• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

forma wysoka

• IP: 78.9.154.* 06.05.15, 09:16
    Moi drodzy czy ktoś z Was słyszał o nowej inwestycji w miejscowości Wysoka? Co sądzicie? Ponoć 30 metrów od budynku ma przebiegać obwodnica, ale nic nie jest pewne? Może ktoś z Was już kupił mieszkanie, bo mu to nie przeszkadza lub ma inne informacje? Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Magda IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.05.15, 08:34
      Cześć, słyszałam o nowej inwestycji. Zastanawiam się tam nad zakupem mieszkania.
      • 23.05.15, 08:26
        Ha tez o tym myślę, ale martwi mnie ta obwodnica..
    • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 09.06.15, 12:42
      Witam:) zrobiliśmy wstępną rezerwację na mieszkanie w tej inwestycji i mamy nadzieję że planowana droga jednak tam nie powstanie :)
      • 10.06.15, 10:39
        jako mieszkanka osiedla obok raziłabym jednak wstrzymać się z zakupem do czasu przesądzenia losu obwodnicy. W tym czasie pomocną może być lektura strony internetowej Inicjatywa Wysoka.
        Mieć nadzieję możecie, pytanie jednak co zrobicie jak powstanie?
        Pozdrawiam.

--
        DW - strzeż się tych blach ,dla własnego (i innych) bezpieczeństwa!
        • Gość: rejczel13 IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.06.15, 05:07
          Dokładnie tak też uważam, bo jest to duże ryzyko. CZY deweloper daje jakieś zniżki czy twardo trzyma się cen?
          • Gość: kkkkkkkkk IP: *.finemedia.pl 27.06.15, 17:13
            Jak blisko będzie ta droga tego osiedla ma ktoś jakieś informacje dokładne
            • Gość: rejczel13 IP: *.146.51.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.07.15, 11:07
              Około 25 metrów
        • 23.07.15, 14:37
          ja słyszłam że już przesądzona sprawa - obwodnicy nie bedzie, ale nie wiem czy to prawda
        • Gość: Mariusz IP: *.google.com 19.08.15, 14:25
          Witam na zdrowy rozsądek jeśli ktoś z kupujących tam pojedzie i zobaczy to obwodnica kolo szkoły domków jednorodzinnych osiedli juz wybudowanych itd porostu nie ma gdzie ta droga iść na zdrowy rozsądek wkoło osiedla domki sklepy szkoły .
          • Gość: oggy IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.09.15, 19:35
            właśnie dlatego zdecydowałam się na mieszkanie w tej inwestycji. Nie będzie mi przeszkadzać droga, która najprawdopodobniej będzie miała po 1 nitce.
            • Gość: dege IP: *.146.66.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.15, 05:17
              Tez planuje, interesuje mnie blok A. Można wiedzieć które piętro i jaka cenę wynegocjowalas?
              • Gość: Oggy IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.09.15, 07:13
                Hej do konca wrzesnia sa jeszcze ceny promocyjne:) od niej jeszcze dostalam troszke upustu ale to mala roznica za m2 od ceny wyjściowej. Jestem zadowolona z ich cen bo naprawde sa atrakcyjne jak na wysoką. Martwicmnie jedynie brak windy no ale tu jest chyba pies pogrzebany- gdyby dolozyli winde cena bylaby zupelnie inna.
                Bede na 3 pietrze :)
                • Gość: dege IP: *.146.3.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.15, 07:30
                  CzY cena przekroczyła 5000 za metr?
                  • 23.09.15, 07:46
                    Wiesz to zalezy jakie mieszkanie. Bo bralam pod uwage inne zanim zdecydowalam sie na to, to cena byla wyzsza niz 5000.
                    Na pewno metraz ma wplyw jak i w ktorym budynku bedzie mieszkanke. Budynek A oraz I sa najdalej oddalone, jesli powstanie droga w sasiedztwie to mozna liczyc na wzgledna cisE w tych budynkach, w odroznieniu od mieszkan ktore beda w najblizszym sasiedztwie tej pseudo obwodnicy.
                    • Gość: dege IP: *.146.137.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.15, 08:31
                      Jak można nazwać ceny powyżej 5000 za metr atrakcyjnymi? Ludzie, to jest wieś wysoka i blok 25 metrów od obwodnicy, której sama budowa uprzykrzy życie na kilka lat
                      • 23.09.15, 09:10
                        Chyba niezbyt dobrze rozeznałas się w cenach mieszkań na rynku... Moja przyjciolka kupując mieszkanie w wysokiej 5 lat temu placila 5300 za metr po negocjacjach.
                        Jeśli dla Ciebie jest za drogo, kup mieszkanie na Stabłowicach lub Psim Polu, stracisz codziennie godzine na dojazd do centrum ale
                        Zaplacisz 4000 za m2.. Kazdy powinien szukac inwestycji pod siebie, dla mnie uzyskana cena jest atrakcyjna.
                        Rowniez jakbys poczytala na temat obwodnicy to wiedzialabys ze nie na miejsca na nic wiecej anizeli po 1 pasie jezdni w 1 strone. Mi to osobiscie nie bedzie przeszkadzac...
                        Dodatkowo mieszkajac na tej "wsi" mozesz sie liczyc ze ceny za czynsz beda o wiele nizszsze niz we Wroclawiu na wspomnianych Stablowicach czy Kielczowie..

• Gość: dege IP: *.146.9.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.15, 09:29
                          Nie mowie tego, aby Cię obrazić, ale dlatego, że mieszkania na Oltaszynie lub partynicach są tańsze niż te i jest to dziwne. Wiec ciężko to nazwać atrakcyjna Cena tym bardziej, że to jest ze nie jest wybudowane
                          • 23.09.15, 09:36
                            Nie czuję się obrażona:)
                            To nie jest tak, ze nie myslalam zeby znalezc cos innego.. Ale niestety nic w okolicy nie bylo równie atrakcyjne..
                            Biorac jednak pod uwage cenę, rozklad mieszkania i to ze jest w Wysokiej, sklonilo mnie do podjecia decyzji:)
                            A droga jak bedzie to bedzie.. Do tej pory mieszkam w centrum i ruch jest o wiele wiekszy..
                            Jak juz sie zdecydujesz na kupno to daj znac:)
                            Pozdrawiam!
      • Gość: oggy IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.09.15, 19:37
        hej, ja też zrobiłam rezerwację. W którym budynku? Ja będę mieszkanką bloku I :)
        • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 25.09.15, 14:00
          będziemy sąsiadami:)pozdrawiam :)
          • Gość: Oggy IP: *.internetia.net.pl 25.09.15, 17:52
            Hej, tez kupujesz w bloku I?
            • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 25.09.15, 21:50
              Hej:) nie My kupiliśmy mieszkanie z tarasem w bloku D
              • 25.09.15, 22:11
                Super! Nie moge doczekać się końcówki przyszłego roku:) oby budowa szła zgodnie z planem:)
                • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 26.09.15, 09:06
                  Ja też i oby budowa szła jak najszybciej ☺czy braliscie pod uwagę wykończenie mieszkania przez developera ?bo wiem ze planuje mieć w ofercie cena za metr ok 500zl
                  • 26.09.15, 10:55
                    Hej, nie wiedzialam, ze mają taką opcję-chętnie rozważę.
                    Znasz jakies szczegóły?
                    • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 26.09.15, 18:47
                      Nic konkretnego bo developer dopiero ma wprowadzić ofertę
                      • Gość: gość IP: *.internetia.net.pl 30.09.15, 21:28
                        Witam. Pozdrawia przyszły mieszkaniec klatki C. Mam pytanie dotyczące tego co zostało poruszone wyżej czyli wykończenia wnętrza. Czy uważają Państwo, ze sugerowane 500zł za metr to atrakcyjna oferta? Pytam szczerze, bo nie jestem pewien, a z powyższych komentarzy nie dało się jednoznacznie wyczytać? Internet mi na to jednoznacznie nie odpowiedział :)
            • 02.11.15, 19:10
              Witaj Oggy,
              wychodzi na to, że będziemy sąsiadkami w klatce I :-) Na którym piętrze będziesz mieszkać ? :-)
              Pozdrawiam
              • 02.11.15, 20:04
                Hej:) bede mieszkala na 3 pietrze:) a Ty??
                • 02.11.15, 21:53
                  Na drugim :-)
                  • Gość: aaa IP: *.146.5.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.11.15, 19:21
                    Pozdrawiam z bloku K
      • Gość: xyz IP: 78.10.131.* 16.10.15, 00:07
        Witam czemu tu tak cicho? Czy przybywa przyszłych lokatorów? Słyszeliście nowe plotki o obwodnicy?
        • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 23.10.15, 14:48
          Witam:)strasznie cicho tutaj:) wiadomo coś nowego o obwodnicy?
          • Gość: wysoka IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.10.15, 19:45
            Ciągle odsuwaja terminy podania przebiegu obwodnicy.. pewnie skończy się tak, że będzie przEbiegac przez środek Wysokiej
    • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 23.06.15, 13:18
      Porównując ceny proponowane przez developera kilka miesięcy temu a ceny oferowane teraz są dużo niższe, coś za coś a obwodnicy na pewno nie będzie jeśli już to lokalna droga gminna
      • Gość: aga IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.08.15, 10:47
        Jaka cenę za metr dostaliscie ?
    • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 02.10.15, 15:15
      to zależy od materiałów jakie deweloper zakupi do wykończenia wnętrza a z doświadczenia wiem że nie wszędzie są one dobrego gatunku...
    • Gość: wysoka IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 20.10.15, 10:34
      witam, jak tam oczekiwania? czy pojawili się nowi sąsiedzi? wiecie cos o obwodnicy?
      • Gość: Maniek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.11.15, 16:52
        Miałem tam brać mieszkanie, ale zrezygnowałem przez wzgląd na obwodnice.
        Profit twierdzi, że ma być to tylko lokalna droga, ale wiedząc, że jej początek ma Krajowa 94, a koniec na Bielanach, to już wyobrażam sobie ruch, tłok i korki na tej drodze.
    • Gość: Sebvisia IP: *.18.199.109.static.rdi.pl 30.11.15, 23:21
      Ja kupiłem. Ta droga to dodatkowy atut inwestycji. Mam cichą nadzieje, że ta droga tam powstanie. 1.Łatwiejszy dostęp "do miasta" 2. Nie będzie to 6 pasmowa autostrada, tylko zwykła droga. 3. Przystanek autobusowy pod nosem (a nie PKS na ołtaszyńskiej) 4. Łatwiej sprzedać mieszkanie, przy głównej drodze, niż przy polno-osiedlowej). 5. Nowa nie dziurawa droga. Warto dostrzegać plusy i wykorzystywać, to na swoją korzyść, czym w moim przypadku była niska cena za metr. Przez to że, powstał chaos i wielkie oburzenie ws. WOW, mogłem sobie elegancko wybrać mieszkanie, w której części budynku chcę, bo było jeszcze dużo wolnych.
      • Gość: Kachna IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.12.15, 06:55
        W ktorym budynku wybrales mieszkanie??
    • 04.12.15, 23:51
      Witam wszystkich przyszłych mieszkańców i przyszłych sąsiadów:-) Cicho tutaj, trzeba rozruszać te zmierzłe grono:-) Z narzeczoną kupiliśmy mieszkanie w klatce G, na przeciwko planowanej "obwodnicy":-) Śledziłem przebieg tej inwestycji i to co ma powstać przy niej, jeśli już, to będzie "obwodnicą" tylko z nazwy. Wystarczy się tylko rozejrzeć i zajrzeć w plany, tam powstanie droga lokalna o ruchu standardowym. Tranzyt tam nie będzie mógł jechać. Mieszkanie po nie małych negocjacjach udało nam się kupić z miejscem postojowym gratis:) Z ceny samego mieszkania nic już nam nie zeszli bo była obniżona dużo, właśnie z tego powodu iż pod oknami ma nam powstać droga (jakieś 30m od niej). I szczerze mówiąc, mam to gdzieś. Bo wychowałem się na osiedlu, gdzie okna wychodzą na drogę i nie jest to dla mnie żaden problem:)vCena względem lokalizacji jest mega atrakcyjna jak na Wysoką. Ludzie nie oszukujmy się, jest to bardzo prestiżowa lokalizacja i ceny nie będą tu nigdy niskie. A co najważniejsze jest to "dzielnica" Wrocławia, z której mam niecałe 8 km do rynku, na przeciwko tor Partynice, obok Bielany i A4, a do pracy będę mieć 300m:-D Pozdrawiam wszystkich przyszłych mieszkańców:-)
      • Gość: ax IP: *.146.73.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.12.15, 09:06
        Witam. Ja zamieszkać w bloku K. Nam udało się obniżyć cenę mieszkania, ale placilismy za miejsce postojowe. Lokalizacja również bardzo nam odpowiada. Z tą obwodnicą to już są takie cyrki ze nie wiem czego dalej się spodziewać, ale na pewno nie prędko się dowiemy co z ta drogą. Mieszkań juz dość dużo sprzedanych. Wprowadzacie jakieś zmiany aranżacyjne ? Macie info o wykończeniu mieszkań przez dewelopera?
    • Gość: komon IP: *.finemedia.pl 10.12.15, 15:26
      Z tego co wycieka ma to być droga klasy G dwupasmowa będzie hałas jak na lotnisku więc ciekawe czy nie będzie przeszkadzać. Życzę Wszystkim żeby tej drogi tam nie było. Mieszkańcom proponuje wyjść na ulice i bronić jak ekolodzy drzewek zobaczymy co wtedy zrobią.
    • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 10.12.15, 20:29
      gdzie tam jest miejsce na droge dwupasmową?
      • Gość: ax IP: *.146.129.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.12.15, 21:05
        25 m to miejsce na dwomupasmowke. Dzwoniłam i pytałam w dsdik
      • Gość: komon IP: *.finemedia.pl 11.12.15, 17:40
        jeden pas ma od 3 do 3,5 m a korytarz pozostawiony ma 25m więc się zmieści 4x3.5= 14m reszta pobocze. Zresztą w prospekcie informacyjnym nowo budowanych tam mieszkan jest już chyba że będzie to droga klasy G ( ewentualnie 1x2 ).Jeszcze jak to zrobią na nasypie ziemnym to mieszkańcy poszczególnych bloków będą mogli sobie przybijać piątki z kierowcami, czarny humor ale to jest przykre
    • Gość: kamyczek4988 IP: 188.33.151.* 13.12.15, 10:10
      Jeśli tak będzie to faktycznie pozostaję Nam" wyjść na ulicę..."
      • Gość: ax IP: *.146.68.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.12.15, 13:40
        Dziś podali decyzję www.gazetawroclawska.pl/artykul/9193472,wschodnia-obwodnica-wroclawia-przebiegnie-przez-wysoka,id,t.html

Obwodnica przez środek osiedla na nasypie
        • Gość: oooo IP: *.finemedia.pl 15.12.15, 19:55
          I co teraz?
          • Gość: KucharZ IP: *.koelner.pl 16.12.15, 21:04
            Nic. Moim zdaniem i tak tam musi powstać jakas droga i tak musi. Chociażby po to, zeby normalnie z osiedli wyjeżdżać. Jeszcze z 2-3 dobudują, to już wogóle bez drogi nie wyrobią. Poza tym na onecie, jest mowa o jednym pasie w każdą stronę. Wydaje się logiczne. Większosć obowdnicy jest jednopasmowa, więc dlaczego tam miałaby być dwupasmowa. Dla mnie powinna tamtędy przebiegać taka sama droga, jaką jest Zwycięska. (tak też tam będę mieszkał) uprzedzając pytanie
            • Gość: ooo IP: *.finemedia.pl 16.12.15, 23:24
              Jeśli tam będzie po jednym pasie i odpowiednio ją wygłuszą to powinno być ok. gorzej mają mieszkańcy już starszych bloków są bliżej drogi Forma jest chociaż kilkadziesiąt metrów od drogi najbliższy budynek ok 50m faktem jest to że ta droga wcale nie rozwiąże problemu tej części Wrocławia a tym bardziej Zwycięskiej i temat budowy prawdziwej obwodnicy wróci bardzo szybko.
            • Gość: ax IP: *.146.74.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.15, 16:32
              Kolego.. nie będzie wjazdu na ta drogę z formą wysoka, bo ona będzie na nasypie i z ekranami. Brak wjazdu z wysokiej
              • Gość: KucharZ IP: *.koelner.pl 17.12.15, 16:58
                Niech sobie nie będzie na formę, ale na jakiekolwiek inne z jednej i drugiej strony drogi. Jeden wyjazd na Radosną, przy tak dynamicznie wzrastającej liczbie samochodów w tamtej okolicy to trochę mało. Chociażby przedłużenie ul. Cztery Pory Roku do ul. Obrońców Poczty... daje jakąs alternatywe.
                • Gość: KucharZ IP: *.koelner.pl 17.12.15, 17:35
                  Chodziło mi oczywiście o ul. Cztery Podkowy ;)
                  • Gość: ax IP: *.146.10.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.15, 19:26
                    Kolego..nie będzie żadnego wjazdu z CAŁEJ WYSOKIEJ na obwodnicę! Ani też obrońców nie połączy się z cztery podkowy! Mnie też to martwi ale takie są fakty!
                    • Gość: KucharZ IP: *.koelner.pl 17.12.15, 19:56
                      Pożyjemy, zobaczymy :)
                      • Gość: ax IP: *.146.71.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.15, 20:07
                        Niestety wiem, bo też mam mieszkanie w forma wysoka i wszystkie plany juz przeglądałam . Nie wiem co z ta obwodnica...to chore!
                • Gość: jjj IP: *.finemedia.pl 17.12.15, 22:37
                  z tego co wiem to ma też być połączenie Formy Wysokiej z ul Nastrojową byłoby to idealne połączenie
                  • Gość: ax IP: *.146.9.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.12.15, 10:35
                    A skąd posiadasz takie informacje?
                    • Gość: ooo IP: *.finemedia.pl 18.12.15, 15:14
                      Podczas podpisania umowy deweloperskiej Pan z Formy Wysokiej pokazał mi na kompie plan że ma być takie połączenie z ul.Nastrojową( czyli prosto z garażu podziemnego w ul.Nastrojową skręcamy w lewo i jesteśmy na Ołtaszyńskiej ). Temat wywiązał się jak powiedziałem,że jest słaby dojazd do osiedla bardzo wąsko ul.Cztery Podkowy a od Poczty Gdańskiej praktycznie się nie da zresztą z tego co wiem to mieszkańcy już tam blokują jedno z osiedli jest cyrk. Trzeba by się upewnić ale tak mi Pan od dewelopera pokazał i jest to bardzo sensowne połączenie.Pytanie czy rzeczywiście tak zrobią
                      • Gość: ax IP: *.146.133.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.12.15, 15:23
                        Ok.. dzięki za info, bo ja nigdzie nie dogrzebalam się do takich informacji i planów, w trakcie podpisania umowy słyszałam jedynie, że będzie przedłużona ta kostka z ul. Cztery podkowy pod formę wysoka
    • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 17.12.15, 14:47
      Forma Wysoka ? Odleglosc od budynku do drogi (o ktorej mowa)to ok 25 m
      • Gość: ax IP: *.146.74.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.15, 16:30
        W takim razie osoby które kupiły mieszkania od strony obwodnicy musze teraz mocno wesprzeć inicjatywę wysoka. Może czas na telewizję ?
      • Gość: p IP: *.finemedia.pl 21.12.15, 21:16
        ale czy to jest odległość od początku parkingu czy od pierwszego budynku formy?
        • Gość: axa IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.16, 12:31
          Budynku
    • Gość: kamyczek4988 IP: *.play-internet.pl 17.12.15, 19:07
      a z drugiej strony ekranów nasze dzieci uczące się w nowoczesnej szkole, grające w piłkę na boiskach szkolnych, żlobek -paranoja
      • Gość: koko IP: *.finemedia.pl 18.12.15, 15:23
        Wejdżcie sobie Panstwo na stronę Inicjatywa Wysoka facebook i zobaczcie wywiad z Michalakiem w faktach wrocławskich jak on się pulta mówi że to będzie obwodnica a za chwilę że to będzie droga zbiorcza sam siebie okłamuje. Cyrk na kółkach jeszcze nie wszystko stracone trzeba nagłośnić że ten pan coś kręci i próbuje ludziom wcisnąć bubel.
    • 03.01.16, 23:07
      Przyjdzie wiosna przywiozę zwierzaka żuka lub coś innego i ekolodzy zrobią swoje :) a tak poważnie to droga 25 metrów od okien to jakiś żart może jeszcze ten żenujący i znajomy pana od 115 baniek zaproponuje nam odpłatnie mycie szklanych dźwiękochłonnych ekranów ? ciekawe czy są jakieś normy hałasu ?
      • Gość: lol IP: *.finemedia.pl 06.01.16, 00:16
        Mieszkańcy klatek A J K I L raczej nie będą słyszeć hałasu z drogi szczególnie Klatka A J K I ok 100m od drogi.Będą ekrany itp. A to chyba normalne że ludzie mieszkają przy drogach. Przecież w mieście też ludzie mieszkają przy ulicach LEGNICKA HALERA Karkonoska można by tak wymieniać. A łącznik w Wysokiej będzie drogą jednopasmową.Jak to Pan Michalak powiedział bedzie to droga lokalna pełniąca funkcje obwodnicy przy dużym natężeniu może się korkować.Ale i tak jestem zdania że trzeba zrobić zrzutę pozew i blokować 50 lat bo 200m dalej jest pustostan gmina odda za darmo pod budowę
    • Gość: Kari IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.03.16, 08:35
      Czy wiadomo coś na temat wykończenia mieszkania pod klucz?
      • Gość: axa IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.16, 11:13
        Do tej pory nie napotkałam nigdzie takiej informacji.. za to widzę, że dużo mieszkań stoi na sprzedaż. .. ale budowa prężnie Brnie do przodu :)
        • Gość: szukam_mieszkania_ IP: 89.35.144.* 08.04.16, 10:36
          Obwodnica raczej przesądzona obok forma wysoka, więc zainteresowałem się inwestycją w bezpiecznej odległości od obwodnicy w stronę centrum i to w domkach jednorodzinnych. cena na m2 podobna, a sąsiadów trochę mniej i na parterze są ogródki. Co o tym sądzicie? Inwestycja nazywa się Vienna Wysoka Park2: www.viennadevelopment.pl/oferta/vwp2-mieszkania-domy-partynice/opis
    • Gość: gosc1987 IP: 193.0.242.* 02.12.16, 13:45
      A zastanawialiscie się jaki jest dojazd do tego osiedla i organizacja ruchu? Część dróg na ul.Cztery Podkowy należy do mieszkańców osiedla Hubertus a nie do gminy Kobierzyce.
      • 07.12.16, 09:43
        Hej :) Mam wstępną rezerwację na mieszkanie w budynku B :) Cały czas jednak zastanawiam się nad powstaniem obwodnicy. Czy coś się zmieniło? Są jakieś bardziej szczegółowe informacje? Co powiecie na to, aby na FB założyć grupę Forma Wysoka i tam prowadzić dyskusje? :) Pozdrawiam!
        • Gość: Axa IP: *.centertel.pl 12.12.16, 09:40
          Heh. Na FB jest od dawna grupa. Zapraszamy
    • 27.12.16, 21:47
      i68.tinypic.com/168ere1.png

Witam,
      Proponuję pomoc w odbiorze technicznym mieszkania od Dewelopera. Znam tego dewelopera oraz osoby na stanowiskach inżynierskich. Dobrze przygotowana kadra, doświadczona i rzetelna.
      Dla tych którzy chcą sprawdzić stan techniczny mieszkania - zapraszam do współpracy.
      Marcin Trela

--
      Profesjonalny Odbiór Mieszkań, Domów i Lokali. tel. 503-762-371
      mtrela.wixsite.com/odbiory-mieszkania
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.