Starostwo + PUP zrobiły denne Targi Pracy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dlaczego to się wogóle nazywało Targi Edukacji i Pracy? Były same oferty szkół, ofert pracy nie było! Co robi PUP, oprócz tego, że pani Latko przemawiała na tych pożal się Boże targach? Jak macie taką żenadę urządzać, to dajcie sobie spokój, nie denerwujcie absolwentów bez pracy! Oczywiście członkowie PSL nie muszą tkwić na bezrobociu ..., prawda pani L.?
    • Gość: ninka IP: *.180.100.52.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.04.11, 19:28
      Ja też byłam na targach i jestem absolwentką. Były oferty dla bezrobotnych, tylko trzeba było poszukać panie Grzechu. Ja znalazlam propozycję......ale myslę ze te targi były adresowane głównie do młodziezy gimnazjalnej i maturzystów, ułatwiając im wybór szkoły...przy niektórych szkołach były spore grupy młodzieży. I fajny był pokaz tej grupy antyterrorystycznej. Ale pana celem jest chyba dowalenie tylko tej pani Latko. Nie można nazwac dennym czegos dobrze przygotowanego, tylko dlatego,ze panu sie nie podobało. Mnie i mojej kolezance się podobało.....
    • Gość: LittleMe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.04.11, 18:29
      Widzę, że u Was też fascynujące targi były. W Działdowie to samo. Według mnie połączenie targów pracy z targami edukacyjnymi to porażka. U nas chwalą się, że mieli do zaoferowania 200 miejsc pracy. Nie powiedzieli tylko, że LG musiało najpierw zwolnić 200 osób, żeby tyle samo zatrudnić i dostać dotację.
      • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 16:18
        Targi pracy ciekawa jestem ile osób znalazło pracę / śmiech / chcą się wykazac przed wyborami jak to pomagają ludziom. Lepiej by pieniądze które wydali na organizację tych niby targów utworzyli kilka stanowisk pracy dla bezrobotnych . Łatwo sie bawic za nie swoje pieniądze , robic kampanię , pokazac przy mikrofonie . Bufonada była jest i będzie a ty bezrobotny wal się cieniesie. Pani kierownik PUP Latko wie na co wydac pieniądze żeby przypodobac się staroście. Bezrobotny niech zdycha z głodu i jego dzieci pani Latko i pan Starosta targi sobie robią . Muszą od czasu do czasu du...py ruszyc z foteli. Mieli przednią zabawe a głupi bezrobotni niech mają rozrywke .Przy okazji dostaną po długopisie za darmochę. Więcej takich imprez niech sie gawiedz cieszy i chwali dobroczynców staroste i Latko z PUP.
        • Gość: piotrek IP: *.205.37.67.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.04.11, 17:53
          To nie są targi dla bezrobotnych. To jest impreza dla młodziezy z gimnazjów, zeby mogli zdecydowac o wyborze szkoły sredniej i dla maturzystów,ze mogli zdecydować o wyborze uczelni, stąd są na nich szkoły i uczelnie, żeby mogły się zaprezentowac i udzielić informacji uczniom. Dlaczego mylicie panstwo pojęcia, i wyrzucacie te frustracje, to nie sa targi dla bezrobotnych.
          • Gość: misiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 18:25
            jeżeli były dla gimnazjalistów, to dlaczego nazywali to "targi pracy"? ja też niepotrzebnie straciłem tam czas. ktoś powinien za to ponieść konsekwencje. nie wolno tak beztrosko wprowadzać ludzi w błąd
            • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 23:23
              Piotrek czytaj wyzej Ninka .Napisała że była na targach i nawt znalazla ofertę pracy hahahahahhaha. Ninak Ty tumanico Starosta kazał się przygotowac co masz odpisywac na forum . Nie dostaniesz premii hahahah czytaj Piotrka on się lepiej przygotował . Wie dla kogo były Targi Pracy dla dzieci Ninka. Ale tumany hahahahhah nie mogli lepiej wymyślic Targi Pracy. Zrobili spęd dzieci rozdawali długopisy i będa sie chwalili ze zorganizowali Targi Pracy.Latko z PUP sfinansowała bo to Targi Pracy. Ku..wa ile mozna wydawac pieniądze na takie bzdury a na szkolenia dokształcanie nie ma .Po co oni tam siedzą w tym PUP ani ofert pracy ani szkolen idioci dla dzieci zrobili Targi Pracy. Puknijcie sie w te puste mózgownice.
    • Gość: Pracujący IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.11, 22:09
      Żadne targi pracy Wam w niczym nie pomogą. Tym bardziej, że nie są to targi pracy tylko reklama gó...anych ciechanowskiech szkół lub innych prywatnych quazi-uczelni gdzie najwyższy stopień dr hab. posiada rektor, który pracę habilitacyjną ukończył za dolary w Kijowie albo Mińsku.
      PUP jaki jest każdy wie i nie wmawiajcie urzednicy tu piszący, że jest inaczej. Raz jeden w życiu byłem prawie już 10 lat temu zarejestrowany w PUP w ciechanowie po skończeniu studiów przez 1 tydzień. Wtedy z pracą były 10 krotnie wieksze problemy niż dziś. W dniu rejestrowania się szacowne Panie urzędniczki traktowały mnie jak "śmierdzące gó..." a dyplom ukończenia jednego z najlepszych uniwersytetów w kraju wyśmiewały. Same pewnie zakończyły edukację na studium administracyjnym ale mniejsza o to. Moja wizyta tam skończyła się awanturą jak zobaczyłem, że gnojek pracujący w urzędzie nie ukończył jeszcze studiów a mnie przyjmował jako petenta, grając równocześnie na kompie. Mamusia jak się okazało mu pracę załatwiła. Wtedy zrozumiałem, że jak sam sobie pracy nie znajdę to urząd tym samym tego nie zrobi. Ludzie ten urząd i jego pracownicy mają Was i Wasz los głęboko w dupie!!! Tylko naiwniacy myślą inaczej.
      Trzy lata przepracowałem za granicą. Wyszlifowałem języki. Za granicą też byłem popychadłem. Wróciłem do kraju, założyłem własną firmę i miesięcznie spokojnie wyciągam 6000 zł na rękę. Nie mówię, że jest lekko ale pracuję na siebie. Mam ochotę na dzień wolny to zostaję w domu. Moja praca jest okupiona stresem ale nie zamienię jej na spokojną państwową posadę za 2000 brutto. Dziś PUP uważa mnie za krezusa i nęka kontrolami i straszy karami finansowymi. Urzędnik żyć musi a szantarze ciechanowskiej skarbówki są już legendarne.
      Z jednym się z Wami zgadzam. Ten region opanował klan robotniczo-chłopski niedouczonych debili z PSL-u i niezależnie co niektorzy należący do tej partii piszą jest to absolutna prawdą. Nie wierzycie??? Sprawdźcie sami ile jest inwestycji w gminach i miastach, których wójtami i burmistrzami są członkowie tej żałosnej, prostackiej partii wieśniaków bez matury.
      Prawda jest jedna. Wielu z Was tu piszących skończyło dla wygody, nieuctwa, lenistwa oraz głupoty gó...ane ciechanowskie lub okoliczne uczelnie prywatne. Ja żeby skończyć dobre studia często głodowałem. Nie żałuję jednak ale na BOGA jedynego. Za co chcecie dostawać te 3000 zł miesięcznie na rękę??? Za swoje mierne wykształcenie i umiejętności?????????
      Jedna rada. Za tydzień niemcy otwierają rynek pracy. Pracowałem tam 3 miesiące w czasie studiów. Płacą świetnie a organizacja pracy jest prawie idealna. Więc do dzieła. Pierwsze kroki skierujcie do szkoły językowej. Czeka na Was ponad 3 mln miejsc pracy, lepsza płaca i spokojne wygodne życie. Może niektórzy z Was nauczą się jak się tam pracuje bo praca Niemca jest 3 krotnie wydajniejsza niż Polaka. Więc i płace większe
      • Gość: ,,, IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.11, 17:16
        Jesteś strasznym bufonem pisząc tak. Ja mam skończony Uniwersytet Warszawski, ale nie uważam, że Ci którzy skończyli inne uczelnie są nie douczeni czy gorsi. Śmiem twierdzić, że ciągle jesteś nie dowartościowany, dlatego pozwalasz sobie na takie uwagi. Nie dyplom świadczy o tym, jakim jest się człowiekiem.
        • Gość: srajda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 17:45
          Miastem i powiatem rządzi koalicja żytnio-ziemniaczana.
        • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 19:39
          Nie będę się dziajaj rozpisywała :) jestem zmęczona po świętacch W wielu kwestiach zgadzam się z pracujący> ale popieram też to co napisał/a ,,,
        • Gość: Pracujący IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 20:22
          Dla Twojej wiadomości Grzechu nie skończyłem Uniweresytetu Warszawskiego, nawet nie studiowałem w Warszawie. Jak już pisałem zanm życie z wielu stron. Zaznałem też wieloletniej strasznej biedy jako dziecko. Urodziłem się i wychowałem jeszcze w czasach komuny, której Ty pewnie na oczy nie widziałeś. Jeżeli uważasz, że jestem bufonem to Twój problem. W Polsce ludzie nie starają się dojść do niczego ciężką pracą. Mój każdy dzień to walka z przeciwnościami losu i ludźmi takimi jak Ty, którzy nie starają się do niczego dojść ciężką, mozolną pracą tylko idą na łatwiznę i parają się odwiecznym kombinatorstwem. Dlatego takich jak ja nazywają bufonami bo Polak nie stara się być lepszy tylko ściągnąć lepszego do swojego poziomu. Zawiść w narodzie kwitnie. Dziś ambicja i uczciwość = frajerstwo. Kompleksów nie ma nikt kto do wszystkiego dochodził ciężką pracą bo wie ile wysiłku ona kosztuje. Nadal się uczę i dokształcam bo na świat patrzę oczami dziecka, naiwnie i z ciekawością. Zamierzam uczyć się do śmierci ale jak widzę Twoje wypowiedzi Grzechu i paru innych na tym forum to dochodzę do wniosku, że jest wielu co wiedzą już wszystko i edukowac się nie muszą. Polskie społeczeństwo przed II wojną światową było złożone w dużej mierze z inteligencji i o niebo lepiej wychowane. Miałem przyjemność być uczony przez kilku "przedwojennych profesorów". Naprawdę ogromne wrażenie robił ich styl bycia, zachowanie, sposób posługiwania się językiem polskim. Komuna zniszczyła społeczeństwo a quazikapitalizm dobił ich doszczętnie. Dziś, jak widać zresztą na tym forum najważniejsze w Ciechanowie są nowe puby, pizzerie i bary z kebabem a młodzież ma za nic swoją edukację i rozwój. Zarabiać chce zaraz po skończeniu miernej uczelni krocie. Jeśli uważasz, że jest coś złego w obrażaniu Twojej szkoły którą wybrałeś z konformizmu i minimalizmu to mniej o to pretensje do siebie, a nie do mnie.
          Co do innych postów, do żadnej partii nie należę, nigdy nie należałem i należeć nie będę. Nauczył mnie tego Pradziadek, któremu Komuchy zabrały 85% majątku i zrobiły z niego Kułaka. Co znaczy Kułak sprawdź Grzechu w Wikipedi bo biblioteki pewnie na oczy nie widziałeś.
          Nigdzie nie pisałem, że jestem lepszy bo skończyłem dobry uniwerek. Ty skończyłeś Warszawski a nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem. Jesteś albo głupi albo naiwny albo poprostu bredzisz skoro piszesz, że ukończenie dobrej szkoły nie jest sposobem na lepsze zatrudnienie albo skończyłeś kierunek studiów, który daje kiepskie perspektywy i sam leczysz kompleksy. Z rozmysłem nie podałem nazwy uczelni, którą skończyłem, żeby nie deprecjonować innych. Podaj mi jednak łaskawie jedną uczelnię w Ciechanowie, która dba o rozwój studentów i zapewnia im edukację na wysokim poziomie??? Gdybyś pracował na uczelni to wiedziałbyś, że prywatne szkoły jakich pełno w Ciechanowie nastawione są wyłącznie na generowanie zysków.
          Czy się komuś podoba czy nie prawda o potencjale i przyszłych kadrach pracowniczych ciechanowskich uczelni i innych beznadziejnych szkół jest przerażająca. Dziwią mnie jednak wymagania ich absolwentów lub osób, które nie rozwijają własnych umiejętności i nie dokształcają się, a wymagania mają bardzo wysokie. Skąd się one biorą wobec tego pytam???
      • Gość: ja IP: *.xdsl.centertel.pl 25.04.11, 19:36
        pracujący - chwalisz się "dobrymi" studiami, które skończyłeś - z treści twojego wpisu wynika że niczego one cię nie nauczyły . Szkoda , że doświadczenie życiowe jakie posiadasz zarówno osobiste jak i zawodowe potwierdza twoją nieudolność , pychę i wrodzone chamstwo.
        • Gość: Pracujący IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 20:34
          Jeśli chamstwem nazywasz nazywanie po imieniu nieudaczników użalających się nad swoją dolą, nieróbstwem, minimalizmem, konformizmem albo nieuctwem to rzeczywiście jestem chamem. Trudno, będę musiał z tym żyć ;)
          Gdyby mnie studia niczego nie nauczyły nadal wystawał bym pod PUP-em albo użalał się nad sobą na tym forum. Pychy w sobie nie mam, gdyby było inaczej nie machał bym łopatą ani mopem zaraz po skończeniu studiów. Nawet nie musiałem przełykać gorzkiej pigułki w sytuacji kiedy wyjścia nie było i trzeba było to robić przez jakiś czas. Praca uszlachetnia, nawet ta za 1000 zł poniżej kwalifikacji ale jeszcze nie widziałem żeby uszlachetniała ta z protekcji powyżej kwalifikacji za 4000 zł. Tam zapewne chamów nie brakuje. Znasz jakieś przykłady???
          Nieudolny nie jestem chyba za bardzo. Jakoś sobie radzę i co najważniejsze użalać się nad sobą nie zamierzam ;)
      • Gość: Dąbrowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 19:43
        Czepcie się PO a nie PSLu, ciemniaki z PO psują co było do popsucia , wiele nie zostało by popsuć
    • Gość: KOALA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.11, 09:10
      Bardzo udane targi , życzymy sobie kolejnej edycji w przyszłym roku.
      • Gość: Pracujący IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.11, 21:16
        Ja sobie życzę żebyś zmądrzał. Pobożne życzenia można mieć jednak zawsze, że urzędnikowi oleum do głowy kiedyś w końcu napłynie. Ludzkość niestety nie doczeka zaszczytu zobaczenia tego niezwykle rzadkiego zjawiska. A mówią, że nie ma rzeczy niemożliwych

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.