Dodaj do ulubionych

Przedszkole zamkowe skrzaty

IP: *.play-internet.pl 21.08.11, 22:40
Witam mam pytanie do mam które zapisały swoje dziecko do przedszkola na nadrzecznej ,, Zamkowe Skrzaty'' interesuje mnie czy mozna by bylo jeszcze zapisać dziecko?? Ile dzieci będzie miej wiecej w grupie 3-4 latków. Czy jest tam jakiś plac zabaw dla dzieci . Bardzo prosze o wszelkie informacje .
Edytor zaawansowany
  • lemurlab 21.08.11, 23:39
    Telekomunikacja odłączyła telefony i internet w Ciechanowie...?
  • Gość: goska IP: *.play-internet.pl 23.08.11, 08:42
    mi sie osobiscie tam nie podobalo jak bylam obejrzec przedszkole , dla mnie za mało przytulne miejsce dla dziecka gołe podłogi , mało zabawek . Ja wybrałam dom przedszkolaka na płonskiej zdecydowanie lepiej to wyglada
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.11, 09:01
    Ja jestem bardzo zadowolona, a co najważniejsze moje dziecko:) Nie może się doczekać kolejnego dnia:) Panie udzielają informacji o dziecku jak sie je odbiera,
    Okres adaptacyjny - był świetnym pomysłem. Bardzo duże zaangażowanie ze strony Pan w zajecia z dzieciakami.jak dla mnie wszystko na plus, moge tylko polecic innym mamom.
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.11, 09:16
    Poleca Pani to przedszkole i ma tam dziecko ,proszę tylko powiedzieć mi jaka liczba dzieci w grupie i ile niepełnosprawnych, bo słyszałam, że to przedszkole jest integracyjne i do tej samej grupy uczęszczają malutkie dwulatki razem z czterolatkami i niepełnosprawni.
  • Gość: mamas IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.11, 19:43
    Wcale tak nie jest. w przedszkolu są 2 grupy: maluszki 2-3 latki i 3-4 latki. To integracyjne przedszkole, ale dzieci jeśli są to z bardzo małą niepełnosprawnością, bo po dzieciach nie widać. Wykładziny też są, tylko z krótkim włosem. Czyściutko. w starszej grupie 3 panie na 10 dzieci. Opieka jakiej można sobie życzyć. Poza tym przedszkole bardzo dobrze wyposażone w zabawki edukacyjne. Plac zabaw również jest za przedszkolem.
  • Gość: alergia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.11, 09:21
    Podłogi będą gołe, bo przedszkole jest integracyjne i mogą tam przebywać dzieci z alergiami, podejrzewam, że chodzi o kurz. Ale tego to nie da się całkowicie zlikwidować nawet po usunięciu dywanów i firanek.
  • Gość: Mama IP: *.opera-mini.net 03.09.11, 15:11
    Witam. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. A szczególnie moja córka. Bardzo miła atmosfera dużo ciekawych zajęć. Wszystko jest co dziecku jest potrzebne. No a po za tym bardzo miła i wyrozumiała pani dyrektor.
  • Gość: Anna IP: *.play-internet.pl 03.09.11, 21:15
    Proszę mi powiedzieć jakie panie opiekują sie tam dziecmi gdyz zastanawiam się czy nie przeniesc mojej córki z panstwowego przedszkola , gdyz nie jestem zadowolona z opieki . Moje dziecko siedzialo kilka godzin zasikane i nikt nie zwrocil na to uwagi bo za duzo dzieci w grupie
  • Gość: mama IP: *.tktelekom.pl 09.09.11, 11:22
    Przedszkole Zamkowe Skrzaty jest naprawdę warte polecenia,chodzi tam moja córka i goraco polecam.Grupy są malutkie tak ze panie sa wstanie dopilnowac kazde dziecko.Panuje tam miła i ciepła atmosfera.
  • Gość: ya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 21:52
    Ja też swego czasu miałem dylemat czy przenieść z Państwowego przedszkola do prywatnego. Na szczęście się opamiętałem. Z perspektywy czasu oczywiście nie żałuję. Nie oceniaj po okładce. tak mi powiedziała żona wtedy. Polecam cierpliwość, chyba nie sądzisz że dziecku będzie fajnie tak skakać z jednej do drugiej grupy. Bardziej zainteresuj się co się stało że dziecko nie utrzymało siku i dlaczego nie powiedziało o tym opiekującej Pani. Pamiętaj że to dla brzdąca stres ogromny.
  • Gość: monia IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.11, 22:06
    Ja jestem nie zadowolona ze skrzatów i przenosze dziecko.
  • Gość: Mateczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 06:01
    Monia dlaczego jestes niezadowolona z zamkowych skrzatów że chcesz przenieść swojego maluszka?Chciałabym wiedzieć, być może są rzeczy których inni rodzice nie widzą a inni widzą,
    Czy twoje dziecko było może niedopilnowane?
  • Gość: Jola IP: *.play-internet.pl 12.09.11, 08:57
    ja także proszę o informacje dlaczego chcesz przenieść swoje dziecko , mam w tym przedszkolu dziecko i jestem tym bardzo zainteresowana. Prosze o odpowiedz bo mi także kilka rzeczy się zaczyna nie podobać.
  • Gość: mama IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.11, 09:05
    jesli cos Ci sie nie podoba to porozmawiaj o tym z dyrektorem przedszkola a nie na forum. Tylko w taki sposob mozesz wplynac na jakosc pracy przedszkola. To nowe przedszkole wiec doswaidczenia nie maja, a rodzice decydujac sie na to przedszkole powinni liczyc sie z tym, ze nie od razu bedzie idealnie. A jesli sie nie podoba to zabieraj dziecko do innego przedszkola, ciekawe w ktorym sa dwie opiekunki na 10cioro dzieci...
  • Gość: Jola IP: *.play-internet.pl 12.09.11, 09:31
    ,,mama'' nie rozumiem czemu się tak unosisz?? logiczne jest to że każdy dyrektor będzie bronił swojego tak tylko się da. Mam potrzebę to pytam na forum a jak coś Ci się nie podoba to nie czytaj. Z tego co mi wiadomo w innych przedszkolach prywatnych jest do 16 osob w grupie więcej nie może być w zamkowych skrzatach jest mało dzieci gdyż duża liczba chętnych zrezygnowała... dlaczego nie wiem być może ktoś się wypowie??
    Będzie potrzeba to przeniosę dziecko gdyż nic na siłę. :)
  • Gość: tata IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.11, 20:40
    A ja się wtrącę i polecę Akademię Małych Odkrywców na Sienkiewicza. Moje dziecko jest tam zapisane. Mają dla każdej grupy oddzielną salę i dużą przestrzeń na placu zabaw. Ale i tak każda Mama i Tata powinni sami sprawdzić gdzie ich pociecha może czuć się dobrze, więc polecać mogę ale i tak osobista kontrola jest wskazana :)
  • Gość: Tomek IP: *.tktelekom.pl 08.10.11, 21:38
    Brawo dla tego tatusia!
  • Gość: mamusia IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.11, 09:45
    witam! moje dziecko chodzi do tego przedszkola,szczerze powiem-jest parę spraw które mi nie pasują i mam nadzieję że zostaną wyeliminowane.Dzieci w młodszej grupie nie mają odpowiednich zabawek do wieku,chodzi mi o zabawki edukacyjne,bo trudno żeby się czegoś nauczyło bawiąc lalką lub samochodem.w budynku jest już chłodno,więc wypadałoby włączyć ogrzewanie choćby na minimum.Do Pań nie mam żadnych zastrzeżeń,uważam że zajmują się dziećmi bardzo dobrze.Mam nadzieję że Pani dyrektor "zapnie na ostatni guzik'' wszystkie te niedociągnięcia,że pojawi się plan zajęć dzieci i inne ważne dla rodziców informacje.Liczę na to że wkrótce przedszkole a szczególnie młodsza grupa zostanie doposażona w niezbędne przybory.Myślę że wszystko można jeszcze dograć,przecież my rodzice też mamy wpływ na to co sie bedzie działo.
  • Gość: mama IP: *.147.85.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.09.11, 13:24
    Witam serdecznie moje dzieck tez chodzi do przedszkola zamkowe skrzaty i sa rzeczy ktore mi sie podobaja, ale niestety wiekszosc rzeczy nalezy poprawic i poracowac zeby bylo lepiej:
    PLUSU:
    - super fajne mlode nauczycielki chetne i zangazowane w prace z dzieckiem, z duza wrazliwoscia i emaptia, pelne pomyslow; w mojej grupie uśmiechnietne i pomocne;
    - opieka pani jest super;
    - mala liczebnosc dzieci w grupach;
    - fajne zajecia w okresie adaptacji;
    - super pani dyrektor Pani Jolanta nazwiska nie pamietam (PANI Z POWOLANIEM DO PRACY Z DZIECMI)- caly czas pracuje z dziecmi i organizuje zajecia bardzo pomyslowe i wyszukane, dodatkowo wspiera mlode panie;

MINUS:
    - to słaba organizacja przedszkola, budynek super rysunki itp. ale ubogi w wyposażenie, potrzebne do pracy z dziećmi; zabawki do zabawy ale malo jest do pracy, lalki to ja mam w domu,
    - slaby plac zabaw malo wyposazony;
    - jak dla mnie zimno w przedszkolum, szczegolnie gdy dzieci pracuja, bawia sie na podlodze;
    - slabe wyposazenie przedszkola w materialy edykacyjne i pomoce do pracy;
    - brak informacji o bieżacych sprawach przedszkola, specjalisci tylko w gazetce, ja ich osobiscie nie widzialm logopedy, psychologa, pani od jezyka czy rytmiki - moze sa ale chyba nie maja stalych wyznaczonych godzin;
    - brak regulaminu dla dzieci co wolno a czego nie wolno, czyli zasady w przedszkolu;
    - slaby wyglad przed budynkiem - brak parkingu, przedszkolnego, sypiacy sie beton itp.
    - problem z furtka, czasem bywa otwarta;
    - nic nie wiem co sie dzieje w przedzkolu tylko informacje od rodziców,

• Gość: ... IP: *.play-internet.pl 22.09.11, 14:23
    Także moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola i może warto tu na forum porozmawiac co nam pasuje a co nie i jakie mamy wrażenia. Mi także wiele rzeczy nie pasuje .
    - W przedszkolu jest zdecydowanie za zimno podłogi są gołe więc dzieci siadając szybko się przeziębiają
    - Dzieci nie są dopilnowane z jedzeniem ( logiczne jest ze dwulatek nie zje sam i potrzebuje pomocy
    - moje dziecko zawsze gdy wraca chce mu sie pić i strasznie jest głodny ( na zapytanie Pani odpowiada ,,że ona nie ma co dać dziecku o godzinie 15 do jedzenia'' a przecież kanapki mogły by zostać przechowane w foliach dla dzieci które np nie dojedzą obiadu.
    - Nie mam nic przeciwko wychodzeniu na dwór w deszczowy dzień ale jak można pozwolić się bawić dzieciom w mokrym piasku .
    - Miał być język angielki, joga, taniec ( nic mi o tym nie wiadomo żeby był )
    - przedszkole jest czynne do 17 a najlepsze jest to że jak się idzie po dziecko można zauważyć że Panie już jak najszybciej chcą pozbyć się dzieci .
    - Zero informacji od Pan czy dziecko zjadło jak sie zachowywało co robiły dzieci
    - Zero organizacji tzn my rodzice nie wiemy co nasze dzieci robią w przedszkolu .
    - Powinna być tablica informacyjna co dzieci jedza podczas posiłków
    Według mnie jest za mało zabawek tzn takich edukacyjnych .
    Proszę wszystkiem mamy o dalsze informacje
  • Gość: Mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 09:52
    Drogie mamy,
    Moje dziecko również uczęszcza do tego przedzkola, i jestem zadowolona a co najważniejsze moje dziecko,
    Myśle że te wszystkie sprawy nie powinny być poruszane na forum tylko jeśli nam coś nie pasuje powinniśmy informować o tym Dyrekcje i Panie w pszedszkolu - rozwiązać sprawy w gronie zainteresowanych osób - nie każdy czyta to forum,
    Rozumiem Mamy bo sama nią jestem i chce jak najlepiej dla mojego dziecka - jak każda mama,
    Każdy ma indywidualne podejście do różnych spraw ale ja zawsze pytam czy dziecko zjadło jak sie zachowywało itp i stąd wiem
    Również jestem za tym żeby mówić o tym co nam nie pasuje i do czego mamy zastrzeżenia ale niekoniecznie na forum - przecież można powiedzieć wprost - zapytać
  • Gość: tata IP: *.play-internet.pl 26.09.11, 12:31
    Najlepszy jest kobelek stojący przy bramie wjazdowej hehe ....
  • Gość: tata IP: *.play-internet.pl 26.09.11, 12:32
    ,, kibelek '' przepraszam
  • Gość: mama IP: *.tktelekom.pl 27.09.11, 07:01
    Ja zabieram dziecko z tego przedszkola. Z tego co sie dowiedziałam to dyrektorka tego przedszkola złozyła wypoiwedzenie z pracy i podobno szykuja sie kolejne odejscia pań opoiekujących się dziećmi.nie wiem co tam sie dzieje ale skoro ludzie uciekaja to chyba jest cos na rzeczy.
  • Gość: gość niecodzienny IP: *.cnow.pl 27.09.11, 10:26
    Również się zastanawiam co się tam dzieje że się tak dzieje.
    Wyżej mamy bardzo dobrze wypisały wszystkie "wady" i "zalety". Dziś zebranie i warto poruszyć wszelkie sprawy, to co nam leży na sercu, zapytać wprost. Mam nadzieję Dyrektor Przedszkola <nie mam tu na myśli Pani Dyrektor do spraw pedagogicznych Jolanty Szlagowskiej - wielka szkoda, że zmuszona była odejść - widać w niej było ogromne zaangażowanie, zrozumienie problemów dzieci - dodatkowo pomocna była wobec młodziutkich, ale równie miłych Pań, które miały mniejsze doświadczenie> wyciągnie z tego wszystkiego wnioski i wszystko się poprawi, może warto dać czas, to nowe przedszkole, brak właścicielowi doświadczenia...
    Dodać należy że warto jednak wykazać trochę pokory i nie liczyć że się jako tako uda i liczyć tylko na zyski - my rodzice jesteśmy w stanie zauważyć wszystko, mimo że brak informacji nt. organizacji, zajęć dzieci itp. <co oczywiście powinno zostać zmienione> dzieci również potrafią przekazać co i ile było do jedzenia <np. łyżka jajecznicy na śniadanie..> Dziwi nas również, iż kadra tak szybko się zmienia, a my nic nie wiemy - i nie wiadomo czy to jakiś rzadko odwiedzający przedszkole rodzic, dziadek, ciocia itd. się "kręci" po przedszkolu.. a okazuje się, iż personel zmieniany jest z dnia na dzień. Coś jest na rzeczy, jednak mam nadzieję, że wszelkie sprawy Dyrektor Przedszkola będzie w stanie ogarnąć i rozwiązać, co najważniejsze na korzyść dzieci.
    Póki co najbardziej istotne moje dziecko jest zadowolone i chętnie chodzi do "Zamkowych Skrzatów", widać empatię wśród personelu <Pani Jola - powtarzam, wielki żal że już jej nie ma, Pani Beata, Magda, Asia - wszystkie które uczestniczyły w spotkaniach adaptacyjnych, a które okazały się świetnym pomysłem, prowadzone w fantastyczny sposób, dzięki czemu, i z pomocą przemiłych, wyrozumiałych Pań, dzieci rewelacyjnie i szybko przeszły trudny okres adaptacji już we wrześniu, teraz praktycznie każde uśmiechnięte przychodzi do przedszkola i nie może się doczekać pójścia do sali> bo gdyby było inaczej, zważając na całą organizację <ja właściwie też nigdy nie widziałam, ani nie słyszałam od dziecka, czy jakiegoś rodzica nic nt. osób prowadzących zajęcia z rytmiki, języka, nt. logopedy, psychologa itd.> na ogólną, dającą się wyczuć atmosferę, iż jest coś na rzeczy; gdyby dziecko nie chciało tam uczęszczać i widziałabym że każde pójście tam to ogromny stres dla niego, zastanawiałabym się nad rezygnacją z tego przedszkola.
    Także - dziś zebranie - warto poruszyć wszystko co się każdemu z nas nie podoba, Dyrektor - właściciel - miejmy nadzieję weźmie wszystko pod uwagę i wszyscy będą zadowoleni - to przede wszystkim dla dobra naszych dzieci.
  • Gość: gość niecodzienny IP: *.cnow.pl 27.09.11, 10:37
    to chyba tak w razie nagłej potrzeby hehehe ;)
    np. ostatnio kiedy kilkoro dzieci pod rząd miało zasikane ubrania podczas pobytu w przedszkolu <może od zimnej podłogi lub zabaw w mokrej piaskownicy już jakieś zapalenie.. oby nie> i odbierane przez opiekuna, a nagle "popuszczające" musiało skorzystać ;))
    fakt, obejście troszkę zaniedbane, prace trwają, coś ciągle każdy na podwórku robi, ale rzeczy leżą długi czas i z niektórymi nie widać, żeby w ogóle miały zostać ogarnięte.. tak samo jak dzieci bywają nieogarnięte: powykasywane, roztrzepane, wybrudzone jedzeniem itd.
  • Gość: monia IP: *.146.120.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.09.11, 15:08
    Ja długo zastanawiałam się nad tym, czy zabrać dziecko, czy nie. Zdecydowałam, że zabieram do innego przedszkola. Uważam, że właścicielka to nie jest osoba, która powinna prowaadzić przedszkole. Mówi co innego robi co innego...
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 27.09.11, 15:18
    dokładnie we wszystkim zgadzam się z wami . Z tego co mi wiadomo Pani Jola sama zrezygnowała gdyż nie mogła dogadać się z Panią dyrektor która odrazu chciała by kokosy
  • Gość: słowik IP: *.cnow.pl 27.09.11, 20:44
    też tak uważam, nie da się zarobić nie wiem ile już w początkach działalności, a dotacja dopiero od nowego roku
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 21:18
    "Uważam, że właścicielka to nie jest osoba, która powinna prowaadzić przedszkole."
    I to jest chyba najlepsza diagnoza :)
  • Gość: mamusia IP: *.play-internet.pl 27.09.11, 15:26
    dokładnie się zgadzam z Panstwem , dzieci wracają brudne jedzeniem, pozalewane ,mokre rękawy , wykasane i przez to chorują . Mi osobiście nie podoba się jakim tonem zwracała się jedna nowa Pani ,, blond włosy '' (chodzi po sali w kapciach) do jednego z dzieci , uważam że nerwy powinna zabierać do domu a nie pokazywać je na dzieciach . Ja także zastanawiam się nad zmianą przedszkola
  • Gość: uociec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 19:26
    Dopiero co otwarte przedszkole i personel już znerwicowany? U coś dobrze nie tak.
    Wątek na tyle mnie zainteresował, że przejrzałem stronę przedszkola i łapię się za głowę. Co jak co, ale w takie miejsce nie puściłbym swojego dziecka. Bałbym się, czy całe i zdrowe wróci do domu. Na zdjątkach pokazane są wnętrza i o ile widać, że jest czysto, bo dopiero po remoncie, to skandalem jest zabawa maluchów na panelach. Podłoga na gruncie, na tym panele i jak nie ma być zimno. Ciekawe czy którykolwiek z normalnie myślących rodziców pozwoliłby dziecku na zabawę w domu na zimnej podłodze. Nerki łatwo przeziębić, a leczenie jest długie, a często bolesne.
    Kolejnym elementem, który rzuca się w oczy są schodki. Fajne, ale nie dla maluchów. Śliska glazura, a pasków przeciwpoślizgowych nie ma, nie wspominając nawet o takim drobiazgu jak poręcz. Kolejnym problemem są gniazdka elektryczne - niezabezpieczone i w zasięgu rąk dziecka. To tak na pierwszy rzut oka. Stali bywalcy przedszkola pewnie mogliby uzupełnić tę listę.
  • Gość: gko IP: *.cnow.pl 27.09.11, 20:40
    Dziękujemy za cenne wskazówki. Na zebraniu wszystkie nurtujące sprawy zostały poruszone i czekamy teraz na szybką realizację. W przeciwnym razie wiadomo co. Jest wiele ważnych kwestii do uzupełnienia lub poprawy, a czasem naprawy.
    A co istotne oby więcej zmian w kadrze nauczycielskiej nie było, zaś te osoby które zostały obecnie przyjęte są odpowiednie do tego typu pracy.
  • Gość: pytajnik IP: *.cnow.pl 27.09.11, 21:04
    Która Pani? Włosy długie czy krótkie? W ostatnim czasie było tyle zmian, że ciężko się zorientować, a blond włosy miały dwie Panie, więc proszę o odpowiedź i będę obserwować.
    Oczywiście to karygodne żeby z dziećmi pracował ktoś kto wylewa na nich swoje emocje. Ciągłe rotacje personelu będące wynikiem braku porozumienia z właścicielem nie są dobre dla naszych dzieci, które przechodzą teraz trudny okres, a później również nie będzie to dobre, gdyż się przyzwyczajają, a tak nie będą się czuć bezpiecznie, kiedy nie będą mieć znanej ostoi, tylko znowu ktoś obcy. Może w końcu pojawi się ktoś kto zagrzeje tam swoje miejsce dłużej, a dodatkowo będzie odpowiednią osobą dla naszych dzieci.
  • Gość: mama IP: *.180.70.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.09.11, 00:12
    Drodzy rodzice (dzieci uczęszczających do Przedszkola Zamkowe Skrzaty) myślę, że dobrze byłoby abyśmy kwestie "naszego przedszkola" załatwiali w swoim gronie, bo zła opinia o przedszkolu działa na naszą niekorzyść np.dobry nauczyciel, pedagog nie będzie chciał pracować w przedszkolu ze zła opinią itp.
    Jest to nowe przedszkole dopiero na starcie, wiec wiele rzeczy jest na pewno do wypracowania, uzgodnienia, poprawienia, my rodzice oczywiście przy pomocy Dyrekcji możemy z tego przedszkola zrobić wspaniale miejsce dla naszych pociech. Z wieloma minusami na temat przedszkole się zgadzam, ale uważam ze trzeba to zgłaszać, rozmawiać i szukać rozwiązań, tak by były one korzystne dla naszych dzieci. Zabranie dziecka z przedszkola to rozwiązanie ostateczne przynajmniej w moim przypadku. To zafundowanie dziecku kolejnego okresu adaptacji dotyczącego miejsca i personelu. No i nie mamy gwarancji, że lepiej trawimy, wszędzie będą plusy i minusy.
    Mówicie na forum o:
    - mokrym piasku a powiedzcie czy uda się coś zbudować z suchego chyba nie, ja w domowej piaskownicy specjalnie robię wilgotny;
    - brudnych i pochlapanych ubraniach, mi za to bardziej zależy mi na tym żeby nauczyło się samodzielnie jeść, dzieci uczą się przez doświadczenie czyli niech samo je (a wiadomo maluchowi nie wszystko wychodzi, osobiście uważam, że są dzieci czyste i szczęśliwe, moje ma być szczęśliwe;
    - potarganych i powykasywanych, zaniedbanych dzieciach tzn. że dziecko spędzało aktywnie czas z dużą ilością ruchu, na pewno się nie nudziło;
    Dajmy szanse Dyrekcji dopracować i poprawić poruszone problemy, wspierajmy młode ale pełne poświęcenia Panie przedszkolanki - tak aby były autorytetem dla naszych pociech, to bardzo ważne osoby w życiu naszych dzieci, które spędzają z dzieckiem 1/3 doby.
    Jeśli nam się coś nie podoba to mówmy to wprost osobom zainteresowanym, dyrekcji, nauczycielom czy innym pracownikom przedszkola, rozmawiajmy z innymi rodzicami w przedszkolu, bo tylko oni mogą pomóc nam rozwiązać problem, niestety forum nie rozwiąże "naszych problemów" a dodatkowo nam szkodzi i naszym dzieciom.
    A na koniec nie ma idealnych przedszkoli, szkół nawet w "naszych domach" czasem różnie bywa.
  • Gość: .... IP: *.play-internet.pl 28.09.11, 08:35
    Ja się zgadzamy ze wszystkim jednak uważam że deszczowy dzień można by było przykryć piaskownicę by dzieci jednak nie siadały na zimnym i mokrym piasku , gdy jest gorąco to jest zupełnie inna sprawa ale nerki naprawdę łatwo przeziębić i potem beda problemy w dorosłym życiu , i kwestia tej podłogi .... chyba nic nie stoi na przeszkodzie by położyć na niej dywan napewno i dzieciom będzie wygodnie a my rodzice nie będziemy się stresować
  • Gość: .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.11, 10:27
    Zgadzam się z mamą w zupełności,
    Forum to nie miejsce na załatwianie tego typu spraw,
    Życze wszystkim anonimowym mamom żeby mialy odwage rozmawiać wprost szczerze a nie zza klawiatury komputera pisały swoje obawy,
    Dajmy szanse dla tego przedszkola, to naprawde świetne i przyjazdne miejsce dla naszych pociech,
  • Gość: zuzua IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.11, 10:40
    Mój syn ma już 23 lata ale przypomniałam sobie jak w przedszkolu dostał ataku astmy ... okazało się, że to od pięknego , miłego i ciepłego dywanu..., który musieli zlikwidować..
  • Gość: mama IP: *.multimo.pl 28.09.11, 16:20
    Moje dziecko chodzi do tego przedszkola.Czytając wszystkie opisy jestem pewna że część z nich pochodzi od osób, które nigdy w przedszkolu nie były.Np. kwestia "gołych" paneli troszkę mnie zdziwiła bo jeśli ktoś w przedszkolu był to zauważył że wykładzina jest od początku września.Swoją drogą zgadzam się z mamą, która uważa że takie rzeczy powinno się poruszać na zebraniach lub od razu przy dyrekcji a nie na forum.Rada dla rodziców, którzy szukają przedszkola dla swoich pociech: odwiedźcie z maluchami wszystkie przedszkola w mieście (bądź ich część) i wtedy sami wybierzcie dla was najlepsze.Forum to miejsce gdzie każdy (np. konkurencja) może pisać co chce pozostając anonimowym.Pozdrawiam wszystkich rodziców i życzę trafnych wyborów przy wyborze przedszkola:)
  • 35mama 30.09.11, 22:55
    Witam.Odpowiadam Pani,którą interesuje zapisanie dziecka do przedszkola Zamkowe Skrzaty-na pewno może Pani jeszcze skorzystać z oferty przedszkola.Moja córka znajduje się właśnie w grupie 3-4 latków,ja jestem zadowolona z przedszkola.Uważam,że pani dyrektor zależy na tym,żeby dzieci były otoczone troskliwą opieką.Dziwię się,że rodzice na bieżąco nie informują właściciela przedszkola o swoich zastrzeżeniach i nie próbują wspólnie z dyrekcją i kadrą pedagogiczną rozwiązywać tych nieporozumień.A poza tym według mnie forum to nie jest odpowiednie miejsce do dyskusji na drażliwe tematy dotyczące przedszkola,które dopiero niedawno rozpoczęło swoją działalność.Uważam,że kadra nauczycielska jest przyjaźnie nastawiona zarówno do dzieci jak i do rodziców.Ja nigdy nie zauważyłam,nerwowego zachowania ze strony Pań wobec dzieci,wręcz przeciwnie ciepłe i profesjonalne podejście do dziecka.Zastanawiam się jeszcze, czy mamy w tym mieście takie przedszkole,które spełniłoby wszystkie oczekiwania sfrustrowanych mam.Reasumując,ja cieszę się,że zapisałam dziecko właśnie do tego przedszkola,jest zdecydowanie więcej "dużych plusów" niż "małych minusów",jeśli moje dziecko mówi,że lubi wszystkie ciocie, tzn. ,że nie dzieje się tam jej "krzywda".Pozdrawiam.
  • Gość: mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.11, 10:33
    Witam cieszy sie Pani z tego ze kadra tej grupie zostala wymieniona, fajnie ze Pani dziecko tak sie szybko zaprzyjania z paniami, moje nie.
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.11, 21:46
    Bo jest to dziecko wirtualne. Napisana pod nickiem 35mama ulotka reklamowa stylem i treścią jakoś tak pachnie mi autorstwem pani "Dyrektor". A feeee.
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 02.10.11, 22:20
    Według mnie nowe Panie są o wiele przyjażniejsze od tych poporzednich , te Panie widać że mają cierpliwość , dzieci się do nich tulą uśmiechajają ... ja jestem bardzo zadwolona ze zmiany personelu .
  • Gość: łoj! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 07:37
    Tulą i uśmiechają? Co tam się dzieje w tym przedszkolu, jak nie tuli - to zmiana personelu? Ciekawe. Kto tam dyrektoruje?
  • mike81mike 03.10.11, 22:59
    ehh
  • 35mama 03.10.11, 10:44
    Witam.
    Odpowiadam Pani,która pyta mnie o zdanie w sprawie zmiany kadry.Droga Pani,nie jestem szczęśliwa z powodu zmian kadrowych,jakie nastapiły w ostatnim czasie. Na pewno nie wpłynęło to pozytywnie na wszystkie dzieci,zarówno te ,które szybko zaprzyjaźniają się z nowymi paniami i te,które potrzebują, na to więcej czasu.W przypadku mojego dziecka nie zaobserwowałam z tego powodu wyjątkowo negatywnych zachowań,co nie znaczy,że nie wolałoby być z paniami,które prowadziły grupę od początku.Ja zaufałam temu właśnie przedszkolu i uważam,że trzeba dać szansę na poprawę.Jestem dobrej myśli i staram się
    nie widzieć wszystkiego w czarnych kolorach.Zwracam się jeszcze do pana"g" ,któremu moja wypowiedź "zapachniała autorstwm pani dyrektor",Pański szyderczy i złośliwy ton nie jest na moim poziomie.Niezadowolony rodzicu- proszę przenieść swoją pociechę do innego przedszkola,jeśli uważasz ,że to wyjdzie lepiej dziecku na zdrowie i będzie po sprawie.
  • Gość: popieram 35 mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 12:24
    W zupełności zgadzam się z poprzedniczką,
    Możecie pisac różne bzdury i negatywne opinie nie poparte faktami,
    Przyjdźcie i zobaczcie jak naprawde jest w tym przedszkolu a napewno nie zamienicie Go na żadne inne, początki zawsze sa trudne
    Kierujmy się dobrem dzieci bo one sa tu najwazniejsze ,
    Ja osobiście nie wyobrażam sobie innego przedszkola dla mojego dziecka
    pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.cnow.pl 03.10.11, 12:35
    A ja wciąż zastanawiam się co tak naprawdę dzieje się w tym przedszkolu. Nikt nie rezygnuje z pracy w tak szybkim tempie jeśli wszystko jest ok.
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 13:18
    to cała kadra sie zmieniłą?
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 15:40
    Czy szanowna inkarnacja trenera Jarząbka potrzebuje faktów? Proszę bardzo. Zacznijmy od złodziejstwa, bo kradzież własności intelektualnej jest właśnie złodziejstwem.
    www.zamkoweskrzaty.pl/o-nas.html
    i źródła "zapożyczeń", w kolejności wykorzystania:
    www.przedszkole-miedzyrzecz.pl
    malyswiat.pl/?page_id=2
    www.naszekrasnoludki.pl/ppoferta.html
    Ciężko było napisać coś samemu? Trzeba było zerżnąć z innych stron? Żeby to chociaż było zrobione ze zrozumieniem. Wstyd, oj wstyd.

• Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 15:27
    O jej. Chyba trafiłem w czuły punkt. Wystarczyło zdemaskować panią "dyrektor", aby usłyszeć - Won chamie. Ty i twój pomiot.

A feeee. Nieładnie.

P.S. Jeśli moja wypowiedź nie jest dla Pani zrozumiała, to proszę określić na jakim poziomie mam przygotować następną, tak aby się Pani zbytnio nie natrudziła, próbując zrozumieć moje wypociny. Jednocześnie bardzo proszę, aby zdefiniowany poziom nie był zbyt niski, bo nie chciałbym się grzebać w tym, co zazwyczaj spoczywa na dnie jeziora.
  • Gość: smalec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 20:46
    ale sie kolo nakręciłes / lub aś...
    Moje dziecko chodzi do Zamkowych Skrzatów i uważam że to najlepsze przedszkole
    Moje dziecko jest przeszcześliwe każdego ranka kiedy ma iśc do przedszkola,na marginesie -
    W tym wątku miały byc zamieszczone opinie rodziców na temat przedzkola a nie jakieś przepełnione jadem zazdrości osoby niewiadomo skąd???
  • Gość: mama IP: *.play-internet.pl 03.10.11, 22:21
    Smieszny jest ten ktos z pod ,,g'' - widać ile zazdrości w Twojej wypowiedzi , ciekawe kto się za nim kryje ... napewno konkurencja . Skoro prześledził strony wszystkich przedszkoli w Polsce i wynalazł taki szczegół nie żle musiał się naprawcować haha!!! Moja córka także chodzi do tego przedszkola i ja jestem bardzo zadwolona a co najważniejsze moje dziecko także .
  • Gość: mama IP: *.180.38.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.10.11, 23:10
    Ludzie dajcie spokój w przedszkolu nastapily zmiany na lepsze. Pani Dyrektor naprawde sie stara wszystkie uwagi rodziców przyjeła i je naprawia. Przedszkole nabiera pozytywnego pędu. Duzo rzeczy mi sie nie podobalo, ale naprawde idac pozytywne zmiany. Moje Panie w najmlodszej grupie sa super, ciepłe, miłe a co najważniejsze kompetentne i z pelnym zaangazowaniem opiekją sie dziecmi. Moja pociecha chetnie chodzi i uwielbia Pania Magdę, Anetę i Panią Barbarę. Nie robię reklamy przedszkolu ja widze zmiany, a głównie otawrtoścć dyrekcji ......
    Ps. Bardzo dziekuje Paniom z grupy 2,5 - 3 latkom za dobra opiekę nad moim dzieckiem.
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.11, 21:20
    Ciekawe w jakim charakterze "dziecko" uczęszcza do tego przedszkola? Wychowawczyni czy pani "dyrektor"? Możesz wskazać latorośl? www.zamkoweskrzaty.pl/pliki/czytadelko_sierpien.doc
    Odnośnie konkurencji możesz się nie obawiać, bo ta teraz siedzi cicho, czyta i się śmieje.
    Natomiast odnośnie plagiatu, to wcale nie trzeba przeglądać stron wszystkich przedszkoli. Wystarczy zaprzyjaźnić się z wujkiem Google, albo profesjonalnie z plagiat.pl
    Tak się dziwnie składa, że plagiat jest przestępstwem i to ściganym z urzędu, a grozi za nie do 3 lat więzienia. Mam nadzieję, że wątek czyta ktoś z prokuratury i już wziął się do roboty. Prosta sprawa - gotowiec.

• Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.11, 21:05
    A wysyłaj swoje dziecko gdzie chcesz. Nawet do "przedszkola, na marginesie".
    Tą wzmianką o zazdrości, to mnie naprawdę rozbawiłeś. Chyba pomyliłeś się z nickiem. Nie "smalec", a "wazelina".
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 05.10.11, 08:43
    Ty z pod nickiem ,,g'' zglos na policje jak Cię tak razi haha. Widać że masz dużo wolnego czasu skoro aż tak bardzo interesuje Cię to przedszkole że siedzisz i wyszukujesz czegość co Ciebie niby nie dotyczy bo skoro nie masz tam dziecka co to Cię to obchodzi ?? hm .... dziwi mnie to , zajmij się swoim przedszkolem i martw się o swój interes !!!
  • Gość: niebieskooka IP: 213.199.253.* 05.10.11, 17:05
    "Czy szanowna inkarnacja trenera Jarząbka potrzebuje faktów? Proszę bardzo. Zacznijmy od złodziejstwa, bo kradzież własności intelektualnej jest właśnie złodziejstwem.
    www.zamkoweskrzaty.pl/o-nas.html
    i źródła "zapożyczeń", w kolejności wykorzystania:
    www.przedszkole-miedzyrzecz.pl
    malyswiat.pl/?page_id=2
    www.naszekrasnoludki.pl/ppoferta.html
    Ciężko było napisać coś samemu? Trzeba było zerżnąć z innych stron? Żeby to chociaż było zrobione ze zrozumieniem. Wstyd, oj wstyd."
    ------------------------------------------------------------------

Miałam trochę czasu wolnego więc porównałam powyższe strony. Nie ładnie tak plagiatować z innych stron. Żenujące to jest, że ktoś nie ma własnych pomysłów tylko zżyna z innych. Niestety to jest plagiat. Wstyd. Jestem zwykłą ciechanowianką, nie mam dzieci ale takie rzeczy mnie rażą. Wymyślcie coś sami no chyba że u was brak pomysłów=brak inteligencji. Będę się na ten temat wypowiadać bo to jest na forum publicznym i każdy ma prawo pisać w tym temacie.
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.11, 10:30

Zastanawia mnie jedno - jesli właściciel/dyrekcja nie ma inwencji twórczej na stworzenie własnej strony to jak oni sobie wyobrażają naukę, zabawę z dziećmi???
    Nie mam dziecka już w przedszkolu, zajrzałam z ciekawości i strasznie mnie dziwi taka sytuacja. Ja bym się czuła oszukana i mam wrażenie że przedszkole zostało otwarte dla chęci zysku,a strona internetowa zrobiona na "odwal się".
  • Gość: mama skrzata IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.11, 13:50
    czemu wszyscy tak sie interesuja naszym przedszkolem???macie tam swoje dzieci? nie! placicie za nie? nie!wiec skonczcie juz domysly i obrazenia naszego przxedszkola! to jak jest w przedszkolu najlepiej odzwierciedlaja nastroje i postepy naszych dzieci! i to jest dla nas najwazniejsze! niech kazdy pilnuje swojego interesu bo az zal czytac wypowiedzi osob ktore podejrzewam nawet nie widza gdzie to przedszkole sie znajduje!
  • Gość: mama IP: *.205.112.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.10.11, 13:58
    zgadzam sie z mama skrzacika ja tez mam tam synka i osobiscie strona przedszkola bardzo mi sie podoba, skad by nie byla podpatrzona.
    Moje dziecka jest zadowolone bardzo lubi panie z grupy, dobrze sie czyje w tym przedszkolu, więc mi jako mamie tez sie tam podoba.
  • Gość: agi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.11, 11:09
    Dziś te przedszkole a jutro inne, w zeszłym roku była nagonka na montessori
    forum.gazeta.pl/forum/w,557,110552996,,Przedszkole_montessori.html?v=2
    zawsze co nowe budzi ciekawość a nasze społeczeństwo jest jakie jest :)))
  • Gość: ciekawski IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.11, 20:33
    Nie zmieniaj tematu :)
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.11, 20:58
    Niektórzy "widzą", gdzie się to "przedszkole" znajduje. W tym samym miejscu, gdzie była szwalnia. Pani "dyrektor" się przebranżowiła, ale kwalifikacji pedagogicznych nie nabyła. Osobiście, jeśli idę do lekarza, to chciałbym, aby miał odpowiedni dyplom, wiedzę i doświadczenie. Do znachora nie wybrałbym się.
    Odnośnie pieniążków, to łapka nie wyciągnęła się po dotację? A ta jak nie patrzeć pochodzi m.in. z moich podatków. Jakoś nie pałam chęcią do finansowania plagiatorów.

• Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 09.03.12, 23:27
    dobrze że "widzą" a nawet wiedzą.. twoje wypowiedzi świadczą o zwykłej zazdrości... a niech się coś mieści i w miejscu dawnego prosektorium, jeśli komuś odpowiada, to co w związku z tym ? ? ,, ciągnąc dalej temat w stronę "medyczną" , czy idąc do lekarza trzeba wymagać też, żeby właściciel przychodni był lekarzem ? ? ,, żałujesz komuś pieniędzy - nikt nie broni tobie zrobić choćby tego samego i zarabiać - jak piszesz doskonale się znasz na sprawach związanych z przedszkolem, dlatego pomyśl żeby swoją energię wykorzystać np. w tym kierunku... ;D
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.12, 22:50
    Gratulacje. Tym razem kotlet 5-miesięczny.
    "dobrze że "widzą" a nawet wiedzą.. twoje wypowiedzi świadczą o zwykłej zazdrości..."

Rzeczywiście jest czego zazdrościć. Braku pomysłów i posuwania się do plagiatu. Proponuję, abyś stuknęła się w czółko, tylko nie za mocno, bo echo mogłoby zabić.

"a niech się coś mieści i w miejscu dawnego prosektorium, jeśli komuś odpowiada, to co w związku z tym ? ? "
    A skąd skojarzenie z prosektorium? Czyżbym czegoś nie wiedział o przedszkolu?

,, ciągnąc dalej temat w stronę "medyczną" , czy idąc do lekarza trzeba wymagać też, żeby właściciel przychodni był lekarzem ? ? ,,

Akurat bardzo głupi przykład, bo o ile każdy może być właścicielem przychodni, to aby być jej kierownikiem to trzeba spełnić pewne rygory. Ponadto jeżeli taki "właściciel" zacząłby świadczyć usługi medyczne, to przez parę lat świat oglądałby przez kratki.

• Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.11, 20:45
    Bardzo trafna diagnoza.
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.11, 20:40
    Ty! Ty się w końcu zdecyduj pod jakim nickiem piszesz, bo nicki różne, a byki te same.
    Wracając natomiast do meritum, to na policji nie muszę niczego zgłaszać, bo już wiedzą :)
    Osobiście plagiaty bardzo lubię, bo ich wykrywanie, to całkiem dobry interes, szczególnie jeśli sprawcą jest osoba wypłacalna, a nie biedny studencik. Tak więc ty się nie dziw. Ty się ucz.

P.S. O swój interes dbam jak umiem i jeszcze nie było narzekań, że jest niezadbany.
  • Gość: do "g" IP: *.dynamic.chello.pl 09.10.11, 22:24
    "P.S. O swój interes dbam jak umiem i jeszcze nie było narzekań, że jest niezadbany."
    Czyli konkurencja skrywa się pod tym nickiem:) No tak a "konkurencję" trzeba niszczyć czyż nie mam racji?

P.S. To oczywiście pytanie retoryczne więc nie czekam na odpowiedź:)
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.11, 22:32
    A ja jednak odpowiem, bo pytanie nie jest retoryczne, a idiotyczne. Przypomniałaś mi stary dowcip:
    "Kowalski poszedł na komisję poborową. Po badaniach, wziął go na rozmowę seksuolog. Narysował mu kółko:
    - Kowalski, co to jest?
    - Goła baba...
    Narysował mu kwadrat:
    - A to?
    - He, he, goła baba...
    Na koniec, narysował mu trójkąt:
    - No a to, przyjrzyjcie się dobrze.
    - Też goła baba...
    - Kowalski, wy jesteście zboczeni!!!
    - Jaaa??? A kto mi te świństwa rysował?!! "

Temu biedakowi wszystko kojarzyło się z d..., a Tobie z konkurencją. Mania prześladowcza?

P.S. Cytat z "Podstawy programowej przedszkola":
    " 2) budowanie systemu wartości, w tym wychowywanie dzieci tak, żeby lepiej orientowały się w tym, co jest dobre, a co złe; "
    I jak to może realizować osoba, która sama tego nie odróżnia? No chyba, że dzieci będą wychowywane według zasady: "Kali ukraść krowę - to dobrze ..."

• qwer.ty.23 10.03.12, 14:46
    .
  • qwer.ty.23 10.03.12, 14:47
    .
  • Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 16.12.11, 21:20
    Witam. I jak wybór przedszkola? Moje dziecko uczęszcza do "Zamkowych Skrzatów" i jest niezwykle zadowolone, nie ma problemu z niczym, okres adaptacji odbył się praktycznie bezstresowo - nie tylko dla mojego dziecka. Wszystko co trzeba - plac zabaw itp. - jest. A co najważniejsze jest ogromne zaangażowanie Pań i Pana Roberta, Pani Dyrektor czuwa nad wszystkim i stara się realizować wszystkie sugestie i prośby rodziców - z powodzeniem. Wszystkie uroczystości są przygotowane z wielkim poświęceniem, rodzice mają możliwość brać udział we wszystkim, a i nawet poczuć się prawie jak w domu. Dzisiejsze "Jasełka" zapadną mi - i myślę nie tylko mi - długo w pamięci, dzieciaczki były przesłodkie, stroje cudne, wystrój sal przepiękny, występ przeuroczy. Ja jestem na TAK za wyborem tego przedszkola, co najistotniejsze moje dziecko bardzo przeżywa kiedy nie może pójść do przedszkola - weekend, bądź jakaś infekcja. Wybór jednak należy do każdego z nas osobno, gdyż każdy ma inny gust, wymagania. Pozdrawiam.
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.11, 08:23
    Znowu reklama? Zbliża się czas na dotacje i na gwałt szukamy nowych przedszkolaków? A fee.

"Pani Dyrektor czuwa nad wszystkim i stara się realizować wszystkie sugestie i prośby rodziców - z powodzeniem. "
    Ten fragment rozbawił mnie. Od dwóch miesięcy nie można "z powodzeniem" doczekać się usunięcia plagiatu ze strony przedszkola, ale "Pani Dyrektor czuwa nad wszystkim" - "Kali ukraść krowę - to dobrze ..."
    Plagiat = Kradzież
    Kogo może wychować złodziej?

• Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 23.02.12, 12:21
    Człowieku, powtarzasz się jak katarynka. Masz coś, nie możesz przepatrzeć etc., zgłoś sprawę, wyjaśnij, a nie tutaj atakujesz każdego kto w jakikolwiek sposób pochlebnie wyrazi się na jakiś temat dotyczący życia przedszkola. Jakoś właśnie czas mija, a strona jest... Więc chyba nici z Twojego "plagiatowego biznesu" ... Przedszkole też funkcjonuje.. Hmm ;) ,, Pozdrawiam - Edyta - autorka poprzedniego postu do którego się "g" odniosłeś - mama jednego z dzieci uczęszczających od początku do tego przedszkola... I swoją drogą - nie interesują mnie dotacje, co ile ktoś ma itd. - wiadomo chyba że nikt niczego za darmo robić nie chce i nie musi, zwłaszcza kiedy jakieś nakłady poniósł - ważne że moje dziecko z chęcią uczęszcza do przedszkola, zaadoptowało się w ogóle bez problemów, gdyż w ubiegłym roku przeszło wręcz traumę po "przygodzie" w innym przedszkolu - teraz jest OK. o o to chodzi.

• Gość: mama IP: *.182.85.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.02.12, 14:45
    Jest ok? No chyba nie do końca jest ja zabrałam juz swoje dziecko.
  • Gość: mama skrzata IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.12, 16:04
    to co nie odpowiadalo skoro zabralas dziecko?
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.12, 19:31
    "o o to chodzi" Gościu, zwany Edytą (a może Barbarą?), że po dwóch miesiącach odgrzałaś wątek. Przyczyny tak błyskawicznej odpowiedzi mogą być dwie albo rada starszych przedszkola im. Kalego, po burzy mózgów wreszcie wypracowała odpowiedź, albo nastąpiły zmiany na stronie internetowej. Przypuszczam, że to drugie. Sprawdziłem i BINGO, rzeczywiście plagiacik został usunięty. Jakiś postęp, jednak nie do końca. Od razu pytanie, czy macie umowę na wykorzystanie postaci skrzitków? Przypuszczam, że nie. Oops
    Widzę jednak, że sumienie coś gryzie, bo o ile standardem na stronach normalnych przedszkoli jest prezentowanie personelu, to w tym przypadku konspiracja taka, że cho cho. Kontakt jedynie na telefon komórkowy. Pewnie na kartę?
    A jak pieniążków brakuje, to wejdźcie w kontakt z więzieniem na Białołęce, w końcu jest duża szansa, że "wychowujecie" następne pokolenie "kuracjuszy" tego zacnego i potrzebnego zakładu. Powinni jakoś wspomóc, w końcu zapewnicie pracę dla następnych pokoleń klawiszy.

P.S. Co to miało znaczyć "przepatrzeć"? Sprawdź moja droga, co to słowo znaczy i się więcej nie kompromituj.

• Gość: mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.02.12, 19:39
    Ludzie powiedzcie o co chodzi z tym przedszkolem i wlascicielka, ja mam tam dziecko i sa rozne sprawy jakie mi sie nie podobaja ale czekalam ze moze cos sie rozkreci. Co ta wlascicielka jaks lewa czy co moze lepiej sie wypisac z tego przedszkole. Czy mojemu dziecku cos grozi?
  • Gość: mama skrzata IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.12, 20:08
    szczerze to tez sie chetnie dowiem...
  • Gość: mama IP: *.147.158.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.02.12, 10:25
    nie wiem co sie dzieje ale malo jest dzieci w przedszkolu czy choruja cztery tygodnie czy maja juz nowe przedszkole? zero informacj w przedszkolu nawet nie moge trafic na pania mojej coreczki, zero inf dla rodzica co bedzie co bylo co jest poprostu nic.
  • Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 09.03.12, 14:24
    Echh, jakoś chodząc/zaprowadzając dziecko do przedszkola nie widzę by dzieci było mało. Może w danym momencie jest kilkoro - chorują - wiadomo że panował krztusiec, teraz ospa wietrzna - ale widać w szatni, iż ubranka, rzeczy są poszczególnych dzieci. Swoją drogą moje dziecko nie chorowało ostatnio, ale nie chodziło długo ze względu na mrozy, na właśnie zaraźliwe choroby, czasem nie pójdzie, ponieważ po prostu nie chce mu się wstać... To jeszcze nie "dorosła" szkoła, że musi chodzić, bo zaległości się narobi.. A inna sprawa - chodząc do przedszkola jakoś wiem co się dzieje, co dzieci robiły, robić będą - wszystkie informacje są na bieżąco, jeśli nie na tablicach, to również przekazywane telefonicznie. Czytając powyższe komentarze wydawałoby się, iż piszące je osoby tak sporadycznie w przedszkolu bywają (jeżeli w ogóle mają tam dzieci i czasem zajrzą do przedszkola) że rzeczywiście nie wiedzą, co się dzieje. Jak wspomniałam - jest również ogólnie dostępny mail dla rodziców (dyrekcja, nauczyciele etc. nie mają do niego wglądu) i można tam ANONIMOWO JEŚLI KTOŚ MA OCHOTĘ pisać wprost o wszystkim. Inna kwestia - dzieci jest teraz mało, toteż grupy są łączone więc wszystkich Pań codziennie nie ma przez 10 godzin. A jeśli chodzi o to, że zero info dla rodzica co było, jest itd., to czy wiecie "forumowicze rodzice" co chociażby było wczoraj i jak super dzieciaki dzień spędziły ? Trzeba było przyjść, ja jeszcze załapałam się na poczęstunek, który miał miejsce po tym aż dzieci się wyspały - a czekałam na swoje dziecko (które wstało jako pierwsze) ponad 40 minut. Do domu wróciłyśmy z uśmiechami na twarzy, buzia dziecka nie zamykała się - tyle było do opowiedzenia co się działo tego dnia, a do tego z miłymi upominkami. Samo zaprowadzenie/odebranie-ubranie dziecka i wyjście z budynku nie spowoduje, że będzie się wiedziało co się w przedszkolu działo/dzieje.
  • Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 09.03.12, 14:03
    Ludzie - a raczej rodzice dzieci uczęszczających do omawianego przedszkola. Już była sugestia, żeby nurtujące nas sprawy poruszać nie na forum publicznym (przez co możecie sobie na pewno nie pomożecie). Jest ku temu stworzony prywatny mail na którym możemy dyskutować i ewentualnie poprawić to i owo.
  • Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 09.03.12, 14:06
    PS.A co Twojemu dziecku miałoby grozić, nawet gdyby właścicielka miała coś na sumieniu i poszłaby do więzienia na dożywocie ?? ;) ,, Zbiorowa histeria prowadzi w dziwnych kierunkach.. ;)
  • Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 09.03.12, 13:59
    Drogi "g" idź z tym swoim BINGO w odpowiednie wg siebie miejsce i się tutaj więcej nie produkuj co jest nie tak, co zniknęło, co zostało dodane itd. ,, Tak widać jedynie to, że nie możesz inaczej "szkodzić" więc chociaż tutaj się udzielasz.. próbując jedynie, bo przedszkole funkcjonuje w najlepsze.
    Chyba nie muszę się ci tłumaczyć czemu nie zaglądam tu codziennie i "po dwóch miesiącach odgrzewam wątek" ... nie zaglądam tu codziennie śledząc każdy krok na bieżąco, są w życiu i inne sprawy. Teraz mam chwilkę i zajrzałam i proszę "g" jak zawsze w pogotowiu odpowiada na bieżąco.
    A swoją drogą martwiłabym się bardziej o siebie - nie pomawiaj pochopnie. Wiesz, że IP w poważniejszych sprawach IP można sprawdzić. Także nie wiem, czy Pani Basia wie co tu jest wypisywane, ale poruszę z nią ten temat. Nie lubię kiedy coś mi ktoś wmawia, a tym bardziej to, że jestem kimś innym niż w rzeczywistości.
  • Gość: mamusia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.12, 14:38
    Kochani rodzice!!

właśnie zapisałam swoją córkę do nowopowstałego przedszkola na Kargoszynie. Nie mają jeszcze reklamy, ja dostałam informacje w gminie i umówiłam się na obejrzenie przedszkola. Nie wiem jak tam będzie, ale mam nadzieję, że nie będzie źle. Jestem przerażona Waszymi opiniami na temat przedszkola Z S.Doszłam do wniosku, że zawsze można poprosić o szczegółowe informacje dyrekcję przedszkola lub wychowawczynię. One są odpowiedzialne za Wasze skarby i wyjaśnią co się dzieje w przedszkolu. Nie możecie nawet myśleć, że Waszemu dziecku coś grozi, przecież Wasze dzieci to najważniejsze istoty na świecie i na pewno nikt im nie chce zrobić krzywdy! Nie można też zabierać dziecka raz do jednego, raz do drugiego przedszkola, bo ono zdążyło zaklimatyzować się z dziećmi, paniami. Radzę porozmawiać z dyrekcją i paniami a na pewno wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.12, 21:09
    Droga Gościu:GOŚĆ vel Edyta vel ????
    Przeczytałem twoją tyradę i muszę się przyznać, że kosztowało mnie sporo wysiłku, aby zrozumieć te bełkotliwe wypociny. Postaram się jednak do nich odnieść:

1. "idź z tym swoim BINGO w odpowiednie wg siebie miejsce i się tutaj więcej nie produkuj co jest nie tak"
    Miejsce mi odpowiada i zamierzam się tutaj dalej "produkować", a jestem tak wychowany, że nieprawidłowości nie zamiatam pod dywan, tylko je nagłaśniam.

2. "Chyba nie muszę się ci tłumaczyć czemu nie zaglądam tu codziennie i "po dwóch miesiącach odgrzewam wątek" ... nie zaglądam tu codziennie śledząc każdy krok na bieżąco, są w życiu i inne sprawy"
    Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, jednak jako wzorowa gospodyni domowa winnaś wiedzieć, że kotlet, odgrzany po dwóch miesiącach, jest niestrawny i szkodliwy dla zdrowia.

3. "A swoją drogą martwiłabym się bardziej o siebie - nie pomawiaj pochopnie. Wiesz, że IP w poważniejszych sprawach IP można sprawdzić. "
    Zaczynam się bać. Biorąc pod uwagę styl twojej wypowiedzi mogę jedynie przypuszczać, że w ławie szkolnej nie spędziłaś zbyt wiele czasu. W związku z tym, czuję się w obowiązku skłonienia cię do zapoznania cię z obowiązującym w tym kraju prawem. Zapoznaj się choćby z mówiącym o pomówieniu art. 212, no i art. 213 kk, który mówi:
    Art. 213.§ 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut:
    1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub
    2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.

Czy muszę coś więcej dodawać? Natomiast ty w swojej tyradzie kierujesz się w stronę art. 190kk, a ja zaczynam się bać.

4. "Nie lubię kiedy coś mi ktoś wmawia, a tym bardziej to, że jestem kimś innym niż w rzeczywistości."

Której rzeczywistości?

• Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 09.03.12, 23:17
    produkuj się dalej, widać to Twoje życie
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.12, 22:35
    "produkuj się dalej, widać to Twoje życie"
    Prawda, jestem bardzo produktywny.
  • Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 10.03.12, 00:04
    miałam już nie pisać ci "g" nic więcej, ale... pociesz się jeszcze popularnością i zainteresowaniem twoimi wątkami...

""Nie lubię kiedy coś mi ktoś wmawia, a tym bardziej to, że jestem kimś innym niż w rzeczywistości."
    >
    > Której rzeczywistości?"

Echh, znowu trzeba łopatologicznie... Rzeczywistość: jestem kim jestem ,, Świat wirtualny: Wmawiasz mi, że jestem kimś innym <dyrektorem/właścicielem przedszkola> ,, Przytoczone artykuły nie mają racji bytu jeśli chodzi o moją osobę... ale zastanawiające skąd wystąpiła u ciebie uzasadniona obawa spełnienia moich "gróźb" na twoją szkodę - do tego posiłkowanych przestępstwem... Pisałam nie raz - masz coś "do osoby publicznej" którą tu tak publicznie oceniasz - zgłoś co uważasz i gdzie uważasz za stosowne. Otrzymasz odpowiedź odnośnie tej sprawy i być może to cię usatysfakcjonuje.
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.12, 23:05
    Męczysz się moja droga z tą klawiaturą. Mozolnie odkrywasz jej układ. Poza tym jesteś tym kim jesteś, a nie tym kim nie jesteś, a ja ci wmawiam, że nie jesteś tym kim jesteś, tylko tym kim nie jesteś. Ach te rzeczywistości wirtualne i światy równoległe. Najmądrzejszy mógłby się pogubić, a co dopiero biedaczyna, która pod kolejnym nickiem bezinteresownie próbuje bronić czci i chwały plagiatorskiego interesu.

P.S. Mogłabyś wyjaśnić jak można "posiłkować się przestępstwem". Mnie uczono, że jakiś czyn może wypełniać znamiona przestępstwa, ale ja nie byłem edukowany "łopatologicznie".

• qwer.ty.23 10.03.12, 14:39
    .
  • Gość: GOŚĆ IP: *.cnow.pl 09.03.12, 23:39
    "o o to chodzi" - błąd "klawiaturowy", nie poprawiany wówczas po dodaniu postu - po co robić zamieszanie na forum, większość się domyśliła, ale jak widać znalazł się wyjątek, więc tłumaczę łopatologicznie - "i" jest obok "o" ... i o to chodzi, więcej nie trzeba tłumaczyć ;D ,, chyba że przepatrz/przewertuj dokładnie ;D ,, znawca ;D ,, ideał ;D ,, ciężko musi być niektórym w życiu... ale cóż.. OK., cUż - żeby można było "złapać za słówko" i ciągnąć niektórym wątek nie ważne w jakim kierunku ;D
  • qwer.ty.23 10.03.12, 14:37
    "skrzitków"
    "cho cho"
  • Gość: mamka IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.12, 21:00
    Trochę się zgodzę z g. No bo jak ktoś robi sobie stronę internetową, to powinien na niej przedstawić SWOJĄ ofertę. Straciłam trochę zaufanie do tego przedszkola chociaż rozważałam je bardzo poważnie. Przecież to nie jest oferta, cele, zamierzenia tego przedszkola, być może dyrekcja czy jakiś pracownik robiąc kopiuj wklej nawet dobrze tego nie przeczytał. mi by nie przyszło do głowy robiąc stronę swojej firmy skopiować inną ofertę, mając pomysł na swój biznes. Napisać można wszystko, a później dopiero rzeczywistość weryfikuje.
  • Gość: mama IP: *.tktelekom.pl 23.04.12, 16:01
    Uważam ze postępowanie pani dyrektor jest nie fair ponieważ kazde z dzieci miało takie same torty urodzinowe a tort dla Kubusia był w kształcie samochodu i tak pani faworyzuje dzieci to jest niestety zauwazalne i to nie powinno miec miejsca w tym przedszkolu bo mojemu dziecku zrobilo się przykro i zapytało dlaczego ja nie miałem/łam takiego tortu.Proszę się zastanowic nad swoim postepowaniem to są małe dzieci i bardzo łatwo je zranic takim bezmyślnym postępowaniem.
  • Gość: mamusia IP: *.play-internet.pl 23.04.12, 19:19
    Ten tort prawdopodobnie był przyniesiony przez mamę Kubusia , więc to rodzice powinni zadbać o to a nie mieć pretensję do Pani dyrektor.
    Jak macie jakieś wątpliwości i uwagi należy rozwiązać je bezpośrednio a nie na forum gdzie każdy czyta .
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 19:56
    "mama"chyba przesadza,trzeba samemu trochę się postarać,to i własnemu dziecku sprawi radość i innym również.
  • Gość: gość1 IP: *.cnow.pl 23.04.12, 23:44
    "mama" nie przesadza. Przedszkole nie powinno mimo wszystko wyglądać jak plejada kto co ładniej, lepiej, kto bogatszy to i więcej wart, będzie miał więcej zdjęć, więcej względów. Prywatne to i nie wiadomo co. Torty powinny być takie same, takie same prezenty, taki sam harmonogram uroczystości, takie same kartki z życzeniami. Nie powinno się przynosić nic samemu, tylko to co było ustalane na zebraniu już na początku roku, żeby wszystkie dzieci miały jednakowo.
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 08:26
    Drodzy rodzice miejcie pretensję do samych siebie,skoro ustalone są zasady a Wy ich nie stosujecie,to niby co miała zrobić Pani dyrektor?wyrzucić ten tort?nie robi się urodzinowych cyrków i nie mam problemu-od tego jest dom i wtedy może być nawet tort wielkości Pałacu Kultury i nikt nie będzie miał do NIKOGO pretensji...
  • Gość: mamusia IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 09:06
    Do gośc 1 - jak coś Ci nie pasuje powiedz to w oczy Pani dyrektor a nie na forum . Z tego co wiem w innych przedszkolach to właśnie rodzice organizują dzieciom urodziny i muszą sami postarać się o tort czy cukierki i inne rzeczy piszę tu o przedszkolach państwowych.
    Cały czas ktoś oczernia to przedszkole i wydaje mi się że to jest jedna i ta osoba. Są tacy ludzi którym wiecznie coś nie będzie pasowało ...
  • Gość: Mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.12, 09:57
    No właśnie jak już jest możliwość informacji z pierwszej ręki - widzę że rodzice z tego przedszkola zabierają głos, mam pytanie.
    Czy to prawda że część dzieci wraz z kadrą przenoszą sie od września do nowego przedszkola Piotruś Pan????
  • Gość: gość1 IP: *.cnow.pl 24.04.12, 14:09
    Z tego co mi wiadomo z ust niektórych rodziców, nie wszystkie dzieci zostaną w tym przedszkolu. Część odejdzie, ale niekoniecznie zaraz do Piotrusia Pana. Być może i ktoś tam trafi, ale kilkoro dzieci o których mi wiadomo pójdzie do innych przedszkoli. Pozdrawiam.
  • Gość: gość1 IP: *.cnow.pl 24.04.12, 14:03
    Do mamusia: czytaj ze zrozumieniem, a nie "klapkami na oczach" że czepiam się Pani dyrektor i jestem jedną i tą samą osobą. Akurat mój wpis tyczył się bardziej rodziców którzy urządzają "zawody" w tym kto więcej, lepiej, ładniej... tak naprawdę psując tym dzieci, ale to temat na osobny wątek.
    Tak, zasady zostały ustalone, więc można powiedzieć, że zarówno rodzice jak i ktoś kto czuwa nad wszystkim powinien ich przestrzegać, nie można i już. Jeśli już zamawiamy torcik to nie za duży, bez udziwnień, okrągły lub prostokątny, co też powinno być jednolite, chodzi o dobro dzieci. To było ustalone. Jak również to, że dokupujemy trochę balonów i później dzieci dostają po baloniku do domu, taki drobiazg, a jak cieszył. Owszem, jak ktoś napisał, można i tort wielkości PKiN, ale czemu to ma służyć? Czego nauczymy własne dzieci, jeśli sami nie przestrzegamy zasad? Do kogo później pretensje? Dużo można by na ten temat pisać, a wątek tyczy się przedszkola, więc dodam jeszcze, że szeroko pojęte "przedszkole" stoi na straży choćby powyższych ustaleń. Konflikt zawsze będzie, bo rodzicowi który przyniósł efektowny tort nie spodobałby się zakaz i prośba o dostarczenie "zwykłego" torciku, rodzicom którzy ustalili coś ogólnego nie podoba się że te ustalenia nie są przestrzegane.. Ale ogólnie rzecz biorąc, jakieś normy obowiązują wszędzie i trzeba je przestrzegać dla utrzymania pewnego porządku.
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 15:22
    Dokładnie o to chodziło w mojej powyższej wypowiedzi,ja sama jestem mamą dwójki przedszkolaków,akurat z innego przedszkola.I to co rodzice wyprawiają to się w głowie nie mieści,rodzice są gorsi jak dzieci,nic nie dociera,rewie mody,jakieś dziwne zwyczaje,przynoszą ukradkiem prezenciki imieninowe dla wychowawczyń-którym zresztą jest głupio je przyjmować a jeśli już to zrobią to są bardzo zażenowane...stwarzają sami nieprzyjemne sytuacje co przekłada się na atmosferę w przedszkolach...
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 20:27
    Kim jest dyrektor tego przedszkola?? Bo to co tutaj czytam to normalnie szok ... co za rzeczy się tam dzieją.
    A powiem szczerze że zastanawiałam się czy nie zapisać mojego synka do tego przedszkola bo akurat mieli byśmy blisko , ale jak się czyta takie opinie to chyba jednak zrezygnuję
  • Gość: gść IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.13, 19:15
    To nie przedszkole, ale cyrk
  • Gość: mama IP: *.tktelekom.pl 25.04.12, 18:31
    Tak się akurat sklada że chciałam kupic tort taki jak chciało moje dziecko a pani dyrektor oznajmila ze wszystkie dzieci beda miały takie same torty robione w przedszkolu a nie przynoszone przez rodziców ale dla niektórych dzieci robi wyjątek ciekawe jaka korzyść za tym stoi?
  • Gość: mama IP: *.play-internet.pl 14.08.12, 14:30
    Z tego co mi wiadomo , połowa dzieci nie uczęszcza już do tego przedszkola . Pani dyrektor unika kontaktu z rodzicami , ja także wypisałam swoje dziecko . Gdyż jak dla mnie za dużo się tam zmienia. Szczerze mówiąc wole by moje dziecko chodziło do przedszkola Panstwowego , gdzie obowiązują jakieś zasady ustalone z góry niż do przedszkola prywatnego gdzie płacimy tyle pieniędzy i jeszcze wszystko co jakiś czas zmienia się .
    Pani dyrektor widać że nie ma pojęcia o prowadzeniu tej działalności
  • Gość: gość IP: *.mmpnet207.tnp.pl 18.08.12, 14:01
    moje dziecko już miało problem z podaniem imienia cioci, która danego dnia się zajmowała jego grupą. spowodowane jest to sytuacją, że osoby tam pracujące zmieniają się jak w kalejdoskopie...
    ludzie, to są małe dzieci, które przyzwyczajają się do opiekunek, związują z nimi emocjonalnie mają dzięki temu poczucie bezpieczeństwa w przedszkolu i dzięki temu chętnie do niego uczęszczają. Pani Dyrektor jest niekompetentna, nie ma żadnej wiedzy z zakresu pedagogiki, wychowania i w ogóle edukacji a w mojej obecności usiłowała sprawić wrażenie że jest na bieżąco z osiągnięciami i rozwojem mojego dziecka, tymczasem nie zna nawet jego imienia...
  • Gość: mama IP: *.play-internet.pl 25.08.12, 21:32
    Proszę o opinie na temat tego przedszkola
  • Gość: gonia IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.12, 22:50
    Potwierdzam, szkoda dziecka... nerwów... no i pieniędzy:/
  • Gość: kalku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.12, 21:49
    Witam,Chcieliśmy z żona posłać tam swoje dziecko, czytając komentarze Państwa zaczelismy się głęboko zastanawiać nad ostateczną decyzją.Co z tym przedszkolem jest nie tak, że jest tak krytykowane?Będę wdzięczny za odp
  • Gość: rodzic IP: *.cnow.pl 27.08.12, 00:08
    Ja również potwierdzam... Dodatkowe zajęcia się nie odbywają (angielski, logopedia, tańce itp.) bo właścicielka oszczędza na tym nasze pieniądze, a rodzicom mydli oczy i jej metodą obecnie jest unikanie kontaktu. Szkoda nauczycielek, od początku istnienia przedszkola, przez jeden rok szkolny było kilka składów. Ale nikt za darmo albo w nerwowej atmosferze pracował przecież nie będzie więc nie ma się co dziwić że nie wytrzymują. Pani dyrektor-właściciel różne bajki wciska, a to dana nauczycielka chora na serce, a to za granicę wyjechała... a ta sama jest widywana na mieście. Nie informuje rodziców o zmianach chociaż w umowie jest taki punkt/obowiązek zawarty. Nie docierają do niej sugestie, sądzi i liczy na to że nikt się nie zorientuje, wykręci klientów. Miła do czasu, kiedy widzi że ktoś rezygnuje już niezbyt przyjemna atmosfera.
    Od początku września 2011 kiedy przedszkole ruszyło nie ma praktycznie dzieci które wtedy zaczynały, nauczycielki które wytrzymały prawie rok chcąc zdobyć doświadczenie odeszły same, pani dietetyk również. Dzieci są narażone na ciągłe zmiany (moje dziecko do pewnego czasu to znosiło sądząc pewnie, że tak już jest, ale w którymś momencie było ciężko z powodu częstych zmian i nie chciało uczęszczać do przedszkola z entuzjazmem), płaci się pieniądze za ustalone zajęcia, a tego nie ma, nerwowa atmosfera.

• Gość: kalku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.12, 10:03
    Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.Z przesłanej opinii nie wygląda to najlepiej.Mimo wszystko prosiłbym również o opinię innych rodziców, których dzieciaki chodzą lub chodziły do tego przedszkola.Podejmując ostateczną decyzje warto znać opinię przynajmiej kilku osób.Pozdrawiam i czekam na info.
  • Gość: tata IP: *.play-internet.pl 03.09.12, 17:00
    Ja także posłałem swoją córkę do innego przedszkola . Pani dyrektor ciągle kręciła .
    Z tego co mi wiadomo pracują tam stażystki bez potrzebnego wykształcenia , zajęcia dodatkowe za które płacilismy czyli j angielski rytmika wcale się nie oddbywały od 3 miesięcy . Pani wmawiała że na czas wakacji tak jest w każdym przedszkolu co jest nieprawdą . Moja córcia dzis pierwszy raz była w nowym przedszkolu ale zobaczymy jak to będzie .
  • Gość: mama 2 latka IP: *.dynamic.chello.pl 03.09.12, 19:59
    A do jakiego przedszkola zapisał Pan dziecko? I czym to było podyktowane że do tego?
  • Gość: mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.12, 13:37
    Jakie macie panstwo spostrzezenia po zebraniu? Coś sie zmienialo jakies mowy personel sie pojawil
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 23:56
    co za wscipski narod!!! nasze przedszkole, nasze spostrzezenia, nasz personel!!! Gdyby Pani Dziecko chodzilo do Zamkowych to zapewne wszystko by Pani wiedziala a tak prosze zajac sie sprawami i personelem przedszkola,do kotrego uczeszcza Pani Maluch! pozdrawiam!
  • Gość: obserwator IP: *.cnow.pl 21.09.12, 00:44
    polecam meliskę, dobrze zrobi
  • gosc.321 24.09.12, 22:55
    Moi znajomi twierdzą ze jest zimno w tym przedszkolu i to było jednym z powodów czemu ich dziecko nie chodzi tam.
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 24.09.12, 23:20
    no tak Pani dyrektor oszczędza nawet nie ogrzewaniu , nie ma się co więc dziwić że dzieci chorują, ciągle kaszlą .
    już chyba kolejna zmiana bo jest nowa Pani oraz Pani od kuchni . Moje dziecko posłałam tam ze względu że mamy blisko ale nie chętnie chce uczęszczać płacze że nie chce chodzić i koniec . Więc nie wiem o czym to świadczy. Prosze o opinię wszystkich rodziców którzy zrezygnowali z tego przedszkola co było powodem??
  • Gość: mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.09.12, 13:23
    w tym przedszkolu wszstko bylo ok, tylko Pani Basia do wymiany, nieszczera kłamliwa, bez kompetencji i strasznie oszczedzajaca na wszystkim dla niej najwazniejsza jest reklam zdjecia nie wazne co wsrodku wazne jak beda nas widziec.
  • qwer.ty.23 25.09.12, 17:09
    bdb podsumowanie... niestety, to prawda... i jak już było przeze mnie wspominane - gdyby nie ciągłe zmiany kadry (nie jest to wina kadry żeby było jasne), gdyby odbywały się zajęcia za jakie było płacone - a byliśmy oszukiwani w tej kwestii... etc. moje dziecko dalej by tam uczęszczało, tak samo jak i większość dzieci które zaczynały swoją edukację wraz z powstaniem tego przedszkola
  • Gość: skrzat IP: *.play-internet.pl 26.12.12, 15:46
    Witam, chcę zapisać dziecko do tego przedszkola.Czy warto
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.12, 11:33
    Dyrektorka to p.Barbara? hmm.... przeciez tam był zakład krawiecki. Osoba która miała zakład krawiecki otwiera przedszkole i ma zero pojęcia o tym. Tak samo o szwalni bo przeciez to po rodzicach było odziedziczone
  • Gość: oburzony rodzic IP: *.olsztyn.mm.pl 03.03.13, 13:17
    Moje dziecko chodzi do tego przedszkola od początku roku szkolnego. Jestem oburzona jak właścicielka osoba, która nie posiada wykształcenia pedagogicznego! Która nie jest Nauczycielem udziela mi rad na temat wychowania, mało tego wychowuje też moje dziecko! Dziecko wracając do domu opowiada jak to babcia dyrektor przyszła i pokrzyczała, albo coś kazała zrobić. Oddając dziecko do przedszkola oddaje go pod opiekę NAUCZYCIELEK(Kadra pedagogiczna jest genialna!) i tylko od nich powinnam dostawać informacje na temat wychowania, zachowania itp mojego dziecka a nie od osoby która jest krawcową! Drodzy rodzice, czy nie irytuje to was?!
  • Gość: oburzony rodzic IP: *.olsztyn.mm.pl 04.03.13, 11:33
    w związku z moją wcześniejszą wypowiedzią dodam również,że niepodobają mi się uroczystości przedszkolne, które bardziej przypominają BAL DLA DOROSŁYCH niż dzieciece bajkowe występy! zastanawiam sie czy takie WYSTAWNe PRZYJĘCIA w których jest ,,tak mało przedszkola'', mają służyć naszym pociechom, czy rodzicom!? zostawie ten wątek do przemyślenia gdyż widzę że niejednokrotnie był już poruszany tu problem,, jak cię widzą, tak cię piszą'' i obsesyjnej relkamy właścicielki kosztem naszych dzieci!
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.13, 20:52
    Oburzony Rodzicu proponuję osobiscie powiedziec Pani Dyrektor,ze nie zyczysz sobie rad na temat wychowania. Widocznie Twoim zdaniem tylko osoba o wyksztalceniu peedagogicznym ma prawo do udzielania tego typu rad. Nie ma obowiazku stawiania sie na przedstawienia organizowanych przez przedszkole, a jesli to sam poczestunek jest dla Ciebie problemem to zaraz po wystepie Dziecka mozecie udac sie do domu. Nikt na sile nie bedzie Was zatrzymywal. Choc to tez dziwne bo takie spotkanie to mozliwosc spotkania innych rodzicow i wyiany cennych uwag na temat przedszkola. Ale widocznie Ty tego nie potrzebujesz... a tak w ogole to jest tyle innych przedszkoli w Ciechanowie,ze na prawdę nie musisz posylac swojego Dziecka i do Skrzatow a potem tylko sie oburzac... zmieńcie przedszkole i bedziesz spac spokojnie....
  • Gość: oburzony rodzic IP: *.olsztyn.mm.pl 16.04.13, 21:14
    mam zmieniac przedszkole tak jak wy zmieniacie ciagle kadre , gratuluje podejscia?
  • Gość: max IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.13, 09:42
    a to są jakies zmiany personalne w skrzatach
  • Gość: ela IP: *.centertel.pl 19.01.14, 16:20
    czy warto posłać tam dziecko?
  • Gość: mju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.14, 12:16
    do mama:
    Moje dziecko nie chodzi do tego przedszkola tylko do publicznego. Masz całkowitą rację, zgadzam się z Tobą. Brawo za odwagę , że piszesz o tym. A forum jest od tego żeby właśnie takie sprawy też poruszać na nim.
  • Gość: absolwentka IP: *.play-internet.pl 22.01.14, 10:50
    a my chodzilismy do Skrzatow dwa lata,pierwszy rok byl trudny,ale to byl pierwszy rok ich dzialalnosci wiec musieli sie duzo nauczyc. Drugi rok byl super! Panie niezwykle zaangazowane w pracę z dzieckiem i wspolpracę z rodzicem. A moze zamiast krytykowac te uroczystosci, faktycznie mocno wystawne, wystarczy poruszyc temat na zebraniu. Przeciez to rowniez rodzice tworza przedszkole!z dtugiej strony trzeba podziwiac Panie bo przygotowanie takie juroczystosci to ogrom pracy! my jestesmy bardzo szczesliwi,ze akurat tam chodzilismy! dzieki temu teraz coreczka chodzi do zerowki i jako jedna z nieliczych umie czytac i ma wieksza wiedze niz niejedno dziecko!
  • Gość: kama IP: *.centertel.pl 23.01.14, 09:56
    błędy w pisowni ą ę !!!
  • Gość: fela IP: *.dynamic.chello.pl 14.02.14, 15:54
    a jak tam jest z wyżywieniem?jak prosperuje kuchnia?
  • Gość: Mama IP: *.play-internet.pl 01.09.14, 23:11
    kochani rodzice jak na dzien dzisiejszy wygląda sytuacja w przedszkolu?? Chciałam zapisać tam synka jednak telefon ze strony jest nieaktywny. Proszę o wszelkie informacje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka