Dodaj do ulubionych

Zalewski dyrektorem CKiS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.10, 23:00
To teraz bedzie kwitło nam zycie artystyczne
koniec ze starymi zgredami w CKIS
Edytor zaawansowany
  • Gość: weronika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.10, 23:10
    To juz wszedzie w ckis beda wieszac jego i jego znajomych super prace plastyczne
  • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.10, 23:20
    A co z Kęsikiem?
  • Gość: hania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 14:36
    P . Marku czytałam rano poprzednie pana wyjaśnienie i jestem oburzona postępowaniem moderatora.Czemu lub komu to ma służyć ?
  • Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 15:16
    Wziął bezpłatny urlop na 4 lata-W OSTATNIM TC CZYTAMY:

Po ostatnich wyborach Stanisław Kęsik, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, stanął przed trudnym wyborem. Został wybrany na radnego powiatowego, a taka osoba nie może być jednocześnie szefem CKiS, placówki podlegającej pod samorząd powiatowy.
    Z tego powodu dyrektor wziął bezpłatny urlop na czas wykonywania obowiązków w Radzie Powiatu.

Jak twierdzi sekretarz powiatu Marzena Pszczółkowska, radny powiatowy Stanisław Kęsik w ustawowym terminie 7 dni od ogłoszenia wyniku wyborów złożył wniosek o udzielenie mu urlopu bezpłatnego – na czas sprawowania mandatu radnego powiatowego. Oznacza to, że od 2 grudnia br. nie wykonuje on już obowiązków dyrektora Centrum Kultury i Sztuki. W samorządzie powiatu ciechanowskiego była to jedyna taka sytuacja. Decyzją starosty Sławomira Morawskiego obowiązki dyrektora CKiS pełni dotychczasowy zastępca dyrektora Marek Zalewski.
  • Gość: angol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.10, 18:08
    jezeli przez 4 lata CKiS może sie obejśc bez dyrektora, to znaczy że może sie obejś wogóle, prawda? Zresztą bez dyrektora czy z dyrektorem Kesikiem - to na jedno wychodzi
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.10, 08:30
    Ciekawe jak to jest , że facet , który tyle razy odcinał się , że jest vice dyr. tak chętnie ogarnął to stanowisko jak ten Komoruski co gardził funkcją Prezydenta Polski.
  • Gość: o^o IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.10, 15:44
    > Skoro moderator ,,gra'' naszymi wpisami i kasuje to co jemu wygodne ...
    > to jeszcze raz wyjaśniam , że pełnię obowiązki dyrektora CKiS bo pan dyr
    > ektor Kęsik jest na urlopie bezpłatnym w czasie gdy jest radnym powiatu ciechan
    > owskiego...

'Belter na Madagaskar'? Tam nawet malpy by go nie chcialy...

(Kiedy w koncu ten zakompleksiony gostek uwolni to forum od swojej osoby?)
  • Gość: f IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 16:42
    głupi wiejski h...ek wrócił z psychiatryka i zaczyna kasowac wedle rozdwojenia jaźni.

to dzie Uezebiusz belter po wyborach skończył karierę?
  • Gość: kraa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 16:49
    To jeszcze raz i mój wpis (ciekawe dlaczego został skasowany - jaki punkt regulaminu został złamany?? Wkur..wiajace jest te widzimisię moderatora!!!)

Za stanislakesik.pl:

"Chciałbym przy okazji ponownie już zaprzeczyć plotkom, jakie pojawiają się m.in. na ciechanowskim forum Gazety Wyborczej, jakobym „oszukiwał Wyborców”, bo kandyduję do powiatu i jednocześnie jestem dyrektorem placówki powiatowej. Otóż oświadczam, że jak tylko zostanę radnym powiatowym, zrezygnuję z pracy na stanowisku dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie."

Rezygnacja a urlop bezpłatny to dwie różne rzeczy, nieprawdaż?

Poleciał w kulki Pan dyrektor!
    Zacytuje Pawlaka z "Samych swoich": "U mnie słowo droższe pieniędzy".

Ja bym się wstydził. Ale to ja.

PS. W przypadku skasowania - poproszę o podstawę. Nie znoszę cenzuralnych zapędów. Chociaż fajnie by tak było, nie moderatorze? Ja mam władzę - wycinam, a reszta morda w kubeł. Nie te czasy. Chociaż widzę, że tęsknisz za nimi.

• Gość: kraa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 16:52
    Errata.

Prawidłowy adres bloga Dyrrrektorra dotrzymującego słowa to:
    stanislawkesik.pl/
  • Gość: otto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.10, 11:02
    Przecież urlop bezpłatny to de facto rezygnacja z pracy - nie przychodzisz do pracy, nie płacą ci pensji, nie odprowadzasz składek. Zgodnie z przepisami, pan Kęsik po zakończeniu mandatu na stanowisku radnego powiatowego może, ale NIE MUSI wrócić na to samo stanowisko. Jeśli się spakował i wyniósł ze swojego gabinetu to znaczy, że do CKiSz już nie wróci...
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.10, 11:18
    Ale to nie wystarczy otto , bo jego duch dalej unosi się w gabinecie i może się zjawić po 4 latach i być zagrożeniem dla dyrektora, któremu praca może się bardzo spodobać.

Czekamy my mieszkańcy kiedy wierchuszka PO z Prezydentem zawita do CKiS bez kredowych zaproszeń zadowolona , że Kęsika już tam nie ma i jakoś tak lepiej oddycha się na widowni.

Czekamy na rozwój Kawiarni Artystycznej pod wodzą nowego dyrektora.

Trzeba będzie sięgnąć do archiwum gazeta.pl a tam gotowe pomysły Marka Zalewskiego na ożywienie placówki .
  • Gość: toot IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.10, 17:43
    to jest rezygnacja z pracy, ale nie rezygnacja ze stołka którego się SK kurczowo trzyma. A może by go tak uprosić, żeby nie szedł na ten urlop, bo bez niego kultura w Ciechanowie upadnie na amen
  • Gość: belfer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.10, 20:49
    a co SK innego umie robić? poza pisaniem wierszy, które nie podobają mi się tak samo jak działalność poety na niwie kultury. niwa przekształciła się w ugór. po Sobieraju CKIS padło i nie podniosło się. czy Zalewski je podniesie? śmiem wątpić, ale ocenimy po roku, może wcześniej
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.10, 20:53
    A Sobieraj jakim budzetem dysponował ? Ot takie pytanie mam dla znawców tematu.
  • Gość: SławekG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.10, 22:45
    jak słucham tych samych argumentów o budżetach o braku kasy to zastanawiam się jak funkcjonują te fantastyczne , nie dotowane miejsca w Polsce. Zastanawiam sie dlaczego pub ciechan czy inna fabryczna żyje z baru a kawiarnia artystyczna zamknieta na 4 spusty a opłaty za koncesje i utrzymanie sali płacone sa - czyżby nie chcialo się schylic po pieniądze?
  • Gość: wala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.10, 12:42
    a ja uwierzyłąm Kęsikowi, że gdy zostanie radnym powiatowym, to zrezygnuje z dyrektorowania w CKiS. pomyślałam, że dla dobra kultury zagłosuję na Kęsika, żeby mógł zrezygnowac. A on pokkazał mi wała. O ja głupia, uwierzyłam. A mówili, że politykom nie należy wierzyc.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.10, 13:14
    Przypominam i innym ,że ten wątek jest tu powtarzany po raz 10-15.

Chcesz mu dokopać ? Możliwe , że to sam p.o. dyrektor musi jeszcze jątrzyć na forum w godzinach pracy

> a ja uwierzyłąm Kęsikowi, że gdy zostanie radnym powiatowym, to zrezygnuje z dy
    > rektorowania w CKiS.
    pomyślałam, że dla dobra kultury zagłosuję na Kęsika, żeby
    > mógł zrezygnowac. A on pokkazał mi wała. O ja głupia, uwierzyłam. A mówili, że
    > politykom nie należy wierzyc.

• Gość: SławekG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.10, 14:14
    150 milionów komentarzy na temat zarobków prezia wrzuconych w ciągu jednego dnia przez zatuskanego jest "dbałością o etykę władz" 10-15 komentarzy na temat niesłowoności pana radnego jest "dokopywaniem mu". Kali mieć racja.
  • Gość: wiesio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 17:35
    Jak udała się zabawa z dziećmi panie Marku ?
  • Gość: złoy pepek IP: 213.199.253.* 09.12.10, 16:27
    szaliczek mi powiewa... a twarze te same... eksperci wielcy... i ten od kultury... znawca z jeziorka... POZDRAWIAM.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.