Łowisko specjalne. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, czy ma ktoś numer telefonu na łowisko specjalne za sochocinem?
    Lub numer gdzie w okolicy można jechać bez karty połowić rybki.
    • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 16.07.11, 16:44
      Do Sochocina nie mam numeru telefonu ale tam możesz spokojnie jechać bez umawiania się.
      Sam tam śmigam już od jakichś 3 lat, jutro też się tam melduję.;

Polecam również łowisko w Krzyczkach Szumnych, zaraz za Nasielskiem. Tam jest na prawę sympatyczniem, piękne łowisko, bary, place zbaw i jeszczxe wiele innych atrakcji.
      Tu masz stronkę:
      www.wedkuje.pl/lowisko,lowisko-wedkarskie-krzyczki,2485
    • Gość: pi IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.11, 01:35
      a ceny jak ktos wie niech poda w ty sochocinie jak wa wejsciowa???????????? i za ryby???
      • byłem wczoraj ;)
        cena za wędkę to 20zł i w tym 1kg ryby wliczony.
        Pstrąga zabiera się każdego ;) a inne można wypuszczać.
        tel. 692-386-860
        dla potomnych :D
      • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 18.07.11, 21:16
        Wejściówka w Sochocinie 20 zł. Kilogram ryby 10 zł. Pierwszy kilogram ryby gratis.

Wczoraj sprawdziłem kolejne łowisko prywatne w Koszelewie pod Rybnem. Extra temat, kupa wody i ryby, do tego tanio-wejściówka 10 zł, koszt ryb-karp-14 zł, karaś-8 zł.
        Do tego pięknie na jednym akwenie bierze pstrąg.
        Miałem tylko kukurydzę, zero na podsypkę i złapałem kilkanaście ładnych karpiaków( ok. 1 kg) i dwia piękne karasie ( ok. 0.6 kg/szty.) Wracałem z rodzinką z Mazur i zajechałem na 4 godzinki.
        Łowisko otwarte jest od 7 do 19.
        Ja w niedzielę znowu tam tnę.
        • kolega chyba o tym łowisku mówi:
          www.ryby-koszelewy.xxl.pl
          jedziesz sam czy z rodziną?
          • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 19.07.11, 12:15
            Witam, tak mam na myśli łowisko pokazane w linku.
            Śmigam tradycyjnie z rodzinkę. Wcześniej zaliczę jakieś jezioro-jest w pobliżu Rumian, Zarybinek, Tuczki a potem na łowisko.
            Nigdy do tej pory nie udało mi się utrzymać rodzinki dłużej niż godzinę przy wędkach. Po wizycie w Koszalewach już w drodze powrotnej zapowiedzieli mi że w neidziele wracamy.
            Z pstrągami światna zabawa, na prawdę ryba tam bierze bo poprostu jest.
            Tak jak wspomniałem wyżej-nawet jedzenia nie trzeba brać, bo jest budka-zapiekanki, hamburgery itp. itd.
            Do tego można kupić pstrąga wędzonego tam na miejscu i pochodzącego oczywiście z tamtych łowisk.

Polecam, pozdrawiam i może spotkamy się z jakimś ziomkiem na łowisku.
            • Gość: Ja IP: *.dynamic.chello.pl 24.07.11, 11:30
              Może mi ktoś napisać jak dojechać na łowisko za Sochocin jadąc od strony Ciechanowa.
              Będe bardzo wdzięczny.
              • Gość: Mariusz IP: 31.61.51.* 25.07.11, 14:44
                Jadąc od Ciechanowa-wpadasz do Cochocina, jedziesz cały czas z pierwszeństwem, przejeżdżasz most, za mostem masz łuk i zakręt i wiazd w drogę żwirową w prawa, która prowadzi do stawów. Na rogu skrzyżowaniu żwierowej z trasą ciechanowską masz szyld-gospodarstwo rybackie z nr telefonu. Nie sposób nie zauważyć.
                • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.11, 19:58
                  Już dzwoniłem. Czynne jest tylko w weekendy.
                  • Gość: Jacek IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.11, 08:42
                    Koledzy możecie mi podać wiecej informacji co do tych stawow w Sochocinie?

Wejsciowka 20zl, 1kg za darmo a reszte trzeba brac? Czy mozna wypuszczac? Bo ja w sumie nie lubie ryb jesc, tylko lowic.

a i co ze spinningiem, jest szans na okonie i szczupaki? czy zbyt zarybione zeby zainteresowaly sie sztuczna przyneta?
                    • Spiningu nie można używać ponieważ za dużo ryby jest i była kaleczona.
                      Pstrąga zabiera się każdego resztę można wypuszczać. W cenie 20zł można zabrać 1kg.

Jeśli złapiesz 2-3 karpie możesz 1kg zabrać lub wypuścić i wrócić do domu ;)
                      • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 31.07.11, 08:46
                        Wczraj byłem na łowisku w Koszalewach. Świetna sprawa, co prawda karp zbytnio nie brał ale na łowisku pstrągowym istny pogrom, od 13 do 18 wyciągnąłem w sumie 12 kg ryby.
                        Szkoda, że nie mamy takich łowisk w naszym regionie.....
    • Gość: wędkarz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.07.11, 15:28
      co za przyjemność macie z wędkowania w akwarium? dla mnie wędkowanie to relaks, a nie tylko targanie ryb ile się da z wody - mówię tu o komercyjnych łowiskach.
      • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 31.07.11, 18:35
        No weidzisz a dla mnie wędkowanie to właśnie wyciąganie ryb z wody. jak mam ochotę posiedzieć przy wodzie, to siadam na wygodnym fotelu lub rozkładam się na kanapie przed akwarium które mam w domu, co prawda nie wielkie ale i tak jedno z największych w Ciechanowie i jako pierwszy w naszym mieście rozmnożyłem ryby, które mam.
        • Gość: :) IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.11, 22:10
          Gratuluję ojcostwa!!!
          • Gość: Mariusz IP: *.centertel.pl 01.08.11, 05:43
            Bardzo dziękuję, może nie dosłownie ojcostwo ale na pewno coś tam się przyczyniłem. Niech zaczepliwi nie biorą tego dosłownie, he he. Ci ci hodują ryby, czy inne wymagające stworzenia wiedzą co mam na myśli.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.