Dodaj do ulubionych

ARBET deweloper Siechnice

09.01.17, 19:28
Witam, planujemy zakupić mieszkanie na nowo powstającym osiedlu perłowym. Szukam jakichś negatywnych lub pozytywnych opinii o tym deweloperze, np. jaki jest stan ich poprzednich inwestycji czy szybko dokonują napraw itp...
Edytor zaawansowany
  • Gość: jajaja IP: 78.133.203.* 02.02.17, 10:04
    Hej. Mieszkanie kupilam w Arbet w Siechnicach ul. Jana Pawla II i jestem bardzo zadowolona.Reklamacji nie składałam, nie było do czego, obsługa ok. jakość też ok. Z tego, co wiem, to na osiedlu perlowym jakosc bedzie jeszcze wyzsza, ale to juz sama dopytaj.
  • Gość: ja IP: *.dynamic.mm.pl 23.11.17, 21:34
    Inwestycja bardzo fajna, wykończenie naprawdę na wysokim poziomie, współpraca z Klaudią porażka
  • Gość: Tor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.17, 21:24
    Witam, Można doprecyzować na temat współpracy z p. Klaudią ?
  • 27.11.17, 17:39
    Ww Pani bardzo mila i sympatyczna. Bardzo pomicna przy zawarciu umów, będąca na każde skinienie. Obecnie po kupnie mieszkan jej stanowisko sie zmieniło troszke , juz ma mniej czasu, czesto bywa niedostepna. Doradca bankowy polecany przez nia (kobieta) bardzo niekompetentny, olewajacy klienta itp. Ja roj temu zamiescilam tutaj wątek czy ktos zna dewelopera. Niestety kupilam tam mieszkanie i bardzo żałuje. Wszystko najtanszym kosztem czyt. dla kienta W WYSOKIM STANTARDZIE. Duzo nerwow straconych i pieniędzy a oni nas mieszkancow traktuja jakbysmy lizaka od nich odkupili...
  • Gość: Tor IP: 85.219.170.* 28.11.17, 11:36
    Hmmmm to ciekawe co Pani pisze. Zastanawiam się właśnie nad kupnem mieszkania od nich w Siechnicach. Rozwinie Pani temat straconych pieniędzy ?
  • 28.11.17, 17:59
    Cóż. .. To dosc zawiły i skomplikowany temat. Niektorym klientom lub juz nawet mieszkancom owy deweloper bardziej zaszedl za skórę. O wszystko trzeba sie prosić i wywalczyc aby coś dostać. Przykład sufitow spadajacych po pomalowaniu jakas warstwa farby-efektem skrobanie sufitow w calym mieszkaniu. Wszyscy mieszkancy mieli ten problem mniejszy lub większy, procz tych z 2 piętra. Jednak ptosze sie nie sugerowac,ze mieszkania do niczego. Bo tutaj nie mozna im zarzucic rozmieszczenia ppomiesczen. Mieszkania sa piekne, przestrzenne a przedewszystkim ustawne. Czujemy niesmak, i pewne obawy. Jednak wydaje mi się ze wszędzie cos sie dzieje i nigdy nie trafimy bez strat. Pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 28.11.17, 19:51
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Ktos IP: *.play-internet.pl 12.12.17, 13:27
    Kupowałem już w swoim życiu kilka mieszkań od deweloperów i powiem szczerze, że obsługa po sprzedażowa w Arbet jest całkiem dobra w porównaniu do innych deweloperów we Wrocławiu. W niektórych firmach działy odpowiedzialne za po sprzedażową obsługę w ogóle nie odbierały telefonu ani maili.
  • Gość: Mascero IP: *.play-internet.pl 06.12.17, 16:05
    Ja niecały rok temu kupowałem mieszkanie w Arbecie i bardzo miło wspominam współpracę zarówno z Panią Klaudią, jak i poleconymi doradcami. Jeśli chodzi o samo mieszkanie to standard wykończenia faktycznie jest wyższy niż u deweloperów od których mieszkanie kupowali moi znajomi.
  • Gość: Mirella IP: *.play-internet.pl 14.12.17, 09:09
    Ja kupiłam mieszkanie w Zielonych Tarasach. Jakość jest w porządku, nie miałam większych zastrzeżeń przy odbiorze, a Poprawki wykonali bardzo szybko. Ogólnie mieszkam już dwa lata i właściwie po wykonaniu poprawek nie miałam potrzeb kontaktować się z deweloperem. Czyli jak najbardziej na plus

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.