara rzeczywistość.
                            • Gość: Barbara IP: *.alfanet24.pl 20.11.10, 12:53
                              Mylisz się, bo Telbridge nikogo nie zatrudnia. Umowa zlecenie to nie jest zatrudnianie! To jest tylko i aż ZLECENIE. Nie jesteś w świetle prawa dla nich pracownikiem, a oni dla Ciebie pracodawcą.

• Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.10, 13:35
                                Własnie to napisałem , że zlecenie jest żadną formą prawną . To nic nie daje .Więc , jeżeli ktoś pisze że ta firma jest nie wiadomo czym wielkim , to jest to dla mnie śmieszne .
                          • Gość: do air IP: *.net.stream.pl 20.11.10, 17:35
                            piękny propagandowy tekst... (raz jako kobieta - nie widziała, raz jako mężczyzna przeszyłem :-))tak napisane, że po prostu jest cud miód i mleko :-) gratuluje komuś z dział kadr .... firma stabilna? a jak nazwać to że odkąd tam pracuje od 9 miesięcy nie ma na sali nikogo kogo znam a co tydzień 10 nowych osób i 10 odchodzi? chcieli nam płacić za polenienie kogoś do pracy!!!! parodia!! Możliwość rozwoju ale w czym? jak nie dać sobie obciąć godziny za przepracowany czas? to racja...Fakt bez tego w okularach jest fajniej... :-; tylko pytania dla kogo... -0
                            • Gość: AA IP: *.strefa.com 21.11.10, 18:53
                              Tak na poprawę humoru wszystkich pracowników - byłych i obecnych :)

www.youtube.com/watch?v=beKBN6z98DA
                            • Gość: Ania IP: *.alfanet24.pl 21.11.10, 18:58
                              www.youtube.com/watch?v=5wYAOsQFXto&feature=related
                              • Gość: kinga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:49
                                echhh co sie tam porobilo... szkoda ze marcin odszedl no i ze lena sie zwolnila coraz gorzej sie dzieje, ciekawe kiedy sie kierownictwo ogarnie
                                • Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:55
                                  trzeba iść do przodu , wiadomo co to jest firma telemarketingowa....
                                  • Gość: Ania IP: *.alfanet24.pl 22.11.10, 21:46
                                    A Lena wprowadzala porzadek?
          • Gość: Kamilek IP: *.147.55.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 21:52
            Chyba Ci coś na łeb padło jak Kaśka jest OK
    • 05.12.10, 00:33
      Dajcie już spokój Kaśce, ma dziewczyna swoje humory jak każdy, ale jako jedyna ma też podejście do pracownika. Czasem musi krzyczeć żebyśmy się ogarnęli i sprzedawali- ale taką mamy pracę. Niestety pewna osoba stara się nieudolnie zresztą ją naśladować w byciu liderem i to akurat działa na jej niekorzyść ale sama się o tym przekona.
      • Gość: gość IP: 46.112.179.* 07.12.10, 06:00
        Myślę, że warto już dać spokój Kaśce i innym liderom w tej firmie, bo wstarczające cięgi zbierają od kierownictwa, któremu ciągle coś nie pasuje. Uśmiechy na ich twarzach zastąpiły smutne czasem nawet "mokre" oczy. To niby praca jak każda inna ale zasady jakie w niej panują nie do końca są fair wobec pracownika, nie ważne czy agenta czy lidera czy osoby pracującej na innym stanowisku. Każdy dostaje tam po d... myślę, że firmą Telbridge powinna zainteresować się PIP, jednak bez żadnej ściemy i wychwalania jak tu dobrze. Bo dobrze nie jest.
        • Gość: ja IP: 188.33.111.* 09.12.10, 21:55
          Faktycznie dobrze nie jest, wręcz przeciwnie jest co raz gorzej, każdego dnia przychodzę do "pracy" z myślą, że to może być mój ostatni dzień tam spędzony. Tym bardziej, że na porządku dziennym staje się zwalnianie dobrych i doświadczonych pracowników, pod jakimkolwiek pretekstem... może dla przykładu, może dla jakiegoś widzi mi się, a może taki ma ktoś kaprys...
          Błędem jest ocenianie kogoś kogo tak naprawdę się nie zna, błędem są uszczypliwe teksty, docinki, błędem jest praca w takiej atmosferze. Pora uczyć się na błędach
          • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 19:41
            mhm to wiele wyjaśnia i martwi zarazem
            • Gość: Marcia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.12.10, 15:33
              a ja dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i po przeczytaniu większości komentarzy przestało mi się to podobać :( ciężko się zastanowię czy pójdę na tą rozmowę.
