• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wypadek śmiertelny na Aleksandrówce!!! Dodaj do ulubionych

• IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.11, 20:12
    Co tam się stało? Podobno śmieciarka przejechała 23-latka na śmierć???
    Zaawansowany formularz
    • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 17.03.11, 20:16
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: www IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.11, 20:24
      • Gość: fredek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 20:47
        • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 17.03.11, 22:57
          a ja przechodziłam obok tego zdarzenia i widziałam czlowieka ktory jeszcze nie byl przykryty workiem i byl to raczej facet , moze prezes spoldzielni powinien zastanowic sie nad tym dlaczego tak duzy samochod nie ma mozliwosci wyjazdu przodem tylko musi wyjezdzac tyłem?? moze warto cos z tym zrobic objazd . Tamtędy chodzą dzieci ze szkoły wieksze i to jest strach dla rodzicow bo dzieci to sa tylko dzieci . Czy ktos wie kim była osoba ktora zginela w tym wypadku??
          • 22.03.11, 11:37
            wiem, kto to był, to Tomasz Kowalski z Aleksandrówki, wiek 47 lat, zresztą mój brat stryjeczny
    • Gość: .. IP: *.play-internet.pl 17.03.11, 22:20

www.ciechanowonline.pl/news/view/2783.html
      • Gość: fit IP: 213.199.253.* 17.03.11, 23:39
        • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 17.03.11, 23:46
          • Gość: addhoc IP: *.dynamic.chello.pl 18.03.11, 00:21
            • Gość: mmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 00:30
            • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 18.03.11, 00:31
              • Gość: roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 06:53
                W takim przypadku powinno się taktownie, a nie wypisywać ironiczne uwagi jak powyżej. Ciekawe jakbyś napisał gdyby taka śmierć spotkała kogoś bliskiego.
                • Gość: xyz IP: *.mmpnet205.tnp.pl 18.03.11, 09:20
                  kamera jesst ale nic nie zarejestrowała policja sprawdzała kilka razy nagrania
                  • Gość: Ania IP: *.play-internet.pl 18.03.11, 09:55
                    Strasznie wspołczuje rodzinie ktora pewnie jeszcze nic nie wie... to kur.... od czego ta kamera jak nie rejestruje tego co potrzeba !!!
              • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 09:57
                Jak inaczej nazwać ? Czegoś drogi gosc chyba nie rozumiesz.
                Zabić znaczy pozbawić kogoś życia z intencją, ewentualnie przez własną głupotę ( np. gdyby sprawca po pijaku kierował pojazdem ). Jak piszesz, że "zabił", to tak jakbyś stwierdzał, że człowiek kierujący ową śmieciarką specjalnie najechał na ofiarę albo był nawalony i to spowodowało, że ofiary nie widział - jednym słowem już, gucio wiedząc wydałeś werdykt - no zabił i już.

Ja nie wyczytałem niczego poza tym, że zdarzenie miało miejsce i że zginął człowiek. A czy był to wypadek, czyjeś zaniedbanie, czy zbrodnia, to się jak sądzę okaże.
                Więc nie pisz proszę "zabił".
                • Gość: Mieszkaniec Aleksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 10:13
                  Panowie ze smieciarek zachowują się na drodze jak ruscy Tirowcy. Maja na osiedlach mieszkańców w dupie tych w samochodach i tych pieszych. Za smierć odpowiedzialni są nie tylko kierowca( mimoze był trzeżwy) ale też zarzadcy osiedla. Wjazd i wyjazd tak duzych samochodow winien być przewidywalny i bezpieczny. W Polsce robi jak kto chce. To tak jak z mobingiem w zakładzie pracy. Wszystko dobrze dopóki nie zainteresuja sie organy ścigania lub ogólnopolskie media. Tak mozesz prosic do usranej śmierci a ukladowcy się tylko śmieją.
                  • Gość: Ala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.11, 10:52
                    Facet miał miał 47 lat eciechanow.pl/aktualnosci/kronika-policyjna/391-tragiczny-wypadek-na-ul-pultuskiej.html
                  • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 11:01
                    To racja co piszesz - no ale od razu, że "zabił" - przesada nie sądzisz ?
                    • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 18.03.11, 11:33
                      został zabity przez samochod a jak was razi to slowo to znaczy ze go chyba nie rozumiecie , zabicie kogos nie ma tylko jednego znaczenia ze musi to byc z premedytacją
                      • Gość: HD IP: 213.199.253.* 18.03.11, 12:08
                        Co znaczy słowo ZABIĆ?
                        Czy że to że wydażył się wypadek śmiertelny
                        to znaczy że kierowca zabił? NIE! i jeszcze raz NIE
                        To zwykły zbieg okoliczności tak poprostu.
                        A swoją drogą czy ten pieszy który zginoł był do końca O.k?
                        • Gość: l IP: 80.50.127.* 18.03.11, 12:53
                          po wieloma względami można sądzić iż kierowca śmieciarki nieumyślnie spowodował śmierć,tak jest w kodeksie karny. Nie zabił tego człowieka na pewno z rozmysłem,dlatego też bardzo mu współczuję bo przeżyć coś takiego to niemal taka sama tragedia jaką spotkała rodzina zmarłego.
                          • Gość: p.t. IP: *.xdsl.centertel.pl 18.03.11, 14:30
                            jestem kierowcą busa,kiedy cofam do tyłu jestem zdany tylko na lusterka.Robię to bardzo powoli a i tak ostatnio matka z dzieckiem za rękę stala sobie kiedy cofałem bo chciała przejśc przez jezdnię.
                            Ludzka głupota nie ma granic!Nie przechodzi się z tyłu auta do jasnej cholery!
                            W moim przypadku gdyby ludzie nie zaczęli machać rękoma może doszło by do tragedii.
                            Po wszytkim zostałem nazwany debilem itp.za to matkę uspakajano i głaskano po głowie.
                            • Gość:   IP: *.cdma.centertel.pl 18.03.11, 15:40
                              Myślę, że nie ma co spierać się o to czy go zabił czy nie zabił wiadomo, że nie żyje a nazwanie czynu zostawmy sądowi.
                              Myślę też, że wydając jednorazowo 1000 złotych można było uniknąć tej i wielu innych sytuacji. Wystarczy w kabinie kierowcy zamontować monitor a z tyłu śmieciary kamerę.
                              • Gość: ....... IP: *.play-internet.pl 18.03.11, 21:20
                                przecież te śmieciarki mają kamery do podglądu cofania, żadna nowość, chyba że była to jakaś mocno stara śmieciarka...
                                • Gość: ABA IP: 213.199.253.* 19.03.11, 13:52
                                  A widzieliście jak kierowcy smieciarek jezdzą? Myslą że są pojazdami uprzywilejowanymi i nie patrzą na nic i nikogo. To własnie są efekty takiej nieuwagi. Mają kamery i wszystko co mieć powinni tylko gamonie uważają że jak siedzą w wielkim samochodzie to są panami.... Wcale mu nie współczuję
                                  • Gość: u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 12:21
                                    a siedziales kiedys w takim samochodzie?! I sa pojazdamu na ktore trzeba uważać! Maja koguty ktore do czegos tez zobowiazuja! I co z tego ze maja kamery?! Chyba pieszy ma i tak wieksza widocznosc niz taki kierowca!
                                    • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 16:48
                                      czytam te wpisy i nie wierze, ze ludzie mogą być aż tak podli. Każdy powód jest dobry, żeby pokazać swoją "mądrość", albo wyrzucić choć trochę jadu. Nie ważne na kogo, alby tylko sobie ulżyć. Zginał człowiek, jest tragedia, czy to mało?. Jeśli kogoś baaaardzo interesuje jak do tego doszło, niech wybierze się na policję, tam zapewne wiedzą więcej niż tu obecni. Po co rozsiewać ploty? Aż tak bardzo Was to kręci?
                        • Gość: :-O IP: 213.199.253.* 22.03.11, 23:17
                          Zabić czyli pozbawić życia - pasuje?? Nie no proszę zaraz się okaże ze pieszy specjalnie rzucił się pod śmieciarkę. Człowieku zastanów sie co piszesz!!!! Człowiek zgninął w okropny sposób a Ty tu piszesz o zbiegu okoliczności??? A co masz jakieś wątpliwości co do ZABITEGO?? Może całą winę powinno się na niego zwalić?? Według mnie wina leży całkowicie po stronie PUK
                  • Gość: :-O IP: 213.199.253.* 22.03.11, 23:08
                    Zgadzam się
                • Gość: ... IP: 213.199.253.* 21.03.11, 22:23
                  to chyba Ty czegoś nie rozumiesz..albo nie rozumiesz pojecia "zabił"
                  może kierowca nie zrobił tego z premedytacją i nie zrobił tego "po pijaku" ale na pewno człowiek nie żyje.jak sam zauważyłeś zabić to znaczy zabić przez własną głupotę i ten kierowca własnie tak zrobił..zabił przez własna głupotę,gdyby był ostrożniejszy w miejscu zabudowanym i skorzystał z tej kamery to do wypadku by nie doszło..
                  zapewne kierowca do końca życia będzie miał na sumieniu śmierć tego człoweka ale niestety rodzinie nikt męża,ojca i dziadka nie zwróci:(
    • 18.03.11, 15:23
      Rozpisaliście się widzę ale przypuszczam, że nikt z Was nie ma bladego pojęcia jak w tej chwili czuje się kierowca tego pojazdu. W polskim prawie takie zdarzenie nazywane jest "nieumyślne spowodowanie śmierci" i tego człowieka czeka prawdopodobnie sprawa w sądzie. Tak, jakby było mało przeżyć emocjonalnych. Nikt z was nie chciał by być na jego miejscu. Taka trauma potrafi zmienić życie o 180 stopni. Wiem co mówię, bo sam podobny wypadek przeżyłem. Pozbierać się po czymś takim jest cholernie ciężko, a zapomnieć nie da się nigdy. Więc dajcie sobie na wstrzymanie z niewybrednymi komentarzami, osądzaniem a już zdecydowanie z używaniem słowa "zabił". Życia nikomu to nie przywróci ale za to pięknie może schrzanić kolejne.
      • Gość: abc IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.11, 15:54
        Kamery z tyłu w śmieciarkach są......
        Ale co z tego, one służą do pokazywania tego co jest za autem a nie z boków. Kazdy moze podejsc z boku kamery nawet i napewno ona go nie zauwazy.

A smieciarki maja ciezki zywot na ciasnych zapchanych osiedlach.
    • Gość: mmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 16:40
      jesteście okropni!! Nikt z was nie jest a ni na miejscu rodziny ofiary ani kierowcy a wydajecie takie sądy!! Nie macie pojecia jakie to sa przezycia a wymądrzacie sie strasznie!! Jak możecie tak osądzać!! Nie pomyśleliście jak wasze komentarze mogą zranić np rodzinę kierowcy?! Zapoznajcie się może ze szczegółami a potem piszcie komentarze!! Na tak duze samochody trzeba uważać!! Kierowca ma wysiąść z samochodu i wywiesić transparent UWAGA COFAM?! w takich samochodach nie ma z tyłu szyby że się wszystko widzi i jest łatwiej! Zastanówcie się następnym razem!!
      • Gość: ...SISI... IP: *.play-internet.pl 18.03.11, 19:34
        stała się tragedia,czy winny jest kierowca czy ofiara,to i tak kierowca będzie miał wyrzuty...trzymaj się chłopie!!!ofiara nie wiadomo jak się znalazł pod kołami,może zasłabł,może był pod wpływem alkoholu,może to po prostu nieszczęśliwy przypadek,KONDOLENCJE DLA RODZINY ZMARŁEGO !A DLA KIEROWCY I JEGO RODZINY TRZYMAJCIE SIĘ!!!
        • Gość: . IP: *.play-internet.pl 18.03.11, 19:43
          Jest coś takiego jak nieumyślne spowodowanie śmierci.
          To adekwatne do tego przypadku a jak chcecie się mądrzyć to powołajcie się na definicje legalną zawartą w kk.
          W sumie,nie miejsce i nie czas by pisać o tym.Wielka tragedia,brak mi słów.
          • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 19.03.11, 16:12
      • Gość: Mieszkaniec IP: *.adsl.inetia.pl 19.03.11, 21:31
        Nie musi wysiadać, ale bezwzględnie powinien mieć sygnał cofania. Ten miał? Podobno nie. Więc o co chodzi?
    • Gość: kathy IP: *.cdma.centertel.pl 18.03.11, 19:52
      współczuję kierowcy i rodzinie tragicznie zmarłego
      • Gość: Norman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 20:19
      • Gość: Sonko IP: *.play-internet.pl 19.03.11, 21:49
        Proszę domorosłych prawników o niepisanie na temat tego, czy było to zabójstwo, czy nieumyślne spowodowanie śmierci, bo jest to alternatywa zupełnie fałszywa i na dodatek nie obejmująca swoim zakresem wszystkich możliwości. Jak ktoś zauważył, o zabiciu i zabójstwie można mówić wtedy, gdy sprawca popełnia czyn działając w zamiarze bezpośrednim, lub ewentualnym, czyli gdy chciał zabić, lub przewidywał możliwość zabójstwa i godził się na taką ewentualność. Natomiast ewentualne nieumyślne spowodowanie śmierci również jest zawinione przez danego sprawcę !!! Jest to wtedy przestępstwo z winy nieumyślnej polegające na tym, że sprawca przewidywał możliwość popełnienia przestępstwa, ale bezpodstawnie uważał, że go uniknie, lub sytuacja, że sprawca nie przewidywał możliwości popełnienia czynu przestępnego, lecz mógł i powinien to zrobić.
        A więc mówiąc o nieumyślnym spowodowaniu śmierci mówicie państwo o zarzucalnej nieumyślności w stosunku do kierowcy. A nie wiadomo czy tak było. Być może kierowca jest całkowicie niewinny i używanie takich określeń w stosunku do jego osoby jest całkowicie niesprawiedliwe i nie na miejscu, podobnie jak pisanie o tym zdarzeniu w kontekście zabójstwa. Wypadek śmiertelny jest najlepszym z określeń, które tutaj wystąpiły.
        • Gość: Anna IP: *.play-internet.pl 19.03.11, 22:30
          To bardzo przykre co się stało , mieszkam nie daleko tego miejsca i tak sobię myślę . Jeżeli zginął to ktos mój dobrze znany bo do dzis nikt nic nie wie kim byla ofiara to dziwne....
          • Gość: JmJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.11, 22:42
            • Gość: addhoc IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 00:14
              • Gość: JmJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 11:34
                • Gość: addhoc IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 12:10
            • Gość: - IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 11:41
              • Gość: JmJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 12:24
                • Gość:   IP: *.cdma.centertel.pl 20.03.11, 13:33
                  • Gość: jola IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 14:14
                    Jest to ludzka tragedia a wy się interesujecie,rozstrząsacie to może zainteresujcie się soba,jacy wy jestescie a może wlaśnie jestescie IDIOCI?MYŚLE ŻE JESTEŚCIE.
                • Gość: addhoc IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 14:18
                  Jak widzę twój ogrom wiedzy i ten potencjał inteligencji drzemiący gdzieś w otchłani jestem zawstydzony. Miło też, że w temacie ludzkiej tragedii musisz dowartościować swój gimnazjalny rozum. Poczytaj troszkę książek i weź jakieś pigułki a powinno się poprawić.
    • Gość: anonim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.11, 14:25
      Ja wiem kim on był ;( Był bardzo porządny , miał prace oraz rodzinę .... , a nie jak to kolega napisał , że "spał pod kontenerami" z oczywistych względów nie zdradzę kim on był .
      • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 14:29
        Powiem tak,ci co tu wypisują te nieprawdę są prości i tak przystojni,jak moja tylnia plandeka od TIRA.
      • Gość: nie ważne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.11, 19:38
        poszkodowany był bardzo porządnym obywatelem kochającym mężem i ojcem więc jak ktoś go nie znal niech nie wypisuje głupot na jego temat > Wielki współczucie dla rodziny [*]
        • Gość: Anka IP: *.play-internet.pl 20.03.11, 23:05
          • Gość: A. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 17:36
            Zgadzam się. Może nie od razu pisac o tym kim byl, jakiego stanu, nr buta itd, ale imię i nazwisko to nie jest afera.
      • Gość: ... IP: 213.199.253.* 21.03.11, 22:56
        ja również znałam poszkodowanego;( do tej pory nie mogę uwierzyć że go już z nami nie ma;(
        był to człowiek niezwykle pogodny,rodzinny,uczynny z ogromnym poczuciem humoru..będzie Go nam bardzo brakować ;( [*]
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 22:36
      bezwstydny wątek, żerowanie na nieszczęściu rodziny zmarłego i tego kierowcy. z czystej ciekawości albo głupoty, niektóre wpisy to czysta żenada
      • Gość: ania IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.11, 09:54
        współczuję wszystkim
        • Gość: A. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 16:35
          • Gość: Kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 17:53
            Jakie to ma znaczenie i dlaczego cię to obchodzi?
            • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.11, 21:07
              " ja również znałam poszkodowanego;( do tej pory nie mogę uwierzyć że go już z nami nie ma;(
              był to człowiek niezwykle pogodny,rodzinny,uczynny z ogromnym poczuciem humoru..będzie Go nam bardzo brakować ;( [*] "

przepraszam bardzo ale uważasz że forum to miejsce do pisania czegoś takiego? kogo to interesuje?? będzie Ci go brakować to idź go pożegnać w jego ostatnią drogę i pomódl się za niego a nie wypisujesz głupoty na forum... masakra....
              • Gość: :-O IP: 213.199.253.* 22.03.11, 23:01
                Po to chyba jest właśnie forum żeby dzielić się refleksjami na każdy temat nie ważne czy ci sie to podoba czy nie. Zastanawiam się poco wogóle wchodzisz na forum z takim idiotycznym podejściem.
                • Gość:   IP: 31.63.62.* 23.03.11, 18:17
                  Moja refleksja jest taka, że niepotrzebnie jeden człowiek stracił życie a drugiemu się pokomplikowało. Chyba nikt już nie rozstrzygnie jak to było. Bardzo dużo ludzi było na dziś pogrzebie. Wieczny odpoczynek... zamiast niezdrowego zainteresowania.
                  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 17:59
                    jakieś wirtualne znicze i modlitwy na forum są poprstu śmieszne i żałosne...
                    • Gość:   IP: *.cdma.centertel.pl 24.03.11, 18:14
                      Dla mnie ty jesteś wirtualny i śmieszny.
                    • Gość: .... IP: 213.199.253.* 24.03.11, 20:09
                      jakieś wirtualne znicze i modlitwy na forum są poprstu śmieszne i żałosne...

w tym momencie najbardziej żałosny i śmieszny jesteś Ty...trochę współczucia i zrozumienia dla rodziny zmarłego a nie głupich komentarzy...ciekawa jestem jakby to był twój ojciec czy też byś był taki głupio mądry..
                      • Gość: . IP: *.play-internet.pl 24.03.11, 22:31
                        Myślę,że nie macie wstydu iż pod takim tematem prowokujecie kłótnie.Trochę szacunku!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.