Zabito Bin Ladena Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Co mieszkańcy Ciechanowa o tym sądzą.

Jest mi to dziś obojętne , chociaż 10lat temu sam zabiłbym go i byłem AMERYKANINEM .
    • Gość: Michał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 11:25
      wczoraj świat się cieszył z beatyfikacji Jana Pawła II, dziś świat się cieszy bo zabito Bin Ladena... że zacytuję klasyka "dziwny jest ten świat"
    • Gość: małolata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 14:22
      ja to się poważnie boję. naprawdę. to niby dobra rzecz, że al kaida nie ma teraz przywódcy, ale ja już wyobrażam sobie ich zemstę.
      • Gość: S IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.11, 14:33
        TY SIE NIE BÓJ AIKALIDY, ty się buj pisiorkuw w ciechu :-)
        • Gość: syn osamy IP: 213.199.253.* 02.05.11, 16:45
          mój tatko żyje i jest prezesem w jednym z ciechanowskich stowarzyszeń terroryzuje swych członków szkoli swych zwolenników i igra z życiem i zdrowiem mieszkańców ciechanowa
          • Gość: irek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 17:05
            nie kpij ze śmierci, zabili głównego terrorystę, ale łeb tej hydrze odrośnie. dlatego tak się boję nawiedzonych różnej maści. u nas też ich nie brakuje
    • Gość: SPA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 17:39
      • Gość: emeryt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 18:43
        Bach jeżeli jest Ci to obojętne to po co pytasz ?
        • Gość: Kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 20:00
          Zobaczymy, co teraz będzie się działo, jak ta euforia opadnie a zacznie się zemsta talibów.
          • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 15:52
            Czym tu się cieszyc. Na mnie ta wiadomośc zrobiła przygnębiajace wrażenie. Jedni i drudzy są siebie warci. Najpierw amerykanie szkolili Bin Ladena ,zrobili z niego maszynkę do zabijania-bo był im potrzebny, kiedy odwrócił się od nich zrobił kuku- został "najgrozniejszym terrorystą / zeby nie byłko wątpliwości uważam tzn uważałam ze był niebezpiecznym człowiekiem/. Został zabity , ale dlaczego jego wnuki ? Nadleciały samoloty , zbombardowały posiadłośc.Pilot nie wie czy są tam dzieci. Nie wierzę ze nie wiedzieli tzn wywiad. Najprościej zbombardowac, żadnych stat własnych. A ja ciągle myslę o tych nalych dzieciaczkach które zginęły. Nikt nie wytłumaczy mi nigdy ze one musiały zginąc. To były tylko małe dzieci trójka wnucząt nieswiadomych swego losu. I widzę radośc amerykanów, tańcza , smieją się. Może nawet nie wiedzą że smierc poniosły maleńkie dzieci. Nie chce mi się rozwijac tematu bo serce boli.
    • Gość: Paweł IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.05.11, 20:27
      Zabili bez sądu, bez możliwości obrony przed postawionymi zarzutami.
      Głupi amerykanie wyedukowani przez królika bugsa i myszkę miki cieszą się i śpiewają na ulicach.
      Przykry widok.
      Czym się jedni od drugich różnią ???
      • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 23:49
        gośc nie pomyliły mi się naloty. Pisałam w skrócie nie rozwijając wątków. Bin Laden popełnil nie jedno przestępstwo -powinien był juz dawno ponieśc karę . Ja piszę o własnych odczuciach ,co czuję myślac o tych małych dzieciach które zginęły.Ameryka takie mocarstwo , sprzęt,"niby" super wywiad, a zawsze dadzą plamę na całego. Jedyne co im dobrze wychodzi to akcje w filmach , zresztą wszystkie na jedno kopyto. Niezwyciężone mocarstwo a boją się akcji bezpośredniej, samolotem łatwiej podleciec i zniszczyc wszystko w promieniu kilkuset metrów. Tym dzieciaczkom nie dano żadnej szansy przeżycia. Czym zawiniły,że miały ojca bandytę. Nie podoba mi się to i będę o tym pisała , jak czuję, czy się komu podoba czy nie. A głupie polaczki niech nadal dupę im liża, płacą za wizy i płaszczą się . Gdybym mogła to amerykanie tez by płacili za wizy, segregacja na lotnisku, odciski palców tak jak oni to robią z nami.Przyjazń to przyjazń. Wy nam, to my wam to samo. Dlaczego Polska godzi się na takie poniżanie, może już czas zmienic to. Zdolni są bardzo okupują Afganistan 10 lat szukając Bin Ladena a on sobie w rezydencji mieszkał niedaleko w Pakistanie. Niezły wywiad mają. To cała Ameryka i mit o ich inteligencji i wywiadzie. 10 lat przygotowywali się aby go złapac a zabili niewinne dzieci cwoki.
        • Gość: :) IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 00:56
          To ten podstażały talib chowający się po jaskiniach co był zagrożeniem dla całego zachodniego świata?
          • Gość: :) IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 01:02
            Z tego co czytam o nim to w sumie miał niektóre postulaty zgodne z poglądami niektórych użytkowników tego forum. Tak jak podejrzewałem - mamy oddział Al-Kaidy w Ciechanowie.
            Postulaty:
            * Wojna Religijna przeciwko Stanom Zjednoczonym i ich interesom, ogłoszona w fatwie w 1998 roku;
            * Usunięcie wojsk amerykańskich z Arabii Saudyjskiej i Zatoki Perskiej;
            * Wyzwolenie Jerozolimy z rąk Żydów;
            * Usunięcie Żydów z Półwyspu Arabskiego;
            * Obalenie "nieislamskich" rządów w świecie muzułmańskim;
            * Przywrócenie kalifatu.
        • Gość: waldek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 06:47
          Zginął od strzału w głowę-NKWD kłania się.
          • Gość: c IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.11, 09:34
            ej oczko,oczko ty to jesteś aparatka :-)
            zło musi być ukarane i amerykanie mają tu zdrowe podejście.
            musisz i ty poprzec michnika co napisał na ten temat.

ps.Amerykanie mogą być dumni ze swojego rzadu, armii, moralności ,a my w Polsce ?
            Tchórze w rządzie i armia na jeden stadion piłkarski
            • Gość: sie nie znam ale.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 09:42
              Z czego mają być dumni? Z tego że strzelając do terrorysty bez sądu zrównuja się w swoich działaniach z nim? Cywilizację od dziczy odróżnia prawo a nie samosąd. Dlaczego tak bardzo amerykanom zależało na tym żeby nie było sądu? Może dlatego ze wyszło by parę nieciekawych historyjek dotyczących 11.09.?
              • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.11, 12:40
                spad z tego forum matołku, cywilizacja i demokracja jest dla cywilizowanych ludzi

Gość portalu: sie nie znam ale.. napisał(a):

> Z czego mają być dumni? Z tego że strzelając do terrorysty bez sądu zrównuja si
                > ę w swoich działaniach z nim? Cywilizację od dziczy odróżnia prawo a nie samosą
                > d. Dlaczego tak bardzo amerykanom zależało na tym żeby nie było sądu? Może dlat
                > ego ze wyszło by parę nieciekawych historyjek dotyczących 11.09.?

• Gość: sie nie znam ale.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 12:49
                  to znaczy jakich?? Takich co uważaja że jeśli większośc uzna to za słuszne to można wydać wyrok bez sadu?????bin laden to totalnie zero i jego wszawy zywot mnie w ogóle nie interesuje ale dzialając tak jak zrobili to amerykanie jesteśmy tacy sami. Dlatego spokojnie można postawic znak równości między obamą a bin ladenem. A jeśli uważasz inaczej to użyj argumentów a nei ublizasz innym . Jak nazwiesz kogoś matołkiem nie stajesz się madrzejszy.
                  • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.11, 13:29
                    jesteś jeszcze głupszy/a niż wydawało mi się gdy piszesz o znaku równości i spokijnie raz jeszcze możesz zrobić spad z tego forum.
                    amerykanie jeszcze powinni go oddać talibom i niech oni go sobie sądzą ? myślę ,że kolejny wpis powinien być twój taki.
                    • Gość: sie nie znam ale.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 13:32
                      Argumenty matole ! argumenty!!!!
                      Dla mnie jest to proste. Aresztowanie , sąd , udowodnienie winy , wyrok egzekucja!!!!!. Czego tu kretynie nie rozumiesz?? W cywilizowanym świecie osoba nie skazana prawomocnym wyrokiem jest nie winna nawet jeśli złapana została na gorącym uczynku. Jeśli talibowie by się bronili i zgineli w walce - nie mam pytań Ale z tego co piszą bylo inaczej .
              • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 13:56
                sie nie znam ale.. nie chcieli złapac , to niewygodne dla USA. Szkolili go latami aby nauczyc jak ma zabijac ,wie o tym cały świat. Po co żywy świadek , za duzo wiedział a tak tajemnicę zabrał do grobu i przy okazji naznaczył datę śmierci swoich wnuków.Amerykanie powinni pochylic głowy nad niewinnymi główkami dzieci a nie urządzac fajerwerki. To wstrętne bez względu na to jak bardzo niebezpiecznym człowiekiem był Bin Laden.
                • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.11, 15:53
                  i ty oczko nie matołkuj z tym co robili amerykanie z bin ladenem i nie wyciągaj głupich wniosków.
                  to rosjanie byli agresorem w afganistanie i to amerykanie pomagając afgańczykom musieli i szkolić grupy wojowników.

za chwię okaze się ze polski żołnierz szkolił w iraku i afganistanie terorystów bo ktos zmieni swój front.
            • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 13:46
              c piszesz " zło musi byc ukarane" zgoda ,ale nie uważam że mają prawo byc jedynymi sędziami na świecie. Kim są ze uzurpują sobie prawo do zabijania w imię ich pojętej sprawiedliwości. "Amerykanie mogą byc dumni z rządu, armii, moralności" tak napisałeś. Ja na ich miejscu bym się wstydziła za to co robią / wracam do tych niewinnie zamordowanych dzieci/. Ta ich sprawiedliwośc ma dwa wymiary. Po trupach ,ale racja jest nasza, kto nie z nami to przeciwko nam bez wzgledu na konsekwencje /zabijanie dzieci/.Piszesz " tchórze w rządzie" - wolę tchórzy niż morderców małych dzieci.
              • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 14:11
                Amerykanie wiedzą, że żle zrobili zabijając. Teraz chcą wywołac psychozę stachu na świecie ,że al kaida będzie się mściła. Chcą udowodnic i wmówic wszystkom ,że słusznie zrobili mordując. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby za kilka dni było kilka aktów terrorystycznych potwierdzających ze " niby mieli rację" i wcale nie zdziwie się ,że terroryści rozpłyną się na kolejne 10 lat.Rambo umie zacierac ślady :):): przynajmniej w filmach. Amerykanie uwazają że oni są najmądrzejsi a reszta swiata to tumany którymi trzeba kierowac a jak zajdzie potrzeba to dyscypilnowac kulką w łeb bez sądu. Coś mi to przypomina ale przemilczę. Polacy zawsze muszą miec tzw wzór do naśladowania . Kiedyś to było ZSRR a teraz USA. Kiedy każdy zacznie myślec samodzielnie a nie uniżenie przyjmowac to co inni chcą nam wmówic.
    • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.11, 15:56
      jeśli ci oczko mało argumentów to przypomnij sobie co pisałaś kilka dni temu o Adamie Michniku
      i masz czytaj i nie pieprz głupot na tym forum

wyborcza.pl/1,75968,9535212,Mowmy_o_Osamie.html
      • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 16:25
        p - pamiętam i mogę powtórzyc. Michnik jest bardzo inteligentnym facetem. Umysł jakich mało. Oby wiecej takich ludzi. Głupoty :) to po co czytasz:) omiń:) a pisac będę :) Każdy pieprzy jak umie.Ty pieprzysz ze ja pieprzę ,a ja pieprzę że Ty piepszysz:):):): Kazdemu wolno pieprzyc. Nie sądzisz? hihihi
      • Gość: ? IP: *.205.1.166.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.05.11, 16:56
        od pieprzenia glupot na tym forum to jest Pszemmmm.. No nie nicku "p"? ;)
        • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 19:07
          :):) co to za persona Pszemmmm..:):):)
          • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.11, 20:23
            ty mi oczko nie wciskaj kitu ,że binladen nie miał broni ,ze się nie bronił .

ty mi oczko nie wciskaj kitu ,że sąd i inne duperele zmieniłyby wyrok i bardziej humanitarne jest sadzenie zbira ,a potem posadzenie go na krześle elektrycznym.

ty oczko mi napisz czemu michnik nie przekonał cię ?

• Gość: sie nie znam ale.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 20:57
              A na moje argumenty kretyn nie odpowiedział
              • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.11, 16:13
                oczko gdzie jesteś ?
                • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:30
                  p :):): ale coś mnie blokuje.Przed chwilą pisalam tekst i nie przechodzi. Wywaliło. A tyle do Ciebie napisałam :(:(:. Wczoraj pisalam na inny temat w innym wątku i też mnie wycieli dokładnie. Nie ma śladu a nie naruszylam regulaminu. Chyba zacznę bluzgac pisząc wtedy zostają wpisy. Nie myslałam że tu taka cenzura. Jak ten wpis przejdzie to jutro coś napiszę .
            • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:20
              p żle odczytałeś to co posałam. Nie interesuje mnie Bin Laden ,a to w jaki sposób zostala zorganizowana cała akcja.Pisałam o osobach postronnych które straciły tam życie. Pisałam o amerykanach ktorzy siebie uważaja za coś lepszego od innych a tak w rzeczywistości to głąby. Mają dobry sprzęt nawet bardzo dobry , pieniądze i nic więcej.Ich słabością są ludzie co daje się wyczuc wlaśnie w takich akcajch jak ta ostatnia. Niekompetencja w każdym calu i śmierc niewinnych. To cała nieomylnosc amerykanów. Jestem zła piszę bez składu i ładu tyle myśli ciśnie się do głowy. :):)::):):) nie przekonał ? do czego? Na samo wspomnienie Jego osoby uspokajam sie :):):)
              • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:25
                oczko jaki/jaka ty jesteś beznadziejnie głupia w tym co piszesz , a swoja drogą to pisałem ,ze jesteś stary miejski troll na tym forum
                • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:33
                  p:):):) trafił swoj na swojego trolu :):):):):):):)
                  • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:41
                    OCZKO MASZ SŁABY NET, może nawet słabiutki :-)
                    to nie cenzura , jesteś jak ci amerykańscy komandosi i nie umiesz wysłać prostego listu do P:-))))
                    • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 20:58
                      p:):):):):):):):):):):) brawo:) przyznaleś mi racje ze są do dupy. Chociaż w jednym mamy to samo zdanie:) Mam bardzo dobry :) powiedz co tak Ciebie ruszyło w tym co piszę:) odczytam jutro :) teraz idę na inne fora tam gdzie lubię byc:):):): moze zajrze tu póżniej Jestem ciekawska i nie wiem czy wytrzymam do jutra P:):):):
                      • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 03:28
                        :):) p i gdzie łazisz:)nie odpisałes:) coś przeoczyłam o Michniku:) Nie wiem co pisał. Gdzie mam to znależc. Chętnie przeczytam i napiszę co sądzę o jego arrtykule. Nie wiem czy będę bezstronna :):):):):):):):żartuję. Co zrobic :) mam słabośc do jego inteligencji.
                        • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.11, 07:44
                          no cóż oczko nie przyznaję ci racji o elitarnej jednostce komandosów .
                          każda akcja ma słabsze momenty i rozstrząsanie ich, że to słabość jest wielkim nadużyciem intelektualnym.

ps.pytanie pomocnicze czy leszek miller, koleś michnika ten czerwony stary komuch to tez twój intelektualny idol?
                          • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 13:51
                            p to Michnik był komuchem :):):):):):).Nie wiedziałam :):):): żart. Wole Millera niż Kaczyńskiego . Możliwe ,że nadużyciem jak twierdzisz intelektualnym:) za mało miejsca i czasu aby roztrząsac to na forum. Na to potrzebna dłuższa rozmowa a nie kilka zdań tu napisanych. No i zmusiłeś mnie do przeczytania art. Michnika.Co też on tam nawywijał :):):):):):):):):):):aż sprawdzę:):):)
                            • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 14:06
                              p no i przeczytałam co napisał Michnik. w 100 % zgadzam się z tym co pisze. Ja też o tym pisałam ,ale nie umiałam tego tak wyrazic jak On. Nie zawiodłam się:):):):):):) jak zawsze myśli to co ja. Róznica polega na tym że On umie zwiężlej i ładniej to przekazac. Ale gdzie mnie równac się do jego umysłu:):) nawet bym nie śmiała:) . Po prosty pisze to co czuje , jedni krytykują , inni popierają a reszta przeczyta i puści mimo uszu :) na tym polega forum. Dobrze że weszłam :) popatrzyłam sobie na swojego idola jak Go nazwałes:):):):):)
                          • Gość: ? IP: *.146.205.21.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.05.11, 13:53
                            Pszemm... a moze czas wziac rozbieg?
                            I walnac w mur?
                            • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 14:12
                              ? co Wy z tym Przem..... Domyslam sie, że chodzi o kogoś kto tu bywa tzn pisze. Niech napisze jeżeli czyta. Pewnie zmienił nicka i nieżle się bawi czytając o sobie.
                              • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.11, 14:37
                                musisz oczko w takim razie przeczytać co pisałaś o zabiciu binaladena a co pisze na ten temat stary zgrd michnik komuch -szechter.
                                miller komuch również powtarza o konieczności zabicia binaladena.

ps.w młodości michnik był jeszcze antykomuchem pełną gębą, dziś to stary bogaty dziadyga

• Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 15:07
                                  w skrócie:) Bin Laden był terrorystą należała mu się kara ale nie podobał mi sie sposób w jaki USA zorganizowło całą akcję i to że ludzie postronni zginęli. Pisałam o kompetencji wywiadu, co o nich myślę . :) Nie będę rozwijala tematu. Ja tam Michnikowi do portfela nie będę zaglądała. Skoro ma to widocznie zapracował. A że stary:):): no cóż każdy będzie stary tego nie unikniemy:):):):):):):) Starośc pojęcie względne. Jeden jest stary będac młodym inny młody będąc starym :):):)
                                  • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.11, 16:05
                                    poproszę o kolejny temat panno oczko
                                    • Gość: Aniela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 19:57
                                      Terroryści nie mają skrupułów a my aż nadto i oni na tym wygrywają. Dlatego nie żal mi Bin Ladena, on by każdego z nas niewiernego pozbawił głowy powoli odcinając ją tępym nożem.
                                      • Gość: Anastazja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 20:25
                                        A jeśli bedziemy działać w taki sam sposób to czym bedziemy się różnić od nich?
                                        • Gość: Wojtek P. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 21:01
                                          Dziś to zmartwienie Amerykanów, Anglików albo Hiszpahów ale terroryzm rozprzestrzenia się jak zaraza. Będziemy tacy litościwi, jak rozwalącoą u nas i zginą Polacy?
    • Gość: p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.11, 18:42
      Warto było zabić mordercę tysięcy ludzi, bo znaleziono masę dowodów na ich kolejne ataki i siatki powiązań.
      Wyjątkowo głupi binladen ze tez allah nie dał mu rozumu by nie miec przy sobie dowodów zbrodni.
      • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.11, 13:10
        p :):) jak to ładnie zabrzmiało " panno oczko" :):):połechtałeś moje ego:):):)panną to ja byłam jak cnoty broniłam:):):):):) ech kiedy to było :):):) tak dawno, że juz nie pamiętam:):):) z kim, gdzie , kiedy i jak :):):):):):):):):): Temat każdy podejmę:):):):)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.