              • Gość: pracownica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.10, 20:32
                a ja tam pracuję i uważam że lepsza taka praca niż jej brak, siedzisz w ciepełku i tylko rozmawiasz, chyba że ktoś woli towar wyładowywać w tesco a może rozdawać ulotki na alejach albo co gorsza chodzić po domach, wybór należy do każdego z osobna, ja swojego dokonałam i nie żaluję
                • 21.12.10, 20:57
                  Lepiej to założyć własną firmę..
                  • 24.01.11, 08:16
                    ja w zeszłym tygodniu miałam szkolenia dzisiaj mam rozmowę symulacyjną nie jest to praca moich marzeń ale coś trzeba zacząć . Trochę się boje w piątek siedzieliśmy na słuchawkach i słuchaliśmy jak inni rozmawiają i dopiero zauważyłam jak naprawdę trzeba się nagimnastykować ,żeby natrzaskać ECP :/ <efektywny czas pracy>> czyli 35 min wygadane na 1h pracy :/ >
                    • Gość: izabelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 20:09
                      I jak poszlo?
                    • Gość: libra IP: *.rev.masterkom.pl 31.01.11, 10:50
                      modzisiunia , ja pracowałem w tej firmie ponad sześć miesięcy , chętnie odpowiem na twoje pytania odnośnie specyfiki pracy :)
    • Gość: maJA IP: *.147.240.151.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 18:55
      O Boże co za syf ,terroryzm ,wyzysk,łajdactwo a p. kasia to już pobiła wszelkie normy .....żenada
      • Gość: ntaa IP: *.147.240.151.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 18:57
        faktycznie żenada
        • Gość: misia IP: *.147.240.151.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 18:58
          byłam widziałam w Częstochowie jest tragicznie
          • Gość: góral IP: *.147.240.151.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 19:00
            A TA KAŚKA TO NIE ZŁA W TE KLOCKI IDZ I PRÓBUJ WARTO BO NIEZŁA ZDZIRKA I POPARCIE DAJE HA HA HA
            • Gość: Marysia IP: *.alfanet24.pl 01.02.11, 19:11
              4 ostatnie komentarze pisanie z tego samego IP, a o różnych nikach w odstepie 1-2 minut - dobre!!!!
            • Gość: ALIK IP: *.147.33.38.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 19:12
              no kaska jest niezła i te niby cycki....a jak jej z ryja jedzie szok
              • Gość: mikuś IP: *.147.33.38.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 19:16
                no z gęby jej jedzie ostro a na pierwszej zm. to jej całkiem unikam z ryja i z innych części nie mytych ale ok 12 już lepiej bo sie gdzieś podm
                • Gość: ira IP: *.147.33.38.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 19:18
                  robie tam ale już nie moge najg/orsze są te niby TRENERY
                • Gość: ira IP: *.147.33.38.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 19:27
                  kaśka jest fajna ,tylko trzeba z nią umiec zyc , a ze ze wsi dojeżdza a woda ze studni a krowy itd. trzeba pojąc a nie odrazu krytyka ,biedna ona sypia no gnojówce to jak ma w robocie pachniec/ochodzenie Gmina NIEZNAJUTT/
                  • Gość: Selena IP: *.147.55.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 21:59
                    Kaśka z gminy Nieznajut.
                    Dobre.
                    Fajny pomysł
            • Gość: Miley IP: *.147.55.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 22:01
              Wstyd. Jak można się tak zeszmacić. Kaśka powinna pracować w agencji.
      • Gość: lili IP: *.147.33.38.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 19:31
        no ja też słyszałam o tym co w częstochowie sie wyprawia i ta Kasia to słynna już
    • Gość: LUDZIE !!!! IP: *.147.148.139.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.02.11, 12:38
      To co sie tam dzieje to patologia !!!! konsultantów uważają za nic... to nie wyglada tak jak sie wydaje... godziny karne dostaje sie caly czas , pelno retreningów, gdybym nie miala dziecka juz dawno bym zrezygnowala ale niestety nie moge chwilowo znalesc nic innego....
      • Gość: Marysia IP: *.alfanet24.pl 02.02.11, 12:44
        I dlatego,że masz dziecko i jestes zmuszona pracowac walisz 10 postów pod rząd z tego samego IP i o róznych nikach, bo lubisz sama pisać ze sobą? Żałosne...
        • Gość: on IP: *.2.141.3.tvksmp.pl 02.02.11, 13:13
          Tam nikt nie powinien pracować. Niech "trenerzy" sami sobie sprzedając przez telefon .
          • Gość: były agent IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.11, 17:28
            niech ktoś normanly napisze co się tak na tą kaśkę wściekacie? co sie stało? ona kiedyś tez pracowała na projekcie na e, zawsze siedziala sama, a teraz robi wszystko aby dostać awans i trzyma się z blodyną przy wejściu :p napiszcie!!!
            • Gość: amandi IP: *.146.207.171.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.02.11, 14:03
              KAŚKA TO PODPIE.......CZ I DUPOLIZ LUDZIE PISZĄ AUTENTYZMY
              • Gość: misior_0 IP: *.182.122.215.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.02.11, 18:08
                no faktycznie można zniechęcic młodych ludzi do pracy o tej kasce to słyszałam i jeszcze jakis przemek ponoc samo zło przykre
                • Gość: milka IP: *.146.29.254.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.02.11, 14:11
                  obrzydliwa kaśka i tragiczny gientus patryk to ludzie do wyrzutki z tamtad i popracuje nad tym bo sie gnoje panoszą a tak nie bedzie zgłaszam to na górze
              • Gość: aaa IP: *.play-internet.pl 04.02.11, 14:40
                jeśli macie jakieś problemy do Kaśki to czemu sami jej o tym nie powiecie tylko wypisujecie to na forum?! nie wiadomo ile w tym prawdy a możecie przez to skrzywdzić kogoś
                • Gość: Oko IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.12, 23:14
                  pozdrawiam całe n k w p !!!!!!!!!!!!!!! i Ekipę Oka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: agent IP: *.netcominternet.pl 04.02.11, 21:23
                jak komus Kaśka nie odpowiada niech się ten ktoś zwolni .a jeżeli nie pracuje to niech nie oczernia Kaśkę z zemsty ,jeśli ma cos do niej niech jej to powie prosto w oczy a nie tchurzem bedzie i na formu z wymyślonymi nikami się wypowiada .kaśka jest spoko i zawsze pomaga agentą .
          • Gość: AmandA IP: *.onlinesc.net 04.02.11, 23:55
            a dlaczego ktos sie niby pode mnie popisuje amandi? halo ludzie jak macie cos komus do powiedzenia to smialo w twarz a nie na forum i to jeszcze zganiacie wine na kogos. po 1 to jest kaski praca troche sie zastanówcie na jej miejscu bym sprawdziała kto taki mądry.
            • Gość: AmandA IP: *.onlinesc.net 05.02.11, 00:00
              MNIE TA SPRAWA NIE DOTYCZY ALE DELIKATNIE MÓWIĄĆ ODCZEPIC SIE ODE MNIE I JAKIES GŁUPIE POPISY AMANDI . POPISUJCIE SIE SWOIMI DANYMI I NIE ZYCZE SOBIE BO BEDA NIEPRZYJEMNOSCI. TA OSOBA KTORA SIE POPISALA AMANDI NIECH SWOJE DANE UJAWNI!!!! TCHÓRZZ !
            • Gość: ........... IP: *.play-internet.pl 21.12.11, 13:15
              każdy normalny człowiek, który ceni i szanuje sam siebie, ma ambicje, wierzy w siebie, a do tego ma odwagę postawić się głupocie jaka kieruje ta firma, już tam nie pracuje! W tej firmie zostają sami słabi ludzi, którzy plączą po katach, zwalniają się piec razy dziennie, ale jakoś im to nie wychodzi, ponieważ boja się zmienić coś w swoim życiu, boja się podjąć innych prac, boja się przeciwstawić temu co jest złe i głupie, po prostu ludzie, którym brak ODWAGI. Wola być jak potulne pieski, na których ktoś się wyzywa, gnębi, traktuje jak śmieci, a oni i tak będą wierni jak psy swojej Pani i będą ja grzecznie lizać po d...:) nikt normalny, nie będzie długo pracował w tej firmie, bo jak można pracować w firmie, która kierują ludzie, którzy maja problemy z własną psychika? taka jest Prawda i każdy o tym wie! Ja pracowałem już w wielu firmach i o każdej można powiedzieć coś złego, ale to co dzieje się w tej firmie to jest porostu burdel na kolkach... i naprawdę szkoda i zal mi tych ludzi, którzy jeszcze siedzą w tym burdelu. Trochę więcej pewności siebie ludzie :)
              • 21.12.11, 13:31
