Dodaj do ulubionych

Nowy Zbór Świadków Jehowy - gdzie się buduje ?

IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.11, 18:49
Jakiś czas temu pojawił się wątek o ich nowej budowli.
Wie może ktoś na jakiej ulicy się buduje ? Ja dowiedziałem się tylko że gdzieś na kargoszynie.
To jakaś tajemnica jest ?
Edytor zaawansowany
 • Gość: . IP: *.xdsl.centertel.pl 05.06.11, 22:24
  Na Prusa
 • Gość: liryk IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.11, 21:48
  Słyszałem że inwestycja pochłonie 6 milionów i będzie to sala na 250 osób.
  Nieźle, nieźle. Ale się nie dziwię. Świadkowie to po katolikach, Prawosławnych trzecie największe wyznanie w Polsce. Mają kasy jak lodu.
 • Gość: menel IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.11, 22:10
  Ja mam dobre informacje że chodzi o 11 milionów. Sala na 400 ludzi z kompleksem ogrodowym.
  Będą się tam spotykali jehowi z całego powiatu ciechanowskiego.
  Będzie basen gdzie się będą chrzcili. Oni to robią w wieku dorosłym.
  Składnica z ich gazetami. jehowi to trzecie po prawosławiu i Katolikach wyznanie. Mają dużo, dużo pieniędzy i etatowych pracowników.
 • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.11, 09:35
  I co z tego, że maja kasę (jeżeli mają)?
 • Gość: dydo IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.11, 20:15
  A to że każdy czepia się kościoła katolickiego ale gdy chodzi o kasę takich firm religijnych każdy chce zatkać komuś usta bredzeniem o tolerancji.
  Kościół katolicki to trzon tego narodu a nie jakieś firmy z usa
 • Gość: KillBill IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.12, 03:49
  Kosciol Katolicki to byl trzonem, dopoki nie zaczal dzialac jak kazda firma, wykorzystujac nowoczesne techniki marketingowe.
 • Gość: stas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.11, 22:31
  czy to promocja zboru jehowych na tym forum ?
  czy załozyciel watku nie nógłby dozywotnio dostać bana za brak myslenia głowa?
  jest wyszukiwarka i tam jest sto wpisów do poczytania
 • Gość: menel IP: *.dynamic.chello.pl 13.06.11, 00:42
  A co ci przeszkadza katoliczku usmarkany ?
  Oni nie biorą na niego od ciebie.
  I nie Jehowi ale Świadkowie Jehowy.
 • Gość: black IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.11, 06:39
  Jesteś cięty na katolików? Może jaką krzywdę wyrządził funkcjonariusz tego wyznania za młodu ze teraz z pogardą piszesz o katolikach? A moze jestes szintoistą lub animistą ale i tak pewnie te slowa za trudne do pojecia?
 • Gość: gosiak IP: 213.199.253.* 01.11.11, 20:28
  polecam wszystkim książki,,PISMO ŚW PRZECZY NAUCE ŚWIADKÓW JEHOWY;; ,,ABYŚ NIE WPADŁ W SIDŁA ZŁEGO;; ,,WRÓĆ SYNU WRÓĆ;;
 • Gość: ja IP: *.tktelekom.pl 13.06.11, 11:32
  forum.gazeta.pl/forum/w,557,124053737,125550719,Troche_wyjasnien.html
  To, że można odejść bez przeszkód wiem i przyznaję, że bardzo łatwo odejść... U nich ciężko się utrzymać, bo trzeba pewnych zasad przestrzegać (a raczej zasad, które ksiądz w kościele też czyta z Pisma).
  A to jest w sprzeczności z podstawową charakterystyką sekty, które nie wypuszczają nikogo kto raz do nich trafi. Ponadto sekty nie są prawnie zarejestrowane i działają tajnie, natomiast Świadkowie Jehowy działają zgodnie z prawem w zupełnej jawności. Prowadzą działalność edukacyjną (mają w ciekawy i praktyczny sposób zorganizowaną swoją wyższą szkołę) i wychowawczą, pomagają w resocjalizacji więźniów, usuwaniu skutków klęsk żywiołowych jak też wyszukują chętnych i prowadzą kursy Pisma Świętego (to co określacie "chodzeniem po domach"). Można u nich prenumerować interesujące czasopisma (nie tylko o tematyce religijnej ale też przyrodnicze, społeczne). Podoba mi się ich styl życia, są zżyci ze sobą, faktycznie są jedną wielką wielomilionową rodziną co widać na ich większych zgromadzeniach.

  Odchodzi od nich dużo, ale przychodzi jeszcze więcej. Np. na jedynym święcie Jezusa jakie obchodzą, upamiętniającym śmierć Pana, które obchodzą dokładnie według tego co jest w Piśmie Świętym w zeszłym roku w Polsce było grubo ponad 200 tysięcy osób (to trzeci pod względem wielkości kościół w Polsce), a na świecie ponad 18 milionów.
  W naszych okolicach powstaje sporo ich zborów i sal.

  Co do transfuzji są pionierami we wdrażaniu nowych metod leczenia. W Europie zachodniej praktycznie odchodzi się już od transfuzji, bo to metoda droga często nieskuteczna i bardziej ryzykowna niż do tej pory myślano (mnóstwa niebezpiecznych chorób nie można wykryć podczas badań krwi, nadal często ludzie zakażają się HIV, który w krwi jest często niewykrywalny w początkowej fazie) I to nie jest tak, że wiara im tego zabrania, ale każdy podejmuje osobistą decyzję.

  Choć gdybym miał zginąć za wiarę to wolę zginąć przestrzegając przykazań Bożych w które wierzę niż zginąć na wojnie za ojczyznę, a raczej dla interesów garstki "grubych ryb", albo odbierając innym życie, którego im nie dałem i nie mam prawa zabierać.
  Polecam piosenka - wiersz Tuwima "Do prostego człowieka"
  www.youtube.com/watch?v=QGtBbezF9Ms
  Tymczasem Świadkowie Jehowy są źli, bo odrzucają jedną z metod leczenia (dość niepewną) i organizują doświadczonych i lekarzy, którzy chcą leczyć bez krwi. Byście się zdziwili jak w tym względzie działają. Gdy ktoś jest chory i zachodzi ryzyko utraty dużych ilości krwi na życzenie pacjenta zawczasu odpowiedzialne osoby (często sami są lekarzami) organizują opiekę i sposób leczenia zgodny z jego sumieniem.
  Podstawowe prawo pacjenta to PRAWO DO WYBORU METODY LECZENIA LUB DO ODMOWY LECZENIA. Przy czym Świadkowie korzystają z tego pierwszego prawa a nie drugiego jak to niektórzy uważają.
 • Gość: lis IP: *.centertel.pl 14.06.11, 16:28
  Niezła kasiora to 5razy drożej niż kościół na smiecinie
 • acalanthis 29.09.11, 15:28
  Super! Opowiedziałeś trochę bajek dla małych dzieci, to proszę opowiedz jeszcze i o tym:

  -> Ile razy świadkowie Jehowy przepowiadali koniec świata?
  Dla ułatwienia podpowiem: na rok 1914, 1915, 1925, lata 40, 1975
  -> Przed nadejśniem "końca świata" wielu świadków Jehowy sprzedawało swoje posiadłości a pieniądze oddawali organizacji. Po "końcu świata" niektórzy zarządali zwrotu. Co się z nimi stało?
  Dla ułatwienia odpowiem: zostali wyrzuceni z organizacji.

  A teraz ostatnie: Słuchaj, wilku w owczej skórze! Nie mąć ludziom w głowach na forum, tylko postudiuj trochę historii swojej organizacji i poczytaj Pisma Świętego, ale tego, które zostało spisane przez apostołów, a nie tego, które zostało sfabrykowane przez organizację ŚJ.
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 19:58
  SJ szanuję za jedno - za konsekwencję. Katolik jedno ma w przykazaniach, drugie myśli a trzecie robi. Gdyby wszyscy katolicy postępowali zgodnie z tym w co podobno wierzą było by znacznie mniej zabójstw, złodziejstwa, wypadków drogowych, rozwarstwienia społeczeństwa, biedy, fałszywych obietnic. Gdyby było więcej SJ a mniej katolików też. SJ są wartościowsi dla społeczeństwa niż katolicy. Nie, nie pójdę do nich - pracuję nad tym, żeby być "zimny albo gorący".
 • Gość: kociarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 09:45
  miauuuuu.....................................
 • Gość: zorro IP: *.adsl.inetia.pl 30.09.11, 18:38
  ale pie......cie !!! oczywiście katolicy są be, a jehowi to po prostu chodzący święci !!!??? wkurza mnie takie gadanie
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 20:29
  Nie są idealni ale są konsekwentni w tym, w co wierzą. Nie leżą nachlani w rowie, nie maltretują dzieci .. .
 • Gość: STEP UP IP: *.play-internet.pl 01.10.11, 11:59
  jestem katolikiem i nie mam nic przeciwko Świadkom JECHOWY,wyznanie jak każde inne ma prawo istnieć dopóki są ludzie którzy chcą według ich zasad żyć,i nikomu nic do tego!!!czy Jechowi pisali o nowo powstałych parafiach ciechanowskich?czy mieszają nas katolików z błotem?sam mam znajomych świadków Jechowy,i uwierzcie,że to normalni ludzie.Traktujcie innych tak jak sami chcielibyście być traktowani,a wszystkim będzie żyło się lepiej.Życie jest zbyt krótkie ,żeby mieszać się nawzajem z błotem.
 • Gość: gość IP: *.181.205.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.10.11, 16:49
  masz rację
 • Gość: memel IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.11, 21:05
  No to nie jesteś katolikiem jak ich tolerujesz.
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.11, 22:11
  20 lat temu nie byłeś katolikiem jeśli tolerowałeś jakiekolwiek inne wyznanie. świat się zmienia a niektórzy ludzie mają fart bycia prekursorami zdroworozsądkowego myślenia - taka dziwna jasność umysłu. Jako katolik nie mogę ich potępiać jako ludzi. Mogę nie zgadzać się z większością założeń ich wiary ale nie muszę trąbić o tym na pokaz.
 • Gość: KillBill IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.12, 03:52
  Swiat sie zmienia, ale religia to religia, powinna sie konsekwentnie trzymac swoich dogmatow, a nie zmienaic z duchem czasu. czyzby Bog nie przewidzial ze swiat zacznie sie zmieniac ?
 • Gość: WCI IP: *.play-internet.pl 18.10.11, 00:32
  A ty jesteś zwykłym kmiotem ,który tak jak koń-bez obrazy dla zwierzaka- widzi tylko co ma przed sobą,nic poza tym dla niego nie istnieje...
 • Gość: WCI IP: *.play-internet.pl 18.10.11, 00:58
  Moja wypowiedz tyczyła się oczywiście osobnika pseudo ....,,memel....
 • Gość: fugs IP: *.centertel.pl 18.10.11, 14:00
  Znowu o tej sekcie nie macie innych tematów
 • Gość: STEP UP IP: *.play-internet.pl 18.10.11, 14:44
  wszystkie grupy wyznaniowe w tym katolicy to sekty i tyle....
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.11, 19:43
  Uwolnij się od sekty i zostań ateistą aż do niedzieli rano a potem idź tylko do kościoła (bo co by ludzi powiedzieli) i znów masz wolny cały tydzień możesz być anty sekciarskim ateistą :P I trąb o tym to jest cool i trendy a bycie katolem jest nudne :D. Żal.com.
 • Gość: STEP UP IP: *.play-internet.pl 18.10.11, 21:51
  I tu się mylisz,jestem osobą wierzącą,ale nie chodzę do kościoła,zraził mnie do tego kler,wierzę ,że jest Bóg,niebo,piekło, ale niby czemu miałbym wysłuchiwać faceta w kiecce,a nie swojego sumienia,jestem dorosły staram się żyć tak aby nie krzywdzić innych,bo i tak osądzi mnie Bóg bez względu na to czy ksiądz da mi rozgrzeszenie czy nie....
 • Gość: dydo IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.11, 06:10
  Chłopcze dobrze wierzysz źle robisz więc i tak nic z tego.
  Jak byś pobrykał z jehowymi i ich ksiązkami poagitowac po domach to byś wiedzial co to jest wierzyc i czynic tak jak sie wierzy. Inaczej jestes gawedziarz teoretyk.
 • Gość: KATOLIK IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 02:01
  mówi wam coś słowo TOLERANCJA???CHYBA NIE.....
 • Gość: stop sekcie jehowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.13, 00:07
  tolerancja piszesz koleżko, ok mogę tolerować jehowców tak samo jak toleruję peda łów i cyklistów, ale nie muszę ich akceptować i wbijcie sobie w puste łby tolerować nie znaczy akceptować, dla mnie to zwykli sekciarze domokrążcy usiłujący jak kiepscy akwizytorzy chińskiego badziewia wciskać mi coś co jest mi zbędne i nigdy się na taki tandetny marketing nie nabiorę , prawdziwa wiara nie potrzebuje akwizytorów, że niby są inni, uważają się za lepszych, od kogo lepszych, oberwańcy odprawiający dziwne rytuały i raz w tygodniu wyciągający z szafy jedyny komplet czystych łachmanów żeby nie straszyć ludzi, nie mieszajacy krwi, że nie piją i nie palą ? każdy tak może jak lubi i chce ale nie musi iść do sekty jehowitów, że niby są uczciwsi od nas ? g ówno prawda, jest w ciechanowie jeden znany hydraulik jehowiec robił mi ogrzewanie i kanalizę, taki sam złodziej i oszust jak inni niejehowcy fachowcy, obiecywał cudawianki a na koniec zrobił w ch uja i chciał wywalić na kilka tysi waląc marże w koszty roboty, podsumowując wiara jest jak d upa, każdy ma własną i żaden domokrążca jehowiec nie ma czego u mnie szukać
 • Gość: zbychu IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.11, 17:36
  Od nas katolików to się odczep dupku ok
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 23:02
  No to jesteś sekciarzem skoro jesteś za kościołem bez księdza. Nie czułeś się przy nim najmądrzejszy czy najważniejszy?.
 • Gość: Lena IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 00:56
  A z jakiej niby racji ksiądz ma nam mówić i nauczać jak żyć,jak powinna żyć rodzina,mówić czy stosować antykoncepcje czy nie,zakładając habit nie staje się naszym rozumem i wolną wolą,bo to dał nam Bóg i to przed nim za życie odpowiemy
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 01:10
  Kościół to nie pchli targ gdzie można sobie wybierać co się podoba a co nie. Trzeba go brać z całym dobrodziejstwem inwentarza albo całkiem. Nie ma pół ani ćwierć wiary. Nie ma wiary bez uczestnictwa we mszy świętej jest tylko oszukiwanie się. Takie są zasady wiary i albo je akceptujesz albo nie. To, że ksiądz te zasady przekazuje nie ma nic do rzeczy. Niechęć do posłania nie daje nam uprawnienia do potępiania tego który nam posłanie przekazuje.
 • Gość: Dziennikarz IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 01:18
  Sytuacja działa się w mojej rodzinnej parafii-nie w Ciechanowie. odwiedziłem mojego proboszcza w sprawie budowy kościoła to zaczął się awanturować. Na pytanie kiedy przewiduje zakończyć budowę świątyni bardzo się zbulwersował. Z pianą na ustach wydarł się, że koniec zależy od funduszy. Zapytałem go ile potrzeba jeszcze pieniędzy aby ściany stanęły do końca. Odpowiedź była zaskakujący, bowiem \" Młody człowieku, czy ty myślisz, że ja mam na plebani sejf z ogromną ilością pieniędzy!!?\" Odpowiedziałem mu tym samym tonem - \"Na to wygląda. Tylko ksiądz w mieście ma 2 nowe auta.\" Jeszcze bardziej się wkurzył. Padło jeszcze kilka epitetów i wulgaryzmów z jego ust. Ja odpowiedziałem, że nie lubię takich nowobogackich księży. Pointa tej 20 minutowej awantury to to, że mój syn rok później nie przystąpił do bierzmowania. Ksiądz wykazał się swoją wiedzą. Zadawał pytania na które sam nie zna odpowiedzi.Natomiast dosyć często mam styczność z salezjanami - zakonnikami, któych charyzmat nastawiony jest na pracę z młodzieżą, głównie tzw \"trudną\",są genialni, nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów. można z nimi pogadać o wszystkim,niektórzy księża są niesamowici,ale niestety nie wszyscy, co aż za bardzo dobrze widać...i to właśnie TACY KSIĘŻA ZNIECHĘCAJĄ LUDZI DO KOŚCIOŁA,WIARY.....
  Pozdrawiam.
 • Gość: Umma Gumma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.11, 15:53
  no coż adamie ty masz ciągle problemy z księżmi
  a tu piszesz o jakiej parafii bo wątek dotyczy świadków jehowy

  Re: Nowy Zbór Świadków Jehowy - trochę wyjaśnieńIP: *.play-internet.pl
  Gość: Dziennikarz 20.10.11, 01:18 Odpowiedz
  Sytuacja działa się w mojej rodzinnej parafii-nie w Ciechanowie. odwiedziłem mojego proboszcza w sprawie budowy kościoła to zaczął się awanturować. Na pytanie kiedy przewiduje zakończyć budowę świątyni bardzo się zbulwersował. Z pianą na ustach wydarł się, że koniec zależy od funduszy. Zapytałem go ile potrzeba jeszcze pieniędzy aby ściany stanęły do końca. Odpowiedź była zaskakujący, bowiem \" Młody człowieku, czy ty myślisz, że ja mam na plebani sejf z ogromną ilością pieniędzy!!?\" Odpowiedziałem mu tym samym tonem - \"Na to wygląda. Tylko ksiądz w mieście ma 2 nowe auta.\" Jeszcze bardziej się wkurzył. Padło jeszcze kilka epitetów i wulgaryzmów z jego ust. Ja odpowiedziałem, że nie lubię takich nowobogackich księży. Pointa tej 20 minutowej awantury to to, że mój syn rok później nie przystąpił do bierzmowania. Ksiądz wykazał się swoją wiedzą. Zadawał pytania na które sam nie zna odpowiedzi.Natomiast dosyć często mam styczność z salezjanami - zakonnikami, któych charyzmat nastawiony jest na pracę z młodzieżą, głównie tzw \"trudną\",są genialni, nie boją się poruszać kontrowersyjnych tematów. można z nimi pogadać o wszystkim,niektórzy księża są niesamowici,ale niestety nie wszyscy, co aż za bardzo dobrze widać...i to właśnie TACY KSIĘŻA ZNIECHĘCAJĄ LUDZI DO KOŚCIOŁA,WIARY.....
  Pozdrawiam.
 • Gość: dupek IP: *.dynamic.chello.pl 20.10.11, 18:54
  Tak tak salezjanie są znani szczególnie ze swojej pracy duszpasterskiej z jednym z Banków czego ofiarą padło kilkaset ludzi. Zachęcam google nie boli.... Naiwnosc nie zna granic
 • Gość: gosiak IP: 213.199.253.* 01.11.11, 20:18
  swoją wypowiedzią potwierdzasz fakt ze wszędzie są tylko ludzie,u jehowych też tacy idealni nie są ,potrafią być jak diabeł gdy kusił Jezusa tak i oni na zewnatrz przywdziewają maske,a póżniej w swoim gronie są tacy jak wszyscy,a skoro tak obgaduja Katolików to czemu chodzą do lek KATOL,do szkół gdzie uczą KATOL,do urzedów gdzie pracują KATOL.jest tylko ta różnica że my jak mamy pomóc to wszystkim,a jehowi jeśli pomagają to tylko po to żeby wciągnąć do swojej sekty jak szatan gdy kuił JEZUSA dam ci wszystko tylko daj mi swoją dusze
 • Gość: lena IP: 213.199.253.* 13.05.13, 12:34
  popieram,najpierw zeby ciebie wciągnąć do sekty obiecują duż o a potem mówią radz sobie sam a gdy wystepujesz ze zboru wyrzekają sie udaja ze nie znaja nagle odwracaja sie tyłem i wtedy tez recytuja biblie zapominaja tylko ze to bóg bedzie nas sądzil i ze byly powiedziane słowa jesli jestes bez winy....,zaprawde powiadam ci jeszcze dziś bedziesz ze mną w ...
 • Gość: Lena IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 01:24
  Cytat...Nie ma wiary bez uczestnictwa we mszy świętej jest tylko oszukiwanie się..
  Mój drogi-moja droga.....Nie każdy kto klepie pacierze
  Do nieba się rychło dobierze
 • Gość: gola IP: 213.199.253.* 13.05.13, 12:27
  nie ten kto na pamięć biblię cytuje
  na zbawienie zasługuje
  bo tylko zachowaniem przykład dajemy
  dobrymi uczynkami na zbawienie zasługujemy
 • Gość: Anty-kler IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 02:30
  CaŁa ta polska katolicka pseudowiara na wskroś jest hipokryzją... do kościoła nie chodzę bo księża-zwykli ludzie mówią o tym co słuszne tak jak papuga tj . wykluta w klatce w sklepie zoologicznym opowiadała by o życiu w dżungli.... PARANOJA...
 • Gość: bb IP: *.dynamic.chello.pl 20.10.11, 06:12
  Sam jesteś pseudo. Kociarz to kociarz i 1000 miauuuuu tego nie zmieni :-)
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 12:46
  Zapytaj się swojego psychiatry czy wykluł się z jajeczka psychiatrk czy psycholkii.
 • Gość: prostak IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.11, 20:52
  Kocia wiara rośnie w siłę

 • Gość: muza IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.11, 22:46
  Piękna sala krolestwa się pobudowala
 • Gość: gosiak IP: 213.199.253.* 01.11.11, 20:08
  jehowi to sekta chodzą po domach mówią wyuczone na pamieć teksty a w życiu ich nie przestrzegają przykład rodziny z przążewa gdzie matka wygania syna wyzywa jego żone bo nie chce zmienić wyznania,potepia i poniża ich dzieci a za co to jehowi wiedzą i co wiecej nic z tym nie robią tylko ona nadal chodzi po domach katolików i mówi o miłości a czy wogóle wie co to miłość,ich zasady to kucie na pamieć,nie mogą palić i pić ale mogą pogardzać drugim człowiekiem.znam rodzine gdzie mąż i ojciec poważnie zachorował a oni między sobą mówili że chodzi on pijany i nie pomogli im,rodzina wystąpiła OD NICH i teraz jest szczęśliwa uwierzyła że wszedzie są ludzie ,a bardziej pomogli im KATOLICY tak poniżani przez jehowych.krew mają przetaczaną niejedni z nich ale w tajemnicy przed innymi bo byliby przez reszte poniżani,jeśli ktoś zabrania komuś sie leczyć to niech decyduje o sobie.
  zanim coś napiszesz to najpierw poznaj dokładnie to o czym piszesz ja akurat miałam szanse i dziekuje za to Bogu.a jak postepuja w ciechanowie jehowi z tymi którzy adoptowali dzieci?
 • Gość: katolik IP: 88.220.104.* 20.10.11, 13:57
  zawsze psuje mi przycisk dzwonKA ZDRESPEROWANY ŚWIADEK JECHOWy
 • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 14:04
  Kup sobie wandaloodporny.
 • Gość: KATOLIK IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 15:24
  mówi wam coś słowo TOLERANCJA???CHYBA NIE.....
 • Gość: brumm IP: *.dynamic.chello.pl 01.11.11, 15:34
  To my katolicy mamy rację
 • Gość: sób IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.11, 20:41
  Jak widać jest to dobry sposób na utrzymanie się kasa i i pracę.
 • Gość: dg IP: *.dynamic.chello.pl 01.11.11, 14:10
  hfhf
 • Gość: agnes IP: *.play-internet.pl 04.11.11, 17:19
  Sala Królestwa , która budowana jest na Kargoszynie będzie na około 200 osób. Pracują na niej wolontariusze , czyli osoby , które nieodpłatnie wykonują wszelakie prace. Koszt wybudowania takiej Sali można przyrównać do wybudowania domku jednorodzinnego więc te sumy o których przedmówcy wspominali są daleko przesadzone.Co do tolerancji zgadzam się , że bez względu na wyznanie jest ona potrzebna , pomaga się otwierać na innych i żyć w zgodzie .Świadkowie Jehowy nie są doskonali tak jak wszyscy popełniają błędy przecież tak jak wszyscy są tylko ludźmi, ale pomimo swych ograniczeń darzą wielkim szacunkiem Pismo Święte i STARAJĄ się zgodnie z nim żyć.Osobiście powiem , że uczestniczenie , pomaganie w różnych pracach na tej budowie, czy to przy wznoszeniu murów, czy przy kostce brukowej, czy przy gotowaniu dla pracujących było i jest dla mnie źródłem radości , gdyż tak jak kiedyś powiedział sam Jezus- więcej szczęścia wynika z dawania, a w tym naszym "interesownym" świecie jest rzeczą wręcz niesamowitą.
 • Gość: wrona IP: *.dynamic.chello.pl 04.11.11, 18:29
  Z czego sie cieszysz ? Ze wyciagasz ze swietego kosciola katolickiego niewinne osoby do swojej sekty ?
 • Gość: %%% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.11, 18:38
  Zobaczcie jacy ludzie naleza do tego ugrupowania ...popatrzcie na nich........ oni sa najmondrxzxejsi wszystko najlepiej wiedza...oni maja zawsze racje !!! i mało tego lataaja po blokach i niedadza odpoczac po pracy....
 • Gość: UWOLNIONY IP: *.cnow.pl 09.04.12, 21:09
  Ponieważ organizację świadków jechowy nie można zaliczyć nawet do jakiejkolwiek religii, trudno by było nazwać ich sektą. Jedno co pasuje do nich z określeń Biblijnych to synagoga szatana. Ich odwaga w głoszeniu jak twierdzą "słowa bożego" skupia się jedynie na umyślnym przekręceniu Imienia Bożego nadawszy mu mu wydźwięk żeński jak w sekcie katolickiej. oni nazywają boga jechowa a katolicy maryja, mają wspólny monopol na zbawienie i jednakowo udają religijnych. Więc co ich odróżnia nie wiem. O co więc ten ich spór?
 • Gość: KillBill IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.12, 03:56
  Jak to co ich odroznia ? katolicy glosza prawde, a jehowi nie. Dlaczego ? Bo tak !
 • Gość: UWOLNIONY IP: *.cnow.pl 11.04.12, 21:35
  Prawda to Jezus Chrystus, A Świadkowie głoszą Boginię jechową a katolicy boginię maryję. Gdzie więc widzisz tę prawdę?
 • Gość: KillBill IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 17:06
  Nic nie widze, nic nie slysze, blebleble !!! Maryja Krolowa Polski !
 • Gość: AN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 19:09
  www.youtube.com/watch?v=JUZycRvakRc
 • Gość: spoko IP: *.play-internet.pl 11.12.13, 22:02
  no no interesujące
 • gryfeza12 17.11.16, 23:00
  Świadków Jehowy ubywa,dość mają ludzie obłudy ,pedofilstwa ,gwałtów w rodzinie,co jest ukrywane.polecam książki,,pismo św przeczy nauce świadków Jehowy,,Abyś nie wpadł w sidła złego,,itd,oraz grupy na fejsbuku gdzie są liczne wypowiedzi byłych świadków jehowy poparte dowodami
 • edmund1940 27.11.16, 21:17
  zawsze znajdą się tępaki ci nie potrafią być sceptyczni na to co inni mówią, piszą i wierzą w bzdury typu bóg, życie wieczne i takie tam. Życie wieczne heh, kto chciał by żyć wiecznie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka