Orange - Internet Stacjonarny - O...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.adsl.inetia.pl

Witam!
    Czy ktoś z forumowiczów mieszkających w Ciechanowie korzysta z internetu stacjonarnego w Orange?
    Jeśli tak, to mam pytanie: jak się sprawuje? Warto skorzystać z oferty?
    • IP: *.xdsl.centertel.pl

Gość: gosc 22.12.10, 11:42 Odpowiedz
      ja nie narzekam
      • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: butterflay07 22.12.10, 16:16 Odpowiedz
        A co dokładnie Cie interesuje?
        pod względem funkcjonowania nie powinno być problemu. Jak masz wątpliwości to zapytać o możliwość testopwania. W neostradzie jest taka możliwość (miesiąc), więc może to dotyczy również neta w Orange.
    • IP: 83.18.201.*

Gość: Ewa 23.12.10, 12:05 Odpowiedz
      Mam i polecam - nie widze różnicy między orange freedom a neostradą
    • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: arosa 30.10.13, 21:24 Odpowiedz
      nie pakuj się w internet w orange bo na początku wiele obiecują a potem robią w konia to krętacze
    • 31.10.13, 12:26 Odpowiedz
      ja też nie polecam. miałem iternet z orange- i nigdy więcej! przez pierwsze 3 m- ce działał jak burza a potem totalnie wszystko sie rozwaliło- na reklamacje nikt nie reagował bo sygnał był- ale jaki! PORAŻKA!
      • 31.10.13, 20:00 Odpowiedz
        W Ciechanowie i okolicach TP/Orange to jedyny rozsądny Internet. Jak ktoś mieszka w bloku to ma jeszcze szansę na UPC. Radiowe osiedlówki działają kiepsko. Neostrada, czy to od Orendża, TP czy netii jest na tych samych kablach, więc musi działać tak samo. Zależy jak daleko mieszkasz od centrali. Ja mam blisko i obiecane 10bm wyciągam niemal przez cały czas. Warto tyko wyłożyć kilka złotówek na dobry router bo livebox to kiepskie urządzenie.
    • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: spawner 25.11.13, 20:49 Odpowiedz
      Jeżeli mieszkasz na wsi to nie warto. Korzystam od roku mam napisane 10 mb a w rzeczywistości mam ok 1 mb

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.