• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Nowa " Stara Leżakownia" Dodaj do ulubionych

• 11.11.10, 17:42
    Stara leżakownia się rozwija!!! Muzyka dla wszystkich, obsługa dla wszystkich , dobra zabawa i można spotkać wielu znajomych- chyba pół miasta tam chodzi. Jednej soboty zabrakło miejsc. A tyle uwag było na temat nowego klubu....
    Zaawansowany formularz
    • 11.11.10, 17:50
      Spoko tam jest jak na tą chwilę sympatycznie.
      Ciekawe za ile czasu wpadną tam hot14... i kilogramy tapety i napakowani cwaniacy.
      Oby nigdy to chociaż będzie gdzie w Ciechanowie pobawić się.
      Niech tak trzymają ;)
      • 12.11.10, 09:57
        to prawda jeśli nie wpuszczą przedszkola będzie ok
      • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 15.11.10, 13:27
        Jest pytanie - jest odpowiedź...

Na początek chciałbym zaznaczyć, że nie jestem codziennym bywalcem takich miejsc, a spotykam się ze znajomymi w tego typu pubach raz na tydzień-dwa, dlatego może łatwiej mi zauważać jakieś zmiany niż stałym bywalcom.

Podczas pierwszej wizyty byłem miło zaskoczony zagospodarowaniem tego miejsa, wystroju. Jedyne zastrzeżenie wtedy, miałem tylko do Pani kasjerko-szatniarki, która chyba nadwzyczaj za bardzo czuła się ważna: zero uśmiechu, odzywki na poziomie 17-latki z zawodówki.

W Klubie Stara Leźakownia byłem ze 4, może 5 razy, ale tym co zobaczyłem będąc w ciągu dwóch ostatnich razy - TRAGEDIA ! Ochrona, czy raczej pseudo "selekcja" do niczego, wpuszczają wybiórczo kogo chcą, nie zwracając nawet uwagi na to, że niektórzy NIE PŁACĄ za wejście ! Co to ma być ?! Znajomi nie płacą, reszta płaci ?! Osobiście jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie został wpuszczony, ale stojąc na zewnątrz na papierosie zaobserwowałem chęć wejscia naprawdę kulturalnych osób, odpowiednio ubranych, którzy spotkali się z odmową wpuszczenia "bo jest za dużo ludzi", po czym grupa dresów i patologów w bluzach już chyba podchmielonych, rzucając co chwila "wiązankę" weszła bez problemu - widać miejsce się dla nich znalazło... W środku?! Szkoda słów: bujające się na boki, wspomniane już dresy w bluzach, muzyka beznadziejna i za głośna. Nie można normalnie porozmawiać. Niedługo zrobi się w tym pubie jak w maximie - wprowadzą plastikowe kubeczki na piwo, podłoga zacznie się kleić, trzeba będzie uważać by nikogo nie szturnąć, bo w razie czego ochrona zamiast ingerować, stanie z boku i będzie mieć atrakcję...

Pójdę tam jeszcze za miesiąc, czy półtora i jeśli nic się nie zmieni, po prostu stracą klienta, a myślę, że nie będę jedyny, który ma takie podejście.
        • Gość: Opus IP: *.opera-mini.net 15.11.10, 14:03
          Mam te same odczucia. Za miesiac, gora dwa, bedzie to kolejna mordownia jak byly Kufel, Gawra czy inny Maxim i trzeba bedzie uwazac, zeby krzywo nie spojrzec i od piwnicznego koksa w ryj nie dostac.
          • 15.11.10, 19:22
            Ja mam wręcz przeciwne zdanie.
            Panie są miłe, poszedłem pierwszy raz wytłumaczyła ładnie o co chodzi z kartami itp. Zna się na żartach uśmiecha się dla mnie ok.
            Kolega chyba mało tam spędza czasu bo jeśli idzie grupka nawet drechów to jeśli ma zrobioną rezerwację to czemu miała by nie wejść?? Kiedy ktoś po 21 chce wejść czy około 20 ochroniarze pytają czy mają rezerwację jeśli tak wpuszczą jeśli nie to po co mają wpuszczać żeby zrobił się sztuczny tłok? Ochrona mogłaby wpuścić przecież więcej wtedy zarobią na piwie więc mija się to z celem. Barmani i pani kelnerka bardzo sympatyczni. Nie mam nic za zarzucenia, jedynie piwo ma dziwny posmak i nie wiem czy jest w 100% normalne.
            Ale odnośnie obsługi nie mogę na razie powiedzieć złego słowa. Kiedyś poszedłem nie było miejsca wszystko było zarezerwowane ale kelner wykombinował nam stolik z beczek itp.
            Dla mnie fajne miejsce oby nie wpuszczano tam plastikowych lalek barbi, dzieci oraz karków i będzie fajne miejsce.
            • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 17.11.10, 14:09
              Kolego bull475:

czytając Twoje posty odnoszę dziwne wrażenie, że chyba po prostu reklamujesz ten klub, albo jesteś jakoś z nim związany i nie mam tu na myśli bycia stałym klientem. Praktycznie w każdym swoim poście dotyczącym Leżakowni poruszasz kwestię uprzejmości pracowników... Tylko w tym poście 4/5 jego treści to plusy dla pracowników. Pracownicy w klubie to nie wszystko, bo na cały KLIMAT tam panujący składa się wiele innych czynników, o których warto wspomnieć, i z których chyba głównym jest otoczenie tj.: wystrój, muzyka, ludzie, ilość miejsca, zwyczaje, możliwość rezerwacji itp.

Po części się z Tobą zgodzę: obsługa jest miła - barmani, obecna Pani w szatni, kelnerka, ochrona, ale uogulnione określenie "fajne miejsce" warto byłoby poprzeć również innymi argumentami, niż tylko uprzejmością pracowników.

Zachęcam do zapoznania się z moją opinią w innym temacie: Nowa_Stara_Lezakownia
              • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 17.11.10, 14:52
                Pomyliłem hiperłącze. Prawidłowe poniżej:

Opinia eLme
                • Gość: mieszkaniec IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.10, 17:12
                  czyli jest sposób dla drechów - zrobić rezerwację :)
                  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 17:17
                    Czy ktoś ma numer telefonu do "Starej Leżakowni", bo w informacji nie mają.
                  • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 18.11.10, 13:08
                    No chyba nie do końca - tu chodzi o to, żeby takie osoby wykluczyć z tego klubu. To, czy taka społeczność ma rezerwację zrobioną wcześneij, czy też nie (bo nie ma wolnych miejsc) nie zmienia w tej chwili to faktu, że są wpuszczani...
              • Gość: wizyta IP: *.24.213.193.static.cust.telenor.com 10.01.11, 15:50
                odwiedzilam lezakownie w pierwszy dzien swiat, pierwszy raz. Szok na poczatku ze ochroniarze byli calkiem do rzeczy a nie wielkie buce zero kultury. Potem nastepny szok 20 zl od osoby za wejscie!! Rozumiem, ze ma to zrobic pewna selekcje wiec zaplacilismy, ale uwazam ze na ciechanowskie ceny to jednak duzo.
                System kart i placenia w jednym miejscu uwazam za dobry.
                pilam piwo bezalokoholowe jako ze jestem w ciazy, moj maz miodowe. Choc bylismy okolo 19.30 juz sie wypelnialo miejsce ludzmi i to na plus.
                Dol bardzo fajnie zrobiony, super pomysl z "dachem", ktory sprawia ze miejsce nie jest puste, ale raczej przytulne. Na poczatku muzyka byla ok, ale okolo 20.3o zrobilo sie glosne disco bez smaku, niestety.
                Tlum roznoraki, przynajmniej bylo na co popatrzec. Dziewczyny niektore zupelnie z filmu, ktory wysmiewa male wioski, doczepione wlosy, zle dobrane ciuchy, sztyczne tipsy, tona makijazu lub opalenizny.
                Faceci, niektorzy sie postarali aby swiatecznie w garniturze, wiekszosc jednak wciaz bez smaku, jakby prosto z zabawy z Koziej Wolki. Inan grupa to oczywiscie "pakerzy", male karki, obnoszenie sie z napompowanymi miesniami.
                Bylo kilka normalnych osob.
                uwazam ze jak na ciechanow inicjatywa jest bardzo pozytywna, szkoda tylko ze tlum taki "wiejski".
        • Gość: ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.10, 10:04
          Witam.

Selekcja w tym lokalu naprawdę jest do bani. Od kilku lat nie jestem już stałym mieszkańcem Ciechanowa. Czasami przyjeżdżam na weekendy. Którejś pięknej soboty z czystej ciekawości chciałem tam wejść i zobaczyć jaki ten lokal ma klimat. Jednak mi się nie udało :(. Smutny Pan (tak apropos to go znam) mi zakomunikował, że nie ma miejsc a była to godzina 21. Następna próba wejścia około 23 i ta sama odpowiedź.
          Życzę powodzenia temu lokalowi jeżeli nie są wpuszczani normalni ludzie po 30 którzy chcą zostawić parę złotych w lokalu. Podróżuje często po Polsce i w dużych miastach mnie jeszcze nigdy to nie spotkało. W żadnym porządnym klubie nie spotkałem się z taką reakcją pseudo selekcjonera.
          Życzę szczęścia.
    • Gość: x IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.10, 13:25
      Nowa i stara to to samo miejsce ? Od kiedy zostało to rozdzielone ?
      • Gość: Bull IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 23:37
        Kolego eLme
        mylisz się nie promuję, nie jestem z nim związany ani też nie mam z tego żadnych korzyści.
        Po prostu dla mnie to fajne i ciekawe miejsce.
        W maximie można tylko w pysk dostać, beznajdziejny dojazd wyobrażasz sobie żeby po tych ciemnych uliczkach wracała teraz Twoja kobieta sama?
        Pod fabrynczą jest fajny klimat ale brak miejsca do tańczenia. W Leżakownia jak na razie przyciąga moją uwagę najbardziej czy tego nie zaprzepaści zobaczymy czy nie upadnie to miejsce przez hot14. oby nie
        • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 19.11.10, 15:05
          Spoko spoko, ale już abstrachując od położenia tych pubów/klubów - rozmawiamy o panującym tam klimacie. Jak słusznie zauważyłeś "W maximie można tylko w pysk dostać" i tak samo robi się w Leżakowni... Jeśli chodzisz tam tylko potańczyć i muzyka Ci odpowiada - OK. Ja tylko stwierdzam, że robi się typowo "sztachetowa" i chyba porównywalna (nie wiem, bo nie byłem kilka dobrych lat) do tej z Maxima. Wśród moich znajomych krąży opinia, że Maxim to drugie Bolero z Gołymina, więc jeśli w Leżakowni zaczyna panować taki klimat, być może zdobędzie rangę trzeciego Bolero. I jeszcze wtrącę jedno zdanie: z tego co naliczyłem w Leżakowni jest 3 ochroniarzy (jeśli można tak nazwać pączków, bojących się dresów w tym chyba jednego Pana selekcjonera), zważając na fakt, że Leżakownia ma lepsze, jak juz słusznie zauważyłeś położenie i ściąga większe rzesze klientów, podczas gdy w Maximie ochroniarzy jest więcej - a i tak nie potrafią zapanować nad wynikłymi sytuacjami.
          • Gość: addhoc IP: *.chello.pl 19.11.10, 16:46
            Zgadzam się z przedmówcą. W sobotę to festiwal, bez obrazy, różowych nastolatek i nie chodzi mi wcale o ubiór. Pewne postacie nie powinny być w ogóle tam wpuszczane a są i faktycznie klimat jest tam rodem z Maxima. Muzyka do bani, zresztą dj z lokalu przy grodzkiej nie może grać dobrze.
            • Gość: Niuśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 23:09
              Za głośno!!!! Ale piwo dobre, w przeciwieństwie do muzyki. Można się wybrać raz na kwartał, częściej - nudno. To ciągle nie to ... Ale ja jestem wybredna, sorki ;(
              • 20.11.10, 10:50
                Ja osobiście teraz 3 soboty opuściłem więc nie wiem co się dzieje. Robię rezerwację na ostatki i zobaczę bo może coś się zmieniło. Ja osobiście w soboty widziałem 4 ochroniarzy. 1-2 na dole i 2 na górze. Zobaczymy co będzie teraz bo może faktycznie już się robi drugi Maxim :/ dzieciarnia, karki i drechy.
                Co do muzyki to chyba zależy od Dj. Bo byłem pierwszy raz była totalna siara :/ nie było przy czym potańczyć. Poszedłem następny raz totalnie inna muzyka i super ludzie się bawili.
                • Gość: eLme IP: *.abcdata.pl 26.11.10, 11:51
                  Teraz piszesz bardziej rzeczowo :) Taki mału OT
                  • 28.11.10, 15:46
                    Brawo dla Dj, który wczoraj pokazał klasę puszczając muzykę disco polo i mówiąc: Jak komuś się nie podoba to może zmienić lokal ;D Wczorajsza impreza była świetna i muzyka super!!!!! Oby tak dalej!!! ;)
                    • Gość: dno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.10, 17:21
                      syf i malaria! to ludzie tworzą klimat ,a nie mury.DJ Wynocha !
                      • Gość: 123 IP: 87.206.255.* 28.11.10, 19:10
                        czy LEŻAKOWNIA proponuje coś na sylwestra?
                        • Gość: Pablo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 19:27
                          Tragedią w leżakowni jest ochrona z takim podejściem długo ten lokal nie pociągnie , mając miejsce u znajomych przy stoliku nie zostałem wpuszczony śmieszny ochroniarz powiedział że trzeba mieć rezerwacje a ja to co niby miałem po prostu nie mogłem z całą ekipą tam ruszyć, jeszcze żebym był nieodpowiednio ubrany lub nietrzeźwy , wstyd ta cała selekcja na czym to polega , że jak zdejmę bluzę z kapturem to jestem innym człowiekiem ...
                          Dlatego przeniosłem się do Ciechana , nawet pub żuławy ma lepsze podejście do klijenta będąc tam ostatnio przez przypadek powiem tyle że właściciele w każdym lokalu tak powinni się zachowywać , tak więc leżakowni podziękujemy :)
                          • 12.01.11, 19:48
                            Wszystkie sale i domy weselne,lokale rozrywkowe , a także zespoły muzyczne mogą zaistnieć na,
                            www.przegladbiznesowy.com/
                            Będzie to służyło ich przyszłym klientom.
                          • Gość: fido IP: *.adsl.inetia.pl 16.01.11, 20:25
                            Coś mi się wydaje Pablo ,że to oni tabie podziękowali .
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.