• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Orange - Internet Stacjonarny - OPINIE

• IP: *.adsl.inetia.pl 22.12.10, 11:02
    Witam!
    Czy ktoś z forumowiczów mieszkających w Ciechanowie korzysta z internetu stacjonarnego w Orange?
    Jeśli tak, to mam pytanie: jak się sprawuje? Warto skorzystać z oferty?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 22.12.10, 11:42
      ja nie narzekam
      • Gość: butterflay07 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.10, 16:16
        A co dokładnie Cie interesuje?
        pod względem funkcjonowania nie powinno być problemu. Jak masz wątpliwości to zapytać o możliwość testopwania. W neostradzie jest taka możliwość (miesiąc), więc może to dotyczy również neta w Orange.
        • Gość: BODZIO. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.14, 20:22
          ZASTANÓW SIĘ BO OBIECANE 20 MB/S JEST DO 20MB/S - PODPISAŁEM UMOWĘ NA 20 A JEST 12 Z GROSZEM .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: do BODZIO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.14, 13:06
            Sprawdź instalację w domu, polikwiduj wszelkie równoległości (w domach modne było podłączanie kilku telefonów).
            Spróbuj pożyczyć inny modem.
    • Gość: Ewa IP: 83.18.201.* 23.12.10, 12:05
      Mam i polecam - nie widze różnicy między orange freedom a neostradą
      • 20.08.14, 21:03
        Jeśli chodzi o orange i neostrade to nie, nie, nie! połkną Cie, przeżują i wyplują z tymi swoimi oszustwami i kiepskiej jakości usługami. A ty potem sie lecz z nerwicy :/
    • Gość: arosa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.13, 21:24
      nie pakuj się w internet w orange bo na początku wiele obiecują a potem robią w konia to krętacze
    • 31.10.13, 12:26
      ja też nie polecam. miałem iternet z orange- i nigdy więcej! przez pierwsze 3 m- ce działał jak burza a potem totalnie wszystko sie rozwaliło- na reklamacje nikt nie reagował bo sygnał był- ale jaki! PORAŻKA!
      • 31.10.13, 20:00
        W Ciechanowie i okolicach TP/Orange to jedyny rozsądny Internet. Jak ktoś mieszka w bloku to ma jeszcze szansę na UPC. Radiowe osiedlówki działają kiepsko. Neostrada, czy to od Orendża, TP czy netii jest na tych samych kablach, więc musi działać tak samo. Zależy jak daleko mieszkasz od centrali. Ja mam blisko i obiecane 10bm wyciągam niemal przez cały czas. Warto tyko wyłożyć kilka złotówek na dobry router bo livebox to kiepskie urządzenie.
      • 08.08.14, 14:29
        ten internet jest bardzo powszechny i opinie zbiera różne.... więc co innego wziac niz upc, neostrade ? może ktoś słyszał jakieś opinie o tym nowym dropsie, podobno nie ma umowy na czas określony?
        • Gość: Antek IP: *.free.aero2.net.pl 18.08.14, 09:26
          tez o tym slyszalem ze w drpssie ze mozna go wypowiedziec w ciagu 30 dni w sumie t ofajna opcja
        • Gość: sasanka IP: *.radomsko.hypnet.pl 25.08.14, 16:18
          w ciechanowie w/w drops jest ok, jak ma się kable orange (jak większość)to można spokojnie go założyć, internet nie przerywa bo jest na kablach, nie ma sensu bawic się z radiówkami
    • Gość: spawner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.13, 20:49
      Jeżeli mieszkasz na wsi to nie warto. Korzystam od roku mam napisane 10 mb a w rzeczywistości mam ok 1 mb
    • Gość: gośćportali IP: *.adsl.inetia.pl 22.08.14, 10:59
      korzystam w innej miejscowości, podobnej jeśli chodzi o wielkość i odradzam. korzystałam z internetu stacjonarnego od orange- niska jakośćusług, wysoka cena, ograniczone pole manewru i płaciłam za utrzymanie łącza, co było mi całkowicie zbędne.
      • Gość: gośćportali IP: *.adsl.inetia.pl 22.08.14, 11:03
        korzystałam*
      • Gość: mitaka IP: *.free.aero2.net.pl 28.08.14, 09:36
        chyba wiekszosc ludzi ma z nimi problem ja wlasnie zrezygnwalam z uslug i przeszlam do konkurencji gdzie dzieki dropssowi mam sam net bez oplaty za utrzymanie lacza bez telefonow i w koncu swiety spokoj mam
        • Gość: wisloka IP: *.radomsko.hypnet.pl 08.09.14, 00:17
          wolę internet stacjonarny do neti, myślą o tym czego potrzebują klienci......bo na pewno nie potrzebują telefonu stacjonarnego
          • Gość: aro IP: *.free.aero2.net.pl 24.09.14, 09:14
            jak dla mnie teraz najlepsza opcja na net to dropss cena na kazda kieszen bez dodatkowych opcji ktore sa nikomu nie potrzebne, w dodatku jak cos nie bedzie pasowac zawsze mozna zrezygnowac w ciagu 30 dni
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.