Dodaj do ulubionych

Dowhan: Ile zarabiam w Falubazie? Mniej niż pre...

IP: *.aster.pl 10.08.11, 22:20
"...Właśnie wróciłem z Rzeszowa, gdzie zawarłem nową umowę sponsorską dla klubu - 150 tys. zł. Nie mam z tego tytułu prowizji..." BEZCZELNY TYP !!

Edytor zaawansowany
  • Gość: Q...S IP: 109.110.200.* 11.08.11, 00:34
    <BEZCZELNY TYP> słuchaj QQ namuniu.Co chcesz przez to powidzieć.Uzasadnij o co Ci chodzi.Bo sam epitet świadczy tylko o tym,że nie dorosłeś jeszcze do jakiegokolwiek zabierania głosu na forum.Nie napiszę,że jesteś głupi bo powinienem to uzasadnić,a na to szkoda mi czasu i tak wszyscy to widzą.
  • Gość: Janek IP: *.sulechow.pl 11.08.11, 07:43
    Pan redaktor jest mało inteligentny. Robert Dowhan jeszcze do niedawna był radnym Rady Miejskiej w Zielonej Górze, stąd też miał obowiązek ujawnić wszystkie dochody i stan majątkowy. Wystarczy spojrzeć na oświadczenia majątkowe publikowane w BIP na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zielonej Górze. A swoją drogą nie rozumiem dlaczego Prezes nie chce ujawnić kontraktu menadżerskiego.
  • Gość: jio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 09:11
    Nie chce ujawnic bo jest tam kwota 28 tys =premie :) rocznie daje ok 350 tys zł dla samego prezesa..A gdzie Kawicki jankowski i reszta bandy?
  • Gość: ekonom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.11, 10:28
    Kawicki powiedział na antenie RZG - rzg.info.pl/2011/08/k-kawicki-o-zarobkach-w-spolce-sportowej/
    293 tys. za umowy o pracę + 93 tys. za umowy zlecenia = 386 tys. złotych
    606 tys. - 386 tys. = 220 tys. które nie wiadomo kto dostaje
    czyżby jakaś umowa kontraktowa?
    coś tu się nie zgadza!!!
  • Gość: QQ IP: *.aster.pl 11.08.11, 16:47
    Rozumiem , że jesteś poplecznikiem Dowhana i ślepym fanem Falubazu, który nic nie widzi naokoło tylko żużel , żużel,żużel......
  • Gość: Robert13 IP: *.play-internet.pl 11.08.11, 08:30
    Dlaczego niby? Głupie to co piszesz? Wynagrodzenie prowizyjne jest ogólnie przyjęte w kontraktach managerskich. Pomyśl zanim kogoś obrazisz
  • Gość: lechia IP: *.aster.pl 11.08.11, 08:46
    NIE DAWAĆ KASY NA SPORT ZAWODOWY - ZUZEL KOSZYKÓWKĘ I PROBLEM ROZWIĄZANY
    IDĄ CIĘŻKE CZASY I TRZEBA OSZCZĘDZAĆ
    A PIENIĄDZE WŁADOWANE W PROMOCJE NICZEGO NIE PRZYNIOSĄ
    A DO WIEJSKIEGO MENAGERA JEDNA UWAGA - FIRMA PRYWATNA NIECH DAJE MILIONY MNIE TO NIE OBCHODZI ICH BŁĄD ALE WARA OD PIENIĘDZY MIEJSKICH
    WIDAĆ ŻE WIEJSKIEMU MENAGEROWI JEST TAK DOBRZE ZE NIE WIDZI CO SIE WOKOŁO DZIEJE
    KTO TEGO NIE ROZUMIE NIECH PODNIESIE RĘKĘ - JAK W PRZEDSZKOLU
  • Gość: spartann IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 09:03
    ....."A po dotację, owe 600 tys. zł, nawet gdyby nie istniał temat kontroli, to chyba się nie zgłoszę. Mam swój honor".....

brak konsekwencji bo jak powiedzial - chyba sie nie zglosze, to powinno byc - chyba mam swoj honor

ogolnie kretacz i pajac z tego prezesiny z jasienia. widac ze czlek ze wsi ucieknie ale wies z czleka nigdy.

• Gość: Elto IP: 109.110.204.* 11.08.11, 10:51
    Racja, trzeba oszczędzać, Dlatego czerwony Janusz powinien zarabiać jakieś 40% tego co zarabia obecnie, bo kasę bierze taką jak prezydent Warszawy a efektów nie ma z tego żadnych. Ponadto powinien stracić służbowy samochód, niech swoim jeździ. Na bruk powinni zostać zwolnieni wszyscy kolesie managera ze Szprotawy min P. Żyto. Również Kaliszuk i reszta czerwonych patałachów obniżka płac o 60%, żadnych premii, trzynastek, a zwłaszcza dodatkowych zarobków w ramach umowy- zlecenie od miasta jak Jagiełowicz, który kasuje grube siano jako szef MOSiR plus na umowy zlecenie od miasta np jako ekspert do spraw przebudowy stadionu przy Wrocławskiej, który de facto jest obiektem miejskim podlegającym pod MOSiR czyli kasuje dodatkowe pieniądze za coś co powinien wykonywać w ramach swojej posady jako dyrektor MOSiR. Po takich cięciach nagle się okaże że w mieście są spore nadwyżki.
  • Gość: piet IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.08.11, 09:43
    uwazam ze 1:0 dla dowhana w tym starciu
  • Gość: kibic IP: 212.109.137.* 11.08.11, 10:10
    popieram też Pana Dowhana,a swoją drogą to nie wiem dlaczego do tej pory nikt i nie rozliczył Pana Kaliszuka.Tyle mówi się w mieście o zarządzanym przez niego stowarzyszeniu,a wszyscy milczą.Może tam też jest jakaś prawda.
  • Gość: lechia IP: *.aster.pl 11.08.11, 10:48
    ZERO PIENIĘDZY Z MIASTA DLA ZAWODOWCÓW
  • Gość: gruenberger IP: *.aster.pl 11.08.11, 11:17
    Exactly ! Rozliczyć z zarobków przydupasów Prezydenta , to są publiczne pieniądze. I nikt nas się nie pyta czy chcemy ich zatrudniać i płacić przynajmniej dwukrotną krajową pensję (np. tajemnicze obowiązki i płaca Żyty z rodziną). Głosuję na Dowhana ! Niech utrze nosa temu pyszałkowi. Tyle tylko w warunkach demokracji można.
  • Gość: tola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 10:56
    Popieram prezesa, ma rację, chcą Go upokorzyć tymi kontrolami.
  • Gość: falubazini IP: *.aster.pl 11.08.11, 12:03
    Qrwa jeśli to prawda to powinni podać sie do dymisji - poważnie. Sprawiają wrażenie bezintersownych, serwują nam najwieksze ceny biletów w Polsce i niby klub potrzebuje pieniędzy a sami sobie eldorado urzadzili. Jesli to prawda to za ich kokosowe pensyjki mielbysmy 5 nowych trybun. Ktos tu chce z nas zrobić idiotów. Skadnal. Do dymisji.

"Zielona moim miastem, Falubaz moim życiem" Hej, hej Falubaz....
  • Gość: kolega IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.08.11, 13:51
    To jest paranoja a oswiadczenie majatkowe Pana Prezesa to kpina z prawa a moze tak mozna prosze zobaczyc
  • Gość: JWA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 13:56
    To szczyt skromności, stawiać znak równości pomiędzy zarządzaniem miastem Zielona Góra, a klubem sportowym Falubaz. Jeżeli miasto daje dotacje, lub inne wzmocnienie budżetu klubu, to ma obowiązek, a nie tylko zamiar dokonania kontroli wydatkowania tych pieniedzy.
    Zużel to na szczęście nie najwazniejszy sport i problem mieszkańców miasta.
    Panie Dowhan, "znaj proporcium mości panie" i obniż swoje zarobki stosownie do rangi i prestiżu swojego stanowiska.
  • Gość: kibic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.11, 14:31
    jakby zrobić badania to pewnie połowa kibiców to przyjezdni mieszkańcy okolicznych wiosek i miast no i wieczna napinka kto lepszy w Trójmieście zachodnim Leszno - Gorzów - Z.Góra to jest cała promocja żużla który poza tymi miastami nigdzie indziej nie jest taką relikwią. Liczba kibiców nie powinna być wykładnikiem podziału pieniędzy z miasta. skoro 15 tyś kibiców kupuje co mecz bilety to klub powinien sobie sam poradzić. Drogie bilety !!! A jak nie chce kasy bo zasłania się tajemnica handlową czy inną cóż... szkoda, że klub nie jest tak honorowy przy ustalaniu cen biletów na mecze uwzględniając warunki jakie oferuje kibicom.
  • Gość: fan od 20 lat IP: *.aster.pl 11.08.11, 17:36
    Ja bym oprócz kontroli zażądał także gwarancji nie przekraczanie pewnego ustalonego pułapu cen biletów, bo skoro mieszkańcy juz raz zapłacili z podatków to dlaczego działając niby rynkowo klub kasuje ich ponownie niemiłosiernie po raz drugi. Jest to spółka jak podkreśla prezes to niech działa naprawdę na prawach rynku a jeśli żąda dotacji to niech się z nich szczegółowo rozlicza. Pomysł z wymuszenie przywrócenia cen biletów do normalnego poziomu mógłby uczynić ten sport bardziej dostępnym dla rodzin (które z podatków dopłacają do klubu) a tak zabierz w weekend rodzinę i zapłać dwie stówki. Niewielu na to stac poza tymi ogolonymi karkami z siłowni co robią największą zadymę jak na festiwalu. Oraz tymi podgolonymi napakowanymi co jeżdżą porszakami. Ja bym na miejscu prezydenta się nie szczypał za dobry jest on dla Falubazu. Nie raz słyszałem przed kasą na stadion jak ludzie psioczyli, że prezes przesadził z cenami biletów. Nie wspominając już GP Chelange bo szkoda słów.
  • Gość: Walllach IP: 78.133.171.* 11.08.11, 18:49
    haha brac sie za tych karierowiczow w UM , swita menadzera haha a w tym roku lechii sie skaplo na zlosc, ale tylko w tym , bo po co wspierac 4 ligowa zenade? i nie piszcie mi o talentach bo ich nie ma w zg....wszyscy bezrobotni na posredniaku
  • Gość: fanlubaz IP: *.multimo.pl 12.08.11, 22:32
    Z tego co mówi wynika, że zarabia około 15 tysięcy zł miesięcznie.
  • Gość: Jarek IP: 78.8.136.* 13.08.11, 23:17
    Jeżeli wszystko jest OK to czego się boi Dowhan? Jako radny chętnie sprawdzał innych, ale w oświadczeniu majatkowym wpisywał PIT i nic więcej. Przyzwyczaił się, że jest święetą krową i nikt go nie rusza. Ma swoje zasługi ale jeżeli chce publiczne pieniąadze to powinien być kontrolowany jak Zastal.
  • Gość: zniesmaczony IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.08.11, 11:00
    Nie wiedziałem,że Dowhan bierze pieniądze za Prezesa Falubazu i diete radnego równocześnie.
    Myślałem,że Prezesem Falubazu jest społecznie, bo przecież pobiera diete radnego.

Przypominam,że Dowhan wynajmuje za duże pieniądze dla Urzędu Marszałkowskiego budynek na Sulechowskiej wraz z reklamą. Stand reklamowy osobno wynajmuje Urzędowi Marszałkowskiemu też za duże pieniądze.

Nie głosujcie na niego !

Tym bardziej Miasto Zielona Góra nie powinno dawać żadnych dotacji dla Falubazu !
    Podobnie nie powinno dawać żadnych dotacji dla sportu i miejskiego Kościoła.

Jest tak dużo potrzeb w Służbie Zdrowia,że te ogromne sumy przekazywane na Kościół i Sport ( obie dziedziny należy kojarzyc raczej z rekreacją fizyczną i duchową ) powinny zostać przekazane lekarzom na leczenie lubuszan.

Kościół i Sport muszą sfinansować sie same .

Przypominam także, że finansowanie sportu z pieniędzy publicznych może iść tylko na wspieranie sportu wśród mieszkańców miasta Zielona Góra a nie na wynagrodzenia dla sportowców zawodowych i "działaczy klubowych".

Nieżle sie urządził ten Dowhan . 28 000 zł !? w Falubazie , Dieta radnego , wynajem nieruchomości dla Urzędu Marszałkowskiego na Sulechowskiej to już około 50 000 zł miesięcznie . A gdzie inne dochody ?

Okaze sie ,że ten nienasycony Gościu ma z 200 000 zł miesięcznie i chyba sam powinien dofinansowac ten Falubaz .

Przypominam,że ostatnio radny Dowhan wspólnie z innymi kolegami z rady podniósł nam drastycznie podatki od nieruchomości w Zielonej Górze.

Dowhan bądz mężczyzna i odpowiedz ile masz jako Prezes Falubazu ! Bądz mężczyzna !

• Gość: wyborca IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.11, 09:12
    Kolejny POlityk idzie na dno!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka