Dodaj do ulubionych

cukier po 4,30

IP: *.xdsl.centertel.pl 02.03.11, 16:14
ludzie latają jak opętani i wykupują gdzie tańszy.Do czego doprowadza ten rząd ?
Edytor zaawansowany
  • Gość:   IP: *.cdma.centertel.pl 02.03.11, 16:22
    Lidl 3.39 lub 3.59.
    Jak już się ludzie okupią po 4.30 cena wróci do 2.30 :D.
    Mam nawet wrażenie, że autor tematu też należy do lobby omamiającego ludzi.
  • Gość: haha IP: *.xdsl.centertel.pl 02.03.11, 16:35
    w gramie jest już po 4,30 w biedronce nie ma wcale ,
    w innych sklepach jeśli jest tańszy to na jeden paragon można 10 kg kupić
    Sam sprawdz zamiast posądzać mnie o nagonkę.
  • Gość: wapniak IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.11, 16:41
    Aprzecież dobiero miesiąc z hakiem upłynął od zakonczenia kampanii cukrowniczej. A będzie jeszczedroższy, mówi sie o siedmiu złotych. Jeszcze będziecie się modlic o kartki na tani cukier, jak za komuny.
  • Gość: vic IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.11, 16:45
    haha napisał Do czego doprowadza ten rząd

A inne rządy to nie likwidowały fabryk, chociażby cukrowni? Kaczyński da nam więcej cukru, całe trzy miliony, tyle co mieszkań.
  • Gość: Na zdrowy rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 17:11
    Chciało nam się Unii
    Są to tzw. kwoty cukrowe
    Polska nie może wyprodukować więcej niż ma przyznany przez UE limit.
    Polskim cukrem przy produkcji bez limitów można zaspokoić potrzeby całej "zjednoczonej Europy"
    A tak, działa prawo podaży i popytu i obserwując ceny stwierdzamy że to prawo działa.
    Taka sama sytuacja jest z mlekiem i połowem ryb morskich.
    Patrząc na całą sytuację związaną z wejściem do unii widzę że najwięksi oponenci [czytaj rolnicy] najwięcej na tym skorzystali. A szaraczki na etatach co ? Co z tego że budują autostrady jak może w życiu nie przejadę się po niej a jeśli już to nie za darmo. Podatki VAT, akcyza - co z tego że mogą być u nas niższe, niestety wymóg unii a rząd bardzo ochoczo spełnia akurat te wymogi bo budżet jest czym zapchać.
    Liczyłem że dogonimy Europę w kilka lat no i się przeliczyłem. Dzieci moje chyba też nie dogonią, no może wnuczki [jak będą tu jeszcze mieszkać]
    Ja - przeżyłem system nakazowo-rozdzielczy to i unii się nie dam.
    P.S. Zapasów cukru nie robię -nie słodzę -podobno zdrowo.
  • przegladbiznesowy.com 24.03.11, 09:38
    Szkoda , że nas tak rolują,az nie chce się wierzyć

Walka z drożyzną, którą zapowiedział Premier Tusk, polega także i na tym, że prowadzi się nią przy pomocy statystyki. Po zmianie Prezesa GUS idzie to wyraźnie łatwiej. Właśnie w lutym z mocą obowiązującą od 1 stycznia zmieniono zawartość tzw. koszyka inflacyjnego.

Zmniejszono w nim o 2 punkty procentowe udział żywności i napojów bezalkoholowych (w tej chwili udział ten wynosi 26%) i dzięki temu zabiegowi mimo kilkunastoprocentowego wzrostu cen żywności, wskaźnik inflacji w miesiącu lutym wzrósł tylko o 0,2%, tym samym w następnym roku waloryzacja emerytur będzie mogła mieć wymiar tylko symboliczny.
    --
    www.przegladbiznesowy.com/
  • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.146.255.251.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.03.11, 16:52
    .
  • Gość: kresQ IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.11, 18:03
    Trzeba było kupowac jak był w Carrefour po 1,99zl/ kilogram
    A tak powaznie to takie ceny będa do Wielkanocy (przed samymi świętami jeszcze podrożeje), a potem wszystko wróci do ceny ok. 2,5 za kilo
  • Gość: Opus IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 18:08
    A co ma rzad do wzrostu cen cukru na calym swiecie bystry "prawicowcu" ?
  • Gość: joł IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 19:35
    a co rząd ma do wzrostu cen jakichkolwiek? co rząd ma w ogóle do wszelkich niedogodności? Miało się donkomatołkom żyć lepiej - i się żyje. Taki Bielecki (doradca Donka) zgarnął 7,3 mln zł odprawy - to narzeka na cenę cukru? Oby tylko nie wrócił ten wredny PiS - płaćmy coraz więcej za wszystko. Nie róbmy polityki - podnośmy podatki!
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 18:41
    Pamiętajcie że:
    - Brazylię, największego producenta cukru na świecie dotknęła katrastrofalna powódź i lawiny błotne
    - Australię, 7 co do wielkości producenta również zalała wielka woda
  • Gość: cukier krzepi ! IP: *.tktelekom.pl 02.03.11, 19:22
    niech się debile cieszą,że kupili taniej.dla mnie ,może kosztować nawet i 10zł.
  • Gość: Klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 20:54
    W Makro cukier dzisiaj po 4.69..., ropa w Warszawie 4.90. Czas kupić konia i furmankę...
  • Gość: ?? IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.11, 21:17
    A co ma rząd do tego - WOLNY RYNEK :)
    Ja tam cukru prawie nie używam - wszystko mi jedno, jak 2 kg na rok pójdzie to dobrze, więc czy 2, czy 4, żadna mi tam różnica :)
  • Gość: joł IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 23:46
    wolny rynek, cukru nie używam!!
    benzyny też nie będę, dzieci będą latały gołe, nocna opieka medyczna mi nie potrzebna, sam też się pochowam!!! Byle ten wredny Kaczor nie powrócił!!!!!
  • Gość: cukrzyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 05:31
    I po co Janek Wiśniewski padł? To samo zrobił Gierek i CAAAAAŁA Polska stanęła.Głupi Narodzie kiedy się obudzisz?PO-paprańcy i PIS-dzielce wszelkiej maści tylko żerują na Tobie.
  • ciech001 03.03.11, 09:27
    "Wolny rynek" - kpiny ktoś sobie urządza?
    Wolno to u nas tylko pociągi jeżdżą ...
  • Gość: LUD TEJ ZIEMI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 11:16
    Powstańcie...
    Czas rozliczeń nadchodzi
  • Gość: haha IP: *.xdsl.centertel.pl 03.03.11, 15:13
    nawet jesli nie uzywasz cukru to i tak zapłacisz wiecej za np.ciastka,cukierki,soki,dzemy itp
  • Gość: tadeusz IP: 213.199.253.* 04.03.11, 11:17
    musztarda i kechup tez idą w gore ceny rosną jak na drożdzach chlebek podkoczyl delikatnie chyba ku... za chwytu haahhaa
  • przegladbiznesowy.com 04.03.11, 11:33
    Tak zwane kwoty cukrowe i mamy kryzys.
    Ciekawe czemu nie rzucono swiatowych zapasów cukru, by cena spadła,a tak spekulanci ogarniają niezła kasę.

--
    www.przegladbiznesowy.com/
  • dz1ad3k 04.03.11, 12:53
    Polo market dziś 3.99 w Biedronce ta sama cena ale wykupiony. Przetwory z cukrem na razie nie lecą tak skoro dżem jest w promocji po 2.40 a Ptasie Mleczko Wedlowskie po 5.49.
  • Gość: haha IP: *.xdsl.centertel.pl 04.03.11, 18:25
    w biedronce napis:
    cukru i mąki nie sprzedajemy w ilości hurtowej
  • Gość:   IP: *.cdma.centertel.pl 04.03.11, 18:36
    Przyszła wiosna i ludzie sieją panikę. Biedronka to sklep detaliczny więc nic nie sprzedają w ilościach hurtowych.
  • Gość: di IP: *.play-internet.pl 04.03.11, 20:45
    ja widziałam dziś cukier po 6,5zł
  • Gość: aga IP: 84.10.104.* 04.03.11, 21:15
    kupcie se słodzik na co wam cukier akurat??????
  • Gość: joł IP: *.play-internet.pl 04.03.11, 23:14
    by żyło się lepiej!!! Głosujmy na donkomatołków, Polska zasługuje na swój cud gospodarczy. Bądźmy wreszcie drugą Irlandią. Byle pisdzielce nie wrócili do władzy.
  • Gość: Paweł IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.03.11, 10:21
    że rząd o cenach nie decyduje
  • Gość: haha IP: *.xdsl.centertel.pl 05.03.11, 13:16
    co do ilości hutowej w biedronce, to dla wolniej myślących oznacza to że nie sprzedają jednej osobie ponad 10 kg.
    teraz podrożą też nabiał a przez ceny paliw wszytko inne,wiec robi się nieciekawie
  • Gość: joł IP: *.play-internet.pl 06.03.11, 19:20
    Pawle mądralo, rząd decyduje o cenach za poprzez swoje decyzje np. o wysokości Vatu, akcyzy i jeszcze wielu innych. Tym się różni akurat ten ustrój od poprzedniego, że nie wszyscy młodzi wykształceni z dużych miast muszą o tym wiedzieć...
  • Gość: wiktoria IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.11, 20:41
    Dzisiaj w Carrefour cukru brak, w kauflandzie stoi jedna paleta, z ciekawości spytałam po ile? odp. 4,49zł.
  • Gość: prawda IP: 83.15.153.* 07.03.11, 14:32
    Tylko pensje nie drożeją!!! :(:(:(
  • ciech001 24.03.11, 19:12
    Nie wiem, jak to z tym "drożeniem pensji", ale podsłuchałem w biznes-klubie (wybierałem tam pety cygar z POpielniczek) taką oto rozmowę:
    "Biznesmen do biznesmena:
    - Ty, a pensje to płacisz tym swoim robolom?
    - Nie, już od roku.
    - A do pracy przychodzą?
    - Noo, codziennie.
    - Słuchaj, to może by im wprowadził jeszcze jakieś opłaty wejściowe."
    Tak sobie myślę, że byli już nieźle pijani i tylko tak bredzili ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.