                a dlaczego na rozmowie rekrutacyjnej nie wspominają o bezpłatnych szkoleniach? ta fierma szuka ludzi, którzy znajduja się pod kreską... 6,50 na rękę, umiowa zlecenie... porażka na całej linii
                • Gość: stary pracownik IP: *.centertel.pl 08.01.12, 21:30
                  Jestem "starym pracownikiem" i dałam się w końcu namówić na poczytanie forum "młodszym" koleżankom... włos na głowie zjeżył mi się... piszecie takie bzdety że śmiech na sali... ja na "dzień dobry" na szkoleniu uzyskałam info o bezpłatnym szkoleniu i zaakceptowałam, więc nie mogę narzekać na spotkaniu z moją supervizorką również uzyskałam wszystkie informacje dotyczące premii, podwyżek, coaxchingi, re-treningi odsłuchy że są bezpłatne... używała podczas spotkania dobrego przykładu dzięki czemu wszystko rozumiałąm. Nie zawsze jest kolorowo, praca charakteryzuje się presją na wynik, ale to jest call center i walka o klienta z doświadczenia wiem że wystarczy postarać się wyrobić sobie styl rozmowy i traktować klienta jak tego jednego na świecie a będzie ok. Supervizorzy ten mają ciśnienie z góry więc wymagają od nas, gdyby nie dało się sprzedawać zbierać wypłaty 1500-2000 na rękę po odprowadzenia składek to nie pracowałabym tam :) na tym forum piszą ludzie którzy nie są odporni psychicznie a przede wszystkim ci co nie lubią walczyć i szybko poddają się!!!
                  • Gość: Stara pracownica IP: *.96.244.63.tvksmp.pl 19.01.12, 16:44
                    PFFFFF, Stara pracownico, chyba nie wiesz co mówisz twierdząc, że osoby, które rezygnują są mało odporne psychicznie hahhahahaJa mam inne zdanie, wszystko zależy od sytuacji, w której się znajdujesz. Jeśli jesteś studentem na wiele się zgodzisz...natomiast jak chcesz być kimś nigdy tam nie zostaniesz na stałe, bo tyranom poddają się tylko słabe jednostki. Ja podziękowałam gdy sytuacja się wyklarowała, dla mnie było to jedyne rozwiązanie i dobra lekcja na przyszłość. Każdy ma swoje granice, i tak naprawdę pracownicy zgadzając się na wiele kręcą sobie bicz. To prawda, że wszystko było jasne od początku, umowa- zlecenie, szkolenie bezpłatne itp., ale komu to wystatrczy w dziesiejszych czasach? To ma być ta atrakcyjna praca???? Nie, dziękuję. I z perspektywy czasu określam ten etap w moim życiu jako potrzebne doświadczenie, ale niekonieczne. Ha! PowodzeniaTelbridgowi, z tego co wiem normalni tam nie zostali, bo ambicja im nie pozwoliła i honor. Dlatego też nie polecam, ale wybór należy do każdego z Was. Czasem sytuacja zmusza nas do pracy gdziekolwiek i trzeba schować dumę do kieszeni, ale radzę nie zapominać o swoich marzeniach, dlatego niech Telbridge pozostanie jeśli już tylko przystankiem na drodze do Sukcesu!!!!Trzymam kciuki za rozwój Częstochowy dokonany przez samych Częstochowian, a nie obych firm, którzy wysyłają tutaj swoich żołnierzy(ki), którzy jak cybordzy za pomocą krzyku i gróźb prą do osiągnięcia wyniku i porównań do Radomia i Warszawy!!! Klawe chwyty hahha. Trzymajcie się ludziska!
    • 04.02.11, 17:56
      nie
      • 06.02.11, 10:54
        Ludzie powiedzcie co się dzieje z ta Kaśką? Co ona zrobiła? Oprócz tego, że kabluje cały czas i sprzedaje swoich znajomych? Bo czuje, że coś mnie omija :) A swoją droga to naprawdę trzeba uważać bo ona potrafi każdego sprzedać.
        • Gość: ktos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.11, 20:52
          W każdej plotce jest ciut prawdy .
          • Gość: a IP: 78.133.205.* 07.02.11, 20:33
            • Gość: bezstronna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.11, 22:48
              Bardzo mi przykro że tak osądzacie (mam nadzieję Kasiu, bo w to wierze) niewinnego człowieka, dajcie jej spokój i zajmijcie się swoimi sprawami. Widać jak nic że wpisy robi jedna i ta sama osoba która chce zwrócić tym samym uwagę bo może coś jej nie wyszło i ma kompleksy. Powtarzam jeszcze raz dajcie spokój ludziom tam pracującym, nie róbcie czarnego piaru. Może się ktoś zastanowi bo są ludzie którym zależy na pracy i się im praca podoba, może Kasi zależy.
              • Gość: aa IP: *.opera-mini.net 08.02.11, 23:19
              • Gość: konsultanka IP: *.cdma.centertel.pl 09.02.11, 10:28
                Od jakiegos czasu obserwuje forum i mam wrażenie że wiekszosc tych postów nie pisza konsultanci i zastanawia mnie fakt "co to za ptak ktory wlasne gniazdo kala"?
                Z Kasia pracuje juz jakis czas i moge powiedziec ze jest wymagajaca ale to jest jej atut bo wlasnie to motywuje mnie do pracy. Jak trzeba to dziewczyna jest ostra ale najwazniejsze ze jest 100% czlowiekiem, zawsze pomoze, podrzuci fajny argument do sprzedazy a gdy chcesz pogadac to wyslucha i doradzi. To wlasnie cenie w niej i nie wyobrazam sobie pracowac z kims innym.
                Kasiu... dzieki za wszytko :)
                • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 15:39
                  Znam Kaśkę ponad rok, pracowałam z nią przez pół roku i jakoś nie bardzo wierzę w to co wypisujecie. Jest jedną z niewielu osób które pracują tam naprawdę długo, a skoro nadal pracuje tzn., że nadaje się do tego tam nie ma sentymentów jak się ktoś nie nadaje to wylatuje i tyle.
                  • Gość: mhhhmyyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.11, 23:00
                    Nie wiem co wy chcecie od tej pracy, mnie tam się podoba. Pracuję jako agent i naprawde jestem zadowolona. Fahnie jest z przerwami, bo jest aż 70 min przerwy na 8 godzin a w jakiej innej firmie macie tyle przerwy? Zazwyczaj jest to jedna 15 minutowa przerwa. Wyszystko jest na lajcie, jak jednego dnia nie wyjdzie to nie spotkało mnie jeszcze nic żeby zbluzgali czy cos takiego, jak znów następnego dnia wyjdzie to wszyscy się cieszą. Na pomoc spokojnie można liczyc szczególnie u Magdy czy Oli. Zawsze jak czegos sie nie wie to pomogą, pokażą co i jak. Mobilizacja, jest duża naprawdę potrafią tak porozmawiac że jak cos mi niewyjdzie to spokojnie wytłumaczą, powiedzą co jest nie tak. Nie piszcie takich bzdur na temat tej firmy, bo naprawdę widac że nie trafiliście jeszcze na złą pracę. Atmosfera jest mega luźna no i przedewszystkim grupa zarąbista:) BS4
                    pozdrawiam:*
                    • Gość: agent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.11, 16:02
                      Ja również uważam że jest to całkiem fajna praca, nikt na nikogo nie wrzeszczy, jest bardzo sympatyczna atmosfera, każdy zawsze służy pomocą a że klienci nie są zawsze tacy jak byśmy sobie wyobrazili no to już trudno, życie. Jeżeli uważacie że w tej pracy wymagają od was Bóg wie co, to uważam tak jak koleżanka że nie trafiliście jeszcze na złą pracę. Jestem ciekawa czy ktoś znajdzie pracę na takich warunkach jak są w telbridge, a dodatkowo nie będzie się nic od pracownika wymagało. Doceńcie to co macie!
                  • Gość: CzłowiekNiePies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 13:20
                    pomylka, malo kto stamtad wylatuje, ludzie sami odchodza, kazdy normalny czlowiek, ktory ceni i szanuje sam siebie, ma ambicje, wierzy w siebie, a do tego ma odwage postawic sie glupocie jaka kieruje ta firma, juz tam nie pracuje! W tej firmie zostaja sami slabi ludzi, ktorzy placza po katach, zwalniaja sie piec razy dziennie, ale jakos im to nie wychodzi, poniewaz boja sie zmienic cos w swoim zyciu, boja sie podjac innych prac, boja sie przecistawic temu co jest zle i glupie, poprostu ludzie, ktorym brak ODWAGI. Wola byc jak potulne pieski, na ktorych ktos sie wyrzywa, gnebi, traktuje jak smieci, a oni i tak beda wierni jak psy swojej Pani i beda ja grzecznie lizac po d...:) nikt normalny, nie bedzie dlugo pracowal w tej firmie, bo jak mozna pracowac w firmie, ktora kieruja ludzie, ktorzy maja problemy z wlasna psychika? sorki moze zbyt szczerze to napisalem, ale taka jest Prawda i kazdy o tym wie! Ja pracowalem juz w wielu firmach i o kazdej mozna powiedziec cos zlego, ale to co dzieje sie w tej firmie to jest poprostu burdel na kolkach... i naprawde szkoda i zal mi tych ludzi, ktorzy jeszcze siedza w tym burdelu. Troche wiecej pewnosci siebie ludzie :)

Przychodzi moment, że na odwagę jest za późno. I wtedy - tchórz staje się szlachetną świnią:)
                    • Gość: agent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.11, 16:10
                      CzłowiekNiePies - skąd taka ocena? Nikt w tej firmie nikogo nie poniża a praca jest jak każda inna. Nie ma pracy idealnej. A poza tym ciekawa jestem kogo uważasz za osobę która ma problemy z własną psychiką? To ze jest bardzo duża rotacja w tej firmie to fakt, ale może zadaj sobie pytanie dlaczego? Bo przychodzą tam ludzie z nastawieniem, ze nic mi się w tej pracy nie uda sprzedać i w ogóle sobie nie poradzę. A warto chociaż spróbować, popracować tam przez ok 2 tygodnie i dopiero wtedy ocenić czy naprawdę nie nadaję się do tej pracy. Przecież ile osób odchodzi już na samym szkoleniu! A dlaczego? Bo przed samą rozmową z supervisorem się stresuje jak ... a wystarczy się tylko dobrze przygotować. Ja jestem zdania że najgorszy pierwszy dzień, ewentualnie jak ciężko nam się jest przystosować do nowej sytuacji to tydzień ale później to już jest z górki.
                      • Gość: one week4free IP: *.net.stream.pl 27.04.11, 00:09
                        zapomniałaś dodać, że warto spróbować chociaż na 2 tygodnie "ale za darmo". Pamiętajcie, że dopóki się nie wyszkolicie, nie zarobicie ani grosza. Są osoby, które szkolą się w miesiąc czasu, za ... uwaga, tadaaaaam: Za Friko ! Co to za firma, że nawet za szkolenie nie płaci, chociaż niższą stawkę ale by zapłacili, może wtedy ludzie by szli z wiekszą motywacją. Pozdrawiam wytrwałych ;)
                        • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 28.04.11, 20:57
                          szkolenia są faktycznie bezpłatne :( jednak to tylko od przyszłego konsultanta zależy kiedy zacznie zarabiać. wiem z autopsji, że po 3-4 dniach szkolenia wystarczy się przyłożyć do rozmów, nie poddawać się tak szybko i całkiem niezłą kasę można na tym zarobić. warto dodać, że oprócz stałej podstawy jest jeszcze niezła premia, bywały miesiące gdzie miałam ponad 800 zł premii plus podstawa i wyszła mi całkiem całkiem sumka :)
                          w tej pracy trzeba być wytrwałym.
              • Gość: f IP: 31.42.2.* 30.08.11, 17:27
                nom
    • Gość: Adam IP: *.alfanet24.pl 16.04.11, 19:24
      Kiedy wróci Magda z Torunia? Fajna laska:)
      • Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.11, 07:10
        Witam. Może ktoś powie coś na temat stanowiska Mł. Specjalista ds. Raportowania i Analiz.

Jak ta praca wygląda od strony praktycznej .
        • 27.04.11, 20:46
          Jak wskazuje stanowisko - siedzisz caly dzien z nosem w monitorze i SSSSSRRRaportujesz i analizujesz. Generalnie nikt nad Toba nie stoi, ale cyferki zorbia na Tobie presje.
          • Gość: on IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.11, 22:13
            Chodziło mi jest ciśnienie na tym stanowisku ?

pozdrawiam. Jaka pensja ?
            • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 28.04.11, 20:51
              na każdym stanowisku jest jakaś presja, jeśli jednak wywiązujesz się ze swoich obowiązków i nie robisz "baboli" może być całkiem fajnie, oczywiście jeśli lubisz dłubanie w cyferkach. co do pensji to na rozmowie rekrutacyjnej na pewno zostaniesz o tym poinformowany. z racji, że jest to odpowiedzialne stanowisko da się z tego żyć... chyba ;)

• 28.04.11, 21:02
                Taaaa, jakos team liderzy nie raz mówili, że mają samą gołą podstawę, taka jak za agenury. Z czasem za "wysługe" dostaną złotówke podwyzki;]
                • Gość: mhhhmyyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.11, 12:33
                  normalnie są premie za sprzedasz, tyle ile sprzedasz i wyrobisz ecp to masz premie, za każdą godzine jak zostaniesz dłużej masz złotówke do godziny, A ktos wczesniej pisał ze praca dla potulnych, az mi sie smiac zachciało jak to przeczytałam:) jakos ja nie daje sobą rządzic, a wszyscy są naprawde mili. Normalne że ktos kto jest nad tobą musi trzymac pewną dyscypline, bo ludzie by na głowe im weszli. Ale naprawde da się z nimi pogadac, jak cos ci nie idzie zawsze przyjdą pogadaja i jest luz, nikt Cie nie wyzwie jak robisz cos dobrze:) ja tam bardzo lubie, supervaizorke z bs4 i chłopaka z monitoringu. Naprawde są to fajni ludzie, normale ze czasem jest napięta atmosfera, jak w każdej pracy. Ja osobisci nie moge narzekac bo jest naprawde spoko:)
                  • Gość: oszukany student IP: *.54.169.197.tvksmp.pl 19.05.11, 07:20
                    jak pracujesz w sprzedaży... to naucz się pisać...sprzedaż, nie sprzedasz-ortografia się kłania, o innych błędach przemilczę...
                    • Gość: prawnik IP: *.54.169.197.tvksmp.pl 24.05.11, 19:18
                      wszystkim studentom pracującym, oraz byłym pracownikom pomogę (pro bono) w dochodzeniu swoich praw, wykonywana przez Was praca w Firmie Telbridge ma znamiona stosunku pracy- wystarczy wnieść o ustalenie istnienia stosunku pracy- okres pracy zostanie zaliczony w staż pracy, wydane zostanie świadectwo pracy, świadczenie urlopowe zostanie wypłacone, zaległe wynagrodzenie i premie też, oraz należne odszkodowanie..., a Firma dodatkowo zostanie ukarana karą grzywny...
                      jeżeli jesteście zainteresowani to napiszcie, zostanie zorganizowane spotkanie na którym wszystko wytłumaczę...
                      • Gość: zleceniobiorca IP: 31.42.2.* 24.05.11, 20:51
                        Witam, oczywiście że będzie zainteresowanie, ale chyba gorzej z dotarciem informacyjnym do ludzi. Pozdrawiam.
                        • Gość: prawnik IP: *.54.169.197.tvksmp.pl 24.05.11, 21:08
                          proszę się nie martwić jeżeli będzie tylko zainteresowanie to dotrę z tą informacja do wszystkich zainteresowanych i wszystko wyjaśnię, doradzę i pomogę( pro bono)- spotkanie przewiduję na koniec czerwca 2011 roku...
                          • Gość: zleceniobiorca IP: 31.42.2.* 24.05.11, 21:13
                            W umowach jest zapis, ze spory rozstrzyga się przed sądem własciwym ze wzgledu na siedzibe firmy - Kielce. Czy w powyzszym przypadku, jest szansa by takie powództwo o ustalenie stosunku pracy wytoczyć w Częstochowie?
                            • Gość: prawnik IP: *.54.169.197.tvksmp.pl 25.05.11, 07:45
                              Jeżeli będzie to powództwo zbiorowe w którym uczestniczyć będzie też PIP to nie będzie miało znaczenia, gdzie będzie toczyła się sprawa...,Sąd wskazany w umowie będzie sądem wyłącznie właściwym art.46 k.p.c-ale sądem właściwym dla wytoczenia powództwa o ustalenie istnienia stosunku pracy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub miejsca, w którym praca była wykonywana ...należy pamiętać że pozwana Firma będzie musiała pokryć wszystkie koszty procesu w tym poniesione przez powodów koszty dojazdów...natomiast wiele zależy od napisanego powództwa i inspektorów PIP z Warszawy...i Prokuratury...
                              • Gość: prawniczka IP: 212.244.134.* 25.05.11, 15:39
                                Tak sobie tylko czytam z nudów i zastanawia mnie co do sprawy w Sądzie Pracy ma Prokuratura. Może jeszcze CBA I CBŚ oraz FBI i CIA. Oj chyba kogoś zżera złość i trochę rozumku odjęło.
                                • Gość: Malarz IP: *.net.stream.pl 25.05.11, 23:43
                                  Coś nam nowy pan timlider się rozbisurmanił i zaskarżać firme chce?
                                • Gość: prawnik IP: *.54.169.197.tvksmp.pl 26.05.11, 06:38
                                  odpowiadam dlaczego prokuratura: art 218 kodeksu karnego tj. naruszenie praw pracowniczych, art. 219 k.k tj.niezgłoszenie danych dotyczacych ubezpieczenia społecznego. i dalsze, oraz inne dla dobra postepowania na tym etapie przemilczę
                                  natomiast co do CBA i CBŚ to zawiadomienie tych służb nie zaszkodzi, zbiorą materiał dowodowy który i tak trafi do Sądu Wydział Karny w akta sprawy...
                      • Gość: pracownik IP: *.opera-mini.net 26.05.11, 05:31
                        jak najbardziej jestem zainteresowana. pracuję w tej firmie już jakiś czas i niezmiernie irytuje mnie konieczność pracy w trybie ośmiogodzinnym mimo posiadania umowy zlecenie. z dniem wolnym też jest problem nie mówiąc już o dłuższym urlopie.

w jaki sposób ustala się istnienie stosunku o pracę? na jakiej podstawie? wszysycy mamy przecież umowy zlecenie/dzieło, a ewidencje są u supervizora. A co najważniejsze czy my nie będziemy mieli z tego tytułu problemów?
                        • Gość: prawnik IP: *.54.169.197.tvksmp.pl 26.05.11, 06:55
                          za wszystko odpowie Firma Telbridge, pracownicy nie poniosą żadnych konsekwencji, prawo jest po waszej stronie....natomiast Zarząd będzie musiał dodatkowo odprowadzić zaległe składki do ZUS z ustawowymi odsetkami od dnia wymagalności ..., wypłacić zaległe ekwiwalenty za urlop, nadgodziny, niewypłacone godziny pracy-(te które w ramach kary obcinał), grzywnę i jeszcze za uporczywe łamanie praw pracowniczych, oraz nie zgłoszenie do ZUS łączna kara wynosi 3 lata pozbawienia wolności...o innych na tym etapie przemilczę...-tym pracownikom którzy bedą wystepować o ustalenie stosunku pracy, wypłatę zaległego wynagrodzenia, wypłatę ekwiwalentu za urlop, wydanie świadectwa pracy, odszkodowanie....- zbierajcie dowody, spisujcie godziny pracy, róbcie notatki z pracy z dnia....- ułatwi mi to pisanie uzasadnienie pozwu i doniesienia o domniemaniu popełnienia przestepstwa ...
                          • Gość: pracownik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.11, 23:01
                            ojejj wyobraźnia was ponosi:) jeśli chcecie pracować na umowę o pracę to do pracy rodacy, ofert pełno wszędzie:) w tej firmie zwykle pracują studenci, praca dobrze płatna, umowa zlecenie większości pasuje, a jak ktoś jest lamus do pracy to nikt nie zmusza, tackę weź, na alejach siądź i żebraj- łatwiejszy sposób zarabiania.
                            jeśli chodzi o atmosferę, wystarczy mieć trochę oleju w głowie i być dobrym obserwatorem, pracuję tu już 10 miesięcy i nie narzekam, nawet jak ktoś mnie opiernicza czy krzyczy w tle, że sprzedaż nie idzie. jakbym się tym przejmowała to pewnie nigdzie bym pracy nie znalazła:)
                            więc składajcie sobie wnioski do Sądu, do PIP-u ale zapewniam, że jest wiele osób w tej firmie, które sprzeciwią się wam- i to nie dlatego, że się boją o swój tyłek, a dlatego, że mają całkowicie odmienne zdanie. i jeśli narobicie brudu, to róbcie tylko sobie, i przede wszystkim ujawnijcie się:)bo pisać każdy umie pod nickiem, ale w firmie na głos nie ma nikt odwagi się odezwać:)
                            pozdrawia cala czerwona:)))
                          • Gość: jestem za IP: *.net.stream.pl 10.06.11, 14:39
                            Popieram i wiem, że parę osób jest zainteresowanych. Powiadom o miejscu i czasie spotkania.
                          • Gość: jestem za IP: *.net.stream.pl 17.06.11, 01:41
                            hej prawnik! Rzuciłeś propozycję dochodzenia roszczeń wobec TLB i co dalej? Kilka osób popiera.
                            Gdzie i kiedy proponujesz spotkanie? Warto się spotkać i pogadać. Nawet nie chodzi mi o jakąś
                            finansową rekompensatę, ale o zrobienie porządku z tą firmą. Już tam nie pracuję, ale niesmak pozostał. Warto to zrobić także dla tych rzesz, które się tam przewijają. Ponadto - może to będzie precedens, bo takich firm, tj. tak działających i niedających pracownikom żadnych praw jest mnóstwo.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.