Dodaj do ulubionych

Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10

IP: *.centertel.pl 13.10.11, 21:50
Drodzy rodzice jakie macie wrażenie po zebraniu w przedszkolu?Jestem zaszokowana prowadzeniem zabrania pani.Moje dziecko uczęszcza do tej grupy już 3 rok pani w ogóle nie była przygotowana tylko narzekała na dzieci jakie są niegrzeczne i nic nie potrafią,i co trzeba przynieść w najbliższym czasie koszulki, segregator i itp.... jak i tak płacimy tyle za przedszkole.Jestem zaskoczona że nie ma zastępstwa w tej grupie za drugą panią .
jestem zawiedziona
Obserwuj wątek
    • Gość: Mama Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.play-internet.pl 13.10.11, 22:33
      A jaki jest koszt tzw Komitetu Rodzicielskiego w przedszkolu ,bo u mojego syna w przedszkolu na Sienkiewicza 100!!!i co gorsze następnego dnia od razu składka na Dzień nauczyciela,kazano zakupić ryzę papieru dla dzieci,za chwilę będzie pieczenie ciast na andrzejki itp...już nie wyrabiam finansowo,a za rok córka idzie do przedszkola...aż strach pomyśleć...
    • Gość: zadowolony rodzic Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.11, 10:36
      Drogi rodzicu! Jeżeli nie odpowiada Ci nauczyciel to nikt nie karze Ci posyłać dziecka do tego przedszkola. Jest cała masa prywatnych placówek w naszym mieście i być może te sprostują Twoim wymaganiom. Dziwne, że przez 2 lata nie miałeś żadnych aluzji. A to, że dzieci nic nie potrafią i nauczyciel (przedszkolanka) coś wymaga to chyba zrozumiałe. Radzę więcej czasu spędzać z dzieckiem. Pani przedszkolanka ma z własnej kieszeni płacić za segregatory? Chyba to jakaś parodia. Opłatę za przedszkole ustala Prezydent a nie Dyrektor Przedszkola. Naprawdę radzę przepisać dziecko do prywatnego przedszkola, tam na pewno kadra pedagogiczna sprosta Twoim wymaganiom. Pozdrawiam. Zadowolony z pracy Przedszkola Nr 10 rodzic.
    • Gość: mamulka Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.cdma.centertel.pl 18.10.11, 09:38
      ...a na czym polegało to nieprzygotowanie Pani? Ja byłam również na tym zebraniu i nie zauważyłam. Czy prośba o segregator i koszulki świadczy o tym? Proponuję urażonym zignorowanie tej prośby. Niech wasze dzieci nie mają segregatorów, a co..!
      Co do komitetu, to i tak co roku część rodziców go nie płaci. Prezenty fundowane z tych pieniążków jednak waszyscy odbierają. A może się mylę i ktoś zwraca, tylko o tym nie wiem? Przestańmy się tak zachowywać, bo jak zapowiadają "mądrzejsi" ma być gorzej. Zabraknie Wam żółci, jadu i złośliwości!!! A Pani Marzence dziękuję bardzo ZA WSZYSTKO: zaangażowanie, dobroć, cierpliwość, ciepło i miłość do dzieci. Dotyczy to również P. Małgosi i P. Danusi. Pozdrawiam serdecznie w imieniu ZADOWOLONYCH rodziców.
      • Gość: Aga Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.11, 21:32
        Różnica między państwowym a prywatnym przedszkolem jest taka, że w państwowym się próbuje wychować jakoś dzieci, podczas gdy w prywatnym skacze się przy dzieciakach i pozwala na baaaaaardzo dużo, aby tylko dzieciak był zadowolony i chciał chodzić, bo jeśli nie będzie coś pasowało dziecku to niezadowolona mama przeniesie je gdzie indziej i przedszkole straci klienta.
          • Gość: Gość Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.xdsl.centertel.pl 18.10.11, 22:03
            Przedszkole pełni funkcje opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczną i w czasie pobytu dziecka w placówce to występuje. Każdy z rodziców ma swoją opinię o przedszkolu, o wychowawcy- to jego prawo. Mamy przedszkola prywatne, publiczne i bardzo dobrze. Każdy ma prawo wyboru. Natomiast prowadzenie zebrania dla rodziców wymaga bardzo dobrego przygotowania wychowawcy. I w tym przypadku popieram rodzica.
        • Gość: do Aga Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.11, 08:20
          Ja Ci gratuluję toku myślenia jeśli twoje dziecko ma przedszkole wychować :)))))))))) Przedszkole ma rozwijać dziecko emocjonalnie i intelektualnie!!!!! A nie wychowywać!!!!!! WYCHOWYWAĆ MAJĄ RODZICE!!!!!
          Widać że nigdy nie byłas w przedszkolu prywatnym tem też panują zasady i nakazy gdzie każdy przedszkolak zostaje z nimi zapoznany na początku września. I dzieciom nie pozwala się na "baaaardzo dużo" i kolejny błąd myśleniowy że za kasę można wszystko.A jeśli występują jakieś problemy z dzieckiem to problem rozwiązuje personel przedszkola wraz z rodzicami a nie stawia do kąta lub stawia dziecko na środku sali i jest szydzone przez panią przedszkolane tak jak to miało miejsce w państwomym przedszkolu. (Poczytaj inne fora o ciechanowskich przedszkolach państwowych tam jest dużo takich przykładów).
    • Gość: mama Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.11, 16:55
      Ja też byłm na tym zebraniu i parwdę mówiąc nie odniosłam takiego wrażenia zeby Pani Marzenka była nie przygotowana,ona jest zwawsze przygotowana i jeżeli chodzi o pomoce które sa potrzebne to naprawdę nie wiem w czym jest problem ,bo jezeli coś nie pasowało to można przecież było się wypowiedzieć na zebraniu.A co do Pani Marzenki i innych Pań ,które zajnują sie naszymi dziećmi to myślę ,że wkładają dużo swojego zaangażowania i serca oraz cierpliwości ,żeby nasze dzieci przygotować jak najlepiej do dalszej nauki w szkole.Jestem zadowolona z pracy Pani Marzenki ,Małgosi i Danusi i myślę ,że to tylko czyjaś złośliwość której nie trzeba brać pod uwagę.Zadowolona mama
      • Gość: Aga Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.11, 19:12
        Jeśli dziecko przebywa np. 8 godzin dziennie w przedszkolu to te przedszkole je wychowuje, ponieważ dziecko spędza tam większość dnia.I nie mów " do Aga" że nie byłam nigdy w prywatnym przedszolu, bo jestem związana poniekąd po fachu z pedagogami z różnych placówek i państwowych i prywatnych i właśnie od nich usłyszałam taką teorię z którą się zgadzam. Prywatne przedszkole = biznes. Ale każdy ma przecież prawo do swojego zdania. Ja też wyraziłam swoje. Pozdrawiam
    • Gość: miki Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.11, 20:51
      Do "do Aga"
      napisałaś : "A jeśli występują jakieś problemy z dzieckiem to problem rozwiązuje personel przedszkola wraz z rodzicami a nie stawia do kąta lub stawia dziecko na środku sali i jest szydzone przez panią przedszkolane tak jak to miało miejsce w państwomym przedszkolu...".
      U nas w przedszkolu też Panie stosowały takią metodę szyderstwa z dziecka, więc widać, że to nie są przypadki pojedyncze.
    • Gość: K Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 IP: *.tktelekom.pl 21.10.11, 22:03
      jestem rodzicem dziecka uczęszczającego do tej placówki, wcześniej moje starsze dziecko także chodziło do tego przedszkola i absolutnie się nie zgodzę z zarzutami niektórych. Kadra profesjonalna, życzliwa potrafiąca znaleźć wspólny język z rodzicami i dziećmi. Pozdrawiam wszystkich pracowników przedszkola. Trzymajcie tak dalej
    • zawsze-rodzice Re: Zebranie w Miejskim Przedszkolu Nr 10 22.10.11, 16:53
      Witamy. Nas nie było na zebraniu, ale wszystlko zostało nam przekazane. Jednakże jesteśmy, zadowoleni z pracy wszystkich trzech Pań w tej grupie. W czym jest problem? Przecież wszystko co przynosimy jest dla naszych dzieci a nie dla Pań. One tego nie zabieraja do domu, przecież wiecie że na koniec roku wszystko zostaje nam zwrócone, tak samo jak teczki z gumką (może o to też macie pretensje?). My zbieramy pamiątki naszego syna z przedszkola i zawsze prace które otrzymywalismy na koniec roku wkładaliśmy do segregatora, a teraz bedziemy mieli gotowca. I co mamy być z tego nie zadowoleni? A to, że płacimy AŻ tyle za przedszkole nie ma tu nic do rzeczy. Jak myślicie ile z tych pieniędzy trafia do tych Pań na materiały dydaktyczne dla naszych dzieci? A to, że Pani skrytykowała dzieci to może sygnalizować, że trzeba z nimi popracować trochę w domu. W grupie jest ok. 30 dzieci a Panie nauczycielki są tylko dwie, nie mogą pracować z każdym dzieckiem indywidualnie. Ile czasu dziennie poświecacie swoim dzieciom na zabawę i naukę? Sami przyznamy, że ciężko jest wygospodarować trochę czasu - praca, obowiązki domowe, zakupy, zajecia dodatkowe itd... Trzeba z każdej krytyki wyciagnąć jakieś wnioski. Jak Panie będą tylko chwaliły nasze dzieci to nic się o nich tak naprawdę nie dowiemy. Dodamy jeszcze, że nasz syn chodzi do tej grupy od samego początku i nigdy nie wrócił niezadowolony z przedszkola, mało tego często z pretensją, że się po niego za wcześnie przyszło. To chyba tez o czymś świadczy. Więc Drodzy Rodzice nie narzekajmy, bo widać, że te Panie naprawdę dużo pracują z naszymi dziećmi. Świadczy o tym chociaż to, że co i rusz trzeba coś przynieść :) Pozdrawiamy
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka