• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Co myślicie o sklepie Alkocholowy Świat

• IP: *.tktelekom.pl 04.05.11, 23:16
    Czekamy na wasze opinie najlepiej od piwoszy
    Edytor zaawansowany
    • Gość: narkoman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 10:09
    • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 10:20
      Speluna dla żuli...
      • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 10:20
        A właściciel analfabeta.... "AlkoCHolowy".....
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 10:58
      a gdzie to jest????
    • Gość: Gosc IP: *.adsl.inetia.pl 05.05.11, 11:03
      Dobry sklep.
      Mają naprawdę duży wybór jeśli chodzi o piwo (polskie i z zagranicy).
      Szczególnie z niedużych, regionalnych browarów.
      Jeśli ktoś lubi piwo (zarówno niepasteryzowane jak i pasteryzowane), na pewno znajdzie coś ciekawego.
      Ja znalazłem parę ciekawych i niedrogich.

Aha. W razie złośliwych komentarzy zaznaczam, że nie pracuję w tym sklepie :)
      • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 11:18
        Jasneee..... A świstak siedzi i zawija...
        • Gość: romek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.11, 14:07
          A Świstak to ma warzywniak na 11 pułku
    • Gość: nowina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 22:56
      Piwo mają dobre, ale trzeba być czujnym bo mnie przy wydawaniu reszty wydali 2 zł. za mało i dopiero w domu to zauważyłem.
      • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 02:57
        :):):):):)nie mam zdania na temat alkoholi sprzedawanych w sklepie> Alkocholowy Świat<:):)
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 07:18
      bardzo prosze podac w ktorym miejscu znajduje sie ten sklep... dziekuje i pozdrawiam
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 09:25
      Czy ktoś łaskawie wskaże mi w końcu gdzie ten sklep się znajduje??? Chętnie bym odwiedził, ale nie znam lokalizacji... Proszę o pomoc, z góry dziękuję..
      • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 09:55
        Nikt ci nie wskaże, bo to nie portal z ogłoszeniami. Chcą się zareklamować niech idą do działu z ogłoszeniami. Nie wiem jak inni, ale ja nie odwiedzę żadnego z miejsc, które umieściło tu swoją kryptoreklamę. Śmierdzi to cwaniactwem i olewatorstwem, nie lubię takiego chamstwa...
        • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.11, 11:17
          W tej bramie na przeciwko dawnego Kredyt Banku
          • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 11:31
            "W bramie"..... bardzo zachęcające miejsce... Po mordzie dostajesz gratis:))
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 11:48
      dziękuję pięknie za udzielenie informacji, faktycznie w tym miesjcu jest sklep z alkoholem i zawitam tam dziś, pozdrawiam
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 15:29
      to na pewno nie ten na przeciwko kredyt banku, sprawdzilem i tam wybor piw jest mizerny, a ktos wyzej pisal ze maja spory wybor a tu cienko z piwami, mocniejsze trunki nie powiem wybor jest, wiec jesli kots zna prawidlowy adres tego sklepu to prosze o pomoc, dziekuje z gory
    • Gość: yhy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 17:06
      w koncu znalazlem swoimi metodami i powiem tak jestem mile zaskoczony, wybor alkoholi rewelacja a dla samokoszy piwa raj, w zadnym innym sklepie nie ma takiego wyboru bardzo dobrych "piw" jak tutaj, napisalem specjalnie piw w cudzyslowie bo to sa regionalne piwa z malych browarow a nie siuskowe piwa z wielkich koncernow, szczerze polecam i ciesze sie ze cos takiego pojawilo sie w naszym miescie... poprostu rewelacja... wlasnie pije sobie smaczne jasne pelne Raciborskie klasycznie warzone, pyszota, palce lizac
      • Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 17:45
        Mieszkam na Płońskiej i bardzo mnie cieszy że mam blisko takie coś ;) Polecam spróbować Miodne - bardzo dobre ;)
        • Gość: małpa IP: 213.199.253.* 14.05.11, 12:21
          ZIMNEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))
        • Gość: :) IP: *.dynamic.chello.pl 14.05.11, 13:05
          Jeden z nielicznych sklepów, gdzie mogę znaleźć Lwówek Książęcy i to z lodówki!! :D A niby browar z Ciechana.
          • Gość: Ulka IP: *.tktelekom.pl 14.05.11, 16:11
            Byłam zmuszona wejsc do tego sklepu po papieroski i powiem wam,ze pozwoliłam sobie zakupić piwko (które Pani bardzo chwaliła)PEDRITOS a'la Desperados,w smaku jest super i kosztuje 3zł z groszami.
            Pozytywnie.

Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.