Dodaj do ulubionych

Strzał w stopę: Zastal kiwa kibiców

IP: *.aster.pl 29.03.11, 20:54
Jestem bardzo ciekawy co na ten temat ma do powiedzenia główny właściciel spółki pan Jasiński , na co dzień człowiek biznesu, któremu najbardziej powinno zależeć na dobrym wizerunku klubu i długotrwałych pozytywnych relacjach z kibicami, czy ma zamiar coś w tej sprawie zrobić, czy też może akceptuje, mówiąc bardzo delikatnie, robienie kibiców w bambuko. Brak działania będzie dla mnie jasnym komunikatem. Prosiłbym redakcję o drążenie tego tematu. A wracając jeszcze do samej decyzji o, to chyba prezes zapomniał o powiedzeniu chytry dwa razy traci...
Edytor zaawansowany
  • Gość: karneciarze IP: *.centertel.pl 29.03.11, 22:22
    Piszę w imieniu grupy osób (jest nas 16), które kupiły karnety. To my mówimy panu prezesowi: "sorry, w tym sezonie już na Zastal nie przyjdziemy, a mocno zastanowimy się nad kupnem karnetu jesienią". Panie redaktorze, prosimy zapytać pana Jasińskiego co myśli na ten temat. A może czas powiedzieć: "sorry panie Czarkowski, pana czas w tym klubie już minął".
  • Gość: skandal!!! IP: 172.28.67.* 30.03.11, 00:13
    Przyjdę na mecz, kupię bilet. Chodzę na koszykarzy, a nie na działaczy. Uważam jednak, że działacze nadają się do drugiej ligi. Na ekstraklasę mają za mało klasy.
  • Gość: gość IP: *.aster.pl 30.03.11, 00:05
    nie zapominajcie o tym, że prezes Czarkowski ma mało swojego zdania. To jest taki typ "dobrego i uczciwego Pana". Ma jednak przy swoich czterech literach takiego Rafała R., który ma pojęcie o koszykówce, organizacji klubu sportowego o biznesie i o tym wszystkim co idzie w parze z prowadzeniem profesjonalnego klubu sportowego takie, jak świnia o smaku krewetek królewskich.
    Jego wpadek nie sposób zliczyć!!! Z pewnością to on doradził prezesowi tę decyzję.
  • Gość: T.A.K. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.11, 08:33
    Nie wiem jakich klub ma prawników ale z tego co mi jest wiadomo istnieją w prawie takie rzeczy jak "oferta", tj. jeżeli ktoś oferuje Ci 15 meczy za określoną cenę a Ty przyjmujesz ofertę kupując wejściówkę to zawarta zostaje umowa obejmująca 15 meczy.

Proponowałbym aby miejski rzecznik konsumenta natychmiast wystąpił do klubu z żądaniem wyjaśnienia czemu wprowadzono nabywców karnetów w błąd co do zakresu oferty (Prezes klubu publicznie informował że jego oferta obejmuje 15 meczy - m.in. wypowiedź dla Radia Zielona Góra) i żeby wypłacona została rekompesata w wysokości równowartości 3 wejściówek.
  • Gość: Kaziu IP: 194.44.241.* 30.03.11, 10:14
    Miller mial racje.Prawdziwego faceta poznasz po tym jak konczy...Prezes konczy jak zawsze.Tak bylo z dawnymi zawodnikami,ktorzy juz nie grali i walczyli o zalegla kase.Tak bylo przy rozstaniach z Machalica,Aleksandrowiczem...A z karnetami to przewal rodem z bazaru.
  • Gość: jed IP: *.w-k.com.pl 30.03.11, 13:58
    Skandal - chyba niska frekwencja na ostatnich meczach niczego klubu nie nauczyła.
    Przed meczem prezes prosi kibiców o pomoc - po meczu uniewaznia karnety??!!!
    Gratulacje - tak sie dba o kibiców którzy z góry zapłacili za cały sezon żeby prezes miał na pensje.

Proszę kibiców o bojkot!!!! w jedności siła
    jak na nastepny mecz przyjdzie 1000 osób, to może otrzeźwieją,...
  • Gość: Kontrol IP: 156.17.170.* 30.03.11, 15:06
    Nie ma jak to małomiasteczkowe zarządzanie klubem. hihihi;)) i jeszcze <lol> dla tego prezia;p
  • Gość: Andy IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.03.11, 15:52
    Wczoraj kupiłem bilety na połączone 3 spotkania, wybrałem miejsca, zapłaciłem dosyć duże pieniądze i czuję się teraz wydymany, bo dowiaduję się, że moje bilety są nieważne!
    Co mam teraz robić - bujać się do siedziby a.bilet, oddawać bilety, z których byłem zadowolony i kupować nowe w gorszych miejscach?
    Z mojej strony bojkot - byłem do tej pory na wszystkich meczach, zapłaciłem więcej niż karnetowicze, a traktuje się mnie jak popychadło!
  • Gość: kat666 IP: *.zielonagora.hypnet.pl 30.03.11, 21:03
    RZECZNIK KONSUMENTA PRAWDOPODOBNIE I polecam ta forme bo zakup karnetu zobowiazuje. mysle ze zwrot pieniedzy i wygrana po stronie kibicow jest pewna. a dzialacze nauczke beda mieli.
  • Gość: Pajac IP: *.aster.pl 30.03.11, 22:42
    Dramat Rafal R i prezes panom juz podziekujemy!!Zenada
  • Gość: kibic IP: *.cku.zgora.pl 11.04.11, 15:53
    popieram przedmówcę ... ?Rafał R i pan żenada prezes - dziękujemy.... kolejne zagranie na poziomie -25 albo co najmniej 7 liga - nie obrażając 7 ligi........

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka