Dodaj do ulubionych

Zadowolona radna z PUP mówiąca o likwidacji firm..

06.04.11, 21:07
warto obejrzeć materiał video na stronie:
www.ciechtivi.pl/ciechanow-miasto/page/2/
w temacie: Przestaje istnieć najstarsza ciechanowska drukarnia. – Pracę straci 66 osób – poinformowała nas dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ciechanowie Elżbieta Latko.

chyba znieczulica już wzięła górę...

Edytor zaawansowany
 • Gość: ja Ponka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.11, 06:58
  "Reforma która przed laty uległa zmianie gdzie postawiliśmy na humanistów" (!!!) Czy ta pani się słyszy? To zbrodnia przeciwko językowi polskiemu. Nie dziwne że bezrobocie rośnie, skoro takie kadry się tym zajmują. I pomyśleć chcieli ją wcisnąć na Zastępcę Prezydenta. Trochę samokrytyki i partyjny zakaz występowania w mediach.
 • Gość: roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.11, 07:25
  Radna Latko - funkcjonariusz partyjny. Miarny, bierny ale wierny..
 • pomnik.z.wraku 07.04.11, 08:15
  To ino preludium. Czekamy kiedy wiceprzewodniczący poprowadzi sesję Rady Powiatu :-D
 • prawdziwydratewka 07.04.11, 09:44
  Nie ma się co dziwić-jaki poziom prezentuje szefowa powiatowego urzędu pracy taki i jest poziom rynku pracy i ofert...żal na to wszystko patrzeć!!! a z tym szyderczym uśmieszkiem w kontekście zwolnień w Gryfie to gruba przesada i ogromny nietakt!! Powinna za coś takiego dostać "po garach" od zwierzchnika!!! a najbardziej mnie rozbawiły (choć nie wiem czy nie należałoby z tego powodu płakać!!) te oczy głęboko szukające odpowiednich słów i tęskniące za r....wiadomo o co chodzi!
 • Gość: carla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.11, 18:27
  Zgadzam sie w 100%,ze poziom ofert pracy w UP jest niski. Malo tego zerowy. Albo zaproponują TP albo nic....A najgorsze,ze nikt z tym nic nie robi...
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.181.86.30.nat.umts.dynamic.eranet.pl 07.04.11, 19:18
  A co PUP ma zaproponować jak pracy nie ma i co za tym idzie, po co płacić urzędnikom jeżeli ich produktem jest tylko kolejna sterta papieru? Ale jest na to sposób. Zatrudnić pracowników PUP do sprzątania miasta. Syf jest na mieście mości państwo.
 • Gość: olof IP: *.cnow.pl 07.04.11, 21:18
  ależ PUP zapewnia pracę - swoim pracownikom; na początek musi wystarczyć...
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.147.182.169.nat.umts.dynamic.eranet.pl 07.04.11, 21:54
  Kilka lat temu podczas pobytu w tym przybytku odniosłem wrażenie, że zatrudnionych jest tam kilka klanów rodzinnych. Sprzątaczka powiedziała "... idę opie....ć dyrektora". Nadal tak jest?
 • Gość: stasie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 07:22


  Rok temu składałem o staż dla absolwenta bo chciałem zatrudnić chłopaka. Pięć razy składałem ofertę znacznie wykraczającą poza wymogi podane przez PUP. Pięć razy uwalone. Zmęczyłem się szkoda papieru.
  NA STANOWISKACH w naszym miasteczku zalegają od lat TŁUMOKI I POPYCHADŁA PARTYJNE. Chcesz coś załatwić ZAPISZ SIĘ.
 • wyzelowanykogucik 08.04.11, 08:23
  To czy ktoś dostanie stażystę do pracy zależy tylko i wyłącznie od swoistego widzimisię pani dyrektor pup!!! krótko mówiąc jak jej czapka stanie...a więc nieraz można tak jak pan zabiegać wielokrotnie i nic a ktoś inny spróbuje raz i ma pozytywnie!!! takie to "urzędnicze podejście" do tematu!!
 • Gość: niezarejestrowana IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 14:24
  Bezrobotni wziąć się do roboty-m.in. miasto sprzątać a nie rejestrować się w PUP-ie to i ,,urzędasy "nie będą potrzebni.Najlepiej narzekać ale jak zaświadczonko do MOPS-u albo lekarza potrzebne to do urzędasów lecicie.....zarobić sobie i opłacić a nie na podatki urzędasów liczyć(no bo z czyich niby opłaca się ubezp. zdrowotne???)Sami pracy sobie nie potraficie znaleźć-najlepiej jakby Wam wszystkim ktoś pod nos przyniósł.PS.Urzędy są od łagodzenia skutków bezrobocia a nie ,,dawania pracy"staże,prace interwencyjne,szkolenia,itp mają pomóc ludziom w zdobywaniu doświadczenia ale na co liczyć w społeczeństwie roszczeniowym? CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY WAM SIĘ NALEŻY.
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.182.126.69.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.11, 17:42
  Napisz pierdzistołku, jakie to dobro narodowe wytwarzasz? Dla czego rościsz sobie prawo do wytwarzania gazów za moje podatki? Kilka lat temu "stworzenie jednego stanowiska pracy" kosztowało podatników około 24 000 złotych. Jeżeli będę potrzebował pracownika, to wystarczy mi zwykła tablica ogłoszeniowa, bez całej tej biurokracji i nadętości jej ekscelencji pierdzistołka.
  Pośrednictwo urzędu to jakaś farsa. PUP wpycha pracodawcom "swoich" obuleworęcznych roszczeniowych darmozjadów.
  Taniej byłoby dać emerytury tym pierdzistołkom z dożywotnim zakazem zbliżania się do PUP.
 • Gość: mm IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 17:57
  PUP to znaczy Kto? Mów konkretnie. Pracownicy nie mają w tej instytucji nic do powiedzenia. W przeciągu pięciu miesięcy odeszło chyba pięć osób. Widzieliście ina stronie internetowej pup ile razy Rolbud dostał kasę na wszystko, ale ktoś tam podejmuje decyzje.
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.182.112.168.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.11, 18:11
  Pracownicy Urzędu Pracy. Kiedyś otrzymałem "gumisia" z papierami w których brakowało jedynie licencji pilota. Po 3 dniach "gumiś" ponownie zasilił grono bezrobotnych ponieważ w mojej firmie stanowisko prezesa jest już zajęte. Koledzy mają podobne doświadczenia. Jeden z nich otrzymał pracownika jako gratis do komputera. Gratis okazał się być bardzo kosztowny ponieważ jak mu się nie chciało pracować, szedł na zwolnienie.
 • Gość: mm IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 18:17
  Nie wydaje mi się, ze są to decyzje pracowników. Tam jest komu żądzić co widzimy na filmiku do którego link jest podany wyżej. Myślę, że oni mają tak robić. Mam pytanie dlaczego się zgodziłeś na tego "GUMISIA" ? :))
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.147.133.130.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.11, 18:34
  Bo potrzebowałem pracownika (myślałem że to logiczne?). Z jego następcy (nie przez PUP) jestem bardzo zadowolony.
 • Gość: mm IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 19:08
  Napisałeś dostałem, myślałam, że Parcodawca sam wybiera sobie pracoiwników ale widocznie sie myliłam. Tobie widocznie ktoś go narzuciła a Ty go przyjąłeś bo chciałeś mieć robotnika za darmo. Skoro widziałeś, że nie jest to osoba do pracy to trzeba było odmówić.
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.182.40.67.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.11, 20:32
  O tym, że nie nie jest to osoba do pracy dowiedziałem się po zatrudnieniu tego "gumisia".
  Jeżeli masz zamiar wypisywać, że chciałem "robotnika za darmo" to za chwilę Ciebie obrażę.
  Pracownik zatrudniony na miejsce tego "gumisia" nigdy nie poprosił mnie o podwyżkę, a parę lat już ze sobą pracujemy. Pracodawcą się bywa, człowiekiem jest.
 • Gość: czaczacza IP: 31.63.57.* 08.04.11, 18:25
  Jedno powiem, nie chciałbym pracować u człowieka o inicjałach R.O. Ile zgryzoty. Ciekawe czy on by tak ludziom pracę dawał, hihi 1000 zł do ręki bez składek. A skoro o urzędnikach to po co są UG, US, UM o i jeszcze szkoły zamknijmy, bo przecież i tak uczniowie nic po nich nie potrafią. Hmm i co by tu jeszcze zlikwidować ...?
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.147.136.141.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.11, 18:50
  Nie ma to jak błysnąć pajacowaniem?
  Nie atakowałem nikogo osobiście. Nie atakuję pani Latko ponieważ nie mam do tego podstaw. Wybacz autorze tego tematu ale z grymasu na twarzy trudno wywnioskować kompetencje.
  Znam niestety efekty pracy tego urzędu z przed lat. Poznałem teraźniejszą atmosferę pracy w tej instytucji. Ja bym nie chciał tam pracować...
  Co do szkół... Kto wyprodukował magistra informatyka który twierdzi, że w gniazdku elektrycznym jest 600 amperów? Kto zatrudnił urzędnika w UM który dokumentacji technicznej szukał... w koszu?
 • Gość: czaczacza IP: 31.63.57.* 08.04.11, 20:35
  Jakie to filozoficzne pytania? Kto? kto? kto?. Nie mam nic do Pana, ani innych osób i nikogo nie bronię, ale pytanie typu:"Kto zatrudnił urzędnika w UM...?" mnie totalnie zdziwiło, a co to jest tajemnica?. Bardzo proszę nie użalać się nad sobą, jaki ja jestem biedny, bo otaczają mnie wredni urzędnicy. Przepraszam, ale pierwsze skojarzenie miałem z postacią Prosiaczka z "Kubusia Puchatka", który się wszystkiego boi. Ma Pan jakieś sugestie, wątpliwości lub jest Pan nie zadowolony z jakości obsługi to proszę złożyć skargę. Nie wiem jak Pan, ale ja biorę pod uwagę również fakt, że nikt nie jest doskonały i też się uczy:-) Panu jak rozumiem nie zdarzają się pomyłki? Jeśli tak to wielki szacunek. Wyraża Pan również opinię, że nie chciałby "tam" pracować i nikt do tego Pana nie zmusza, a swoją drogą to duży błąd. Może dzięki takim osobom jak Pan dałoby się wytrzebić niekompetentnych informatyków, urzędników i ich kosze na śmieci oraz zmienić system edukacji (akurat to ostatnie popieram).
 • Gość: uuu IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 21:02
  Wszyscy czepiają się urzędników jakby to od nich zależało to kogo zatrudnia się na staż, prace interwencyjne, a komu przyznaje szkolenie. Kompletnie nic nie wiecie o tym co się dzieje w urzędzie. Idiotami są Ci co potrafią tylko oskarżać, a swoje wnioski opierają na niewiedzy. To co dzieje się za murami urzędu nie wiem nikt. Władza to władza, a pionki obrywają żeby zasłonić błędy władzy. Tak było zawsze i tak jest teraz.
  Wśród urzędników są oczywiście przydupasy partyjne z IQ = 0, z tym się zgodzę, i oni pracują za free. Na nich natomiast urabiają się inteligentni urzędnicy = ludzie, których nikt nie widzi, a obraża. I tak jest pewnie we wszystkich urzędach. Jak się czubków zatrudnia to później niestety takie są efekty...Pracownik budowlany zarabia pewnie ze trzy razy więcej niż urzędnik państwowy, więc jeśli ktoś kto tu na forum tak wyrzeka te "psie" pensje urzędników chce się zamienić to proszę bardzo. Na 100% wszyscy zatrudnieni w "urzędzie" zgodnie by się zamienili na te pensje. Jednym słowem ...ODCZEPCIE SIĘ OD URZĘDNIKÓW BO NIC NIE WIECIE O ŚWIECIE JAKI DO WAS NIE NALEŻY.
 • Gość: niezarejestrowana IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 21:22
  I w tym sedno Panie R.O. Kto Panu powiedział, że tam się pracuje bo się chce.Jak się chcesz użerać za 1000 zł to chętnie się zamienię bo za wysłuchiwanie obelg to chociaż dali by porządnie zarobić.I jeśli chodzi o pracę w urzędzie to nie masz pojęcia o niczym-to nie te czasy, że się kawkę pije i w stołek pierdzi.Tak jak ktoś tu zauważył tam pracują też ludzie, którzy za tych ,,inteligentów"odwalają czarną robotę.Więc pomyśl najpierw zanim oskarżysz normalnych ludzi o błędy i niekompetencje partyjnych przydupasów!!!!
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.146.100.230.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.11, 21:45
  Uszczypnij mnie... :-))
  Robisz za 1000 złotych, wysłuchujesz obelgi, odwalasz czarną robotę...
  i jako wysokiej klasy fachowiec pracujący w branży, nie możesz znaleźć sobie lepszej pracy?
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.180.161.45.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.11, 21:06
  Czyli "Każdy ma prawo do błędu".
  Nie jestem nieomylny, jednak patrząc na niektóre osoby można mieć wrażenie, że czasami zdarza im się ich uniknąć. Są też takie zawody, gdzie kara za pomyłkę jest niewspółmierna do winy - saper, elektryk. ;-))
 • Gość: oświadczenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.11, 22:49
  Pani Ela została postawiona przez Partię na tym odpowiedzialnym odcinku jako wybitny fachowiec w dziedzinie zatrudnienia. Jej starania o to stanowisko wynikały z głębokiego przeświadczenia o predyspozycjach do bezinteresownego służenia społeczeństwu i osobom zagrożonym wykluczeniem. Ciechanowianie powinni dziękować Pani Eli, że ją mają i że zgodziła się stanąć na straży przed szalejącym bezrobociem.
 • Gość: gosciu IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 23:54
  Ty chyba nie wiesz co piszesz...
 • Gość: txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 08:34
  PUP są zupełnie niepotrzebne. Nic nie wnoszą do zmniejszenia bezrobocia, a zapewniają tylko posady dla PRZYDUPASÓW.
  Zamiat PUP wystarczą ogłoszenia prasowe i internetowe a ludzie sami się dogadają.
  Dobrobyt obywateli zależy tylko od ich inicjatywy i pracowitości.
  Programy unijne, wsparcia, szkolenia to pic na wodę dla tych co mają dojście.


 • Gość: mm IP: *.dynamic.chello.pl 09.04.11, 09:53
  Szkoda że nie wypowiada się tutaj osoba której PUP w jakiś sposób pomógł. Dotacje, staże, przecież z tego korzystają setki ludzi, czasami wystarczy spojrzeć w statystykę. Ale jak się już dostanie to co się chce to można innych błotem obrzucać. Tam pracują normalni ludzie za bardzo niskie pieniądze . Szkoda tylko że pod takimi dowództwem.
 • Gość: zydel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 10:19
  I właśnie nikt nie czepia się normalnych ludzi tylko nienormalnego dowództwa.
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.182.142.190.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.04.11, 11:05
  Ja się czepiam całej tej instytucji, a przede wszystkim "systemu". Dotacje, starze są z pieniędzy wszystkich podatników ale dostają je jak zwykle wybrani. Państwo w tym zakresie działa jak Janosik, z tym że kroi wszystkich ale rozdaje cwaniakom. Może mi ktoś mądry wytłumaczy, jak PUP znajdzie pracę bezrobotnym skoro jej po prostu nie ma?
 • Gość: Wojtek P. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 12:37
  Myślę tak samo. Nie zgodzę się tylko, że pracy nie ma. Pewnie, jest mniej niż przed kryzysem, ale pracodawcy nie chodzi o jakiegokolwiek pracownika, tylko dobrego. Co mi po tłumie humanistów, którzy skończyli pułtuską AH, jak potrzebuję inżyniera i spawacza po zawodówce. Mają młodzi wykształcenie- inna rzecz, jakiej jakości- i zdziwko, że etatu brak. Ano brak, bo wykształcenie nie takie. Za mało techników, za dużo politologów, historyków, ludzi po ochronie środowiska. PUP w niczym nie pomaga, starczyłby wydział z kilkoma osobami w innym samorządowym urzędzie do rejestracji bezrobotnych, ewentualnego pośrednictwa i szkoleń. PUP do likwidacji. Już nie wspomnę o żenadzie z 2-letnim przetrzymywaniem stołka, żeby "właściwa" osoba zdążyła zdobyć kwalifikacje. O czymś takim trudno zapomnieć.
 • Gość: Ryszard Ochucki IP: *.182.44.4.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.04.11, 13:39
  No właśnie pracy nie ma dla humanistów którzy stanowią prawie 30%! ogółu bezrobotnych. Część bezrobotnych to kombinatorzy wykorzystujący zasiłek dla bezrobotnych jak zapomogę społeczną. Patrząc na nasze miasto - natychmiast pracę by się znalazła dla kilkuset osób ale politolog nie splami swojego honoru grabiami. Nauczyciele będą strajkować i udowadniać niezwykłą potrzebę społeczną utrzymania szkoły z 30 uczniami. Mnożą się instytucje i stołki budżetowe które ciągną całą Polskę w dół. Coraz mniejsza ilość ludzi znajduje zatrudnienie w produkcji i usługach które są podstawą zdrowej gospodarki.
 • Gość: czaczacza IP: *.cdma.centertel.pl 09.04.11, 14:13
  I tu się zgadzam, ludzie nie mają ochoty się przekwalifikować. Nie ma dla niego pracy jako politolog, to po co czegoś innego się uczyć, jak może pójść do opieki i dostanie, a na czarno też dorobi. Podatnicy, co dochodu nie ukryją pracują na innych. Szkoda
 • Gość: txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 14:55

  Nie wyszedł nam ten kapitalizm.. Ot po prostu podobnie jak komunizm..
  A dlaczego ?. Bo i wtedy i teraz rządzą zaślepieni ideolodzy, którzy i wtedy i teraz administracyjnie wprowadzają dogmatycznie "swoje" pomysły. Nawiasem mówiąc to często ci sami ludzie.
  A ludziom po prostu nie trzeba przeszkadzać.
  Jastem zwolennikiem państwa i władzy jako "stróża nocnego".
 • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.11, 18:46
  Jak znam życie to chociaż by ta Pani gadała same głupoty bo na co dzień to robi to Starosta jej nie usunie bo sam pieprzy jak potłuczony nie potrafiąc sklecić zdania mającego sens. Miałem okazje posłuchać tego Pana i wiem że oni PARTYJNI KOLEDZY pieprzą tak samo.A chodzi o to żeby powiedzieć wiele nic nie znaczącego
 • Gość: holand IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 20:07
  Przy tej Pani starostę można nazywać Sławomirem Złotoustym.
 • Gość: txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 06:53
  Towarzysze. wicie rozumicie .. tara-la, la, la Byle do emerytury.
 • Gość: Tutejszy IP: *.181.25.189.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.04.11, 13:39
  PUPem rządzi klika z P.artii S.tanowisk L.ukratywnych, i tyle w temacie. Głosowaliśta na chamów, to mata co chcieliśta.
 • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 14:34
  Jest praca tylko tak się utarlo że wszedzie przyjmuja tylko praktykantówitd czytaj darmową siłę roboczą. Po to są takie instytucje jak PUP aby roboli za darmo dostarczac Urzedowi miasta , PUP, Urząd Skarbowy itd. aby za 600 zł odwalali robote za tych którzy siedzą latami w tych instytucjach, nie umieją właczyc komputera, ale paniska są bo mają układy koligacje. pełne gęby frazesów.Przyjmują ich na pół roku , na rok i won .Nie jest ważne ze są dobrze przygotowani do pracy.Po co dawac im etat jak pani dyrektor z PUP przyśle im nastepną partie roboli za 600 zł. PO TO SA NAM POTRZEBNE URZEDY PRACY HAHAHHAHAHHA a Wy mysleliscie ze po co ? Mam nadzieje ze pizdnie kiedyś tą instytucje raz a dobrze. Uczcie się pilnie panu Wardzinskiemu i reszcie potrzeba darmowej siły roboczej. Ej starosto nie ciesz sie Ciebie tez to dotyczy. Kiedy wreszcie zmienią sie nazwiska w urzędach . Pomarzyc moge coooooooo hahah
 • Gość: obrońca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 17:12
  Czego się czepiacie? Cieszy sie kobita że jest tym derektorem. Toż jakby Pana Boga za nogi złapała z tym poziomem co prezentuje. To się i śmieje, nawet jak mówi o poważnych i smutnych rzeczach. Troche wyrozumiałości dla pospolitego gminu.
 • Gość: Pojebany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 06:42
  Chamstwo z P.S.L. rządzi, wieś w mieście chamy robią i tyle, co wymagać od prostej baby z gminu?
 • Gość: pointer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 07:08
  Można powiedzieć, że nick wybrałeś adekwatnie, idealnie i perfekcyjnie :-p
 • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 10:47
  POjebany nie tylko:) w powiecie rządzą PISdy tez niezłe towarzystwo. Merdają kuprami i kwa kwa tylko umieją powiedziec. Ni cholera nie moge zrozumiec o co tym ptakom chodzi.Jak wtej bajce o kaczce dziwaczce
 • Gość: pojebany IP: *.181.12.182.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.04.11, 14:01
  Większość pracowników PUP w Ciechanowie, tak się składa, że są członkami i sympatykami rządzącego w powiecie P.S.L. ale to oczywiście przypadkowy przypadek i zbieg okoliczności, wszak P.S.L. nie jest partią słynącą z nepotyzmu, koleśiostwa i klientyzmu politycznego
 • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 23:37
  pojebany mnie tam wszystko jedno gdzie PSL ma swoich :):):. Ale tak całkiem prywatnie:) powiedz mi co ten Waldemar z gębą zrobił:) Patrzę na niego i widzę maskę hahahah chyba za duzo botoksu mu wstrzyknęli. Jak mumia :) żadnej mimiki twarzy do tego sztywny jak kołek. Ciekawa jestem jak wyraża emocje w sytuacjach intymnych:):):): To musi byc widok hahahahaha
 • Gość: Kostek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 00:53
  Najpierw kobieta887 i jej dopalacze, teraz oczko bredzi na dennym poziomie. To forum nie ma szczęścia do rozumnych kobiet. Po namyśle twierdzę, że oczko to nie kobieta, styl za wulgarny. To karłowaty facet, który zazdrości Waldemarowi całokształtu.
 • Gość: stasiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 06:49
  TEN KTO POMYŚLAŁ PRZEZ CHWILĘ, ŻE PSL TO PARTIA SKORUMPOWANA NIECH SIĘ POD ZIEMIĘ ZAPADNIE ZE WSTYDU.
 • Gość: roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 10:59
  I niech go piekło pochłonie, bandyta jeden.
 • Gość: pojebany i bandyta IP: *.180.13.100.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.04.11, 12:22
  Witam szanownych przedmówców, widocznie moje wpisy o P.S.L. to najprawdziwsza prawda, nadal żyję i mam się dobrze, pod ziemią nie jestem a piekła i tak nie ma.
  Zapewne nieprawdą jest, że Pan Sławomir Morawski, piastujący stanowisko starosty powiatu ciechanowskiego, jest prominentnym członkiem PSL,
  Zapewne nieprwdą jest, że pryncypałem dyrektora PUP jest starosta powiatu,
  Zapewne nieprawdą jest, że Dyrektor PUP w Ciechanowie, Pani Elżbieta Latko jest członkiem PSL i radną z ramienia tejże partii.
  Zapewne nieprawdą jest, że P.S.L. rządzi samorządem w mieście, w po wiecie i w województwie oraz w koalicji w kraju, wszak radni P.S.L. popieraja politykę W.ielkiego W.odza z Ratusza, radni PSL w powiecie tworzą kolalicję z PiS i starosta jest z PSL, radni z PSL rządzą w kolalicji w sejmiku województwa mazowieckiego i mają Struzika jako marszałka, a na szczeblu krajowym PSL pod światłym przywództwem "botoxa" Waldka P. tworzą kolalicję z przewodnią siłą narodu P.O.
  Pewnie PSL nie rządzi w KRUS, PSL nie rządzi w strażach ochotniczych, pewnie PSL nie obsadza swoimi totumfackimi w urzędach samorządowych. Oczywiście, wszak tzw. "ludowcy" to ludzie kryształy, którym nepotyzmu, kumoterstwa zarzucić nie można, wszak to jedna wielka rodzina ludowców....
 • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 13:12
  kostek, każdy bredi jak umie :) Myślę ,że jesteś skostniały jak Twój nick :):): dobra z Was para kastek i botox :):). Do wiadomości kostek :) jestem kobietą:):): od urodzenia.
 • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 13:16
  pojebany i bandyta :)strzał w 10-tkę.
 • Gość: txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 15:30
  PSL-dziaki to same aniołki. Wzory obywatelskiej postawy i patriotyzmu.

  Szkoda tylko że zakosili nazwę partii, ktorą kiedyś ZSL niszczył na wyprzutki z PPR-em.
  Doliniarze z ZSL-u...
 • Gość: pojebany IP: *.180.115.103.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.04.11, 07:06
  Towarzysze z Z.S.L., tzn. z P.S.L. rządzą!!! Chwała Eli i Sławkowi, że tak dzielnie i kurczowo trzymają się stołków i władzy raz zdobytej nie oddadzą. Towarzysze z ZSL (PSL) w osobach Eli i Sławka, jak wielka rodzina ludowców, godnie dają świadectwo swojej służbie w pracy samorządowej i publicznej.
 • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.11, 15:55
  Ty naprawde człowieku jesteś poj...... Tego co piszesz już nie daje się czytać. Zachowujesz się jak ten nasz Piorun, klepiesz byle co, aby tylko klepać i szukasz publiki. Ale Piorun ponoć ma coś z głową. A czy Ty też?
 • Gość: pojebany IP: *.182.71.35.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.04.11, 17:35
  PSL, pogrobowcy ZSL zwani również "ludowcami" obsadzili swoimi ludźmi samorządy oraz tworzą koalicję rządową.
 • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.11, 17:42
  znajdź sobie dobrego psychiatrę i zacznij się leczyć. Co wpis, do gorsze głupoty zapodajesz.
 • Gość: pojebany IP: *.182.95.16.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.04.11, 18:01
  z jakiej partii jest starosta powiatu ciechanowskiego? z jakiej partii jest dyrektor PUP w Ciechanowie? czy starosta jest zwierzchnikiem dyrektora pup? kto jest spadkobiercą partii ZSL?
 • Gość: Tutejszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.11, 18:31
  Sitwa z P.artii S.tanowisk L.ukratywnych:)
 • Gość: roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.11, 20:11
  Wieczna chwała działaczom PSL-u za ich BEZINTERESOWNA pracę na rzecz społeczności lokalnej. Po trzykroć chwała i wieczna pamięć. Hurra.. hurra.. hurra. Niech rzyją(!) nam sto lat.
 • Gość: zasikany menel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.11, 18:09
  Czy prawdą jest, że syn pana Sławomira Morawskiego piastującego urząd starosty ciechanowskiego jest członkiem młodych ludowców, młodzieżowej bojówki psl, i czy jest także pracownikiem urzędu skarbowego w Ciechanowie?
 • Gość: pojebany IP: *.180.51.240.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.04.11, 10:47
  P.S.L. z ofiarnym oddaniem służy społeczeństwu, zawsze ofiarnie na pierwszej linii służby państwowej, jak zwykle bezinteresownie:)
 • Gość: stasiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 16:15
  Prawdą jest że wszyscy "ludowcy" to ludzie bezgranicznie oddani sprawom ludu pracujacego mist i wsi.
  Ja Wujt (z PSL-u) Wam to mówię/piszę/. Wierzyta czy nie wierzyta to wasza sprawa. Jak chceta coś załatwić mówta to głośno.
 • Gość: roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.11, 07:37
  PUP walczy z bezrobociem w szeregach PSL i ich rodzin.
 • Gość: pojebany IP: *.146.48.207.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.04.11, 09:09
  PSL to najlepszy pośredniak dla własnych totumfackich, stąd adekwatna nazwa: P.artia S.tanowisk L.ukratywnych...., i tyle, bez komentarza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.