Dodaj do ulubionych

Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.11, 22:14
Drodzy internauci. Proszę o opinie na podany temat.
Edytor zaawansowany
 • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.11, 22:45
  Szkoda nauczycieli, którzy tam pracowali, bo tak naprawde to ta szkoła nie spełniała zadnych standardów, a poza tym w klasach było 3-4 dzieci...
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 23.01.11, 23:03
  Co ty człowieku wiesz czy szkoła spełnia standardy a może w Regiminie spełnia bo jest sala sportowa spójrz na wyniki nauki ale widocznie to dla nikogo się nie liczy ,ale ciekawe po co się chodzi do szkoły o tym chyba wszyscy zapomnieli?
 • Gość: rodzic tej szkoły IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 22:40
  szkoła powinna być zlikwidowana!!!!! w Regiminie są większe szanse na zdobywanie wiedzy, TAKIEJ SZKOŁY JAK W REGIMINIE NIE MA W OKOLICACH!!!!
 • Gość: db IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 09:06
  Regimin to szkoła wyposażona w pracownie internetowe, pracownie językowe, tablice multimedialne, zapraszam na na stronę: www.przedszkoleregimin.pl .Dzieci w Regiminie korzystają z bogatej oferty zajęć pozakekcyjnych. To Pani Dyrektor GminnegoZespołu Szkół w Regiminie przydzieliła szkole w Czerychach zajecia pozalekcyjne z realizowanych w Regiminie projektów Unijnych. A czym się może pochwalić Pani Dyrektor z Czeruch? Gdyby nie Dyrektor z Regimina dzieci w Czeruchach nie miałyby ani jednej godziny zajęć pozalekcyjnych. Drodzy rodzice dzieci uczeszczających do szkoly w Czeruchach ta pani walczy tylko o utrzymanie własnego stanowiska pracy, a nie o wasze dzieci.
 • Gość: .,. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 11:16
  Wy się zastanówcie też nad szkołą w Zeńboku, bo dzieciom w Regiminie byłoby lepiej bo tam szkoła dużo bardziej rozwinięta a z terenu szkoły w Zeńboku do Regimina bardzo blisko.
  Jest teraz okazja żeby od razu za jednym podejściem uporządkować szkolnictwo w gminie a nie rozkładać likwidacji małych szkół wiejskich na dwa czy trzy lata. Z oszczędności z likwidacji szkół w Czeruchach i Zeńboku można by doposażyć szkołę w Szulmierzu.
 • Gość: go IP: *.xdsl.centertel.pl 23.01.11, 22:59
  Wójt Zduńczyk wspaniale rozpoczyna swoją kadencje szuka oszczędności ,chce wyrwać nasze dzieci ze swojego środowiska które dobrze znają i gdzie czują się bezpiecznie.Jestem ciekawa co za poziom nauki może zaoferować szkoła w Regiminie jak wiadomo szkoła w Pniewie- Czeruchach od lat jest w czołówce z najlepszymi wynikami nauki ,po za tym nauczyciele znają nasze dzieci jak swoje, dzieci mogą się zwrócić z każdym problemem ,wątpię żeby to było w Regiminie jak w klasie będzie 25 osób ale najlepiej szukać oszczędności na najbiedniejszych .A może tak by zacząć oszczędności od tych najwyższych ,na co radnym takie pieniądze za posiedzenie rzeczywiście tam się napracują a no i sołtysi którzy siedzą po rogach pochowani żaden się o nic nie upomni ale tacy są najlepsi ZAPŁACIĆ IM ZA TO przecież oni wszyscy sobie razem ustalają ile chcą to jak mają się nie zgodzić.A przecież kasę trzeba z mięć żeby wszystkim za milczenie płacić .ZLIKWIDOWAĆ I PO KŁOPOCIE KASA NA RÓŻNE WYDATKI DLA RADY BĘDZIE A CO NIE JEDEN RADNY DO TEJ SZKOŁY CHODZIŁ ALBO JEGO DZIECI ALE KOGO TO OBCHODZI.GRATULACJE PANIE WÓJCIE WIEMY TERAZ CZEMU TEJ SZKOŁY NIE ZLIKWIDOWAŁEŚ ROK TEMU PRZECIEŻ SZYKOWAŁY SIĘ WYBORY.BIJCIE SIĘ W PIERŚ ZWOLENNICY ZDUŃCZYKA
 • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.11, 23:38
  Nie rozumiem - przeciez od kilku lat było wiadomo, że ta szkoła prędzej czy później zniknie....
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 08:39
  To czemu pan wójt nie zrobił tego przed wyborami? stracił by wtedy troche głosów i mielibyśmy nowego wójta który może w końcu ruszył by coś w tej naszej gminie .Najprościej jest likwidować a gdzie dobro dziecka?
 • Gość: TRALALA IP: *.cnow.pl 24.01.11, 10:59
  KIWIT-ZDUŃCZYK DWA BRATANKI DO PI ... I DO SZKLANKI:{
 • Gość: KRIS IP: *.play-internet.pl 24.01.11, 13:12
  Zrobił to z dokładnie tego samego powodu dla jakiego Kiwit zamyka szkołę w Goryszach...stanie się to za dwa lata,oficjalnie poinformowała Pani Dyrektor.Niedługo na wsiach pozostaną tylko sklepy z menelami żłopiącymi pod nimi piwo.A ile to Pan Kiwit naobiecywał cudów o przedszkolach itp!!!dziwna sprawa tu zamykają a w Ościsłowie otworzone coś w stylu zerówki,i to nie jest prywatna inicjatywa.Nie interesuje mnie polityka czy Pan Kiwit jest z PSL PIS czy innego PO,bo to jedno szambo,ale postać Pana Kiwita bardzo ,dodam niezwykle bardzo barwna postać.Najlepszy morał OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ!!!
 • Gość: xyz IP: 213.199.253.* 26.01.11, 20:13
  szkoła w czeruchach ma tak świetne wyniki egzaminów, bo zdają je za uczniów nauczyciele, z panią dyrektor na czele. bo dziwne, że ci genialni uczniowie po przyjściu do kolejnych szkół okazują się nie być tak genialnymi:-{
 • Gość: . IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 20:54
  cofnij to co powiedziałeś!!!!!! dziobaku wójta o niczym nie masz pojęcia, dobrze ci płaci
 • Gość: mark IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 23:24
  wspaniała szkoła wspaniali nauczyciele a dzieci boją sie chodzic na lekcje religii prowadzone przez pania dyrektor
 • Gość: ax IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.11, 08:51
  W Regiminie wielki klan nauczycieli ciotki cioteczki zero sprawiedliwości
 • Gość: jas IP: *.centertel.pl 27.02.11, 21:50
  jas to prawda w regiminie jest wielki klan ciotek dobrze wiem a ze w czeruchach nikt nie chce chodzic do pani dyrektor na lekcje to jej wina nikt jej nie lubi nie dziwie sie
 • Gość: jas IP: *.centertel.pl 27.02.11, 21:47
  wiesz to dziwne bo ja po tej szkole w nastepnych super sobie radziwlem i je skonczylem bez wielkiego trudu bez korepetycji jak Ci z innych szkol a zreszta skad mozesz to wiedziec jak pewnie sami placicie za wyniki dzieci
 • Gość: klik IP: *.centertel.pl 01.06.11, 19:58
  ja chodziłam do tej szkoły i w gimnazjum miałam czerwony pasek na świadectwie więc nie pisz że ta szkoła nie kształci! powiem wprost że pan wójt to g**** b**** że taką szkołe zamyka!!!
 • Gość: zuzi IP: *.play-internet.pl 24.01.11, 12:34
  Podobno to już zostało postanowione... Szkoda nauczycieli, niektórzy maja już swoje lata.... Pogratulować sprytu i wyrachowania panu z...... Wszystko było piękne przed wyborami a teraz co? Posadka jest więc po co martwić się tą szkołą. Już jest niepotrzebna.
 • Gość: 7-mo klasista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 12:48
  O rany to ta Świetna uczelnia jest zamykana!! rany a zamierzałem ta złożyć papiery !!! Muszę nadgonić 8 klasę ::))))))))))))))))))))))))
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 13:36
  Jak dla kogo nie jest ważny poziom nauki to lepiej niech milczy a nie wydaje drwiące komentarze.A pro po 7 i 8 klasy to był najlepszy system nauczania
 • Gość: dana IP: *.cnow.pl 24.01.11, 14:14
  Ciekawe czy ci wszyscy wymądrzający się wiedzą która szkoła miała najlepsze wyniki z testu szóstoklasistów w gminie ciechanów? No pogłówkujcie sobie.W szkole zawsze była cisza, spokój,nikt nikomu nie dokuczał, a nauczyciele znali dzieci jak swoje własne.Chciało im się pracować z dziećmi przygotowując przedstawienia choćby na dzień strażaka czy na 20-lecie gminy. Jakoś w promowanej przez wójta szkole w Gumowie nauczycielom zabrakło zapału.Kiwit ma krótką pamięć ale co się dziwić jak się prowadzi taki tryb życia:}To przecież pozostali kandydaci na wójtów mieli tą szkołę zamknąć tak Kiwit głosił na przedwyborczych spotkaniach a wyszło jak zwykle.Kiwit to pierwszy i największy kłamca gminy Ciechanów,radzę zweryfikować pozostałe obietnice tego pana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • iga879 24.01.11, 18:21
  Do szkoły w Goryszach uczęszcza około 40 dzieci. Kilka kilometrów dalej szkoła w Chotumiu.Nieopodal w Gumowie Szkoła która pochłonęła sporo funduszu i wygląda naprawdę dobrze. Uczęszczałam o do Gorysz i do Gumowa więc wiem o czym mówię, uprzedzając wasze komentarze. Do Gumowa jeżdżą autobusy szkolne,również przez te miejscowości z których dzieci chodzą do szkoły do gorysz. W niektórych klasach jest tylko 2,3 dzieci.Jaki sens nauczania i utrzymywania takiej szkoły? A jeśli chodzi o pana KIWITA, to już chyba każdy go zna:) Jeśli likwiduje tą szkołe dla dobra gminy, i oszczędności pieniędzy to ok,a jaka prawda to sie okarze niebawem:)
 • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.11, 18:48
  Dodatkowo w Goryszach sa klasy łączone, co wg mnie nie jest najlepszym pomysłem..., dzieci z pierwszej klasy słuchaja tego, co nauczycielka mówi do drugoklasistów i odwrotnie... paranoja, a jeśli chodzi o nauczycieli to po szkole w Goryszach powstanie świetlica, która zatrudni 2-3 nauczycieli, reszta albo odejdzie na emerytury, albo zastąpi nauczycieli, którzy powinni odejsc na emerytury w innych szkołach gminy.
 • Gość: rodzic IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 19:59
  To może i nauczycielki z Regimina odejdą na emeryturę a na pewno tacy są co nie potrzebnie blokują miejsce młodszym nauczycielom ,a przejdą nauczyciele z Czeruch dzieci będą miały mniejszy stres a i dzieci z Regimina z korzystają na pewno .A nauczyciele w szkole w Czeruchach są naprawdę dobrzy a przede wszystkim potrafią nauczyć
 • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.11, 20:06
  Prawdopodobnie tak będzie - podejrzewam, że żaden z nauczycieli nie straci pracy, tylko zmieni szkołę.
 • Gość: * IP: *.cnow.pl 24.01.11, 21:24
  Ha dobry dowcip tylko gdzie te wolne etaty jak kiwit dał nauczycielom 2 lata na szukanie sobie pracy bo w gminie nie ma dla nich pracy dokładnie to usłyszeli.A o szkole w Gumowie nie to szkoda gadać,to największa porażka wójta .Pobudować gimnazjum gminne przy granicy z sąsiednią gminą w polu gdzie najbliżej mieszkający mają spory kawałek aby do niej dotrzeć nie no super.Nie mówiąc że zajęcia kończą się tam o 14 i szkoła zamykana jest na cztery spusty, taka nowoczesna super wyposażona i co z tego kto z tego korzysta chyba wrony które tam zawracają.A w tej byle jakiej szkole w Goryszach jak jest jakaś impreza z organizowana przez tych niedobrych nauczycieli dla uczniów którzy chodzą do szkoły to zjawiają się absolwenci którzy skończyli szkołę kilka lat wstecz bo nie mają żadnej alternatywy!
 • Gość: rodzic IP: *.xdsl.centertel.pl 25.01.11, 08:37
  Wójt gminy Regimin nie ma nawet odwagi przyjechać do szkoły w Czeruchach i powiedzieć rodzicom w oczy że likwiduje szkołę TAK POSTĘPUJĄ NASZE WŁADZE BRAWO!
 • Gość: , IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 08:41
  Ciekawe kto trzyma już rękę na budynku bo na pewno ktoś na tym rękę trzyma wszystko się opłaca tylko nie szkoła
 • Gość: ob IP: 213.199.253.* 26.01.11, 10:24
  Biedne dzieciaki , muszą w 21 wieku wiele kilometrów pokonywać starym autobusem , rowerem lub pieszo do szkoły .W latach 60-tych była piękna akcja tysiąc szkół na tysiąclecie .Społeczeństwo składało się na nowe szkoły . Dziś są one polikwidowane a tabliczki z takim napisem usunięte z budynków . Władze lokalne posprzedawały je za grosze .A dzieciaki tłoczą się w ciasnych Zespołach Szkół obejmujących podstawówkę i gimnazjum . Uczą się w pomieszczeniach ciasnych , niskich i dusznych usytuowanych w piwnicy .Chodzą na dwie a nawet pół zmiany .To się nazywa reforma z gorszego na lepsze .
 • Gość: * IP: *.cnow.pl 26.01.11, 13:33
  I oto naszym władzom chodzi niedouczoną ciemnota łatwiej się rządzi tym bardziej jeśli samemu nie jset się zbyt oblatanym.
 • Gość: txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.11, 16:30
  Jak głosowałeś to masz!
 • Gość: h IP: *.cnow.pl 26.01.11, 19:24
  No to chyba ty głosowałeś
 • Gość: ,,, IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 19:52
  no właśnie kto głosował ? W gminie potrafią tylko wszystko zniszczyć nic do przodu tylko cały czas się cofają i to w strasznie szybkim tempie!!!
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.11, 20:59
  Nasz Wójt rowija Naszą Gminę bez zadłużania Naszej Gminy i dlatego mieszkańcy masowo popierają Naszego Wójta. I Rada Gminy i mieszkańcy Czeruch popierają Naszego Wójta, który dobrze chce dla wszystkich mieszkańców i uczniów. Nasza Gmina nie ma takich problemów jak inne gminy dlatego, że Nasz Wójt i Rada Gminy dobrze rządzą dla mieszkańców Gminy.
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 21:57
  A ty mieszkańcu za dychę ciągle te ble ble ble aż się robi nie dobrze .Pewnie że rada i sołtysi są za wójtem ale pamiętaj że nie za darmo a gdzie te dobro dzieci jedyny argument to kasa ciągle ta kasa to najważniejsze ,materialiści czy nic się więcej nie liczy dla was tylko napchać sobie tej kapuchy w kieszenie .Nie wypowiadaj się za mieszkańców Czeruch ,bo ci głosowali za wójtem to już bardzo tego żałują bo nie to wójt im obiecywał ale jak zawsze obiecanki cacanki
 • Gość: mieszkanka:) IP: *.centertel.pl 27.01.11, 00:56
  mieszkańcu jesteś wyjątkowo zabawny:))))) "Nasz Wójt rowija Naszą Gminę bez zadłużania Naszej Gminy i dlatego mieszkańcy masowo popierają Naszego Wójta"
  Często zaglądam na to forum i dzisiaj stwierdziłam, że ty żyjesz jeszcze w czasach komunizmu, obudź się jest 2011 rok, nie siej propagandy!!! Powiedz konkretnie, jak ten twój wójt rozwija gminę hmmm może wprowadzając godzinę policyjną, bo czasami tak się czuję, gdy gasną wieczorem światła, broń Boże, żeby ktoś chciał posiedzieć dłużej u sąsiada, bo będzie wracał drogą spowitą w ciemnościach. Dużo słyszałam o przebiegu wyborów na wójta, ale też słyszałam o obietnicach jakie składał prywatnym osobom. Niedawno pewien Minister powiedział - "ministrem się bywa", wójtem też tylko się bywa, ba czasami nawet nie musi być to okres aż czterech lat. Wystarczy grupa 5 osób i troszkę cierpliwości a za kilka tygodni możemy mieć referendum. Wiesz mieszkańcu, zadzwoń szybko do twojego "guru" i powiedz, że będziemy WALCZYĆ o SZKOŁĘ w CZERUCHACH
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 27.01.11, 09:06
  Niech nie myśli że mu się uda tak po prostu zlikwidować BĘDZIEMY WALCZYĆ ile się tylko da !!!
 • Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 20:14
  Szanowni mieszkańcy wsi Czeruchy ( bo przecież to tylko wam tak bardzo zależy na szkole w Czeruchach, bo nie chce sie wam swoich dzieci wozić do dalej położonej szkoły. A co z dziećmi z innych okolicznych wiosek? One i tak dojeżdżają i płacą za przejazdy. Do szkoły w Regiminie napewno będzie dojeżdżał gimbus i będzie zbierał dzieci po wioskach- za darmo!!).
  Coż takiego jest w tej szkole, czym ona się tak wyróżnia, że takie rzeczy wypisujecie. Bardzo dobrze, że są likwidowane takie pseudo- szkoły bo tam oceny są wystawiane nie za to co się umie, tylko za to czy nauczyciel cię lubi czy nie. Podajcie przykład tych wybitnych osiągnięć uczniów tej szkoły?
  Wszyscy mądrzy wójtowie likwidują takie małe szkoły, bo to jest poprostu strata pieniędzy, które można włożyć w jedną dużą szkołę.
  Słyszałem, że tam mają otworzyć Monar? Co wy na to drodzy mieszkańcy Czeruch. Fajny pomysł, co. Wójt to ma dobre pomysły. Pozdrawiam Wójta i Radę
 • Gość: walek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 20:23
  Takie szkoły jak w Czeruchach i Zeńboku nie mają racji bytu i słusznie, że mogą być zlikwidowane bo dla dzieci lepiej jak chodzą do dużej szkoły gdzie są odpowiednie warunki. Tylko szkoła w Szulmierzu ma uzasadnienie z racji odległości do Regimina.
 • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 21:12
  czyżby pani dyrektor z czeruch bała się, że po zlikwidowaniu szkołły zostanie gosopsią u ksiedza
 • Gość: lew IP: *.tktelekom.pl 27.01.11, 21:27
  wątpie żeby księciunio wziął ją do siebie to już przeżytek,a szkołę w czeruchach powini zlikwidować dobry pomysł z tym monarem
 • Gość: ax IP: *.xdsl.centertel.pl 27.01.11, 21:32
  a może by tak w gminie zrobić MONAR znakomity pomysł nie trzeba nawet dużo zmieniać wystarczy tablice zmienić i już gotowe!!
 • Gość: d.b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 23:18
  gdzieś przecież trzeba zarabiać!!!
 • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.11, 13:59
  Moi dwóch kuzynów chodziło do tej szkoły - oceny stawiano wg skali lubię, nie lubię, tego rodzice dali mi jajka za darmo, tamci kaczora czy kurę itp. P. Dyrektor to katechetka - zgodnie z prawem taka osoba nie powinna pełnic w szkole nawet funkcji wychowawcy nie mówiąc juz o dyrektorze. Matematyki uczyła osoba, która skończyła... edukację przedszkolną, sama nie za dobrze rozumiała matematykę... ogólnie nic ciekawego
 • Gość: pio IP: *.cnow.pl 28.01.11, 15:56
  a morze by tak troche cywilizacji,
  szkoły telewizyjno -internetowe byłby nadżór rodzicielsko kratoryjny skończyło by się zabijanie kaczek w ofierze dla pani mini-sor
 • Gość: hz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:47
  to na tych kaczkach tak sie spasła?
 • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.01.11, 12:36
  Zostawcie szkołę niech każdy z tą myślą się oswoi a pani dyrektor jak zależy jej na dzieciach nie zrezygnuje ze swojego stanowiska.
 • Gość: uczeń IP: *.cdma.centertel.pl 22.02.11, 10:30
  twoja wypowiedż kupy sie nie trzyma skąd ty bierzesz takie informacje to zwykle bzdury wymyslane przez kretynów którym nie zalezy na tym by w szkole sie czegokolwiek nauczyc wystarczy tylko chodzic i siedziec jakj duren w ławce. w szkole w czeruchach dzieki temu ze klasy sa mniejsze dzieci maja szanse sie czegokolwiek nauczyc bo nie musza ciagle znosic krzykow tumanów bez ambicji którym nie zalezy na wykształceniu A co do oceniania na podstawie lubię czy nie lubię to własnie W REGIMINIE można cos takiego zaobserwowac . Pełno tam ciotekn i cioteczek . poza ttym osoby które nie znaja obu ze szkoł nie powinny sie wcale wypowiadac na ich temat niech lepiej sie zajma dalszym tworzeniem durnych plot. Wiem co mówie bo jeszcze kilka lat temu uczeszczałam do szkoly w czeruchach a teraz do szkoły a teraz do szkoly w regiminie. Co do wykształcenia nauczycieli to zapewniam Że sa oni najlepiej wykształceni w okolicy tu w podstawówce dowiedziałam sie wiecej w piątej klasie niz w regiminie przez trzy lata.
 • Gość: z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:51
  co miałeś na myśli, przeciez pani sor by tylko gotowała
 • Gość: rodzic IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.11, 18:08
  Ludzka podłość i fałszywość nie ma granic ale wszystko do czasu!!!!wasze wypowiedzi świadczą o waszej kulturze
 • Gość: be IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 18:34
  udeż w stół a nożyce się odezwą
 • Gość: orka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 21:17
  wójt najpierw niech zrobi porządek w gminie bo pracują tam już całe rodziny i zobaczy jak można zaoszczędzić pieniądze i przeznaczyć na szkołę w Czeruchach
 • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 22:43
  PANI DYREKTOR NIECH SIĘ PAKUJE RAZEM Z KSIĘCIUNIEM
 • Gość: kama IP: *.tktelekom.pl 28.01.11, 23:11
  czeruchy to i tak wiocha na uboczu zawsze tam było brudno i gnojówa płynęła przez środek tej wioski teraz morze trochę mniej bo tylko 5% ludzi ma gospodarstwo ale i tak ta wioska nie ma racji bytu bo nawet nie ma komu odśnieżyć na chodniku
 • Gość: faros IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 00:17
  Posłuchajmy co mają do powiedzenia ludzie o szkole w Zeńboku, bo już o Czeruchach to powiedziano tyle że starczy!
 • Gość: kasia IP: *.tktelekom.pl 29.01.11, 12:01
  martwią się o swoje dupy pani dyra i cała ta banda a dzieci to ich nie interesują no bo gdzie teraz ją przyjmą dobrze wójt robi Zduńczyk na prezydenta
 • Gość: beza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 13:00
  przyjmnie ja księciunio
 • Gość: ksiadz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 17:49
  przyda się gosposia
 • Gość: gość lex IP: *.146.127.204.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.01.11, 19:54
  co tu dużo pisać ta pani i tak siedzi u księciunia więcej jak w szkole, więc zmianą wakatu się nie zmartwi a parafianie utrzymają
 • Gość: bianka IP: 46.186.41.* 31.01.11, 17:22
  Uważam za słuszną decyzję Rady Gminy i Pana Wójta o likwidacji szkoły w Pniewie Czeruchach, w szkole uczy się mało dzieci ,trzeba do niej dużo dokładać !. Te pieniądze można zainwestować w inne szkoły np; w Regiminie lub w Szulmierzu które mają bardzo dobrą renomę i jest w niech wysoki pozom nauczania. Jeśli chodzi o nauczycieli z P.Czeruch to jeśli jak tacy "wspaniali",myślę że nie będą mieli problemu ze znalezieniem pracy.
  Pan Wójt, znam go osobiście, to bardzo rozsądny i mądry człowiek,decyzję o likwidacji szkoły na pewno przemyślał i wszystko przekalkulował. Życzę mu wszystkiego najlepszego,a tym którzy krytykują jego działania i Rady Gminy, życzę zdrowego rozsądku.
 • Gość: kama IP: *.tktelekom.pl 31.01.11, 18:10

  likwidować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: rodzic IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.11, 18:53
  WAS ZLIKWIDOWAĆ LUDZI KTÓRYM ZALEŻY TYLKO NA KASIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: jes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 20:34
  Likwidacja szkoły w Czeruchach i Zeńboku to dobry pomysł na uzdrowienie oświaty gminnej.
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.11, 20:48
  Na pewno nasze dzieci by na tym skorzystały ,a może tak dzieci z Regimina rozdzielić na mniejsze szkoły na pewno będzie z korzyścią dla nich zobaczą że na każdą lekcję trzeba być przygotowanym a nie raz na jakiś czas
 • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.11, 21:20
  Odczepić się od Pawłowa i od radnego bo my zaczniemy na taczkach dopiero wywozić...!
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 22:48
  Ja i wielu mieszkańców Naszej Gminy przekazujemy życzenia dla Naszego Wójta, który porządkuje Naszą Gminę i całą Oświatę.
 • Gość: GOŚĆ IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.11, 22:53
  Forum dotyczy likwidacji szkoły w Czeruchach a nie w Zeńboku .
 • Gość: kasia IP: *.tktelekom.pl 01.02.11, 07:59
  pocałujcie wujta w nos a od radnych wara
 • Gość: .,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 12:02
  Sytuacja szkoły w Zeńboku jest taka sama jak szkoły w Czeruchach. Uporządkownie gminnej oświaty wymaga by zostały dwie szkoły w Regiminie jako wiodąca placówka i w Szulmierzu. Udawanie, że nie ma problemu szkoły w Zeńboku to chowanie na rok głowy w piasek bo problem Zeńboka zaraz po zlikwidowaniu szkoły w Czeruchach powróci. Lepiej jednocześnie zlikwidować obie szkoły to będzie więcej środków na rozwój oświaty. W Zenboku w budynku byłej szkoły jest miejsce na Gminny Ośrodek Kultury.
 • Gość: małpa IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.11, 21:46
  Likwidować to budę w Czeruchach!!!
 • Gość: Goryl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 21:55
  Małpa dobrze mowi:) Ja osobiscie bym spalil to bude bo po co ma stac cos takiego? Bezsensu i jeszcze tracic pieniadze na to... Gratuluje Panu wojtowi madrej decyzji
 • Gość: małpa IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.11, 22:11
  Ja to bym otworzył monar przecież tyle pomieszczeń...
 • Gość: Goryl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 22:17
  No może i racja w końcu to i tak dziura jest...
 • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 03.02.11, 15:16
  BÓG LECH I CZTERNASTU APOSTOŁÓW.
 • Gość: anonim IP: *.play-internet.pl 03.02.11, 15:15
  Dom se zlikwidujcie lamusy.Ci co piszą zlikwidujcie to na pewno z poręki wójta.
 • Gość: koń IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 20:27
  Likwidować szkołę pozdrowienia dla pana Wujta
 • Gość: . IP: *.xdsl.centertel.pl 03.02.11, 21:42
  Naucz się pisać
 • Gość: lll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 20:49
  pz mot
 • Gość: obcy IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 19:11
  Trzymać szkołę dla paru uczniów? A za czyje to pieniądze? Dopłaca cała gmina kosztem innych szkół. W Czeruchach pracuje chyba 8 nauczycieli, a uczy się 35 dzieci! Ludzie! Toć to skandal- 4 dzieci na jednego nauczyciela! Oxford!
 • Gość: gość IP: *.xdsl.centertel.pl 03.02.11, 19:26
  najpierw się dowiedz ile jest uczniów za nim coś powiesz, a po za tym to wójt cała rada i reszta gminy to za czyje pieniądze siedzą, a dla dzieci to szkoda, a może dzieci nie chcą zmiany szkoły czy to dla nikogo się nie liczy, nikt nie wspomina o dzieciach a przecież to one są najważniejsze ale ciekawe dla kogo? wszyscy, którzy piszecie te brednie, przyjdzie czas że będziecie płakać bo nie pieniądz daje szczęście i szacunek !!!!!!!!!
 • Gość: hehe IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 19:34
  Szanowny Pan Zduńczyk to najbardziej żałosna osoba jaką znam... Polityka przez niego uprawiana jest z reszta taka sama... Oszczędności powstałe w wyniku zamknięcia tej szkoły będą nikome, w żaden sposób nie pokryją strat spowodowanych kolajną kadencją Zduńczyka. Dzieci na tym ucierpią bez wątpienia najbardziej, bo w małych szkołach jest przede wszystkim wyższy poziom kontroli społecznej, lepiej przebiega socjalizacja która w tym wiku jest najintensywniejsza. Niestety dla wójta najwazniejsze są rozrachunki powyborcze i rozliczernie sie z rodziną swojego niedawnego rywala na listach. Czy naprawde jest ktoś na tyle głupi, ze uwierzy w nagły pomysł znalezienia cudownych oszczędności na tej szkole? Jak głosowaliście tak macie... Na pewno kiełbasa wyborcza lekkostrawna nie jest...
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 21:52
  Nasz Wójt kieruje się dobrem Naszej Gminy, rodziców i uczniów. A są niektórzy ludzie co nie widzą prawdy i im zawsze nie sposób dogodzić. Ale mieszkańcy Naszej Gminy znają prawdę i szanują Naszego Wójta bo rozwija Naszą Gminę.
 • Gość: , IP: *.xdsl.centertel.pl 03.02.11, 22:09
  mieszkańcu powiedz to naszym dzieciom które płaczą jak słyszą o Regiminie a nie ciągle zachwycasz się wójtem jak by to był sam Pan Bóg trochę to nie na miejscu dzieci nie rozumieją polityki i porachunków dorosłych a cierpią na tym najbardziej nikogo to nie obchodzi
 • Gość: hehe IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 22:47
  Obudz się! Wójt kieruję się wyłącznie swoim dobrem! Od ilu lat istnieje tam szkoła? Myślisz, że jak ją zakładono to w Czeruchach był bum demograficzny i 30 klas po 30 osób? Od początku była to mała szkoła, w której dzieci czuły się bezpiecznie, miały blisko do domu i każdemu z nich, dzięki tym małym klasom nauczyciel mógł poświęcać więcej uwagi. Wczesniej jakoś wydatki na tę szkołę nie stanowiły problemu. Dopiero po wyborach, w których Zduńczyk konkurował z rodziną drektorki nagle utrzymanie szkoły podrożało! Ja też mieszkam w tej gminie i zapewnima Cie, że widze prawdę bardzo dobrze i nie pozwala ona dażyć Zduńczyką szacunkiem większym, niż wymaga tego minimum kultury osobistej. Możesz pokazać, gdzie widzisz dobro gminy w tej decyzji? Bo ja widzę polityczne rozgrywki kosztem jej najmłodszych mieszkańców. Co takiego proponuje szkoła w Regiminie dla nich? Poza drużyną piłki ręcznej, której serdecznie gratuluję, zasłynela chyba tylko brakiem szamba i żona wójta w roli nauczycielki, która również nie stroni od polityki. W podstawówce liczy się indywidualna opieka nad dziećmi i własnie mała szkoła to zapewnia. Oszczędności to bujda!
 • Gość: ten IP: *.tktelekom.pl 04.02.11, 08:25
  to jest likwidacja w całej Polsce Czeruchy 'Gorysze'Chotum i tak dalej a od wujta wara trzeba było kandydować i rządzić a Pawłowo ma luks radnego to dopiero początek jego kadencji Czeruchy mają swojego radnego niech się wykaże
 • Gość: gość IP: *.cnow.pl 04.02.11, 08:57
  A może zamiast likwidować szkoły zrobić tak jak zaproponowano w wiadomościach .Zostawić dzieci w szkołach a niech nauczyciele dojeżdżają do dzieci to będą jakieś oszczędności a i dzieci na tym nie ucierpią.
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 11:14
  Teraz ludzie co głosowali na innych kandydatów już żałują i wstydzą się bo widzą jak Nasz Wójt rozwija Naszą Gminę i porządkuje Oświatę i dlatego coraz więcej mieszkańców popiera Naszego Wójta.
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 17:07
  dyra będzie miała więcej czasu na modlitwę
 • Gość: olo IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.11, 20:07
  Pisze gościu, że nie pieniądze dają szacunek, no to czemu pani dyrektorka z Czeruch nie raczy pracować za darmo? Ciekawe, ile bierze miesi ęcznie za to, że jej w tej szkole prawie nie ma? Ktoś pisał,że tam jest 35dzieci. Może jest ich i 40. Ale to ważne! Zamiast 5 na jedn a klasę przypada prawie 6 dzieci. Idiotyzm. Likwidować!
 • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 20:32
  dyra ma pewnie ze 4 patole to i ma o co walczyć, likwidować Panie Wójcie, likwidować, może zamiast leżeć na plebanii weźmie się za robotę
 • Gość: ghj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.11, 13:21
  A w Zeńboku jest na miejscu szkoła i parafia i nikogo to w oczy nie kole. Mentalność Kalego?
 • Gość: gosć IP: 195.205.60.* 06.02.11, 22:02
  Jest mi bardzo przykro czytając niektóre wypowiedzi. Aby zostać dyrektorem szkoły należy mieć odpowiednie przygotowanie. Nie wystarczą studia pedagogiczne. Należy ukończyć podyplomowe studia - zarządzanie oświatą. I jak kogoś obchodzą zarobki nauczycieli to radzę wziąć się za naukę i poprawić ortografię , bo to wstyd wypowiadać się publicznie i robić błędy. Przecież to zrozumiałe , że każdemu zależy na miejscu pracy.A Pani Dyrektor szacunek za tyle lat pracy.To właśnie rodzice mają największy wplyw na wychowanie swoich dzieci. A jaki dają im przykład? Wstyd. Odnośnie zdań na temat związku Pani Dyrektor z kościołem. Jestem pewna , że każdy kto napisał te drwiące zdania sam chodzi regularnie do kościoła. To jest tak zwana polska tolerancja. Co Was ludzie obchodzi życie kogś po spełnieniu swoich zawodowych obowiązków. Podyskutujcielepiej na temat jak pomóc swoim dzieciom , a nie skupiacie się na krytyce nauczycieli. Jestem pewna, że sami ich niewiele nauczycie. Takie wypowiedzi świadczą tylko o Was , a nie o nauczycielach i Pani Dyrektor. Życzę powodzenia.
 • Gość: rodzic IP: *.xdsl.centertel.pl 06.02.11, 22:28
  bardzo mądre słowa POPIERAM bo mało kto z wypowiadających się na tym forum rozumie że szkoła to przede wszystkim dzieci !!!!To nie jakieś przedmioty które tak po prostu można sobie przenosić z miejsca na miejsce ,dzieci też mają jakieś prawa a ci którzy się tak okropnie wypowiadają zapewne nie mają dzieci,a jeżeli mają to naprawdę współczuje tym dzieciom że mają tak niewyrozumiałych rodziców, bo nigdy nie wiadomo co kogo wżyciu spotka .Dla naszych dzieci to naprawdę ogromne emocjonalne przeżycie ,ich świat wywróci się do góry nogami ,na pewno po jakimś czasie dzieci się przyzwyczają ale to co przejdą te wszystkie zmiany nie będą dla nich miłym wspomnieniem i odbije się na ich dalszym życiu,więc zastanówcie się, zanim kogoś zrównacie z błotem!bo równie dobrze mogły by to być wasze dzieci
 • Gość: :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.11, 09:27
  Wójt porządkuje oświatę gminną i musi podejmować trudne decyzje. W sprawie szkoły w Zeńboku też mogą być kontrowersje. Od Zeńboka do Regimina gdzie jest silna placówka oświatowa jest tak blisko, że likwidacja małej szkoły w Zeńboku jest całkowicie uzasadniona.
  Na wzmocnienie zasługuje szkoła w Szulmierzu gdyż obsługuje odległą część gminy.
 • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 07.02.11, 16:08
  Ja bym tej szkoły jeszcze nie likwidował ,a najlepiej bym jo sprywatyzował. Zrobić tam jeszcze gimnazjum połowę nauczycieli zwolnić to może by jeszcze trochę pobyła.A może zapytajmy dzieci gdzie wolały by się uczyć czy w Regiminie czy w Czeruchach.
 • Gość: fj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 11:26
  Dzieci są małoletnie i ich opinia nie jest dla samorządu gminnego wiarygodna.
 • Gość: pfffff IP: *.adsl.inetia.pl 09.02.11, 20:54
  Likwidować szkołę w Pniewie-Czeruchach i w to miejsce panie Wujcie drużynę piłkarską odbudować w Pawłowie!!!
 • Gość: Obcy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.11, 08:16
  Jestem osobą postronną i niezaangażowaną w ten konflikt. Ale czytają te wasze wpisy, muszę stwierdzic, że zasługi obu szkół sa bardzo przecenione, sadząc po ilosci błędów ortograficznych jakie dosyć równomiernie występują po obu stronach barykady. I nie mówię tu o takich błędach jak np. brak kreseczki nad s, ale o takich jak " wujt", "morze lepiej być", itp. Ludzie, zacznijcie czytać swoim dzieciom książki, niech oswajają się z poprawną polszczyzną, ortografią, a nie zajmujcie się robieniem polityki w internecie który i tak jest jej pełen.
 • Gość: Lewar IP: *.olsztyn.mm.pl 09.03.11, 04:54
  A w klicach winko popijac w piatek
 • Gość: andrzej z poczty IP: *.89-82-b.business.telecomitalia.it 17.05.11, 20:47
  co wojt rozwija gmine ciekawe z ktorej strony a co do szkoly to nie miala dalszej racji bytu.
 • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 20:26
  Czy temat Wyczerpany? Sądzę, że Pan Wójt wie co robi. Pani Dyrektor niech się cieszy, że tak dlugo ta szkola i tak funkcjonowala. A poza tym Pani Dyrektor nie jest z wyksztalcenia pedagogiem, tylko rolnikiem. Pan Wójt mimo to powolal Ją na Dyrektora. Nadto Pani Magdalena R. nie mogla wypelnić wszystkich obowiązków.
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.11, 18:01
  Ci co podbijają wątek w sprawie szkoły tylko jątrzą w Gminie zamiast wspierać Naszego Wójta, który rozwija Gminę bez zadłużania Gminy i wie co jest najlepsze dla dzieci bo jest nauczycielem z dużym doświadczeniem, którego szanuje już tyle pokoleń naszych uczniów i rodziców. A niektórzy wolą jednak sypać piasek w tryby i rozjątrzać bo nie pogodzili się z wynikiem wyborów, że Naszego Wójta popiera coraz więcej mieszkańców, którzy znają prawdę i coraz bardziej popierają Naszego Wójta za to, że rozwija Gminę i troszczy się o wszystkie sołectwa. Nasz Wójt jest szanowany w całym powiecie i mieszkańcy w sąsiednich gminach podziwiają Naszego Wójta, który może być przykładem dla niejednego z tamtych wójtów jak troszczyć się o mieszkańców Gminy.
 • stary2006 21.03.11, 00:27
  a może niech pani Kosińska i Cicholska zrezygnuje ze swojej dodatkowej pensji po 2,5 tys zł które mają na umowę zlecenia od lutego 2011r. do listopada 2012r. na rzecz szkoły w Czeruchach. Przecież i tak nieźle zarabiają.
 • Gość: felek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 10:21
  A czy wójt o tym wie? Jak wójt nie wie to chyba w porządku, bo teraz chyba można podejmować dodatkowe zatrudnienie bez wyrażenia zgody przez głównego pracodawcę.
 • Gość: gość IP: *.xdsl.centertel.pl 21.03.11, 13:58
  pani Kosińska i pani Cicholska myślą że zawładnęły światem ,ale niestety nie wszyscy ludzie zarabiają tyle kasy co one .Dzieci muszą zasuwać na zajęciach unijnych nawet do 16 godziny a panie czystą kasę zagarniają,czy te panie są zainteresowane dobrem dziecka ?czy w naszej gminie kiedyś coś się zmieni jak będzie się LIKWIDOWAŁO SZKOŁY TO NA PEWNO ZMIENI SIĘ NA GORSZE a paniom i wójtowi bardzo ale to bardzo na tym zależy
 • Gość: ali IP: *.xdsl.centertel.pl 21.03.11, 14:14
  ładna kasa ale za co ,a tym paniom najbardziej zależy na LIKWIDACJI SZKOŁY W CZERUCHACH po całej gminie brednie rozpowiadają może jeszcze dodatkowo mają za to płacone,ciekawe ?pani dyrektor Cicholska podobno absolwentka szkoły w Czeruchach zamiast pomóc bronić placówek oświatowych przed likwidacją, to znakomicie wspiera ludzi którzy chcą szkołę zlikwidować
 • Gość: aaa IP: *.147.239.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.03.11, 13:06
  JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA SZKOŁA W REGIMINIE TO W CIECHANOWIE JEST DUŻO SZKÓŁ PRYWATNYCH I NIECH TAM PANIE Z CZERUCH ZAPISZĄ SWOJE DZIECI . .WTEDY BĘDZIE ICH PO TROJE W KLASACH I BĘDĄ MIAŁY TAKIE SAME WARUNKI JAK W CZERUCHACH.I NA PEWNO BĘDĄ BEZPIECZNE I DOPILNOWANE.A NIE TAK JAK W TYM MOLOCHU W REGIMINIE JAK SIĘ WCZORAJ WYRAZIŁY.
 • Gość: 123456789 IP: *.147.239.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.03.11, 14:18
  Ach te panie ze Stowarzyszenia!!!! Codziennie w szkole i znowu obgadywanie nas do pani dyrektor.Biedna pani Szadkowska musi wysłuchiwać waszych skarg i plotek na niedobrych rodziców z Pawłowa którzy zrezygnowali z udziału w Stowarzyszeniu.Otóż drogie panie taka była nasza decyzja do której miałyśmy prawo i nikt nas do niczego nie zmuszał.A nasze dzieci przenosimy już do Regimina żeby poznały nauczycieli i otoczenie bo od września szkoły w Czeruchach i tak już nie będzie a na pewno nie będzie taka jak do tej pory
 • Gość: Uczeń IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 12:38
  Zlikwidować tą budę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: eli IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.11, 21:11
  A o czym tu więcej pisać! W całej Polsce likwidują szkoły i to takie, gdzie dzieci jest nawet 90, gdzie są jeszcze budynki w dobrym stanie i z wyposażeniem. Całe to grono obrońców dba raczej o własną wygodę zasłaniając się dobrem dzieci. Każdy potrafi żyć na cudzy koszt i za pieniądze podatników z całej gminy. Proponuję, aby zainteresowani rodzice przejęli tę szkołę, stworzyli fundację i...zobaczymy, co się stanie, gdy zacną liczyć potrzebne na jej utrzymanie pieniążki. Tyle, że swoje!
 • Gość: tt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 07:00
  To jest racja. Interesy swoje i pieniadze wlasne , a nie dobro szkoly! Wszedzie likwiduja szkoly, atu i tak Wójt trzymal dla Pani M.Sz. tyle lat i zatrudnil Ja ponadto jeszcze w szkole w Regiminie. A wiec grubo więcej ponad etat dyrektorski. I zdarzyla Pani wszędzie jak? Billokacja?.... Nie! Przeważnie byla tam gdzie nie powinna , a lekkcji nie bylo, ale pieniądze byly.
  Dość tego! Wreszcie Pan Wójt przejrzal , że to nie ten obóz..
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 22:31
  Jak było przed wyborami to tamci kandydaci tyle głosili co oni zrobią, a jak jest po wyborach to tylko Nasz Wójt rozwija gminę, a o tamtych kandydatach nic nie słychać.
  To jest wiarygodność jak krzyczeć to jest komu, a starać się o gminę to Nasz Wójt sie stara.
  A gdzie teraz są tamci kandydaci? Co zrobili dla gminy przez te miesiące od wyborów? Bo Nasz Wójt cały czas robi dla gminy, a oni co robią dla gminy?
  Ludzie to widzą i szanują Naszego Wójta.
 • Gość: . IP: *.xdsl.centertel.pl 16.02.11, 22:44
  Rzeczywiście wÓJT wspaniale rozwija naszą gminę, swoją kadencje zaczął od planów niszczenia a nie rozwijania naszej gminy,a pytany na spotkaniu przed wyborami o szkołę nie miał odwagi powiedzieć ,że jak tylko wygra wybory to będzie chciał zlikwidować szkołę w Czeruchach nie miał na tyle odwagi czy bał się że ,straci trochę głosów? taka jest nasza cała Polska ZAKŁAMANA
 • Gość: ble IP: *.cnow.pl 17.02.11, 09:29
  Aż ciśnie się na usta nasz wódz Mao Tse Tung:(
 • Gość: GallAnonim IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.11, 22:39
  witam wszystkich, widzę , że bez mojej interwencji w tej sprawie się nie obejdzie:)
  moim skromnym, osobistym zdaniem szansa na uratowanie szkoły istnieje, a opcja jest tylko i wyłącznie jedna - ZMIANA DYREKTORA!!!!!!!! Jak wszyscy wiedzą, istnieje KONFLIKT między dyrekcją szkoły a wójtem.
 • Gość: do mieszkańca IP: *.cnow.pl 17.02.11, 18:30
  Kretynie jeden,kto ma robić jak to Zduńczyk wygrał wybory i to on bierze kasę,inni może będą robić drogi za swoje pieniądze?????!!!!Boże,jaki ciemniak....jak siadasz do komputera to zdejmij gumofilce BARANIE
 • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 17.02.11, 17:43
  A skąd wy ludzie wiecie czy pani dyrektor jest na lekcjach czy nie!!! Tyle dzieci tam chodzi i jakoś nie skarży się ze pani dyrektor nie ma na lekcji...
 • Gość: mruuuuuu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 17:06
  Swieta racje !! Jak mozna brac pieniadze, gdy uczy nie Pani Szadkowska, tylko nauczyciel nauczania poczatkowego w Regiminie i odwrotnie Pani Dyrektor uczyla w Regiminie i "Niby" w Czeruchach, a faktycznie uczyl nauczyciel z nauczania poczatkowego, bo bali sie ze zostana zwolnieni.
  A Pani M. Szdakowska przesiedziala na plebanii w Lekowie. Po co?? Tym bardziej ze zwolniono gospodynie pod byle pretekstem... Przeszkadzala???
  A ponadto klopoty Pani Szadkowskiej z prawem. Ale uklady braci i inne wycieszyly cala sprawe i juz wszyscy zapomieli.
  A co bylo z tajemniczym znikaniem wegla szkolnego, firan, zaslon, a smakowaly kaczki i gesi...
 • Gość: stary IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.11, 21:04
  Oj, aż się czytać nie da! Mao Tse tungów w Polsce jest w takim razie tysiące, bo likwidują szkoły na potęgę! Toć to trzeba być idiotą, by taki skansen jeszcze utrzymywać i to za pieniądze całej gminy. Parę osób sobie gniazdko w Pniewie uwiło, a restza idiotów ma za to płacić. dość tego.
 • Gość: ga IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.11, 14:28

  co to za pierdzenie z twojej strony? ze gniazdko uwiło ? .... ze co jeszcze ? to jest szkoła półgłówku! nie mogę z takich wypowiedzi, ich autorzy za pewne cierpią na zespół niedopchnięcia lędźwiowego !!!!
 • Gość: bianco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 15:49
  www.ciechtivi.pl/nie-zgadzaja-sie-na-likwidacje-szkoly-w-czeruchach/ relacja z wczorajszego spotkania, jak widać do kompromisu daleko.
 • Gość: stary IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.11, 19:08
  Sz.P."ga". Pogratulować języka! Jesteś widocznie absolwentem tej szkoły, więc czego wymagać. A to, że gniazdko uwite? Prawda, o której sie publicznie nie mówi. Z relacji z zebrania wynika, że "gardłuje" tylko grupka ludzi, a reszta ma zdrowe podejście: nie odzywać się, chociaż myślą inaczej.
 • Gość: ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 22:32
  U Pani Turowskiej nastąpił całkowity zanik pamięci deklaratywnej. Jeszcze nie tak dawno chciala zabrać dzieci ze szkoły w Czeruchach, negatywnie wypowiadała się o Pani Dyrektor, nie mogła doczekać sie likwidacji. Proponuję Pani Turowskiej udać sie do odpowiedniego lekarza.
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 12:10
  Nasz Wójt jest szanowany i popierany przez mieszkańców bo rozwija Naszą Gminę bez zadłużania Naszej Gminy i wie co jest najlepsze dla uczniów. Dlatego mieszkańcy popierają Naszego Wójta. To są trudne sprawy i Nasz Wójt dobrze wie co jest najlepsze dla Gminy i dla uczniów w Czeruchach. A inni z poza Gminy co mówią w tych sprawach to mogą nie wiedzieć.
 • Gość: Ktosik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 18:46
  O Pani Dyrektor i katechetce nie sposob powiedziec coś dobrego. Jedynie wstyd! Pani Dyrektor chce awansu. Prowadzila kampanie wyborczą oj "kuzynowi", swemu bratu, jeszcze komus i jeszcze sie potrafila wkrecic na koniec do Pana Zduńczyka. Obeszla wszystkie obcje polityczne. A powinna cichutko siedziec, bo wiele , oj wiele ma ku temu aby nie sprawowac żadnej funkcji, urzędu, a juz napewno nie katechety!!
  Ktoś napisal ze Pani Dyrektor cieszy sie z likwidacji szkoly:))) Dziwne to co?? Ale tylko Pani Szadkowska jest tak przebiegla, że po likwidacji szkoly i nie majac etatu religii, dostanie ODPRAWE za bodajże 9 miesięcy, czyli ok 50.000 zl. A potem ks. proboszcz da Jej swoje godziny i godziny ks. z Zeńboka. To jest glowa!!! Ma wejscia i uklady wszedzie.
 • stary2006 25.02.11, 21:16
  Czy Pani Kosińska jest zadowolona? Oczywiście że jest. Tak dążyła do likwidacji szkoły w Czeruchach. Brawo Pani sekretarz, chociaż jedno się Pani udało w życiu. Życzę tym zdeterminowanym rodzicom z Czeruch wszystkiego naj!!!! Trzymajcie się i nie dajcie się. Oby Wam się udało. Pokażcie Pani Kosińskiej jak się zarządza bo ona za grosz kultury i obycia nie ma.
 • Gość: GallAnonim IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 19:06
  A szanowny pan (specjalnie z małej) stary to zapewne wojt lub rady, ewentualnie inny przydupas:) nadal podtrzymuję swoją opinię o tobie, tz.ze drazni cie pustka miedzy nogami i to tyle w temacie
 • Gość: Ktos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 19:28
  A pan to tylko w kolo to samo. Chyba sam ma pan niedosyt albo wogole. Nie jestesmy panie ZWIERZETAMI. No ladnie, widac poziom i kulture.
 • Gość: :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 09:42
  www.ciechtivi.pl/
  Nie dobrze jak ludzie spoza gminy lepiej wiedzą co w gminie jest lepsze. Nie takiej demokracji chcieliśmy. Od spraw gminy jest wójt i radni.
 • Gość: lub IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.11, 10:27
  a to patałajstwo musi
 • Gość: Kosy_na_sztorc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 14:57
  Zawsze można wójta odwołać ;) Wystarczy inicjatywa min. 5 mieszkańców . Do boju ludzie !
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 03.03.11, 17:47
  No właśnie a może warto byłoby wójta w końcu odwołać i puścić z torbami. Niech sobie pożyje z jakiejś małej pensji to w końcu pozna smak życia.
 • Gość: orka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 21:36
  popieram rozwalić ten klan łącznie z PANIĄ SEKRETARZ i jej całą rodzinką S;;;rodzina państwa S;;;; jest sławna na całą gminę to nie jest już GMINA REGIMIN tylko GMINA RODZINY PAŃSTWA S;;;;; pracują w GMINIE w BIBLIOTECE i na stażu w SZKOLE W REGIMINIE :):):)
 • Gość: nnn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 17:10
  Klamstwo! Wojt zasluguje na szacunek!! Sami nie wiecie kogo macie. Moze chcecie Pani Szadkowskiej albo Jej brata na urzedzie Wojta czy kuzyna proboszcza??? Oj wtedy byly by rzadu jak za krola Sasa.....
 • mleko4ever 08.03.11, 06:19
  Ja bym postawił na Lipowskiego Tomasza z Mościc,młody i zaradny, a nie tam jakieś stare durnie
 • Gość: dobro ogułu IP: *.pzlow.pl 08.03.11, 08:49
  Myślę, że najlepszym i najzdrowszym rozwiązaniem była by wymiana wszystkich klik rządzących w szkołach, gminie oraz w parafii. Myślicie. że Tomasz Lipowski poradziłby sobie?. Jeżeli tak to ja również stawiam na niego.
 • Gość: bb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.11, 15:17
  Oj prawda! Porzadek trzeba, rowalic te kliki. Fore tylko biora sloną i nic nie robia. A prym w tym wiedzie dyr Szadkowska. A na plebanii nie wiem dlaczego jeszcze biskup nie zrobil porzadku???
 • Gość: . IP: *.xdsl.centertel.pl 21.03.11, 14:21
  NIE ŁADNIE ,NIE ŁADNIE NIE PRZYSTOI WŁADZOM GMINY I SZKOŁY REGIMIN ROBIĆ POTAJEMNE SPOTKANIA TYLKO Z WYBRANYMI RODZICAMI DZIECI ZE SZKOŁY W CZERUCHACH ,pozostali rodzice poczuli się urażeni.
 • Gość: Rodzice IP: *.debica197.tnp.pl 22.03.11, 09:23
  Część rodziców nie chciała oddawać dzieci do Stowarzyszenia i płacić za naukę.Chcieli się spotkać z Dyrektorem więc się spotkali.Szkoła jest otwarta dla wszystkich rodziców i ich dzieci i każdy kto tylko chce może przyjść i będzie mile widziany.
 • Gość: rodzice IP: *.xdsl.centertel.pl 22.03.11, 09:42
  Tak właśnie jest w naszej gminie wciskać ludziom ciemnotę, płacić w stowarzyszeniu ciekawe kto wam o tym powiedział ?a ile macie płacić też wam powiedzieli?Słuchajcie dalej swojego władcy, powodzenia
 • Gość: stary IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.11, 20:47
  Tak w Polsce jest, że każdy rodzic oddaje dziecki dotej szkoły, do której chce. Od rodzicow z pawłowa wara, bo na siłę ich zmuszacie do tego stowarzyszenia1 Jak wam wójt nie pasuje, to po kiego chcecie od niego budynku, placu i jeszcze żeby szkołę wam remontował. Sami sobie wyremontujcie. Pewnie jeszcze musi wam oddsać ławki, komputery i co tam jeszcze. Chcecie działać, to sobie kupcie. Pani turowska niech się weźmie za szpital, bo tak ją tam kochają, jak własną smierć.
 • Gość: . IP: *.xdsl.centertel.pl 22.03.11, 21:45
  SŁOWNICZEK POPRAWNEJ POLSZCZYZNY SIĘ KŁANIA
 • Gość: xx IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 11:44
  Z tego co tu czytam to wielu osobom przydałby się nie tylko "słowniczek poprawnej polszczyzny" ale i przyspieszony kurs kultury!!!
 • Gość: sss IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 12:05
  Z tego co pamiętam to założenie stowarzyszenia miało być "dobrem" dla dzieci uczęszczających do tej szkoły a teraz jakie korzyści będą miały te dzieci. Czy tu nie chodzi o dobro osób (rodziców) których dzieci mieszkaj blisko szkoły. Z tego co mi wiadomo cała kadra odchodzi a przecież jednym z głównych argumentów o utrzymanie szkoły było to że uczą tam bardzo dobrzy nauczyciele (w co nie wątpię). Zatem kto będzie tam uczył czy ta szkoła utrzyma nadal dobry poziom skoro cała kadra się zmieni? Czy dzieci nadal będą się uczyły w łączonych klasach? Członkowie stowarzyszenia powinni nie tylko składać obietnice jak to nie będzie pięknie ale również potwierdzać to czynami. A i Drogie Panie żyjemy w wolnej Polce i z tego co wiem to każdy ma wolny wybór i w każdej chwili rodzice mogą zrezygnować z członkostwa w stowarzyszeniu. Więc po co to kogoś oczerniać???
 • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 12:09
  Widać że jedynie Pani dyrektor potrafi się zachować z kulturą i mimo to że zamykają jej szkołę nie szkaluje nikogo wyzwiskami. Drogie Panie z Czeruch macie od kogo brać przykład jak się powinno zachowywać!!!!
 • Gość: ? IP: *.xdsl.centertel.pl 23.03.11, 12:18
  A od kogo macie takie wiadomości że cała kadra odchodzi kto wam udziela takich informacji z koro nauczyciele jeszcze sami o tym nie wiedzą ?
 • mkknzap 23.03.11, 12:24
  A może nauczyciele nie wiedza , że szkoła jest do zamknięcia i , że powstanie jakieś Stowarzyszenie ???
 • Gość: xxxxx IP: *.158.217.87.pat.umts.dynamic.eranet.pl 23.03.11, 13:41
  Rodzice z Czeruch wykazali się dzisiaj brakiem kultury.Ich wypowiedzi do Pani Dyrektor świadczą o ich inteligencji i wychowaniu.Może nie mamy wyższego wykształcenia ale potrafimy się zachować i nikogo nie oczerniamy do Pani Dyrektor.
 • Gość: ; IP: *.xdsl.centertel.pl 23.03.11, 14:00
  Tak potraficie się zachować bijcie sobie brawo
 • mkknzap 23.03.11, 12:05
  No pięknie ... Brawo , brawo otóż dziś rodzice z Czeruch z zarządu Stowarzyszenia nie szczędzili słów do Pani Dyrektor na rodziców z Pawłowa . Nie ładnie wyzywać kogoś od ciemniaków Drogie Panie ...... My tego tak nie zostawimy też mamy języki i mamy przecież dyktatora jak to powiedziałyście :) Nie czas na ubliżanie i wyzwiska czas się wziąść za Was
 • Gość: XXx IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 12:14
  Prawda!!! Przykro słuchać takich obelg od rodziców z którymi nasze dzieci chodzą do szkoły. Niech się teraz nikt nie dziwi że rodzice Z Pawłowa wolą zabrać dzieci do Regimina bo współpraca z takimi rodzicami na pewno nie należałaby do udanej.
 • Gość: ; IP: *.xdsl.centertel.pl 23.03.11, 12:25
  Nie chcecie same nic zrobić dla siebie i dla dobra dziecka ,to właśnie Pawłowo zawsze ma problem, dzieci z Pniewa i z Lekówca tyle lat są dowożone przez rodziców i nigdy nie mieli problemu a wy nie dość, że zachowałyście się same wiecie jak, wobec Stowarzyszenia to i wobec swojej koleżanki z waszej miejscowości
 • Gość: ss IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 12:30
  a niby jak się zachowałyśmy???
 • Gość: xx IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 12:35
  No tak rodzice z Czeruch to nie mają żadnego problemu z dowożeniem dzieci i nie ponoszą żadnych kosztów bo mają szkołę pod nosem i nie martwią się o dzieci że muszą stać w lesie bez żadnej opieki niezależnie od warunków atmosferycznych. O czyje tu dobro chodzi???
 • Gość: balcer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 12:41
  Jak nie będzie szkoły w Czeruchach to nie będzie też komisji wyborczej w Czeruchach i wyborcy z tego obwodu będą głosować w urzędzie gminy w Regiminie. Lepiej zlikwidować szkołę zupełnie bo wtedy w gminie będą dwie komisje wyborcze. Jedna na górze i jedna na dole. Będzie taniej bo herbatę i kawę będzie można robić dla obu komisji w jednym czajniku. Szybciej będzie można poznać wyniki głosowania bo jak dwie komisje będą w urzędzie gminy to szybciej policzą głosy a jak się nie będzie zgadzać to od razu można będzie poprawić wyniki żeby były dobre.
 • Gość: ; IP: *.xdsl.centertel.pl 23.03.11, 12:47
  teraz każde wytłumaczenie jest dobre ,zastanówcie się najpierw nad swoimi czynami ,zanim ocenicie pozostałych, bo to nie tylko Czeruchy ale jeszcze Pniewo i Lekówiec i każdy widzi sens w Stowarzyszeniu tylko wy widzicie ciągle jakieś problemy. Na pewno dziewczyny ze stowarzyszenia robią to dla swoich d...i wygody tak jak to mówicie i na pewno będą miały kupę kasy jeszcze z tego ,jak chcecie tak myślcie POWODZENIA
 • Gość: xxxx IP: *.158.217.127.pat.umts.dynamic.eranet.pl 23.03.11, 20:43
  NIEWIEM JAK CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA Z CZERUCH MAJĄ ZAMIAR DZIAŁAĆ .PO ICH DZISIEJSZYCH WYPOWIEDZIACH NA TEMAT RODZICÓW Z PAWŁOWA OKAZAŁO SIĘ , ŻE ZNAJĄ SIĘ TYLKO NA OBGADYWANIU I PLOTKOWANIU NA TEMAT INNYCH.TO, ŻE KTOŚ MA INNE ZDANIE OD WAS NIE ZNACZY, ŻE MACIE ZARAZ MU UBLIŻAĆ I TO DO PANI DYREKTOR.WSTYD!!!!!!!

 • Gość: 12 IP: *.147.239.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.03.11, 15:11
  Ach te panie ze Stowarzyszenia!!!! Codziennie w szkole i znowu obgadywanie nas do pani dyrektor.Biedna pani Szadkowska musi wysłuchiwać waszych skarg i plotek na niedobrych rodziców z Pawłowa którzy zrezygnowali z udziału w Stowarzyszeniu.Otóż drogie panie taka była nasza decyzja do której miałyśmy prawo i nikt nas do niczego nie zmuszał.A nasze dzieci przenosimy już do Regimina żeby poznały nauczycieli i otoczenie bo od września szkoły w Czeruchach i tak już nie będzie a na pewno nie będzie taka jak do tej pory
 • Gość: Lewar IP: *.olsztyn.mm.pl 24.03.11, 21:44
  A gdzie jest problem jak problem kasy, czy do regimina dróg nie ma, autobusu szkolnego, nie potrzeba co wieś szkoły stawiać jak jakies WC autobus zawiezie i przywiezie, a tylko od dzieciaka zależy czy do łopaty czy do biura pójdzie, no ale o grubą kase chodzi 600 000 rocznie mgr jeden z drugim chce ogarnąć i nie ważne o co chodzi wjadomo nie od dziś że o kasę
 • Gość: zz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 07:47
  Ale teraz Pani Szadkowska ogląda się na urząd sekretarza w Urzędzie Gminy w Stupsku, a Jej Bratanek na Wójta. Niezle stolki i pieniążki.
  Pani Dyrektor nareszcie bedzie pieniążków...Nie trzeba bedzie ich tak mocno szukac w zaciszach plebanii Lekowskiej
 • Gość: zz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 07:53
  A tak biedna szuka to tu, to tam, nawet na plebanii. I malo i malo. Wiec moze biznes "STUPSK" wypali....
 • Gość: Lewar IP: *.olsztyn.mm.pl 27.04.11, 18:02
  Po co te komentarze od menela przez sprzątaczkę aż po uczycieli i UG w Regiminie wszystko łajdactwo bez pomysłu na przyszłość, ciasnota, dziadostwo i tandeta to przyszłość całej Gmini Regimnin }:)
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.11, 20:34
  Jestem przerażony żeby przedmówca tak mówił bo nie ma racji. Mieszkańcy naszej Gminy są dumni, że nasz Wójt rozwija Gminę. Już niedługo będzie tunel w Pawłowie, to ile w ludziach jest ciasnoty. Poco tak mówić, to hyba żeby siać przeciw naszemu Wójtowi, a to wstyd.
 • Gość: Lewar IP: *.olsztyn.mm.pl 28.04.11, 15:43
  Kijken naar alles en een conclusie trekken, te beschrijven wat je zag
 • Gość: mieszkanka IP: *.xdsl.centertel.pl 29.04.11, 20:42
  Wszędzie fałsz i przekupstwo, żal że żyjemy w takich czasach i w takiej gminie
 • Gość: XXX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 19:10
  No pewnie ze zal skoro sie niby uczylo w dwoch szkolach, a de facto (bez billokacji) uczyla w jednej a kase golila z dwoch - ok 6.000 tys, to teraz skacze i ubliza innym. A to broń Boże do szkoly! Do obory tak! Samo prostackie i bez najmiejszego honoru. A co gorsza maly "książe" wspiera, kombinuje aby Madzia kase miala. Oj kombinują, że aż wstydu za grosz. BRAK KULTURY nawet na plebanii u dostojnego malego ale jurnego księżunia. Jedo drugiego warte!!! I precz od WÓjta! Podziekuj jedno i drugie ze i tak tolerwal leserstwo, kombinowanie. WSTYD p. katechetko i księżulku. Choć troche wstydu!!!! Czy juz calkiem kaplaństwo przeszlo w biznes i amory???!!!
 • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 19:15
  Oj wstyd!! Gdzie jest biskup??? To tak mozna księże biskupie??? Oj czego innego uczysz a tolerujesz takie zaklamanie, mamonę za wszelka cenę??!! Czy to kolejny ciemny wiek w dziejach kosciola, a w dziejach parafii Lekowo to już nic nie mowić, bo WSTYD!!!
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 12.05.11, 21:04
  a gdzie prawość pana wójta znakomicie dotrzymuje obietnic powyborczych,nikt o tym nie mówi ,gdzie ta oczyszczalnia którą podobno czas zacząć może ktoś wytłumaczyć ,ale poproszę w końcu o prawdę bo dość zakłamania
 • Gość: ss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.11, 07:48
  a gdzie prawość katechetki Szadkowskiej i proboszcza Tuszyńskiego??? Oboje na taczki!! Hulaja za pieniądze parafialne!!
 • mleko4ever 15.05.11, 14:27
  Zaraza tylko pomoże, nie ma sensy reagować, umrą, oby tylko na ich miejsce nowe ku... nie weszły, ksiądz raczej dzieci ze swoim nazwiskiem nie ma, gorzej z resztą sku...synów, przez których wąską drogą traktorem z maszyna nie można dojechać, banda pseudo urzędasów co ku... sobie buta bez instrukcji i pozwolenia nie zawiążę
 • Gość: aa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.11, 16:17
  ma ks. proboszcz swoje potomki z pierwszej żony - Ewy, a z t a tylko tak bryka. jak to mozna tolerowac? a moralizuje na mszy a sam lajdaczy sie od niedzieli do srody.... a biskup nie widzi. nawali mu kasy i siedzi cicho i moze szalec z Szadkowska, jezdzic z nia gdzie sie da. tylko skad tyle fory? dwa samochody, dwie dziwki stale i dorywcze. a w parafii gowno. wali sie. nic nie robia, tylko siedza zra i kase tluka i na dziwki. a z wojta sie biora. won od niego!
 • Gość: rodzic IP: *.xdsl.centertel.pl 15.05.11, 19:15
  chorzy z was ludzie nic wam nie pomoże ,dla was szkoła to ksiądz i Szadkowska chyba zaszła jakaś pomyłka ?
 • mleko4ever 16.05.11, 08:58
  Nie chodzi tylko o szkołę, to wierzchołek góry lodowej, po 2o latach rzydokomuny dziadostwo szerzy się niemiłosiernie, na ch... jasny 3 szkoły jak w 1 pusto, lobby nauczycieli dba żeby nie zamykać a nawet żeby jeszcze z otworzyć np w Klicach albo w Grzybowie, po co dzieci jadą 4 km PKS em codziennie niech ma szkołę za płotem. KAżdy ciągnie w swoją stronę, i nikt nie reaguje, bo pisanie tak jak ja teraz na forum co myślę nic nie zmieni. Do tego syfu nigdy nie wrócę żeby się z bydłem na 2 nogach użerać, szkoda że nie ma okresu odstrzału debili
  i nierobów, miałbym najlepsze trofea na ścianę. }:)
 • Gość: ... IP: *.xdsl.centertel.pl 16.05.11, 10:04
  najlepiej zgońcie wszystkie dzieci w jedne bagno pozamykajcie szkoły w Zeńboku, Szulmierzu niech pani dyrektor z Regimina i pan wójt się cieszą będzie dużo kaski w jednej szkole a co tam dzieci niech siedzą jedne na drugich a wiedza dla kogo to się liczy ,przecież najważniejsza kasa takie czasy przecież
 • Gość: Lewar IP: *.man.olsztyn.pl 16.05.11, 13:57
  Łojezu porzecież Cicholska czy zduńczyk sprawdzianów nie zaliczają i na lekvje nie pójdą za twoje dzieci, jak si edzieciak nie nauczy to bedzie palety zbijał albo tory budował, to jego zasługa co bedzie w zyciu robił, łuczta sie a nie narzekać i płakać, bo żarcie jest energia też ttylko kasy nie ma, a zeby kasa była trza zapie...ć, zeby lepiej było, krzaki wycinac bo drogi zza krzaka nie widać
 • Gość: andrzej z poczty IP: *.89-82-b.business.telecomitalia.it 17.05.11, 21:06
  nie wycinac krzakow bo z drogi bedzie widac jak ksieciunio sie zabawia. lepiej chu... im poobcinac tym zlodziejo co za ksiezy sie maja

 • Gość: er IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 19:05
  Po co robic i sie trudzic, podziekowac ksieciuniowi i Madzi i na taczki. A wczesniej niech sie rozliczą. Niech zwróci to co kradl on i Madzia i WON! Raz na zawsze!
 • mleko4ever 29.05.11, 08:36
  Zarosły pobocza że drogi nie widać, jechałem ostatnio drogą klice regimin syf kiła i mogiła, jak tym urzędasom nie wstyt brać kase i nic nie robić, banda oszołomów bez matury
 • Gość: sroka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 09:45
  A po co tam jeździsz? Jeździj drogą Pawłowo - Czeruchy albo Regimin - Grzybowo to bedziesz miał widoczność. W gminie jest dużo dróg do wyboru i każdy znajdzie dla siebie drogę która mu odpowiada. Przecież wszystkim nie dogodzi.
 • mleko4ever 29.05.11, 18:41
  A może mój dom rodzinny jest w Mościcach tam tez ludzie mieszkają }:)
 • mleko4ever 29.05.11, 18:46
  Ale wszyscy podatki płacą Panie kolego z Regimnina
 • Gość: sroka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.11, 08:59
  Ale nie wszystkie wioski są rozwojowe Panie kolego. Po co walić kasę w odludzia gdzie wrony zawracają. A mądrzy ludzie nie jeżdżą jak droga im nie odpowiada. Tyle jest bardzo dobrych dróg w gminie do jeżdżenia więc po co sobie wybierać jakieś bylejakie ścieżki zamiast jeździć po dobrych drogach. Zastanów się Panie kolego zanim znowu coś napiszesz.
 • Gość: jebał cie pies IP: *.olsztyn.mm.pl 30.05.11, 17:17
  Nie będziesz mnie chamie bez szkoły obrażał, większe podatki płace niż całe klice - 200 Pgr-usów, i mówisz że wieś Mościce to odludzie, ja pie... co za ludzie ( chyba księdzu z pod ogona wyleciałeś)
 • Gość: baba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 08:40
  Moi kochani jak czytam to , to taki brak kultury, że wstyd mi za WAS. Można wszystko o wszystkich ale bez wulgaryzmów. To czyta cala Polska!!! Wstyd mi za WAS. Takie słowa świadczą o naszej gminie, o ludziach. A po co to dalej pisać?? Szkoły i tak nie będzie wiec zamknijmy to publiczne obnażanie i załatwmy to jak ludzie z Gminy Regimin.
 • Gość: klik IP: *.centertel.pl 01.06.11, 20:40
  GŁUPIE BARANY Z PAWŁOWA!!
  Od początku było mówione że to będzie fundacja a o ile wiadomo w fundacji się nie płaci!
  i dość już tego owijania w bawełnę! ile ten stary pajac wam zapłacił?? kto dostał pracę??
 • Gość: bab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 07:51
  DAJCIE SPOKÓJ!!
  WSTYD! CZYTAJĄ TO WSZYSCY I DZIWIE SIĘ WASZYM ZACHOWANIOM. SZKOŁY NIE BĘDZIE. PO CO TE WULGARNE SŁOWA??!! SZANUJMY INNYCH A SAMI BĘDZIEMY SIĘ SZANOWAĆ!!
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 11:21
  Nasz Wójt jest szanowany przez mieszkańców bo Nasz Wójt potrafi kulturalnie rozmawiać z mieszkańcami. Niech się wstydzą ludzie, którzy używają wulgarnych słów i niech biorą przykład z Naszego Wójta, która rozwija Naszą Gminę bo potrwafi uszanować każdego mieszkańca i słuchać ludzi a nie wulgarnie zwracać się do ludzi.
 • Gość: baba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 08:11
  Szanujmy Wójta i każdego, czy to z Pawłowa czy Klic czy Grzybowa, czy Regimina. Każdy jednakowo zasługuje na szacunek, godność. Wiemy , że kto innego szanuje siebie samego szanuje, swoją rodzinę, Rodziców. A więc szanujmy Pana Wójta i każdego mieszkańca gminy. Wówczas będzie się lepiej żyć innym i nam wszystkim. Pieniądze, władza, to nie wszystko, większe wartości to KULTURA!!!
 • mleko4ever 17.07.11, 15:06
  We własnym gó...e zdechniecie, jeżeli idiota bez szkoły dba o interesy Gmini Regimnin (popatrz na urzędasów) bez matury 18 mln zł rocznie wydają z czego 12 mln idzie w pizdu na przeżarcie, życzę szczęścia Ja już podziękowałem i pie... taką okolice nierobów i złodziei ?? Pozdro 600 Regimnin i Łokolice
 • Gość: XXX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.11, 16:38
  ŻEBY PISAĆ , TO TRZEBA SAMEMU SIĘ NAUCZYĆ CZYTAĆ I PISAĆ W OPARCIU O ELEMENTARZ.
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.11, 19:29
  Ile w ludziach musi być złości żeby Naszego Wójta i współpracowników Wójta co starają się dla dobra Naszej Gminy żeby uważać bez matury. Dlaczego nie widzą tacy ludzie jak gmina się rozwija, jak będą w gminie wiadukty i ile już jest anten satelitarnych w gminie? A ile dostali rolnicy dopłat do upraw w czasie Naszego Wójta? Na to takim ludziom tylko żeby wulgarnie, a na temat to nie chcą.
 • mleko4ever 19.07.11, 06:31
  Antena i wiadukt nie jest wyznacznikiem dobrobytu i porządku. No może w PGR Klice i w Pawłowie to może oznaczać wyższy status społeczny ( natenia i telewizior) i można winko przed tv sprzelić i 6 dzieci przy okazji a potem na zasiłek i w kolejce każdego 13 po pieniądze banda darmozjadów i sku...synów
 • Gość: Lewar IP: *.edata.net.pl 21.08.11, 21:32
  Ciekaw jestem co za kutas w waszej gminie odpowiada za stan drogi krośnice regimin i przez grzybowo do ciechanowa, toc to ku... patologia w 21 wieku tyle krzaków przy drodze, jak ktoś z mojej firmy urwie lusterko bo będzie się z PKS em mijał będzie fziad jeden płacił odszkodowanie (lusterko w scanii 3500 zł+ vat)
 • Gość: oburzony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.11, 16:26
  Jestem oburzony językiem nienawiści przedmówcy Lewar. Tak się nie mówi o urzędnikach bo to nie kulturalnie.
 • Gość: vvvv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.11, 11:53
  Nikomu nie wolno ubliżać! Ani Wójtowi ani też komukolwiek! Szanujmy innych a będziemy szanowani. I o to chodzi. Bądźmy narodem z kulturą zawsze i wszędzie.:)
 • Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.11, 22:15
  Szanujmy też Polskich Żydów, którzy tyle wnieśli wkładu w rozwój kultury polskiej! Tyle polskiej poezji, prozy i kinematografii dzięki Nim powstało!
 • Gość: Lewar IP: *.edata.net.pl 14.09.11, 18:49
  Dziekujmy GAS promowi za to ze Pegerusy żra ciepłe posiłki w szkole 5 razy w tygodniu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.