Dodaj do ulubionych

Czarny dzień gorzowskiego sportu. Nasi piłkarze...

IP: *.net.pbthawe.eu 02.05.11, 10:33
Podziękujcie Jędrzejczakowi. Mamy żużel i filharmonię.

Po co więc Gorzowowi na wysokim poziomie:

- piłka nożna
- koszykówka
- piłka ręczna
- siatkówka

TJ - grabarz gorzowskiego sportu....
Edytor zaawansowany
 • Gość: apski IP: *.straz.gorzow.pl 02.05.11, 10:42
  Drużyna sportowa powinna potrafić na siebie zarobić. Nigdy jednak nie pójdę na stadion na którym na trybunach króluje faszyzm, rasizm i inne ordynarne chamstwo. Podziękujcie swoim tzw. kibicom.
 • Gość: aster IP: *.gorzow.mm.pl 02.05.11, 12:02
  Na jednym meczu Stal - Falubaz jest więcej chamstwa i agresji na trybunach niż w całym sezonie piłkarskim Stilonu.
  Wyłącz TVN - zacznij mysleć
 • Gość: bart IP: *.gorzow.mm.pl 03.05.11, 23:46
  aster chyba sam nie wierzysz w to co mówisz, moja noga na Olimpijskiej nie staneła od meczu z Motorem o utrzymanie był apel, że gramy razem dla Gorzowa itd. poszedłem ale tyle co ja się nasłuchałem jaki jestem po... bo lubie żużel.... sami jesteście sobie winni. A jędrzejczak przez małe j, sami sobie go wybraliśmy jakie społeczeństwo taki i prezydent.
 • Gość: RE apski IP: *.gorzow.mm.pl 02.05.11, 12:05
  Wy tam apski sikawki lepiej pilnujcie na tej straży
 • Gość: kazz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 15:27
  ty baranie nigdy nie byłeś na meczu to nie pisz takich bzdur, na piłce nożnej jest tak samo rodzinny klimat jak na beznadziejnej śląskiej więc nie pie...głupot
 • Gość: Johny IP: *.gorzow.mm.pl 02.05.11, 10:44
  Jeszcze jest szansa,ale potrzeba naprawdę tylko dobrej woli Rady Miasta i Prezydenta,by uratować klub GKP.Wystarczy choćby ekspresowo przekazać obiecaną dotację 500 tys.PLN,by móc choć w części spłacić długi wobec ZUS i US,a po tym podjąć jakiekolwiek rozmowy na temat rozłożenia na raty zadłużenia,bądź nawet częściowego umorzenia (prawo coś takiego przewiduje!).Nie jest prawdą, co rozpowszechniają media,że nie ma kto podpisać umowy w imieniu klubu,czy też zgłosić klub do PZPN o uzyskanie licencji.Zgodnie z ustawa o kulturze fizycznej,która reguluje działanie stowarzyszeń (klubów) sportowych wyraźnie precyzuje,że "Kurator obowiązany jest do zwołania w terminie 3 miesięcy walnego zebrania członków w celu wyboru nowych władz stowarzyszenia kultury fizycznej lub związku sportowego. Do tego czasu kuratorowi przysługują statutowe uprawnienia władz stowarzyszenia kultury fizycznej lub związku sportowego".Zatem kurator ma wszelkie kompetencje i uprawnienia zarządu (prezesa)klubu.Jeśli dodać,że ustalony kurator jest pracownikiem samorządowym (pracuje w UM)to tym bardziej powinien zabiegać u prezydenta,by ten podjął plan ratowniczy tego zasłużonego, dla rozwoju kultury fizycznej, klubu.Więc apele do Prezydenta i RM nie są pozbawione sensu!Jest jeszcze czas na działanie!Może obudzi się wreszcie jakiś radny i zmierzając się z tym ważnym dla wielu mieszkańców problemem udowodni,że wyborcy są ważni przez całą kadencję,a nie tylko w trakcie kampanii wyborczej???Panie kuratorze,działacze z Niebiesko-Białych spotkajcie się jak najpilniej w tej sprawie z Prezydentem i Przewodniczącą RM Gorzowa Wlkp.!Władze samorządowe Gorzowa Wlkp. nie dopuszczą do zabicia piłki nożnej w Gorzowie! Trzeba też wrócić do umowy o zorganizowaniu szkółki piłkarskiej w Gorzowie,która w 2010 r. podpisał prezydent miasta z prezesem PZPN Lato.Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie takiej szkółki ,bez takiego solidnego zaplecza jak I- ligowy klub!

 • Gość: ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 13:35
  jakbyś znał prawo to byś wiedział, że taki manewr jest niemożliwy. Ale dla Was, kibiców Stilonu bycie na bakier z prawem jest powodem do domy. Do tego doprowadziliście sami - odtrącając pikników i lżąc wszystkich dookoła. Dzięki takim zachowaniom zostaliście sami, bez dofinansowania z UM i z brakiem prawdziwych sponsorów. Tylko, że na to jesteście za głupi.

