Dodaj do ulubionych

gdzie są mieszkania??

IP: *.xdsl.centertel.pl 06.12.10, 22:40
witam panią gładysz !chciałbym się dowiedzieć gdzie są mieszkania dla ludzi?? wydajecie miliony na zamek, ale my w zamku mieszkać nie będziemy...!chcecie podobno podkreślam podobno wybudować jeszcze jeden blok na komunalnej przecież to jest kropla w morzu potrzeb czy wy tego nie widzicie??jestem człowiekiem który ma rodzinę, ale nie stać mnie na mieszkanie i co mam teraz wziąć kredyt na 30 lat oszaleliście ???!!czy ja wogule dożyje!!płace podatki i żadam mieszkań dla ludzi!!!z moich podatków bierzecie sobie bardzo duże pensje !!dla pani pewnie tysiąc albo 2 tysiące kredytu to nic ale dla mojej rodziny to jest koniec!!!jak mogliście wogule napisać ze straty budynku który się palił na Świętochowskiego były warte 2,5 miliona złotych i 700.000 tys udało się uratować ...?proszę panią cały blok na komunalnej kosztował 3 miliony złotych wiec ten blok na Świętochowskiego to najwyżej 500.000 tys i to cały!!!!dajcie mieszkania ludziom ciągle pani im odmawia ,nie spotyka się z ludźmi ,nie wie co my prości ludzie przezywamy!!wybudujcie osiedle dla młodych rodzin dla bezdomnych dla tych którzy mieli trudny start anie bawicie się w upiększanie miasta w kauflandy biedronki i pomniki!!!proponuje zrobić jeszcze z 6 rond w Ciechanowie za 20 milionów złotych!!!!!!!!a pracy w Ciechanowie jak nie było tak niema ale to już inny temat!!!ludzie obudźmy się nie pozwólmy tej kobiecie nas niszczyć od niej zależy nasze być albo nie być ale nie wiem dlaczego!!!mam nadzieje ze pani to przemyśli i znajdzie rozwiązanie i niech pani pamięta ze ludzie są w potrzebie i nie wystarczy odpowiedz w pani stylu ze można sobie mieszkanie kupić!!!!!!i jeszcze jedno to pani jest dla nas a nie my dla pani!!!!!wiec kiedy będę się chciał spotkać to nie będę się umawiał i czekał łaskawie jak wielmożna pani mnie przyjmie za miesiąc, tylko wejdę do urzędu na rozmowę.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 05:56
    Dzisiaj mieszkanie, jutro wczasy, za miesiąc samochód. Tak, to wszystko możliwe pod jednym warunkiem - weż się do roboty. Nie ma nic za darmo. Skończyły się czasy dla darmozjadów czekających aż "państwo" im coś da bo im się należy. Jak płacisz takie duże podatki to masz kasę, jak masz kasę to kup sobie to na co masz ochotę - również i mieszkanie. W dzisiejszych czasach większość młodych, zaradnych ludzi kupuje mieszkania za kredyty, bo to jest jedyna droga do własnego gniazdka. Ty nie, Tobie musi "dać Państwo". Pytam się z jakiej paki ja i masa innych ma akurat tobie finansować lokum - bo to nie państwo ale inni muszą się na twoje zachcianki złożyć. Argument o rodzinie to nie argument - trzeba było żyć dalej samotnie przy mamusi, nie byłoby problemu.
    Na miejscu samorządów budowałbym lokale typu zastępczaki na wojska polskiego - jeden WC na końcu korytarza i ogrzewanie z pieca węglowego. Nic więcej. Automatycznie zmniejszyła by się kolejka po socjalne mieszkania [Socjal = ograniczony standart + ograniczony czas przebywania potrzebny na wynajęcie, wybudowanie lub kupno innego lokum] A samorządy właśnie są po to aby poprawiać sytuację ogółu mieszkańców poprzez tzw. upiększanie miasta. Do roboty mniemam młody człowieku. Umiesz liczyć - licz na siebie.
  • Gość: ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 07:49
    Zdrowego rozumu to ty nie masz , poniekąd ma rację .

Zauwaz że nie wszyscy mają pracę , wysokie urzędnicze stanowiska i rodzinę w PO.Wielu uczciwych ludzi nie ma pracy,pracują za najniższą krajową , bo tacy jak ty ich wykorzystują, oszczędzają na ubezpieczeniach.i myślą ze jak są "panami" to mogą kierować życiem innych.A co? może ty jesteś z tych niedouczonych który siedzi na posadce PO , np.....?NFZ.

.
  • Gość: Robert IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.10, 20:01
    Możesz sobie teraz wybudować pałac nawet i nie żebrac o mieszkanie komulane. Teraz wolno. Jak nie masz pracy - wybuduj sobie fabryke i jeszcze innym dasz pracę i dobre zarobki. W komunie nie było wolno, ale teraz wolno. Nie narzekaj, bierz się do roboty.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 08:12
    Z ratuszowym trollem na pewno dyskusja będzie merytoryczna, oni tam tak naprawdę myślą dlatego tych mieszkań nie ma.

> Dzisiaj mieszkanie, jutro wczasy, za miesiąc samochód. Tak, to wszystko możliwe
    > pod jednym warunkiem - weż się do roboty.

> Na miejscu samorządów budowałbym lokale typu zastępczaki na wojska polskiego -
    > jeden WC na końcu korytarza i ogrzewanie z pieca węglowego. Nic więcej.

• Gość: elvis IP: *.cnow.pl 07.12.10, 08:26
    Jedna uwaga pis-główki. Miasto nie buduje zamku.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 08:55
    Ty elvisie POtłuku z ratusza nie zabieraj głosu, bo nie masz racji.
    To po co Ewa Blankiewicz fałszuje uliczne sondy na temat zamku i opinii ludzi , by było po myśli POtłuków z ratusza?
    Nie wasze nie zabierać głosu i wyraźnie o tym pisać i mówić - ni nasze, ni możem , to ich

Gość portalu: elvis napisał(a):

> Jedna uwaga pis-główki. Miasto nie buduje zamku.
  • Gość: olof IP: *.cnow.pl 07.12.10, 08:56
    elvis-bis w natarciu, a może w zaparciu...
  • Gość: Ogrodnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 08:53
    Wiesz co "na zdrowy rozum", na mój zdrowy rozum jesteś chwastem, którego należałoby potraktować randapem...
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 04:58
    Ogrodnik napisał:
    > Wiesz co "na zdrowy rozum", na mój zdrowy rozum jesteś chwastem, którego należa
    > łoby potraktować randapem...

I tak byś nie przejął mojego lokum [mieszkam w bloku-nie socjalne, własne]
    A swoją drogą Lenin i reszta typu "Janosiki" też tak chcieli zrobić. Systemy się zmieniają - ludzie nie.
    Zaraz wychodzę do pracy zarabiać tzn.płacić podatki, może komuś przysponsoruję kawałek socjala. Więc daruj mi życie, bo to same korzyści dla takich pasożytów jak ty.

zaTUSKany napisał
    Z ratuszowym trollem na pewno dyskusja będzie merytoryczna, oni tam tak naprawdę myślą dlatego tych mieszkań nie ma.

Przykro mi zmartwię cię. Nie pracuję i nie jestem związany z urzędami typu miejski, powiatowy, wojewódzki. Dziwne że nie ratuszowy troll a tak myśli co ? Nie bawię się w politykę. Staram się oceniać ludzi systemem "mądry-głupi" więc wychodząc z założenia: Nie kłóć się z głupcem bo ludzie nie dostrzegą różnicy czas kończyć.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 13:02
    Chłopak nie chce mieszkania za darmo , chce mieszkania i płacić za niego czynsz.
    Kiedyś zakłady pracy budowały mieszkania , a i spółdzielnie z nieba nie spadły i potrafiły budować całe osiedla.

Wasze argumenty weź się do roboty są argumentami ekipy dziś rządzącej tak w mieście jak i w Polsce.
    Może niektórzy opiszą jak to jest z mieszkaniami za Odrą w kierunku na Atlantyk i będzie wiadomo, że chłopak ma rację.
  • Gość: ireland IP: *.xdsl.centertel.pl 07.12.10, 10:56
    jestes zwykłym komunistą frajerze
  • Gość: do na zdrowy rozum IP: *.xdsl.centertel.pl 07.12.10, 11:17
    wziołes kredyt bo pewnie starzy bogaci teściowie tez, a tobie nie należy się mieszkanie z urzędu, wiec jesteś zwykłym bogaczem ,który nie zna się na prawie i gdybyś idioto nie wiedział to ludziom którzy nie posiadają żadnej nieruchomości ani żadnej własności mieszkaniowej należy się mieszkanie z urzędu jak umiesz czytać w co wątpię to poczytaj sobie!!ciekawy jestem gdybyś miał dziecko żonę zarabiał 2 tys bo tyle można najwięcej w ciechu zarobić i wziołbys kredyt na mieszkanie gdzie rata jest tysiąc złotych ,ciekawe jakbyś żył hehe pewnie dziurawe spodnie i brudna kurtka i mamo pożycz na papierosy, co może nie ???człowieku nikt nie chce wczasów ani innych rewelacji mieszkania się ludziom należą i koniec .jeśli takiemu pasożytowi i darmozjadowi jak ty pomagają rodzice i teściowie proszę bardzo bierz i 10 kredytów h... mnie to obchodzi wiec wypie...j z tego forum geju i leć do mamusi po kolejna ratę na kredyt bo nie będziesz miał co jesc!!!!!!
  • qklik 07.12.10, 11:58
    Nie rozumiem "należy się mieszkanie". Rację ma "na zdrowy rozum" i co ma do rzeczy bogata tesciowa? Tez sie trzeba było bogato ożenić. Znam wielu młodych ludzi w Ciechanowie, którzy nie czekaja na mieszkanie komunalne tylko zwyczajnie pracują i albo juz maja swoje albo wynajmują a przedewszystkim nie stoja w kolejce do ratusza po zapomogę. Zarabiają jak wiekszość ciechanowian, ale zaradnościa, gospodarnoscią, pomysłem na własne życie, potrafią związać koniec z końcem. Ale przyjemnie jest wykrzyczeć na forum: dajcie mi mieszkanie bo mi się należy. Nie dają, jestem usprawiedliwiony, przecież mi nie dali. Należy sie tyle ile dałeś z siebie innym, głownie swojej rodzinie. Nie zaprzeczam, jest (niewielka) grupa osób wyjatkowo niezaradnych, im należy pomagać, ale widziałem "na zastepczakach" chłopy jak byki, zdrowe, silne i tylko winko w głowie. Po "lepszych" domach też kryja sie zapewne pseudomondrale którzy tylko czekają aż im mama z nieba spadnie i narzekają, narzekają, narzekają, narzekają......
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 12:01
    2 tysiące to by miał jeszcze dobrze, niektórzy pracodawcy płacą mężczyznom 1200; z żoną w ciąży, z tego trzeba zapłacić wynajem np. 500 i z czego mam wsiąść ten kredyt?
  • Gość: wert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 12:48
    Gość: zaTUSKany 07.12.10, 08:55 Odpowiedz
    Ty elvisie POtłuku z ratusza nie zabieraj głosu, bo nie masz racji.
    To po co Ewa Blankiewicz fałszuje uliczne sondy na temat zamku i opinii ludzi , by było po myśli POtłuków z ratusza?

Jak zwykle rozmijasz się z prawdą, wiem, że dla ciebie to norma, ale może byś ludzi w błąd nie wprowadzał. Rewitalizacja zamku jest inwestycją wojewódzką, a nie miejską, pisgłówku!
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 13:43
    OCZYWIŚCIE NORMĄ JEST W TWOIM WYKONANIU jak to u POtłuczonych mózgów NIE ODPOWIADAć NA PYTANIE

Po co więc Ewa Blankiewicz zajmuje się tematem zamku i fałszuje pewien przekaz medialny o rewitalizacji zamku ? Tematem zajmują się radni niby na POważnie ?

> Jak zwykle rozmijasz się z prawdą, wiem, że dla ciebie to norma, ale może byś l
    > udzi w błąd nie wprowadzał. Rewitalizacja zamku jest inwestycją wojewódzką,
    > a nie miejską
    , pisgłówku!

• Gość: :) IP: 46.113.183.* 07.12.10, 13:59
    a mam prace maz ma prace nie stac mnie na samochód wczasy... wiec nie opoiadaj takich głupot widzie ze nie wiesz jak to jest pracowac ciezko za najnizsza krajowa....J
  • Gość: ireland IP: *.xdsl.centertel.pl 07.12.10, 16:19
    oczywiscie rozumiem gdy młody chłopak nie chce pracować to niech nawet nie startuje po mieszkanie, ale jeśli rodzina jest normalna ,ale nie mają zbyt wielkich dochodów w dodatku jest dziecko to jak tu wziąć kredyt!!wogule co to za tekst był wyżej napisany"tez trzeba było się bogato ożenić"co to za debil wogule napisał co za kretyn żal mi ciebie ty się pewnie bogato ożeniłeś hehe ciekawe czy zona ma pożytek z ciebie debilu!!!dam przykład mam znajoma która jest samotna ma dziecko i pracuje w biedronce nigdy nie wzięła więcej niż 1,500zł i co ona ma wziąć kredyt na mieszkanie????oszaleliście ludzie!!!zobaczcie jak żyją w Niemczech i w angli tam niema problemów!!tylko proszę cie debilu nie pisz"to jedz do Niemiec"bo jestem polakiem i żądam mieszkań dla ludzi nie dla meneli i nie robuw tylko dla normalnych rodzin!!zresztą zawsze można podpisać umowę na rok czy dwa i zobaczyć czy rachunki są płacone i czy wszytko w porządku, ale nie po co lepiej spłacać przez 30 lat kredyt a bank się z ciebie niech śmieje!!zobaczymy co będzie jak się powinie noga nie będzie z lituj tylko oddawaj mieszkanie i wypieprzaj, ale zapomniałem ze ty się bogato ożeniłeś jeszcze raz podkreślę debilu!!!!!!!!!!
  • Gość: ?! IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.10, 19:34
    Chyba się Wam w głowach poprzewracało?! Jak by mieszkania mieli dawać wg Waszych uzasadnień to 90% miasta powinna się ustawić w kolejce! Z jakiej racji mieszkanie ma dostać ktoś kto pracuje za małe pieniądze? ok przykro mi, że ciężko pracuje i ma mało kasy z tego ale czy to oznacza, że jeśli ja zarabiam powyżej średniej to mam brać kredyt a oni nie? nikt nikomu nie bronił starać się o lepszą pracę. dla jasności - nie jestem z żadnej partii politycznej, nie mam bogatych teściów ani rodziców. Mam swoje mieszkanie w kredycie na 45lat!!! i nie interesuje mnie czy bank się śmieje czy nie, nie stać mnie było kupić za gotówkę to mam kredyt i tyle co płacicie za wynajem to i ratę byście spłacali!
  • Gość: Typowy Marian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 19:53
    Te złodziejskie państwo zabiera nam w podatkach 70% zarobków więc zamiast utrzymywać urzędasów pasożytów którzy są zbędni lepiej niech za te pieniądze wybuduje jakieś mieszkania
  • qklik 07.12.10, 19:56
    chyba do mnie pisałeś, więc odpowiem Ci. Nie ożeniłem sie bogato, wszytko co mam w zyciu wypracowałem sam, później z zoną. Nie było łatwo, było nawet bardzo trudno. 5 (słownie: pięć lat) lat byłem bez pracy. Ale nie ustawiłem sie w kolejce do ratusza o mieszkanie, nie chodziłem do pomocy społecznej po zapomogi. Imałem sie różnych zajęć ale nie poddalem się, nie rozpaczałem, jak to ciężko w życiu. Pracowałem gdzie sie dało, ale przedwszystkim [b]myślałem[b] co mam zrobić z zyciem. Udało się. Tyle na temat, a teraz z innej beczki. Nazywanie kogoś debilem, idiotą nie jest grzeczne (mam nadzieje, że znasz to słowo). Jesli chciałeś mnie obrazić, nie udało Ci się.
  • Gość: ww IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.10, 20:07
    To nie pracuj za najniższą. znaleź sobie prace lepiej płatną, najlepiej za parenaście patoli miesięcznie i będziesz mieć wporzo
  • Gość: tak mysle IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.10, 19:46
    Weź się chłopie do roboty, a nie od Państwa oczekujesz mieszkania! Z jakiej racji ja mam zapier..... na kilka etatów, żeby utrzymać rodzinę, spłacać kredyt, a taki darmozjad mieszkanie od Państwa chce. To chore. Nie stać naszego państwa na to! I nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. Każdy zaradny życiowo jest w stanie kupić sobie mieszkanie, nawet bez pomocy rodziców, tak jak to było w moim przypadku. WIĘC DO ROBOTY RODACY :)
  • Gość: 11r11 IP: *.centertel.pl 08.12.10, 08:12
    Uważam. że tan watek z racji chamstwa piszącego powinien skończyć się na pierwszym i jedynym poście. Jak można rozmawiać z człowiekiem o nicku do gładyszowej. Jak można prowadzić rozmowę z człowiekiem bez podstaw dobrego wychowania. Przecież można było napisać do Pani Prezydent czy Pani Gładyszowej - byłoby o wiele ładniej i nie obrażałoby nikogo. Jestem zniesmaczony zarówno autorem jak i jego rozmówcami
  • ciech001 08.12.10, 09:32
    Pobierając się z ukochaną kobietą nie myślałem o luksusach. Po prostu kochaliśmy się i chcieliśmy być razem. Po ślubie zamieszkaliśmy u teściów w maleńkim pokoiku i prowadziliśmy z nimi wspólne gospodarstwo. Wkrótce przybył następny maleńki członek rodziny. Wiedziałem, że nie mamy żadnych szans na mieszkanie spółdzielcze lub kwaterunkowe. Wyjechałem więc z Ciechanowa. Trzy lata mieszkałem w hotelu robotniczym. Nie chodziłem z kolegami na piwo, pracowałem podejmując się dodatkowego zającia. W tym czasie zebraliśmy (przy pewnej pomocy rodziców - żona wciąż mieszkała z nimi) niewielką kwotę pieniędzy. Resztę potrzebnej kwoty na zakup mieszkania dopożyczył nam bank. Po 10 latach spłaciliśmy kredyt i na zakupionej działce budowlanej wybudowaliśmy dom (znowu kredytując część wydatków). W tym czasie pracowaliśmy bardzo ciężko, imając się dodatkowych zajęć. Nie jeździliśmy na wczasy, nie kupowaliśmy markowych ubrań, wysokiej klasy sprzętu elektronicznego, nie mieliśmy samochodu. Obecnie mam już to wszystko, ale tylko dzięki bardzo ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom - nikt mi nic nie podarował!!!
    Czemu mam teraz płacić haracz na potrzeby ludzi nie chcących podążać tą samą drogą?
    Mieszkania socjalne o bardzo niskim standarcie - tak, pełnowartościowe - nie. Każdy powinien zapracować na siebie i swoją rodzinę, jeśli tego nie potrafi to nie powinien obarczać odpowiedzialnością innych ludzi. Nie dajmy się wykorzystywać różnym darmozjadom. Pomoc w obliczu tragedii i wypadku (np. pożaru) - tak, ale nic więcej.
  • kobieta887 08.12.10, 21:10
    o to chodzi, że w Ciechanowie mieszkania stoja puste i czemu P.GŁADYSZ nie chce ich dawać ludziom???
    Ona o połowie tych mieszkań nawet zielonego pojęcia nie ma!!! dopóki człowiek sie sam nie zainteresuje i nie podsunie jej pomysłu, że np. w bloku na ul. xxxx od 8miu miesięcy stoi puste mieszkanie. To dopiero sie zaczyna rozmowa co i jak.

Więc ludzie szukajcie sami mieszkań które sa puste i pędźcie z propozycja do Sz.P.G........
  • Gość: ireland IP: *.xdsl.centertel.pl 08.12.10, 22:28
    wy jesteście ludzie chorzy!!!i będę sobie pisał jak chce do gładyszowej!!!!żadna pani!!!!trzyma się stołka!!!dlaczego ja mam wyjeżdżać za granice? zostawiać rodzinę i robić u jakiegoś angola, dla którego jestem tylko prostym polaczkiem!!czy wy nie rozumiecie, ze wziąć kredyt 125 tys gdzie trzeba oddać z 250 tys jak nie więcej to jest śmieszne przy naszych zarobkach??czy wy nie widzicie jakie jest bezrobocie??jedz na pierwsza lepsza wieś 50 procent mężczyzn nie robi bo się pogoda popsuła i nie ma pracy przy kostce czy na budowie czy na ociepleniach i co? i taka rodzina tez ma wziąć kredyt???państwo jest po to żeby się troszczyć o obywatela a jak narazie to jest po to żeby z niego wyciągać kasę ile się tylko da !!a gdzie nie pójdziesz do urzędu to zawsze problemy...!!!cały czas tylko słyszę weź kredyt weź kredyt oszaleliście czy co???nie to ze jesteśmy nie bogatym krajem to jeszcze z nas wysysają pieniądze jak pijawki!!może i zdecydowałbym się na kredyt ale gdyby on był rozsądny np biore 100000 tys oddaje 130000 ale nie 300000 przez 35 lat lub więcej!!!rozumiem ze gość który pisał wyżej nigdy nie pojedzie na wczasy z dziećmi nie kupi im zabawek komputera ani nie da na prawo jazdy bo co bo wziął kredyt!!!ludzie ja nie chce mieszkań dla pijaków który dostanie 5 zł i odrazu idzie po wódę chce dla normalnych rodzin które pracują ale nie zarabiają tyle żeby wziaść kredyt!!!ci którzy piszą tutaj darmozjad itp nie rozumiem ich wcale są dla mnie lekko skrzywieni!!!chce mieszkań ,osiedli dla rodzin i koniec!gładyszowa niewie nic o tych mieszkaniach bo tak naprawde nic ja to nie interesuje!!!
  • Gość: elvis IP: *.cnow.pl 18.12.10, 12:00
    Piękna riposta. W stylu J. Gowina. :)
    Obawiam się tylko, że z chamem się w ten sposób nie rozmawia. Z chamem trzeba dosadnie albo w ogóle. Pozdrawiam.
  • Gość: madame_2 IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.10, 22:27
    Nie mogę się do końca z Tobą zgodzić, że mieszkanie Ci się należy.
    Porównując do mojej sytuacji gdybyś dostał mieszkanie od miasta to było by to zwyczajnie niesprawiedliwe. Mam wykształcenie wyższe, które osiągnęłam ciężko nauką, nieprzespanymi nocami, nerwami przed sesją itd. Wiele wysiłku kosztowała mnie szkoła średnia i studia..., nie jestem osobą bardzo zdolną, jestem natomiast bardzo pracowita, zawzięta i dzięki tym dwóm cechom wszystko zdobyłam w życiu! Ciężka praca, nigdy nie spoczywałam na laurach. Dodam, że nie pochodzę z bogatej rodziny, żadnych wielkich dóbr materialnych od rodziców nie dostałam. Od zawsze byłam Zosią-samosią i zawsze liczyłam na siebie (to mi wpoiła mama). Dzięki temu mam teraz wspaniałego męża, dziecko, mieszkanie i w przyszłym roku rozpoczynamy budowę naszego domu, na który częściowo zaciągamy kredyt. Będzie nam finansowo bardzo ciężko, ale wiem, że damy radę!
    Dlaczego w takim razie Ty masz dostać za free mieszkanie? Gdzie tu jest sprawiedliwość?
    Dlaczego się nie uczyłeś, żeby lepiej zarabiać a tym samym miał byś na mieszkanie (kredyt).
    I nie pisz mi, że nie masz głowy do nauki, bo każdy z nas jej nie ma.....

• Gość: gosc x IP: *.xdsl.centertel.pl 08.12.10, 22:35
    sytuacje ty wziełas kredyt to juz kazdy ma wziaśc!ja pracuje od 15 roku zycia ojciec zmarł gdy miałem 10 lat matka pijaczka i co miałem isc na studia??a kto by płacił czynsz i rachunki?uwierz mi ze byłem zdolnym uczniem od 6 klasy do 8 czerwony pasek i co z tego gdy w domu brak pieniedzy!a po drugie co to jest tbs????czy to nie jest towarzystwo budownictwa społecznego??czyli mieszkania dla ludzi??nie to sie zrobiła prywatna firma dla znajomuch i dla ludzi z kasą
  • ciech001 09.12.10, 08:43
    Nie tylko studia dają gwarancje na godne życie. Najważniejsza jest kreatywność i pracowitość. Wielu ludzi wokół mnie nie mając ukończonych studiów ani nawet matury żyje godnie i dostatnio. Popatrzcie na wielu ciechanowskich biznesmenów - ilu jest takich co nigdy nie myślało o studiach. Również pracownicy posiadający zawód bez ukończonych studiów mają się całkiem dobrze.
    Przykłady z mojej rodziny:
    1. ukończony Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, prawo i zarządzanie - od dwóch lat na bezrobociu;
    2. ukończony "krasiniak" (matura) - praca fizyczna - 1850 zł "na rękę";
    3. ukończone technikum gazownictwa w Łodzi (bez matury, nie udało się) - 2600 zł "na rękę".
    Nie mitologizujcie studiów, bez nich też da się żyć i to nawet całkiem dobrze.
    Płacze i oczekiwanie na "mannę z nieba" pozwoli może na przeżycie ale już nie na życie! Coraz więcej leniuszków wyciąga ręce do innych. Tylko tych "innych" jest coraz mniej ... Kto wkrótce będzie dawał jeśli jest coraz więcej "biorących"? I proszę mi nie wmawiać, że ktoś "ma obowiązek" zapewnić innym mieszkanie i pracę. Opiekować to się należy kalekami, dziećmi i starcami a nie zdrowymi, płodzącymi dużo dzieci nierobami!
  • Gość: do ciech 001 IP: *.xdsl.centertel.pl 09.12.10, 10:17
    i co może za 1850zł po krasiniaku wziął kredyt???plus czynsz i rachunki??to chyba mu dajesz na jedzenie!fajnie jesteś chory na głowę idź się leczyć!!!państwo tak samo ma obowiązek zapewnić mieszkanie jak i leczy za darmo tak jest w konstytucji jełopie a dzieciorób to możesz być ty półgłówku!!!takiemu jak ty to odrazu dałbym w ryj!!najlepiej to startuj na jakiś stołek to będziemy żyli jak w Rosji albo masz wszytko albo nic ty tak byś pewnie chciał ty wielki oligarcho rosyjski!jesteś porostu śmieszny jak ten kredyt co wziąłeś!!widocznie za mądry to ty nie jesteś
  • Gość: Zośka IP: 213.199.253.* 09.12.10, 12:03
    Byłam u Pani Gładysz,pytałam się o mieszkania,i jak to wygląda ........
    Wyśmiała mnie i powiedziała tylko że realizowane są "listy"z 93 roku!
  • Gość: Zośka IP: 213.199.253.* 09.12.10, 12:04
    *że teraz są realizowane "stare "listy
  • ciech001 09.12.10, 14:10
    1850 dla jednej osoby to rzeczywiście mało, ja też nie jestem zwolennikiem "singli". Ale we dwoje to już 3700 zł - można pomyśleć o jakimś sensownym wykorzystaniu takiej kwoty.
    Czynsz i opłaty "licznikowe" - około 800 zł, tzw. "życie" (oczywiście skromne) dalsze 1500 zł.
    Zostaje około 1400 zł "do zagospodarowania" (może to być np. obsługa kredytu mieszkaniowego).
    Można oczywiście pochodzić po lokalach, jechać na wczasy, kupić "wystrzałowe" ciuchy, przepić, przepalić itp.
    Ale można też podjąć dodatkową pracę i dorobić kilka złotych (i proszę mi nie mówić, że nie ma u nas pracy - ja nigdy z tym kłopotu nie miałem, był czas, że dzierżawiłem 45 arów ziemi i uprawiałem na niej czarnę porzeczkę, jeździłem z przesyłkami, handlowałem na bazarku i z "łóżka polowego", składałem długopisy itp.)
    Cóż, każdy wyśpi się tak jak sobie pościele.
  • Gość: do ciech 001 IP: *.xdsl.centertel.pl 09.12.10, 14:50
    czyli jesteś zwykłym cwaniakiem to tu to tam!!!ciekawe skąd wziołes na dzierżawę ziemi i ile płaciłeś ludziom za zbieranie tych porzeczek, pewnie za ta pensje co im płaciłeś to kredyty sobie wzięli na mieszkania !!idź ty ciemniaku spadaj z stąd!!!!
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.10, 18:31
    "A każdy cwaniak to złodziej"
    Drogi Ciech001 widzisz sam czym ta dyskusja trąca.
    Daj sobie spokój i zastosuj wcześniej wspominaną zasadę:
    Nie kłóć się z głupcem bo ludzie nie dostrzegą różnicy
    A co będzie jak biedaczek weźmie sobie do serca te porzeczki a one teraz chodzą po bardzo małej cenie. Będziesz miał wyrzuty.
  • Gość: Skorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.10, 18:40
    Myślę tak samo jak "Ciech001" i "Na zdrowy rozum". Nieroby chcą wszystko dostać podane na talerzu. Jesteście obłożnie chorzy, inwalidzi, biedni emeryci czy nieletni, żebyśmy mieli taszczyć was na swoich plecach? Dorabiałem się sam, latami składałem grosz do grosza. Mieszkałem z rodzicami, potem kątem z żoną u teściów, potem w wynajętej kawalerce, niedawno kupiliśmy 2-pokojowe mieszkanie. Zarabiamy mniej niż średnia krajowa, a kredyt będziemy spłacać jeszcze 19 lat. Żona dorabia, ja też. Czasem jestem tak zmęczony, że żyć się nie chce. Ale nie wrzeszczę na forum DAJCIE, BO MI SIĘ NALEŻY. Nawet nie proszą, wymagają. Dla mnie to skandal. Nic się wam nie należy, komuna się skończyła.
  • Gość: do skorek IP: *.xdsl.centertel.pl 10.12.10, 08:56
    idź ty się leczyć na gredzice, skoro jesteś głupi i dajesz się wykorzystywać przez państwo to zapie...j nawet i w 3 robotach, ale jesteś supermen naprawdę podziwiam cie ulala ohoho jaki bohater ojej już piszesz ze ci się żyć nie chce ciekawe czy dożyjesz spłaty kredytu a tu jeszcze czeka 19 lat zal mi ciebie!!ja wnioskuje ze wy kochacie urzędasów i ze wszytko dla was jest okej u nas w kraju, skoro tak uważacie to macie racje-) chce cie zobaczyć za 19 lat hehe myslicie ze jak komuś powinęła się noga w życiu to już go trzeba zdeptać ,nic mu się nie należy niech idzie do kamieniołomów. fajnie jebnięci jesteście!!!jesteście chciwusami i nic więcej nara
  • Gość: do skorek IP: *.xdsl.centertel.pl 10.12.10, 12:51
    i co"skórka"głupio ci teraz dzięki zatuskanemy co??może nic już nie pisz więcej bo nie zdążysz na 3 etat do pracy!!!a przecież masz tak super i taki jesteś zadowolony z życia hehehehe
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.10, 09:03
    Bredzący skorek

To teraz wiem czemu zmęczony skorek musi i na zaTUSKanym odreagować swój psi los
    Czasem jestem tak zmęczony, że żyć się nie chce.
    Ale nie wrzeszczę na forum

Jak będziesz chciał popełnić samobójstwo KRZYCZ - POMOŻEMY CI :-)
    i proszę przeczytać inne zdanie z innego tekstu poprawia nam sampopoczucie, bo w zestawieniu z nim wszyscy jesteśmy zadowoleni z życia.

#
    Re: Wyjątkowy z ciebie nudziarzIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
    Gość: Skorek 09.12.10, 18:27 Odpowiedz
    Będzie przeżywał bez końca. Jego trauma nigdy nie znika. Uwiera go, że sam nic nie znaczy i nikogo tak naprawdę nie obchodzi, co myśli. Forum bawi się jego zapalczywością i obsesjami. Może to nie fair, ale poprawia nam sampopoczucie, bo w zestawieniu z nim wszyscy jesteśmy zadowoleni z życia.
  • Gość: do zatuskany IP: *.xdsl.centertel.pl 10.12.10, 12:47
    dzieki zatuskany. sami widzicie ze są ludzie którzy w jednym temacie piszą ze jest super a w drugim ze im się żyć nie chce.porostu kłamie i pisze co mu ślina na język naniesie i to wszytko!!!ale zatuskany pokazał jaki ten gość jest naprawdę!jeszcze raz dzięki
  • kobieta887 10.12.10, 15:37
    ooooo patrzcie jakie mondrale sie znaleźli!!!
    Zeby kredyt wziąćs trza więcej zarabiac niż prosty Ciechanowianin.
    Np. rata za kredyt 800zł
    czynsz zakupionego mieszkania 300zł
    opłacenie rachunków 200zł
    = 1300zł
    a gdzie wyżywienie????
    jak taki ojciec z dzieckiem i zoną ma spłacać taki kredyt przez 20lat?????
    weźcie wy sie gamonie zastanówcie!!!!!!!
  • kobieta887 10.12.10, 15:46
    połowa z was to miała chyba wszystko podane na tacy a pierd.....ą
    że sami na domek uzbierali, że nie balowali i takie tam..... skoro to prawda to pewnie teraz macie z 60lat i mega garba
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.10, 16:28
    Kiedyś było łatwiej i to nie jest tania propaganda, to kiedyś to jeszcze dekada lat 90.

Popatrzcie na swoich sąsiadów, znajomych ile wtedy budowało się osób, nawet z łóżka polowego można było jakiś grosz zarobić.Ile sklepów prosperowało, ile podatku wpływało do kasy miasta , a dziś Prezydent ma 2mln mniej z podatków miejskich niżby chciał.

Całe osiedle Zachód na którym prezydent Wardziński mieszka zostało zasiedlone tak naprawdę w tamtej dekadzie. Jemu samemu już dziś nie chciałoby się żadnego biznesu prowadzić , bo nie te pieniadze jakie kiedyś zarobił na ABC i w ABC byłby w stanie zarobić.
  • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 10.12.10, 16:32
    kobieta887 - dopalacze Ci się skończyły...
    Ludzie, ruszcie tyłki do roboty, w Ciechanowie naprawdę mozna zarobic, jesli się chcę i mam do tego kwalifikacje, np. w Fundacji Marcinkowskiego w jeden dzień mozna zarobic ok. 600zł. No ale lepiej pisac głupoty na forum
  • kobieta887 11.12.10, 17:45
    może i się skończyły, ale to widać Tobie ich brakuje, skoro nadal podejmujesz ten wątek.

Idź się leczyć " . "
  • Gość: Kostek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.10, 17:13
    Zatuskany, głupio wyciągasz wnioski z tych cytatów (swoją drogą śledzić godzinami wszystkie posty - współczuję braku życia osobistego). Ja też jestem zadowolony z życia, co nie znaczy, że nie bywam tak zmęczony, że żyć mi się nie chce. Chwilowo mi się nie chce, więc nie dziwię się, że Skorek też tak ma. Pewnie każdy raz na jakiś czas tak się czuje. Co innego jak ktoś sfrustowany permanentnie - co widać na forum w co drugim wątku :(
    Niektórym życzę więcej dystansu do siebie. Słowo do żądających mieszkania - dołączę do grona tych, którzy sami na siebie pracują i na leni nie mają ochoty. Zapewniam, że jest nas większość.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.10, 17:31
    SKOREK,
    KOSTEK
    prawie tak samo , a jaka różnica :-)

to ja lubię czytać te bzdury pewnej części forumowiczów stąd kojarzę jak komputer wątki,słowa, bzdury, potok nienawiści do innych

A teraz do rzeczy mądrale forumowi , czy wszyscy mogą być piękni i młodzi i bogaci ?
    Co zrobić z masą ludzi mniej zdolnych ?

• Gość: robol od angola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.10, 18:00

piszesz <ja mam wyjeżdżać za granice? zostawiać rodzinę i robić u jakiegoś angola, dla którego jestem tylko prostym polaczkiem!!>
    ja wyjeżdżam regularnie , biorę bezpłatny urlop , zostawiam rodzinę , robolę u angola i gó... mnie obchodzi kim ja dla niego jestem. mam cel , właśnie mieszkanie i nie labidzę nad swoim samopoczuciem. dla ciebie widać nie honor fizycznie na budowie, a ja przeciwnie. ja bym się wstydził wyciągać łapę po jałmużnę, jak mam zdrowie i honor , żeby zarobić na rodzinę. dla twojej wiadomości - mam wyższe wykształcenie
  • Gość: garnhead IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.10, 15:12
    Patrzcie ile bloków zbudowano za Gierka, Tusk zadłużył przez ponad trzy lata na dwa razy więcej niż Gierek a nic się prawie nie buduje, na co idą te pieniądze na które zadłuża nas PO?
  • Gość: do garnhead IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.10, 15:19
    Trudno to zrozumieć kilku milionom Polaków,ale jednoczesnie kilka innych milionów wie,ze tak musi byc, bo TUSK fajny kapitan i wie dokąd płynie statek.
    Pewne globalne obliczenia pokazuja ,ze w 2009r. z Polski wyparowało 50mld zl.i liczba ta rośnie co rok co na przestrzeni ostatnich pieciu lat daje okolo 200mld.
  • Gość: mika IP: *.xdsl.centertel.pl 11.12.10, 17:30
    jak było napisane wcześniej gdzieś wyparowują pieniądze z polski i to nie mało!!!czy nie można było by chociaż za 1/3 tej kwoty wybudować mieszkań??a ten program rodzina na swoim to jest śmieszny to co dokładają to są grosze!!!!wiecie ile poszło na wybory pieniędzy?łącznie z reklamami plakatami debatami itd itp są to miliony złotych!!!!gdyby państwo wynajmowało mieszkania spółdzielcze to by już tak banki nie zarabiały!!wogule jakie to są prowizje i oprocentowania tragedia!!!
  • Gość: szwendała IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.10, 20:12
    jak to kieyś było: wszyscy mają jednakowe żoładki? Jedyne wyjście to permanentnie strajkować, wtedy będzie lepiej
  • ciech001 11.12.10, 16:05
    Może i cwaniaczek ze mnie, a może raczej baran co nie lubi być strzyżony?
    Pewnie powinienem "machnąć" czwórkę dzieci i wraz z żoną iść "na bezrobocie" to też bym miał mieszkanie od naszego dobroczynnego państwa, czyli z podatków tych "cwaniaczków" co je jeszcze płacą, pewnie i jakiś zasiłeczek na biedne dzieciątka by skapnął ...
    Tak "mnożą" się niezaradne byty, kosztem odpowiedzialnych ludzi. Boję się, że nasz i tak niewielki przyrost naturalny coraz bardziej zawdzięczamy takim "zaradnym" klientom pomocy społecznej i kwaterunku ...
  • Gość: do ciech 001 IP: *.xdsl.centertel.pl 11.12.10, 17:22
    i co dzięki tobie ktoś kupił sobie mieszkanie??dzięki tobie ktoś wziął kredyt???jestem pewien że nie a wiesz dlaczego??bo jesteś krwiopijcą tacy jak ty są pasożytami, żerujesz na innych!!pewnie dawałeś najniższą krajową i na czarno ludzi zatrudniałeś cwaniaczku won z naszego kraju takich jak ty nie potrzebujemy!!!masz mieszkanie dzięki ludziom których wykorzystałeś i to wszystko wogule nie pisz już bo marny jesteś !!!
  • ciech001 11.12.10, 18:29
    Dziękuję Ci za pełny i spontaniczny opis stanu Twojego szanownego umysłu.
    Doradzam szybką wizytę u dobrego (podkreślam: dobrego!) psychiatry. Może nie wszystko stracone?
  • Gość: k2 IP: 188.33.163.* 12.12.10, 11:57
    Ciechowi tylko przypomnę, że ten ton napastliwości jest typowy dla socjal-pisu. Nawet jak się przechrzcisz na light-pis, pod tytułem PJN, ten socjal będzie się za tobą wlókł. Chcesz tego? Nie chcesz, ale musisz, innego elektoratu nie masz. Dlatego przegrywasz.
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.10, 18:30
    "i co dzięki tobie ktoś kupił sobie mieszkanie??dzięki tobie ktoś wziął kredyt???jestem pewien że nie a wiesz dlaczego??bo jesteś krwiopijcą tacy jak ty są pasożytami, żerujesz na innych!!pewnie dawałeś najniższą krajową i na czarno ludzi zatrudniałeś cwaniaczku won z naszego kraju"
    Pierwszy lepszy podręcznik historii do łapy durniu, a dowiesz się czym pachnie takie myślenie.
  • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 11.12.10, 22:13
    Niektórzy ludzie powinni się leczyc, zgadzam się w pełni z ciech001, o robieniu dzieci myśli się wtedy, gdy coś się już ma, np. mieszkanie
  • kobieta887 14.12.10, 21:45
    Ja wynajmuję mieszkanie...
    to co teraz mam czekać z rodzeniem dzieci, aż będę miała swój kącik?

myślę, że później to już będzie o wiele za późno....
    weź się "kropek" trochę zastanów co piszesz
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 05:51
    Ja wynajmuję mieszkanie...
    to co teraz mam czekać z rodzeniem dzieci, aż będę miała swój kącik?

Jeśli cię stać na wynajem to czemu masz czekać. Urodzisz, wynajmniesz większe i w czym problem.Nawet zwierzęta widząc tzw chude lata ograniczają potomstwo. Czemu ? Bo w przeciwieństwie do Ciebie mają instynkt, którego jak widać Ci brakuje. Zastanów się co będzie dalej. Mieszkanie udało ci się kosztem innych "zdobyć", ba ale brakuje na utrzymanie dziecka więc: becikowe, zapomogi różnego kalibru, bo mi się należy. Nie sztuka rodzić dzieci - sztuka je wychować.
  • Gość: do na zdrowy rozum IP: *.xdsl.centertel.pl 15.12.10, 23:10
    ty masz coś z głowa, a te swoje wypowiedzi to chyba parę dni ściągasz z internetu.idź może do Drzyzgi do programu i się pożal ,jak to inni są mądrzejsi od ciebie .jesteś najgłupszym człowiekiem, a raczej płazem który tu próbuje namieszać w tym temacie, ale jesteś tak prosto złożony jak h2o ,wiec połóż się mamusia cie utuli i idź spać i żebyś się nie z sikał w nocy to weź sobie ceratkę.kurcze jaka poukładana gadzina pewnie od nikogo nigdy nic nie wzięła zawsze sobie sam radzi,można go nawet szczekać nauczyć dobry piesek ,ale heros naprawdę jestem pełen podziwu. ty a może ty jesteś z marsa napisz do tygodnika to może z takim cieciulkiem zrobią wywiad
  • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.10, 23:31
    A ja popieram "na zdrowy rozum" - inteligentny człowiek bez postawy roszczeniowej jak niektórzy tutaj piszący. Kobieto887 - ogarnij się, tyle mam Ci do powiedzenia. A osoba cały czas zmieniająca nicki i komentuąca wszystkie wpisy "na zdrowy rozum" powinna cofnąc się do podstawówki - tam znajdzie osoby odpowiadające swojemu bogactwo językowemu i kulturze osobistej../
    Wróc..., częśc dzieci z podstawówki ma większą kulture osobista niz Ty
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.10, 09:36
    Może POpapranym przypomnę tekst , bo przynależność do POpaprańców odbiera rozum,a przecież POpaprańcy coś tam budują i to jest dobry kierunek w jakim idą wolnym kroczkiem:-)
    Rozumiem ,że wątek założył ktoś kto ma osobisty kontakt z Gładyszową nie miłą ,ale OPryskliwą , zniecierpliwioną kobietą.Ten ktoś musi stworzyć ruch takich jak on,a nie biernych pomiatanych przez Gładyszową i całą ekipę w ratuszu.
    Przypomnę ,że lodowisko dość szybko miasto kupiło i czerpie zyski. Inne samorządy budują np.aquaparki, bo to zysk więc trzeba iść tym tropem i tym przykładem.

witam panią gładysz !chciałbym się dowiedzieć gdzie są mieszkania dla ludzi?? wydajecie miliony na zamek, ale my w zamku mieszkać nie będziemy...!chcecie podobno podkreślam podobno wybudować jeszcze jeden blok na komunalnej przecież to jest kropla w morzu potrzeb czy wy tego nie widzicie??jestem człowiekiem który ma rodzinę, ale nie stać mnie na mieszkanie i co mam teraz wziąć kredyt na 30 lat oszaleliście ???!!czy ja wogule dożyje!!płace podatki i żadam mieszkań dla ludzi!!!z moich podatków bierzecie sobie bardzo duże pensje !!dla pani pewnie tysiąc albo 2 tysiące kredytu to nic ale dla mojej rodziny to jest koniec!!!jak mogliście wogule napisać ze straty budynku który się palił na Świętochowskiego były warte 2,5 miliona złotych i 700.000 tys udało się uratować ...?proszę panią cały blok na komunalnej kosztował 3 miliony złotych wiec ten blok na Świętochowskiego to najwyżej 500.000 tys i to cały!!!!dajcie mieszkania ludziom ciągle pani im odmawia ,nie spotyka się z ludźmi ,nie wie co my prości ludzie przezywamy!!wybudujcie osiedle dla młodych rodzin dla bezdomnych dla tych którzy mieli trudny start anie bawicie się w upiększanie miasta w kauflandy biedronki i pomniki!!!proponuje zrobić jeszcze z 6 rond w Ciechanowie za 20 milionów złotych!!!!!!!!a pracy w Ciechanowie jak nie było tak niema ale to już inny temat!!!ludzie obudźmy się nie pozwólmy tej kobiecie nas niszczyć od niej zależy nasze być albo nie być ale nie wiem dlaczego!!!mam nadzieje ze pani to przemyśli i znajdzie rozwiązanie i niech pani pamięta ze ludzie są w potrzebie i nie wystarczy odpowiedz w pani stylu ze można sobie mieszkanie kupić!!!!!!i jeszcze jedno to pani jest dla nas a nie my dla pani!!!!!wiec kiedy będę się chciał spotkać to nie będę się umawiał i czekał łaskawie jak wielmożna pani mnie przyjmie za miesiąc, tylko wejdę do urzędu na rozmowę.

• kobieta887 26.12.10, 11:08
    Re: Nie tylko studia ...IP: *.adsl.inetia.pl
    Gość: . 11.12.10, 22:13 Odpowiedz
    Niektórzy ludzie powinni się leczyc, zgadzam się w pełni z ciech001, o robieniu dzieci myśli się wtedy, gdy coś się już ma, np. mieszkanie

czepcie się "kropka" a nie mnie. On pisze głupoty żeby rodzic dzieci to trzeba mieć najpierw mieszkanie. Debilizmy
  • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.10, 16:23
    raczej dobra rada, a nie debilizm,, kobieto
  • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 12:28
    ty z xdsl.centertel... przeczytaj raz jeszcze swoje wpisy pelne wykrzyknikow i inwektyw.
    Buractwo z Ciebie wychodzi bez dwoch zdan. Nawet jak mialabym pomoc - to w zyciu takiej halasliwej, roszczeniowej osobie jak Ty.
  • Gość: do do gładyszowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 17:33
    100tyś mieszkan stoi w Irlandii czyli na tak mały kraj jest to duzo i mieli pomysł jak budowac.

To jest problem dlaczego brak mieszkań?
    Kwaśniewski pierwszy obiecywał mieszkania młodym i uwiódł sporo elektoratu.Były nawet ulgi ,ale do czasu ,az nachapali sie pierwsi przy korycie.
    Potem PiS obiecywał plan budowy mieszkań ,ale tez z tego wiele nie wyszło jak musial POgłówkami nonstop walczyć.
    Mieszkania to koło zamachowe gospodarki,ale POgłówki wola budowac Orliki .
    Jeden Orlik jeden milion a to średnio jeden mały blok
  • ciech001 12.12.10, 17:42
    Wydaje się, że problem braku mieszkań można by ograniczyć np. popierając budowę prywatnych kamienic z mieszkaniami pod wynajem. Jednak inwestorzy boją się w naszym kraju trudności z wykwaterowywaniem niesolidnych najemców. Podczas, gdy w wielu krajach mieszkania tego typu stanowią duży procent mieszkań, u nas jest to margines.
    Częste są programy, gdzie reporterzy " odsądzają od wiary" właścicieli nieruchomości, gdy ci wykwaterowywują niesolidnych najemców, lub podnoszą im czynsze. Przecież taki pojedyńczy właściciel nie może zastępować opieki społecznej i być "sponsorem" różnych rozbitków życiowych. Puki tego nie zrozumiemy, to nadal będziemy nieefektywnie topili pieniądze w różne TBS-y, kwaterunki itp.
  • Gość: bezradny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 19:31
    nie ma mieszkań,ale sa narkotyki zeby zapomniec o mieszkaniach
  • formeforyouforhim 12.12.10, 20:36
    Miasto ma gdzieś ludzi nie majacych mieszkań.
    Stracono szanse na pozyskanie mieszkań , bo jak zawsze ważniejszy deal.
    Krubin zdewastowany budynek.
    Niechodzin zdewastowany budynek.

Przed Nasielskiem stały niedokończone budowle socjalistyczne i straszyły ,dzis sa to zamieszkale bloki.
  • Gość: qq IP: 46.112.138.* 12.12.10, 21:06
    "Niechodzin zdewastowany budynek".

Akurat ten budynek kupił prywatny inwestor D. związany z układem CBUW-PIS. Może tam warto zapytać o deal?
  • formeforyouforhim 12.12.10, 21:12
    To psim obowiązkiem radnych było dogadać się z prywatnymi inwestoramii z cbuw/pis/lis/kot/wrona/sroka/kwoka jak wykorzystac to dla dobra mieszkańców.
    --
    Zawsze może być lepiej niż wydaje się,że jest
  • Gość: qq IP: 46.112.138.* 12.12.10, 21:24
    Jak by radni dogadywali się z prywatnymi inwestorami, to jako światły obywatel powinieneś pierwszy lecieć do prokuratury, bo tak nie wolno...
    Zabolało, że ulubieńcy tego forum są nieudacznikami, pielęgnującymi ruiny? Taka prawda!
  • formeforyouforhim 12.12.10, 21:35
    Mnie tam nic nie zabolało, bo w gestii prezydenta inny biurowiec po Ziemowicie mógł byc wykorzystany ,ale tez czekano i dokladano do niego przez lata.To typowy przykład nieudolnosci władz miasta.
    --
    Zawsze może być lepiej niż wydaje się,że jest.
  • Gość: qq IP: 46.112.138.* 12.12.10, 21:46
    Jak nie zabolało, to po co się odzywasz i po co wymieniasz biurowiec na Niechodzkiej?
  • Gość: elvis IP: *.cnow.pl 16.12.10, 08:33
    Gdzie są mieszkania, pyta gładyszową (przez małe "g") pisowski przyjemniaczek. Bierz się do roboty pasożycie! Oszczędzaj! Wtedy kupisz mieszkanie.
  • Gość: do elvis IP: *.xdsl.centertel.pl 16.12.10, 21:18
    pisze z małej "g" bo nie zasługuje na duże odchodzie śmierdzący i nie jestem ani z pisu ani z po ani z żadnego innego ugrupowania, po prostu chce mieszkań dla ludzi, a nie kredytów na 40 lat jak tego nie rozumiesz to jesteś prostakiem przykro mi
  • kobieta887 16.12.10, 21:51
    czytając powyższe wypowiedzi widzę że na zdrowy rozum i "kropek" to jedna i ta sama osoba.....
  • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 16.12.10, 22:57
    Kobieto, poprzestawiało Ci sie w głowie - ja jestem kropkiem juz od lat i nigdy pod innymi nickami nie pisałem
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.10, 05:51
    kobieta887 napisała:

> czytając powyższe wypowiedzi widzę że na zdrowy rozum i "kropek"
    > ] to jedna i ta sama osoba.....

Tego to Ty nigdy nie będziesz pewna. A swoją drogą to jak to możliwe, że z rzeszy ok.40tys Ciechanowiaków dwóch myśli tak samo, a jeszcze dziwniejsze że inaczej niż Ty. Cud ?
  • Gość: kRIS IP: 46.112.123.* 16.12.10, 23:25
    zgadzam się z Tobą,jesteśmy z żoną małżeństwem z dwójką małych dzieci,na kupno mieszkania z kredytem na 30 lat nas nie stać,poszedłem do UM o przydział mieszkania,to się tylko uhahałem....lepiej dać mieszkanie menelom którzy je zdewastują i zadłużą niż ludziom którzy naprawdę zadbają o nie i uszanują dach nad głową,zaraz pewnie ktoś napiszę że powinno się najpierw zadbać o mieszkanie itp a pózniej zakładać rodzinę,ale nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli ,nikt nie wymaga od władz pięknych willi,czy cudownych apartamentów,ale zwykłego M...a nie luksusu na który trzeba się zapożyczać na całe życie?!niedługo przedszkola będą nam kazali kredytować,wprowadzą płatne place zabaw,i opłaty za wejście na deptak niczym na autostradę ;-)
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.10, 23:47
    jakoś inni harują i biorą kredyty. jak ci się nie chce wolna droga ale nie za nasze !!!! mnie nikt niczego nie dał. dlaczego moja rodzina ma płacić podatki, żeby ci miasto dało mieszkanie!!!
  • Gość: kRIS IP: 46.112.248.* 17.12.10, 01:17
    ja też haruję ponieważ mam poważnie chore dziecko,żona zajmuje się nim w domu bo wymaga nieustannej opieki,nie może podjąć pracy,miałem odłożone pieniądze na zakup mieszkania ale zdrowie syna najważniejsze i wszystko przeznaczyliśmy na ten cel !!!nigdy nie brałem zapomóg,dotacji itp życzę Ci abyś był zdrowy,żebyś mógł spokojnie spać i spłacać swój kredyt...
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.10, 05:38
    Gość portalu: kRIS napisał(a):
    > ja też haruję ponieważ mam poważnie chore dziecko,żona zajmuje się nim w domu b
    > o wymaga nieustannej opieki,nie może podjąć pracy,miałem odłożone pieniądze na
    > zakup mieszkania ale zdrowie syna najważniejsze i wszystko przeznaczyliśmy na t
    > en cel !!!nigdy nie brałem zapomóg,dotacji itp życzę Ci abyś był zdrowy,żebyś m
    > ógł spokojnie spać i spłacać swój kredyt...
    I właśnie - temat był poruszany, nikt nie odmawia pomocy w takich sytuacjach. Są przypadki losowe takie jak Twój. Takie jest zadanie socjalu a nie "dawać mieszkanie bo ja chcę urodzić". Zdrowia dziecku życzę.
  • Gość: Anka IP: 46.112.212.* 17.12.10, 09:13
    Idąc twoim tokiem rozumowania,to ja sobie nie życzę żebyś swoją wypasioną bryką jezdził po drogach na które pieniądze idą także z naszych-moich podatkków!!!Mi też nikt niczego nie dał,sama na to pracuję,a Co do Krisa to każdy ma problemy,takie czy inne,tylko dlaczego pierwszeństwo ma menel albo lump,lub nieodpowiedzialna matka która ma dzieci 8 i każde ma innego ojca,a miasto ma takie a nie inne zobowiązania polityki mieszkaniowej,więc powinno je wypełniać,a ty GOŚCIU

> jakoś inni harują i biorą kredyty. jak ci się nie chce wolna droga ale nie za n
    > asze !!!! mnie nikt niczego nie dał. dlaczego moja rodzina ma płacić podatki, ż
    > eby ci miasto dało mieszkanie!!!

PUKNIJ SIĘ W CZOŁO I TO TAK FEST!!!

pamiętaj że możesz mieć sąsiadów jak Ci z ulicy Świętochowskiego....i co wtedy powiesz jak dobytek twojej harówki zrobi PSSSYYYYYYYT.......i zostaniesz goły i wesoły....bez mieszkania z niespłaconym kredytem!!!
  • Gość: elvis IP: *.cnow.pl 17.12.10, 07:54
    Gość portalu: kRIS napisał(a):

>niedługo przedszkola będą nam kazali kredytować,wprowadzą płatne place zabaw,i opłaty za wejście na deptak niczym na autostradę ;-)

A świstak...
    Wylądujesz na Grędzicach zatuskany.
    Kim teraz jesteś? Aha. Bezdomnym Krisem z chorym dzieckiem.
    Czekam na kolejne wcielenia.
  • Gość: do pasożyta IP: *.cnow.pl 17.12.10, 07:46
    Smakoszu Arizony.
    Komuna nie już nie wróci. Nie pomogą modlitwy zatuskanego bałwana oraz innych pisowskich troli. Mieszkania się kupuje, a nie dostaje. Chcesz dostać? Niech ci PiSda.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.10, 07:52
    b]> Komuna nie już nie wróci[/b].
    Dokładnie tak mówi prezydent miasta Waldemar Wardziński i Ewa Blankiewicz to które z nich tu tak brzydko pisze ? Poza tym warto raz jeszcze wrócić do początków o co chodzi facetowi.

Gość portalu: do pasożyta napisał(a):

> Smakoszu Arizony.
    > Komuna nie już nie wróci. Nie pomogą modlitwy zatuskanego bałwana oraz innych p
    > isowskich troli.
    Mieszkania się kupuje, a nie dostaje. Chcesz dostać? Niech ci
    > PiSda.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.10, 09:49
    Jaki problem zrobić wam pikietę wieczorem przed ratuszem 31grudnia ?
    Kto wam zabroni przynieść transparenty?
    Kto wam zabroni stać w grupie i skandować MY CHCEMY MIESZKAN :-)

Jedyna okazja przyjść policzyć się i zobaczyć swoją siłę.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.10, 10:01
    PrzyPOminam POpapranym, że wiszą jeszcze do dziś POdobizny Wardzińskiego z hasłem

Budujmy razem Ciechanów

Może POpaprani z wydziału promocji miasta na tym forum przełoża to na język zrozumiały dla ludu czy budowa mieszkań też zawiera się w tym haśle ?
  • Gość: Paweł IP: 46.112.212.* 17.12.10, 10:03
    a z jakiej racji mam pikietować w tej sprawie?mi Pani Gładysz nie musi przypominać że mam podatek do zapłacenia itp więc ona jako urzędnik powinna znać zakres swoich obowiązków,a skoro nie zna to wstyd....tym bardziej powinna znać strategię rozwoju lokalnego...
  • kobieta887 17.12.10, 12:34
    Wiecie co.... mi chodzi tylko o to, że stoją mieszkania puste i się marnują. A nie o to, że miasto ma budować bloki za nasze podatki i rozdawać je ludziom.
    Skoro są mieszkania które można zająć to czemu Gładyszowa nie chce ich nam dawać?

a Ci co piszą noon stop o tych kredytach niech się w głowę pukną!!!!!!
    teraz jest taki czas, że połowa ludzi się obawia czy w przyszłości będzą mieli pracę.
    Idę za przykładem drukarni GRYF....
  • kobieta887 17.12.10, 12:37
    sprostowanie:

będą ;-))
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.10, 16:49
    W tym sęk, że te mieszkania ktore stoją puste nie są bezpańskie. Mają swoich właścicieli.
    A prawo własności od 1989 roku jest święte i basta.
  • Gość: do na chory rozum IP: *.xdsl.centertel.pl 18.12.10, 08:44
    właśnie stoją puste i bez właścicieli mieszkania, ale tbs i gładyszowa zamiast dać je ludziom to wola poczekać i sprzedać, a lista z oczekującymi na mieszkania jest z 1993 roku.widać nasze władze maja to gdzieś planują na 20 lat do przodu różne bzdury, tylko że my jesteśmy z listą o 17 lat do tyłu,a wyraźnie prezydent miał w haśle "budujemy razem Ciechanów" ale to chyba tylko ściema była i nic więcej
  • Gość: KAMIL IP: 94.254.132.* 18.12.10, 10:42
    I tu się z Tobą zgodzę....,nie każdego stać na kredyt za 200000....a człowiek który pisał wyżej że on haruje na mieszkanie to niech i inni harują, że nie chce żeby ktoś miał mieszkanie z jego podatków to niech się stuknie w czoło!!!Jesteś jak pies ogrodnika który sam nie bierze i drugiemu nie da,wolisz utrzymywać z podatków pusty lokal nisz miałby ktoś w nim zamieszkać?!?a takie mieszkanko i tak trafi do jakiś znajomków naszych władz,nie interesuje mnie czy z PO PISU czy innych cudaków,a skoro szary mieszkaniec Ciechanowa nie poprze drugiego szaraka tylko puściłby go najchętniej w klapkach na mróz,byleby tylko Kowalski miał gorzej jak ja ,to nie ma się co dziwić że rządzący mają nas w nosie....
  • Gość: Sebal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 12:08
    <właśnie stoją puste i bez właścicieli mieszkania, ale tbs i gładyszowa zamiast dać je ludziom to wola poczekać i sprzedać>
    Miasto nie sprzedaje mieszkań, chyba że lokatorom, bo oni swoje mogą wykupić. Podkreślam - wykupić. Nawet tego nie wiesz człowieku, ale pyszczysz. Te puste mieszkania mają właścicieli, np. ktoś wyjechał albo ma drugie mieszkanie i tam żyje. Dopóki płaci czynsz nie można goscia wykwaterować. Takie mamy prawo. Zawsze będą ludzie stęsknieni za Gierkiem. Sęk w tym ,że nie chcą pamiętać do czego doprowadziły lata PRLu. Kiedyś wszystko się należało, dziś na wszystko trzeba zapracować. W Wielkiej Brytanii czy USA (i nie tylko tam) ludzie do śmierci spłacają kredyt na dom, pracują na 2 etatach jak trzeba. Tam to naturalne, a u nas ciągle: dajcie, dajcie.
  • Gość: Filip IP: 94.254.132.* 18.12.10, 13:58
    no to mało wiesz,mam rodzinę w Norwegii,i tam kredyt za dom spłacili w 12lat a nie przez całe życie!!!ciotka z wujem pracują na dwóch etatach ale nie po to żeby tak jak u nas przeżyć jakoś do wypłaty tylko po to żeby żyć na bardzo dobrym poziomie,mieć ekstra dom,utrzymać 3 samochody,wyjechać na dobre wakacje i jeszcze pomóc rodzinie,jak zapytałem wujaszka czy wrócą kiedyś do kraju to mi odp...A PO CO?ŻEBY PRACOWAĆ ZA 1300ZŁ I NIE WIEDZIEĆ CO Z TYMI PIENIĘDZMI ROBIĆ???CZY ZOSTAWIĆ NA PALIWO ŻEBY DO PRACY DOJECHAĆ CZY KUPIĆ COŚ DO DOMU....pracują tam do póznych lat bo tam wielkiej roli dla pracodawcy nie odgrywa tak jak u nas wiek pracownika...a nie tak jak u nas 24 lata i najlepiej z 8 lat doświadczenia,a taka kobitka koło 40 to już nie ma co marzyć o drugiej pracy jeśli straci pierwszą
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 12:16
    Mają właściciela i właściciel nie chce i rozdawać za friko bo w imię czego?
    Hasło"Budujemy razem Ciechanów" jak najbardzej aktualne. Razem, a nie miasto buduje i rozdaje np. mieszkania. Swoją drogą chciałbym poznać losy rodziny która czeka 17 lat na lokal socjalny. Czy przez całe te lata panował tam marazm, bezrobocie i niedostatek ? Odpowiem bez wachania. Jeśli tak było to tylko i wyłącznie na własne życzenie. Jest dosyć duża grupa która tylko i wyłącznie liczy na socjal, że miasto da. Niestety a może stety te czasy bezpowrotnie minęły. I bardzo się z tego cieszę. Różnego rodzaju bluzgi w moją stronę nie zmienią mojego zdania w tej sprawie. I tyle.
  • Gość: elvis IP: *.cnow.pl 18.12.10, 12:12
    Gość portalu: zaTUSKany napisał(a):

> Jaki problem zrobić wam pikietę wieczorem przed ratuszem 31grudnia ?
    > Kto wam zabroni przynieść transparenty?
    > Kto wam zabroni stać w grupie i skandować MY CHCEMY MIESZKAN :-)
    >
    > Jedyna okazja przyjść policzyć się i zobaczyć swoją siłę.

Rozwijasz się napletku Zmudczyńskich. Obawiam się, że pod ratusz przyjdzie bezdomny Kris, zatWardzIały, ciechZero, do_gładyszowej, łysy (pod jakimi jeszcze nickami piszesz?). Będziesz stał samotnie jak prącie. Z pochodnią w ręku. Daj znać, o której godzinie w sylwestra będzie można cię zobaczyć przed sylwestrem.
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.10, 12:18
    Masz jakieś problemy erotyczno -seksualno-towarzysko-wzwodowe , że tak ciągle elvisie seks ci w głowie.
    Skończ , bo tylko ciemniaków z ratusza uwiarygodniasz takimi tekstami.

• kobieta887 18.12.10, 14:45
    I tu się z Tobą zgodzę....,nie każdego stać na kredyt za 200000....a człowiek który pisał wyżej że on haruje na mieszkanie to niech i inni harują, że nie chce żeby ktoś miał mieszkanie z jego podatków to niech się stuknie w czoło!!!Jesteś jak pies ogrodnika który sam nie bierze i drugiemu nie da,wolisz utrzymywać z podatków pusty lokal nisz miałby ktoś w nim zamieszkać?!?a takie mieszkanko i tak trafi do jakiś znajomków naszych władz,nie interesuje mnie czy z PO PISU czy innych cudaków,a skoro szary mieszkaniec Ciechanowa nie poprze drugiego szaraka tylko puściłby go najchętniej w klapkach na mróz,byleby tylko Kowalski miał gorzej jak ja ,to nie ma się co dziwić że rządzący mają nas w nosie....

KAMIL w pełni się z Tobą zgadzam
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 07:43
    A mnie przydałby się domek rekreacyjny nad jeziorem ew. w górach. Gdzie mam się udać żeby mi dali. Bo inni mają a mnie nie stać. Kredytu nie biorę żeby nie dostać garba na starość. A domek chcę i już. Logiczne jest moje myślenie prawda ? Odpowiadam: G.. prawda. Te czasy bezpowrotnie minęły.
  • Gość: cnc2010 IP: 46.112.250.* 19.12.10, 13:32
    Ale gościu masz nierówno pod sufitem!!!bez domku rekreacyjnego da się żyć,a bez dachu nad głową nie!!!więc nie porównuj swojej zachcianki do podstawowych potrzeb życiowych!!!
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 14:15
    Gość portalu: cnc2010 napisał(a):
    > Ale gościu masz nierówno pod sufitem!!!

Czemu ? Bo chcę domku rekreacyjnego na który mnie nie stać. To nie jest żadna zachcianka, ja mam takie wymagania i już. To jest moja potrzeba życiowa, a jak mi tą potrzebę obojętnie kto spełni to zażądam posiadłości na wyspie Rodos bo tam cieplej. Mam prawo. Bez tego nie da się żyć.
    Głupie myślenie prawda ?
    Ale nie głupsze niż " Dajcie mi mieszkanie bo ja chcę rodzić dzieci"
  • Gość: dizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 16:29
    Połowa z was tu piszących to porąbane patafiany,pawiany,bałwany.
  • Gość: Kasia IP: 46.113.161.* 19.12.10, 23:11
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 23:21
    Aleś ty wulgarna ... i do tego leniwa, przyznaj się, najlepiej dla siebie byś wzięła zrzutę. "Na zdrowy rozum" wyłożył poglądy rzeczowo i bez przekleństw. Ty mu do pięt nie dorastasz. Nic dziwnego, że tacy jak ty nie mają na mieszkanie. Sądząc po słownictwie tylko podstawówkę udało ci się skończyć.
  • Gość: yellow IP: 188.33.11.* 20.12.10, 07:27
    obrońca uciśnionych...jak tak NA ZDROWY ROZUM straciłby mieszkanko to już wiemy kto go przyjmie do Siebie...i będziecie razem spłacać kredyt jak JEDNA KOCHAJĄCA SIĘ RODZINA
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.10, 13:27
    Gość portalu: yellow napisał(a):
    > obrońca uciśnionych...jak tak NA ZDROWY ROZUM straciłby mieszkanko ......

Spokojna twoja rozczochrana, nie stracę a jeśli już to mam jeszcze głowę, ręce a przede wszyskim optymistyczne spojrzenie w przyszłość. A pod ratusz napewno nie pójdę, no chyba że na Sylwestra

• Gość: STARSR20R3 IP: 188.33.225.* 20.12.10, 17:22
    Nigdy nie mów nigdy!!!!ja też miałem mieszkanko,pracę-dwa etaty,żonę.......no i niestety,byłem tak zapracowany że nie zauważyłem że iżona ma kogoś na boku,ponieważ opłaty robiła ona, dostała takiego hopla że zadłużyła mieszkanie wzięte na kredyt i zostałem na lodzie,komornik itp....teraz pracuję zagranicą...uwierz mi ,że nigdy nie myślałem ,że taki los mnie spotka....,więc i ty nie bądż pewny......
  • Gość: zaTUSKany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.10, 16:58
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • rubaszny_serdel 19.12.10, 09:30
    Nie ma mieszkań i nie będzie!
  • Gość: gość IP: *.xdsl.centertel.pl 19.12.10, 13:09
    na zdrowy rozum
    Ty zdrowego rozumu nie masz....
  • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.10, 13:40
    .
  • Gość: bercik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 13:53
    to jest kwestia odpowiedzialności za siebie. niektórzy nie chcą dorosnąć, bo wtedy ponosi się konsekwencje wcześniejszych wyborów.
    albo fest się uczyć, studiować i mieć dobre zarobki albo lenić się, nie uczyć i żyć za marną kasę. albo zrobić dziecko, zamieszkać u starych i jakoś to będzie albo zarobić na kredyt czy wynajęcie mieszkania i zakładać rodzinę. te proste prawdy nie są popularne wśród takich, którzy szukają dla siebie usprawiedliwienia. sporo ich na forum ale nie większość - co stwierdzam z uznaniem
  • marian545 20.12.10, 14:41
    Mieszkania są.
    Na komunalnej, na blokach.
    Proszę bardzo tylko .... najpierw trzeba wykwaterować tych co czynszu nie płacą, ale ... nie można.
    Nie można ludziom za duzo dawać bo się zrobi źle .
  • Gość: jola IP: 178.56.124.* 23.12.10, 22:24
    obok mnie (na wyzwolenia) jest puste mieszkanie od 6 miesięcy i to mieszkanie nie jest wasnościowe
    spółdzielnia sie nim jak narazie nie interesuje
  • Gość: gość x IP: *.xdsl.centertel.pl 24.12.10, 17:26
    jola interesują się tym mieszkaniem, tylko widocznie narazie żaden znajomy od urzędasów nie potrzebuje mieszkania, ale lepiej żeby stało w rezerwie, bo może jakiś synuś lub córusia będzie miała ochotę się usamodzielnić, a ludzie czekają na mieszkania... a urzędasy lecą z nami w h....
  • Gość: xyz??/ IP: 46.112.173.* 25.12.10, 22:37
    Jolka,podaj adres tego lokalu jeśli możesz.W jakim jest stanie?itp?
  • Gość: sobieradek IP: 213.199.253.* 27.12.10, 20:54
    Jak można dostać takie mieszkanie od miasta?
    Zwalił mi się po studiach syn z żoną i dzieciakiem do domu, hałas, synowa cały dzień z dzieciakiem snują się po domu ... Drzemki spokojnie uciąć sobie nie można ani meczu za głośno kibicować bo wnusio albo krzyczy, albo śpi.
    Kurcze, dostaliby takie mieszkanko to bym odetchnął!
  • Gość: 123 IP: *.xdsl.centertel.pl 27.12.10, 21:21
    nie wiem czemu cały czas piszą tu jedni z pisu "niech ci dadzą mieszkanie z PO" drudzy z PO "niech ci dadzą z pisu" wy jesteście chorzy, nas zwykłych ludzi nie interesuje kto to będzie byle nam pomógł, bo to z jakiej parti czy ugrupowania będzie człowiek to nas wogule nie obchodzi. jedno jest pewne jesteście dla nas dla ludzi czasem zwykłych szarych codziennie mijających, powinniście może zwrócić trochę uwagi.czy naprawdę jest takim złem zbudowanie osiedli dla rodzin , przecież nie za darmo, płacimy podatki i ubezpieczenia będziemy płacić czynsz i rachunki to o co chodzi czy lepiej na każdym skrzyżowaniu postawić pomnik??a może więcej kościołów postawmy i domów dla księży ??czy ksiądz mi pomoże gdy pójdę do niego i powiem że straciłem prace przez likwidacje zakładu i mam kredyt jeszcze 27 lat??żona nie pracuje jest ciężko chora i co ja mam robić zastanówcie się co piszecie, zwykłym ludziom żałujecie dachu nad głową !!!jeśli kogoś stać na kredyt proszę bardzo ale nie wszystkich niestety...
  • kobieta887 27.12.10, 22:02
    123

dobrze piszesz.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.