Dodaj do ulubionych

Nowa Biedronka

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.11, 13:56
Obok Krasiniaka wyrosła nowa Biedronka,ale nigdzie nie ma informacji o dniu otwarcia. Może ktoś jest lepiej poinformowany?
Edytor zaawansowany
  • Gość: zuzua IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.11, 14:32
    słyszałam ,że otwarcie 27go lipca
  • Gość: ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.11, 14:46
    Wokół same Biedronki... A moze ktoś wie co z Lidlem?
  • Gość: bez różnicy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.07.11, 15:18
    a co to za różnica kiedy otwarcie- są już dwie biedronki, w trzeciej nie będzie nic nowego to samo co w pozostałych
  • Gość: wiktoria IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.11, 16:02
    Do założycielki - co z Ciebie za zakupoholiczka, skoro nie wiesz takich rzeczy
  • polski_prowokator 08.07.11, 23:02
    Biedronka - Sklep śmietnik dla biednym polaczków czyli was.
    --
    Bezlitosny jak Urząd Skarbowy
  • Gość: ? IP: 80.50.127.* 09.07.11, 08:35
    No i zablysnal...
  • Gość: xxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.11, 15:11
    ...jak neon nad burdelem
  • Gość: d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.11, 23:57
    Kaufland
    mamy
    może być trzeci
    Biedaland
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.11, 09:43
    16 Lipca prawdopodobnie otwarcie
  • Gość: wiktoria IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.11, 19:15
    Nie wiem, czemu to kogoś aż tak obchodzi, przecież tam nie bedzie nic ciekawego..., a już soibie wyobrazam, ile towaru zostanie ukradzione w tej dzielnicy
  • Gość: mieszkaniec IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.11, 20:12
    cały nasz Ciechanów i nasze problemy... :)
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.11, 21:24
    a co to bloki to dzielnica samych złodziei?:/ na każdej dzielnicy zdarzają się zarówno tacy, jak i normalni ludzie. Ja akurat czekam na jej otwarcie, bo będę miała blisko. Jeśli to sklep dla biedaków to gratuluję rozumu tym, którzy to samo kupują w wyższych cenach :)
  • Gość: witam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 19:04
    popieram Anie .

pierwsze słyszę ze biedronka dla biedaków.
    Jak się słucha takich głupot to sie płakać chce
  • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.11, 14:22
    Ania ma rację. Jeżeli to samo można kupić taniej to po co przepłacać? Z powodu głupio pojętego snobizmu? Naprawdę współczuję tym idiotom. Często kupuję w Biedronce i jakość nie odbiega od innych sklepów natomiast ceny tak.
  • przegladbiznesowy.com 11.07.11, 09:50
    Tania ale i biedna Biedronka zapewne dostanie dofinansowanie z PUP w Ciechanowie na stworzenie nowych miejsc pracy dla słabo opłacanego personelu.
    W tym samym czasie kilka innych sklepów obok zwinie swój biznes czyli bezrobocie wzrośnie.

www.przegladbiznesowy.com/index.php?option=com_content&view=article&id=250&Itemid=142
  • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 13.07.11, 15:02
    W tym samym czasie kilka innych sklepów obok zwinie swój biznes czyli bezrobocie wzrośnie.

I niech zwijają, jeśli nie są konkurencyjni i zbyt szybko chcą się dorobić, to nie tędy droga.
    Tak się składa że robiłem produkty dla Biedronki, co prawda tylkpo papier toaletowy, ręczniki itp. i wiem, że niczym powtórzę niczym te produkty nie różniły się od tych co były robione dla innych niby lepszych sklepw. Ten sam towar, ten sam półprodukt tylko inne opakowanie.

Dziwne, że takie samochody stoją pod Biedronką. Nie widzę tam biedaków- z resztą to pojęcie względne. Również robię zakupu w tych sklepach i się tego nie wstydzę. Dodam-do najbiedniejszych nie należę.
  • przegladbiznesowy.com 13.07.11, 15:24
    Ludzka zawiść nie zna granic pracowniku od papieru toaletowego, bo ktoś zna bogatego sklepikarza w Ciechanowie?
    I niech zwijają, jeśli nie są konkurencyjni i zbyt szybko chcą się dorobić
    > nie tędy droga.
    Czy ceny dla Biedronki i dla innych były takie same czy różniły się ?
    Ten sam towar, ten
    > sam półprodukt tylko inne opakowanie.

--
    www.przegladbiznesowy.com/
  • przegladbiznesowy.com 13.07.11, 16:10
    Państwo czyli nasz wspólny budżet też wiele nie ma z Biedronki.Trudno w necie o informacje o podatkach jakie placi sieć Biedronka.
    Czyżby cenzura, embargo ?

RZECZNIK BIEDRONKI - Gazeta Wyborcza - internetowe wydanie ...
    info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/rzecznik+biedronki
    RZECZNIK BIEDRONKI: najświeższe informacje, zdjęcia, video o RZECZNIK ... Według Doroty Patejko rzecznika sieci, podatek dochodowy w wysokości 17 mln zł ...

A pewien były wiceburmistrz taki list wysłał do mediów i mieszkańców miasta i aktualneho burmistrza.

Nie tylko burmistrzowi zależy na rozwoju gminy i na wpływach do niej, bo chyba nam wszystkim ale chcę przypomnieć burmistrzowi, że gmina z podatku dochodowego Biedronki nie ma nic natomiast około 50% podatku dochodowego od lokalnych przedsiębiorców wraca do gminy i zasila budżet. Rozumiem też w pełni mieszkańców którzy chcą kupować tanio a takie możliwości w zakresie towarów pod własną marką również daje dyskont Biedronka i mają do tego prawo.

--
    www.przegladbiznesowy.com/
  • Gość: zina IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.11, 19:49
    gdyż jeszcze więcej pracowników (2 zmiany) + podmiany za soboty/niedziele i urlopy, czyli w sumie prawie 3 zmiany zatrudni Biedronka. A prywaciarze zawsze na wieść o powstaniu sklepu Biedronki wpadają w istny popłoch - to reguła dla wszystkich miast. Zresztą puszczanie w lud tekstów o kiepskiej jakości produktów z Biedronek to głównie ich robota.
  • Gość: agnes IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 13.07.11, 14:42
    hej i co już wiadomo kiedy bedzie otwarcie tej biedrony???? proszę o info
  • Gość: neli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.11, 16:32
    Czy to prawda.że Lech Wałęsa otworzy Biedronkę w Ciechanowie ?
  • Gość: 3miasto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.11, 16:35
    Jak się załatwia sprawy w Biedronce
    Autor: 3miastoorg 27.05.11, 14:42
    Dodaj do ulubionych Skasujcie
    Odpowiedz
    Z końcem roku pracownicy sklepów należących do sieci Biedronka m. in. w Złotoryi, Śremie i Ciechanowie, dowiedzieli się, że ich umowy o pracę nie zostaną przedłużone. Są oburzeni i rozczarowani, bo byli solidnymi i doświadczonymi pracownikami, na których nie było skarg. Niektórzy nieoficjalnie usłyszeli, że powodem jest ich członkostwo w Solidarności. Potwierdzają to złożone przez nich imienne oświadczenia relacjonujące przebieg rozmów z przełożonymi. „Pan Rejonowy (imię i nazwisko) poprosił mnie do biura, a że w biurze było dużo osób poprosił mnie do biura socjalnego i zakomunikował mi „jak się pan wypisze że związków zawodowych to z panem przedłużę umowę”, po czym ja odpowiedziałem że nie, to odpowiedział mi, że pan to już tu nie pracuje” – głosi treść oświadczenia jednego ze zwolnionych pracowników ze sklepu w Otwocku.

więcej:
    cia.media.pl/biedronka_represje_za_przynaleznosc_zwiazkowa
  • Gość: chan IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 19.07.11, 10:35
    i jak? otworzyli już ją czy jeszcze nie?
  • Gość: iza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.11, 13:04
    DO MARIUSZA
    Papier może ten sam a czy długość ta sama??? Zmierz go Pan na zmianie nocnej i daj znać bo nie lubię przepłacać!
  • Gość: Biedrona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 13:53
    Wczoraj wózki dopiero przyjechały
  • dankadawid 19.07.11, 22:27
    Dziś powieszono plakat.Otwarcie 28.07.
  • Gość: dr.huuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.11, 08:31
    To lokalne telewizje już mogą szykować się do filmowania tłumów żądnych tanich bieda produktów w super cenach.
    Szpital może już przygotować oddział chirurgii urazowej miętkiej i twardej :-)))
    Podotowie ratunkowe najlepiej jak stanie oboik sklepu , bo przecież zawsze gdzie tłumy tam pogotowie w pogotowiu jest :-))
    Kierownictwo Biedronki niech postara się o zgodę na zgromadzenie , bo nie wyobrażam sobie demokratycznej władzy pozwalającej na tłumy bez zgody Prezydenta Miasta
  • Gość: Jarosław K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 12:39
    Jak Ja będę rządził, nie będzie takich biedasklepów dla biedaludzi. Tylko osiedlowe delikatesy, które znam i płacę tam banknotami dwustuzłotowymi. Bo są jakieś inne?
  • Gość: Donald T IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.11, 12:45
    Wczoraj z Małgośką i Kąską byliśmy w Biedronce .
    Kupiłem pomidory po 0.99gr/kg bo psuły się wiec chciałem pomóc sieci Biedadonek by mialy większy zysk.
    Zapłociliśmy kartą bo brzydzę się dotykać brudne pieniądze z szarej strefy albo innego przestępstwa albo wyprane po aferxe hazardowej
    Pomidory byly pychota :-)
  • Gość: Jarosław K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 12:51
    Pomidory to takie coś CZERWONEGO? Poza kampanią wyborczą zdecydowanie nie lubię!
  • Gość: dr.huuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.11, 10:49
    Nowa organizacja ruchu też musi byc w pogotowiu przypominam policji, zkm,strazy miejskiej :-)
  • Gość: iza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.11, 11:18
    Bym wzieła wolne w pracy na ten szcześliwy dzień dla Ciechanowa ale nadal nic nie pisze MARIUSZ o papierze toaletowym bo jak taki dobry i tani to bym sobie zapas zakupiła.
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.11, 10:40
    Coś wam powiem czytałem ostatnio artykuł na wp.pl w którym pokazano ranking najdroższych sklepów a zatytułowany był " czy to już koniec taniej biedronki?" z tego rankingu wynikało że właśnie biedronka najbardziej zdrożała w ostatnim kwartale i nic nie wskazuje na to by ceny się zmieniły. Więc do tych co tacy są podobno bogaci - uważajcie na to co mówicie bo niedługo wy jako tacy bogacze będziecie jako pierwsi stali w kolejce przy kasie :) !!!

A tak na marginesie to wydaje mi się że te wpisy o tej biedzie i etc. piszą dzieci z gimnazjum !
  • Gość: gonzo IP: *.play-internet.pl 21.07.11, 22:08
    ludzie to naprawde sklep dla ludzi o niższych dochodac i naprawdę nie maja wszystkiego takiego samego jak w innych sklepach nie widziałem tam napoju energetyzującego tiger tylko jakaś dziwna nazwa czegoś innego może i działanie podobne ale dużo innych markowych rzeczy nie ma w biedronkach a są napewno lepsze np 7deays rogaliki sa pyszne w biedronce nie ma są jakieś ale strasznie smakują
  • Gość: maro IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.11, 20:55
    zgadzam się ze są tam też inne produkty ale LIDL też ma swoją markę i firmy też robią dla nich towar to samo TESCO tam też spotkamy produkty dostępne tylko tam i nigdzie indziej. To normalna polityka! przecież nikt nam nie każe kupować podróbki TIGERA czy czegoś innego!! Ale co do BIEDRONY to zauważyłem że np. Coca-Cola czy Żywiec robią opakowania tylko dla Biedronki, więc należy się zastanowić jakie warunki musieli wynegocjować z Colą, że zrobili dla nich specjalną butelkę !!! Nigdzie indziej takiej nie widziałem!! A ponadto smakuje tak samo wiem bo piję !!
  • Gość: SR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.11, 21:06
    Powiem krótko.
    To nie FAIR wobec masy innych dostawców czy nawet KLIENTÓW , że jedna sieć coś wymusza na producencie.
    Producent owszem może nie jest z tego powodu az tak zły bo kantuje innych dostawców sprzedając im drożej.
    My klienci nie mamy laboratoriów by sprawdzić colę z róznych sieci czym one się róznią.
    Może ma ktoś pomysł na takie badanie np. ile czasu rdzewieje moneta w coli z danej sieci ?
  • Gość: ela IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.11, 12:27
    Wcale krótko nie powiedziałeś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 19:44
    To już nie te czasy, że w Biedronce kupowało się tanio prosto z palet. Straganiarzom z bazarków nie opłacało się jeździć na giełdę ani do hurtowni bo w Biedronce kupowali taniej. Dziś zdarzają się okazje cenowe ale jest ich mało. Pomniejszone opakowania służą chyba wprowadzeniu w błąd niezorientowanego klienta. Ucieszyłem się, że kupiłem Liptona herbatę za dychę podczas gdy normalnie kosztuje ponad 14. Kiedy doczytałem, że w pudełku jest tylko 75 a nie 100 jak normalnie już mi nie było do śmiechu. Ceny są niższe ale tylko na artykuły o tragicznej jakości (węższy i krótszy niż standardowy papier 1 warstwowy jest tani ale jest go o połowę mniej).
    Dla odmiany do Lidla opłaca się jechać zwłaszcza jeśli ma się już stałe upatrzone produkty po niskiej cenie. 12 maszynek do golenia za 6 pln, pepsi puszka 99 gr, zapałki po 80 groszy paczka, mydła w płynie 1/2 l po 2 złote, woda 2l 80 groszy i najważniejsze Sangria 1.5l za 12 złotych :). W promocjach tygodniowych też są fajne rzeczy w dniu kiedy są nowe produkty przed otwarciem sklepu bywa w kolejce 30-40 osób (poniedziałek i czwartek).
    Dla odwiedzających biedronkę polecam ciastka kruszynki z kokosem lub okruchami czekolady (40%) ale tylko małe paczki 200 gram po 1.99 bo w dużych jest 230 gram i kosztują 3.99 :D. A podobno w dużej paczce wszystko jest tańsze.
  • Gość: ss IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.11, 22:33
    W LIDLU FAJNE SA LIKIERY
  • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.11, 12:45
    Potwierdzam jajeczne, ziołowe i wiśniowe a cena 15-20 pln. W słodyczach też można przebierać na przykład mi smakuje czekolada shogetten w kostkach za 2.99 (czasem w promocji 1.99) dostępnych jest z 7 smaków.
  • Gość: BLOKOWICZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.11, 19:31
    chcemy zdrowej żywności a nie propagandy .
    jak mozna pic sok z biedronk,toć to świństwo by doić biedronki w kropeczki.
    jak mozna jesć upieczone ziemniaki bez mundurków skoro nie ma ich w sklepie ?
    co to za groszek zamknięty w puszcze ?
    same bzdury w tych reklamach .
    głowny sponsor BIEDADONKA reprezentacji Polski w piłce nożnej może im tylko zaszkodzić w zdobyciu MISTRZA EUROPY
  • Gość: MK IP: *.cnow.pl 25.07.11, 20:15
    Bo Ciechanów Biedronkami stoi.
  • Gość:   IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.11, 22:27
    W kilka razy mniejszym Przasnyszu już od dawna są 3 a do tego Lidl i galeria Stokrotka.
  • Gość: dr.huuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 10:49
    Dlatego w Przasnyszu ludzie są zadowoleni co również w Ciechanowie się stanie.
    Jedna Biedronka to jedna dzielnica zadowolonych mieszkańców :-)
  • Gość: kupujacy IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.11, 23:13
    niestety w biedronce skonczyły sie niskie ceny to nie jak na poczatku pozatym jakosc tych towarów tez spadła juz od dawna nie kupuje tam ale taki lidl trzyma poziom i jego brakuje u nas
  • Gość: kupujacy IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.11, 23:20
    nisetety kupywanie w takich sieciach niepolskich to wyprowadzanie kapitału za granice naszego panstwa jak kupie na bazarku to sprzedawcy wydaja pieniadze u naas i sie kreci ini zarabjają i mamy prace taka prawda
  • Gość: dr.huuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.11, 09:52
    Mieszkańcy Ciechanowa są bardzo zainteresowani i pełni ciekawości .
    Tłumnie przychodzą po gazetki jakie leża w koszyku. Nie trzeba nawet chodzić po klatkach schodowych z gazetkami.
    Ciekawość i brak innych zajęć , a nawet zainteresowań zaowocuje wielkim sukcesem Biedronki w tym rejonie miasta.
    Gdyby jeszcze postawić ogródek piwny sukces murowany

Już dziś należy współczuć obsłudze tego sklepu jak oni sobie poradzą z ciżbą :-)))
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 27.07.11, 11:45
    Lepsza Biedronka niż zaniedbany sklep meblowy!ludzie czekają na otwarcie,nie trzeba będzie przepłacać u sklepikarzy a i wiele ludzi dostało tam prace.Same pozytywy i jak teren teraz się zmienił,lepiej wygląda ta Biedronka od tej na aleksandrówce.
  • Gość: dr.huuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.11, 12:36
    My Mieszkańcy Bloków i Kargoszyną jesteśmy wdzięczni za pamięć o nas.
    Dziękujemy za fragment drogi i chodników /ul.Gostkowska/ którą władze nam wyremontowały by do Biedronki dojść i dojechać.
    My doceniamy przezorność i dalekowzroczność naszych władz które wiedzą które drogi są ważniejsze a które mniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.