• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

stara Leżakownia Dodaj do ulubionych

• IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.10, 13:17
    w poniedziałek (podobno) ma być otwarta Stara Leżakownia czy ktoś wie coś na ten temat ?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: jatoja IP: *.chello.pl 18.09.10, 14:07
      Na facebooku mają opis:
      Klub Stara Leżakownia to miejsce, którego tak bardzo nam wszystkim brakowało- w tygodniu klimatyczny pub, w którym możesz rozkoszować się dojrzałym smakiem Ciechana, w weekend rozrywkowe centrum miasta. Przekonaj się sam!
      Otwarcie w poniedziałek o 18
      Ul. Kilińskiego
      • Gość: nowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.10, 16:47
        na nk znajdź mają fotki
        • Gość: elvis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 16:35
          Czyli zapyziały lokal. Białe drzwi z pcv to sugerują.
          • Gość: jazzuuu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 18:14
            tak ! drzwi sa OKRUTNE ! ale miejmy nadzieje że w środku będzie ok, trzymam kciuki za browar i knajpkę .
      • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.11, 12:17
        Ochrona jest poprostu straszna! jak przyjda hot 15 odstrojone to wpuszczają a jak ktos juz ma lata skonczone to nie wejdzie czemu ? Bo nie ma 21 lat. Śmieszne ;/
      • Gość: MAN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 07:02
        www.youtube.com/watch?v=7oZfDrI1s18 ostatki
    • Gość: velux IP: *.multimo.pl 18.09.10, 20:05
      Nareszcie
    • Gość: fido IP: *.ip.netia.com.pl 20.09.10, 10:22
      mam potwierdzenie dzisiaj można odwiedzić starą leżakownię - już otwarta ::))))
    • Gość: autor IP: 213.199.253.* 20.09.10, 12:33
      a gdzie jest dokladnie wejscie??
      bo "Ciechanów, ul. Kilińskiego
      wejście od ogródka Ciechana" niewiele mi mowi...
      • Gość: cc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 18:02
        mają podobno 2 wejścia- jedno przez ogródek (jak ktoś był i chodził do kibla, to wie ;) ) a drugie z dołu, naprzeciwko pubu Ciechana, w tym dużym budynku (to to :P ), przy początku ulicy jest zejście. Nie wiem, jak to lepiej wytłumaczyć... :)
    • Gość: caryca IP: 213.199.253.* 20.09.10, 15:31
      do ktorej dzisiaj otwarte??
    • Gość: fido IP: *.ip.netia.com.pl 20.09.10, 16:37
      Byłem portera z kija wypiłem ,wejście pod czaszą od ogródka nic więcej pisać nie będę, bo wieczorem tam wracam :)))))
      • Gość: ja IP: *.chello.pl 20.09.10, 16:43
        a jak cenowo to wszystko wygląda?
        • Gość: mieszkaniec IP: 87.205.145.* 20.09.10, 22:38
          cenowo przystępnie, knajpa moim zdaniem pozbawiona klimatu. Może i pomysł był dobry ale wykończenia zabrakło. Styl przywiązany do tradycji warzelnictwa z białymi drzwiami PCV, podświetlana podłogą i muzyką disco. Plus- nie pali się w całym lokalu, choć sam palę szanuję taką decyzję właściciela.
          • Gość: Z.M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.10, 07:14
            U to jak się nie pali to muszę odwiedzić ten lokal WIELKI SZACUNEK DLA WŁAŚCICIELA!!!!!!!!
            • Gość: qwert IP: *.220.111.160.umts.static.eranet.pl 21.09.10, 08:33
              Był ktoś jeszcze na otwarciu? Jakie wrażenia? Jakie ceny ?
    • Gość: .................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.10, 16:00
      A skąd Ty wiesz o co się prezes postarał a o co nie? Bo to opowiadanie że po cichu zrobił lokal to raczej żałosne
    • Gość: niko IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 22:55
      Wie ktos wogole w jakie dni to jest otwarte i od ktorej do ktorej ? I ile kosztuje wjazd ?
      • Gość: klubowicz IP: *.cdma.centertel.pl 22.09.10, 23:02
        WIEM JEDNO - MAXIM BYŁ LEPSZY.
      • Gość: qwert IP: *.220.111.160.umts.static.eranet.pl 23.09.10, 09:57
        Witam
        W tygodniu knajpa jest otwarta do 2 w nocy, ale niestety nie wiem od której.
        W piątki i soboty mają byś imprezy. Wjazd 10 zł a czynna pewnie tak do 4.
    • Gość: ela IP: *.cnow.pl 23.09.10, 12:46
      jak nie nalewałeś piwa to się nie wypowiadaj:) i skończcie z komentarzami jak tam nie byliście bo ja byłam i mi się podobało a sądzę że to dopiero początek :)
      PS. na pewno wstęp od 21 lat ale pewnie tylko na razie :)
      otwarte coś ok 16 , a w weekend na pewno dłużej jak wszędzie :)
      • Gość: polly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.10, 13:36
        I będzie gdzie wydać swój zasiłek-) nabomblować się i zapomnieć o beznadziei i dole tego miasta;-)
      • Gość: olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 11:45
        Jeżeli chodzi o wpuszczanie osób powyżej 21 lat...

Już na otwarciu można było spotkać wystrojone dziewczynki, które wyglądem nie przypominają, że są "nieco" młodsze... Albo trzymamy się zasady, że sprawdzamy dowody wszystkim, albo ich "zasada" pójdzie w zapomnienie, a wiele osób ceni sobie, że w lokalu można posiedziec w nieco starszym towarzystwie... Ja mam 24 lata i sprawdzono mi dowód, a odszykowane 19-tki weszły za mną bez problemu...
    • Gość: ela IP: *.cnow.pl 24.09.10, 01:24
      wszystkim się podoba :) ciekawe do kiedy :)
      plusem jest zakaz palenia w całym lokalu
      • Gość: sady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 15:10
        plusem jest też to że sprawdzają wiek ( tylko tutaj tez powstaje pytanie do kiedy?) i nie ma tam żadnych małolatów, tylko kulturalnie można sobie posiedzieć i nie śmierdzieć potem przez cały dzień fajkami.
    • Gość: madame :) IP: *.chello.pl 25.09.10, 18:34
      cześć,
      chcemy iść do leżakowni z gronem przyjaciół i mam prośbę aby wypowiedziały się osoby które tam były jaki panuje tam klimat. Chcemy wyjść w następny weekend, zastanawiamy się czy jest to typowy klub gdzie siedzi się przy piwie, czy jest tam może i muzyka. Czy strój elegancki?
      Proszę o bliższe szczegóły. Wielkie dzięki za odpo.

Pozdrawiam
      • Gość: c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 10:58
        idz sam sprawdz i nie pytaj sie głupio na forum madame

• Gość: grom IP: *.chello.pl 26.09.10, 11:21
          Byłem, widziałem, piszę.

Lokal ok. W sobotę wjazd 10 zł i nowość jeśli chodzi o Ciechanów, nie płacimy przy barze tylko w szatni ;-)
          Kupuje się kartę na którą wpłacamy pieniądze i później barman odejmuje nam z tej karty. Przykładowo, przy wejściu płacimy 50 zł, 10 idzie na wjazd, zostaje nam na karcie 40 zł, jak karta się wyczerpie można doładować a jeśli nie wykorzystamy wszystkiego, kwota pozostała na karcie zostaje nam zwrócona. Proste? Proste!
          Piwo po 5 zł, czyli ok. Ochrona bardzo dobra, nie wpuszczają jak jest za dużo osób, małolatów i mocno podchmielonych. Śpiący goście są wyprowadzani. Ogólnie bardzo fajny lokal.
      • Gość: ania-cnów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 11:30
        dziewczyno, idżcie i to szybko, byłam w sobotę, bardzo fajny lokal, atmosfera super, dużo młodych ludzi, dziewczyny ubrane szpilki, wieczorowo, chłopaki w koszulach, nie wpuszczą tam dresiarzy.jest disco, muzyka non stop, Dj, jak chcesz potańczyć wstajesz i wychodzisz na parkiet.jedno ale, było bardzo ciasno, nie było gdzie usiąść w sobotę.
        • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 12:10
          jestem starszym panem to jak bedzie ze mna ?

laski na szpilkach zrobicie mi podryw ?

czy tylko młodzi sa wyznacznikiem wszystkiego 'duzo mlodych dziewczyn' jak moher zawita to beda pisac siedziało trzech moherów juz tam wiecej nie pójde !
          • Gość: ania-cnów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 12:25
            spokojnie Panie X, byli i ludzie w starszym wieku,i nikt się temu nie dziwił i widziałam,że też się dobrze bawili, ja odpisałam tylko dziewczynie która pytała jak się ubrać, ale generalnie ten lokal okupują młodzi ludzie.
      • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 13:11
        "Strój elegancki" hehe dobre ;) Wyprasuj dresik i wystarczy :D
    • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 14:17
      Nie byłem ale słyszałem, taką oto historię od kolegi - żeby była jasność, kolega jest już dawno dorosły, nie nosi dresików tylko najczęściej jeansy i jest grzeczny jak baranek. Ale nosi czapkę - taką z daszkiem. Nosi bo lubi pewnie.
      Otóż paniusia jakaś bardzo młoda przy wejściu do lokalu oświadczyła mu, że ma zdjąć tę czapkę. Kolega się zajerzył, no bo jak to, panna będzie mu mówiła jak ma się ubierać ? Po krótkiej wymianie zdań panienka stwierdziła, że skoro kolega czapki nie zdejmie to nie wejdzie do lokalu. No i nie wszedł.

Rozumiem, że właściciele tego przybytku chcą jakiś poziom w knajpce utrzymywać, żeby kulturka była itd. Ale skoro nie można do tego lokalu wejść w czapeczce to trzeba może to jasno napisać, np. "w czapkach nie obsługujemy", albo "podajemy tylko klientom z pełnym uzębieniem", a może od razu przywalić np. "Tylko dla białych" - czemu nie ?

Poza tym mam takie pytanie do właścicieli ( na pewno czytają ) - a jak przyszedłby tam na piwko np. taki sikh - oni nie zdejmują turbanu publicznie, albo religijny żyd w kipie na czubku głowy ? Też paniusia kazałaby mu zdjąć czapkę ?

Rozumiem, że równie dobrze w Starej Leżakowni za chwilę mogą być wpuszczani tylko ludzie ładni, w wieku od 21 do 35 lat, ubrani w modne ciuchy, szczęśliwi i uśmiechnięci.

Panie i Panowie - wiocha. Jawna, bezczelna dyskryminacja.
      • Gość: grom IP: 188.33.14.* 26.09.10, 15:01
        Turban to nie czapka, chyba nie ma takiej religii w której nakazem jest noszenie czapki z daszkiem. I bardzo dobrze e go nie wpuścili, bo jak by wszedł on to inni w czapeczkach też by powchodzili i było by jak w pewnym innym klubie. I co z tego że ty wiesz że Twój kolega jest grzeczny jak baranek? Ma to wytatuowane na czole czy skąd ma to wiedzieć ochrona? Jak chce się bawić w czapce to niech się bawi w Maximie albo na bani u cygana. Ochrona jest super i lokal też, mimo tego że mnie na początku też nie wpuścili bo za dużo było osób.
        P.S.: Super za to że zakaz palenia w całym lokalu.
        • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 26.09.10, 15:18
          jeżeli są jakieś obostrzenia dotyczące ubioru powinno to być jasno określone, ochroniarz miał zastrzeżenia do mojego ślicznego sweterka, że pod nim koszuli nie ma. Nie chodzę w koszulach. Czyli lokal nie dla mnie :)
        • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 15:44
          Drogi kolego - z tego co wiem nigdzie nie jest określone jaki strój jest wymagany aby wejść do tego szacownego lokalu - to raz. Skoro jeden strój jest ok. a inny nie, to powinno to być jasno określone, który jest ok. i wszystko jasne - są takie np. restauracje gdzie trzeba mieć na sobie marynarkę - jak nie masz to dają ci do założenia restauracyjną - to jest klasa.
          Dwa nikt nie ma wytatuowanego na czole czy jest grzeczny, także te młode damy w szpileczkach, o których czytam w tym wątku - one też potrafią się upić i zrobić bydło.
          Po trzecie, od kiedy to czapka z daszkiem jest synonimem czegokolwiek ? np. tego, że kto ją nosi jest agresywny. Czy pani przy wejściu oceniła mojego kolegę na podstawie czapki ? Litości.
          Po czwarte i najważniejsze - nie chodzi o głupią czapkę tylko o to, że z powodu tego, jak ktoś wygląda, co ma na sobie, a może zaraz, jaki ma kolor skóry, dyskryminuje się tego kogoś w sposób w mojej ocenie bezczelny. No bo co stoi na przeszkodzie, żeby do lokalu pani nie wpuściła np. murzyna bo czarny jest - to już nie jest chyba takie spoko, nie sądzisz ?

To co tam robią fachowo nazywa się "selekcją gości" - ja się z tym do głębi nie zgadzam. Są nawet pomysły aby tego prawnie zakazać i dojdzie do tego na bank - jesteśmy w Unii, a ta walczy ze wszelkimi formami dyskryminacji. Tak - dyskryminacji - to nie jest za duże słowo.
          A jak ktoś się upije, albo przyjdzie nawalony, rozrabia, zachowuje się prowokacyjnie, to jak najbardziej, ochrona jest od tego żeby takiego kogoś wyprosić. Ale zakładanie a priori, że ktoś kto wygląda tak czy siak, nie wejdzie bo takie ma widzimisię ktoś kto lokalem zarządza - nie, na to nie potrafię się zgodzić.

Jak pisałem, robiąc jak w rzeczonej knajpie można by robić lokale tylko dla białych albo sklepy tylko dla blondynów z niebieskimi oczami.

A kolega był czysty, trzeźwy i chętny do wydania paru groszy. Wydał ale gdzieś indziej, a a propos Starej Leżakowni stwierdził, że więcej jego noga tam nie postanie - ale co tam, pewnie i tak jest za stary, za gruby i brzydki i w ogóle w czapce, nie pasowałby do pięknych roześmianych lasek w szpileczkach i młodych mężnych panów w modnych koszulach.
          Śmieszne i straszne zarazem.

PS. Uprzedzam malkontentów i wszystkich wietrzących spisek konkurencji - nie byłem i nie jestem związany z żadnym innym lokalem. Oburza mnie dyskryminacja w jakiejkolwiek formie, dlatego piszę.
          • Gość: grom IP: *.chello.pl 26.09.10, 15:50
            A ja Ci powiem tak, jak bym zobaczył w tym lokalu kolesia w czapeczce z daszkiem, to bym stwierdził że lokal to kolejny qfel, gawra czy maxim i bym z niego wyszedł. Tak samo jak nie wpuszczają w japonkach tak samo w czapkach, i skoro dali mu możliwość wejścia jeśli zdejmie czapkę a on z tego nie skorzystał to sam jest sobie winien. I jak by mieli napisać listę w czym nie można wchodzić to była by bardzo długa, bo pewnie z bronią tez nie można wchodzić. I tak jeszcze zapytam, jeśli Twój kolega chodzi do kościoła to też w czapeczce uczestniczy we mszy, czy tam już zdjemuje?
          • Gość: aleksandra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 15:56
            a od kiedy to się do lokalu w czapce wchodzi?kultura wymaga żeby zdjąć........
          • Gość: abstynent IP: *.centertel.pl 26.09.10, 23:45
            Jak Stary był forysiem to i młody chociaż kunia nie ma, też musi w knajpie w czapce siedzieć. Taka tradycja furmanów. Gratulacje dla właścicieli. Prawda to nie filharmonia i frak nie obowiązuje, ale świetnie, że ktoś odważył się uczyć kultury, i dobrego wychowania, Strata z tego, że Michał wydał szmal gdzie indziej - żadna. Wczoraj jeszcze mógł imponować czapką w zapyziałej pijalni za kilka lat na Farze, przy śmietniku, czy w piwnicy z gronem kolesiów o mniej niż obsługa leżakowni wysublimowanych gustach. Człowieku zostaw czapkę i się baw jak idziesz się bawić. Pozdrawiam
          • Gość: Grek IP: *.chello.pl 29.09.10, 20:52
            Mam pytanie ma ktoś jakiś kontakt ,bo chciałbym zarezerwować stolik ??
          • Gość: gosc122 IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.10, 18:26
            Czy w domu rowniez chodzi w czapce? Watpie. Po drugie - latwiej kogos rozpoznac bez tego nakrycia glowy. Mysle wiec , ze wymog wchodzenia bez czapki moze byc stosowany rowniez ze wzgledow bezpieczenstwa. Zasady savoir-vivre'u + bezpieczenstwo- jestem na TAK. Czekam na chillout, a takze dobra muzyke rowniez do tanca w ciechanowskim lokalu, ktory mialam przyjemnosc ''zwiedzic'' 06.10.br.
      • Gość: fido IP: *.adsl.inetia.pl 26.09.10, 15:57
        Wiocha piszesz ,a kolega się zajerzył.
        Zajerzony to nie od jeża przypadkiem :))))))

Jaka bezradność konkurencji
        Psy niech szczekają a Leżakownia niech tak dalej jedzie .
        I jeszcze jedno wreszcie koleś się dowiedział ,że jak się wchodzi do lokalu to się zdejmuje nakrycie głowy z szacunku dla innych .A skoro młoda Dama o to zadbała to macie we mnie stałego klienta.
        • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 26.09.10, 16:28
          Selekcja na wejściu ma sens ale wypada poinformować klienta kto tej selekcji nie przejdzie. Choćby tu na forum, NK, Fecebooku i gdziekolwiek indziej i nie byłoby tej dyskusji.
        • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 16:33
          Przepraszam za błąd ortograficzny - tak zajeżył się - nikt nie jest idealny, a język polski za trudny uchodzi.
          Drogi fido - kolego, na prawdę nie mam żadnych związków z konkurencją ( pewnie i tak nie uwierzysz ), a z tego co czytam to Leżakownia zupełnie nie w moim typie jest - ja z innej bajki jestem i disko i DJ to nie dla mnie.
          Chodzi mi o sprawę i zasady.
          Do rzeczy.
          Nie mam nic przeciwko temu, żeby lokal ustalał sobie zasady co do obowiązującego w nim stroju, sposobów zachowania itd. Ale niech to łaskawie oznajmi gawiedzi, żeby wszyscy wiedzieli jak mają się przykładowo ubrać aby dostąpić tej łaski wypicia piwa w owym lokalu i nie byli poniżani przez jakąś panią na bramce - tak, poniżany bo taka selekcja jest po prostu poniżająca. Skoro ta pani, czy kto to tam jest, decyduje, kto może wejść, a kto nie, to każdy kto chce tam iść będzie poddany selekcji - uda się wejść czy nie ? Dreszczyk emocji ... niekoniecznie. Raczej żenujące doświadczenie. No chyba, że poprawi to komuś samopoczucie, że jest taki lepszy ... ale wtedy współczuję.

A propos czapki - to tylko przykład ale skoro taka zrobiła się nośna to pojadę z koksem.
          A może kolega w czapce miał np. ciężką operację i ma na głowie blizny pooperacyjne i nie ma chęci pokazywać ich całemu światu, albo jest po chemioterapii - trochę wyobraźni, pliz.

Powtarzam - selekcja w klubach jest formą dyskryminacji. W Wa-wie dochodzi do tego, że do niektórych niewpuszczani są ludzie bo ... są za starzy. To też jest ok ?
          I nie chodzi o czapkę tylko o jasne zasady.
          • Gość: fido IP: *.adsl.inetia.pl 26.09.10, 17:17
            Nie ciągnij tego tematu dalej napij się piwa i powiedz koledze ,aby siadając do obiadu czy kolacji nie zapomniał o czapce z daszkiem .Swoją drogą ciekawe czy do snu ją zdejmuje.

• Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 18:51
              No tak, piszesz człowieku o problemie, a tu znów czapka.
              Pójdę za Twoją radą fido - otwieram piwo i kończę - obejrzę jakiś film albo coś ... w każdym razie nie dam się wyselekcjonować.
              Powodzenia
              • Gość: Marian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 21:16
                No ale proszę państwa jeśli w lokalu obowiązuje strój wieczorowy to trzeba się dostosować ;)
                Jeśli komuś nie odpowiada nie musi przychodzić. Co do tego że wpuszczają od 21 można polemizować ;) Niedługo kończę 19 ale to byc może nie liczy się wiek a to co człowiek sobą reprezentuje . Słusznie, że pana w czapce nie wpuszczono, ponieważ nakrycia głowy zostawia się w szatni.

Kilka słów co do lokalu :

po 1. te rozwiązanie z kartami, świetna sprawa nowoczesność+wygoda
                po 2. parkiet , świetna wytwornica dymu, laserki trochę słabe i ciekawi mnie jak chodzi ten" klubowy "oślepiacz" " , nie wiem moze w piątki nie włączają :P
                po 3. świetny lokal, ochroniarze na wysokim poziomie, pełna kultura zero chamstwa i to jest główny argument dlaczego wybór pada na właśnie ten lokal. Bo maxim, piekło ... n.c.

Minusik jest taki że łazienki są na samej górze i np. droga z parkietu do toalety jest troszeczkę za długa, chyba że łazienki są jeszcze na niższych poziomach, być może nie zauważyłem .

• Gość: ? IP: *.chello.pl 26.09.10, 22:09
                  Niech wreszcie ktoś napisze konkretnie w jakim stroju wpuszczają? Wieczorowym?
                  • Gość: Jak założysz dres IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 22:25
                    Jak założysz dres a na to garniak będzie OK :D.
    • Gość: maniek09wawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 07:01
      Słuchajcie jestem z wawki i chce odwiedzieć wasz klub bo mi znajomy polecił i tak czytam tak wszystko co napisane na forum i stwierdzam że miejsce jest godne odwiedzenia?:)Ale mam takie pytanie... Bo lokal sam w sobie fajnie ale jak obsługa? Bo przecież lepiej iść do lokalu gdzie za barem stoi barman z uśmiechem na twarzy z którym można na luzie pogadać i w ogóle niż stoi Ci jakiś snob. Więc napiszcie coś na temat obsługi;)
      Pozdrawiam;)
      • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.10, 12:38
        z ciekawością czytam , że barman ma jeszcze umilać czas rozmową z klientami:-)

oj kolego z wawwy nie za duże wymagania ?

czy kolego to GEJ :-) ?

Bo przecież lepiej iść do lokalu gdzie za barem stoi barman z uśmiechem na
        > twarzy z którym można na luzie pogadać i w ogóle niż stoi Ci jakiś snob. Więc
        > napiszcie coś na temat obsługi;)
        > Pozdrawiam;)
        • Gość: ela IP: *.cnow.pl 27.09.10, 13:08
          widziałam tam tą dziewczynę i kolesia z parasolek więc jak byli uśmiechnięci w tym domku to i pewnie tam też są :)
          • Gość: Obsługa? IP: 213.199.253.* 27.09.10, 14:02
            Kelnerki/barmanki to totalna pomyłka :// Kto przyjmował te dziewczyny do pracy :D?
            • Gość: gość IP: *.3.14.vie.surfer.at 27.09.10, 15:52
              Kelnerki są super, uwijają się jak w mało jakim pubie/klubie. Jak dopiłem ostatnią kroplę z kufla od razu zabierała pusty kufel. I tak za każdym razem. Za barem też spoko, nalewają piwo, mały żart i gotowe. Na serio nie ma póki co narzekać na ten lokal, i mam nadzieję że tak pozostanie.
        • Gość: NiesmakPozostał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.10, 10:03
          Co do obsługi i selekcji.Po pierwsze młody barman jest bardzo sympatyczny i ma adekwatne nastawienie do wykonywanego zawodu,ale ten stary to prostak i cham,który z pewnością psuje atmosferę w lokalu swoim grymasem na twarzy.Do tego byłem świadkiem jak niegrzecznie,wręcz opryskliwie naskakiwał na klientki,które nie wymagały od niego nic ponad jego obowiązki,więc sugeruję,żeby czym prędzej usunąć to najsłabsze ogniwo.Kelnerki uprzejme i obowiązkowe,a dodatkowym plusem jest,że pracują incognito,dzięki czemu czasem nie wiadomo,kiedy znika pusty kufel.Ale odnośnie selekcji,to powinien stać ktoś z klasą,najlepiej przedstawicielka płci pięknej,bowiem kobiety mają lepszy smak w doborze gości,a i chamstwo wyczuwają na odległość.Aktualny bramkarz stoi tam głównie z zamiarem podrywania małolatek,a dowody sprawdza od dojrzałych kobiet tylko po to,żeby później podniecać się ich profilem na którymś ze społecznościowych portali.Podjeżdża mi trochę kmiotem,ale mogę się mylić.Ogólnie szkoda,żeby taki wypasiony lokal tracił klientów przez drobne niedociągnięcia,dlatego kibicujemy i życzymy poprawy.
          • 28.09.10, 20:02
            moi drodzy w starej lezakowni bylem juz kilka razy i co do lokalu to moja opinia jest taka :
            -lokal na poziomie i z selekcja jak i z czapkami maja racje!!!!!!
            -ochrona calkiem dobra w sobote bylo trzech panow i calkiem przyzwoicie pilnowali porzadku
            - muzyka calkiem calkiem chociaz przydalo by sie pare bardziej tanecznych kawalkow( ale to kwestia Dj-a)
            - co do obslugi nie podoba mi sie barman taki kolo 30 wysoki nieco opryskliwy mlody widac ze lubi to co robi , jesli chodzi o niby barmanki to pani w czarnych krotkich wlosach nie uprzyjemnia wieczoru tkwiac pod barem z telefonem w reku udajac ze cos robi w to moga uwierzyc ,,Bosi" lokalu i jej wspólpracownicy , pani przy kasie bardzo sympatyczna i konsekwentnie kazdemu tlumaczy ich ,, system "(+ za cierpliwosc) ktory jest calkiem fajny, szkoda tylko ze tak rzadko wychodzi zza tej lawki bo ma bardzo ladne spojrzenie :), druga pani z kasy rowniez sympatyczna. jedyny minus brak palarni ale moze to i dobrze ogranicze palenie :)
            warto isc ale w tygodniu tak sroda czwartek jak narazie najlepszy klub w Ciechanowie
    • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 17:35
      Pierwszy temat został skasowany bo był bezczelną reklamą a forum do reklamowania nie służy.
      Twoje wpisy były kasowane za upolitycznianie tematu i pisanie nie na temat. Wklejanie skasowanych w związku ze złamaniem zasad wpisów, też jest niezgodne z zasadami forum. Zresztą nie ma co tłumaczyć bo doskonale wiesz o tym kiedy jakie zasady łamiesz. Skoro musisz się popisywać popisuj się ignorancją ale nie becz potem, że Ci kasują. Większość 5 latków zachowuje się znacznie lepiej.
    • Gość: Skorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 20:51
      Lokal jak dla mnie ok, duży plus za zakaz palenia, minus za wucet tylko na górze. Najlepsze piwo, obsługa miła, klimat jakiś jest. Ale zgadzam się z Michałem. Selekcja fatalnie mi się kojarzy. Zaczyna się od czapki, potem nie wejdzie bo za stary, za gruby, paltocik niemodny albo fiubździu selekcjonerki. W Wawie omijam takie lokale. U nas wyboru dużego nie ma , więc wpadnę from time to time.
      • Gość: Karol IP: *.chello.pl 27.09.10, 21:00
        Ok-większość tematów na temat tego lokalu była poruszona-a conajistotniejsza nie!!!Jaka tam jest grana muzyka na codzień i na imprezach,jaki dj gra,i czy są przewidziane jakieś koncerty zespołów,czy będą zapraszani jacyś znani dj'e itd-czy ktoś coś wie???
    • Gość: madame IP: *.chello.pl 27.09.10, 22:49
      A w najbliższy piątek też będzie grana muza?
      • Gość: Marian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.10, 20:48
        Muzyka jest zawsze ;) Znani Dj'e hmmmmm musieli by być na prawdę dobrzy ;] Póki co wystarcza to co jest. Raz w miesiącu mogła by być taka większa imprezka z Dj "gościem specjalnym".
        • Gość: Minia IP: 109.243.206.* 29.09.10, 22:27
          jak cenowo prezentuje sie ten lokal?
          płaci sie za wstęp?
          • Gość: Antykomuch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.10, 22:37
            Minia nie chciało się przeczytać całego wątku co? Tu jest wszystko napisane:) Poszukaj - czytanie rozwija:)
            • Gość: Szataniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.10, 22:40
              Ciekawe czy jakby Żyd z jarmułką przyszedł do Leżakowni, to kazali by mu zdjąć nakrycie głowy:)
              Jeśli tak, to by było aj waj na cały świat:)
              • Gość: OMG IP: *.chello.pl 30.09.10, 15:10
                Ma ktoś telefon do leżakowni ,aby stolik zamówić ?
                • Gość: OGR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 15:27
                  Informacja telefoniczna pod jest 118913. Trza mieć brak wyobraźni,żeby ludzi po forach o numer telefonu pytać:)
                  • Gość: Asyaferay IP: 194.246.98.* 26.11.10, 19:56
                    Po to kolego są FORA internetowe, żeby nie dzwonić, a wiedzieć..k..mać. Bo jakoś nie mam ochoty płacić TPsie 1,22 za tak bzdetną informację. ;/
    • Gość: misiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.10, 15:12
      widziałem w starej leżakowni ekran HD 3 na 2 m. Czy można tam dziś obejrzeć mecz Polska - Brazylia?
      • Gość: ela IP: *.cnow.pl 30.09.10, 19:01
        można mecz obejrzeć , a rezerwacji nie ma
        • Gość: madame IP: *.chello.pl 02.10.10, 11:30
          Jak dla mnie to jest wielki minus, że nie ma rezerwacji. Rozumiem, że czasami ktoś zarezerwuje i nie przyjdzie a stolik stoi pusty, dla tego aby właściciel nie był stratny a gość zadowolony powinno się przy rezerwacji płacić np. 200 zł. kaucji, którą później się wykorzysta podczas pobytu.
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.10, 11:33
        a w dresiku z szaliczkiem na mecz można ?
    • Gość: adekfranek05 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 13:10
      Kuzwa ludzie wescie wy sie ogarnicjcie czemu zawsze jak cos sie dzieje w tym lokalu wjezdrzacie na obsługe? Oni nie maja nic do tego wszystki bledy taki logistyyczne typu: szatnia i te posrane karty to wymysł szefowej. Obydwie zaminany w Starej Lezakownii w piatek i sobote zapierdzielaja jak oszalałe zeby wszystko bylo ok i wogole zeby piwko nam podac drinka czy tam co sobie ktos rzyczy i to za takie nendzne grosze! A przy barze stoi gosciu i powiem brzydko drze sie na barmana za to ze jest kolejka! Dla mnie tacy co tak własnie robia to są zwykłe "świnie" i ludzie bez grosza kultury. A Ci za baru i te panie kelnerki są to naprwde świetni ludzie! Więc naprawde proszę o troche wyrozumiałości dla nic.
      • Gość: witch84 IP: *.tktelekom.pl 04.10.10, 08:38
        Byłam zobaczyłam.
        Więc tak co do barmanów nijako mało obrotni. Co do tych dziwnych karnetów jedynym słowem zamotanie chodzić dokupywać jak się za mało zadeklaruje.
        Szatnia przynajmniej ktoś powinien wydawać numerki później ktoś odzdzielni ją obsługiwać szłam po swoją to kilka leżało na podłodze.
        DJ nie bardzo.Muzyka łup łup.:) więcej różnorodnej muzyki.
        Ogólne wrażenie na 4- dobry punkt przydał się taki pub w centrum.
        To jest tylko moje zdanie więc nie życzę sobie zbędnych komentarzy
        • 05.10.10, 20:42
          Mogłabyś napisać coś więcej o tych kartach, wybieram się do tego pubu w sobotę i chce mniej więcej wiedzieć czego mam się spodziewać i na co mam się przygotować :). Słyszałam że trzeba mieć min. 50 zł żeby dostać taką kartę , czy to prawda? Czy za szatnię też trzeba płacić?
          • Gość: .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 20:59
            przy wejściu wpłacasz ile chcesz kasy dostajesz kartę przepłaconą z której za zakupy jest odprowadzana kwota z konta :)
        • 05.10.10, 20:43
          A ja słyszałem , że podobno zmieniają tam DJ-a
          • Gość: lola IP: *.xdsl.centertel.pl 06.10.10, 12:43
            czy weekendowe imprezy już się tam odbywają? pytam bo nigdy nie byłam a chęci mam ;-)
            • Gość: ela IP: *.cnow.pl 06.10.10, 16:34
              jakieś tam imprezy są :)
              • Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 16:46
                oczywiście,że są.
                • Gość: ela IP: *.cnow.pl 07.10.10, 00:56
                  dla głodnych wieczoru zapraszamy w sobotę (piątek after party) na mecz Polska - USA o 2 w nocy :)
                  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.10, 11:19
                    w dresiku na meczyk da radę ?
                    • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.10, 11:23
                      Gdzie podziali się obrońcy WOLNOSCI ?

dLACZEGO mam z góry płacić pewną kwotę ?
                      • 07.10.10, 12:35
                        Najlepiej wejść za darmo, zrobić dym i bydło, rozbić szklankę lub komuś twarz- tak wygląda ciechanowska zabawa.
    • Gość: BrutalTruth IP: *.chello.pl 09.10.10, 17:01
      ..na mnie ten klub nie zrobił zbyt duże wrażenia, najpierw selekcja - proszę was "klient w krawacie mniej awanturujący" to wiadomo, ale do pubu chodzi się np. po pracy czy tak z ulicy po prostu po spacerze lub w jego trakcie, wiec bez przesady. Te karty to masakra jest jakaś, to się sprawdza w kanapach gdzie alkohol w jedną noc jedna osoba wywali z 3-4 tysiaki a nie w a pubie gdzie wydaje się 100-200zł. No i oczywiście muza - prawdziwy pub to rock, blues, jazz i jakieś takie, a tu oczywiście dyskobłysk z kulą (ciut to wszystko niespójne) wiec nie reklamujcie się jak pub klimatyczny tylko jak elegancka transbuda dla krawaciarzy i dziuń.
      • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 17:58
        dokladnie jak mozna tak zepsuc lokal, mial byc klimatyczny i warunki byly odpowiednie, kadzie beczki piwa (jedyne takie miejsce w ciechanowie) itp i takie miejsce zrobic na czeskie disko laski piszczo
        • 09.10.10, 21:49
          a jaka tam leci muza? bo moi znajomi chcą iść,, to może się skuszę i ja
          • Gość: Norbert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 22:18
            Podobno każda,a nawet i disco polo!-wiec już lokal zaliczam do spalonych pod względem muzyki.W centrum miasta zrobić taki klub wizytowy dla gości z innych miast-gratulacje dla szefostwa!!!(Gołymin Bolero-2)wieś!!! i wstyd dla Ciechanowa.
            • Gość: robert odp IP: *.adsl.inetia.pl 10.10.10, 11:28
              podobno szukają najlepszej muzy ale dobrze ,że pozbyli się tego grubaska który łupał a nie grał.Niech szukają na razie ok. Ja nie słyszałem disko polo - może byłem za bardzo zajęty swoją Lubą którą pozdrawiam .
            • Gość: Kreon IP: *.adsl.inetia.pl 10.10.10, 11:38
              O konkurencja się ożywia .Robią co mogą szukają stylu i go znajdą ważne ,że pogonili tego grubaska co nie grał a łupał.A disko polo nie słyszałem ,ale może za bardzo wpatrzony byłem w moją królewnę którą pozdrawiam.
              • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.10.10, 16:58
                finanse.wp.pl/analiza.html?ticaid=1b1e8
                • Gość: Lena IP: 213.199.253.* 26.10.10, 11:29
                  Lipa jakich mało ... chcecie wyznaczać nowe trendy ? daleko, daleko wam do wyznaczania a poza tym jesteście oszuści mój kolega u was był zostało mu 100 zł na karcie wyszedł od was w nocy i tego samego dnia przyszedł o zwrot pieniędzy z karty i co usłyszał - niema takiej możliwości ponieważ opuścił lokal ... Zastanówcie się co robicie tylko źle trafiliście bo jest prawnikiem i tego na pewno tak nie zostawi. NIE POLECAM !!! ZLOT WYMALOWANYCH LALEK I PIĘKNYCH KENÓW i nic poza tym, normalny człowiek niema tam wstępu ...
                  • Gość: ... IP: *.ibd.gtsenergis.pl 26.10.10, 13:09

Przy kasie wisi kartka z informacją że trzeba oddać karty jak nie to kasa przepada więc jaki problem?!! zapytaj kolegi ile z tej 100 wydał a potem pisz co tam sobie chcesz;)
                    • Gość: Lena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 15:06
                      jak sobie zawiesiliście kartkę po tym incydencie to kozaki teraz jesteście, pamiętaj prawnik zawsze coś znajdzie na tego typu rzeczy.
                      • Gość: ej Lena IP: 213.199.253.* 27.10.10, 13:15
                        Podciągnij rajstopy dziewczynko a nie sie produkujesz na forum ://
                        "prawnik zawsze coś znajdzie na tego typu rzeczy"|hahaha dobre sobie :))

Co do samego lokalu .....
                        SŁABO SŁABO SŁABO,a pomysł z kartami to porażka...(strasznie nie praktyczne)
                        Miał być "najlepszy"lokal w mieście a wyszedł straszny shit:/ Maxim i ZACISZE bije ich na głowe!(jeśli mowa o baletach).
                        Byłam tam 3 razy z nadzieją ze sie coś "ruszy"...i już wiecej tam nie pójde ...
                        I jeszcze kilka słów co do obsługi....Chyba tylko jeden chlopaczek wie po co stoi za barem ....bo reszta to pomyłka...
                        • Gość: ej Lena IP: 213.199.253.* 27.10.10, 13:17
                          No i jeszcze jedno ....
                          Dj puszcza Disco Polo ....to chyba jakiś żart :))
                          Naprawde STYLooowy lokal :DD
                          • Gość: andrzejkaliszewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.10, 11:06
                            Do Bydgoszczy będę jeździł,a tam więcej nie zatańczę.Disco polo i gó...ane kawałki typu Feel.Muzyka powinna zapraszać na parkiet,a nie odstraszać.Wygnać Disc Jockeya na zbity pysk,bo inaczej lokal upadnie i to szybciej niż wszyscy myślą,bowiem z każdym tygodniem jest tam coraz gorzej i coraz mniej ludzi chce oglądać tą nagłą śmierć.Odpychają zamiast przyciągać,istna degrengolada.To ludzie w lokalu powinni tworzyć klimat,a gdzie jest menadżer,kiedy barmani chodzą samopas wszędzie tylko nie za ladą?Niestety Ciechanów nadal pozostaje bez konkretnego miejsca.WSTYD I HAŃBA,a miało być tak pięknie.
                            • Gość: lidia IP: *.cnow.pl 07.11.10, 13:19
                              To nie wina barmana,kelnera czy innych pajaców pracujących tam że nie są bez entuzjazmu do pracy (kasa) więc muszą jakoś sobie uprzyjemniać czas....
                              Ps.Ladę to masz w sklepie:)
                        • 28.10.10, 19:11
                          z kartami to super sprawa dla szefostwa, bo barman już go nie ma jak oszukać (bez obrazy ;-))
                          a i mi tez pasuje. Przeważnie jak więcej wypiłam % to juz nie kontrolowałam wydatków w barze, a teraz jak doładuje kartę pewną kwotą to już nie latam i nie nabijam więcej, no i więcej nie wydaję ;-))
                          • Gość: ,,,, IP: *.cnow.pl 29.10.10, 01:39
                            świetna sprawa ale obsługa nie ma nic napiwków:) więc pewnie odechciewa im się pracować za samą pensję :)
                            • Gość: DJ CAESAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 23:45
                              dobra impra była widać to na filmiku www.youtube.com/watch?v=7oZfDrI1s18
                            • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.13, 23:21
                              a co sie działo w sobotę w leżakowni ze tyle policji stało przed....??
                          • Gość: Lady K IP: 213.199.253.* 31.10.10, 12:54
                            Nie do konca super sprawa dla szefostwa ..... :]]
                            (...)Już mają dużo strat ....
                            • Gość: 123 IP: 87.206.255.* 28.11.10, 19:11
                              czy LEŻAKOWNIA proponuje coś na sylwestra?
                              • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.10, 15:49
                                Jak wygląda sytuacja w święta są imprezy ile wstęp itd. ?? bo nigdzie info nie można znaleźć.
                              • Gość: Lipa straszna IP: 213.199.253.* 27.12.10, 19:29
                                Widzę,że w tym lokalu szef stawia na DISCO POLO ://///
                                Bylismy ostatnio ze znajomymi a tam ... a'la GOŁYMIN :)))

ŚMIECH NA SALI !(dosłownie)

• Gość: znajomy IP: *.adsl.inetia.pl 31.12.10, 09:50
                                jest impreza zamknieta,
                                z tego co wiem nie ma juz miejsc od połowy grudnia
                              • Gość: beer IP: *.play-internet.pl 03.04.11, 17:02
                                [stara frajerownia] dla ciemniaków i pedałów
                              • Gość: gość IP: *.cnow.pl 05.04.11, 17:41
                                czy coś się zmieniło na lepsze czy nie warto tam iść?
                            • Gość: karol IP: *.181.81.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.10.11, 16:12
                              poradzą sobie
                  • Gość: doro IP: *.ip.netia.com.pl 26.10.10, 15:13
                    a mi się podoba wyznaczam sobie kwotę ile tam chcę i fantazja mnie nie poniesie.
                    • Gość: Gosc IP: 46.112.82.* 26.10.10, 19:36
                      Słaba ta Twoja fantazja ;)
                      • Gość: doro IP: *.ip.netia.com.pl 27.10.10, 08:00
                        czytanie ze zrozumieniem kolego to twoja słaba strona co?
                        cyt " fantazja mnie nie poniesie " a ty ,że słabą mam fantazję ? a skąd wiesz jaką mam ?
                        • Gość: gość IP: *.centertel.pl 28.10.10, 16:58
                          hej
                          ja jestem tam co tydzien ze znajomymi.jest tam super, wystroj, obsłóga i wogóle, najlepszy klub w ciechanowie. zadne tam zacisze czy maxim. pani przy wejsciu na kasie jest bardzo cierpliwa i miła. barmani na dole równiez sie staraja. tym sie nie podoba co wydali wszystkie pieniadze z karty, wyszli nie oddajac jej. a potem wracają po zwrot pieniedzy. załosne i w dodatku strasza ze sa prawnikami. a co to za prawnik w takiej miescinie, zaden. az smiac sie chce. prawnik i wyszedl bez zwrotu karty. jesli bylaby tam taka lipa to by tam tyle ludzi nie przychodził, proste.
                          • Gość: krzysztof IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.10.10, 19:07
                            Bez tego miodu ,bo się lepi i obsługa przez "ó" .Specjalnie się pytałem czy pieniądze które wpłaciłem na kartę mogą być wypłacone kiedy będę chciał .Pani Prezes (piękna Kobieta)rzeczowo odpowiedziała jednym słowem OCZYWIŚCIE .Pani Prezes będę miał coraz więcej pytań do Pani:))))
      • Gość: ja IP: *.cnow.pl 22.01.13, 00:13
        do BrutalTruth.....najtrafniejsza ocena wśród wszystkich wypowiedzi wg mnie.Podpisuję sie pod tym,,nic dodać,nic ująć.
    • Gość: edzia IP: *.cnow.pl 29.10.10, 01:43
      wczoraj byłam i i pytałam w poniedziałki jest nie czynne a normalnie cały czas od 17.
    • Gość: EMO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 10:59
      Czym więcej razy tam jestem tym bardziej mi się NIE podoba:

1. Szatnia -> jest tam pani, która ma strasznie odpowiedzialne stanowisko KIEROWNIK SZATNI (a może nawet DYREKTOR)i strasznie dobrze się z tym czuje (za każdym razem udowadnia gościom, że jest bardzo ważną osobą w lokalu - ważniejszą niż oni sami). Bardzo miła osoba ;d

2. Ochrona - jak to w Ciechanowie (panowie czują się dwa razy więksi dzięki słuchawkom w uszach - dodaje im to pewności siebie jak BMW małolatom). Staje taki "pączek" przy drzwiach, otwiera je i mimo tego że 30 osób zwraca uwagę, że jest zimno i wieje to nic sobie z tego nie robi bo OCHRONA rządzi. Przy wejściu też bardzo niemiło odnoszą się do gości - co prawda wczoraj pierwszy raz się z tym spotkałem, ale na 4 wizyty to i tak za często. Myślę, że oni tam są dla gości a nie goście dla nich.

3. Rezerwacje - nie wydaje mi się to normalne, przychodząc o 18.30 w sobotę słyszę hasło: tylko miejsca siedzące. Ok - rezerwacje jak najbardziej rozumiem, ale nie wszystkich miejsc.

Podsumowując obsługa jak zwykle w Ciechanowie na poziomie WIEJSKIM.
      • Gość: .... IP: *.cnow.pl 31.10.10, 12:13
        jak Ci się nie podoba za każdym razem to po c..j przychodzisz...
        co do pani w szatni jak by ci zaje...i kurtkę to kogo byś winił(to nie jest odpowiedzialność brawo)
        z tym otwieraniem drzwi to pewnie po to żeby nie czuć się jak w saunie :)
        a co do rezerwacji to jak rezerwowałem w czwartek to nie było żadnego problemu, a jak się obudziłeś w dzień imprezy to twój problem
        podsumowując:) jak masz problem i nie podoba Ci się to kur.. nie chodź tam:)
        PS. w Ciechanowie "jest wiele innych wspaniałych miejsc" np. Maxim Desperados Elżbieta i mnóstwo małych Pubów osiedlowych .... :)
        • Gość: Gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.10, 23:50
          Klub uwazam za udany pomysl jak na Ciechanowskie realia, nie moge narzekac na brak zainteresowania klientem ze strony obslugi, mili, usmiechnieci, gotowi odpowiedziec na kazde pytania "meczacych" klientow:) tu wielki uklon w strone ochroniarza K-wyrozumiały gosc, wielki szacunek tez oczywiscie dla osob, ktore stoja za barem i dj'a, ktory rozkreca towarzystwo podchmielone wspanialym Ciechanem;p ...oczywiscie wiadomo, ze zawsze komus cos nie bedzie pasowac ale czaem warto robic cos dla mniejszej ilosci osob, ktora to docenia:)
          Pozdrawiam cala ekipe Lezakowni i osoby lubiace to klimatyczne miejsce:*
          Ps. mam nadzieje ze ten klub utrzyma sie i nie zamieni sie w kolejny klub dla "szalonych nastek"
          • 02.11.10, 17:21
            zgadzam się z opinią " gościa" , ze dużo trzeba zachodu, aby rozkręcić ciechanowskie , trudne towarzystwo. Wielkie uznania więc dla DJ'a, który musi się wielce napocić, aby wszystkim dogodzić, a i tak znajdzie się osoba narzekająca. Ciechanowianie już tak mają . Co do obsługi, to też trzeba mieć stalowe nerwy na upierdliwych klientów i tych niecierpliwych. A ochrona ma nie lada dylematy- kogo wpuszczamy, a kogo nie,a oczy nawet z tyłu głowy. Jest też parę niedociągnięć w leżakowych klimatach, ale wszystko w swoim czasie....
            • Gość: EMO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 17:33
              Ale ja absolutnie nie twierdzę, że pomysł jest zły.

Przeciwnie - bardzo fajna inicjatywa, lokal bardzo przyjemny, tylko wytknąłem rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Dopóki będą pracowały tam osoby z takim podejściem, to tych niezadowolonych będzie przybywać.
              • Gość: aisza IP: *.ip.netia.com.pl 04.11.10, 13:46
                EMO Ty rzuciłeś urok czy masz tam jakieś układy ? Podobno Pani kierowniczka szatni już tam nie pracuje.Moim zdaniem miałeś rację ,Miałam podobne odczucia nawet coś na temat Misia jej powiedziałam.
                • 05.11.10, 21:11
                  Jakie nowe wieści!!! Dobrze jesteście poinformowani, szczególnie AICHA- za pewne jesteś koleżanką tej sławnej kierowniczki szatni. Ja proszę tylko o prawdziwe opinie i są bardzo zróżnicowane, jeśli nawet mówią źle to i tak dobrze, że w ogóle coś mówią. Tak naprawdę nie ma cichego, klimatycznego miejsca w naszej mieścinie aby w spokoju napić się kawy i porządnej dyskoteki aby potańczyć. Więc zróbmy coś i stwórzmy klimat młodziutkiej Leżakowni. Bo to my jesteśmy jako Klienci tam najważniejsi. jeżeli zaczniemy robić " BYDŁO" to tak tam będzie, a jeśli będziemy chcieli KLASY, to będzie PIERWSZA KLASA .
                  Pozdrowienia dla obsługi.
        • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 15.11.10, 15:06
          Do tej pory byłem tam ze 4, może 5 razy i szczerze powiem, że byłem miło zaskoczony... do czasu. Trafiłem na tą stronę, bo chciałem się zorientować, czy tylko ja od moich ostatnich spotkań w Kliubie Stara Leźakownia zmieniam o nim opinię. Żeby nie było, że mam jedynie negatywne odczucia, oczywiście mogę wymienić również plusy dla osób, które tam jeszcze nie były:

- w całym lokalu obowiązuje zakaz palenia,
          - barmani i nowa Pani w szatni bardzo sympatyczni, pogodnie nastawieni,
          - w klubie, poza jego funkcją pubu (posiedzenie przy piwku ze znajomymi), można się również pobawić - jest częsciowo odosobniona sala

i z plusów chyba tylko tyle...

Bardzo podoba mi się jedna z opinii, która jest jak najbardziej odzwierciedleniem rzeczywistości, klimatu i zwyczajów jakie tam panują. Nie zamierzam niczyich postów faworyzować, dlatego wspominam też o plusach tego Klubu i samego pomysłu jego powstania, ale nie rozumiem dlaczego po wyrażeniu opinii za moment jest odzew w postaci "nie chcesz k... to tam nie chodź" - wypowiedź bardzo twórcza i na poziomie. Oczywistym jest, że jeśli komuś coś nie pasuje, może tam nie chodzić, ale jako klientowi każdemu przysługuje prawo do wymagań lub wyrażenia własnych spostrzeżeń, czy opinii! Jeśli chodzi o moje NEGATYWNE odczucia, to są one w tej chwili do:

- ochrony (chociaż tak nie powinienem ich nazwać), bo Ci Panowie nie mają chyba o tym żadnego pojęcia;
          - selekcji - osobiście jeszcze nie miałem problemu z wejściem, ale jakie kryteria trzeba spełnić, żeby tam wejść?! Widze kulturalnych ludzi przed wejściem: wyprasowana koszula, jeansy i pantofle, ale to chyba jednak nie wystarczy... Z tego co zaobserwowałem, większe prawdopodobieństwo wejścia w tej chwili mają już "wcięci" Panowie ubrani na sportowo lub znający "Pana Lecha selekcjonera" (albo budzący w jefgo oczach respekt). Nie wiem, może oczekuje, że porządni klienci zaczną mu dawać 20 PLN do ręki za wejście, bo wspomniena już wyżej patologia społeczna (nie chodzi o sam ubiór, ale o słownictwo na wejściu, zaczepki innych) wchodzi ZAWSZE - nawet jak inni słyszą, że nie ma już miejsc, a dodatkowo NIE PŁACĄ ! Co to ma być?! Jeśli ktoś ma życzenie, niech proszę to zaobserwuje;
          - muzyka - raz, że nieodpowiednio dobrana, przy której nie zawsze da się potańczyć (przyklad: Europe - The Final Countdown) za głośna, nie można przy niej normalnie porozmawiać, nawet siedząc wyżej na podeście;
          - na sali używany jest dym, który roznosi woń "toaletową" w całym Klubie. Będąc w sobotę 13.11, zastanawiałem się, czy zapchała się toaleta, do której udrożnienia były potrzebne środki z chlorem, czy 3/4 osób będących w środku siedzi spocona i nie zmieniła sparpetek :) To taki żart, proszę się nie obrażać...
          - w środku chyba brak systemu wentylacyjnego, przez co jest albo gorąco, albo jak jeden z Panów ochroniarzy otworzy dzrzwi na dole - to zimno, co nie rozwiązuje problemu opisanego powyżej.

Klimat powoli zaczyna się robić "maxim'owski". Jeśli taki komuś odpowiada - polecam.
          Ja natomiast, zrobię sobie przerwę i odwiędzę ten Klub za jakiś miesiąc lub półtora - jeśli nic się nie zmieni... po prostu podziękuję :)
    • Gość: 666 IP: 94.254.161.* 06.11.10, 16:38
      stara frajerownia ha ha ha
      • 06.11.10, 16:53
        Jakaś awantura podobno wczoraj wynikła pod lokalem ? Nie było mnie wczoraj w naszej mieścinie ktoś może widział całe zajście ? I pomyśleć że taki porządny lokal ...
        • 06.11.10, 21:39
          To jest właśnie to, o czym była mowa w poprzednim wpisie. Strasznie wszyscy nadajecie na " Leżakownię", a to dlatego, że większość szuka sensacji. Jeśli młodzieńcy szukają zwady, to nawet w hotelu " Mariott" postarają się o zadymę. Nie tam szukacie "DYMU" !!! Znajdziecie go na parkiecie, tam możecie się wyszaleć i wyładować nadmiar energii, a dym jak najbardziej się tam znajdzie. A "Leżakownia jak narazie bije inne kluby, lokaliki, puby i itp....na głowę. Dzisiaj znów tłumy!!!! I tak trzymać!
          ps. Kochanie, a wiesz, że muzyka jaką prezentuje DJ Leżakowni jest NASZA!!!!
      • Gość: gołas IP: *.chello.pl 06.11.10, 18:03
        Maciek?
      • Gość: słabiutko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.10, 17:20
        albo raczej stara dziadownia.sprzedali się wieśniakom,bo zostwiają hajs i nie przeszkadza im robiona wóda,ale jak tak dalej pójdzie odwiedzać ten lokal będą sami niesłyszący.CZY KTOŚ W OGÓLE SŁYSZY,CO TEN PSEUDO DJ WYPRAWIA??koszmar
    • Gość: łyszka IP: *.chello.pl 07.11.10, 01:25
      Mnie np. nie podobają się schody - za duże dziury, w które wpadają obcasy, można się zabic! Zgroza!
      • Gość: addhoc IP: *.chello.pl 07.11.10, 12:45
        Wczoraj były tłumy? Ciekawe stwierdzenie jak również i te, że bije inne "kluby". Selekcja poszła się kochać chyba razem z średnią wieku balangowiczów.
        Atmosfera dziwna bo klimat Maxima miesza się z całkiem oryginalnym pomieszczeniem.
        Dla mnie porażka ale to chyba kwestia gustu.
        • Gość: maciek IP: *.cnow.pl 07.11.10, 13:10
          Selekcji praktycznie już nie ma tylko dresy wypad i zgadzam się ze stwierdzeniem "Atmosfera dziwna bo klimat Maxima miesza się z całkiem oryginalnym pomieszczeniem." 100% true.
          PS.Nie wińcie obsługi za tempego menago,którego i tak nie ma jak jest potrzebny...
          • Gość: EMO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 22:38
            Dopóki będą wchodziły dresy w siwych spodniach jak z siłowni i w butach ze świecącymi systemami, to nie będzie tam dobrze, oj nie będzie.

Dzisiaj ekipa była przednia: bluzy na suwak z napisami na całe plecy, siwe spodnie dresiki, świecące NIKE na nogach - raczej trochę nie pasowali do wystroju, ale selekcję widać przeszli.
    • 12.11.10, 09:51
      w końcu miejsce z pomysłem i wielki świat się pokazał w naszym mieście
      • Gość: tomek IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.10, 11:26
        w pełni popieram robili to ludzie bez kompleksów - brawo
        • Gość: max IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 20:41
          szczerze spodziewałem się po leżakowni czegoś lepszego porażka przez udrze P tylko obsługa jest ok a poza tym klapa byłem tam kilka razy i naprawdę nie polecam szkoda ze nie ma Kafeterii tam klimat finy barman niestety co dobre to szybko się kończy
          • Gość: farnekkimono IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.10, 11:24
            Wszyscy gadacie że to muzyka nie taka, ze sie biją że obsługa do dupy(choć i tak oni zapie...ą jak opetani-no i pozdro dla nich bo są ludzi nie stej ziemni;)), że costam jeszcze i cos tam jeszcze;)

A ja powiem tyle TO TYLKO CIECHANÓW:)
            • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 26.11.10, 11:55
              Sorry kolego, ale klient to klient. Nie ma znaczenia, czy to Ciechanów, czy inne miasto. Wlaściciele takich miejsc chcąc być na poziomie, muszą (stety, czy też dla nich niestety) spelniać oczekiwania tych, dla których takie miejsca powstają... Jeśli niezadowolonych będzie więcej niż zadowolonych - chyba oczywistym jest co się stanie :) Pozdrawiam Właściciela
              • Gość: Tomek IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.11.10, 18:38
                Nie wiem czy czytasz kolego co piszesz ale to takie p....lenie o niczym.
                • Gość: tomek IP: *.ip.netia.com.pl 21.12.10, 16:59
                  W zeszłym tygodniu byłem w Fabryce Trzciny w Warszawie .I pajacowało tam dwóch panów co to wszystkie są ich. Jeden z klientów poprosił ochronę o pomoc. Siłowo zostali wyprowadzeni przy brawach pozostałych , a świetna zabawa trwała do rana .Po prostu bydło do obory.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.