  A szkółka piłkarska może świetnie funkcjonować nawet bez 1. czy nawet 2. ligowego klubu - vide Sokół Pniewy. Także zamiast opowiadać bajki trzeba się wziąć do pracy, a nie pitolić na forum!
 • Gość: kropa IP: *.gorzow.mm.pl 02.05.11, 14:10
  > dziliście sami - odtrącając pikników i lżąc wszystkich dookoła.
  bardzo mądre słowa!
  wrzeszczeli :stilon jest nasz! to przestałem tam "zachodzić płacąc za bilet"
 • Gość: skarpeta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.11, 16:50
  Johny, klubu piłkarskiego, jakim jest GKP nie obowiązuje w tym zakresie ustawa o kulturze fizycznej. Ponadto, w całym tekście tej ustawy nie pada słowo "kurator"
  www.codziennikprawny.pl/uploaded/akty_prawne/168.pdf
  Obowiązuje tutaj ustawa o stowarzyszeniach, a oto jeden z jej artykułów:
  Art. 30.
  1. Jeżeli stowarzyszenie nie posiada zarządu zdolnego do działań prawnych, sąd, na wniosek organu nadzorującego lub z własnej inicjatywy, ustanawia dla niego kuratora.
  2. Kurator jest obowiązany do zwołania w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy walnego zebrania członków (zebrania delegatów) stowarzyszenia w celu wyboru zarządu. Do czasu wyboru zarządu, kurator reprezentuje stowarzyszenie w sprawach majątkowych wymagających bieżącego załatwienia.
  3. Wynagrodzenie kuratora pokrywa się z majątku stowarzyszenia.

  Kurator nie może zgłaszać/wycofywać zespołu, podpisywać wielu umów.
  I niby "w sprawach majątkowych" reprezentować może. Niestety mamy tutaj błędne koło -> żeby dostać dotację trzeba mieć czysto z ZUS-em i US. Żeby GKP spłaciło ZUS i US chce dostać dotację. Poza tym, formalnie GKP nie ma właściwie majątku, bo nikt w klubie takiej ewidencji nie prowadził.
 • Gość: Nikoś IP: *.gorzow.mm.pl 02.05.11, 11:36
  Cały Gorzowski sport został zniszczony przez maniaka żużlowego T. J. !!!. Teraz skarbnik miasta ogłasza że Gorzów to miasto bankrut z wielomilionowym długiem bez żadnych perspektyw rozwoju !!!. O tym na tym forum gorzowianie ostrzegali , Rada Miasta nabrała wody w usta jak T . J. z kolegą od cygara rozbijali kasę miasta na swoje zachcianki , to skandal !!!. Usunąć go ze stanowiska , postawić zarzuty o doprowadzenie miasta Gorzowa do bankructwa !!!. Tak zrobiono z prez. Częstochowy w podobnej sprawie !!!. Czym prędzej tym lepiej , gorzowianie otwórzcie oczy co z naszym miastem się dzieje !!!
 • Gość: Dość IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.05.11, 11:46
  "Umarł król, niech żyje król !" e-prawnik.pl jak odwołać prezydenta
 • Gość: m IP: *.uml.lodz.pl 02.05.11, 13:46
  W Leadzie: światkami.... Hm...
 • Gość: kropa IP: *.gorzow.mm.pl 02.05.11, 14:06
  tam był regularnie co 2 tygodnie spęd bydła!z jakimś sportem to nie miało nic wspólnego.
 • Gość: czesiek IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 21:03
  a miejsce po stadionie opchnac na apartamenty? kase zawinac do kieszeni a koncówke wydac na goloba i szwedów zeby plebs miał rozrywke?
 • Gość: beskid IP: *.gorzow.insant.pl 02.05.11, 14:54
  sped bydla jest na slaskiej.Przewiduje ze nastepnym ruchem "malego prezydeta" bedzie likwidacja stadionu na olimpijskiej.Wladze miasta i zuzla zrobia wszystko zeby pilka w gorzowie sie nie odrodzila.Potem przyjdzie kolej na tramwaje i bedziemy mieli prawdziwa wioche.Bedzie mozna wreszcie zmienic nazwe miasta na gorzewo
 • Gość: Albert IP: *.play-internet.pl 02.05.11, 17:53
  Proszę bardzo szanowni kibice Stilonu, tak wam zależy na waszym klubie, takeście krzyczeli Stilon to my, Stilon jest nasz, to teraz utrzymujcie ten wasz klub. Normalny kibic nie pójdzie na mecz podczas którego z trybun słychać tylko jakieś chamskie i rasistowskie okrzyki. Nie kestem kibicem stali, jakby co, ale na dobrą piłke bym poszedł. Niestety skutecznie zohydziliście mi ten sport swoim zachowaniem. Nie kupię zatem biletu i nie zgadzam sie żeby moje miasto finansowało rozrywkę bandzie przygłupów z trybun.
 • Gość: gorzow.przestan IP: *.gorzow.mm.pl 02.05.11, 22:39
  Skąd taka satysfakcja upadkiem I-ligowej gorzowskiej piłki? Zwłaszcza u kibiców Stali. którzy częstokroć kibicuję Barcelonie, Realowi, Lechowi Poznań (sic!) bo ten akurat ma sukcesy wcześniej kibicowali pewnie Wiśle albo Manchesterowi United :)
  Pytanie?
  Cieszą się jak wariaci i skaczą z radości, dlaczego? Czy to że piłkarze nie zagrają już z Pogonią Szczecin, GKSem Katowice, Wartą Poznań, Piastem Gliwice, a mogli grać w kolejnych z Zawiszą Bydgoszcz, Cracovią, Polonią Bytom i wieloma innymi "markami", spowoduje że
  Stal zdobędzie mistrza?
  Gollob będzie lepiej jechał?
  Cyran zostanie mistzrzem świata juniorów?
  Odpowiedzcie. Bo akurat oskarżenia o rasizm są Karalne, tak samo jak nazywanie kogoś nazistą, faszystą.
  Wiem że na pewno cieszy się zarząd SSA Stal, pół miliona zdobyte na trupie giekape piechotą nie chodzi. Do tego sprzeda się stadion Stilonu, i kolejne milioniki dla Gollooba będą. Może tu jest przyczyna tej dzikiej radości z czyjejś śmierci.
 • Gość: krzych IP: *.gorzow.mm.pl 03.05.11, 00:03
  Część piłkarzy z GKP zamierza przejść do Lechii Z.Góra i wkrótce okaże się,że Z.Góra będzie miała świetny klub I ligowy.Jeśli dodać do tego,że Falubaz kolejny raz pokaże kto jest w lubuskim górą,to tą wspaniałą -jak to zwykł nazywać prezydent- pseudo "promocję Gorzowa przez sport" najnormalniej szlag trafi.
 • Gość: Dedektyw IP: 89.204.154.* 03.05.11, 09:43
  .. swiat jest brutalny!!! W najpopularniejszej dyscyplinie sportu Gorzow (wladze miasta, ludzie interesu i inni.) oddaje wszystko i kapituluje. Dyscyplina, ktora nie tylko reklamuje miasto, ale tez daje szanse kilkuset mlodym ludziom (trampkarze, juniorzy itd.) przestaje istniec! W momencie wyzu sportowego!!! Powody na pewno sa zlozone, ale nie moge oprzec sie stwierdzeniu, ze wladze miasta wola ladowac miliony w dyscypline nie gromadzaca setki graczy (mam na mysli czynny udzial na boisku, a nie bierne kibicowanie!), budowac watpliwy stadion (ograniczone mozliwosci uzytkowe!!!) i pic szampana w lozach z watpliwymi zagranicznymi inwestorami.... ale kiedys i to sie skonczy i prezydent miasta na pewno bedzie w slabej kondycji zdrowotnej aby uniknac odpowiedzialnosci! ZENADA i HANBA!
 • Gość: guciu123 IP: *.gorzow.mm.pl 03.05.11, 10:05
  Pan Ireneusz Klimczak jako autor powinien wiedzieć, że możemy być co najwyżej " świadkami" , a nie jak napisał "światkami" - chyba,że chodzi o świadków z jego świata Ha! Ha!
 • Gość: forstal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 13:43
  Wreszcie gorzówek wraca tam gdzie jego miejsce czyli max 3liga.I tak długo szmaciarze się puszyli że grają w 1lidze z poziomem 3ligowym.
 • Gość: kropa IP: *.gorzow.mm.pl 03.05.11, 13:48
  gkp (kibice)to grupa konfidentów policyjnych powiązanych ze światkiem przestępczym wsi gorzów.....:-)))))))
 • Gość: kibic AZS-U IP: *.gorzow.mm.pl 03.05.11, 19:22
  GDYBY NIE TA PATOLOGIA NA TRYBUNACH TO BY BYŁO CAŁKIEM INACZEJ,KTO WEJDZIE DO KLUBU Z DUŻĄ KASĄ GDZIE NA TRYBUNACH JEST HOŁOTA I FASZYŚCI?
 • Gość: ktoś IP: *.gorzow.mm.pl 04.05.11, 12:52
  Chłopcze a skąd to wiesz , bywałeś tam , czy chodzi ci o żużel jak rzucano krzesełka na tor ???! Ogarnij się zanim cokolwiek nabazgrzesz !!!.
 • Gość: geje z gkp IP: *.pr1-nat.espol.com.pl 04.05.11, 22:14
  narescie wiejski klubik spada ....pierwsza liga na wsi gorzow to smiech na sali nie dla psa kiełbasa
 • Gość: MKS IP: *.gorzow.insant.pl 05.05.11, 16:05
  goscia wyzej akurat znam to psicw...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka